Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung i9100 Galaxy S2  Šioje temoje naujų žinučių kurti negalima.
  Samsung i9100 Galaxy S2
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|114|...|227|228|229|230|231|...|342|...|455|

 
DIEZEL1   2012-03-23, 16:30:54  |  cituoti
O galima is 4 sandwitcho atgal persirasyt i 2.3.4?
0

(Svečias)   2012-03-23, 15:00:57  |  cituoti
darkuz (2012-03-23, 14:41:40) rašė:
man su ICS labiausiai i akis krito strigimas su adresu knyga, kitakart tai net telefonas uzlusta ijungiant adresine.. dar kazkam taip buve? gal kas zinot ar imanoma pasidaryt kazka kad to nebutu?
Tiesiog sito neturi buti ir svariai irasius,galiu jums garantuoti,kad to nera.Arba blogai atsinaujinote,tiesa sakant nezinau kaip tai ymanoma,arba turite kokiu programu,nesuderinamu su ICS.Jau buvo rasyta,kad siam s2 atnaujinimui truksta tik grozio ir navarotu-nera problemu del paties ICS veikimo.
0

darkuz (ekspertas)   2012-03-23, 14:44:16  |  cituoti
dar vienas klausimas: ruosiuosi vaziuoti i uzsieni tai skambint i lietuva internetu (skype, viber) ko gero pigiausia butu prisijungus ten prie wifi. kokia geresne programa gal kas galit patarti prisijungimui prie bevielio tinklo kuris praso slaptazodzio (kad eitu prisijungti netgi nezinant slaptazodzio)?
0

darkuz (ekspertas)   2012-03-23, 14:41:40  |  cituoti
man su ICS labiausiai i akis krito strigimas su adresu knyga, kitakart tai net telefonas uzlusta ijungiant adresine.. dar kazkam taip buve? gal kas zinot ar imanoma pasidaryt kazka kad to nebutu?
0

Hardisoftas_Beta   2012-03-23, 12:57:18  |  cituoti
Gal,kas turite minciu del developer options/Force GPU rendering?Ijungti ar isjungti?Ar jis veikia tik programose ar ir UI atvaizdavime?Skaiciau kad android 4 palaiko harvarini UI akseleravima,tai cia sita ijungiama funkcija,ar UI akseledavimas tiesiog ijungtas visada pagal nutylejima?
0

(Svečias)   2012-03-23, 11:51:13  |  cituoti
Hardisoftas_Beta (2012-03-23, 11:26:44) rašė:
(Svečias) (2012-03-23, 11:09:03) rašė:
...
Taisyti yra ka,bet ko gero esi pats kazka pridirbes.Baterijos didelio taupymo as nepastebejau,o tavo aprasytu trukumu pas mane nera.Galetu skambinima pagrazinti,brauzeris man nelabai patinka,filmavimas visiems patinka,bet man prie silpnos sviesos kaip trukciojo vaizdas taip ir paliko dabar.Bet prie GB tikrai nebenoreciau sugryzti,nebent su laiku islystu kas nors.Daryk hard rest.Atsinaujink so Odin.Tuomet pagyvenk pora dienu nieko neinstaliaves.Ziurek kaip veikia ir jeigu viskas OK,pradek po viena instalinti savo pamegtas programas.Stebek.Ir bus tau laime :)
Bet as grizes i 2.3.5 oficialiai per KIES atsinaujinau i ICS, argi as galejau ka pridirbti.... :( Nezinau ir nemoku tada as gal kazko. Reiketu pilnai resetinti kazkaip tel ir tada bandyti rasytis, nzn...

Buvo tos pacios bedos su neoficialu ICS ir bedos tos pacios su oficialiu.
Matai tau akumas nepagerejo, o man pagerejo. Pas tave kiti dalykai viskas OK, o pas mane blogai, mistika zodziu cia kazkokia man gaunasi ir fsio :)
0

Hardisoftas_Beta   2012-03-23, 11:26:44  |  cituoti
(Svečias) (2012-03-23, 11:09:03) rašė:
...
Tai kad man viskas ten lagina. Kamera: nufotkini ka ir keleta sekundziu apdoroja fotke - nervina. Ekranas mirgeti pradeda su visom ikonom, HOME paspaudus ir grizinejant tas lagas nervina. As nzn gal as pats ko pridirbau ten berasinedamas ir update ar ka, bet neprilipo man tas ICS nors tu ka. Isirasius tuo paciu budu per ODIN GB viskas puikiai, skrajoja telefonas ir ta pati kamera puikiai veikia. Kazkaip dar pasirode, kad foto kokybe geresne tapo su ICS.
Labiausiai gaila, kad GB`akuma labiau sodina nei ICS`as, su juo akumo istverme tikrai drasiai sakau pailgejo du kartus, bent man su mano naudojimu.
Galvoju gal appsai pjaunasi kokie ar kas, nusiresetinau vakar ir vistiek nesamones darosi.... Ai, nusibodo eksperimentuoti ir grizau kur geriausia.
Aisku labai patiko ICS`o meniu atnaujintas, daugiau nustatymu ir t.t. bet gal veliau, kai isleis istaisyta versija, o jei ne, teks ir likti amziams su 2.3.5 :)
Taisyti yra ka,bet ko gero esi pats kazka pridirbes.Baterijos didelio taupymo as nepastebejau,o tavo aprasytu trukumu pas mane nera.Galetu skambinima pagrazinti,brauzeris man nelabai patinka,filmavimas visiems patinka,bet man prie silpnos sviesos kaip trukciojo vaizdas taip ir paliko dabar.Bet prie GB tikrai nebenoreciau sugryzti,nebent su laiku islystu kas nors.Daryk hard rest.Atsinaujink so Odin.Tuomet pagyvenk pora dienu nieko neinstaliaves.Ziurek kaip veikia ir jeigu viskas OK,pradek po viena instalinti savo pamegtas programas.Stebek.Ir bus tau laime :)
0

(Svečias)   2012-03-23, 11:09:03  |  cituoti
Ar verta ?Man regis tos pauzes tiesiogiai priklauso nuo to ar meniu pasirinkote fone veikianciu programu procesu isjungima.As pastebejau,kad mano task manager visa laiko rodo 0.Atjungiau ta funkcija,tuomet task manager pradejo rodyti skaiciukus ,kaip ir ant GB ir jokiu praktiskai pauziu nebeliko.Aisku,as vel ta funkcija ijungiau,nes geriau mini pauzes,negu pastoviai zaisti su programu isjunginejimu.Dabar dar labiau dziaugiuos ICS,nes bent jau man tas multitaskungas niekada nebuvo reikalingas.
Tai kad man viskas ten lagina. Kamera: nufotkini ka ir keleta sekundziu apdoroja fotke - nervina. Ekranas mirgeti pradeda su visom ikonom, HOME paspaudus ir grizinejant tas lagas nervina. As nzn gal as pats ko pridirbau ten berasinedamas ir update ar ka, bet neprilipo man tas ICS nors tu ka. Isirasius tuo paciu budu per ODIN GB viskas puikiai, skrajoja telefonas ir ta pati kamera puikiai veikia. Kazkaip dar pasirode, kad foto kokybe geresne tapo su ICS.
Labiausiai gaila, kad GB`akuma labiau sodina nei ICS`as, su juo akumo istverme tikrai drasiai sakau pailgejo du kartus, bent man su mano naudojimu.
Galvoju gal appsai pjaunasi kokie ar kas, nusiresetinau vakar ir vistiek nesamones darosi.... Ai, nusibodo eksperimentuoti ir grizau kur geriausia.
Aisku labai patiko ICS`o meniu atnaujintas, daugiau nustatymu ir t.t. bet gal veliau, kai isleis istaisyta versija, o jei ne, teks ir likti amziams su 2.3.5 :)
0

Hardisoftas_Beta   2012-03-23, 10:44:46  |  cituoti
(Svečias) (2012-03-23, 10:13:05) rašė:
...
Galiu patvirtinti del pauziu:>Android OS 2.3< >Android OS 4<
Del to as ir grizau prie GB 2.3.5
Ar verta ?Man regis tos pauzes tiesiogiai priklauso nuo to ar meniu pasirinkote fone veikianciu programu procesu isjungima.As pastebejau,kad mano task manager visa laiko rodo 0.Atjungiau ta funkcija,tuomet task manager pradejo rodyti skaiciukus ,kaip ir ant GB ir jokiu praktiskai pauziu nebeliko.Aisku,as vel ta funkcija ijungiau,nes geriau mini pauzes,negu pastoviai zaisti su programu isjunginejimu.Dabar dar labiau dziaugiuos ICS,nes bent jau man tas multitaskungas niekada nebuvo reikalingas.
0

(Svečias)   2012-03-23, 10:13:05  |  cituoti
...
Galiu patvirtinti del pauziu:>Android OS 2.3< >Android OS 4<
Del to as ir grizau prie GB 2.3.5
0

zapasss   2012-03-23, 10:11:13  |  cituoti
darune (2012-03-23, 06:14:33) rašė:
HARD RESET - >> http://www.youtube.com/watch?v=ksDiaKE6umk --- YOUTUBE REIK ISMOKT NAUDOTIS :D
o nepaprasciau *2767*3855#
0

Korppi (pažengęs)   2012-03-23, 09:16:46  |  cituoti
giedrius_telsiai (2012-03-23, 09:12:11) rašė:
wadex (2012-03-22, 19:59:53) rašė:
...
Pasalinti paskyra galima tik padarius gamintojo duomenu atkurima,kitaip neimanoma.
Daugiau to, darant gamintojo duomenu atkurima, jeigu ijungta apsauga, paprasys to slaptazodzio ;D o siaip klausimas zmogui: cia tavo telefonas? tu uzdejai si slaptazodi ar pirkai naudota jau su slaptazodziu? (varianta, kad pavogei tikiuosiu galima atmesti)
0

giedrius_telsiai   2012-03-23, 09:12:11  |  cituoti
wadex (2012-03-22, 19:59:53) rašė:
gal zinot kaip išsiloginti is samsung paskyros nes neina nk padaryti?
Pasalinti paskyra galima tik padarius gamintojo duomenu atkurima,kitaip neimanoma.
0

darune (pažengęs)   2012-03-23, 06:14:33  |  cituoti
HARD RESET - >> http://www.youtube.com/watch?v=ksDiaKE6umk --- YOUTUBE REIK ISMOKT NAUDOTIS :D
0

provalpaypal (veteranas)   2012-03-22, 23:15:07  |  cituoti
Hardisoftas_Beta (2012-03-22, 09:53:05) rašė:
darkuz (2012-03-22, 09:05:04) rašė:
...
...Vienintelis dalykas kas krenta i akis is blogosios puses,tai,kad tiesiog butina laikyti ijungtus transition efektus,nes be ju griztant is kokios nors programos i pagrindini ekrana buna tuscio ekrano pauzeles.Neilgos,bet atrodo be rysioIjungi transition,uzdedi koki 1.5 sek. ir kol rodo koki nuplaukima,ekranai speja pasiruosti.kol kas tiek.
Galiu patvirtinti del pauziu:>Android OS 2.3< >Android OS 4<
0

(Svečias)   2012-03-22, 22:00:48  |  cituoti
cia ne bajeris,as tau rimtai sakau,jeigu jau ant tiek pasimetes,tai daryk hard reset ir pradek nuo pradziu,bet si syki atidziai skaityk ka raso ka praso ir atsimink ka darai.
0

(Svečias)   2012-03-22, 21:57:53  |  cituoti
wadex (2012-03-22, 21:39:25) rašė:
kai einu salinti praso slaptazodi ivesti pasto o as jo nzn
pasidaryk hard reset ir bus tau laime
0

wadex   2012-03-22, 21:39:25  |  cituoti
kai einu salinti praso slaptazodi ivesti pasto o as jo nzn
0

darkuz (ekspertas)   2012-03-22, 21:05:14  |  cituoti
wadex (2012-03-22, 19:59:53) rašė:
gal zinot kaip išsiloginti is samsung paskyros nes neina nk padaryti?
nueik i meniu/ paskyros ir sinchronizavimas/ ant samsung paskyros ir pasirink salinti paskyra
0

wadex   2012-03-22, 19:59:53  |  cituoti
gal zinot kaip išsiloginti is samsung paskyros nes neina nk padaryti?
0

Šioje temoje naujų žinučių kurti negalima.

Puslapiai: |1|...|114|...|227|228|229|230|231|...|342|...|455|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Skype
Skype" – tai programinės įrangos dalelė, suteikianti galimybę bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai skambinti kitam asmeniui, prisijungusiam "Skype". Nors skambučiai nieko nekainuoja, jų kokybė išties yra puiki. Jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos turi prie interneto prijungtas kameras, galite naudotis ir nemokamu vaizdo ryšiu. Jūs netgi galite labai pigiai skambinti į fiksuotojo ir mobiliojo ryšio telefonus (be to, nėra jokio įjungimo ar abonentinio mokesčio).
www.skype.com/intl/lt
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .