Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung N930F Galaxy Note 7  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Samsung N930F Galaxy Note 7
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|

 
2016-08-23, 19:10:45  

Ryuzaki21

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 697

Telefonas: Samsung S4

Stendalis (2016-08-23, 16:37:11) rašė:
Ryuzaki21 (2016-08-23, 16:00:17) rašė:
...
Žinai, kai chebra iš XDA-Developer, ar Anandech skundžiasi kreivai veikiančiu ir bugų pilnu naujausiu Touchwiz'u (kalbant apie Note 7), o tu besinaudodamas Galaxy S4 ateini sakydamas, jog nemokat naudotis telefonu, todėl viskas ir lagina, tai...tiesiog kalbi nesąmones :) Sakau tai remdamasis tiek savo patirtimi, tiek rimtų android geek'ų analizėmis.
Na del naujausio nesigincysiu, bet kiek teko naudotis S6 touchwiz'u tai UI kaip UI. Galbut as nesu tas "komiksu pardavejas is simpsonu" ir Geek'as is XDA todel nepastebiu tu mikro lagu. Man S4 gerai atitarnavo, ir tikrai nebuvo momentu, kad noreciau i siena mest ar dar ka padaryt.
0
2016-08-23, 19:05:01  

jonsss

Statusas: moderatorius

Parašė žinučių: 2681

Miestas: Kaunas

Telefonas: Huawei Mate 20 Pro Twilight

Lexicon_ave (2016-08-23, 18:19:46) rašė:
Pagaliau turejau galimybe patyrineti note 7 rankose. Na dizaino atzvilgiu tai mano nuomone pats graziausias smartas siuo metu, rankoje guli labai maloniai, jauciasi stiklas ir metalas. Vienintelis keistas dalykas, tai plastikinis S-pen, visas telefonas tikrai premium feel, o S-pen ne ir dar gan nemaloniai slysta ekranu, gal del to, kad ant ekrano plevele buvo? Bandziau atidaryt kuo daugiau appsu, galerija ir panasiai, jokio lago nebuvo. Aisku, tai buvo demo telefonas, butu keista, jei lagintu...
Na s-pen'as note 7 man pasirodė piguva palyvinus telefoną patį, mėlyną apžiūrėjau aš, dizainas taip, tikrai gražus, manau įsigysiu :)
0
2016-08-23, 18:19:46  

Lexicon_ave

Parašė žinučių: 275

Telefonas: iPhone Xs Max 256gb

Pagaliau turejau galimybe patyrineti note 7 rankose. Na dizaino atzvilgiu tai mano nuomone pats graziausias smartas siuo metu, rankoje guli labai maloniai, jauciasi stiklas ir metalas. Vienintelis keistas dalykas, tai plastikinis S-pen, visas telefonas tikrai premium feel, o S-pen ne ir dar gan nemaloniai slysta ekranu, gal del to, kad ant ekrano plevele buvo? Bandziau atidaryt kuo daugiau appsu, galerija ir panasiai, jokio lago nebuvo. Aisku, tai buvo demo telefonas, butu keista, jei lagintu...
0
2016-08-23, 16:41:59  

pls

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 642

Miestas: Vilnius

Telefonas: Pixel 2XL Panda

Is esmes reikia pasinaudoti nexus, htc, oneplus ar panasiais telefonais, kad suprastum, kad samsung tikrai lagina ar neveikia sklandziai kaip turetu veikt su tokiais duomenim. Kol nepabandai kitu, tol gali atrodyt, kad cia viskas ok su samsungu ir taip visi telefonai veikia
0
2016-08-23, 16:37:11  

Stendalis

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1188

Telefonas: Apple iPhone XS 64GB Silver

Ryuzaki21 (2016-08-23, 16:00:17) rašė:
Zinot kas linksmiausia? Kai as karta paklausiau kur lagina Touchwiz nes man jis nei lagino nei ka (tuo metu turejau S4) Sako, nu va atidarinejant dialeri stringa, atidarinejant galerija irgi lagina... Ir taip bandziau atidarinet ir kitaip niekas man ten nestrigo, (turejes senus Symbianus senus androidus, va ka as suprantu kaip lag'a, kai prasciausia skype atidarineja 20s) O tas lag'as pasirodo budavo toks, kad atidarant galerija pamatydavai juoda ekrana 0.1sek, o dialeris irgi mazdaug tokiu laiko skirtumu "uzlagindavo" ir argumentas buvo... na juk tokie mini lagai sumuojasi ir per diena tu prarandi laiko... (ogo net 5sek!!) Normalus zmones tokiu lagu nepastebi, o jeigu nori kazka rast butinai rasi, sutvarkys lag'a, sakys, vel kazkas barska ir taip be galo.
Baikit, nebukit kaip tas komiksu pardavejas is simpsonu :)
Žinai, kai chebra iš XDA-Developer, ar Anandech skundžiasi kreivai veikiančiu ir bugų pilnu naujausiu Touchwiz'u (kalbant apie Note 7), o tu besinaudodamas Galaxy S4 ateini sakydamas, jog nemokat naudotis telefonu, todėl viskas ir lagina, tai...tiesiog kalbi nesąmones :) Sakau tai remdamasis tiek savo patirtimi, tiek rimtų android geek'ų analizėmis.
1
2016-08-23, 16:30:09  

pls

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 642

Miestas: Vilnius

Telefonas: Pixel 2XL Panda

Ryuzaki21 (2016-08-23, 16:23:42) rašė:
...
Vat reikia lala :) Reikia zinot, ka rasaisi i telefona... tiksliau ne, reikia moket teisingai istrint ka isirasai. Ant windowsu panasiai, verkia, kad windowsai lagina, o zmogus tik unistall mygtukus zino, jokiu registru nevalo nieko, tai kaip tau pc nestrings po 3men? Androide irgi prisiraso, visokiu free "candy crush" versiju, su ad'sais, istrint poto istrina, o cash'u nepravalo, ko pasekoje yra ir tie lagai.. O merginos apskritai atskira planeta, kai pamaciau savo drauges Sony... Toks jausmas, kad atidaro google play ir puciasi viska is skyriaus geriausiai parduodamos nesvarbu reikia ar ne :)
Nu apie ka tu kalbi, telefonu as moku naudotis tinkamai ir ji priziureti visu pirma, o visu antra as s4 turejau nauja is salono imta ir jis turejo ta mini laga atidarant tam tikras direktorijas. Visu trecia kodel kiti telefonai net nepriziurimi nelagina atidarant galerijos? Ir galu galiausiai ne as juk sugalvojau ta laga, jis tikrai budavo ir visi ta zino, pilna ir youtubej apzvalgu, kiti net animacijas issijungdavo, kad greiciau atidarytu direktorijas. Bet va ateina ir sako, kad reikia moketi naudotis tel ir jis nelagins:) ne apie toki laga kalba eina.

P.S. nuklydom i lankas, ne ta tema, o ir siaip bergzdzias reikalas gincytis:)
0
2016-08-23, 16:23:42  

Ryuzaki21

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 697

Telefonas: Samsung S4

P.S. drauge iki dabar turi s4 ir katik ziurejau, lagas niekur nedinges, o jei dar fotkiu pilna tai lagas dar didesnis nei minejau auksciau. Net ant note4 tas mini lagas dar buvo likes.
Vat reikia lala :) Reikia zinot, ka rasaisi i telefona... tiksliau ne, reikia moket teisingai istrint ka isirasai. Ant windowsu panasiai, verkia, kad windowsai lagina, o zmogus tik unistall mygtukus zino, jokiu registru nevalo nieko, tai kaip tau pc nestrings po 3men? Androide irgi prisiraso, visokiu free "candy crush" versiju, su ad'sais, istrint poto istrina, o cash'u nepravalo, ko pasekoje yra ir tie lagai.. O merginos apskritai atskira planeta, kai pamaciau savo drauges Sony... Toks jausmas, kad atidaro google play ir puciasi viska is skyriaus geriausiai parduodamos nesvarbu reikia ar ne :)
0
2016-08-23, 16:07:42  

pls

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 642

Miestas: Vilnius

Telefonas: Pixel 2XL Panda

Ryuzaki21 (2016-08-23, 16:00:17) rašė:
Zinot kas linksmiausia? Kai as karta paklausiau kur lagina Touchwiz nes man jis nei lagino nei ka (tuo metu turejau S4) Sako, nu va atidarinejant dialeri stringa, atidarinejant galerija irgi lagina... Ir taip bandziau atidarinet ir kitaip niekas man ten nestrigo, (turejes senus Symbianus senus androidus, va ka as suprantu kaip lag'a, kai prasciausia skype atidarineja 20s) O tas lag'as pasirodo budavo toks, kad atidarant galerija pamatydavai juoda ekrana 0.1sek, o dialeris irgi mazdaug tokiu laiko skirtumu "uzlagindavo" ir argumentas buvo... na juk tokie mini lagai sumuojasi ir per diena tu prarandi laiko... (ogo net 5sek!!) Normalus zmones tokiu lagu nepastebi, o jeigu nori kazka rast butinai rasi, sutvarkys lag'a, sakys, vel kazkas barska ir taip be galo.
Baikit, nebukit kaip tas komiksu pardavejas is simpsonu :)
Tik nereikia lala su tuo 0.1sek. Atidarant galerija ten gerai uzlagindavo, paspaudi ir nieks nevyksta, kartais atrodydavo, kad blogai paspaudi ant iconos, bet po keliu sekundziu issokdavo fotkes... visa sita priverte mane pereit prie nexus, htc, iphone ir pan. Sita nesamone su lagais atidarant tam tikras direktorijas samsungas istaise su galaxy s6, nes iki tol eje modeliai turejo ta laga. Sakysi, kad nesunku palaukt keliu sekundziu? Kodel turiu laukt kai kiti telefona 3 metais anksciau to lago jau neturejo, samsas vienintelis nesugebejo tos nesamones istaisyti. Dabar turiu s6 edge+ ir esu patenkintas, pagaliau ka paspaudi tas iskart atsidaro.

P.S. drauge iki dabar turi s4 ir katik ziurejau, lagas niekur nedinges, o jei dar fotkiu pilna tai lagas dar didesnis nei minejau auksciau. Net ant note4 tas mini lagas dar buvo likes, bet ten situacija jau buvo geresne.
0
2016-08-23, 16:00:17  

Ryuzaki21

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 697

Telefonas: Samsung S4

Zinot kas linksmiausia? Kai as karta paklausiau kur lagina Touchwiz nes man jis nei lagino nei ka (tuo metu turejau S4) Sako, nu va atidarinejant dialeri stringa, atidarinejant galerija irgi lagina... Ir taip bandziau atidarinet ir kitaip niekas man ten nestrigo, (turejes senus Symbianus senus androidus, va ka as suprantu kaip lag'a, kai prasciausia skype atidarineja 20s) O tas lag'as pasirodo budavo toks, kad atidarant galerija pamatydavai juoda ekrana 0.1sek, o dialeris irgi mazdaug tokiu laiko skirtumu "uzlagindavo" ir argumentas buvo... na juk tokie mini lagai sumuojasi ir per diena tu prarandi laiko... (ogo net 5sek!!) Normalus zmones tokiu lagu nepastebi, o jeigu nori kazka rast butinai rasi, sutvarkys lag'a, sakys, vel kazkas barska ir taip be galo.
Baikit, nebukit kaip tas komiksu pardavejas is simpsonu :)
0
2016-08-23, 11:22:40  

Lexicon_ave

Parašė žinučių: 275

Telefonas: iPhone Xs Max 256gb

dainiusx (2016-08-23, 09:59:52) rašė:
Adgjm77 (2016-08-23, 09:39:47) rašė:
...
radau as ta straipsni bet nera video del drop testo kiek zurejau youtube tai palusta po 3 kritimo ekranas. speju straipsni rase apple gerbejas nes normalius autorus but linka youtube uzmetes bet nera ko noretu cia juk delfi kas nori tas raso visokes nesamones.

https://www.youtube.com/watch?v=DKGfuct01M4
Kodel sita zinute nera trinama? Skatinamas akivaizdus flameware, minimas Apple vardas Note 7 forume. Prie ko cia Apple gerbejas?
1
2016-08-23, 09:59:52  

dainiusx

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 802

Miestas: Lazdijai

Telefonas: Samsung Galaxy S7 edge

Adgjm77 (2016-08-23, 09:39:47) rašė:
Delfi rašo kad samsung note 7 ekranas įskilo iš pirmo kritimo
radau as ta straipsni bet nera video del drop testo kiek zurejau youtube tai palusta po 3 kritimo ekranas. speju straipsni rase apple gerbejas nes normalius autorus but linka youtube uzmetes bet nera ko noretu cia juk delfi kas nori tas raso visokes nesamones.

https://www.youtube.com/watch?v=DKGfuct01M4
1
2016-08-23, 09:41:20  

ajus

Parašė žinučių: 9

Miestas: Vilnius

Telefonas: Note 7

Adgjm77 (2016-08-23, 09:39:47) rašė:
Delfi rašo kad samsung note 7 ekranas įskilo iš pirmo kritimo
parodyk kur tokia informacija parašyta.
1
2016-08-23, 09:39:47  

Adgjm77

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 1027

Miestas: Kaišiadorys

Telefonas: Samsung A70

Delfi rašo kad samsung note 7 ekranas įskilo iš pirmo kritimo
0
2016-08-22, 17:44:22  

djst

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2940

Miestas: Vilnius

Telefonas: TELEFONAI.EU

Smagu buvo paskaityti daug nuomonių ir diskusiją, bet čia Note7 tema, nenulenkite temos į Android OS pusę, tam yra skirta atskira tema.
1
2016-08-22, 17:14:15  

ramas84

Parašė žinučių: 129

Miestas: Vilnius

Lexicon_ave (2016-08-22, 16:41:09) rašė:
ramas84 (2016-08-22, 16:09:50) rašė:
...
Nei as trydalioju, nei ka. Bet kai perki telefona uz 800+ euru kazkaip naturalu atrodo, kad jo stokinis softas nebutu kreivas? Ar nenormalu? As perku automobili su 250+ ag ne tam, kad pas Vycka i garaza vaziuociau sukelt galia. Man patinka uz didele kaina gauti atitinkama kokybe tiesiai is dezutes be tavo nova ar chrenova launcheriu.
Kai mašiną naują nusiperki juk kažką vistiek pagal save pasiderini? Ar ne taip? Vairo aukštį, sėdynę pirmyn-atgal? Nu nors kažką? :-)
Tas pats ir su Android. Pagal save pasitvarkai, tau nepatinkančią programą pasikeiti kita. O dėl apžvalgų tai jų visokių buvo ir bus, ir po iphone naujo išleidimo "dangus griūva" pastoviai, o laikui praėjus viskas nusistovi ir toliau puikiai perkamas.
0
2016-08-22, 16:41:09  

Lexicon_ave

Parašė žinučių: 275

Telefonas: iPhone Xs Max 256gb

ramas84 (2016-08-22, 16:09:50) rašė:
Lexicon_ave (2016-08-22, 13:14:43) rašė:
...
Netrydaliok. Nei vau, nei bow. Apžvalga ir tiek.
Nei as trydalioju, nei ka. Bet kai perki telefona uz 800+ euru kazkaip naturalu atrodo, kad jo stokinis softas nebutu kreivas? Ar nenormalu? As perku automobili su 250+ ag ne tam, kad pas Vycka i garaza vaziuociau sukelt galia. Man patinka uz didele kaina gauti atitinkama kokybe tiesiai is dezutes be tavo nova ar chrenova launcheriu.
1
2016-08-22, 16:15:00  

ramas84

Parašė žinučių: 129

Miestas: Vilnius

Stendalis (2016-08-22, 11:48:20) rašė:
http://www.xda-developers.com/with-the-note-7-samsung-still-delivers-embarrassing-real-world-performance/ tiesiai iš XDA-Developer.

"We are bringing this to light because we see that, once again, Samsung’s flagships are getting generally-positive reviews for their performance, while users often disagree. "
"Samsung’s software is in dire need of a serious rework".

Žinom. Matom. Darom. Socialdemokratų šūkis, jei kas dar nespėjo įsidėmėti. ;-) Taigi, samsungo software ir socialdemokratai yra labai panašūs. Žino ir mato kad jų software yra absoliutus mėšlas, kaip ir beje socialdemokratų 4 metų resultatai. Tai yra jie žino ir mato problemas bet su darymu jiems nieko neišeina, nepajėgūs, nekompetetingi.

Stendalis, nesvarbu kad samsungas savo naujausią UI pavadino Grace UX. Jokio Grace ten nėra ir nebus. Ar TouchWiz UI ar Grace UX, samsungas softe prasčiokai. Faktas kaip blynas. Visi straipsnyje paminėti One Plus 3, HTC 10, ar tuo labiau Nexus 6P yra su lengvomis (na tiek to, ir su geriau išdirbtomis) UI. Bet juk čia android. Ir jūs pasikeiskite gavno UI (TouchWiz) į lengvą UI, nusipirkdami pvz Nova Launcher Prime. Ant tiek ji "lengva" ir funkcionali kad neįmanoma įsivaizduoti kodėl žmonės metų metus (vis pasirodant naujam samsungo flagship su Touchwiz) bliauna apie "ne tokį performance kaip kad pas OnePlus 3 ar Nexus 6P". Jeigu jūs nesate kaip Mindosas (tik pokalbiai, foto, ir viskas) tai blokuokite tą TouchWiz ir naudokite kitą UI kuri yra kokybiskai išdirbta ir funkcionali. Jūs blokuokite visas samsungo programas. Visoms jų programoms yra geresnės programos. Vietoje samsungo Messenger naudokite Google Messenger, vietoje Samsungo Mail naudokite AquaMail Pro, vietoje Samsungo narsykles naudokite kitą (nesupratu, kaip pls gali ją (ar Chrome) naudoti).

"Samsung’s flagships are getting generally-positive reviews for their performance, while users often disagree". Čia ir paslėpta visa tiesa kur parašyta "while users often disagree". Būten users ir yra ta silpnoji (ir atsilikusi) grandis kurie ant tiek subukėjo kad nieko nebesugeba.
2
2016-08-22, 16:09:50  

ramas84

Parašė žinučių: 129

Miestas: Vilnius

Lexicon_ave (2016-08-22, 13:14:43) rašė:
Stendalis (2016-08-22, 11:48:20) rašė:
...
Wooow, rimta apzvalga... Labai rimtai susimasciau, kad turbut per anksti nurasau Apple. Bet taip norisi kazko naujo...
Netrydaliok. Nei vau, nei bow. Apžvalga ir tiek.
0
2016-08-22, 14:52:32  

Stendalis

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1188

Telefonas: Apple iPhone XS 64GB Silver

Lexicon_ave (2016-08-22, 14:42:51) rašė:
Stendalis (2016-08-22, 13:39:43) rašė:
...
Na mano patirtis su Android baigesi su Samsung Galaxy Note 2, kuris savo laiku buvo reklamuojamas kaip technikos stebuklas, bet po keliu menesiu norejosi mest i siena del lago ir klaikaus plastikinio korpuso. Nuo tada perejau prie Apple ir turejau kiekvienos kartos Iphone, pradedant nuo penktuko. Dabartinis 6s pliusas nesumelavus nemanau ar isvis buvo nors karta pakibes, performance jo yra superinis, batery life irgi labai neblogas, bet taip noretusi kazkokiu inovaciju, geresnio ekrano, fast charge...paskutines pora savaiciu perziurejau daugybe apzvalgu apie Note 7 ir beveik kiekvienoje is ju buvo abejo es del to, kaip telefonas veiks ji siek tiek panaudojus, bet va Xda kaip dejo, tai dejo... As nuosirdziai apakes, jam netik iki Apple toli toli, bet ir One plus 3 su 2.5 mazesne kaina. Tai ka tada bandyt is Android? Htc 10? Lg g5? Ta pati One Plus? Is geriausio metu telefono, Note 7 taps metu failu man atrodo, o potencialo tikrai daug turi, kaip ir daugybe neaboejotinu privalumu.
Tai tu galvoji aš ne iš nuobodulio savo 6s Plus pardaviau? :)) Jis man irgi veikė idealiai ir turėjo nenormalią bateriją, bet pabodo ir tiek :) Kalbant apie tai ką vertėtų bandyti iš android: Motorola Moto Z; HTC 10; arba tiesiog sulaukti HTC pagamintų NeXus, kurie turėtų būti pristatyti jau rugsėjį :)
1
2016-08-22, 14:42:51  

Lexicon_ave

Parašė žinučių: 275

Telefonas: iPhone Xs Max 256gb

Stendalis (2016-08-22, 13:39:43) rašė:
Lexicon_ave (2016-08-22, 13:14:43) rašė:
...
Samsung: business as usual - nereali geležis ir kraupiai optimizuotas softas :) Jeigu paklausi chebros, kuri naudoja Samsung high end'us, jie visi prisiekinės, jog jiems niekas niekad negliūčina ir nelagina. Bet tada paklausk, ar turi su kuo palyginti (su kitais high end'ais android'ais, ar tuo pačiu iPhone) ir jie, kas be ko, atsakys, jog ne :) Arba "jo, draugelis turi iphone, tikrai š**as tas Apple" :)

Aš turėjau nusipirkęs Galaxy S7. Žinai, kiek jis pas mane išbuvo? Po savaitės pardaviau :) Suprantu, jog daug kas mane dabar bandys nulinčiuot ir apšaukt Samsungo hater'iu, bet ką aš kaltas, jog nėr už ką Samso girt (apart puikią kamerą telefone ir nerealų ekraną) :) Taip, aš šiuo metu jau trečia savaitė naudoju OnePlus 3 ir trust me, jis veikia 5x sklandžiau nei S7,ar S7 edge, ar (neabejoju) tas pats Note 7.
Na mano patirtis su Android baigesi su Samsung Galaxy Note 2, kuris savo laiku buvo reklamuojamas kaip technikos stebuklas, bet po keliu menesiu norejosi mest i siena del lago ir klaikaus plastikinio korpuso. Nuo tada perejau prie Apple ir turejau kiekvienos kartos Iphone, pradedant nuo penktuko. Dabartinis 6s pliusas nesumelavus nemanau ar isvis buvo nors karta pakibes, performance jo yra superinis, batery life irgi labai neblogas, bet taip noretusi kazkokiu inovaciju, geresnio ekrano, fast charge...paskutines pora savaiciu perziurejau daugybe apzvalgu apie Note 7 ir beveik kiekvienoje is ju buvo abejo es del to, kaip telefonas veiks ji siek tiek panaudojus, bet va Xda kaip dejo, tai dejo... As nuosirdziai apakes, jam netik iki Apple toli toli, bet ir One plus 3 su 2.5 mazesne kaina. Tai ka tada bandyt is Android? Htc 10? Lg g5? Ta pati One Plus? Is geriausio metu telefono, Note 7 taps metu failu man atrodo, o potencialo tikrai daug turi, kaip ir daugybe neaboejotinu privalumu.
3

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Skype
Skype" – tai programinės įrangos dalelė, suteikianti galimybę bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai skambinti kitam asmeniui, prisijungusiam "Skype". Nors skambučiai nieko nekainuoja, jų kokybė išties yra puiki. Jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos turi prie interneto prijungtas kameras, galite naudotis ir nemokamu vaizdo ryšiu. Jūs netgi galite labai pigiai skambinti į fiksuotojo ir mobiliojo ryšio telefonus (be to, nėra jokio įjungimo ar abonentinio mokesčio).
www.skype.com/intl/lt
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .