»
Forumas

Bendra informacija

Nikas:EdgardasB / pm - išsiųsti asmeninę žinutę
Parašė žinučių forume:361
Pask. kartą prisijungė:2015-07-09 20:40:36

Paskutinės vartotojo "EdgardasB" žinutės forume

Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Mobili taisykla - visiskas vartotojo negerbimas

2015-07-09, 21:13:10  

EdgardasB

Parašė žinučių: 361

baneris_ml (2015-07-09, 21:01:35) rašė:
EdgardasB (2015-07-09, 20:44:40) rašė:
...
Pats supranti, kad nuo pačio nešančio žmogaus daug kas priklauso.
LG atsakymas tikrai buvo, taip tik kaip turi dirbti iš tikro :).
Dauguma MTTC dirbančiųjų daug ko ir nesupranta, būna kaip administratoriai ir pan., net meistrams info atkeliauja apie gedimus vėliau, matyt mažai atvejų arba dar mažai kas tai naudoja 4G ir GPS vienu metu ir neša į garantinį mažuma. Man su LG G2 taip pat nepatiko GPS gaudymas. Dėl LG kaip ir gamyklinis brokas, jei gamyklinių duomenų atstatymas nepadėjo...
Reikia nepamiršti, kad dauguma atveju ir vartotojai užlaužia sistemiškai geležį, bet užlaužus ar pasitaikius gamykliniam brokui, mūsų Lietuvėlėje dar reikia išsireikalauti, kas priklauso.
Kas labiausiai erzina, tai tokie pasakymai, atsakymai: "Nenaudok 4G ir t.t."
Kas liečia vartotoją, tai jeigu buvo keista plokštė, reiškias gedimas egzistuoja, bet matyt garantinis, tai pradėjo ignoruoti.
Tuo labiau, pasiskaičius atsiliepimus, tai itin daug negatyvo šiais garantinio aptarnavimo centrais.

P.S. Jei verslininkams tie išmanieji telefonai pasak jų - galvos skausmas, tai nieks netrugdo keisti darbo specifikos. Mašinų prekyba jau kai kas gali užsiimti, nes ten juk neprivalu gražinti pinigų ar pakeisti netinkamą prekę, tinkama...
0

Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Mobili taisykla - visiskas vartotojo negerbimas

2015-07-09, 20:44:40  

EdgardasB

Parašė žinučių: 361

Cituoju vieno asmens patirtį su mobili taisykla:
"Sveiki,
turiu gan nemažą problema su savo telefonu ir jo garantiniu aptarnavimu.
Viskas prasidėjo nuo to, jog man pradėjo nebeveikti GPS (važiuojant autostrada pro Elektrėnus rodydavo kad aš esu pačiuose Elektrėnuose, o google maps sakydavo GPS signal lost), tada nešiau į garantinį centrą "MTTC", ten man pakeitė pagrindinę modulinę plokštę, tačiau problema išliko. Nešiau dar kartą į "MTTC" tada jie sakė, kad gedimų nėra, bet man vistiek neveikia korektiškai GPS. Keliavau į Omnitel iš kur buvo jis ir pirktas, pasiūlė kreiptis į kitą garantinio remonto centrą "Mobili taisykla". Ten nunešęs sulaukiau atsakymo, jog reikia nenaudoti 4G ryšio, norint, kad veiktu GPS ryšys, nors aš pirkau telefoną su ta intenciją, kad man tas 4G ryšys yra begalo aktualus ir tai yra nesamonė, kad GPS darbui trukdo 4G ryšys, ant kitų telefonų šios problemos nėra. Aš parašęs prašymą, kad man grąžintu pinigus už ta telefoną, nes jis akivaizdžiai yra brokuotas.

P. S. to telefono atstovybė Lietuvoje (LG) sakė, kad to tikrai neturi būti ir viskas kuo puikiausiai turi veikti.

Kokie turėtų būti mano veiksmai, kad galėčiau susigrąžinti pinigus už nekokybišką telefoną, kurio nenori pripažinti kaip nekokybiško?

Beje "Mobili taisykla" parašė tokį komentarą taisymo istorijoj: Nenaudoti 4G; Prekė testuota, pagal gedimo aprašymą nurodytas gedimas nenustatytas.

Tai kaip aš galiu jo nenaudoti jei telefonas turi tą 4G ryšį, ir man jo reikia? "

Dar vieno asmens patirtis:
"Mum irgi buvo problemos su vienu telefonu, kurį, kad ir kiek betaisytų, jis vistiek tinkamai neveikė. Po kokių 5 kartų nesėkmingų remontų (nors visada teigdavo, kad sutaisė arba nenustatė gedimų) Omnitelis pakeitė nauju, nors Mobili Taisykla neišdavė pažymos, kad įrenginys yra nepataisomas. "

Jūs gal juokaujate su tokiais atsakymais, kad nebenaudoti 4G ir tai turi įtakos GPS veikimui? Ar Jūsų darbuotojams yra nurodyta, kad telefono defektai būtų ignoruojami, nors pasiklausius direktoriaus replikų, peršasi tik tokia mintis....

P.S. Kalbinsiu žmones kreiptis į žiniasklaidą dėl tokių "verslininkų"
2

Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone 6 16 GB

2015-06-25, 11:01:38  

EdgardasB

Parašė žinučių: 361

pls (2015-06-25, 10:50:59) rašė:
EdgardasB (2015-06-25, 10:34:55) rašė:
...
Tai as ta puikiai suprantu ir man tikrai tiktu tas refurbished, nes jis tikrai vizualiai atrodo kaip naujas ir niekaip jo nuo tikrai naujo neatskirsi, bet jei tas refurbished butu neklibanciu ekranu;)
Čia jau nieko nepadarysi. Panaši situacija ir su penktukais buvo. Ar brand new, ar refurbished - broko pilna.
Su šeštukais tai gana plačiai paplitusi problema, tai priekinės kameros pasislinkimas ir keisk nekeitęs, vistiek defektas išlenda nors ir praktiškai netrukdo, bet...
Dėl to aš perku tik S serijos modelius, nes mažiausiai defektų būna :)
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone 6 16 GB

2015-06-25, 10:34:55  

EdgardasB

Parašė žinučių: 361

pls (2015-06-25, 09:43:13) rašė:
Tai net iDeal servise man to neneige, tik atsake taip "mes nezinom ar gaunam naujus is gamyklos ar refurbishintus telefonus, bet gali buti ir tokie ir tokie". Tai suprask taip, kad realiai visada tie telefonai buna ne nauji o atnaujinti iki naujo bukles..
Garantiniuose duoda refurbished (naujus duoda nebent kai modelis neseniai išleistas ir dar nėra refurbished). Refurbished modeliai būna perdaryti - pilnai atnaujintas korpusas, ekranas, baterija ir t.t. Jie keliauja taipogi iš tos pačios gamyklos kaip ir kiti, tik juos tikrina papildomai ir detaliau. Jie tikrai nėr naudoti, nes nebūna aktyvuoti (pagal S/N galima pasižiūrėti) ir su gamyklinėm plėvelėm.
Pagal kaikuriuos refurbished skaitosi geriau, nes juos kruopščiau patikrina.
O vizualiai neatskirsi niekaip kur refurbished, kur brand new.

Ir nenorėk, jog pasinaudoję įrenginiu, po garantinio gauti visiškai brand new, nes nunešat su naudojimo žymėm.
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone 6 Plus 16GB

2015-04-09, 20:37:37  

EdgardasB

Parašė žinučių: 361

Sitasgeras (2015-04-09, 18:46:44) rašė:
Sveiki, pries kelias dienas pastebejau, kad man visada rodo naudojama baterija. Gal zinot kame cia reples? Ir isvis how is it possible?
http://postimg.org/image/6jlmn4j6l/
Bandei perkraut telefoną? Jei taip, tai atrakint telefoną ir laikyk power ir home mygtukus, kol nepersikraus ir nepasirodys Apple logo. Ir paskui kai pilnai pakrausi, tai turėtų rodyti normaliai.
0

Visos vartotojo "EdgardasB" žinutės forume (361) »

« Atgal

Mobili.lt naujienos

Galaxy Buds serija pigiau! (0)

2021-09-01

Plačiau »

Samsung Galaxy A52s + dovana! (0)

Gaukite Galaxy Buds Live ausines dovanų!

2021-09-01

Plačiau »

Samsung Galaxy Watch4 pasiūlymas (0)

Perkant naująjį Galaxy Watch4 laikrodį pasinaudokite naudomis!

2021-08-27

Plačiau »

Naujieji Galaxy įrenginiai (0)

Įsigykite savo naująjį Galaxy!

2021-08-11

Plačiau »

Naujasis Galaxy Tab S7 FE 5G (0)

Užsakykite naująjį Tab S7 FE 5G iki 2021-08-29 ir gaukite dovanų Smart Keyboard Trio 500!

2021-07-21

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2021. Visos teisės saugomos.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
UMA
UMA (Unlicensed Mobile Access) leidžia naudoti belaidį plačiajuostį interneto ryšį mobiliojo telefono paslaugoms. Įskaitant ir balso skambučius, mobilųjį naršymą, el. paštą, MMS, SMS ir praktiškai bet kokią mobiliąją paslaugą, kuriai reikia ryšio tinklo.UMA prijungia mobilųjį įrenginį prie GSM/GPRS paslaugų per WLAN (802.11) ir leidžia valdyti skambučius, siųsti ir gauti pranešimus, pasitikrinti el. paštą.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .