»
Forumas

Bendra informacija

Nikas:Lexicon_ave / pm - išsiųsti asmeninę žinutę
Telefono modelis:iPhone Xs Max 256gb
Parašė žinučių forume:275
Pask. kartą prisijungė:2019-01-16 19:11:14

Paskutinės vartotojo "Lexicon_ave" žinutės forume

Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone XS MAX 64GB

2019-01-16, 20:27:57  

Lexicon_ave

Parašė žinučių: 275

Telefonas: iPhone Xs Max 256gb

Stendalis (2019-01-14, 17:27:29) rašė:
B_Jonas (2019-01-14, 17:04:13) rašė:
...
1. Klysti. Mažėja parduodamų Premium klasės telefonų dalis, bet ne iPhone dalis premium segmente.
2. Taip, pardavimai krenta. Bet to priežastiniai ryšiai ne tokie paviršutiniški, kaip galvoji tu (tikrai ne android telefonai), juos įvardinau žemiau.
3. Auga iPhone telefonų kainos. Taip. O tu man parodyk gamintoją, kurio kainos neauga? Gal tau priminti kiek kainavo OnePlus ar OnePlus 2? Infiliacija ir tiek. Dėl tyčia apsunkinamo iPhone taisymo - spekuliacijos ir ne kitaip. Apple įrenginiai niekad nebuvo labai lengvai taisomi, o kad Apple, kaip ir bet koks kitas gamintojas nori, jog jie būtų tvarkomi sertifikuotose servisuose - normalu. Nors sutinku, kad absoliuti nesąmonė su iPhone galiniu stiklu ir tai gali būti surišta su tuo, jog norima priversti žmones pirkti Apple Care +.
4. Tu rimtai??? :))) Parodyk man nors vieną iPhone XS MAX apžvalgą, kurioje jis nebūtų minimas, kaip vienas geriausių 2018m. telefonų.

Ir tos pasenusios nuorodos yra tik dar vienas įrodymas, jog tamstos analitinis mąstymas ir matymas yra lygus eiliniam delfi komentatoriui, kuris ragina nepirkti butų Vilniuje, nes tikrai jau tuoj tuoj pigs :)) Sorry :)
Neskaitant unikalios operacines sistemos, kuri arba patinka arba ne, Iphone visada buvo kaip vieni lengviausiai taisomu telefonu. Vienintelis minusas yra stikline nugara, kuri praktiskai nekeiciama. Visi kiti komponentai yra preciziskai ir net estetiskai sudeti lego principu ir pasikeicia stebetinai lengvai. Ifixit Iphone iki siol turi vienus geriausiu ivertinimu.
2

Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone XS MAX 64GB

2019-01-16, 20:22:10  

Lexicon_ave

Parašė žinučių: 275

Telefonas: iPhone Xs Max 256gb

Ignacijus (2019-01-14, 18:27:34) rašė:
darune (2019-01-13, 14:46:03) rašė:
...
Nenoriu įžeisti, bet čia turbūt didžiausia nesąmonė, kurią skaičiau šiemet

1. Kodėl lygindami kainas visada tokie komentatoriai pasirenka brangiausią telefono versiją? Įdomu, kiek procentų visų parduotų iPhone XS Max sudarytų 512GB egzemplioriai. Spėju, nesusidarytų net penktadalis, tai gal logiškiausia būtų kalbėti apie pigiausią variantą, kainuojantį truputį daugiau nei 1000 eurų?

2. Kodėl taip norite įrodyti, kad galite sau leisti tokį telefoną, ir po to sau prieštaraujate, aiškindamas, kad, jūsų žodžiais tariant, "tai - gero mėnesio alga"? Nusipirksite telefoną už 1500 eurų ir po to badausite visą likusį laiką iki kitos algos ar gyvensite iš santaupų? Ir visa tai dėl telefono? Gal geriau pripažinkite, kad jis jums per brangus? Manau, nemažai forumo narių dar prisimena, kai praeitais metais laukėte iki vasaros, kol 100 eurų atpigs Huawei Mate 10 Pro.

Turbūt jums jau 100 kartų aiškinta, bet vis tiek pakartosiu, kad žmonės iPhone perka, nes nori ir gali sau tai leisti. Kam rūpi jūsų minimas "sveikas protas", kai uždirbi 15 000 eurų per mėnesį? Manot, labai skiriasi, ar telefonui išleidi 10-adalį ar 20-adalį vieno mėnesio atlyginimo per metus? Tiesiog ne kainoje esmė.

3. Koks tikslas buvo paminėt dronus, konsoles, planšetes ir kitus nesusijusius prietaisus? Norėčiau pamatyt, kaip visus šitus daiktus susigrūstumėte į kišenę ir nusineštumėte iki artimiausio parko. Kam lyginti nelyginamus dalykus? Išmanusis telefonas ir yra tam, kad paaukodamas dalį kokybės gali turėti visas funkcijas visur ir visada.

4. Ar gerai supratau, kad esate nusiteikęs prieš Silicio slėnį? FYI, be Silicio slėnio technologijų neapsieina nė vienas Android telefonas, tai kalbėti apie kažkokį "Silicio slėnio išlaikymą" yra totali nesąmonė ir nesigaudymas aplinkoje.

Žodžiu, eilinį kartą nusišnekėjote ir apsijuokėte. Sėkmės laukiant atpingančio Huawei Mate 20 Pro, kurio kaina lyginant su praėjusių metų modeliu paaugo beveik 300 eurų.
To asmens rasliavos atsiduoda lengva sizofrenija...Jis nuosirdziai tikisi irodyti, koks blogis yra Apple, Iphone ir isivaizduoja, kad Silicon Valley yra vien Apple. O gamtos ivairove!
0

Forumas » Svetainė www.mobili.lt » Jūsų pastabos, pasiūlymai » OFFTOPIC (pokalbiai apie viską ir nieką)

2018-11-14, 13:27:24  

Lexicon_ave

Parašė žinučių: 275

Telefonas: iPhone Xs Max 256gb

Niell (2018-11-14, 11:44:26) rašė:
apple forbes

apple

apple1

turtingo ir melas teisingas ;-) klausimas kiek dar bus didinamos kainos už paprastą ragelį ?

komentaras
Straipsnis prasideda apie Xs ir Xs Max, tada persokama i X touch problemas, del kuriu telefonai bus keiciami be jokiu kalbu. Kur problemos?
Apple parduoda maziau telefonu, nes rinka prisotinta. Kelia kainas. Nenori-neperki. Kur problemos?
O rusisko sudo net nesivarginau ziuret. YotaPhone kiek girdejau gerai einasi.
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone XS MAX 256GB

2018-10-17, 17:59:22  

Lexicon_ave

Parašė žinučių: 275

Telefonas: iPhone Xs Max 256gb

Stendalis (2018-10-17, 10:55:44) rašė:
Na tai, kad jau prakalbom apie XS Max naudojimą iš praktinės pusės, tai ir aš savo dar karštais įspūdžiais pasidalinsiu :) Max naudoju jau savaitę.

Priešingai nei "kolega" Lexicon, tai aš pradėsiu nuo minusų:

1. Svoris. Aš tikrai nesu mažų telefonų gerbėjas, o ir prieš tai turėjau 6s Plus, 7 Plus, 8 Plus iPhone, todėl didelis telefonas man ne naujiena. Tačiau pirmas naudojimosi dienas tie 208gr ir XS Max gabaritai manęs vos nepribaigė. Aš nuoširdžiai buvau bepradedąs įtikėti, jog padariau tragišką klaidą atsikratydamas savo X. Kai uždėjau Apple leather case, situacija tapo iš vis tragikomiška, nes telefoną tapo taip nemalonu laikyti rankose, jog norėjosi jį šveisti į sieną. Dabar, praėjus savaitei laiko, jau ėmiau prie MAX“o priprasti, tačiau vis tiek jaučiu, jog po ~30min. naudojimosi ima vargti plaštakos ir nemaloniai apsikrauna riešai. Ir turėkit omenyje, kad taip šneka asmuo, kuris paskutinius ~15 metų bent 3x savaitėje lankosi sporto klube :)
Taip, visas tas svoris, pojūtis rankose tikrai toks, jog nekyla klausimų, jog rankose laikai premium klasės įrenginį, bet for f**k sake, Apple tikrai turi kažką daryt su tuo ir kitos kartos didelį iPhone padaryti bent ~15gr lengvesniu.
2. Aš esu šalininkas "less is more", kai kalba pasisuka apie vartotojo aplinką telefone/planšetėje, tačiau tai, jog XS MAX neturi jokių extra "pribombasų" geriau, produktyviau išnaudojančių didelį ekraną, liūdina. Na bet tokia jau ta našta naudot iOS - nuobodu, tačiau beprotiškai sklandu ir stabilu (pamirštant kraupų iOS 11 ekspermentą).

Na o dabar apie pliusus, nors Lexicon jau bene viską išvardino:

1. Kamera. Skirtumas nuo X yra tiesiog žvėriškas. Aš galvojau ir tikėjaus, jog kamera bus geresnė, bet kad TIEK geresnė, tai neturėjau supratimo :) Dynamic range, kuris buvo pobaisis X“e, dabar dirba beveik Pixel XL 2 lygyje. Dėl filmavimo nežinau, greičiausiai irgi filmuoja puikiai, bet kadangi filmuoju vidutiniškai 1-2 kart metuose, tai man neaktualu tai visai.
2. Baterija laiko labai gerai. Kraunu kas antrą dieną ir antros dienos pabaigoje visad turiu apie ~15-20%.
3. Ekranas - kosminis. Jeigu jau kažkam neįtiks XS Max ekranas, tai skaityk neįtiks joks :) Aišku, Amoled man vis dar kažkiek "groja" akių ragenom, t.y. akys pavargsta ženkliai greičiau nei naudojant IPS LCD, bet čia jau mano asmeninės problemos. Ekranas didžiulis, ryškus, kontrastingas - 10/10.

Ar šis telefonas vertas tokių pinigų? Aš manau, kad joks telefonas nevertas tokių pinigų, tačiau it is what it is :) Ir panašu, kad imam gyvent laikais, kai greit jokio A klasės gamintojo high end device“o nebus galima pasiimt be 1000 Eur. Tačiau kaip ten bebūtų - XS Max yra puikus ir jei biudžetas leidžia, ir negąsdina jo dydis/svoris, tuomet nematau jokių svarių priežasčių jo neįsigyt.
As turejau galimybe pabandyti mazesniji Xs pora dienu, man jis buvo visiskai per mazas. Tiesiog ipratimas prie dideliu ekranu, nuo kurio labai sunku pabegti...o ir svorio skirtumas po Note 8 mano rankai nera juntamas. Bet po dvieju metu su Android galiu drasiai pasakyt, kad Ios 12 yra kosmosas sklandumo prasme ir velgi pasikartojant- appsu kokybe ir interfeisas Ios’e yra kitame lygyje. Kad visi high endai jau traukia 1000 pinigu tai faktas, bet jei tarkim telefonas perkamas dviems metams su intensija po to ji parduoti, tai dar labai didelis klausimas ar Apple gaunasi baisiai brangiau. Bent jau Uk Iphone fenomenaliai islaiko savo verte ir jo kaina nekrinta kol iseina naujas modelis. PavyzdIui as megstu pirkti telefonus vos jiems pasirodzius, o siuo poziuriu Samsung ar Huawei yra spyris i veida, kai po 3 menesiu telefonas kainaves 900 pinigu jau parduodamas 30 procentu pigiau naujas, nekalbant apie naudotu telefonu rinka. As uz saviski 256gb mokejau £1250, Galaxy Note 9 128gb kainuoja £999 (kolkas). Ar tie £250 yra didelis skirtumas? Sitame kainu lygyje manau ne, nes Iphone turi per pus daugiau atminties. As esu kategoriskai pries isoriniu korteliu naudojima smartuose, todel visada lyginu stockine atminti. Laukiu minusu lavinos :))
1

Forumas » Mobilieji telefonai » Apple » Apple iPhone XS MAX 256GB

2018-10-17, 05:31:07  

Lexicon_ave

Parašė žinučių: 275

Telefonas: iPhone Xs Max 256gb

Kolkas labiausiai nustebine Iphone Xs Max dalykai is gerosios puses:
1) Baterija. Po gan itempto naudojimo Note 8 turedavau apie 20 procentu likuti, iphone apie 40%
2) Garsiakalbiai- kaip telefonui skamba idealiai.
3) Bluetooth draugyste su Naim streameriu, Bose ir Bower&Wilkins ausinemis. Note megdavo pamesti bluetooth rysi, Iphone visiskai stabilu.
4) Kaip bebutu keista, bet ekranas! Kaip seniai teko pajusti ne lenkto ekrano privalumus, spalvos neiskraipytos sonuose, ekrano balta yra balta, o ne melsva. Apie ppi trukuma net nera kalbos.
A12 gelezis isvis nera ka sneketi, auksciausio lygio procas.
1

Visos vartotojo "Lexicon_ave" žinutės forume (275) »

« Atgal

Mobili.lt naujienos

Galaxy Buds serija pigiau! (0)

2021-09-01

Plačiau »

Samsung Galaxy A52s + dovana! (0)

Gaukite Galaxy Buds Live ausines dovanų!

2021-09-01

Plačiau »

Samsung Galaxy Watch4 pasiūlymas (0)

Perkant naująjį Galaxy Watch4 laikrodį pasinaudokite naudomis!

2021-08-27

Plačiau »

Naujieji Galaxy įrenginiai (0)

Įsigykite savo naująjį Galaxy!

2021-08-11

Plačiau »

Naujasis Galaxy Tab S7 FE 5G (0)

Užsakykite naująjį Tab S7 FE 5G iki 2021-08-29 ir gaukite dovanų Smart Keyboard Trio 500!

2021-07-21

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2021. Visos teisės saugomos.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
svoris
Mobilaus telefono svoris su baterija . Telefono svoris labai priklauso nuo baterijos dydžio , talpos ir rūšies . Li-polimero baterijos lengvesnės už Li-ion .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
PPI
PPI - pikselių (taškų) tankumas ekrane, kiek pikselių telpa viename colyje eilėje, kuo daugiau tuo geriau, kaip vyksta apskaičiavimas yra parodyta čia - http://members.ping.de/~sven/dpi.html