»
Forumas

Bendra informacija

Nikas:NeklaidinkitZmoniu / pm - išsiųsti asmeninę žinutę
Miestas:Klaipėda
Parašė žinučių forume:14
Pask. kartą prisijungė:2013-09-05 09:13:24

Paskutinės vartotojo "NeklaidinkitZmoniu" žinutės forume

Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung I9250 Galaxy Nexus

2012-01-11, 12:51:43  

NeklaidinkitZmoniu

Parašė žinučių: 14

Miestas: Klaipėda

Tiksliai nežinau, bet man atrodo, kad su kamera jis turi problemų, nusileidžia senesniems modeliams. Asmeniškai žaviuosi nexusais, dizainas širdžiai labai mielas.
Oi kad prianonsavo čia "sony" "huawei" High End'iniu telefonų su tokiais dizainais, giriasi jie ten savo branduolių kiekių, ryškiais ekranais, super kamerom, optikas tik giria, giria, o jau plonumas.. Pamesi ir nerasi
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Sony Mobile » Sony Ericsson Elm

2011-11-21, 07:16:44  

NeklaidinkitZmoniu

Parašė žinučių: 14

Miestas: Klaipėda

Minusai - pradedant kalbėti apie puikiąją kamerą tai ji puiki tik dienos šviesoje. Ogi kamera visuose modeluose turinti vieną ir tą patį broką - vertikalios driūžės esant prastam apšvietimui fotografuojant be blykstės, mėlynos ir raudonos, per visas fotografijas. Neveikia priartinimas esant 5mpx rėžime tik 1mpx rėžime, neina išjungti blykstės pasirenkant "išjungti" reikia žinoti fotografavimo rėžimą, kuriame netaikoma blykstė. Neveikia smile detection kuri automatiškai aptikusi collgate bebro pasididžiavimą - jo neįamžina, koks apmaudas. Filmavimas puikus, driūžės yra prieblandoje, bet esant pakankamam apšvietimui vaizdas detalus. Garsas švarus, kaip jau minėjau. Na, o fotografijų, deja, iš toli puikių nepadarysi. spalvų aštrumo taip pat trūksta, nes nublukusios spalvos nekažin kaip atrodo, nors ryškink nuotraukas wuolaitą pilk. Deja, tai ne paskutinis masinis brokas šiame prietaise - ryšio problemos. Antena tepakyla tik iki 3 žymų maksimaliai, kur iš viso 5. Jei rinksitės tele2 tai namie sėdėsite be ryšio. Nepaisant ir neatsižvelgiant mano išvardintų minusų, susijusia su kamera, ryšiu ,kurių nenaudojate - tai puikus pirkinys jums. už tokią kainą geriausias klavišinis telefonas esantis šiuo metu rinkoje. Turbūt paskutinis. Rinkausi tarp nokia c5, bet ten nėra nei wifi, nei auto fokuso kameroje, kas man buvo svarbu ir viską nusvėrė į kitą pusę.
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Sony Mobile » Sony Ericsson Elm

2011-11-21, 06:56:17  

NeklaidinkitZmoniu

Parašė žinučių: 14

Miestas: Klaipėda

navigacija pasieškokite getjar puslapyje, teko matyti ne vieną programėlę. Man asmeniškai navigacija veikia pilnu funkcionalumu jau metai, matyt sėkmė, kitaip nepavadinsi. Na , pirmiausiai telefonas labai kompaktiškas, puikut puikutėlė surinkimo kokybė, konstrukcijos, stilingas aparatėlis. Ekranas degtas pakankamai tvirtu stiklu, kas prideda jam solidumo ir prabangos jausmą. Ekranas žiūrisi gražiai. Va kas man nepatiko, kad prieblandoj jį per smarkiai aptemdo, jutiklis per jautrus. Klaviatūra patogi, guminė, minkšta, konfortabili. Ilgai laikanti baterija net ir intensyviai naudojant wi fi internetą. Plonas, nedidukas, patogus, tvirtas telefonas, visavertis ir vienintelis toks klavišinis telefonas esantis šiuo metu rinkoj, galėčiau pasakyti. Kas mane jame žavi tai jo nepriekaištinga pokalbio kokybė, nuostabiausia apsauga nuo triukšmo kokia tik gali būti tokiame įrenginuke, už tokią kainą tokios klasės telefone. gps modulis. Puiki 5mpx kamera. Garso įrašymo kokybė nepriekaištinga, švari. Detalios nuotraukos. Puiki makro funkcija, idealus fokusavimas tiek portretu, tiek smulkiuose artimuose objektuose. Tarkim patogu dokumentą detaliai nufotografuoti, ir matomas aiškus tekstaš. Su puikia blykste, kuri smarkiai šviečia, ir kurią labai patogu naudoti kaip žibintuvėlį. Ką aš dažnai ir darydavau. Nėra jis ir tobulas. Minusai
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia N82

2011-11-18, 08:01:58  

NeklaidinkitZmoniu

Parašė žinučių: 14

Miestas: Klaipėda

sakot geriau fotografuoja už n82? :) aš tai dar bijau, kad šleifas nesubyrėtų, bet tikriausiai baterija laikanti ilgiau. Amoledas visgi.
Tik ar dvigubos led naktį pakanka. Parašyta nuotolis 3,5 metro hmz.
0

Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia N82

2011-11-18, 03:06:49  

NeklaidinkitZmoniu

Parašė žinučių: 14

Miestas: Klaipėda

Naudotojai, kaip manot ar n82 galėtų man atstoti fotoaparatą? :)
Jei imčiau tai dėl vieno - kameros.
Jame autofokusas, kaip matau. mygtukinis, monoblokinis telefonas.
Ar gal ką geresnio kas galėtumėt pasiūlyti? :)
0

Visos vartotojo "NeklaidinkitZmoniu" žinutės forume (14) »

« Atgal

Mobili.lt naujienos

Galaxy Buds serija pigiau! (0)

2021-09-01

Plačiau »

Samsung Galaxy A52s + dovana! (0)

Gaukite Galaxy Buds Live ausines dovanų!

2021-09-01

Plačiau »

Samsung Galaxy Watch4 pasiūlymas (0)

Perkant naująjį Galaxy Watch4 laikrodį pasinaudokite naudomis!

2021-08-27

Plačiau »

Naujieji Galaxy įrenginiai (0)

Įsigykite savo naująjį Galaxy!

2021-08-11

Plačiau »

Naujasis Galaxy Tab S7 FE 5G (0)

Užsakykite naująjį Tab S7 FE 5G iki 2021-08-29 ir gaukite dovanų Smart Keyboard Trio 500!

2021-07-21

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2021. Visos teisės saugomos.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Pokalbio
Parodo, kiek telefonu galima laiko maksimaliai išvien kalbėti .
autofokusas
Fotografuojant galimybė fikusuoti objekto židinio nuotolį , įvedimo klavišą paspaudus iki pusės . Ekrane atsiranda žalias fiksuotas židinio nuotolio simbolis , jei nėra fikusuojamas atsiranda raudonas simbolis.
Monoblokinis telefonas
Telefonai (angliškai vadinami „bar phone“) savo pavadinimą gavo dėl šokolado batonėlį primenančios formos. Lengvai pasiekiami mygtukai ir gerai matomas ekranas padidina šių telefonų populiarumą.