Forumas
Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Ar gali nusibosti sumanùs telefonai?  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Ar gali nusibosti sumanùs telefonai?
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|

 
2012-11-05, 12:24:07  

_Android_

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 755

Miestas: Vilnius

Telefonas: Samsung S8+

MiniBig (2012-11-05, 11:52:58) rašė:
Man irgi nusibodo sumanūs telefonai ir aš renkuosi tabletą vietoje jų.
Nusibodo kiekvieną dieną telefoną krauti.Įgriso iki gyvo kaulo tai firmware atnaujinimas,tai programėlių atnaujinimas.Kiekvieną dieną vis kažkokie atnaujinimai.Užkniso nemokamų programėlių reklamos.Užkniso MOKAMŲ programėlių reklamos.Tiesiog nebegaliu pakęsti,kai tas ,turintis man tarnauti daiktas,nuolat reikalauja sau dėmesio.Bet ne vien tai.Kuriem galam man tie nuolatiniai laiskai,ziniatinkliu naujienos?Iš esmės visas tas nuolatinis pypsėjimas,reikalingos ir nereikalingos informacijos gavimas,labiau trukdo susikaupti,dirbti,gyventi,negu realiai duoda naudos.Užtenka to kai gauni skambučius ne laiku ir ne vietoje.Ką ,gal man nepakaks,tuomet kai AŠ TO NORĖSIU,prisijungti tabletą prie wifi ir peržiūrėti laiškus,naujienas,pasiūlymus?
Iš dalies sutinku su tavimi. Pirksiu Nexus 7 dėl greičio, mobilumo, patogumo. S2 neparduosiu, nes jame yra nebloga kamera, patogiau su telefonu padaryt nuotrauką nei su planšete ir prireikus kažką skubiai pažiūrėti internete galiu per mobilų internetą telefone, su Nexus 7 nebėgsiu juk ieškot Wi-Fi :D S2 naudosiu SMS/skambučiams, retkarčiais mobilų internetą, taip manau rečiau reiks kraut telefoną. Taip, smartai reikalauja dėmesio, visi tie atnaujinimai, reklamos tampa rutina...
0
2012-11-05, 11:52:58  

MiniBig

Parašė žinučių: 6

Man irgi nusibodo sumanūs telefonai ir aš renkuosi tabletą vietoje jų.
Nusibodo kiekvieną dieną telefoną krauti.Įgriso iki gyvo kaulo tai firmware atnaujinimas,tai programėlių atnaujinimas.Kiekvieną dieną vis kažkokie atnaujinimai.Užkniso nemokamų programėlių reklamos.Užkniso MOKAMŲ programėlių reklamos.Tiesiog nebegaliu pakęsti,kai tas ,turintis man tarnauti daiktas,nuolat reikalauja sau dėmesio.Bet ne vien tai.Kuriem galam man tie nuolatiniai laiskai,ziniatinkliu naujienos?Iš esmės visas tas nuolatinis pypsėjimas,reikalingos ir nereikalingos informacijos gavimas,labiau trukdo susikaupti,dirbti,gyventi,negu realiai duoda naudos.Užtenka to kai gauni skambučius ne laiku ir ne vietoje.Ką ,gal man nepakaks,tuomet kai AŠ TO NORĖSIU,prisijungti tabletą prie wifi ir peržiūrėti laiškus,naujienas,pasiūlymus?
0
2012-11-03, 20:41:53  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

ugniusss (2012-11-03, 20:19:02) rašė:
Raimas (2012-11-03, 20:12:58) rašė:
...
Nexus 7 kaina labai maža ir visiems prieinama, bei palaikymas super, Ipad mini medžiagos geresnės ir patvaresnis ir kas labiau patinka ar IOS gerovė ir tvarka ar Android betvarkė ir laisvė, tik vot nežinau kaip su tom programom, ant Tabo Androidinio, nes rašė M1997, kad Ipad lenkia šviesmečiais programų atžvilgiu, nes nėra daug, pritaikytų programų Androidiniam Tabui.
jei ziuret is pinigines puses, tai manau geresnis pasirinkimas butu nexus7, tie kas gali skirti daugiau pinigu tokiam daiktui, manau rinksis ipad mini.
0
2012-11-03, 20:12:58  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

ugniusss (2012-11-03, 20:07:46) rašė:
Raimas (2012-11-03, 19:55:17) rašė:
...
Lago ant naujų nelabai bėra, lieka tik operacinių teikiami pliusai bei minusai, renkiesi ne tik įrenginį bet visumą. Abu prietaisai turi ir pliusų ir minusų.
taip, is video nepasakysi, kad kazkuris lagintu, tik kai ant samsungo multitastinga sujungia ir pereidinea nuo vienos ant kitos programos siek tiek matosi, bet tas nemanau, kad beda.
0
2012-11-03, 19:55:17  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

ugniusss (2012-11-03, 19:24:10) rašė:
Raimas (2012-11-03, 14:49:30) rašė:
...
iPad 3 Vs Samsung Galaxy Note 10.1
Samsung Galaxy Note 10.1 vs Apple iPad 3
iPad Mini vs Nexus 7, daug šneka, sausi skaičiai.
iPad mini vs Nexus7....no comment :)
iPad mini vs Nexus7 Italiano.
jei kalbam tik apie lagus, tai nei is vieno video nesuprasi kas kaip, nes kad tai pamatyti ir pajusti reikia maltis po meniu, jungineti programas, kad suprastum, o cia realiai apie juos pasakoja, minimaliai kazka parodydami. Siaip pirmam video nesamone padaryta, kad lygina jailbreakinta iPad (jailbreakas gali itakoti os darba), man net sunku suvokt, koks tikslas testuoti lauzta os. Po to bando matuoti interneto greiti is to pacio wifi tinklo tuo paciu metu, matyt nezino kokiu principu veikia tokios programos, kai ja ijungi jinai siurbia visus interneto resursus, taip nustatydama interneto galia, tai jei vienu metu sujungi jas dvi, tai greitis issikraipo. daugiau as nelabai ka galiu pakomentuoti, nes daugiau pasakota negu rodyta. Siaip niekada nebuciau patikejes, kad 0.9 colio taip zenkliai gali itakoti ekrano dydi. Akivaidziai matosi, kad iPad mini info parodo daug daugiau.
0
2012-11-03, 19:21:47  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

ugniusss (2012-11-03, 19:01:32) rašė:
Raimas (2012-11-03, 15:18:32) rašė:
...
Neblogai čia pavarė..... Lietuvoje išluptų :))) , kažin kaip pas mus, kai šaltis paspaus - 20 ir įjungus šildymą užrasos, kažin ar ilgai atsilaikytų.
Lietuvoj buduliai neluptu, nes nesuprastu, kad cia idetas iPad, galvotu siaip integruotas magas su dideliu ekranu :D
0
2012-11-03, 18:38:22  

M1997

Parašė žinučių: 397

kepas (2012-11-03, 18:23:22) rašė:
M1997 (2012-11-03, 18:15:25) rašė:
...
Pirkinys tikrai geras, bet mane jis atbaido daugiausia nuo savo ekrano, kai tiek mazai supakave i si irenginy, manau jis nevertas sitos sumos. Jau geriau butu palaukti kitu metu, tada tikriausiai ides retina ekrana, pagerins cpu ir ram. Tada jau butu labai neblogas daiktas. Ir seip biski labiau traukia, nes didesnis ekranas uz 7 colius.
Bet dabar, kai as su savo ace'u kankinuosiu, galvoju nelaukti as tu metu ir isigyti nexus 7. Turetu per daug nepasenti per kokius du ar tris metus, kai turi gan gera geleži. Nors dar nesu visiskai apsisprendes....
Kol kas apie Nexus 7 niekas nesako,kad tai blogas pirkinys.As rekomenduociau nueiti i parduotuve,uzsikrauti jame viena kita desktopini tinklapi ir paziureti ar normaliai jautiesi.Vis tik tarp 7" ir 8" didziule praraja.
0
2012-11-03, 18:30:52  

M1997

Parašė žinučių: 397

Raimas (2012-11-03, 15:18:32) rašė:
Amerikieciai jau spejo pasidarbuoti su iPadmini :)
http://www.15min.lt/naujiena/gazas/naujoves/mazasis-ipad-jau-rado-vieta-automobiliuose-219-270403
super.As irgi noreciau savo taba taip itaisyti.Dabar paprasciausiai ji horizontalioje padetyje pastatau apacioje prie pavaru svirties(A4).Ir nieko.Laikosi.
Del iPad mini yra tik vienas klausimas.Ekranas jo ne amoled,o tai reiskia,kad is tam tikro kampo ,del poliarizaciniu filtru ,vaizdas bus prigeses,o su poliarizuotais akiniais,gali buti taip,kad kazkas is masinoje esanciu zmoniu,ekrano nematys isvis.Kazin ar sitie meistrai apie tai pagalvojo?Šiuo atžvilgiu amoled ekranai yra nepalyginamai geresni-dazniausiai jie sito neigiamo efekto neturi isvis.
0
2012-11-03, 18:23:22  

kepas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 454

Miestas: Vilnius

Telefonas: LG G3, Xiaomi Mi2S, iPad4 128gb 4G

M1997 (2012-11-03, 18:15:25) rašė:
Raimas (2012-11-03, 14:49:30) rašė:
...
As turejau iPada ir tikrai galiu uzgarantuoti,kad tik su juo jokio lago nebuvo.Net ,to kur dabar turiu( 7,7 P6800)tableto negalvojau net pirkti-ant tiek jis slyksciai dirbo su senesne androido versija.Kai jis gavo ICS ,tik tuomet patikrines,nusprendziau,kad bus gerai(ne taip,kaip iPad,bet gyventi jau galima).Juokinga,kad parduotuviu lentynose dazniausiai jie taip stringantys ir guli,net neatnaujinti i ICS.P6800 turiu ir juo dziaugiuos is esmes tik del to,kad tai,kol kas savaip unikalus tabletas,butent del amoled ekrano.O siaip jokiu abejoniu,kad iPad mini logiskesnis ir tuo paciu gerokai pigesnis pirkinys.
Pirkinys tikrai geras, bet mane jis atbaido daugiausia nuo savo ekrano, kai tiek mazai supakave i si irenginy, manau jis nevertas sitos sumos. Jau geriau butu palaukti kitu metu, tada tikriausiai ides retina ekrana, pagerins cpu ir ram. Tada jau butu labai neblogas daiktas. Ir seip biski labiau traukia, nes didesnis ekranas uz 7 colius.
Bet dabar, kai as su savo ace'u kankinuosiu, galvoju nelaukti as tu metu ir isigyti nexus 7. Turetu per daug nepasenti per kokius du ar tris metus, kai turi gan gera geleži. Nors dar nesu visiskai apsisprendes....
0
2012-11-03, 18:15:25  

M1997

Parašė žinučių: 397

Raimas (2012-11-03, 14:49:30) rašė:
ugniusss (2012-11-03, 13:56:12) rašė:
...
as nezinau kaip yra su paskutiniais android tabletais (pvz nexus7, jo nesu maiges), bet neperseniausiai, kai buvau uzsukes i viena is technikos parduotuviu, specialiai pamaigiau visus tabletus su android, norit metykit i mane plytas nu nzn, bet neradau android tableto ant kurio nesijaustu lagas. Ypac po ipad atrdo smulkus lagas jauciasi daugiau maziau visur. Zmogui, kuris nesinaudoja ipad, gal to nesijaustu, bet po ipad lagas jauciasi. Turiu drauga, kuris nusipirko android tableta (jis android fanas), tai pasake tieisia sviesiai, jei nori, kad nebutu lago, reikia rutinti ir rasytis optimizuota ROM, kitaip lagas jauciasi. Pasikartosiu, nezinau, ar taip yra su paskutiniais modeliais, o tie kurie turi nexus7 ir sako, kad lago jokio nera, tai butu idomu suzinot, ar jie pries tai naudojosi ipad, nes sakau, nepasinaudojus ipad ir paemus iskart android gali atrodyti, kad lago nera.
As turejau iPada ir tikrai galiu uzgarantuoti,kad tik su juo jokio lago nebuvo.Net ,to kur dabar turiu( 7,7 P6800)tableto negalvojau net pirkti-ant tiek jis slyksciai dirbo su senesne androido versija.Kai jis gavo ICS ,tik tuomet patikrines,nusprendziau,kad bus gerai(ne taip,kaip iPad,bet gyventi jau galima).Juokinga,kad parduotuviu lentynose dazniausiai jie taip stringantys ir guli,net neatnaujinti i ICS.P6800 turiu ir juo dziaugiuos is esmes tik del to,kad tai,kol kas savaip unikalus tabletas,butent del amoled ekrano.O siaip jokiu abejoniu,kad iPad mini logiskesnis ir tuo paciu gerokai pigesnis pirkinys.
0
2012-11-03, 15:18:32  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

Amerikieciai jau spejo pasidarbuoti su iPadmini :)
http://www.15min.lt/naujiena/gazas/naujoves/mazasis-ipad-jau-rado-vieta-automobiliuose-219-270403
0
2012-11-03, 14:49:30  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

ugniusss (2012-11-03, 13:56:12) rašė:
kepas (2012-11-03, 09:13:31) rašė:
...
Taip kaip ir Raimas turiu Ipad nežiūrėk į procesoriaus dažnį ar Ram lyginant su Samsungais, Ipad dirba Švariai greitai, Ipad pliusai Best Safari naršyklė, yra dedasi sim - 3g, wii fii ryšiai internetui, korpusas super, programos beveik visos tinka nuo Iphone apie 5% tik nepasileis, kitos kurios nepritaikytos Ipad rodys mažame lange kurį galima didinti, žaidimų daug Infinity Blade2 jis užima 1Gb. dydžio, Contract Killer Zombies, Galaxy on Fire2 HD, Real Racing 2 ir t.t. Navigacijos pas mane Sygic Gps Navigation Europe, Tom Tom Finland Rusia, Navigon Europe ir Rusia. Aš nediegiu iš Parduotuvės, turiu Cydia ir Instaliuos atsisiunčiu iš bet kur IPA failus į PC ir per IFanbox keliu.
Gauni daug, tikrai ir kokybės ir programų Ipadui, tik reikia mokėti pasiimti, aš forume IOS, ikėliau kaip tai atliekamas failų kelimas, kai turėjau Iphone ir programas įmečiau. Manau lauk Ipad mini ar Ipad 2-3 imk. Čia mano nuomonė.
as nezinau kaip yra su paskutiniais android tabletais (pvz nexus7, jo nesu maiges), bet neperseniausiai, kai buvau uzsukes i viena is technikos parduotuviu, specialiai pamaigiau visus tabletus su android, norit metykit i mane plytas nu nzn, bet neradau android tableto ant kurio nesijaustu lagas. Ypac po ipad atrdo smulkus lagas jauciasi daugiau maziau visur. Zmogui, kuris nesinaudoja ipad, gal to nesijaustu, bet po ipad lagas jauciasi. Turiu drauga, kuris nusipirko android tableta (jis android fanas), tai pasake tieisia sviesiai, jei nori, kad nebutu lago, reikia rutinti ir rasytis optimizuota ROM, kitaip lagas jauciasi. Pasikartosiu, nezinau, ar taip yra su paskutiniais modeliais, o tie kurie turi nexus7 ir sako, kad lago jokio nera, tai butu idomu suzinot, ar jie pries tai naudojosi ipad, nes sakau, nepasinaudojus ipad ir paemus iskart android gali atrodyti, kad lago nera.
0
2012-11-03, 14:42:11  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

ugniusss (2012-11-03, 13:39:24) rašė:
Raimas (2012-11-03, 08:48:38) rašė:
...
Kiekvienam vartotojui yra telefonas, pagal jo poreikius ir kriterijus, visiems Blackberry netiks, ne dėl to ar jis geras ar blogas, vartotojai ir jų poreikiai skirtingi, galiu pasakyti aš net nebežiūriu į Blackberry puse po to kai pasinaudojau BB.
taip, pilnai sutinku, kievienas renkasi pagal save, vienam nepatinka, o kitas i nieka kita nekeistu.
0
2012-11-03, 10:21:55  

djst

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2940

Miestas: Vilnius

Telefonas: TELEFONAI.EU

Iš pradžių buvo įdomu pasiskaitinėti temą, bet dabar ji pavirto į temą apie planšetes ir taip dubliuojasi jau su esama tema Renkuosi planšetę (pagalbos). Gal geriau vienoje temoje šnekėkime, bus lengviau po to rasti atsakymus į rūpimus klausimus. Galėtų adminai perkelti žinutes į kitą temą?
0
2012-11-03, 09:37:08  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

kepas (2012-11-03, 09:18:24) rašė:
Ir del narsymo su 10col. tablete gulint, nemazai atsiliepimu skaiciau, kad jie per dideli laikyti vienoje rankoje, per sunkus, zaidimams irgi nepatogu, poto rankas pradeda skaudeti. Nepatyrei sito?
Turiu ipad2. Man gulint narsyt jokio nepatogumo nera. Taip, 10 coliu yra skirtas dviem rankomis. Su viena ranka yra per didelis svoris, galima laikyt ir su viena, bet trumpai. Zaidimu realiai nezaidziu, todel jokiu skausmu nepatyriau. Itunes nera tokia tragedija, tiesiog kaip meti viska i android tiesiai, taip meti viska i itunes po to tik sinchronizuoji ir viskas persikelia i tableta. Nesakau, kad patogu, bet diskomforto nera. Prie pacio itunes reikia priprast pirmus kartus, gali kilti klausimai, kaip padaryti ta ar ana. Foto persikelimui itunes nereikia. Paskaicius, kad ir s3 foruma, tai ten isvien klausimai, kaip pasidaryti ta ir na, net ir softa daug kas nesupranta kaip atsinaujint, tai persasi isvada, kad paprastam vartotojui ir androind nera jau kaip 2x2".
0
2012-11-03, 09:18:24  

kepas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 454

Miestas: Vilnius

Telefonas: LG G3, Xiaomi Mi2S, iPad4 128gb 4G

Ir del narsymo su 10col. tablete gulint, nemazai atsiliepimu skaiciau, kad jie per dideli laikyti vienoje rankoje, per sunkus, zaidimams irgi nepatogu, poto rankas pradeda skaudeti. Nepatyrei sito?
0
2012-11-03, 09:13:31  

kepas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 454

Miestas: Vilnius

Telefonas: LG G3, Xiaomi Mi2S, iPad4 128gb 4G

M1997 (2012-11-03, 00:13:16) rašė:
Dar pries pirkdamas turetum pagalvoti ne tik apie svori,bet ir apskritai apie gabaritus.Pvz kad ir koks geras buvo mano iPadas,bet as jo i automobili neimdavau niekada.Na jis didelis ir tiesiog nera jam vietos priekineje paneleje nei ant jos.O va dabartinis mano tabas daznai su manimi.Be to 7-8" tableta gali isimesti net ir i visai nedidele kuprine.Dardel iPad mini noriu pasakyti,kad apple produkcija yra truputeli klaidinga vertinti pagalhercus ir Ramus.Net pirmos kartos iPadas savo sklandziu veikimu daznai duoda i kaulus megaturbogigaherciniams androidams.Todel sakyti,kad, girdi,nieko gero is iPad mini,nes ten detales is iPad 2, neverta.Tai nieko nereiskia.Tarp kitko,jeigu neklystu,tai mazasis iPadas,net uz mano taba lengvesnis 40 gramu.O tai jau isvis grazu.Gerai pagalvojus,tai pasirinkimas nera didelis...
Del 7.7, tai jis toks brangokas ir dar gan letas palyginus nexus 7. Plius nexus dar atnaujinimus gaus ilgai, o samsungui kelio pabaiga.
Del apple, tai kiek ziurejau apple de kainas, kad butu bent 32gb ir as noreciau dar 3g, tai jau 1900lt kazkur. O uz tokia kaina jau galina paiimti kita dideli high end tableta, tai nezinau. O applenesu megejas, ios seip per mazai laisves, megstu truputi rootinti ir pan (bet del sito nebutu bedos), dar ten visokiausi itunes, su jais uzsiknist galima.
0
2012-11-03, 08:48:38  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

ugniusss (2012-11-03, 08:32:48) rašė:
Raimas (2012-11-03, 08:11:14) rašė:
...
Dėl Blackberry turėjau Bold 9700 man trūkumai dėl navigacijos, programinė Rim Os nesiūlė mano versijai 5, jų standartinių žemėlapių Gmap, bandžiau Garmin įsimesti neradau žemėlapio...,programos grubiai Java jei lyginti Os tarp Nokia Os ir Symbian Os per vidurį, patiko kai jis tuščias atrodo jame daug funkcijų, gražių ekrano temų, baterija normali, nepatiko išjungus ir įjungus ilgai kol užkrauna apie 2-3 min. po BB, paimdavau Nokia e71 ir e72 Symbian s60v3 92 užkraudavau tris navigacines programas ir aplamai programomis tada jau Nokia visumoje buvo geresnė už BB ir patys Amerikiečiai lygindavo savo BB9700 su Nokia tai Nokia visais parametrais pirmavo. Aišku šiuo metu Nokia nieko gero neturi, iš knopkinių ar qwerty tikrų išmaniųjų, su Symbian, yra vienas dar geras likęs Nokia E6 ir pigesnis už Blackberry ir BLackberry ne mūsų rinkai o USA. Kiti mėgsta siųsti žinutes BLackberry į BLackberry nemokamai, baterijos lakymas neblogas, dabar naujuose nežinau ar laiko, kaina BLackberry didelė, jei imti kaip paprastą ragelį.
As tai i symba net ziuret negaliu :) nematau nei vieno normalaus dabartinio tel su klaviatura ka galetu pasiulyti nokia. Jei ziureciau i tel su klaviatura, tai manau as imciau blackberry.
0
2012-11-03, 08:11:14  

Raimas

Parašė žinučių: 363

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 5

Paskaiciau sita tema nuo pradziu ir man iskilo klausimas. Kodel noredami telefonu su klaviatura niekas nekalbate apie blackberry? Kazkodel sie rageliai nera pas mus labai populiarus, bet tie kas nori tel su klaviatura manau, tai puikus variantas. Aisku blackberry turi savo os prie kurios reiketu priprasti, bet nemanu, kad tai butu problema. os pritaikyta darbui, akimirksniu atkeliaujantys emeilai, internetas spaudziamas iki 5 kartu, nemokamas susirasinejimas tarp blackberry ir pan. Pazistu keleta zmoniu, kurie turi blackberry, tai ju nuomone, kad blackberry nekeistu i nieka, nes labai patogus darbui. Aisku, netiks sitie tel vaikams, kuriems svarbu ekrano dydis, filmai, zaidimai ir panasiai. Asmeniskai as nesu turejes, esu tik keleta kartu maiges, bet pasiklauses nuomones zmoniu, kurie turi, nesusilaikiau neparases :)
Del mazo tableto. Susiraskit ipad mini pristatyma, ten lygina nexus 7 su mini. Rodo kiek info yra parodoma 7 ir 7.9 coliu ekranuose. Skirtumai akivaizdus. Todel, jei nera kvailu nusistatymu pries apple manau mini bus vertas demesio. Kaip jau M1997 rase, apple produkcijoje nera tikslo ziureti i ramus procesorius ir lyginti su android, tai visiskai skirtingi dalykai, reikia pirma pabandyti, nes tie kurie lygina gelezi ios su android nenori suprasti, kad android ryja daug resusrsu, ko ios visiskai nereikia. Tiesiog daug kas tiesiog nera laikes rankoje, o rekia mazai ram ir panasiai, nors su tuo maziau ram, kad veikia sparciau nenori suprasti.
0
2012-11-03, 00:13:16  

M1997

Parašė žinučių: 397

Dar pries pirkdamas turetum pagalvoti ne tik apie svori,bet ir apskritai apie gabaritus.Pvz kad ir koks geras buvo mano iPadas,bet as jo i automobili neimdavau niekada.Na jis didelis ir tiesiog nera jam vietos priekineje paneleje nei ant jos.O va dabartinis mano tabas daznai su manimi.Be to 7-8" tableta gali isimesti net ir i visai nedidele kuprine.Dardel iPad mini noriu pasakyti,kad apple produkcija yra truputeli klaidinga vertinti pagalhercus ir Ramus.Net pirmos kartos iPadas savo sklandziu veikimu daznai duoda i kaulus megaturbogigaherciniams androidams.Todel sakyti,kad, girdi,nieko gero is iPad mini,nes ten detales is iPad 2, neverta.Tai nieko nereiskia.Tarp kitko,jeigu neklystu,tai mazasis iPadas,net uz mano taba lengvesnis 40 gramu.O tai jau isvis grazu.Gerai pagalvojus,tai pasirinkimas nera didelis...
0

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.

Puslapiai: |1|2|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.






802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .



SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Rom
Read only memory
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.
svoris
Mobilaus telefono svoris su baterija . Telefono svoris labai priklauso nuo baterijos dydžio , talpos ir rūšies . Li-polimero baterijos lengvesnės už Li-ion .
Java
programavimo kalba, kuria kuriamos programos ir žaidimai mobiliesiems telefonams.
Symbian
Mobili operacine sistema . Mobilieji telefonai su "Symbian" gali atlikti kompiuterio funkcijas.
Versijos :

Symbian OS Series 60 : N70, N90, 3230, 6260, 6630 , 6600, 7610, 6670, 6681, 6680 .

Symbian OS S60 3rd Edition : Nokia E60 ,E61, E70, N71, N73, N80, N91, 3250 , 5500 .

Symbian OS Series 80 : 9300, 9300i, 9500 .

Symbian OS Series 90 : Nokia 7710, 7710i .

Symbian UIQ 2. : Sony Ericsson P910i, P900 .

Symbian OS UIQ 3. : Sony Ericsonn P990i, M600i, W950i .

www.my-symbian.com
www.symbian.com
Qwerty
Tai vadinamas sumaniesiems telefonas, rašomųjų mašinėlių ir kompiuterių klaviatūrų simbolių išdėstymas, vartojamas angliškai kalbančiuose šalyse. Pavadinimas kilęs iš pirmųjų šešių klaviatūros raidžių. Jei telefonas turi tokią klaviatūrą, juo lengviau rinkti tekstą.