Forumas
Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Huawei e5776s nelaiko baterija  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Huawei e5776s nelaiko baterija
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi   
 
2014-08-02, 14:24:31  

kiesa3

Parašė žinučių: 6

Sveiki turiu cia neperseniausia pasiemes is omnitelio huawei e3276s kisenini routeri.Bet ziuriu baterija man nieko nelaiko.Aprasyme tipo budejime turetu laikyt 500val.Net nichuja tiek nelaiko.Ijunges battery saving rezima.Po10min wifi isijungia ir intikas.Tai su situ rezimu gal apie 2d atlaiko.Bet kai naudoju vos jis man tempia.Reikia kasdien skaityk krauti.Ar cia taip normalu?Ar jau baterijai kapiec?Ar mobili taisykla prims sita routeri su omnitelio garantija?Naudoju tik su vienu wifi irenginiu samsun gu s2.Naudoju naujausia oficialu dashboarda is huawei puslapio 2014metu.
0
2014-08-02, 16:53:55  

dainiusx

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 802

Miestas: Lazdijai

Telefonas: Samsung Galaxy S7 edge

kiesa3 (2014-08-02, 14:24:31) rašė:
Sveiki turiu cia neperseniausia pasiemes is omnitelio huawei e3276s kisenini routeri.Bet ziuriu baterija man nieko nelaiko.Aprasyme tipo budejime turetu laikyt 500val.Net nichuja tiek nelaiko.Ijunges battery saving rezima.Po10min wifi isijungia ir intikas.Tai su situ rezimu gal apie 2d atlaiko.Bet kai naudoju vos jis man tempia.Reikia kasdien skaityk krauti.Ar cia taip normalu?Ar jau baterijai kapiec?Ar mobili taisykla prims sita routeri su omnitelio garantija?Naudoju tik su vienu wifi irenginiu samsun gu s2.Naudoju naujausia oficialu dashboarda is huawei puslapio 2014metu.
Cia normaliu tel turetu gerai apkrautas istverti 12-18h
0

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (1)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Registruokis ir sužinok pirmas apie NAUJAUSIĄ Galaxy AI (0)

2024-01-03

Plačiau »

Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! (0)

📱 Naujausias Samsung Galaxy S23 FE jau prekyboje! 🚀
Dabar, pirkdamas šį telefoną, gauk Galaxy Buds FE belaides ausines - DOVANŲ! 😍
Ar jau esate išbandę naują telefoną? Užsukite į saloną ir pamatykite gyvai! 🔥
#SamsungGalaxyS23FE #NewPhone #Technology #Innovation

2023-12-04

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.