»
Forumas
Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Ryšio bėda su HTC M8   Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Ryšio bėda su HTC M8
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi  
 
2016-01-16, 12:09:42  

elvutisss

Parašė žinučių: 2

Miestas: Vilniaus raj.

Telefonas: HTC M8

Jau pora dienų veikia tik mobilieji duomenys (galiu naršyti po internetą, fb), bet nėra ryšio. Tuo tarpu įsidėjus į seną mobilųjį kortelė veikia normaliai.
0
2016-01-14, 17:46:22  

elvutisss

Parašė žinučių: 2

Miestas: Vilniaus raj.

Telefonas: HTC M8

Sveiki, kreipiuosi prašydamas pagalbos. Nusipirkau iš skelbimų HTC M8 ir su tokia problema susidūriau... Vos tik telefonas praranda ryšį (sakykim, nuvykstu į kokią prasto ryšio zoną arba tiesiog rankiniu būdu keičiu mobiliuosius duomenis į 2g/3g only), jis jo nebepagauna. Kartais pradeda veikti mobilieji duomenys, galiu naudotis internetu, bet ryšio nėra, negaliu nei skambinti, nei skambučių priimti. Gali para, dvi praeiti, kol galų gale ryšys vėl atsiras. Tokia štai mistika man su tele2 pildyk kortele, o su labas (nusipirkau testavimo tikslais) viskas čiki, jungiok nejungiojęs tuos skirtingus 2g/3g/4g telefone - kelioms sekundėms dings ryšys ir iškart vėl atsiras. Ar yra kam taip buvę? Nuvykau į tele2 saloną ir sakė greičiausiai techninis gedimas, bet kodėl tada su LABAS kortele viskas ok? Čia gal dažniai kokie nors nusimuša? Visai nekimba tele2 palydovas, susidaro įspūdis (senajame HTC One X+ normaliai kortelė veikė, beje). Dariau ir soft reset, ir factory reset, ir WCDMA/LTE only nustačiau vietoj global (t.y. auto), ir safe mode išbandžiau, bet problema su tele2 ar tele2 pildyk kortelėmis išliko. Ačiū iš anksto už bet kokią pagalbą.
0

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy Xcover5 ir papildomą bateriją gaukite dovanų! (0)

Būkite nesustabdomi!

2021-06-01

Plačiau »

Įsigykite Galaxy Buds+ už specialią kainą! (0)

Pirkdami pasirinktą telefoną gaukite specialią kainą Galaxy Buds+ ausinėms.

2021-06-01

Plačiau »

Triguba nauda! Perkant Galaxy S21 5G premija net iki 150€! (0)

Atiduokite iki 3 įrenginių ir papildomai gaukite iki 150 € premiją naujam Galaxy S21 5G įsigyti.

2021-06-01

Plačiau »

Samsung Galaxy laikrodis + Buds Live dovanų! (0)

2021-05-03

Plačiau »

Gaukite papildomą 50€ nuolaidą už seną telefoną (0)

Pirkdami naują Samsung Galaxy A32|A52|A72 galite susigrąžinti nuo 50€!

2021-04-30

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2021. Visos teisės saugomos.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
WCDMA
(Wideband Code Division Multiple Access)
Tai tas pats UMTS (3G).
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.