»
Forumas
Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » Telefonu garsas  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Telefonu garsas
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|

 
2019-03-04, 21:26:37  

liam45

Parašė žinučių: 34

Cumpărați licență de conducere reală, pașapoarte, (WhatsApp: ....... +237657122492)
Carduri de identitate, permis de ședere, vize, ([email protected]), certificate de căsătorie, IELT, TOEFL.
Bine ați venit la SUPER DOCUMENTS 2DAY.
Email: .................. .. [email protected]
WhatsApp ............... +237657122492
Skype: ................... superdocs2day
Suntem un grup de specialisti de clasa mondiala care lucreaza sub umbrela unor organizatii internationale puternice cu peste 50 de filiale si peste 500 de colaboratori in tari din intreaga lume specializata in producerea si contrafacerea documentelor de toate tipurile si toate categoriile. Avem cele mai bune mașini, echipamente și tehnologie pentru a produce documente reale de înaltă calitate din orice țară din Europa, Asia, SUA, America Latină, Africa și Australia. Avem o mare rețea de agenți, organizații și guverne specializate în penetrarea sistemelor pentru a vă asigura că documentele dvs. sunt înregistrate în baza de date în mod corespunzător.
NOTĂ: facem acest lucru pentru a ajuta oamenii în situații de urgență
Solicitați o licență reală pentru pașaport, viză, permis de conducere, carduri de identitate, certificate de căsătorie, diplome etc. pentru vânzare. Sunt disponibile, de asemenea, pașaport, cetățenie, carduri de identitate, permis de conducere, diplome, grade și certificate. Servicii turistice și de viză de afaceri disponibile pentru rezidenții din toate cele 50 de state din SUA și toate naționalitățile din întreaga lume. Suntem producători unici de pașapoarte autentice de înaltă calitate, pașapoarte autentice autentice din baza de date originale și neînregistrate și alte documente de cetățenie. Vă putem garanta o nouă identitate, pornind de la un nou certificat de naștere autentic, un carnet de identitate, un permis de conducere, pașapoarte, un card de securitate socială cu SSN, fișiere de credit și carduri de credit, diplome de școală, înregistrate în sistemul de baze de date guvernamentale. Folosim echipamente și materiale de înaltă calitate pentru a produce documente autentice și contrafăcute. Toate caracteristicile secrete ale pașapoartelor reale sunt duplicate cu grijă pentru documentele noastre înregistrate și neînregistrate. Suntem un producător unic de documente de calitate false și reale. Suntem producătorii unici ai documentelor de mai sus și alte produse pentru mai multe țări: SUA, Australia, Belgia, Brazilia, Canada, Italia, Finlanda, Franța, Germania, Israel, Mexic, Olanda, Africa de Sud, Spania, Marea Britanie , Italia, Turcia etc. avem o echipă completă și eficientă de parteneri din toate țările din întreaga lume.

CONTACTAȚI SUPORTURILE NOASTRE
Contactați-ne la >>>>>>>>>>>>>>>>>>> [email protected]
Suport general >>>>>>>>>>>>>>>>>>> [email protected]
WhatsApp (telefon) >>>>>>>>>>>>> +237657122492
SKYPE: .................. superdocs2day
contactele noastre includ ex anchetatori privați, consulate, personalul guvernamental de rang înalt și experți experimentați experimentați, avem legături solide cu personalul superior în toate domeniile documentelor reale înregistrate și schimbarea pașapoartelor în aceste țări care sunt legate de agenția de pașapoarte din fiecare dintre aceste țări și cu ajutorul conexiunilor lor, toți clienții noștri care solicită orice document de cetățenie sau pașaport din orice țară sunt 100% asigurați, precum și garantate de primirea de documente de înaltă calitate reale autentice înregistrate, care nu pot fi identificate ca fals! Nici măcar un expert oficial sau o mașină nu poate dicta vreodată documentul ca fiind fals, deoarece documentul nu diferă de guvernul Real! Întreaga noastră autentică bază de date autentică Documentele de cetățenie înregistrată au datele dvs. personale înregistrate în baza de date și 100% citibile de către mașină. Simțiți-vă liber pentru a obține informații suplimentare detaliate despre serviciile noastre. Sincer sper să găsească o modalitate de a coopera cu dvs. Dacă vreunul dintre aceste produse vă interesează, vă rugăm să ne contactați. Vă vom oferi cel mai bun preț după primirea solicitării detaliate.
ORDEREAZI DOCUMENTELE UNIVERSALE DE NEVOIE
• Licențe de conducere
• PAȘAPOARTE
•Carti de identitate
• Carduri de securitate socială
• Canada Cards
• Cartele din Statele Unite
• Carduri pentru studenți
• Carduri internaționale
• Carduri personale
• Certificate de adopție
• Certificate de naștere
• Certificate de deces
• Certificatele de divorț
• Certificate de căsătorie
• Certificate personalizate
• Diplome de liceu
• G.E.D. diplome
• Diplome de școli de origine
• Diplome de colegiu
• Diplome universitare
• Certificatele de Competență în Comerț
• Dispozitive de ascultare
• Cerneală invizibilă
• Ancheta înregistrării DMV
•Verificare a antecedentelor
• Validați numărul SSN
• Cartele verzi din SUA
• Produse spion
Email: .................. .. [email protected]
WhatsApp ............... +237657122492
Skype: ................... superdocs2day
0
2017-12-14, 20:17:55  

djst

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2940

Miestas: Vilnius

Telefonas: TELEFONAI.EU

Pagal Android Authority geriausią garsą skleidžiantis - LG V30
0
2017-12-10, 22:23:32  

djst

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2940

Miestas: Vilnius

Telefonas: TELEFONAI.EU

Pripratę prie 3.5mm jungties nes labai daug kitų įrenginių jį naudoją, taip pat ir telefonui daug ką jungiame iš kitų sferų (ausinės, mikrofonas (čia jau specifinis žurnalistų reikalas), automobilio AUX. Pritariu visiems čia pasisakiusiems, kad wireless ko gero bus ateitis, vis gi tikrai yra patogiau tiesiog užsidėti ausines ir nieko papildomai nekišti, o tiesiog telefone paspausti Play.

Dėkui userrr už išsamų paaiškinimą, buvo įdomu būtent tai sužinoti.

Beje ZTE Axon 7 galima iš kiniečių už 205eur (+PVM apie 250eur) įsigyti. Manau tai geriausias variantas už tokius pinigus - SD820, 4GB RAm, 20MP kamera, 5.5" AMOLED ekranas ir kas be ko, kaip sako, vienas gražiausiai skambančių tiek per ausines, tiek per stereo garsiakalbius.
1
2017-12-10, 21:07:37  

baneris_ml

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 3510

Turiu seną super išlaikytą Nokia N73 su stereo garsiakalbiais ir Mi6 su stereo garsiakalbiais, tai Nokia garsiau kokius 2-3 kartus groja, nei Mi6, tiek kad Mi6 švariau groja :)
Jei į temą, matyt mes ant tiek pripratę prie standartinio kištuko, kad neįsivaizduojame kitaip. Kai nusistovės nauja ir mes priprasime, tada bus patogu. Kažkada atrodžiusi gera mini usb jungtis buvo patogi, nes ir fotikas turėjo tokią jungtį, bet viskas vietoje nestovi Tobulėja.
userrr dėkui už appsą, mi6 kala per ausines dabar...neina net klausytis normaliai, su įjungtu Mi garso pagerinimu. +1 Tau
0
2017-12-10, 20:58:15  

userrr

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 506

Telefonas: LG V30

djst (2017-12-10, 13:56:32) rašė:
userrr (2017-12-10, 13:24:38) rašė:
...
Stock garsas maniškio S7edge buvo apgailėtinas (palyginus koks dabar), bet po root situacija pasikeitė. Išbandžiau Dolby Atmos, net ant mažiausios padalos telefonas nežmoniškai rėkė, tad teko vis gi atsisakyti. Tad dabar naudoju ViPER4Arise ir telefono garsas (tiek per garsiakalbius (naudojamas ir antras ausies garsiakalbis, kaip stereo), tiek ir per ausines) sužibėjo visomis spalvomis :D
Vadinasi galima padaryti gerai, dauguma gamintojų gali, bet kažkodėl nedaro. Tas pats Samsas įdeda bet jo neišnaudoja. KODĖL?

Ką turi omeny V30 groja šalčiau? Kiek teko skaityti, tai V20 ir V30 pripažįstami, kaip geriausi Hi-Fi pasirinkimai tarp telefonų.
V30 garsas labai tikslus, analitinis. Jei įrašas prastos kokybės, tai LG tą ir parodys. HTC minkštesnis, atlaidesnis prastiems įrašams, labiau tinka klausant rekreacijai. Čia subjektyvus pasirinkimas. Neneigiu, kad V30 tikrai vienas geriausiai skambančių telefonų, su gerom ausinėm ir geru įrašu jo klausytis malonumas. Turbūt jį rinkčiausi jeigu pirkčiau naują telefoną. Kol kas dar esamas tenkina poreikius, neskaitant gal prastokos baterijos.

Viper4Android čia seniai žinomas reikalas ir tikrai pagerina garso kokybę telefonuose, kur gamintojas patingėjo. Bet čia postprocessingas, jis padeda tik užglaistyt DAC trūkumus. Arba iš dviejų bottleneck“ų padaro tik vieną - rezultate situacija dukart geresnė. Samsunguose DAC“ai visgi nekokie, bent jau iki S8. Nežinau, kiek pagerėjo situacija su S8, nebandžiau, bet po to, kai nusipirko AKG, panašu, atsirado ten ir efektų visokių, gal groja šiek tiek geriau. Bet kokiu atveju net ir netobulas 3,5mm lizdas yra geriau, nei jokio.

Wireless audio jau kai kuriais (brangiais) atvejais neblogas, bet laidui visgi neprilygs. Dar turi praeiti keleri metai, kol wireless pasieks tokį lygį, kaip wired. Vien faktas, kad Bluetooth compress“ina garsą, panaikina lossless audio privalumą. Čia kaip ir ethernet - gali nusipirkti routerį už 200+ eur plius už pusę tiek tinklo plokštę ir galbūt turėsi greitį netoli gigabito su keliom milisekundėm pingu. Arba gali prijungt laidą už du eurus ir turėsi gigabitą su viena ms. Wireless yra ateitis (ir aš tai labai palaikau, nes patį nervina visokie laidai), bet dar reikia šiek tiek laiko, kol tai bus prieinama visiems.

Įdomu bus pamatyti Ignacijaus apžvalgą Axon 7. Jį visi apžvalgininkai gyrė kaip labai gerai skambantį telefoną, berods buvo pirmasis su Dolby Atmos, ir už labai gerą kainą. Bet kažkaip nublanko, kaip ir didžioji dalis į mediją orientuotų smartfonų. Nesugeba gamintojai to išreklamuoti. O gal tiesiog masėms to nereikia - svarbiau kamera selfiukams daryti 😕
0
2017-12-10, 17:07:04  

Niell

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 585

Miestas: Vilniaus raj.

Telefonas: Google Pixel 5

1
2017-12-10, 15:45:45  

djst

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2940

Miestas: Vilnius

Telefonas: TELEFONAI.EU

Kaip tik į temą GSMarena paleido apklausą apie 3.5mm jungtį.
0
2017-12-10, 15:14:12  

Stendalis

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1188

Telefonas: Apple iPhone XS 64GB Silver

Ateitis yra ne USB-C (ką puikiai pastebėjo Ignacijus), o Wireless audio. Aš nuoširdžiai nesuprantu, kodėl apie wireless audio kalbam, kaip apie ateities technologiją, kai jau šiandien naudojant belaides ausines galima džiaugtis tikrai labai geru garsu. Ir sakau tai, kaip asmuo laikantis save melomanu.

Sennheiser Momentum 2.0 over ear (wireless), V-Moda Crossfade wireless, Bose Quietcomfort 35 wireless, Bang & Olufsen H7/H9 ar Sony MDR1000X. Visos mano išvardintos ausinės ne tik labai gerai groja, bet ir baterija laiko vidutiniškai apie ~20val. gryno grojimo laiko (mano atveju, tai reiškia, jog krausiu kartą per savaitę ar per 10 dienų). Žinoma, pigiausios iš čia išvardintų kainuoja ~250 eur ir tai vienintelis neigiamas faktorius :)
1
2017-12-10, 14:49:01  

Ignacijus

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1718

Miestas: Kaunas

Telefonas: Xiaomi Mi 9 128GB & Xiaomi Mi 6

userrr (2017-12-10, 13:24:38) rašė:
Šitas pateisinimas "3,5mm nereikia, nes $500 ausinės turi didesnį potencialą per USB C" yra tikrai absurdiškas. Kodėl telefonas prie USB C negali turėti ir geros ausinių jungties su geru DAC? Ypač tie superflagmanai po 1000 eur. Vienintelis LG V30 kažką bando pasiūlyti, o kiti tik ieško, kaip sutaupyti išimant funkcijas ir nugręžiant nuo vartotojų pinigų ant visokių dongles. Tas pats Qualcomm tikrai nesunkiai galėtų savo visus Aqstic siūlyti gamintojams kaip papildomą chip“ą šalia Snapdragon, bet ne, geriau atskirai parduoti dongles - juk juos tada gali pamesti, sulaužyti ir reikės pirkti naują už 10x kainą to, kiek kainuotų gamintojui tą mikroschemą implementuoti telefone.

Iš tikrųjų man, kaip mėgstančiam klausytis muzikos per ausines, bet nenorinčiam papildomai išleisti kelių šimtų eur ir visur nešiotis tabaluojantį išorinį DAC, beveik nėra pasirinkimo iš gerų flagmanų. Samsungo DAC“ai tie patys (tragiški) telefonuose ir po 100, ir 1000 eur, o visuose kituose išvis nėra. Tad nori nenori tenka naudoti senuką HTC 10, kuriam lygių šitoj kategorijoj beveik nėra (LG V serija groja daug šalčiau - garsas kokybiškas (telefonų mąstu), bet mažiau malonus kasdieniam klausymui).
Dėl ko tikrai sutinku, tai dėl to, kad tas 3.5 mm dongle yra nesąmonė. Visų pirma todėl, kad jį nepatogu naudoti ir lengva pamesti, o pakeitimas kainuoja tiek, kiek nebloga ausinių pora. Antra, tie adapteriai yra puiki proga gamintojams “pririšti vartotoją”. Tarkim, LeEco USB-c į 3.5mm perėjimas nebūtinai veiks prijungus prie Xiaomi mi6 ar Google Pixel 2 ir vice versa, jau nekalbant apie tai, kad neįmanomas suderinamumas su iPhone. Gal Qualcomm atneš į Android rinka šiek tiek universalumo ir cross-compatibility, bet ir tai neaišku.

Kokybė taip pat labai diskutuotinas klausimas. Vieniems gamintojams perėjimas prie USB-C audio buvo proga pasigerinti muzikos kokybę (Pvz. Xiaomi mi5 ji buvo vos patenkinama, o Xiaomi mi6 jau labai gera), o kitiems, pvz. Apple, perėjimas prie audio per lightning muzikos kokybės praktiškai nepakeitė. Dabar galima jungti brangias, didelės varžos ausines, kurioms reikia daugiau įtampos? O anksčiau tai jau nebuvo įmanoma? :) Vienaip ar kitaip, nė vienas perėjimo tipo sprendimas kokybe nepralenkė mano šiek tiek seniau Vokietijoje bandyto LG V20.

Visgi pažiūrėkime į situaciją iš kitos pusės. Gamintojai tą 3.5mm jungtį naikina ne iš gero gyvenimo. Korpusuose tragiškai trūksta vietos, nes visi nori didesnės batererijos, plono korpuso ir t.t. (neseniai skaičiau straipsnį, kuriame Razer vadovas gyrėsi, kad tos jungties panaikinimas padėjo padidinti bateriją 500mAh bei pagerinti šilumos išsklaidymą) , o juk jeigu yra ta 3.5mm jungtis, tai reikia ir DAC, stiprintuvo, kas užima ne tik vietą, bet ir kainuoja pinigus.

Vis dėlto nemanau, kad USB-C audio yra mūsų ateitis. Man tai labiau primena pereinamąjį laikotarpį iki tol, kol pagerės Wireless audio kokybė ir kiti niuansai.
Situacija labai panaši į tuos laikus, kai tik buvo pradėtas naudoti Wi-Fi. Tada niekas netikėjo, kad jis gali pakeisti seną gerą Ethernet jungtį, o šiandien jau ne visi nešiojamieji kompiuteriai ją turi, jau nekalbant apie išmaniuosius telefonus ar planšetes.

P.S. Ne tik HTC ir LG siūlo gerą garsą per 3.5mm. Kiek žiūrėjau apžvalgų, nuo LG V20 labai nedaug atsilieka ZTE Axon 7. Ryt turėčiau jį gauti, todėl pasistengsiu parašyti, ar tikrai tas garsas toks geras.
0
2017-12-10, 14:05:39  

Niell

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 585

Miestas: Vilniaus raj.

Telefonas: Google Pixel 5

0
2017-12-10, 13:56:32  

djst

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2940

Miestas: Vilnius

Telefonas: TELEFONAI.EU

userrr (2017-12-10, 13:24:38) rašė:
Samsungo DAC“ai tie patys (tragiški) telefonuose ir po 100, ir 1000 eur, o visuose kituose išvis nėra. Tad nori nenori tenka naudoti senuką HTC 10, kuriam lygių šitoj kategorijoj beveik nėra (LG V serija groja daug šalčiau - garsas kokybiškas (telefonų mąstu), bet mažiau malonus kasdieniam klausymui).
Stock garsas maniškio S7edge buvo apgailėtinas (palyginus koks dabar), bet po root situacija pasikeitė. Išbandžiau Dolby Atmos, net ant mažiausios padalos telefonas nežmoniškai rėkė, tad teko vis gi atsisakyti. Tad dabar naudoju ViPER4Arise ir telefono garsas (tiek per garsiakalbius (naudojamas ir antras ausies garsiakalbis, kaip stereo), tiek ir per ausines) sužibėjo visomis spalvomis :D
Vadinasi galima padaryti gerai, dauguma gamintojų gali, bet kažkodėl nedaro. Tas pats Samsas įdeda bet jo neišnaudoja. KODĖL?

Ką turi omeny V30 groja šalčiau? Kiek teko skaityti, tai V20 ir V30 pripažįstami, kaip geriausi Hi-Fi pasirinkimai tarp telefonų.
0
2017-12-10, 13:24:38  

userrr

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 506

Telefonas: LG V30

Šitas pateisinimas "3,5mm nereikia, nes $500 ausinės turi didesnį potencialą per USB C" yra tikrai absurdiškas. Kodėl telefonas prie USB C negali turėti ir geros ausinių jungties su geru DAC? Ypač tie superflagmanai po 1000 eur. Vienintelis LG V30 kažką bando pasiūlyti, o kiti tik ieško, kaip sutaupyti išimant funkcijas ir nugręžiant nuo vartotojų pinigų ant visokių dongles. Tas pats Qualcomm tikrai nesunkiai galėtų savo visus Aqstic siūlyti gamintojams kaip papildomą chip“ą šalia Snapdragon, bet ne, geriau atskirai parduoti dongles - juk juos tada gali pamesti, sulaužyti ir reikės pirkti naują už 10x kainą to, kiek kainuotų gamintojui tą mikroschemą implementuoti telefone.

Iš tikrųjų man, kaip mėgstančiam klausytis muzikos per ausines, bet nenorinčiam papildomai išleisti kelių šimtų eur ir visur nešiotis tabaluojantį išorinį DAC, beveik nėra pasirinkimo iš gerų flagmanų. Samsungo DAC“ai tie patys (tragiški) telefonuose ir po 100, ir 1000 eur, o visuose kituose išvis nėra. Tad nori nenori tenka naudoti senuką HTC 10, kuriam lygių šitoj kategorijoj beveik nėra (LG V serija groja daug šalčiau - garsas kokybiškas (telefonų mąstu), bet mažiau malonus kasdieniam klausymui).
0
2017-12-10, 10:16:40  

mindosas

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 3944

Telefonas: Samsung s8

90% naudotoju, tame tarpe ir as, klauso telefone radija, spotify ar mp3, su ausinemis nuo 5 iki 50euru, tai 3.5mm yra labai geras ir patogus dalykas, 3.5mm nebuvimas man didelis minusas. o ten tos super kokybes, super formatu, super ausiniu, kas yra super brangu, reikia tik nedideliam % naudotoju.
1
2017-12-10, 04:54:24  

djst

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 2940

Miestas: Vilnius

Telefonas: TELEFONAI.EU

Perkelta iš Huawei Mate 10 Lite temos
Mantas_kaunas (Svečias) (2017-12-09, 23:30:01) rašė:
Bet kažkur minejau kad geriau telefoną pirkti jau su type-c jungtimi. Be 3.5 mm.
Be to jau qualcomm pradėjo gamyba dac Aqstic Hi-Fi kuris skirtas tik type-c . Palaikys audio formatą Direct Stream Digital.
3.5 mm jokių šansų.
Kol kas geriausią garsą per ausines išgroja telefonas būtent per 3.5mm jungtį, tad kol Type-C jungties privalumai neišvystyti globaliai, tol tikrai neverta patarinėti rinktis TIK tokius telefonus. Nes jau dabar beveik visi flagmai su Type-C jungtimi, bet nei vienas nepranoksta 3.5mm.
Panašu, kad Mantas susižavėjęs Type-C ir garso perspektyvomis, tad visur kur tik įmanoma pamini tai, tačiau realybėje 2017 m. 3.5mm vis dar yra privalumas.
Qualcomm pristatė Hi-Fi DAC konverterį ir ko gero kažkuris flagmanas jau pasiūlys jį savo komplektacijoje iš dėžutės, tačiau tai jau išorinis įrenginys, kurį lengva pamesti, kurį reikia nepamiršti pasiimti, tai ne viduje telefono įmontuotas.
0
2010-10-01, 15:29:47  

lelius

Parašė žinučių: 408

Miestas: Klaipėdos raj.

Telefonas: Laidinis ir w995

tarpininkas (2010-09-29, 21:29:45) rašė:
sonis97 (2010-09-29, 19:39:32) rašė:
...
1. 5800
2-4. x6 , c6 , n97.
5. c5.
6. desire.
7.c903.
Tuos visus telefonus turi ar kaip juos palygini kuris garsesnis? Ar yra koks telefonas kuris skambetu garsiau ar kokybiskiau nei tavo 5800xm?
0
2010-09-29, 21:29:45  

tarpininkas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 271

Miestas: Vilnius

Telefonas: SGS2 - Nokia 1100 - LG D802 G2

sonis97 (2010-09-29, 19:39:32) rašė:
Taigi, vėl duosiu jums telefonų kompaniją garsui palygint. :D
1.-HTC Desire
2.-SE C903
3.-N97
4.-C5
5.-C6
6.-5800
7.-X6
1. 5800
2-4. x6 , c6 , n97.
5. c5.
6. desire.
7.c903.
0
2010-09-29, 19:39:32  

sonis97

Parašė žinučių: 16

Miestas: Jonava

Telefonas: C903i

Taigi, vėl duosiu jums telefonų kompaniją garsui palygint. :D
1.-HTC Desire
2.-SE C903
3.-N97
4.-C5
5.-C6
6.-5800
7.-X6
0
2010-09-25, 21:27:17  

tarpininkas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 271

Miestas: Vilnius

Telefonas: SGS2 - Nokia 1100 - LG D802 G2

demolt (2010-09-25, 20:13:51) rašė:
tarpininkas (2010-09-25, 20:11:17) rašė:
...
Na aišku, gi tavo 5800 "žymiai" garsiau groja. :)
nezymiai , truputi xD
0
2010-09-25, 20:13:51  

demolt

Parašė žinučių: 4424

tarpininkas (2010-09-25, 20:11:17) rašė:
legrand (2010-09-25, 19:30:55) rašė:
...
o as irgi abu turejes , ir man skirtumas tikrai jauciasi xD.
Na aišku, gi tavo 5800 "žymiai" garsiau groja. :)
0
2010-09-25, 20:11:17  

tarpininkas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 271

Miestas: Vilnius

Telefonas: SGS2 - Nokia 1100 - LG D802 G2

legrand (2010-09-25, 19:30:55) rašė:
tarpininkas (2010-09-25, 18:43:57) rašė:
...
Skirtumo realiai nesijaučia, bent jau man, o abu turėjęs :)
o as irgi abu turejes , ir man skirtumas tikrai jauciasi xD.
0

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.

Puslapiai: |1|2|3|


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy Xcover5 ir papildomą bateriją gaukite dovanų! (0)

Būkite nesustabdomi!

2021-06-01

Plačiau »

Įsigykite Galaxy Buds+ už specialią kainą! (0)

Pirkdami pasirinktą telefoną gaukite specialią kainą Galaxy Buds+ ausinėms.

2021-06-01

Plačiau »

Triguba nauda! Perkant Galaxy S21 5G premija net iki 150€! (0)

Atiduokite iki 3 įrenginių ir papildomai gaukite iki 150 € premiją naujam Galaxy S21 5G įsigyti.

2021-06-01

Plačiau »

Samsung Galaxy laikrodis + Buds Live dovanų! (0)

2021-05-03

Plačiau »

Gaukite papildomą 50€ nuolaidą už seną telefoną (0)

Pirkdami naują Samsung Galaxy A32|A52|A72 galite susigrąžinti nuo 50€!

2021-04-30

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2021. Visos teisės saugomos.
Email
Elektoninio pašto žinutė .
Skype
Skype" – tai programinės įrangos dalelė, suteikianti galimybę bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai skambinti kitam asmeniui, prisijungusiam "Skype". Nors skambučiai nieko nekainuoja, jų kokybė išties yra puiki. Jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos turi prie interneto prijungtas kameras, galite naudotis ir nemokamu vaizdo ryšiu. Jūs netgi galite labai pigiai skambinti į fiksuotojo ir mobiliojo ryšio telefonus (be to, nėra jokio įjungimo ar abonentinio mokesčio).
www.skype.com/intl/lt
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
stereo
(Stereophonic sound)
Garsas pateikiamas iš daugiau negu vieno kanalų . Dažniausiai būna du kanalai .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.


802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .MP3
MP3 - tai vienas iš garso failų suspaudimo būdų. MP3 - nekomercinis ir visiems prieinamas garso suspaudimo įrankis. Neprarandant pastebimos garso kokybės MP3 informacijos kiekį gali sutalpinti į 12 kartų mažesnę apimtį. Taip padaryti įgalina MPEG algoritmas.
MP3 iš įrašo pašalina silpnesnius garsus, kurie dėl mūsų klausos organo netobulumo nepatenka į žmogaus smegenis. Pirmiausia iš įrašo pašalinami tie garso diapazono dažniai, kurių žmogaus ausis negirdi (kokybiškame audioįraše jie yra kaip atsarga tiems, kurie turi ypatingas ausis). Žmogaus smegenys į kokį nors veiksnį (šiuo atveju garsą) reaguoja ribotą laiką. Smegenys "negirdi" silpnesnių garsų prieš ir po stipraus garso. Visa tai taip pat pašalinama iš skaitmeninio garso įrašo. Kitaip tariant, įrašas "suspaudžiamas".
MP3 taip pat išnaudoja ir stereo muzikos įrašymo subtilybes. Stereo efektą gauname garsą įrašydami į du kanalus. Skirtumai tarp kanalų sukuria stereo efektą. Tačiau abiejuose kanaluose yra ir daug tų pačių garsų. MP3 formatas tokius atskirų kanalų garsus užrašo kaip vieną bendrą garsą. Atkuriant muziką, toks signalas transliuojamas į du kanalus ir atkuriamas turėtas garsas.
MP3 formatas

http://www.mp3-tech.org/

Legalūs MP3 failai
www.mp3.com
www.besonic.com
www.listen.com
www.mp3it.com
www.audiohighway.com
www.onlinemusic.com
www.addict.com
www.tribute-entertainment.co.uk
www.ampcast.com
www.vitaminic.com
www.ubl.com