»
Forumas
Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Bendros diskusijos » UŽKNISO  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
UŽKNISO
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi  
 
2014-11-23, 12:50:02  

baneris_ml

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 3510

daibu (2014-11-23, 09:16:04) rašė:
Sveiki, kaip šiame telefone Samsung Galaxy Trend Plus užbkokuoti nepageidaujamas žinutes, siuntinėja visos parduotuvės savo sms kaip nuo jų atsigint???
Įeinate į programą žinutės, spaudžiate funkcinį klavišą, įeinate į nustatymus ir nuimate varnelę nuo naujienų žnutės, kurios siunčiamos iš tinklo.
0
2014-11-23, 11:06:39  

artorelis

Parašė žinučių: 4123

Miestas: Kaunas

Telefonas: Samsung Galaxy Note 3

daibu (2014-11-23, 09:16:04) rašė:
Sveiki, kaip šiame telefone Samsung Galaxy Trend Plus užbkokuoti nepageidaujamas žinutes, siuntinėja visos parduotuvės savo sms kaip nuo jų atsigint???
Labai tikėtina, kad šis Samsung Trend Plus čia nieko dėtas.

Pirmiausia, tai nueinate į savo ryšio tiekėjo (Tele2/Pildyk, Omnitel/Ežys, Bitė/Labas) internetinį puslapį, prisijungiate (log in) prie savo paslaugų ir nuimate VARNELES nuo ten kur jos neturi būti uždėtos. Kartais, jeigu ryšio tiekėjas priklauso "kiaulių grupei" variantas "sutinku gauti reklaminės žinutes" gali būti nustatytas by default (pagal nutylėjimą, iš anksto, net nežinau kaip čia versti tiksliai). Žodžiu, turi atsisakyti paslaugų (sms reklaminės žinutės) kurių tu ir taip nesi užsisakęs. Antra, labai svarbu ir pačiam pasisaugoti. Kažkas panašaus į бережёного бог бережёт. Tai yra, nedalinti savo numerio į kairę ir į dešinę. Labai reikia būti atsargiam su visokiom nuolaidų kortelėmis - mainais į jūsų telefono numerio išmušimą. Tas pats ir su visais "maistas į namus" variantais, ypač jeigu tinklas priklauso "kiaulių grupei" (pvz, vičiunai, Charlie pizza, ir t.t). Kartą paskambinai, poto 2 mėnesius kariauji kad atsikratytum reklaminių sms'kių iš tų kiaulių (pagal įstatymus jie to daryti negali, bet landų visokiausių yra). Trečia, gali nueiti į Messages + Meniu (sensorinė knopkė) + Settings ir jau tenai PAŽAISTI su visai blokavimais nepageidautinų sms'kių, net numerius blokuoti kurie jums nėra žinomi.
3
2014-11-23, 09:16:04  

daibu

Parašė žinučių: 3

Miestas: Mažeikiai

Telefonas: Samsung galaxy trend

Sveiki, kaip šiame telefone Samsung Galaxy Trend Plus užbkokuoti nepageidaujamas žinutes, siuntinėja visos parduotuvės savo sms kaip nuo jų atsigint???
3

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.


Mobili.lt naujienos

Pirkite Galaxy Xcover5 ir papildomą bateriją gaukite dovanų! (0)

Būkite nesustabdomi!

2021-06-01

Plačiau »

Įsigykite Galaxy Buds+ už specialią kainą! (0)

Pirkdami pasirinktą telefoną gaukite specialią kainą Galaxy Buds+ ausinėms.

2021-06-01

Plačiau »

Triguba nauda! Perkant Galaxy S21 5G premija net iki 150€! (0)

Atiduokite iki 3 įrenginių ir papildomai gaukite iki 150 € premiją naujam Galaxy S21 5G įsigyti.

2021-06-01

Plačiau »

Samsung Galaxy laikrodis + Buds Live dovanų! (0)

2021-05-03

Plačiau »

Gaukite papildomą 50€ nuolaidą už seną telefoną (0)

Pirkdami naują Samsung Galaxy A32|A52|A72 galite susigrąžinti nuo 50€!

2021-04-30

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2021. Visos teisės saugomos.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.