»

Huawei Honor P6 Plus (2015-08-29)

Dima

Įvadas

Kompanija "Huawei" (iš kinų kalbos reiškia gėlė) nėra naujokas mobiliųjų telefonų pasaulyje. Maža to, ši kompanija dabar dalinasi trečią vietą su "Lenovo" kompanija pagal mobiliųjų telefonų pardavimą pasaulyje. Su beveik trigubu skirtumu pirmauja "Apple" ir "Samsung". Be to, kompanija yra lyderis ir mobiliųjų tinklų rinkoje. Pas mus, Mobilioje Linijoje, pirmieji telefonai su "Huawei" logotipu atsirado 2012 metais, bet tai nebuvo aukštų parametrų modeliai, daugiau vidutinės klasės ir biudžetiniai modeliai.

x_procduct.jpg x_procduct2.jpg

Praeitais metais, tiksliau gruodžio 19 dieną, "Huawei" anonsuoja keleta naujų produktų, iš kurių vienas yra šio straipsnio herojus, be to, skelbia dar ir tai, kad mobilieji telefonai "Honor" tampa atskiru prekės ženklu. Žinoma, šis telefonas vistiek lieka 100% “Huawei” produktu, bet kompanija nori jį labiau išskirti.
Huawei Honor 6 plus (sutrumpinsim iki Honor 6+) būna dviejų rūšių: vienas turi trumpesnį LTE dažnių diapazonų sąrašą, taip pat, mažiau vidinės atminties ir trūksta NFC; kitas aparatas, kuriuo mes ir prekiaujame, gali pasigirti tiek LTE diapazonu, tiek NFC bei 32 GB bendra vidine atmintimi.
Kitas didelis pliusas,  kad palaikoma dviejų SIM kortelių technologija: antra kortelė naudojama vietoj microSD, taigi reikia rasti šiokį tokį kompromisą. Be to, jos yra skirtingų dydžių - pagrindinė yra microSIM, o antroji - nanoSIM. Bet apie tai kaip jos naudojamos, pakalbėsiu vėliau.
Pristatymo metu kompanija akcentavo, kad pagrindinis konkurentas yra ne bet kas, o iPhone 6 Plus. Kodėl? Todėl, jog jie yra iš tikrųjų panašūs savo savybėmis: 5.5 FHD ekranas, didelės talpos akumuliatorius, 32 GB darbinės / 3 GB RAM operatyvinės atminties, korpusas sudarytas iš stiklo ir metalo. Bet labiausiai pagal savybės Honor 6+ primena Huawei Ascend Mate 7, aišku skiriasi jų dizainas, bet vidus vos ne identiškas.

Techninės savybės:

 • Ekranas - IPS 5,5″, 1920×1080, 401 ppi
 • GSM 850/900/1800/1900 MHz / 3G HSDPA 850/900/1900/2100 МHz / LTE 1800/1900/2100/2300/2500/02600
 • Duomenų perdavimas - GPRS/EDGE/HSPA+ (iki 42Mbps), 4G LTE Cat.6 (iki 300Mbps)
 • SoC HiSilicon Kirin 925, aštuoni branduoliai ARM big.LITTLE (4 branduoliai Cortex-A15 @1800 MHz + branduoliai Cortex-A7 @1300 MHz) + procesorius Smart-l3 (darbas su jutikliais)
 • Video grafika GPU Mali-T628 MP4 600 MHz
 • 32 GB vidinės + microSD jungtis / 3 GB (LPDDR3 800 MHZ) operatyvinės atminties
 • Dviguba pagrindinė 8 MP kamera (atitinka 13MP) , diafragma f/2,0, objektų sekimas
 • Priekinė kamera 8 MP, diafragma f/2,4
 • Dual SIM palaikymas (microSIM+nanoSIM)
 • Wi-Fi 802.11a/b/g/n (2,4/5 GHz), Bluetooth 4.0, GPS/GLONASS, microUSB 2.0
 • Atstumo, šviesos, giroskopiniai jutikliai, akcelerometras, elektroninis kompasas, IrDa
 • Operacinė sistema Android 4.4.2, EMUI 3.0
 • Akumuliatorius 3600 mAh (integruotas)
 • Matmenys, svoris 150.5 x 75.7 x 7.5mm, 165 g


Dizainas

Honor 6+ parduodamas mėlynoje dėžutėje, viduje viskas, išskyrus patį telefoną, taip pat  į atskiras mažas dėžutes sudėti įkroviklis (2A) bei usb kabelis. Be standartinių priedų dar yra pridėta ir keleta permatomų plėvelių, skirtų ekranui ir galiniam dangteliui.

 

x_packaage.jpg

Dizaino atžvilgiu, tai Honor 6 modelis, tik matmenys pasikeitė į didesnę pusę. Korpusas yra visiškai plokščias, be išlinkimų, tiek iš priekio, tiek iš galo yra stikliniai skydai, o šonai paremti metalu. Galima paminėti, jog beveik tokį patį dizainą naudoja ir Huawei Ascend P serija. Bet skirtingai nuo brangesnių modelių, šis pagamintas ne taip elegantiškai. Korpusas nėra itin plonas, atrodo šiek tiek grubiau, naudojamos medžiagos yra supaprastintos. Be to, vien tik metalo ir stiklo dėka, koprusas yra teplus ir reikalauja ganėtinai dažno valymo.

 

Honor 6+ yra pakankamai didelis pagal matmenis, ir skirtingai nuo Galaxy S6, LG G4 arba Sony Xperia Z3+, jo galinis dangtelis nėra suapvalintas, dėl to atrodo masyviai. Su viena ranka dirbti bus šiek problematiška, be to, pats prietaisas ne iš lengvųjų. Pats galinis dangtelis nėra atidaromas, akumuliatorius integruotas, padarytas iš daugiasluoksnių medžiagų. Pasak "Huawei" kompanijos, jis net gali atlaikyti ginklo šūvį.

 

x_des_compositeback.jpg

Korpuso prekyje nerasite jokių logotipų, tik garsiakalbį ir priekinę 8MP kamerą. Jutikliai bus paslėpti kaip ir LED indikatorius, kuris skirtas pranešti ilgu mirgsėjimu apie praleistus arba naujus įvykius. Kitoje pusėje dviguba 8MP kamera bei dviguba LED blykstė, žemiau jų "Honor" logotipas. Kad galinis dangtelis atrodytų prabangiau, ant jo matosi brėžinys:  jis yra  padarytas lazerinio graviravimo būdu, ir dėl to atrodo stilingai. Šiek tiek keistas sprendimas atrodo garsiakalbio vieta, ji kaip ir susiderina su bendru išdėstymu, bet naudojimo metu, kai telefonas paguldytas ant nugarėles, skambutį galima lengvai praleisti - melodija vos girdisi, tačiau atvertus- skambėjimo užtenka. Kairėje prietaiso pusėje tuščia, pagarsinimo bei ekrano/prietaiso išjungimo mygtukas yra dešinėje pusėje.

Jie taip pat metaliniai, lengvai prieinami, kažkokio diskomforto spaudžiant juos nesijaučia. Žemiau jų SIM ir microSD (kitos SIM) lizdai, atidaromi tokiu pat būdu, kaip  Apple iPhone 6 arba Samsung Galaxy S6/Edge. Šiek tiek apie sprendimą kodėl naudoti SIM arba microSD ne vienu metu. 

 

Iš tikrųjų, vietos korpuse yra pakankamai ir trečiajam lizdui, į kurį galima būtų įdėti  microSD, o šie lizdai būtų naudojaimi vien tik SIM kortelėms. Dabar vartotojas tiesiog spręs, kas jam labiau reikalinga - ar daugiau atminties, ar antra SIM kortelė. Kadangi vietos šitame Honor 6+ netrūksta, įsidėjau antrą kortelę. Didelio skirtumo, į kurį lizdą dėti kurią kortelę, nepastebėjau: kur microSIM įdėjau Bitės, o kur nano - Tele2. Prietaisas iškart atpažino korteles, tik prireikus registracijos, persikrovė.
Prietaiso apačioje aptiksim microUSB jungtį. Ji, kaip visada, skirta įkrovimui arba jungimuisi prie kompiuterio. Viršuje - 3.5mm audio bei IrDa jungtys. Taip pat reikia žinoti, kad jokios apsaugos nuo drėgmės ir dulkių šis Honor 6+ neturi. Spalvų pasirinkimas šio prietaiso būna toks:  juoda, balta ir auksinė.

Ekranas

x_displayips.jpgHonor 6+ gali pasigirti IPS jutikline matrica, kuri apsaugota stiklo su oleofobiniu paviršiumi dėka. Ekrano matmenys - 68 x 121 mm, istrižainė - 5.5" colių, o raiška - 1080 x 1820 taškų. Taškų tankis - 401. Rėmeliai nuo ekrano iki korpuso kraštų šonuose yra mažesni kaip 4mm, o nuo viršaus iki apačios - 14mm. Atitinkamai, ekrano užimtas plotis yra tikrai didelis - ~ apie 78%, tai tikrai nemažai. Ekrano ryškumą galima regulioti tiek automatiniu, tiek rankiniu būdu, "multitouch" technologija palaiko iki 10 paspaudimų vienu metu. Nustatymuose taip pat galima pasirinkti, kad ekranas būtų atrakinamas ne tik įprastu mygtuku, bet galima tiesiog dukart bakstelti ekraną . Ekranas gali būti valdomas su pirštinėmis, ši savybė taip pat parenkama nustatymuose. Ne visai būtinas, bet gal kam pravers ekrano temperatūros reguliavimas: galima keisti atitinkamai nuo šiltos iki šaltos temperatūros, bet daugelis, manau, paliks numatytąjį balansą.

disp_hand.jpg 

Dar viena įdomi savybė - galima paslėpti nuo ekrano viršutinę pranešimų juostą ir ryšio operatoriaus/operatorių pavadinimus.

 


Pats ekranas tikrai yra kokybiškas: aukštas ryškumas - puikiai matomas net saulėtą dieną paplūdimyje, automatinis ryškumas veikia taip, kad retai kyla noras jį pakeisti į rankinį.


Ryšiai, sisteminė platforma

 

Honor 6+ palaiko DualSim Standby ir DualSm Active technologijas, tai reikškia, kad jis turi keletą radio modulių. Dėka to, jūs visada būsite pasiekiamas, ryšis bus pasiekiamas per dvi linijas vienu metu. Taip pat pokalbio meniu, atsiras pasirinkimas, kad galima vienu paspaudimu persjungti į kitą pokalbį, ir taip pat lengvai grįžti atgal. Telefonas taip pat palaiko HD Voice technologiją, tą pajusite iškart, jei ir jūsų pašnekovas turi mobilųjį telefona su analogiška savybe, taip pat jei palaiko operatorius. 

 

Nors tai nebe naujiena, dabartiniai visi aukštos klasės (tuo tarpu ir šis, Honor 6+) jau palaiko HD Voice technologiją. Jei norėsite pakeisti SIM kortelių numatytus skambučius arba duomenų tinklą,  išiminėti ir keisti vietomis tikrai jos nereikės, viską galima padaryti per nustatymus. Kai skambinate, ar rašote SMS pranešimą, visada matysite pasirinkimas, iš kurios kortelės norite užbaigti veiksmą. O norint nesupainioti kortelės, tarkim jei turite vieno tinklo kortelės, galima jos pervardinti.. Dėja, neaptikau funkcijos, kuri leistų įrašinėti pokalbius, kiek teko matyti, kitiems regionams ši savybė prieinama.
Be įprastų GSM ir 3G tinklo palaikymų, Honor 6+ palaiko ir 4G LTE dažnius, tik kažkodėl su mano turėtomis kortelėmis nenorėjo veikti, nors su prieš tai naudotu Sony Xperia Z3+ 4G ryšys buvo puikiai pasiekiamas. Iš kitų tinklų galimybių galima pažymėti dviejų Wi-Fi diapazonų palaikymą (2.4/5GHz), bet iš esamų b/g/n profilių trūksta AC palaikymo. Kad perduoti failus naudojamas Bluetooth 4.0 arba Wi-Fi direct, puikiai veikia ir Wi-Fi Mirroring,  kad vaizdas būtų atvaizduojamas ir TV ekrane. Tą patį TV, bei krūvą kitų įrenginių galima valdyti per IrDa, su mano LG TV, jis puikiai susidraugavo. Kalbant apie ryšį su palydovais, tai GPS ir GLONASS suranda mažiau nei per minutę, bet navigacijai skirti tik Google žemelapiai, bet visada galima parsisiųsti papildomai iš Google Play ir pilnavertę  "offline" navigaciją. Galiausiai, turime "NFC".

Sisteminė platforma paremta “Huawei” dukterinės įmonės “HiSilicon” lustu - Kirin 925. Tokia pačia gali pasigirti Huawei Ascend Mate 7 modelis, be to, panaši naudojama Huawei Honor 6 modelyje, skiriasi tik tuo, kad pastarajame nėra papildomo procesoriaus, kuris atsakingas už darbą su jutikliais. Pats lustas savyje turi keletą keturių branduolių procesorių, kurie realizuoti pagal ARM big.LTTLE koncepcija. Vienas klasteris, tai keturi branduoliai Cortex-A15  su taktiniu dažniu 1800 MHz, o antras klasteris, tai keturi branduoliai Cortex-A7 (1300 MHz).

 

Atitinkamai nuo užduoties veikia vienas ar kitas klasteris. Pagalbininis procesorius  Smart i3 sau perima  darbą su jutikliais, leidžia tuo pačiu taupyti energijos sanaudas. Panašiai realizuotas darbas ir su “Apple” iPhone telefonais.


Su žaidimais ir kitomis grafinėmis  užduotimis susidoroja keturis branduolius turintis Mali-T628 (600 MHz). Žaidimų ir kitų programų, su kuriomis jis nesusitvarkytų, manau, nerasite, bent netolimoje ateityje.
Vdinės atminties iš viso yra 32GB, iš jos prieinamos vartotojui lieka apie 25GB. Operatyvinės - 3GB, mažiau  kaip 1GB matyti neteko, dažniausiai prieinamos būna apie 1000-1300 Mb.
Apibendrinus procesorių, jis nusileidžia geriausiems Samsung ir Qualcomm sprendimams, bent pagal sintetinius testus. Bet prisiminkim, kad Exynos 7 ir Qualcomm SD810 yra šių metų procesoriai, kai Kirin 925 - 2014 metų leidybos.

Akumuliatorius

Vien tik iš baterijos talpos galima spręsti, kad Tūrėtų laikyti neblogai, vis dėl to  3600 mAh. Taip,  jos dėka telefonas sveria nemažai, bet už tai nerimauti, kad akumuliatoriaus neišlaikys iki vakaro, nereikės. Iš šios pusės sąlyginai galima lyginti šį prietaisą su Samsung Galaxy Note serijos prietaisais. Kaip ir pas kitus gamintojus, Honor 6+ turi  keletą akumuliatoriaus taupymo rėžimų: “Ultra” - ekranas pasidaro nespalvotas, prieinami tik rinkiklis, žinutės bei adresinė, visa kita išjungta.

 

Išmanusis veikia jau pagal nutylėjimą, nors didelio skirtumo su įprastu naudojimu nepajusite. Taip pat, nustatymuose galima apžvelgti net miliamperų tikslumu, kiek ir kuri programa/servisas  jų sunaudojo. Priklausomai nuo naudojimo intensyvumo, baterijos tikrai užteks  dienai, man laisvai pakako ir dviem dienom (kamera, navigacija, skambučiai, internetas). Mažai naudojantis - užteks ir trim parom. Nuolat žiūrint video ar žaidžiant žaidimus, pilnai pakrautos baterijos užteks 9 ir 4 valandom. Procesоrius stipriai nekaista, galima sakyti, kad net nepastebėsite pakitusios prietaiso temperatūros. Pats akumuliatorius pilnai pakraunamas šiek tiek daugiau nei per  pora valandų.

Kamera

 

x_camlens.jpg
Paskutinį kartą tokią dvigubą kamerą mačiau viename HTC modelyje prieš kokius keturis metus. Kalbant apie Honor 6+ kamerą, ko gero, galima pasakyti taip,- trys 8 MP kameros. Priekinė ir keletas kamerų yra gale, visos po 8MP, taigi, gaunasi net 24MP :) Kodėl pasirinktas, būtent, toks kameros sprendimas, turiu omenyje, dviguba po 8MP kamera ? Trumpai tariant, tai inžinieriai, bandydami išvengti to, kad kamera bus išlenkta į išorinę korpuso pusę, nusprendė, kad geriau bus dvi kameros vientisai su korpusu, o pačios nuotraukos bei filmavimas bus programiškai apdaroti. Tai matosi pagal nuotraukų galimą rezoliuciją: nuo 6MP (santykis 1:1) iki 13MP (santykis 4:3). Kadangi mėgstu plačiaformates nuotraukas, iškart pasirinkau  10MP rezoliucija su 16:9 raiška. Kameros kokybė, galima sakyti, stengiasi prilygti  Samsung Galaxy S6 ir LG G4, bet, mano manymu, jos dar trūksta:  būna, kad nuotraukose matosi per daug trukdžių, ne visada pavyksta gerai sufokusuoti vaizdą. Bet bendrai, tikrai neprasta kokybė, tą patį galima pasakyti ir apie priekinę kamerą. Video filmavimas - “tik” FullHD, 30 kadrų per sekundę. Nuotraukų ir video pavyzdžiai žemiau. (paspauskite "View original Flickr image" kad pamatyti originalą)Programinė įranga


Tiems, kam atsibodo TouchWiz, Timescape, Sense ir kitos vartotojo sąsajos, čia, su EMUI (Emotion UI), bus tikrai įdomu. Vos nepamiršau, kad pačio Android versija yra jau ganėtinai pasenusi - 4.4, bet manau, jog atnaujinimas iki 5.1 versijos bus jau neužilgo.

 


Kaip kiti gamintojai iš Kinijos (Meizu, Xiaomi), Huawei stipriai modifikuoja vizualiai visą Android operacinę sistemą. Tarkim, čia nepamatysite “meniu” ikonėlės,kadangi jos tiesiog nėra, nes viskas sudėta darbalaukyje. Atitinkamas minusas- jei norėsite pašalinti iš darbalaukio kažką kas susiję su “Google”, tai nepavyks, sistema neleis. Nebent, galima  jas visas sudėti į vieną aplanką ir palikti. Kodėl taip skeptiškai? 

 

Aš asmeniškai naudoju tik Gmail, Chrome, retai žemėlapius, dažniau YouTube, viso kito, beveik niekada. Gamintojas, taip pat, duoda galimybę lengvai pasikeisti esamą temą, jų kaip ir netrūksta. Manau, kiekvienas ras sau tinkamiausią. Ekrano režimas gali būti, tiek standartinis, tiek paprastas. Pastarasis labiau tiks tiems, kas mėgsta matyti dideles ikonėles ekrane.

 


Sensorinius valdymo mygtukus, analogiškai kaip ir LG telefonuose, galima sukeisti vietomis. Paspaudus “kvadratą” atsidaro ne per seniausiai paleistų programų sąrašas. Taip pat, parodoma kiek yra laisvos operatyvinės atminties, galima vienu judesiu išvalyti nenaudojamas programas, matoma kiek atminties atsilaisvino. Priminsiu, kad užkimšti atmintį ne taip paprasta, man tokių atvejų nebuvo. Asmeniškai aš, beveik visas programas buvau susidėjęs pirmame pagrindiniame darbalaukyje, kas netilpo sudėjau į aplankus, nors darbalaukių gali būti net aštuoni vienetai.

 


Rinkiklis turi greitą rinkimą, ten matysis, iš kurios kortelės (jei įdėta antra) galite padaryti skambutį, šalia adresų knyga bei sms/mms žinutės. Kaip ir pranešimų viršutinėje juostoje, viskas rušiojama pagal gautą laiką (gavimo laikas parodomas iš kairės pusės).

 

Nepageidaujamus skambučius, adresus ir žinutes padės lengvai atfiltruoti integruotas “priekabiavimo” filtras. Naudotis juo priežasties nebuvo, bet manau, prireikus veiks  be trukdžių.
Galerija gali būti rušiuojama sąrašų arba albumu vaizdų, prijungti “DropBox” ar kitas debesys pasirinkimo nepastebėjau. Kaip visada, yra skaidrių demonstracija, bet pakeisti rodymo laiką arba pridėti muzikos pasirinkumų nėra. Žiūrint video, garsumą galima didinti arba mažinti braukiant ekraną i viršų arba žemyn.
Failų tvarkyklė iškart parodo kiek yra užimtos atminties, failai surušiuoti pagal kategorijas. Taip pat, čia  galite apsaugoti norimą turinį, su seifo pagalba - sugalvokite skaičių kombinaciją ir įtraukite norimus failus, jei norite, kad jie nebūtų rodami pašaliniams.
Telefono tvarkyklė - greita prieiga prie visokiausių šiukšlių šalinimų (telefono spartintuvas), energijos taupymo rėžimų, srauto tvarkytuvės ir kitų. Apie srauto tvarkytuvę galima paminėti, kad  mobiliojo interneto naudojimas rodomas pagal dienas, bet neradau, kad būtų bendras skaitiklis,tai yra šiek tiek nepatogu.
Kalbant apie muzikinę dalį, Honor 6+, manau, bus nepaskutinėje vietoje. Kaip jau sakiau, garsiakalbis yra tik vienas, apie jo trūkumą jau pasakiau - galima neišgirsti kartais įeinančio skambučio arba reikia bandyti nustatyti garsesnę melodiją. Klausant muzikos su ausinėmis, garsas yra ryškus, užtenka ir žemų dažnių, be to, turim DTS programinį sprendimą, kuris paryškina garsą. Kad veiktų FM radijas, reikia ausinių. Nors jų šiaip ar taip reikės, komplekte nėra.

 


 Jutiklių dėka, realizuota ir nemažai savybių, kurios leidžia valdyti telefoną vienu judesiu. Pavertus ekraną žemyn, skambutis bus pritildytas, jei norite atsiliepti, pakanka pridėti telefoną prie ausies, o paėmus į ranką, skambėjimo garsas bus sumažintas.

Išvados


Apibendrinsiu pliusus. Tikrai neblogas akumuliatorius, puikiai įžiūrimas ekranas, 13MP kamera, korpusas iš stiklo ir metalo, galingas procesorius, daug atminties: tiek vidinės, tiek operatyvinės,- pora vienu metu aktyvių  SIM kortelių, bei nepasakyčiau, kad labai didelė kainą. Minusai: kai kam gali pasirodyti šiek tiek sunkus ir didokas, ekranas galėtų būti ryškesnis, kartais galima praleisti skambutį (nors gal čia tik man...), nėra pirštų antspaudų jutiklio, ir tikriausiai, ne pati patraukliausia išvaizda. Bet man asmeniškai, baterija, keletą kortelių palaikymas bei kaina permuša minusus. Manau, jei pasirinksit šį Honor 6+, stipriai neprašausit.:) 

Pasidalinkite nuoroda: | Daugiau...

Vertinti ir komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

Naujausi komentarai:

borisjohnson   2023-02-02, 15:10:26
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.
With over a billion of our products circulating the world. We offer only original
high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our
money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are
sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and
water marks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your
home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.
EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE.
We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to real
note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the
note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,
India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.
Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar
and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.
WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,
BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.
ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXIS, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND
ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.
USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...
Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially
from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the
front of the banknote are identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.
- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.
EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal
Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
buy real and fake passports online
buy undetectable counterfeit money
where to buy fake dollar bills
where to buy counterfeit bills
where to buy fake bills
buy counterfeit banknotes
where to buy fake banknotes
where can I buy fake dollar bills
where to buy counterfeit banknotes
Buy counterfeit euro bills
Purchase euro fake bills online
Where to buy fake British pounds
fake banknotes for sale UK
fake banknotes for sale
counterfeit euro banknotes for sale
counterfeit banknotes for sale
Where to buy fake euro bills
Where to buy British pounds
Fake bank notes for sale in Germany
Counterfeit banknotes for sale in China
Buy currency bills in Japan
Where to buy euro bills online
fake money for sale
prop money for sale
counterfeit money for sale
money for sale
money tree for sale
undetectable fake money for sale
real money for sale
confederate money for sale
legit counterfeit money for sale
confederate currency for sale
high-quality counterfeit money for sale
quality counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit banknotes for sale
currency for sale
banknotes for sale
best counterfeit money for sale
counterfeit money printer for sale
fake money that looks real for sale
currency dealers near me
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
foreign currency for sale
real counterfeit money for sale
world banknotes for sale
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES
AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,
buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake
Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.
www.fastcounterfeitssdhome.com
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/
Email(s): [email protected]
My Wickr ID:...moneycontrol
WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

rjordanchan   2023-01-31, 00:08:08
(Whatsapp: +357-961-68055) Gaukite pasą, asmens tapatybės korteles, vairuotojo pažymėjimą ir kitus dokumentus.


Siūlome tikrus ir tikrus pasus, vairuotojo pažymėjimus, asmens tapatybės korteles, TOEFL, IELTS, gimimo liudijimus šioms šalims: Australija, Belgija, Brazilija, Suomija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Airija, Italija, Nyderlandai, Norvegija, Austrija, Švedija, Šveicarija , Ispanija, Didžioji Britanija, JAV ir kt. Mes garantuojame jums 100% tikrus dokumentus, kuriuos galėsite naudoti iškilus bet kokiai problemai. turime patenkintų klientų visame pasaulyje.


Susisiekite el. paštu: [email protected]
Whatsapp: +357-961-68055
privatus el. paštas: [email protected]

https://patenteitalianaonline.com/

Pirkite itališką pasą internetu
Pirkite itališkas asmens tapatybės korteles internetu
Pirkite itališką vairuotojo pažymėjimą internetu
Pirkite itališką geltoną lapą internetu
Pirkite vokiškus pasus internetu
Pirkite Vokietijos asmens tapatybės kortelę internetu
Pirkite vokišką vairuotojo pažymėjimą internetu
Susisiekite su mumis dėl bet kokių pasų
Pirkite vairuotojo pažymėjimą internetu
Atnaujinkite vairuotojo pažymėjimą
Užsisakykite licencijos dublikatą
Pakeiskite vairuotojo pažymėjimą
Gaukite naują vairuotojo pažymėjimą
Licencijos vardo keitimas
Adreso keitimas

svetainė: https://patenteitalianaonline.com/
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 02:06:00
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 02:06:00
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 02:06:00
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Archyvas » | komentarai (75)


Mobili.lt naujienos

Atgaukite 100€ už naują Samsung Galaxy įrenginį! (3)

Registruokite naująjį Galaxy įrenginį Samsung Members programėlėje ir atgaukite 100€ į savo sąskaitą!

2022-05-02

Plačiau »

Naujasis Samsung Galaxy A53 5G (1)

Gaukite Galaxy Buds Live ausines dovanų!

2022-03-15

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (5)

Galaxy Buds Live - 69€!

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Samsung Galaxy A52s tik 349€.

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Gaukite dvigubą seno įrenginio vertę pirkdami naują Galaxy!

2021-11-15

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2023. Visos teisės saugomos.
GPRS
(General Packet Radio Service)
GSM mobiliojo ryšio technologija, skirta duomenų perdavimui GSM tinkluose. Informacijos parsisiuntimo metu sparta siekia 16-48 kb/s, informacijos išsiuntimo metu - 8-24 kb/s.
Ši technologija naudoja tuos pačius resursus, kaip ir balso telefonija, tačiau naudojamas visiškai kitas signalo perdavimo būdas. GPRS palaiko IP ir PPP protokolus, kurių pagalba mobilaus telefono naudotojai gali dirbti internete ar perduoti el. pašto pranešimus.

GPRS naudoja laisvus bazinės stoties balso kanalus, todėl greitis priklauso nuo mobiliojo prietaiso. Kuo daugiau kanalų gali panaudoti, tuo didesnį duomenų perdavimo greitį gali pasiekti. Pagal panaudojamų vienu metu kanalų skaičių mobilieji prietaisai skirstomi į klases (GPRS Multislot Class):

uplink - duomenų srautas bazinės stoties kryptimi
downlink - duomenų srautas mobiliojo prietaiso kryptimi
1 GPRS klasė: 1 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 2 kanalų;
2 GPRS klasė: 2 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 3 kanalų;
3 GPRS klasė: 2 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 3 kanalų;
4 GPRS klasė: 3 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
5 GPRS klasė: 2 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
6 GPRS klasė: 3 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
7 GPRS klasė: 3 downlink + 3 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
8 GPRS klasė: 4 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
9 GPRS klasė: 3 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
10 GPRS klasė: 4 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
11 GPRS klasė: 4 downlink + 3 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
12 GPRS klasė: 4 downlink + 4 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;

GPRS leidžia vienu metu ne tik perduoti duomenis, bet ir naudoti balso paslaugas. Šias galimybės parodo trys klasės:

A klasė: mobilus įrenginys vienu metu gali naudoti ir balso ir duomenų perdavimo paslaugas
B klasė: mobilus įrenginys gali dirbti ir balso režime ir duomenų perdavimo, tačiau tik viena funkcija naudojama tuo pačiu laiko momentu. Tai reiškia, kad balso skambučio metu duomenų perdavimas sustabdomas
C klasė: mobilus įrenginys dirba arba duomenų perdavimo arba balso skambučių režimu.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

HSDPA
(High Speed Download Packet Access)
yra 3G galimybes praplečianti ir jos pagrindu veikianti technologija. Dėka efektyvesnio radio dažnių panaudojimo HSDPA suteikia galimybę priimti duomenis net iki 14,4 mbit/s sparta.
HSDPA technologija turi keletą versijų : pati pirmoji versija leidžia pasiekti iki 1,8 mbit/s, sekanti iki 3,6 mbit/s, o galutinė versija leidžia pasiekti iki 14,4 mbit/s spartą.

Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
IrDA
(Infrared jungtis)
tai belaidė duomenų apsikeitimo tarp įrenginių technologija. Du įrenginiai, turintys infraraudonųjų spindulių jungtį, gali keistis duomenimis tarpusavyje. Veikimo nuotolis - iki 7m. Veikimo zonoje tarp įrenginių neturi būti jokių kliūčių.
MMS
(Multimedia Message Service)
Žinutė , kuria galima siųsti tekstą, spalvotus paveiksliukus ir polifonines melodijas.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.


802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .mAh
milliampere-hour
Baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
Raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
MP
(Megapixel)
"Megapikselis" yra 1mln.pikselių .
Pvz.Kamera su 2048×1536 pikselių yra "3.1 mp" (2048 × 1536 = 3,145,728).
microSD
MicroSD - atminties kortelių tipas naudojamas daugumoje mobiliųjų telefonų.
MicroSD kortelių formatas buvo sukurtas kompanijos SanDisk. Iš pradžių šis kortelių tipas buvo vadinamas T-Flash arba TransFlash ir buvo pardavinėjamas 32MB, 64MB bei 128MB talpomis. Vėliau, šis kortelių tipas buvo adoptuotas "SD Card Association" ir tuopačiu pervadintas į MicroSD.
2007 metais buvo išleista pirmoji MicroSD-HC kortelė. Ją palaiko tik tie telefonai kurių kortelių skaitytuvas yra tam pritaikytas. MicroSD-HC korteliu ypatybė yra kad jos turi daugiau atminties. Šiu korteliu talpa prasideda nuo 4GB.

microSD - atminties kortelė, tinka:
Nokia : 3110
3250
5200
5300 XpressMusic
5500 sport
5700 XpressMusic
6085
6125
6131
6151
6233
6290
6300
7373
7390
E50
E61i
E65
N76
N95

Motorola: E398
K1
V3i
V3x
V360

B&Q: CF61
CL71
EF81
EL71
S88

SAMSUNG: D600
D820
D830
E200
E250
E390
E570
E770
i600
P310
E900
U600
X700
Z500
FM radijas
Radijo bangų pagalba transliujama muzika , žinios . Veikia nuo 87.5 to 108.0 MHz . Gali būti mono ir stereo garsas , priklausomai nuo imtuvo ir siustuvo .
Mobiliuose tel. dažniausiai , kad veiktu radija reikia prijungti ausines , jos veikia , kaip antena .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
svoris
Mobilaus telefono svoris su baterija . Telefono svoris labai priklauso nuo baterijos dydžio , talpos ir rūšies . Li-polimero baterijos lengvesnės už Li-ion .
Matmenys
Telefono dydis : aukštis, ilgis, storis . Jei mobilus "slaideris" ar atidaromas - dydis matuotas pilnai uždaryto .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Akumuliatorius
akumuliatorių tipai :
nickel-cadmium (NiCd) - nikelio kadmio jau nenaudojama naujuose telefonuose .
nickel metal hydride (NiMH) - nikelio metalo hybrido jau nenaudojama naujuose telefonuose .
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama .
lithium-ion polymer(Li-poly) - ličio polymero , šis akumuliatorius apie 20% ilgiau laiko negu Li-Ion akumuliatorius ir daug lengvesnis .

Prieš naudodamiesi prietaisu pirmą kartą, turite įkrauti
akumuliatorių. Prieš įkraunant akumuliatorių visiškai jo iškrauti nereikia. Priešingai nei kitose akumuliatorių sistemose, atminties efektas neturi reikšmės jo veikimui.
http://www.mobili.lt/failai/akumuliatorius.png

apie akumuliatoriaus budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .
Pokalbio
Parodo, kiek telefonu galima laiko maksimaliai išvien kalbėti .
802.11a
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.
raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
Timescape
„Sony Ericsson Timescape“ leidžia visą bendravimo su žmogumi turinį sudėti į vieną vietą. „Facebook“, „Twitter“, el. laiškai, nuotraukos, teksto žinutės – viskas kartu, kad, norint viską matyti, nereikėtų atsidaryti begalės programų.
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
NFC
„Near Field Communication“ (artimo lauko komunikacija).
NFC technologija leidžia laisvų rankų įrangą greitai susieti su suderinama NFC laisvų rankų įranga ir su ja sujungti paprasčiausiai šiuos du prietaisus priartinus vieną prie kito.
PPI
PPI - pikselių (taškų) tankumas ekrane, kiek pikselių telpa viename colyje eilėje, kuo daugiau tuo geriau, kaip vyksta apskaičiavimas yra parodyta čia - http://members.ping.de/~sven/dpi.html