»

Microsoft Lumia 950 - dideli „Microsoft” užmojai vis dar netelpa rankoje? (2016-01-07), 5

Audrius Jačiauskas - xekrax

DSC_5067.JPG 

Ko gero praėjo nemažai laiko, kol Microsoft išmanieji įrenginiai patraukė jūsų dėmesį arba išvydę Lumia telefoną pradėjote vadinti jį nebe Nokia, o Microsoft telefonu. Tiesa, jeigu parodysite išmanųjį telefoną su Windows operacine sistema kitam iOS ar Android vartotojui jie tiesiog pasakys: „čia dar vienas Nokia įrenginys ir manęs jau nieko nenustebinsite“... Visa tai iki šiol buvo dėl to, kad kiti telefonų gamintojai nebuvo labai susidomėję Windows Phone operacine sistema, todėl praktiškai visa Windows Phone rinka buvo užpildyta Lumia serija. Naujieji Lumia 950 ir Lumia 950 XL vis dar turi tą pačią Lumia serijai būdingą dizaino „kalbą“ – patrauklus ir minimalistinis dizainas, išraiškingos korpuso spalvos ir polikarbonato medžiagos. Tačiau su šiais įrenginiais Microsoft pradeda jau šiek tiek kitą istoriją. Telefonai ne tik, kad turi naujų dar nematytų dizaino elementų, bet ir atverčia naują operacinės sistemos puslapį, kuriame senąjį Windows Phone 8 pakeičia naujieji Windows 10 Mobile. Klausiate, kas pasikeitė ir kodėl būtent Lumia 950 vertas dėmesio? Tuomet maloniai kviečiu susipažinti iš arčiau!

Lumia 9 serijos istorija

DSC_5103.JPG 

Nuo pat pirmųjų Lumia telefonų pasirodymo 9-oji serija pasižymėjo išskirtinėmis specifikacijomis ir funkcijomis. Pirmąjį Lumia 900 manau daugelis prisimins, kadangi daug naujų vartotojų buvo sužavėti dideliu 4.3 colio ekranu ir sparčiu 1.2 GHz taktinio dažnio Scorpion procesoriumi. Manau skamba juokingai palyginus kokia „geležis“ dabar diegiama į naujausius telefonus. Išskirtinis ir sėkmingas Lumia 900 dizainas perimtas iš Lumia 800 ir Nokia N9 tapo sensacija. Įrenginys ne tik buvo ergonomiškas, bet ir turėjo išskirtines korpuso spalvas žydrą ar rožinę, kurios itin traukė praeivių žvilgsnius. Sėkmingai adaptavęsis ir ypač išgarsėjęs operacinės sistemos stabilumu bei sparta Lumia 900 buvo pakeistas atnaujintu Lumia 920 telefonu. Naujasis modelis išsiskyrė dar negirdėta bevielio įkrovimo funkcija, kuri leido įkrauti akumuliatorių naudojant indukcinį perdavimą. Be to, Nokia pirmą kartą Windows Phone telefone pritaikė neseniai su Nokia 808 pristatytą „PureView“ technologiją. Naujoji 8.7 fotokamera pasižymėjo itin geru ir kokybišku nuotraukų atvaizdavimu. Netgi pamenu, kai vyrukai iš Nokia man ir kitiems kolegoms pristatinėjo, kaip tamsioje dėžutėje esantis pliušinis žaislas gali būti matomas naudojant „PureView“ kameroje ir nenaudojant jokios blykstės. Šiek tiek atnaujintas dizainas taip pat išsiskyrė ypač ergonomišku korpusu. Išskirtiniai raudonos ir geltonos spalvos modeliai dar nebuvo ligi šiol matyti, todėl tai buvo ypač drąsus Nokia sprendimas pasiūlyti rinkai naują požiūri į gyvenimo spalvas. Džiaugiuosi, jog būtent tada Lumia 9 ir visa Lumia serija asocijavosi su jaunatviškumu, ryškumu, išskirtiniu dizainu, fotografavimo kokybe ir kitomis savybėmis. Visuomenė taip adaptavosi, jog pamatęs tokios spalvos korpusą iškart žinojome, jog tas telefonas yra Lumia ir kad jame veikia naujoji Windows Phone 8 operacinė sistema. Neilgai trukus Nokia nusprendė išleisti jos įpėdinį Lumia 925, kuris turėjo ilgai lauktą metalinį rėmelį ir tokią pačią fotokamerą. Tiesiog, šis įrenginys nebuvo išskirtinis, tačiau jį rinkosi solidesnį dizainą mėgstantys vartotojai. Kai kurie artimieji vis dar turi tokį telefoną ir yra labai patenkinti įrenginio sparta, ekranu ir „glance screen“ režimu leidžiančiu matyti laikrodį budėjimo režime beveik nenaudojant energijos. Manau, tai buvo labai vykęs modelis kadangi ne tik kad greitai išpirkdavo, bet ir buvo išleistos papildomos šios serijos partijos, kadangi atsirado daug vartotojų, kurie vis dar norėjo jį įsigyti. Vos pradėjęs pažintį su naujuoju jo įpėdiniu vis dar galėjau matyti kaip rinkoje vėl pasirodo Lumia 925 ir kaip jo kaina nekrenta!

DSC_5108.JPG 

Taigi paminėjęs „įpėdinį“ su malonumu noriu pristatyti Lumia 930, kuris vis dėl to metė piršinę „Android“ ir „iPhone“ telefonams. Naujasis Nokia įrenginys patraukė akį patraukė nauju dizainu – nestandartinės salotinės ir oranžinės korpuso spalvomis, aliumininiu rėmeliu ir „Gorilla Glass“ stiklu. Visa tai tiesiog puikiai derėjo tarpusavyje. Su naujosios Lumia 930 pasirodymu buvo pristatyta ir naujoji galingoji 20 MP fotokamera bei atnaujinta Windows Phone 8.1 operacinė sistema. Tai buvo viskas, ko reikėjo prisivilioti „Android“ ir „iOS“ vartotojus. Po maždaug nei dviejų metų pertraukos pagaliau buvo nuspręsta pristatyti naujuosius jau po Microsoft sparnu esančius Lumia 950 ir Lumia 950 XL modelius. Likus vos porai mėnesių prieš pasirodymą buvo spėliojama ar Microsoft tęs 9 serijos pavadinimų seką ar praleis 940 ir pristatys 950. Taigi, kaip matome naujasis įpėdinis gavo antrąjį variantą, tačiau iki šiol nesupratau, kodėl taip buvo padaryta, galbūt kad per ilgai buvo kuriamas naujasis modelis... Tikiuosi, jog naujieji ir būsimi 9 serijos modeliai dar labiau patobulės ir atneš Premium klasę!

DSC_5100.JPG 

 

Lumia 950

Lumia 930

Matmenys

8.2 x 145 x 73.2 mm

9.8 x 137 x 71 mm

Ryšiai

4G LTE, Bluetooth 4.1, NFC, Wi-Fi, bevielis įkrovimas

4G LTE, Bluetooth 4.0, NFC, Wi-Fi, bevielis įkrovimas

Ekranas

5.2 WQHD (2560 x 1440), AMOLED, ClearBlack

5 FULL HD (1920 x 1080), LCD, ClearBlack

Kamera

20 MP fotokamera (Full HD 5MP vaizdo pokalbių)

20 MP fotokamera (HD 1.2 MP vaizdo pokalbių)

Akumuliatorius

3000 mAh

2420 mAh

Procesorius ir kita

Qualcomm Snapdragon 808, šešių branduolių, 1.8 GHz

Qualcomm Snapdragon 800, keturių branduolių, 2.2 GHz

Atmintis

32 GB vidinė atmintis + 200 GB atminties kortelė

32 GB vidinė atmintis

Operacinė sistema

Windows 10

Windows Phone 8.1 su Lumia Denim atnaujinimu

Pagrindiniai parametrai

DSC_5040.JPG 

• 5.2 colio AMOLED (WQHD 2560 x 1440) raiškos ClearBlack ekranas;

• „Corning Gorilla Glass 3“

• 20 MP fotokamera su LED blykste (5 MP vaizdo pokalbių);

• „Qualcomm Snapdragon 808“ šešių branduolių 1.8 GHz procesorius;

• „Adreso 418“ 600 MHz vaizdo plokštė;

• 3 GB operatyviosios atminties;

• 32 GB vidinės atminties su 200 GB microSD atminties kortelės palaikymu;

• 3000 mAh talpos akumuliatorius (Li-Ion;

• Bluetooth 4.1;

• 4G ryšio palaikymas;

• nanoSIM kortelės lizdas;

• Windows 10 Mobile programinė įranga;

• Microsoft Continuum palaikymas;

• Galimos korpuso spalvos: balta, juoda.

 

Telefono + ir –

      DSC_5029.JPG   

• Akies rainelės skaitytuvas;

• Microsoft Continuum;

• Ryškus ekranas;

• Sparti ir kur kas patogesnė operacinė sistema;

Microsoft panaikino „HERE“ žemėlapius iš parduotuvės;

Vidutinė balso skambučių ragelio kokybė.

Dizainas ir valdymas

DSC_5031.JPG 

Kiekvieną kartą pažvelgus į Microsoft Lumia 950, jis nuskanuoja mano akis ir išvystu mažą mirksinčią šypsenėlę „Sveiki, Audriau“. Jaučiuosi lyg kaskart grįžčiau į savo gerai pažįstamą terpę – kur mano tvarka, mano funkcijos, mano interesai ir t.t. Na, kadangi Windows telefonai buvo kur kas labiau suasmeninti ir pritaikyti individualiems vartotojo poreikiams tai ši funkcija tik dar labiau paverčia telefoną tiesiog „mano“. Nors tai vis dar „beta“ stadijoje ir kol kas nėra gerai žinoma ir populiari kaip iPhone piršto anspaudo skenavimas, tačiau tai vis tiek yra inovatyvu ir sveikintina. Pagaliau Microsoft sukūrė kažką tokio kas telefoną paverstu autentišku! Pastebėjau, jog net ir užsidėjus akinius (ne nuo saulės) telefonas sugeba atpažinti akis, tačiau jei aplinkoje yra šiek tiek atspindžių tai gali būti kebloka. Taip pat, jeigu atitrauksime akis kiek toliau nei per gerą sprindį, telefonas mūsų paprašys pritraukti jį šiek tiek arčiau. Pagalvojus iš šalies tai atrodo tikrai keistai, bet tam sugaišime vos 1-2 sekundes, tad gal tai bus nepastebima... Taigi iki tobulybės visai nebe daug ir visa tai tik laiko klausimas, kada Microsoft patobulins šią funkciją.

DSC_5064.JPG 

Iš pirmo žvilgsnio telefonas primena jau visus seniai matytus Android telefonus, kurie neturi „Capacitive“ tipo mygtukų. Dėl to „Microsoft“ mane nuvylė, jog kaip bebūtų tokie mygtukai visad buvo visuose flagmanuose ir man tai patiko! Nejaugi buvo taip sudėtinga palikti 5 colių ekraną ir vietoj tų nepastebimų 0.2 colių įdėti liečiamus o ne operacinėje sistemoje esančius? Kaip bebūtų įrenginys atrodai labai solidžiai ir yra „velniškai“ lengvas. :) Nors šis telefonas ne pretenduoja į ploniausiųjų gretas, tačiau vis dėlto yra vos 8.2 mm storio ir yra lengvai valdomas viena ranka. Žinoma, aš labiau vertinu jo pirmtaką Lumia 930 kurio korpuso kraštai buvo pagaminti iš aliuminio ir sudarė kiek kitokį įspūdį, tačiau šis ne ką mažiau tvirtas ir puikiai surinktas.

DSC_5041.JPG 

Priekinėje korpuso dalyje išvysime jau visiems gerai pažįstamą Microsoft logotipą, FULL HD 5 MP vaizdo pokalbių fotokamerą ir akies rainelės skenavimo „lemputę“. Kiek neįprastai atrodo, kai norint atrakinti telefoną užsidega raudonos spalvos lemputė, kuri nuskenuoja akis. Tiems, ką ši funkcija erzina ar nėra patogi, galima pasilikti standartinę apsaugą – PIN kodą. Į telefono korpusą įspraustas 5.2 colio WQHD ekranas bei padengtas suapvalintu trečios kartos „Gorilla Glass“ stiklu yra itin ryškus ir neerzina akių. Saulėtą žiemos dieną valdyti ekraną buvo vieni juokai, kadangi jis yra poliarizuotas nuo saulės spindulių. Svarbu paminėti, jog jokiu būdu nevalykite ekrano specialiais valikliais ar pan., kadangi jie tik sugadins šią apsaugą ir ekranas nuolat tepsis. Norint nuvalyti ekraną pakaks paprasčiausios akinių stiklų valymui skirtos servetėlės. Tiesa, pastebėjau, jog telefonas nebeturi tos šaunios „double-tap-to-wake“ funkcijos, kas visuose Lumia telefonuose buvo itin patogu…

Lyginant šį modelį su senaisiais 9 serijos Lumia telefonais pasigesime ryškaus galinio dangtelio. Microsoft šįkart sužaidė gana saugiai ir pasiūlė tik baltos bei juodos spalvos korpuso galinį dangtelį, kuris gali būti lengvai keičiamas kito gamintojo produkcija. Su Lumia 950 pristatymu Microsoft oficialiai pranešė, jog skyrė didelį dėmesį trečiųjų šalių gamintojams, kuriems suteikė teisę gaminti specialiai šiam telefonui skirtus dangtelius. Na, gal ir geriau, jog gavę oficialius išmatavimus jie galės pagaminti kur kas kokybiškesnius ir tvirtesnius vietoje paprastų ir pigių. Keista, kodėl Microsoft nenusprendė pristatyti ir keleto naujų atspalvių, kurie galbūt netgi lengviau rastų savo šeimininką. Galbūt tai dar išvysime netolimoje ateityje. Prakalbus apie galinę korpuso dalį svarbu paminėti, jog joje išvysime išskirtą ir šiek tiek iškilusią 20 MP fotokamerą su natūralia LED blykste bei šalia esančiu garsiakalbiu. Norint nuimti galinį dangtelį mums prireiks apačioje esančią „kišenėlę“ stipriai spustelti žemyn. Galiu iškart patvirtinti, jog laikosi itin tvirtai, o ir nukritęs ne iškart atsidaro, todėl problemų su „išsibarsčiusiomis“ dalimis neturėsite. Beje, ar pastebėjote, jog vietoje Microsoft logotipo dabar puikuojasi blizgantis Windows ženkliukas? Būtent tokia galinė nugarėlė ir turėjo būti anksčiau pristatytuose Lumia 640 ir Lumia 640 XL.

Po galiniu dangteliu rasite standartinį nano SIM ir micro SD kortelių lizdus bei išimamą akumuliatorių. Daug fotografuojantiems ar keliaujantiems papildomas keičiamas akumuliatorius netgi labai pravers. :) Tiesa, bandžiau internete surasti kur galima įsigyti tokių akumuliatorių, tačiau kol kas jų dar niekas nesiūlo. Galbūt pirmiausia reikėtų kreiptis į garantinio aptarnavimo centrus. Norint pakeisti, įdėti ar išimti korteles mums netgi neprireiks išjungti telefono ar išimti jo akumuliatoriaus, kadangi šie lizdai buvo specialiai šiek tiek pakelti virš akumuliatoriaus lygio. Už tai duodu tiesiog 10 balų!

DSC_5061.JPG 

Apatinėje korpuso rėmelio dalyje rasime nauju standartu tampančią USB-C jungtį, kuri itin greitai perduoda duomenis USB 3.0 jungtimi arba įkrauna akumuliatorių iš tinklo. Tiesa, pastebėjau, jog pirmąjį įkrovimo pusvalandį akumuliatorius šiek tiek įšyla, o po to tas efektas pranyksta. Tai įvyksta tik dėl greitojo įkrovimo, kuris leidžia per 30 min. įkrauti net pusę galimos energijos.

Korpuso viršuje rasime standartinę 3.5 mm audio lizdo jungtį.

DSC_5035.JPG 

Korpuso dešinėje pusėje įdiegti garso reguliavimo, užrakto bei kameros mygtukai, kurie itin kokybiški, minkšti ir patogūs valdyti. Šaunu, jog nebuvo atsisakyta kameros mygtuko.


Techniniai duomenys

DSC_5042.JPG 

Microsoft Lumia 950 kainuoja beveik 600 eurų, o tai manau yra gana nemaži pinigai, todėl įrenginys ir turi turėti pakankamai stiprią „geležį“ bei būti optimizuotas, jog vartotojui netgi nekiltų abejonių už ką jis moka tokius pinigus. Telefone įdiegta Windows 10 Mobile sukasi itin sparčiai naudojant įdiegtą Qualcomm Snapdragon 808, šešių branduolių procesorių su 1.8 GHz taktiniu dažniu. Sklandžiam operacinės sistemos veikimui ir programėlių bei žaidimų spartai užtikrinti įdiegta pakankami operatyviosios atminties, kurios yra net 3 GB. Nors operacinės sistemos tokių parametrų nereikia nei su žiburiu, tačiau Microsoft be galo gerai sužaidė ir pristatė ne ką prastesnį naujausi Samsung ar Apple „žaisliukai“. Skamba gana neblogai, jog vos 3% telefonų rinkos užimanti Windows „kepa“ tokiu šaunius daikčiukus, kurie ne tik kad nenusileidžia techniniais parametrais, bet ir dalyje kur kas lenkia.

DSC_5043.JPG 

Vienas įdomiausių naujienų yra tai, jog įrenginys turi itin sparčią duomenų perdavimo jungtį USB-C, kuri sugeba „žaibiškai“ greitai įkelti ar iškelti aukšto raiškos vaizdo įrašų bei nuotraukų gausybę vos per kelias minutes. Anksčiau tai užtrukdavo „visą amžinybę“, todėl dažnai vengdavau iškelti failus naudojant USB jungtį. Duomenų perdavimas viena naujovė, tačiau svarbu paminėti, jog įkrovimo procesas taip pat paspartėjo, vietoje ilgo ir nuobodaus įkrovimo dabar užtruksite vos 30 min. norint įkrauti pusė akumuliatoriaus. Tiesa, jis gerokai įkais, tačiau ne iki tiek, kad keltų diskomfortą. Šaunu, jog nuo šiol tamsoje radus įkroviklį ir įjungus jį į elektros tinklą nereiks sukti galvoti kaip įstatyti kitą laido galą į telefono įkrovimo lizdą, kadangi antgalis dabar yra universalus ir visai nėra svarbu kuria puse bus prijungtas.

Dar vienas didelis pliusas už ką giriu Lumia 950 yra tai, jog jis turi stulbinamai ryškų 5.2 WQHD (2560 x 1440), AMOLED ekraną naudojantį ClearBlack technologiją. Microsoft taip pat nepamiršo įdiegti ir „žvilgtelėjimo režimo“, kurio buvo pasigęsta Nokia Lumia 930. Vis dėlto, kur atsiranda vienas pliusas, tai bus ir minusas. Įrenginys neturi „double-tap-to-click“ funkcijos... Tikiuosi, jog tai tik laikinas programinės įrangos klausimas, kuris bus išspręstas.

DSC_5036.JPG 

Taip pat trumpai noriu paminėti, jog įdiegta puikius kadrus sauganti 20 MP fotokamera, kuri taip pat filmuoja 4K raiška. Įdomu, jog kaip ir senojoje Lumia 925 čia taip pat nuspręsta šiek tiek išskirti kameros objektyvą sukuriant išskirtinį dizainą. Kitu atveju man tai būtų priminę vidutinės klasės Lumia 640 ar Lumia XL. Anksčiau vidutinei klasei skirta vaizdo pokalbių kamera buvo priskirta ir flagmanams. Šiame telefone turime 5 MP fotokamerą gebančią transliuoti vaizdą FULL HD kokybe. 

Akumuliatorius

Windows 10 Mobile operacinė sistema yra visiškai nauja ir jai vis dar trūksta kai kurių optimizacijų, tad  nenuostabu, jog tai yra pagrindinis akumuliatoriaus priešas. Kaip ir kiekvienas mobilusis įrenginys šis taip pat sugebės „atitarnauti“ visą darbo dieną naudojant jį skambučiams, žinutėms, internetui ir kitoms dažniausiai naudojamoms funkcijoms. Žiūrint aukštos raiškos vaizdo įrašą per maždaug 90 minučių išsekdavo apie 28%. Net jeigu po sunkios darbo dienos pritrūksime energijos, ir jums reikės greitai vėl skubėti šio telefono pusę akumuliatoriaus energijos galėsime įkrauti vos per pusvalandį, visa tai dėl naujojo USB-C įkroviklio. Taip pat išbandžiau kaip greitai jis galėtų įsikrauti įjungus 5 minutėms kuomet energijos likutis būdavo lygus 0, rezultatas įspūdingas, net 12%. Pilnas įkrovimo ciklas užtrunka 1 val. ir 29 minutes. Įrenginys nors ir nestebina budėjimo trukme, tačiau be vargo gali greitai atsigauti. :)

Tiesa, kaip ir minėjau, Microsoft nuolat dirba su įvairiausiais atnaujinimais ir patobulinimais, tad akumuliatoriaus budėjimo trukmė dar pailgės.


Pokalbių ir garso kokybė, vartotojo sąsaja

DSC_5062.JPG 

Lumia 950 gali atlikti daug šaunių dalykų, kaip atrakinti telefoną naudojant akies nuskenavimą ar veikti „Continuum“ režime, tačiau svarbiausia ir pagrindinė telefono užduotis yra priimti ir atlikti telefono skambučius. Ragelio kokybė tikrai puiki, balsai girdimi be menkiausių trikdžių ir pašalinių garsų. Girdėti pašnekovus buvo vienas malonumas naudojant vos 3 balus viso galimo garso lygio. Įjungus garsiakalbį visas malonumas kiek pasikeitė, mano pašnekovai mane girdėdavo su skambiu aidu, tačiau tai buvo tik laikina programinės įrangos problema ir galiu patvirtinti, jog tokių problemų nebėra. Naujoji Windows 10 programinė įranga taip pat atnaujino numerio rinkiklį, spartųjį rinkimą bei istoriją. Negaliu pasakyti ar tai tapo dar patogiau, tačiau malonu, jog sulaukėme ir vizualaus atnaujinimo.

Verta prakalbti ir apie kontaktų tvarkymą. Nuo šiol programėlėje „Žmonės“ arba kitaip sakant adresų knygelėje nebeišvysime kvadratinių kontaktų nuotraukų ir skilties „aš“, vietoje jų apvalios formos. Keista, kodėl Microsoft nusprendė panaikinti šį išskirianti akcentą ir padaryti panašiu į kitų operacinių sistemų. Paspaudus ant kontakto, dabar kaip ir anksčiau išvysime visą susijusią informaciją, kuri kur kas kompaktiškiau telpa telefono ekrane. 

Žinučių programėlė taip pat maloniai nustebino. Nuo šiol prisijungę su savo „Skype“ paskyra nesunkiai galėsime rašyti ir atlikti balso skambučius tiesiog perėję nuo tekstinių žinučių į „Skype“ režimą. Žinoma, tam dar reikia pripratimo, tačiau tai pagaliau išsprendė esminę Windows telefonų problemą, kuomet žinutės ne tik vėluodavo, bet ir nebuvo patogu naudotis esančia bazine programėle. Deja, prie viso šio džiaugsmo atsiranda ir šiek tiek painiavos, kuomet vietoje vieno pokalbio su kontaktu atsiranda papildomai dar vienas ir sunku suprasti, kurioje vietoje tęsėme pokalbį. Taip pat negalėsime siųsti nuotraukų ar jų gauti, todėl tam atlikti reikės įsijungti „Skype“ programėlę.

Kartu su atnaujinta žinučių programėle buvo pristatyta ir nauja „Skype vaizdas“. Nežinau ar tai yra labai patogu, tačiau veikia kur kas geriau nei standartinė. Tiesiog įsijungę matysime transliuojamą priekinės kameros vaizdą ir paskutinius atliktus skambučius. Jeigu turite įsigiję „Skype“ minučių į laidinius telefonus, be vargo galėsite skambinti ir į mobilius telefonus pasirinkę kontaktus iš telefonų knygos. Taip pat galima įtraukti naujų kontaktų ar įtraukti draugų kontaktus, kurių mobilieji numeriai sutampa su „Skype“ paskyra. 

Programinė įranga ir sparta

DSC_5034.JPG 

Su šiuo įrenginiu kartu praleidau maždaug dvi savaites po jo pasirodymo. Vos tik pirmąjį kartą jį įsijungiau mane pasitiko maloniai atsinaujinusi programinė įranga su begale įvairių kosmetinių atnaujinimų ir naujų funkcijų. Naudojausi šiuo naujuoju Lumia 950 kaip pagrindiniu įrenginiu ir galiu pasakyti, jog pirmieji įspūdžiai viršijo lūkesčius. Skeptiškai žiūrėdamas į beta versijos išleidimą kartu su naujuoju įrenginiu buvau nustebintas. Programinė įranga veikė ne tik, kad be priekaištų, bet ir buvo kur kas patogesnė ir draugiškesnė esamam ir naujam vartotojui. Galima sakyti, vienu mostu perėjau nuo Windows Phone 8.1 į Windows 10 Mobile ir net nesusidūriau su jokiomis problemomis. Senojo įrenginio nustatymai bei darbalaukis grįžo į „naujas vėžes“. Programinė įranga buvo atnaujinta akimirksniu, tad praktiškai neteko pastebėti, net „beta“ versijos. Pirmąsias dienas teko pajusti šiek tiek nedidelį „kibimą“ veikimo metu bei vaizdo įrašymo trūkinėjimą 4K raiška. Tačiau, po poros dienų gavau priminimą, jog pasirodė nauja „firmware“ versija ir visos problemos kaip mat išnyko. Tai visiškai natūralu, kai ką tik pasirodęs įrenginys turi šiokių tokių trūkumų ir juos stengiamasi kuo greičiau panaikinti. Esant didesnei programinės įrangos problemai galima panaudojus specialią programėlę ją pranešti. Ačiū, Microsoft už tai, jog nuo šiol labai susirūpinta esamų ir naujų vartotojų patenkinimu, todėl buvo įdiegta programėlė pavadinimu „kreipkitės į palaikymo tarnybą“.

 

Atsinaujinusioje programinėje įrangoje gausu naujovių, kurios sklandžiai perėjo nuo kompiuteriams skirtos versijos. Jeigu naudojate abu įrenginius tikrai pastebėsite, jog Microsoft puikiai sekasi sujungti abi operacines sistemas į vieną bendrą Windows ekosistemą, kuri sklandžiai bendrauja tarpusavyje. Programuotojų sukurtos programėlės skirtos Windows telefonams ar kompiuteriams tampa universaliomis ir puikiai veikia tiek toje, tiek kitoje aplinkoje. Pasitelkus „OneDrive“ debesis ir Microsoft paskyrą be vargo sinchronizuojami visi bendri nustatymai ir t.t. Vienas pavyzdžių tai Microsoft Edge interneto naršyklė. Išsaugoję įvairias nuorodas kompiuteryje, jas gali pasižymėti skaityti vėliau ir tęsti važiuojant autobusu ar geriant kavą kavinėje. Interneto naršyklė tai puikiai optimizuota, jog visi puslapiai įkraunami akimirksniu ir be jokių nesusipratimų. Naršant po interneto dienraščius visos rubrikos įkraunamos taip sparčiai, jog net nepastebėsite jokių baltų langų ir pan. Tiesiog pagaliau viskas taip kaip ir priklauso. Tiesa, dar neteko susidurti su prastesnio interneto ryšio kokybe, tad negaliu pasakyti kaip šis rezultatas pasikeičia turint vos 1 ar 2 ryšio padalas...

DSC_5051.JPG

 

 

Kalbant apie universalias programėles noriu paminėti, jog atsinaujinusi elektroninio pašto sąsaja taip pat tapo kur kas intuityvesnė. Vietoje begalės naujų pašto dėžučių dabar galime vienoje programėlėje matyti kelias, jų nesujungiant į vieną. Atsidarius laišką, jo vaizdas yra optimizuojamas taip, jog iškart būtų lengva skaityti tekstą bei matyti įvairią grafiką. Norint sinchronizuoti kiekvieną el. pašto dėžutę pakanka paspausti sinchronizuoti ir visos jūsų prijungtos paskyros bus akimirksniu atnaujintos.

 

Manau verta pristatyti ir atsinaujinusį pranešimų centrą. Vietoje įprastų 4 ar 5 pasirenkamų greitųjų mygtukų dabar išvysime ir energijos taupymo, žibintuvėlio, pastabų, vietos paieškos, mobilaus interneto, lėktuvo režimo ir daugelio kitų vienoje vietoje. Tereikia spustelti žodį „išplėsti“ ir prieš akis iššoks papildomas paslėptas meniu. Jeigu pageidaujate, nepaspaudus „sutraukti“ šis papildomas meniu išliks iki kol neperkrausite mobiliojo telefono. Gavę naują pranešimą ar radę praleistą skambutį ekrano viršuje pamatysite priminimą ir dalį teksto kaip kad būdavo Windows Phone aplinkoje, tačiau paspaudus ant šios juostos ji nebeatsidaro, o tiesiog yra paslepiama. Jei norėsime peržvelgti kitą dalį teksto reiks piršto judesiu žemyn atidaryti pranešimų centrą ir peržiūrėti pranešimą.

 

Tarp visų įdomių atnaujinimų pastebėjau, jog atsidarius pašto ar nustatymų programėlę yra toks pasirinkimas kaip „atsegti nuo pradžios ekrano“ arba „prisegti“, tačiau nemanau ar daug kam tai bus paranku, kadangi dažniausi pasirenkame programėlę iš sąrašo ir po to prisegame, o darbalaukyje ją atsegame.

 

Kaip ir minėjau anksčiau naudojant akių nuskaitymą atrodo, jog telefonas tapo dar labiau suasmenintu, tačiau nepaminėjau, jog ši naujoji funkcija yra dalis naujosios Windows Hello atpažinimo sistemos. Microsoft su atnaujinta operacine sistema pristatė naują, o gal ir seniai žinomą ir bandytą dalyką kaip ekrano atrakinimas nenaudojant jokių slaptažodžių pvz. pažvelgiant į ekraną ar perbraukus pirštu per skaitytuvą. Taigi, mobilioji versija nebuvo palikta nuošalyje ir kartu pristatytas akių nuskaitymas, kuris ir yra dalis Windows Hello sistemos.

 

Daugelis Windows fanų taip pat labai troškų, kad  ekrano darbalaukio paveikslėliai galėtų pasislėpti ne tik plytelėse, bet ir fone tarp jų. Nuo šiol startinį meniu dar paprasčiau personalizuoti, galima ne tik pasirinkti plytelių spalvą, uždėti nuotrauką ant jų, bet įsprausti pasirinktą vaizdą tarp jų. Džiugu, jog net galimas plytelių skaidrumo reguliavimas.

 

Dažnai tenka išgirsti tokių kalbų, jog Windows telefonai neturi programėlių ir jos neprilygsta Android ar iOS. Gerai pagalvojus visos populiariausios (išskyrus Snapchat) programėlės yra čia: Spotify, Twitter, Netflix, Fitbit, Here Maps, Instragram ir daugelis kitų. Taip, sutinku yra tokių, kurių tikrai nėra ir dar nėra aišku kada atsiras, tačiau tai tik principo reikalas, jei nėra – vadinasi neverta net ir bandyti ar tokio įsigyti. Tokių skeptikų pilna, tačiau ar dauguma jų susimąsto kiek iš tų programėlių naudojame kasdien ir kurios yra tikrai būtinos užtikrinti kasdienės veiklos produktyvumui? Galiu užtikrinti, jei norite programėlių – jų tikrai yra, vis daugėja ir bus, žaidimų taip pat begalės. Po Windows 10 programuotojų dėmesys kaip tik krypo palankia linkme, kad operacinė sistema buvo pagaliau pripažinta. Tad drąsiai siūlau išbandyti Windows 10!


Kamera ir vaizdo įrašai

Kuomet Nokia pirmą kartą pristatė savo „PureView“ technologiją pritaikytą mobiliesiems telefonams, tai pakeitė visą išmaniųjų įrenginių pamatą – taip sakant įrodė, jog kelnių kišenėje telpantys plonytis ryšio priemonės vaidmenį atliekantis daiktas gali įamžinti tokius nuostabius kadrus. Todėl manau nenuostabu, jog ir naujoji Lumia 950 paženklinta „PureView ZEISS“ technologija sugeba kur kas daugiau nei galime tikėtis. Dalyvaudami sporto varžybose ar kitame renginyje dažnai praleidžiame svarbius kadrus ir nespėjame jų įamžinti. Su šiuo telefonu viskas kitaip – kamera įjungiama akimirksniu, aukštos raiškos nuotraukos įamžinamos lygiai taip pat greitai. Tačiau ar šis greitis sugeba atkurti ir tokį pat įspūdingą vaizdą? Tiesiog net negali kilti abejonių. :)

Taigi norėčiau paminėti, jog Lumia 950 fotografuoja itin gerai ne tik prasto apšvietimo sąlygomis, bet ir naudojant LED blykstę. Įdiegta 20 MP fotokamera, kuri yra viena pagrindinių šio įrenginio „kozerių“ vaizdą išsaugo tokį koks jis ir turi būti – nuostabus! Naudodami automatinius nustatymus gausite itin puikius rezultatus, na o jei esate tikras fotografavimo entuziastas galėsite reguliuoti ryškumą, išlaikymą ir t.t. Džiaugiuosi, jog kaip ir žadėta flagmanuose išliko tas puikus kameros mygtukas, kurio pagalba greitai iškart paleidžiamas fotografavimo režimas net jeigu esate užrakinę ekraną.

DSC_5048.JPG

Su Windows 10 Mobile pasirodymu pagrindinė fotokameros programėlė vadinta „Lumia kamera“ tapo standartine ir visiems mobiliesiems įrenginiams prieinama. Visi įsigiję aukštesnės nei biudžetinės klasės Lumia Windows Phone įrenginį vartotojai žinojo, jog tuo pačiu gaus ir itin funkcionalią programėlę, kuri leis pasijausti tikru fotografu. Dabar šis išskirtinumas perėjo ir į kompiuterius ar į kitus Windows telefonus. Galima pastebėti tai, jog Microsoft nori turimos Lumia serijos programinę įrangą kuo labiau suvienodinti su kitais įrenginiais ir padaryti visas funkcijas prieinamas. Gal tai tik dėl to, kad kiltų dar didesnis susidomėjimas nebūtinai Lumia serija, o pvz. LG ar Acer? Visa tai dar sužinosime vėliau. Iš esmės kalbant apie fotokameros programėlę ji beveik nepasikeitė nuo to, kas buvo vadinama Lumia kamera. Vartotojo aplinka vis dar tokia pati išmani ir itin patogi. Visi nustatymai kaip ir anksčiau ranka pasiekiami: ISO jautrumas, vaizdo fokusavimas, šviesos balansas, triukšmas ir t.t. Čia taip pat galėsime pasirinkti HDR ar „Rich Capture“ režimus bei įdiegti keletą kameros papildinių kaip selfių programėlė ar filtrai.

DSC_5046.JPG

Nuotraukų kokybė dienos šviesoje tiesiog stebina detalumu. Kiekvienas šešėlis bei visi kontūrai išsaugomi itin ryškiai. Pvz. pabandžiau nufotografuoti cerkvę tiek su Lumia 930, tiek su naujuoju Lumia 950. Rezultatas tiesiog akivaizdus. Naujoji kamera išsaugo ir nesulieja jokių kontūrų, matomi paprasčiausi plytų sujungimai.

Nokia Lumia 930 nuotraukos

 

Microsoft Lumia 950 nuotraukos 

 

Įjungus „Rich Capture“ funkciją rezultatas šiek pasikeičia, kadangi fotokamera išsaugo dar ryškesnius vaizdus ir automatiškai pakoreguoja tam tikrus objektus, kad dar labiau išsiskirtų. Atrodo, jog nuotraukos įgauną kažkokį „spalvų smūgį“ ir viskas atrodo dar įspūdingiau.

Naudojant įrenginį prasto apšvietimo sąlygomis nesunkiai pavyko įamžinti net paprasčiausius vaizdus. Padidėjęs triukšmas nuotraukos puikiai suliejamas tad net ir padidinus vaizdą nėra matomi išblukę vaizdai. Tad didelį pliusą dedu už tai, jog įjungus trigubą blykstę fotokamera subalansuoja esamą ir suteiktą šviesos pliūpsnį taip, jog žmonių akys nebūtų raudonos, o ir visi objektai neatrodytų kaip „apšvytinti“.

DSC_5053.JPG

Vaizdo įrašų kokybė nudžiugino, nors pradžioje daug kam ir teko susidurti su keletu problemų, tok kaip filmuojant 4K raiška vaizdas trūkinėdavo. Tačiau, kaip ir anksčiau minėjau ši problema su nauju „firmware“ atnaujinimu buvo išspręsta. Teko įrašinėti triukšmingą koncertą ir atkuriant rezultatas buvo „wow“. Nors įrenginys neturi begalės skirtingų mikrofonų kaip senoji Lumia 930 ar Lumia 1520, tačiau garsas nuostabus. Tiesa, filmuojant itin vėjuotoje aplinkoje kyla šiek tiek problemų norint išgirsti kažką, galbūt nepakankamai „pažaidžiau“ su nustatymais. Vaizdo stabilizavimas kaip ir priklauso, suveikia net kai ranka itin dreba ir lauke šalta, todėl galėsime mėgautis trumpomis akimirkomis be plaukiojančio vaizdo.

Multimedija

Vaizdas šiame 5.2 colio telefono ekrane atkuriamas puikiai. Lumia 950 vaizdo įrašus ir HD kokybės filmus atkuria nuostabiai. Vaizdas tarsi atgyja ekrane palikdamas itin gerą efektą. Džiugu matyti, jog pagaliau su Windows 10 Mobile pasirodymu standartinis grotuvas sugeba atkurti visus populiariausius vaizdo ir garso įrašų formatus nenaudojant jokių papildomų trečiųjų šalių programėlių. Būtų šaunu, jeigu ateityje dar būtų įmanoma tuo pačiu metu nenutrūkstant žiūrėti vaizdo įrašą ir atrašyti žinutę ar naršyte internete padalinus ekrane matomą vaizdą į dvi dalis, panašiai kaip tai galima atlikti paspaudus keletui sekundžių Windows mygtuką.

Verta paminėti, jog seniau naudota muzikos atkūrimo programėlė pervadinta ir šiek vizualiai atnaujinta į „Groove muzika“, kuri ne tik gali atkuri muziką, bet ir transliuoti muziką internetu, tačiau tai prieinama tik kituose regionuose. Nors telefonas ir sugeba atkurti itin kokybiškus vaizdus, bet galimas garso lygis kiekis silpnokas ir norėtųsi jo kiek daugiau. Pasirinkus aukščiausią garso lygį atkuriamas garsas „netraška“ ir „nešnypščia“ kaip tenka išgirsti kai kuriuose įrenginiuose. Tiems, kam atkuriamas garsas pritrūko skambesio visada galima pasikoreguoti naudojant ekvalaizerį, kurį galima rasti telefono nustatymuose. Prijungus pasirinktas ausines muzika tampa dar malonesnė ausiai, kadangi kaip ir kituose Lumia flagmanuose yra įdiegta 5.1 Dolby Suround garso sistema.

 

Continuum

DSC_5001.JPG 

Įvairiuose fantastiniuose filmuose ar mokslininkų straipsniuose anksčiau buvo galima sutikti tokių dalykų, kaip kompiuterio nešiojimasis kelnių kišenėse. Taip, tai jau visa netolima realybė ir „Continuum“ funkcija, tai tik pradžia to, ko ilgai laukėme. Šiuo metu dar tik pasirodžiusi „Continumm“ stotelė jau spėjo gauti daug gerų atsiliepimų. Šis mobiliojo telefono priedas ne tik leidžia pilnavertiškai naudotis didžiąja dalimi programėlių kompiuterio ar televizoriaus ekrane, bet ir suteikia mobilumo.

DSC_5010.JPG 

Stotelė turi net tris USB jungtis jūsų pasirinktai kompiuterio pelei ar klaviatūrai bei USB atmintinei ar kitiems aksesuarams. Prijungę telefoną prie stotelės naudojant USB-C kabelį, o pasirinktą ekraną HDMI jungtimi galėsime naudotis pilnaverčiu „Office“ paketu bei interneto naršykle. Tiesa, kol kas nėra galimybės padidinti ar sumažinti programų dydžių, tačiau tai ketinama greitu metu įdiegti. Užbėgdamas už akių noriu paminėti, jog tai kol kas nėra skirta žaidimams tad ir ekrane matysite tik programėles. Klausiate ar tuo pačiu metu bus galima naudotis telefonu ir atlikti skambučius? Atsakymas – TAIP! Taigi vienu metu nesunkiai galėsite atlikti konferencinius skambučius ir dirbti. Visa tai skamba itin gerai ir tikiuosi, jog ši istorija greitu metu neturės pabaigos ir galėsime diegti 32 bitų programas visai kaip kompiuteryje. :)

DSC_5021.JPG 

Taigi kaip visa tai veikia namų sąlygomis? Sėkmingai prijungęs savo turimą bevielę klaviatūrą ir kompiuterio pelę ne tik kad sutaupiau tris USB lizdus, bet ir išvengiau krūvos susipynusių laidų. Anksčiau netgi nebandžiau tokio dalyko, kaip prijungimas dviejų skirtingų „Bluetooth“ įrenginių vienu metu prie Windows Phone. Tiesa, tokia funkcija jau palaikoma Windows Phone 8.1 GDR2 atnaujinime, kurio manoji Lumia 930 vis dar negavo...Rašydamas šią apžvalgą ne tik sėkmingai naudojausi „Office“ paketu, klausiausi savo mėgstamos muzikos televizoriaus ekrane, bet ir naršiau internete ir atsakinėjau į el. laiškus. Tai manau bus ypač paranku naudojant telefoną kelionėje ir nenorint vežiotis su savimi nešiojamojo kompiuterio. Tačiau, verta nepamiršti, jog tam prireiks šio „Display Dock“ įrenginio, įkroviklio, HDMI kabelio bei klaviatūros ir pelės. Tad kyla klausimas ar nepatogiau su savimi pasiimti planšetinio kompiuterio? Na, jeigu tokio vis dar neturite tai telefonas šiuo atveju dukart geriau.

 


Žaidimai

DSC_5027.JPG 

Įdiegtas itin spartus Qualcomm Snapdragon 808, šešių branduolių procesorius su 1.8 GHz taktiniu dažniu visus žaidimus atkuria smagiai, gal net per švelniai pasakyta. Visi naujausi aukštos raiškos reikalaujantys žaidimai veikia be jokio kibimo taip, kad būtų dar maloniau patirti aukštos raiškos vaizdo ir garso efektus. 3 GB operatyviosios atminties pakanka net ir sudėtingiausioms šaudyklėms ar arkadinėms lenktynėms. Neatsilikdama nuo naujausių ir galingiausių Android ar iOS įrenginių Microsoft kaip reikiant pasistengė su Lumia 950 „geležimi“. Verta paminėti, jog net ir reikliausi žaidėjai liks patenkinti kokybe.

Atsinaujinusi Windows operacinė sistema taip pat pagaliau sutvarkė ir XBOX žaidimų aplinką taip kaip buvo padaryta ir kompiuteriams skirtoje versijoje. Nors mobiliojoje versijoje ir negalėsime dalintis ekrano filmuotais vaizdais, tačiau manau, jog greitu metu tai bus įmanoma, kadangi kairiame pasirinkimų meniu jau yra įtraukta skiltis „Žaidimų DVR“. Atsinaujinusi programėlė leidžia nemokamai siųsti žinutę kitiems draugams ir žaidėjams, lyginti pasiekimus ar dalintis ekrano vaizdais, nors pastaroji funkcija man vis dar mistika ir neradau kaip bendrinti pasiekimą. Čia sutiksime jau seniai gerai pažįstamą avatarą, kurį šįkart reikia pakankamai pasistengti, kad pamatyti, kadangi pagrindiniame meniu jo nebėra ir galima atsidaryti tik dukart paspaudus ant nuotraukos. XBOX pasiekimai kaip ir anksčiau gaunami įvykdžius papildomas užduotis viso žaidimo metu. Atrakinus naują pasiekimą jis nuo šiol matomas ir pranešimų centre, todėl galėsite apie tai papasakoti ir draugams. :) Tiems, kas nori redaguoti savo „aš“ žaidimų aplinkoje galima įdiegti papildomą „XBOX pseudoportretų“ programėlių arba pasirinkti vieną iš siūlomų žaidėjų paveikslėlių.

 

Žaidimų patirtis man paliko gerą įspūdį, tad su malonumu rekomenduosiu išbandyti tokius žaidimus kaip „Sniper Fury“, „Lara Croft Relif Run“, „Elements: Epic Heroes ar daugelį kitų.

 


Pakuotės turinys

DSC_5060.JPG 

• Akumuliatorius;

• Įkroviklis;

• USB-C kabelis;

• Vartotojo vadovas;

• Microsoft Lumia 950 telefonas.

Išvados

Ar esate pasirengę išbandyti Windows 10 telefoną? Jeigu taip, tai šis įrenginys kaip tik jums. Nors jo programinė įranga dar nėra visiškai iki galo užbaigta, tačiau visas funkcijas atlieka itin sklandžiai ir be jokio „kibimo“. Taip, tam reikia dar šiek tiek laiko, tačiau tai tik trumpas laiko klausimas kada ši operacinė sistema lygiuosis su kitomis. Continuum funkcija yra šio telefono kertinis akmuo, kuri jį išskiria iš visų jau gerai žinomų Windows telefonų. Redaguodami Word ar PowerPoint dokumentus galėsime mėgautis puikiu ir dideliu pasirinktu ekranu bei tuo pačiu metu naudotis telefono funkcijomis naudojant vos kelis papildomus kabelius. Tai tikrai nepakeis kompiuterio, tačiau kelionėje ne tik sutaupys vietos, bet ir užtikrins, jog visi duomenys yra vienoje vietoje.

Man patiko: tai puikus ir solidus įrenginys turintis naujausią „geležį“ bei begales šaunių funkcijų, kurių tikrai prireikia kasdieniniame gyvenime. Džiaugiuosi, jog net ir korpusas, kuris yra pagamintas iš polikarbonato plastiko yra toks pats tvirtas ir neturi klibančių dalių. Norėčiau, jog sekantis flagmanas vėl gi turėtų metalinį rėmelį kaip mano senasis gerasis Lumia 930. :) Integruota 20 MP fotokamera vis dar nenusileidžia ir sugeba įamžinti kur kas įspūdingesnius kadrus nei kitų gamintojų įrenginiai. Įjungti fotokamerą ir įamžinti nuotrauką užtrunka vos  1 sekundę. Taip pat džiaugiuosi, jog vietoje senosios ir skandalingai nugarsėjusios Internet Explorer naršyklės dabar įdiegta Microsoft, kuri ne tik be vargo sinchronizuoja jūsų Windows kompiuterio naršymo istoriją, mėgstamas nuorodas, bet ir įkrauna puslapius kur kas kokybiškiau.

Man nepatiko: nors sulaukėme Windows 10 pasirodymo, tačiau dar ne visi programėlių kūrėjai noriai žvelgia į šią operacinę sistemą ir skiria jai dėmesį. Tai tik viso labo laiko klausimas... Manau Microsoft turėtų drastiškai kontaktuoti su programuotojais ir skirti didelį dėmesį, jog visos populiariausios programėlės būtų dabar ir čia, o ne vėliau! Dar vienas man nepatikęs dalykas yra tai, jog šiame „flagmane“ buvo atsisakyta „capacitive“ mygtukų, tačiau tai tik mano nuomonė, kitiems tai tik pripratimo dalykas.


Pasidalinkite nuoroda: | Daugiau...

Vertinti ir komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

Naujausi komentarai:

Limnyuy   2023-01-27, 15:23:54
KAUFEN SIE FALSCHES GELD IN SUPER HOCHWERTIGKEIT $,€,£, WhatsApp:+447405 731528

Kaufen Sie hochwertige, nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+, wir haben USD, CAD, GBP, EU AUD verfügbar, um nur einige zu nennen.

WhatsApp: +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir bieten Face-to-Face-Geschäfte an und haben Agenten in fast allen Ländern der Welt, die bereit sind, sich mit unseren seriösen Kunden zu treffen, um ein Geschäft gegen Bargeld abzuschließen.

Wir haben qualitativ hochwertige, 100 % nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+ zum Verkauf WhatsApp: +44 7405731528


Wir bieten nur original hochwertige Falschgeldscheine an.

Wir versenden weltweit und wir drucken und verkaufen auch Banknoten der Klasse A von über 52 Währungen weltweit.

Hier ist Ihre Chance, Millionär zu werden. Unser Geld wird perfekt reproduziert. Ununterscheidbar für das Auge und die Berührung.

Wir versenden in verschiedenen Größen, verpackt und versteckt.

Alle unsere Notizen tragen alle Hologramme und Wasserzeichen und bestehen den Lichtdetektortest.

Wir liefern das Geld ohne Eingreifen des Zolls direkt zu Ihnen nach Hause.
Wir haben eine riesige Menge auf Lager.
Wir verwenden die neueste Technologie, um unsere Notizen so herzustellen, dass sie 100 % identisch mit der echten Notiz aussehen.

Hier ist unsere Preisliste für Qualität der Güteklasse A.
$ € £ 300 .......... $ € £ 2500
$ € £ 500 .......... $ € £ 7000
$ € £ 700 .......... $ € £ 12000
$ € £ 1000 ........ $ € £ 16000
$ € £ 1500 ........ $ € £ 25000
$ € £ 2000 ........ $ € £ 35000
$ € £ 5000 ......... $ € £ 50000
$ € £ 10000 ....... $ € £ 100000
$ € £ 20.000 ...... $ € £ 500.000
Und viele andere verhandelbare Ergebnisse

WhatsApp +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir sind eine unabhängige Gruppe von spezialisierten IT-Fachleuten und Datenbanktechnikern mit Sitz in Großbritannien und spezialisiert auf die Erstellung von Reisepässen, Sozialversicherungsnummern, Lizenzen, Personalausweisen, Geburtsurkunden, Diplomen und vielen anderen Dokumenten von sehr hoher Qualität und anderen Dienstleistungen. Wir haben Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome und andere Dokumente für über 150 Länder hergestellt. (Nordamerika, Südamerika, Europa, Australien, Asien und Afrika) Wir produzieren sowohl in der Real Database registrierte Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome, die legal verwendet werden, und wir produzieren auch gefälschte oder duplizierte oder neuartige Dokumente, die nur zur Tarnung verwendet werden und NICHT verwendet werden können. Rechtlich gesehen sind diese Arten von Dokumenten nicht wichtig, daher produzieren wir auf große Nachfrage und Bestellung .
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 02:00:05
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 02:00:01
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 02:00:01
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 02:00:00
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Archyvas » | komentarai (138)


Mobili.lt naujienos

Atgaukite 100€ už naują Samsung Galaxy įrenginį! (3)

Registruokite naująjį Galaxy įrenginį Samsung Members programėlėje ir atgaukite 100€ į savo sąskaitą!

2022-05-02

Plačiau »

Naujasis Samsung Galaxy A53 5G (1)

Gaukite Galaxy Buds Live ausines dovanų!

2022-03-15

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (5)

Galaxy Buds Live - 69€!

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Samsung Galaxy A52s tik 349€.

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Gaukite dvigubą seno įrenginio vertę pirkdami naują Galaxy!

2021-11-15

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2023. Visos teisės saugomos.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
PIN
(Personal Identification Number)
Apsaugos kodas SIM korteles. Kodą gaunate kartu su SIM kortele. PIN kodą galite pasikeisti .

Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.


802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .Atminties kortelė
"Memory Card". Nedidelis atminties įrenginys, naudojamas nuotraukoms ir kitiems duomenims išsaugoti fotoaparatuose, MP3 grotuvuose, mobiliuosiuose telefonuose.
Mobiliuose naudojamos :
MMCmobile
Nokia : 3230
6230i
6260
6600
6630
6670
6680
6681
7610
7710
9300
9500
E60
N70
N72
N90
N-GAGE

Siemens: CX75
S65
S75
B&Q: C81

microSD
Nokia : 3250
6125
6233
5500 sport
E50
Motorola : E398
V3i
V3x
V360
B&Q CF61
CL71
EF81
EL71
S88
SAMSUNG: D600
D820
E770
E900
X700
Z500

miniSD
Nokia : E61
E70
N71
N73
N80
N93

Memory Stick Pro Duo
SE : K750i
P910i
P990i
W700i
W800i
W810i
W850i

Memory Stick Micro
SE : K800i
W300i
W710i
Z530i
Z550i
Z710i

MMCmicro
SAMSUNG: D720
D730
mAh
milliampere-hour
Baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą .
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
Raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
MP
(Megapixel)
"Megapikselis" yra 1mln.pikselių .
Pvz.Kamera su 2048×1536 pikselių yra "3.1 mp" (2048 × 1536 = 3,145,728).
ISO
(International Organization for Standardization)
Tarptautinė standartizacijos organizacija - kurianti pasaulinio lygio pramonės ir komercijos standartizavimu ( ISO standartais ).Glaudžiai bendradarbiauja su Pasauline elektrotechnikos komisija (angl. International Electrotechnical Commission (IEC)), kuri atsakinga už elekrinės įrangos standartizavimą.
Pvz.:
ISO 8571-2/Cor1:1991
ISO/IEC 10025-3/Cor1:1995
microSD
MicroSD - atminties kortelių tipas naudojamas daugumoje mobiliųjų telefonų.
MicroSD kortelių formatas buvo sukurtas kompanijos SanDisk. Iš pradžių šis kortelių tipas buvo vadinamas T-Flash arba TransFlash ir buvo pardavinėjamas 32MB, 64MB bei 128MB talpomis. Vėliau, šis kortelių tipas buvo adoptuotas "SD Card Association" ir tuopačiu pervadintas į MicroSD.
2007 metais buvo išleista pirmoji MicroSD-HC kortelė. Ją palaiko tik tie telefonai kurių kortelių skaitytuvas yra tam pritaikytas. MicroSD-HC korteliu ypatybė yra kad jos turi daugiau atminties. Šiu korteliu talpa prasideda nuo 4GB.

microSD - atminties kortelė, tinka:
Nokia : 3110
3250
5200
5300 XpressMusic
5500 sport
5700 XpressMusic
6085
6125
6131
6151
6233
6290
6300
7373
7390
E50
E61i
E65
N76
N95

Motorola: E398
K1
V3i
V3x
V360

B&Q: CF61
CL71
EF81
EL71
S88

SAMSUNG: D600
D820
D830
E200
E250
E390
E570
E770
i600
P310
E900
U600
X700
Z500
Skype
Skype" – tai programinės įrangos dalelė, suteikianti galimybę bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai skambinti kitam asmeniui, prisijungusiam "Skype". Nors skambučiai nieko nekainuoja, jų kokybė išties yra puiki. Jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos turi prie interneto prijungtas kameras, galite naudotis ir nemokamu vaizdo ryšiu. Jūs netgi galite labai pigiai skambinti į fiksuotojo ir mobiliojo ryšio telefonus (be to, nėra jokio įjungimo ar abonentinio mokesčio).
www.skype.com/intl/lt
Matmenys
Telefono dydis : aukštis, ilgis, storis . Jei mobilus "slaideris" ar atidaromas - dydis matuotas pilnai uždaryto .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Akumuliatorius
akumuliatorių tipai :
nickel-cadmium (NiCd) - nikelio kadmio jau nenaudojama naujuose telefonuose .
nickel metal hydride (NiMH) - nikelio metalo hybrido jau nenaudojama naujuose telefonuose .
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama .
lithium-ion polymer(Li-poly) - ličio polymero , šis akumuliatorius apie 20% ilgiau laiko negu Li-Ion akumuliatorius ir daug lengvesnis .

Prieš naudodamiesi prietaisu pirmą kartą, turite įkrauti
akumuliatorių. Prieš įkraunant akumuliatorių visiškai jo iškrauti nereikia. Priešingai nei kitose akumuliatorių sistemose, atminties efektas neturi reikšmės jo veikimui.
http://www.mobili.lt/failai/akumuliatorius.png

apie akumuliatoriaus budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .
Li-Ion
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama dabar .

Svarbu žinoti :
Jei baterija yra nauja ( nesvarbu ar ji Li-ION, ar Ni-MH tipo ) ją būtina pilnai pakrauti prieš pradedant naudotis telefonu.
Neturi reikšmės ar baterija yra tuščia ar pilna - pirmas krovimas ne mažiau 10 valandų .
Instrukcijose rašoma : “pakeitę naujas baterijas, prieš naudodami nepamirškite jas visiškai įkrauti”
Dažnai pasitaiko taip, kad pirma baterija yra iškraunama… tuomet baterija praranda talpumą. Ir praranda talpumo tiek, kiek gamykloje būna aktyvuota. Po to klientai reiškia pretenzijas tiek servise, tiek pardavėjams.
Ir dar truputis informacijos apie baterijos budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .

Budėjimo
Parodo kiek telefonas išlaikys maksimaliai idealiose sąlygose. Šiam terminui nustatyti yra naudojami keli testavimo būdai.

I.Praktinis. Telefonas bandomas laboratorijoje, kurioje ryšio stiprumo signalas visuomet pastovus ir labai stiprus. Telefone viskas išjungta (ekrano bei klaviatūros apšvietimas, visos telefono programos kurios gali didinti energijos eikvojimą). Testuojama baterija pilnai įkrauta, tačiau ne pirmą kartą (iki tol ši baterija buvo įkraunama pagal visas gamintojo instrukcijas, kad nebūtų sumažėjęs jos talpumas). Telefonas visą bandymo laikotarpį yra įjungtas, tačiau visiškai nenaudojamas.
II.Teorinis. Baterijos talpa padalina iš idealiomis sąlygomis veikiančio telefono srovės suvartojamo kiekio per laiko vienetą. Taip nustatomas terminas kurį telefonas veiks idealiomis sąlygomis.

Praktiškai naudojant baterija laiko 3-5 kartus trumpiau, kuo daugiau naudojamasi tuo trumpiau laiko.

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %:
Silpnas laukas/ieško tinklo - 90%
Duomenų kabelis prijungtas - 60-75%
IRDA aktyvuotas - 7%
Priimamos SMS - 12%
Rašomos SMS - 50%
Skambutis - 10-15%
Vibro skambutis - 20%
Apšvietimas - 15%
3G tinklas - 20%
WLAN - 50-80%
Foto,video - 30-80%
MP3 - 30-80%
Žaidimai - 0-80%
Pokalbio
Parodo, kiek telefonu galima laiko maksimaliai išvien kalbėti .
raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
HDMI
HDMI – tai visiškai skaitmeninė jungtis, kuri yra skirta perduoti nesuspaustus vaizdo ir garso signalus. Vienu metu per HDMI laidą perduodama video medžiaga, garsas ir duomenys. Per šią jungtį galite prijungti DVD/HD-DVD/Blu-ray įrenginius, namų kino sistemą, HD grotuvą. Norėdami žiūrėti aukštos raiškos vaizdo medžiagą, turėsite naudoti HDMI jungtį. Ši jungtis dabar plačiai paplitusi kompiuteriuose ir televizoriuose.
Twitter
Twitter - nemokama socialinių tinklų paslauga, leidžianti jos vartotojams siųsti ir skaityti trumpas žinutes.
Tweet - tekstinė iki 140 simbolių žinutė, parodoma autoriaus puslapyje ir nusiunčiama jo prenumeratoriams.
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
NFC
„Near Field Communication“ (artimo lauko komunikacija).
NFC technologija leidžia laisvų rankų įrangą greitai susieti su suderinama NFC laisvų rankų įranga ir su ja sujungti paprasčiausiai šiuos du prietaisus priartinus vieną prie kito.