Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » LG » LG E960 Nexus 4  + Rašyti žinutę
LG E960 Nexus 4
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|...|13|...|26|...|39|...|52|

 
andriuxxx69   2014-07-08, 11:16:23  |  cituoti
Sveiki. Neuzsikrauna man telefonas, ar galeciau pats persirasyti softa? Ar reikia vezti i taisykla?
0

0_0 (teršėjas)   2014-07-07, 16:33:01  |  cituoti
(Svečias) (2014-07-07, 16:27:54) rašė:
Vytenis (Svečias) (2014-07-07, 09:41:48) rašė:
...
nusiklijuok plevele nuo ekrano
Nusiimk fanerą, kuria užkaltos tavo akys. Nes akivaizdžiai trukdo matyti problemos esmę.
Čia greičiausiai proximity sensorius blūdija
1

(Svečias)   2014-07-07, 16:27:54  |  cituoti
Vytenis (Svečias) (2014-07-07, 09:41:48) rašė:
Sveiki. Įsigijau šį telefoną. Prog. įranga 4.4.4. Skambinant betkuriuo numeriu iškart užsigesina ekranas ir iki skambičio pabaigos neužsižiebia. Gal kas susidūrėt su šia problema?
nusiklijuok plevele nuo ekrano
1

Arnssss   2014-07-07, 15:54:31  |  cituoti
Android l preview veikia puikiai ant nexus 4
0

RokasDom   2014-07-07, 13:48:58  |  cituoti
VK (2014-07-07, 13:13:57) rašė:
Vytenis (Svečias) (2014-07-07, 09:41:48) rašė:
...
Telefonas dėkliuke? Pabandyk skambindamas išimti
Šiaip jis ir neturi įsižiebti iki kol nepatrauki telefono nuo ausies, pas mane bent jau taip yra. Kol šneku tel ekranas užgesęs yra, o kaip patraukiu tel. nuo ausies tada įsižieba ir viskas tvarkoi. :)
0

VK   2014-07-07, 13:13:57  |  cituoti
Vytenis (Svečias) (2014-07-07, 09:41:48) rašė:
Sveiki. Įsigijau šį telefoną. Prog. įranga 4.4.4. Skambinant betkuriuo numeriu iškart užsigesina ekranas ir iki skambičio pabaigos neužsižiebia. Gal kas susidūrėt su šia problema?
Telefonas dėkliuke? Pabandyk skambindamas išimti
0

Vytenis (Svečias)   2014-07-07, 09:41:48  |  cituoti
Sveiki. Įsigijau šį telefoną. Prog. įranga 4.4.4. Skambinant betkuriuo numeriu iškart užsigesina ekranas ir iki skambičio pabaigos neužsižiebia. Gal kas susidūrėt su šia problema?
0

dainius123 (ekspertas)   2014-07-05, 01:35:58  |  cituoti
Kiek skaičiau tai Google ruošiasi išleisti Android L - Nexus 4, Nexus 7 (2012), Nexus 10 modeliams, tai būtų labai gera naujiena.

Šaltinis/eng
šaltinis/ru
0

SyN (veteranas)   2014-07-04, 09:40:39  |  cituoti
VK (2014-07-04, 09:31:43) rašė:
Mger (2014-07-03, 12:22:47) rašė:
...
Stovi naujausia, kas dabar Nexus 4 oficialiai per OTA duodama. Panašu, kad kažkas su atmintimi pas jį negerai, nes pakimba paprastai ką nors didesnio instaliuojant (Chrome, Facebook). Pradžioje pastebėjau prieš pakibimą dažnai būna, kad išmeta pranešimą, kad instaliuoti negali, nes blogas instaliacinis paketas ar pan., o paskui, pabandžius instaliuoti iš naujo, programą atsisiunčia ir pakimbą tik pradėjęs instaliuoti ar bent jau taip atrodo... Tada jau nebereaguoja į nieką, net ekranas šviečia tol, kol batareika išsikrauna. Kartą buvo pakibęs taip, kad pavyko startuoti tik per "recovery" režimą atstačius gamyklinius nustatymus. Niekaip negaliu suprasti, KAIP meistrai nesugeba net PAMATYTI to pakibimo per, kaip jie sako, savaitę trukusius bandymus, kas man gaunasi per 10min nuo telefono įjungimo, visiškai tuščiame (factory reset) telefone vien tik suvedus google accaunto duomenis ir paleidus sisteminių programų updeitą per GooglePlay???
Dar nebent gali pabandyti philz touch recovery ir padaryti ,,Clean to install new rom'', tai išvalys telefone viską 100%, ko nepadaro paprastas factory reset. Ir paskui tik beliks įrašyti programinę. Na, o jei ir tai nepadės, tada beliks tik bandyti MTTC arba kreiptis į ne maisto produktų vartotojų teisių apsaugą.
0

VK   2014-07-04, 09:31:43  |  cituoti
Mger (2014-07-03, 12:22:47) rašė:
O gal gali pasakyti kuri android versija pas tau? Man kibdavo originali kartais. Arba persikraudinedavo. Pas man db android 4.4.4 kitkat neoficialus softas nexus 5 experience. Veikia puikiai ir nekarto nepersikrove. Ekranas reaguoja puikiai. Tam reik telefona nulauzt o tai reiskia garantinis prarandamas. Rekomenduoju formatuotis visa prieinama kieki. Gali buti pazeista atmintis rom arba laikinoji atmintis Ram. Tokiu atveju jis kvailios kai pasieks tam tikra vieta atminty. Tau turi keist i nauja aparata arba pinigus grazinti. Rekomenduoju prasyt kad pinigus grazintu arba kreipis i vartotoju teisiu apsaugos tarnyba. Pagreitina pinigu grazinima. :)
...
Stovi naujausia, kas dabar Nexus 4 oficialiai per OTA duodama. Panašu, kad kažkas su atmintimi pas jį negerai, nes pakimba paprastai ką nors didesnio instaliuojant (Chrome, Facebook). Pradžioje pastebėjau prieš pakibimą dažnai būna, kad išmeta pranešimą, kad instaliuoti negali, nes blogas instaliacinis paketas ar pan., o paskui, pabandžius instaliuoti iš naujo, programą atsisiunčia ir pakimbą tik pradėjęs instaliuoti ar bent jau taip atrodo... Tada jau nebereaguoja į nieką, net ekranas šviečia tol, kol batareika išsikrauna. Kartą buvo pakibęs taip, kad pavyko startuoti tik per "recovery" režimą atstačius gamyklinius nustatymus. Niekaip negaliu suprasti, KAIP meistrai nesugeba net PAMATYTI to pakibimo per, kaip jie sako, savaitę trukusius bandymus, kas man gaunasi per 10min nuo telefono įjungimo, visiškai tuščiame (factory reset) telefone vien tik suvedus google accaunto duomenis ir paleidus sisteminių programų updeitą per GooglePlay???
0

Mger   2014-07-03, 12:22:47  |  cituoti
O gal gali pasakyti kuri android versija pas tau? Man kibdavo originali kartais. Arba persikraudinedavo. Pas man db android 4.4.4 kitkat neoficialus softas nexus 5 experience. Veikia puikiai ir nekarto nepersikrove. Ekranas reaguoja puikiai. Tam reik telefona nulauzt o tai reiskia garantinis prarandamas. Rekomenduoju formatuotis visa prieinama kieki. Gali buti pazeista atmintis rom arba laikinoji atmintis Ram. Tokiu atveju jis kvailios kai pasieks tam tikra vieta atminty. Tau turi keist i nauja aparata arba pinigus grazinti. Rekomenduoju prasyt kad pinigus grazintu arba kreipis i vartotoju teisiu apsaugos tarnyba. Pagreitina pinigu grazinima. :)
...
Galvoji nemoku? :) Prieš pirmą kartą priduodamas, aš 2 kartus perračiau programinę (galvojau pirmą kartą blogai pavyko...), Mobili taisykla patys irgi jau 3 kartus perrašė, jie visada perrašinėja tikriausiai, nes visada atsiimant ant lapelio taip parašyta būdavo... Niekas nepadeda... Tik jie kažkodėl bėdos nemato, o man lūžta net neišėjus iš taisyklos ir dedant tik sisteminių programų updeitus, iki visokių Facebookų dar nedaėjus. Matomai teks Nemaisto produktų inspekcijos pagalbos šauktis jeigu dar kartą problemos nepamatys... Užkniso jau į Akropolį važinėti ir eilėse prie taisykos trintis :(

O kodėl į MTTC nešti? Ten geriau tvarko? Iš Mobili aparatą pirkau, tai pagalvojau, kad tegul patys ir taiso, be to, Mobili taisykla man arčiau...
0

SyN (veteranas)   2014-07-03, 12:22:06  |  cituoti
VK (2014-07-02, 19:16:54) rašė:
SyN (2014-07-02, 17:08:47) rašė:
...
Galvoji nemoku? :) Prieš pirmą kartą priduodamas, aš 2 kartus perračiau programinę (galvojau pirmą kartą blogai pavyko...), Mobili taisykla patys irgi jau 3 kartus perrašė, jie visada perrašinėja tikriausiai, nes visada atsiimant ant lapelio taip parašyta būdavo... Niekas nepadeda... Tik jie kažkodėl bėdos nemato, o man lūžta net neišėjus iš taisyklos ir dedant tik sisteminių programų updeitus, iki visokių Facebookų dar nedaėjus. Matomai teks Nemaisto produktų inspekcijos pagalbos šauktis jeigu dar kartą problemos nepamatys... Užkniso jau į Akropolį važinėti ir eilėse prie taisykos trintis :(

O kodėl į MTTC nešti? Ten geriau tvarko? Iš Mobili aparatą pirkau, tai pagalvojau, kad tegul patys ir taiso, be to, Mobili taisykla man arčiau...
Tada nesiginčiju jei pats moki. Nežinau ar ten geriau tvarko, bet jei ML taisykla 3 kartus nesugebėjo pataisyt, reikia ir MTTC pabandyt, gal atras kame bėdos. Nematau problemos vieną stotelę toliau pavažiuot iki OZO.
0

VK   2014-07-02, 19:16:54  |  cituoti
SyN (2014-07-02, 17:08:47) rašė:
VK (2014-07-02, 16:02:56) rašė:
...
Nu tai nešk į MTTC arba pats persirašyk programinę, instrukcija žemiau.
Galvoji nemoku? :) Prieš pirmą kartą priduodamas, aš 2 kartus perračiau programinę (galvojau pirmą kartą blogai pavyko...), Mobili taisykla patys irgi jau 3 kartus perrašė, jie visada perrašinėja tikriausiai, nes visada atsiimant ant lapelio taip parašyta būdavo... Niekas nepadeda... Tik jie kažkodėl bėdos nemato, o man lūžta net neišėjus iš taisyklos ir dedant tik sisteminių programų updeitus, iki visokių Facebookų dar nedaėjus. Matomai teks Nemaisto produktų inspekcijos pagalbos šauktis jeigu dar kartą problemos nepamatys... Užkniso jau į Akropolį važinėti ir eilėse prie taisykos trintis :(

O kodėl į MTTC nešti? Ten geriau tvarko? Iš Mobili aparatą pirkau, tai pagalvojau, kad tegul patys ir taiso, be to, Mobili taisykla man arčiau...
0

SyN (veteranas)   2014-07-02, 17:08:47  |  cituoti
VK (2014-07-02, 16:02:56) rašė:
ot vargas su šituo aparatu ir Mobili taisykla: jau 4 kartą atidavėm su tuo pačiu gedimu, priėmėjui gedimą pademostruojam, sako ok, o po 2 savaičių vėl gaunam su diagnoze "nustatyti gedimo nepavyko"... pzdc :( O gedimas toks, kad pakimba telefonas instaliuojant programas ir dar taip pakimba, kad nereaguoja į nieką, net į power myguko maigymą. Atsiimam iš "remonto", prie akių sudedu google accauntą ir pradedu švaraus telefono programų atnaujinimą... paskutinė kartą pakibo dėdamas Chrome updeitą. Gal dabar meistrai teiksis pagaliau pastebėti problemą??? Atrodo firma nebloga, malonu pirkti, nu bet jeigu su garantiniu tokios bėdos, tai xxxxxxxxxx :(
Nu tai nešk į MTTC arba pats persirašyk programinę, instrukcija žemiau.
0

VK   2014-07-02, 16:02:56  |  cituoti
ot vargas su šituo aparatu ir Mobili taisykla: jau 4 kartą atidavėm su tuo pačiu gedimu, priėmėjui gedimą pademostruojam, sako ok, o po 2 savaičių vėl gaunam su diagnoze "nustatyti gedimo nepavyko"... pzdc :( O gedimas toks, kad pakimba telefonas instaliuojant programas ir dar taip pakimba, kad nereaguoja į nieką, net į power myguko maigymą. Atsiimam iš "remonto", prie akių sudedu google accauntą ir pradedu švaraus telefono programų atnaujinimą... paskutinė kartą pakibo dėdamas Chrome updeitą. Gal dabar meistrai teiksis pagaliau pastebėti problemą??? Atrodo firma nebloga, malonu pirkti, nu bet jeigu su garantiniu tokios bėdos, tai xxxxxxxxxx :(
0

arunnass (ekspertas)   2014-06-24, 11:10:08  |  cituoti
Nexus 4 gavo gan stambu atnaujinimą Saapunki.
Puiku kai neuzmirstami senukai. Apart Samsung.
0

Ugnė (Svečias)   2014-06-17, 13:33:45  |  cituoti
Labas. Gal būtų galima gauti kažkokį jūsų kontaktą? norėčiau pasikonsultuoti :)
ugnysas@gmail.com
3

rimroot   2014-06-11, 09:46:06  |  cituoti
Vakar atėjo 4.4.3 android atnaujinimas. Patinka man nexus serija:)
0

SyN (veteranas)   2014-05-30, 20:01:08  |  cituoti
dainius123 (2014-05-30, 19:38:01) rašė:
SyN (2014-05-14, 00:15:54) rašė:
...
Labai neblogai, jei tai tiesa, manau ir aš sau taip padarysiu.
Tikrai verta. Vos tik nusipirkęs iš karto pastebėjau, kad baterija senka kaip vaikų graibstomi saldainiai. Ankstesnis savininkas nesigaudo teefonuose, naujino tik per wifi be jokių hard reset ir t.t., dėl to kažkas ir streikavo programinėje. Bet kadangi aš nebijau paeksperimentuoti su telefonu, tai sugalvojau perrašyti programinę, nors nėra taip paprasta pirmą kartą kaip samsung, bet pabandžius viskas labai aišku. Per 15 dienų nepastebėjau jokio neaiškaus baterijos sėdimo, viskas veikia kuo puikiausiai, jokių lag ir t.t. kitas telefonas naudojimui (ne pereinamasisi) greičiausiai irgi bus nexus ar google silver serijos, nes stock android yra PASAKA!
0

dainius123 (ekspertas)   2014-05-30, 19:38:01  |  cituoti
SyN (2014-05-14, 00:15:54) rašė:
Va kaip baterija laikė prieš/laiko po švaraus programinės įrangos perrašymo. Naudojausi maždaug vienodai abiem atvejais: ~2h muzikos, ~1:30h 3G naršymo per Chrome, ~20 min wifi programoms atsinaujint, pora skambučių, +-100 sms, apie 20 nuotraukų.
Labai neblogai, jei tai tiesa, manau ir aš sau taip padarysiu.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|...|13|...|26|...|39|...|52|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Rom
Read only memory
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.