Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » LG » LG Optimus 4X HD P880  + Rašyti žinutę
LG Optimus 4X HD P880
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|13|14|15|16|17|...|26|...|38|...|50|

 
mapijozas   2013-03-28, 18:00:57  |  cituoti
Ar kam vyksta tokie fintai ir kaip juos pasalinti?
Telefona tenka perkraudineti faktiskai kas antra diena. Paspaudus skambinimo rageli jis daznai paluzta. Ar buna wifi ijungtas ar ne - skirtumo tame nera.

Programine versija 4.0.2 (v10h versija). Pries (2-3 men) buvo atliktas factory reset.
Kazkokiu optimizavimo appsu nesusileides. Visi appsai "normalus".

Ideju?
0

Eras   2013-03-28, 10:59:35  |  cituoti
tadke (2013-03-28, 10:44:31) rašė:
gal zinot kada isleis 4.1 update?
kaip dievas duos :)
0

mapijozas   2013-03-28, 10:51:22  |  cituoti
tadke (2013-03-28, 10:44:31) rašė:
gal zinot kada isleis 4.1 update?
Internetas sneka, kad "ant dienu"
0

tadke   2013-03-28, 10:44:31  |  cituoti
gal zinot kada isleis 4.1 update?
0

SENEOV (ekspertas)   2013-03-28, 08:45:24  |  cituoti
Dariomanas (2013-03-28, 08:06:56) rašė:
Iskilo dar klausimas. Kai nupirkau telefons, man buvo rade softo update. Po to as buvau padsres atstatyti gamyklos parametrus, o db neberanda updade. Why?
Man atrodo kad tau atstatant gamyklinius nustatymus yrase naujausia softa
0

Dariomanas   2013-03-28, 08:06:56  |  cituoti
Iskilo dar klausimas. Kai nupirkau telefons, man buvo rade softo update. Po to as buvau padsres atstatyti gamyklos parametrus, o db neberanda updade. Why?
0

Dariomanas   2013-03-27, 20:19:16  |  cituoti
Gaila nepastebejau ar issikrauna per nakti kiek nors, reiks ryt atsikelus paziureti.isirasiau pora prograkeliu, tai sian visa Diena internete ir siaip.spaudinju ta telefona, tai dar liko 30% o nuo pakrovejo atjungta 9val ryto. Tai cia jau neblogai:) o jei dar prasitemps akumas nuo krovimo tai bus isvis ledas:)
0

Xlineas   2013-03-27, 16:27:08  |  cituoti
Vaild (Svečias) (2013-03-27, 14:22:40) rašė:
jei tik skambini ir sms - islaiko iki dvieju dienu. bet jei interneta isijungi, vakare reikia dakrauti, kad sekanciai dienai uztektunaudojimosi. Gal tu pabandyk atstatyti gamyklinius parametrus ir tuomet pastebeti akumo gyvavima?!
Dariomanas (2013-03-27, 09:59:49) rašė:
...
Vienas pastebejimas del sms ir skambinimo. Per diena issiunciu +-100, tiek pat ir gaunu, skambinu apie 20 minuciu, interneto naudoju kad apie 3-4 susinchronizuoti gmaila + ora (per wifi, ijungiant ji tam kartui ir vel lisjungiant) + zaidziant koki itemptesnes grafikos zaidima galiu iskrauti ji pilnai per diena, kad ant nakties jau ji reiketu krauti. Taciau, jei naudojuosi nestipriai siuo telefonu islaiko 2 paras. pastebejimas, jog per nakti nenaudojimo (t.y. apie 10 valandu nenukrenta nei vienas procentas). gal kiek pades si informacija
0

Vaild (Svečias)   2013-03-27, 14:22:40  |  cituoti
jei tik skambini ir sms - islaiko iki dvieju dienu. bet jei interneta isijungi, vakare reikia dakrauti, kad sekanciai dienai uztektunaudojimosi. Gal tu pabandyk atstatyti gamyklinius parametrus ir tuomet pastebeti akumo gyvavima?!
Dariomanas (2013-03-27, 09:59:49) rašė:
Va tas ir yra, kad as jokiu apsu neprisirasiau. Jis pas mane "svarus" taip sakant. Tai vnz cia ne brokas ane? Cia akumas gaidziu gaidys pas visus ane?
2

Dariomanas   2013-03-27, 09:59:49  |  cituoti
Va tas ir yra, kad as jokiu apsu neprisirasiau. Jis pas mane "svarus" taip sakant. Tai vnz cia ne brokas ane? Cia akumas gaidziu gaidys pas visus ane?
1

mapijozas   2013-03-27, 07:42:25  |  cituoti
Dariomanas (2013-03-27, 03:23:06) rašė:
Buvo ir lipdukai ir burbulai irgi buvo:) kaip jum laiko akumas? Nepailgejo akumo tarnavimo laikas po kokios savaites ar 2? Nes pas mane tai nuemiau nuo pakrovejo, nenaudojau, po 10min jau buvo like 90%. Nuo pakrovejo nuemiau 20.30 praejo 7val nuo tada liko jau tik 40%. Kol parasiau sita texta suvalge 6% akumo. Nemanau, kad cia normalu. Dar klausimae butu del kokiu priezasciu virsui atsiranda ausiniu zenklas nors ju ir neijungiu?
Daug priklauso dar ir nuo to kokiu apps'u prisirases. Pvz man akuma eda toks appsas kaip WhatsApp Messenger. Per 6-8 val - 100 proc dingsta akyse...
0

Dariomanas   2013-03-27, 03:23:06  |  cituoti
Buvo ir lipdukai ir burbulai irgi buvo:) kaip jum laiko akumas? Nepailgejo akumo tarnavimo laikas po kokios savaites ar 2? Nes pas mane tai nuemiau nuo pakrovejo, nenaudojau, po 10min jau buvo like 90%. Nuo pakrovejo nuemiau 20.30 praejo 7val nuo tada liko jau tik 40%. Kol parasiau sita texta suvalge 6% akumo. Nemanau, kad cia normalu. Dar klausimae butu del kokiu priezasciu virsui atsiranda ausiniu zenklas nors ju ir neijungiu?
0

SaLa   2013-03-26, 21:39:57  |  cituoti
Dariomanas (2013-03-26, 20:22:42) rašė:
nu man irgi tokia mintis buvo, kad gal klientai,
Ar buvo plėvelės užlipintos ant telefono šonų ir ekrano?
(Pas mane buvo atsiųsta darb.fonas BURBULAI, kas irgi pasirodė įtartina.)
0

username   2013-03-26, 21:26:45  |  cituoti
Dariomanas (2013-03-26, 20:22:42) rašė:
nu man irgi tokia mintis buvo, kad gal klientai, bet po to pamascius gavos ,kad ne klientai. pirkau mandarino mobilioi, ten wifi nera, o korteliu gi neduoda isideti i telefonus, tai kaip kitaip atsiusti i telefona? nu nebent bluetooth, bet abejoju ar siustu kasnors marsrutai.lt ar andrroid assistent ir pan,

man mandarine net kelis wifi randa kur galima prisijungt
0

Dariomanas   2013-03-26, 20:22:42  |  cituoti
nu man irgi tokia mintis buvo, kad gal klientai, bet po to pamascius gavos ,kad ne klientai. pirkau mandarino mobilioi, ten wifi nera, o korteliu gi neduoda isideti i telefonus, tai kaip kitaip atsiusti i telefona? nu nebent bluetooth, bet abejoju ar siustu kasnors marsrutai.lt ar andrroid assistent ir pan,
0

(Svečias)   2013-03-26, 19:25:43  |  cituoti
Jei nauja pirkai, tai turi buti naujas. Galimai tau pakliuvo kaip tu sakai, is stendo, klientu isbandytas. Akumo nebebutina keleta kartu po 10-12 val. isjungto krauti.
Dariomanas (2013-03-26, 19:07:10) rašė:
sveiki, neseniai pirkau mobilioi si modeli. klausimas kaip manot ar gali buti kad jis buvo panaudotas grazintas ir padetas i prekyba vel? nes kai ijungiau ji tai jau buvo atsiusta ir irasyta programu, kazkas desktopa pagal save pasidare ir pan.. dar klausimas ar butina ji po 12 val kraut? juk nauji akumai kraunasi kol pasikrauna po to atsijungia nuo krovimo. neber tokio pratampymo budo. gal pas ji padidejo laikymas nuo tiesiog krovimo? gal nelaiko kol isvis nuliovas buvo. nes pas mane irgi nifiga nelaiko. nieko nedariau atlaike pusantros paros, bet tai juo naudotasi buvo gal kokios 2 val.
0

Dariomanas   2013-03-26, 19:07:10  |  cituoti
sveiki, neseniai pirkau mobilioi si modeli. klausimas kaip manot ar gali buti kad jis buvo panaudotas grazintas ir padetas i prekyba vel? nes kai ijungiau ji tai jau buvo atsiusta ir irasyta programu, kazkas desktopa pagal save pasidare ir pan.. dar klausimas ar butina ji po 12 val kraut? juk nauji akumai kraunasi kol pasikrauna po to atsijungia nuo krovimo. neber tokio pratampymo budo. gal pas ji padidejo laikymas nuo tiesiog krovimo? gal nelaiko kol isvis nuliovas buvo. nes pas mane irgi nifiga nelaiko. nieko nedariau atlaike pusantros paros, bet tai juo naudotasi buvo gal kokios 2 val.
0

Shakurazz   2013-03-26, 19:05:05  |  cituoti
Gal kvailas klausimas, bet ar yra jame File Manager? Per kompą įkėliau failą ir neįsivaizduoju, kaip nueiti iki jo per telefoną.
0

armandas   2013-03-26, 14:33:23  |  cituoti
Jau 2 savaites turiu sy modely tai mano pirmasis android nuo BB perejus tai pasaka atrodo kad mini televizoriu nesiojuos seis patogus kiseneje ir rankoje 1 labai patogiai laikosis ekranas labai yspudingas kamera gal kiek pratokai fokusuoja o daba del baterijos tai pirmasavaite nusipirkus nauja tel tai kroviau kaip ir dauguma krauna kroviau isjungta 3 kartus po 12 val nifiga nelaike atarke beveik nieko nedarydavau laike puse paros jau buvau pridejas y kelnes paskuj dar 3 kart kroviau po 12 val yjungta jau po antro karto pastebejau ilgiau laike jau visa para nu po 7 dienu vis po 12 val krovimo daba jau kaip ir normaliai 2 parsa atlaiko bet jai labai daug nete sedi siunti visko zaidi zaidimus tai ti para atlaiko bet seip viskas super greitas uztenka atminties daug app ysidejas jokio lago nebuvo nors ant ekrano polna app judanciu pav orai viskas sujungta sinhronizavimas
0

mapijozas   2013-03-26, 14:00:42  |  cituoti
(Svečias) (2013-03-26, 13:29:18) rašė:

GPS veikia be interneto puikiai. Naudoju Sygic progremele. Nepasiklydau dar kolkas niekur su ja.

Kelinta Sygic naudoji?
As naudoju 12.2, bet labai ilgai esamos vietos zemelapyje neparodo, neranda.
Navigacija kuri buvo su telefonu, google maps zemelapiais kur naudojasi, vieta randa is karto.
12.1.3
Pagauna tikrai greitai. Siuo metu sedint kabinete pagavo GPS'a kol nuejau iki informacijos "APIE". Tai uztruko ~10-15 sek.

Pries tai naudojau NAVIGON - ten buvo problemu su GPS'o pagavimu.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|13|14|15|16|17|...|26|...|38|...|50|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.