Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia 808 PureView  + Rašyti žinutę
Nokia 808 PureView
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|3|4|5|6|7|...|9|...|13|...|17|

 
Aciu, aciu (Svečias)   2012-09-23, 16:09:19  |  cituoti
Rimas_megsta_foto (2012-09-06, 13:10:06) rašė:
@Dziambis_ va va :)

Kaip pasakyt. Nenoriu griauti biznio (nors kaip man aiškino, ML iš šio telefono praktiškai neuždirba (~60Lt)), bet galima jau rasti ir už 1550Lt, tiesa, be garantijos. Kiek suprantu. Tai už kiek tada tą kitą telefoną pirkt?... ir už kiek kamerą? :(
Aciu bet be garantijos nereikia.
0

npn (moderatorius)   2012-09-23, 15:23:31  |  cituoti
ricii (2012-09-23, 15:16:19) rašė:
SyN (2012-09-23, 15:13:03) rašė:
...
Joo. :D
Taigi supraskit, Nokia sapnuoja 2005m.:-D
0

ricii   2012-09-23, 15:16:19  |  cituoti
SyN (2012-09-23, 15:13:03) rašė:
Bet kaina tai nu nacher :O
Joo. :D
0

SyN (veteranas)   2012-09-23, 15:13:03  |  cituoti
Bet kaina tai nu nacher :O
0

ricii   2012-09-23, 15:05:06  |  cituoti
SAR: 1.23 W/kg .
0

Rimas_megsta_foto   2012-09-06, 13:10:06  |  cituoti
@Dziambis_ va va :)

Kaip pasakyt. Nenoriu griauti biznio (nors kaip man aiškino, ML iš šio telefono praktiškai neuždirba (~60Lt)), bet galima jau rasti ir už 1550Lt, tiesa, be garantijos. Kiek suprantu. Tai už kiek tada tą kitą telefoną pirkt?... ir už kiek kamerą? :(
0

Dziambis_   2012-09-01, 20:58:48  |  cituoti
t____s (2012-09-01, 20:45:05) rašė:
O jeigu as noriu viska viename tureti? Kaip as dabar atrodysiu prisikises i kisenes visokiu muiliniu,navigatoriu,mp4 plejeriu? Dar policija sustabdys,sakys- ka,apsivogei? ;D
Kada jus pagaliau pradesite suprasti "all in one" privalumus? Ar visada mes turesime muiline prie saves,kai staiga prireiks?
Juokina mane tokie veikejai,kai renkasi koki vidutinioka samsunga ir ziuri ar kamera gerai fotkina,o kai iseina kokia nokia su super kamera,tai pareiskia,kad geriau paprasta telefona ir atskirai muiline pirkti. ;D
Jiegu nori galima taip padaryti:
http://1.bp.blogspot.com/_xsEQqY9te_Q/TR48rq_02eI/AAAAAAAAAK8/wmEGHUr-Nps/s1600/nokia-3310.jpg

0

t____s (pažengęs)   2012-09-01, 20:45:05  |  cituoti
O jeigu as noriu viska viename tureti? Kaip as dabar atrodysiu prisikises i kisenes visokiu muiliniu,navigatoriu,mp4 plejeriu? Dar policija sustabdys,sakys- ka,apsivogei? ;D
Kada jus pagaliau pradesite suprasti "all in one" privalumus? Ar visada mes turesime muiline prie saves,kai staiga prireiks?
Juokina mane tokie veikejai,kai renkasi koki vidutinioka samsunga ir ziuri ar kamera gerai fotkina,o kai iseina kokia nokia su super kamera,tai pareiskia,kad geriau paprasta telefona ir atskirai muiline pirkti. ;D
0

juventinis   2012-09-01, 20:04:52  |  cituoti
Ryškiai per didelė kaina. Žmogui, kuris įamžina gyvenimo akimirkas mėgėjiškai, pakanka paprasto fotoaparato.
Šio telefono kaina 1850 kitų čia, taigi:
mano patarimas tiems kas abejoja pirkti ar ne šitą modeliuką paprastas. Nusipirkite telefoną iki 1500 litų, kuris bus tikrai pranašesnis nei ši nokia, pvz., Samsung Galaxy S2, Nokia Lumia 800. Jums dar liks 350 litų, pasitaupykite 150 litų ir už 500 litų nusipirkite paprastą fotoaparatą.
0

npn (moderatorius)   2012-08-31, 14:11:51  |  cituoti
justyz3 (2012-08-30, 23:22:24) rašė:
Bet jeigu nori telefono su kuo geresne kamera tai ar yra siuo metu ka pasirinkti geriau?
Abejoju.Bet mano pasirinkimas būtų "muilinė" ir telefonas.
0

justyz3   2012-08-30, 23:22:24  |  cituoti
Bet jeigu nori telefono su kuo geresne kamera tai ar yra siuo metu ka pasirinkti geriau?
0

Forrr   2012-08-24, 13:55:23  |  cituoti
Bet jūs čia pavarėt, net juokinga klausytis. Taigi, aš esu fotografas ir Jūms išaiškinsiu, kuo gi šita Nokia išsiskiria.

Pirmas dalykas- sensorio (jutiklio) dydis- 1/1.2". Tai yra labai, labai daug kaip telefonui. Visi kompaktiniai fotoaparatai (muilinės) turi nuo 1/2.3" iki 1/2" dydžio sensorius. Jų istrižainė yra nuo 8 iki 10 mm(dažniausiai ultra zoom klasės brangesniuose fotoaparatuose). Šitoje Nokijoje sensorius yra apie 13mm. Taigi, 3 milimetrais didesnis negu geriausiuose kompaktuose. Fotografijoje kokybė yra tiesiogiai priklausoma nuo sensoriaus dydžio, taigi, Nokia čia turi itin didelį pliusą.

Antras dalykas- diafragma. Kuo diafragmos skaičius yra mažesnis, tuo daugiau šviesos patenka ant matricos, taigi, fotografuoti pritemoje yra geriau, galima lengviau išblurinti foną. Deja, kaip rašė Rimas, su f/2.4 bokeh efektas bus neitin geras, bet bus, o kad bus telefono padarytame kadre, dvigubas respect'as Nokijai :) Aš Bokeh efektui nauduoju Canon 50mm f/1.4 objektyvą, taigi skirtumas šviesume yra didelis ;D

Trečias dalykas-megapikseliai. Kuo daugiau megapikselių, tuo daugiau detalių, bet, tik ant didelio sensoriaus (APS-C, FF). Nokios sensorius realiai yra per mažas tokiai rezoliucijai, todėl kokybė, pakeliant ISO, bus daug blogesnė nei pvz. kokiame nors sename veidrodiniame fotoaparate su APS-C 10 megapix. jutikliu :) Bet jeigu ISO bus nustatoma iki 400, kokybė bus gera.

Kaip ir viskas. Kas apie fotoapratą. Jei yra dar klausimų, klauskite :D Šito telefono asmeniškai nepirkčiau vien dėl to, kad už 1400Lt galima nusipirkti veidrodinį fotoaparatą su kit objektyvu ir dar liks 450 Lt nusipirkti kokiam nors telefonui ;D

0

npn (moderatorius)   2012-08-23, 19:08:50  |  cituoti
t____s (2012-08-23, 15:50:21) rašė:
npn-moki taip?
Šiaip visai ne į temą tu čia, bet aš ne papūga;-)Nueik į kokią gyvūnėlių parduotuvę ir ten paklausinėt.
0

t____s (pažengęs)   2012-08-23, 15:50:21  |  cituoti
npn-moki taip?
0

npn (moderatorius)   2012-08-23, 13:36:31  |  cituoti
Rimas_megsta_foto (2012-08-23, 11:05:00) rašė:
npn, aš tavęs npn :) matyt esi gudriausias iš visų telefonų ir fotokamerų apžvalgininkų, jei sakai, kad kamera čia prastesnė, nei pas kitus :D Nesuprantu tavo buvimo šiuose komentaruose prasmės ir esmės :) Visi čia suprato, kad tau labiau patinka kiti telefonai, bet tu kaip prikępęs bandai įrodyti, kad ir visiem kitiems jie turi patikti :) Akivaizdu, kad tavo prioritetai visai kitokie, tau ne kameroje esmė. Apie F 2.4 tai skiedi kaip nežinau :) "(kuo ji didesnė, tuo telefonas mažiau reaguoja į šviesą)" - gal gali paaiškint, ką čia reiškia ir kaip telefonai į šviesą reaguoja :DD Kuo šviesesnė diafragma, tuo daugiau šviesos patenka ant mažo sensoriaus - good thing. Taip pat kuo mažesnis Aperture, tuo didesnis bukeh - good thing. Tai nežinau, apie ką jūs, pone :)
Mano asmeninė nuomonė apie 808: didokas, bet žymiai mažesnis už tavo įvardintus "flagmanus" ir už Lumia 900, beje. Tuos flagmanus labai tiktų pasiimti į sodą ir kotą prisitvirtint. Kaip tik bulviakasis artėja :) Nesuprantu, kam pirkti tokį flagmaną, jei galima žymiai pigiau nusipirkti planšetę. Kita vertus 808 puikiai telpa rankoje ir kameros nugara patogiai gula ant rodomojo piršto. Patogu telefoną valdyti viena ranka. Beje, telefono svoris jaučiasi, bet ne toks, kad kišenę suplėšytų.
Symbianas kreivas lyginant su kitom OS, daug ką reikia pratintis/mokytis iš naujo, bet kai pripranti - gyventi galima. Beje, MeeGo man asmeniškai iš vis kosmosas - iš pradžių net neaišku ką spaust, kad kažką padarytum, bet atrodo gražiai. O WP visai nieko. Įtariu, kad susigyvenčiau.
Apie 808 kamerą kalbėti neverta, visko jau prikalbėta. Geras įrankis ne kreivoms rankoms.
Jei rinkčiausi naują telefoną kamera man yra svarbu.Mažiausiai 8.1MP, 1080p, nors F2.4, autofokusas fotografavime bei filmavime (filmuojant turi autofokusuot kada panorėsiu).Priekinė kamera 1.3MP ir daugiau bei 720p.Nokia visko neturi ko aš norėčiau.Be to, pixel'iai lemia TIK detalumą;-)
O nuo kada gi aš kišu kažkokius telefonus (galiu spėt...Samsung)?Niekados nesakau: "Pirk Galaxy SIII ir viskas.HTC One X daug blogesnis ir t.t. ".Yra tokių, kurie tik ir kiša kažkokį gamintoją ar modelį visiems.O aš...Atrodo, kad jei pasakau geriau imk Samsung tai jau Samsung kišu ir tas pats su kitais gamintojais:-D/O aš kalbu tik apie SAVE!Ką aš daryčiau.Kas gi dar neaišku.Tad išeina, kad tu kiši Nokia 808 PureView.Tik prasižiojau jau pradeda skrest."Ko čia kiši, šneki nesamones ".
Reaguoja į šviesą tai reiškia, kad kamera ne taip daug reaguos į Saulės kiekio pokyčius.Ar jis bus didesnis ar mažesnis.

P.s. Taigi ar aš kišu telefoną nors pasakiau "Jei rinkčiausi naują telefoną " rinkčiausi, bet ne tu nei koks kitas.Negaliu kai visi ant kitų nori tik užstumt ar panašiai.Gryni lietuviai...
0

Rimas_megsta_foto   2012-08-23, 11:05:00  |  cituoti
npn, aš tavęs npn :) matyt esi gudriausias iš visų telefonų ir fotokamerų apžvalgininkų, jei sakai, kad kamera čia prastesnė, nei pas kitus :D Nesuprantu tavo buvimo šiuose komentaruose prasmės ir esmės :) Visi čia suprato, kad tau labiau patinka kiti telefonai, bet tu kaip prikępęs bandai įrodyti, kad ir visiem kitiems jie turi patikti :) Akivaizdu, kad tavo prioritetai visai kitokie, tau ne kameroje esmė. Apie F 2.4 tai skiedi kaip nežinau :) "(kuo ji didesnė, tuo telefonas mažiau reaguoja į šviesą)" - gal gali paaiškint, ką čia reiškia ir kaip telefonai į šviesą reaguoja :DD Kuo šviesesnė diafragma, tuo daugiau šviesos patenka ant mažo sensoriaus - good thing. Taip pat kuo mažesnis Aperture, tuo didesnis bukeh - good thing. Tai nežinau, apie ką jūs, pone :)
Mano asmeninė nuomonė apie 808: didokas, bet žymiai mažesnis už tavo įvardintus "flagmanus" ir už Lumia 900, beje. Tuos flagmanus labai tiktų pasiimti į sodą ir kotą prisitvirtint. Kaip tik bulviakasis artėja :) Nesuprantu, kam pirkti tokį flagmaną, jei galima žymiai pigiau nusipirkti planšetę. Kita vertus 808 puikiai telpa rankoje ir kameros nugara patogiai gula ant rodomojo piršto. Patogu telefoną valdyti viena ranka. Beje, telefono svoris jaučiasi, bet ne toks, kad kišenę suplėšytų.
Symbianas kreivas lyginant su kitom OS, daug ką reikia pratintis/mokytis iš naujo, bet kai pripranti - gyventi galima. Beje, MeeGo man asmeniškai iš vis kosmosas - iš pradžių net neaišku ką spaust, kad kažką padarytum, bet atrodo gražiai. O WP visai nieko. Įtariu, kad susigyvenčiau.
Apie 808 kamerą kalbėti neverta, visko jau prikalbėta. Geras įrankis ne kreivoms rankoms.
Jei rinkčiausi naują telefoną kamera man yra svarbu.Mažiausiai 8.1MP, 1080p, nors F2.4, autofokusas fotografavime bei filmavime (filmuojant turi autofokusuot kada panorėsiu).Priekinė kamera 1.3MP ir daugiau bei 720p.Nokia visko neturi ko aš norėčiau.Be to, pixel'iai lemia TIK detalumą;-)
0

npn (moderatorius)   2012-08-22, 13:11:40  |  cituoti
ude (2012-08-22, 12:12:43) rašė:
tu rasai kad jei rinktaisi telefona del kameros, tai 808 nesirinktai...zinai kazka geresnio rinkoje tarp telefonu su kameromis? nejuokink
Jei rinkčiausi naują telefoną kamera man yra svarbu.Mažiausiai 8.1MP, 1080p, nors F2.4, autofokusas fotografavime bei filmavime (filmuojant turi autofokusuot kada panorėsiu).Priekinė kamera 1.3MP ir daugiau bei 720p.Nokia visko neturi ko aš norėčiau.Be to, pixel'iai lemia TIK detalumą;-)
0

ude (ekspertas)   2012-08-22, 12:12:43  |  cituoti
tu rasai kad jei rinktaisi telefona del kameros, tai 808 nesirinktai...zinai kazka geresnio rinkoje tarp telefonu su kameromis? nejuokink
0

npn (moderatorius)   2012-08-22, 11:33:44  |  cituoti
ude (2012-08-22, 00:23:05) rašė:
tai fotografavimui ir 3 mpx uztenka. nepamirsk kad cia telefonas o tu jau lygini su fotikais. eiline muiline jis atstos puikiai o ir pralenks ne viena. svarbiausia kad visada bus kiseneje o ne uzmirstas namuose kaip kad dazniausiai buna su fotikais. pinigus kuriuos investuotai i fotika zymiai verciau investuot i telefona su kamera kuri neturi sau lygiu kol kas telefonu rinkoje
nepamirsk kad cia telefonas o tu jau lygini su fotikais :-D/Aš kalbu apie telefoną, o ne apie fotiką (muilines ir kitus);-)
0

ignotasml   2012-08-22, 10:46:13  |  cituoti
Sveiki, paspauskit ir palaikykit ant pradinio ekrano tusčios vietos ir atsiras galimybė pakeisti ekrano temas. Daugiau informacijos - http://www.nokia.com/in-en/support/product/nokia-808/userguide/?action=onlineuserguidepagechange&pFile=GUID-48F9A861-A6C9-4AA6-9234-9572A3DB476C_FILE001.html
ciunke (2012-08-22, 07:41:31) rašė:
vyrai,nerandu temu efektu,gal ju nera?ir dar ,niekaip nenulauziu,patarkit
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|3|4|5|6|7|...|9|...|13|...|17|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
SAR
Specific Absorption Rate
Radijo bangų poveikis. SAR leistina norma yra 2,0 W/kg.
Jei daug naudojatės mobiliuoju telefonu geriau kalbėtis per ausinuką , arba laikyti kuo didesnį atstumą nuo galvos . Nekalbėkite automobilyje važiuojant dideliu greičiu nes ryšio stiprumas padidėja iki 40kartų .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
ISO
(International Organization for Standardization)
Tarptautinė standartizacijos organizacija - kurianti pasaulinio lygio pramonės ir komercijos standartizavimu ( ISO standartais ).Glaudžiai bendradarbiauja su Pasauline elektrotechnikos komisija (angl. International Electrotechnical Commission (IEC)), kuri atsakinga už elekrinės įrangos standartizavimą.
Pvz.:
ISO 8571-2/Cor1:1991
ISO/IEC 10025-3/Cor1:1995
svoris
Mobilaus telefono svoris su baterija . Telefono svoris labai priklauso nuo baterijos dydžio , talpos ir rūšies . Li-polimero baterijos lengvesnės už Li-ion .
autofokusas
Fotografuojant galimybė fikusuoti objekto židinio nuotolį , įvedimo klavišą paspaudus iki pusės . Ekrane atsiranda žalias fiksuotas židinio nuotolio simbolis , jei nėra fikusuojamas atsiranda raudonas simbolis.
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.