Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia Lumia 720  + Rašyti žinutę
Nokia Lumia 720
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|8|...|15|16|17|18|19|...|21|...|28|

 
npn (moderatorius)   2013-07-08, 22:09:22  |  cituoti
artorelis (2013-07-08, 20:40:29) rašė:
PROsenelis (2013-07-08, 01:17:36) rašė:
...
Man visiškai neįdomūs tie kvaili žiopliukų paaiškinimai kad tipo "aš pripratau prie to garso viskam", "nematau tragedijos tame", ir t.t., Čia jau išimtinai aklų fanų kvaili vapaliojimai. Dar vienas faktas mane užmušantis negyvai tai Android OS - 20 naršyklių (ir praktiškai, viena už kitą geresnė) o Microsoft'o kiaulės laiko vergus ant vienos.....
Prisikabini prie vieno minuso ir tada jau varai ant visos OS... Android OS turiu ne mažiau minusų nei WP, tad čia nereikia per daug plėtotis. Jei norit diskutuot, tai per PM, nes vėl gausis krūva chlamo, kuris bus ištrintas. :)
1

PROsenelis (veteranas)   2013-07-08, 22:05:06  |  cituoti
artorelis (2013-07-08, 20:40:29) rašė:
PROsenelis (2013-07-08, 01:17:36) rašė:
...
".. juk ji dar ir yra BETA stadijos OS, negi taip sunku suprasti? ..."
Tai nera Beta ir net nieko panasaus i tai.
Beta turetu buti nemokama-wp yra mokama,o stai androidui tai tinka.
Beta,tai kai kurejas,gamintojas ir pardavejas nenesa jokios atsakomybes-wp atveju atsakovai aiskus ir velgi androido atveju -ne.
Beta,tai kai sistema yra pritaikyta testavimui-wp telefonuose nera atviro testavimo rezimo,o stai kiekvienas androidas turi testavimo rezima,kuris prieinamas kiekvienam.
Tai,artoreli,kas cia yra Beta?WindowsP ar vistik android,jeigu tu jau taip nori knaisiotis?
Tai geleziniai argumentai,man idomu ka tu papriestarausi?
0

SENEOV (ekspertas)   2013-07-08, 20:51:13  |  cituoti
artorelis (2013-07-08, 20:40:29) rašė:
PROsenelis (2013-07-08, 01:17:36) rašė:
...
Dėkui, senelis, VISADA labai džiaugiuosi forumuose galėdamas paskaityti sąžiningų nuomonių, ir šiaip patinka ne tinginiai, galintys ką nors parašyti, turėti savitą nuomonę.

Tik vat aš niekaip nesuprantu kodėl mane visi puola kai aš lygiai tą patį parašau ką parašė ir gerbiamas PROsenelis? Juk perfrazuojant senelio raštą atsakymas išplaukia tik vienas: tai yra puikiai surinktas dumbphone'inio lygio telefoniukas su BETA stadijos OS. Chebra, juk jeigu, cituoju PROsenelį "Didziausias ablomas tai tas vienas garso lygis viskam.Tai visiskai idiotiskas sprendimas,jis tikrai trukdo ir vargina.Gal ponai susiprotes ir pakeis sia nesamone.", vis dar aptinkamos tokios nesąmonės šioje OS tai juk ji dar ir yra BETA stadijos OS, negi taip sunku suprasti? Man visiškai neįdomūs tie kvaili žiopliukų paaiškinimai kad tipo "aš pripratau prie to garso viskam", "nematau tragedijos tame", ir t.t., Čia jau išimtinai aklų fanų kvaili vapaliojimai. Dar vienas faktas mane užmušantis negyvai tai Android OS - 20 naršyklių (ir praktiškai, viena už kitą geresnė) o Microsoft'o kiaulės laiko vergus ant vienos.....
Na tikrai tas garso reguliavimas yra didelė problema. O del naršyklių. Kam žmogui jų 20 jei originali tenkina kuo puikiausiai
1

saskis   2013-07-08, 20:48:35  |  cituoti
artorelis (2013-07-08, 20:40:29) rašė:
PROsenelis (2013-07-08, 01:17:36) rašė:
...
Dėkui, senelis, VISADA labai džiaugiuosi forumuose galėdamas paskaityti sąžiningų nuomonių, ir šiaip patinka ne tinginiai, galintys ką nors parašyti, turėti savitą nuomonę.

Tik vat aš niekaip nesuprantu kodėl mane visi puola kai aš lygiai tą patį parašau ką parašė ir gerbiamas PROsenelis? Juk perfrazuojant senelio raštą atsakymas išplaukia tik vienas: tai yra puikiai surinktas dumbphone'inio lygio telefoniukas su BETA stadijos OS. Chebra, juk jeigu, cituoju PROsenelį "Didziausias ablomas tai tas vienas garso lygis viskam.Tai visiskai idiotiskas sprendimas,jis tikrai trukdo ir vargina.Gal ponai susiprotes ir pakeis sia nesamone.", vis dar aptinkamos tokios nesąmonės šioje OS tai juk ji dar ir yra BETA stadijos OS, negi taip sunku suprasti? Man visiškai neįdomūs tie kvaili žiopliukų paaiškinimai kad tipo "aš pripratau prie to garso viskam", "nematau tragedijos tame", ir t.t., Čia jau išimtinai aklų fanų kvaili vapaliojimai. Dar vienas faktas mane užmušantis negyvai tai Android OS - 20 naršyklių (ir praktiškai, viena už kitą gersenė) o Microsoft'o kiaulės laiko vergus ant vienos.....
super duper smartas samsung galaxy s4 yra irgi beta versijoj :) kas savaite isleidzia vis geresni...
2

artorelis   2013-07-08, 20:40:29  |  cituoti
PROsenelis (2013-07-08, 01:17:36) rašė:
ugniusss (2013-07-07, 20:55:56) rašė:
...
Zinok nepasakysiu nei taip,nei -ne.galiu tik pasikartoti,kad man patinka rysys su windows 8,labai patrauklus UI,labai sklandus veikimas,smagu kad nekaista,puikiai matosi ekranas sauleje,neitiketinai geras juodos spalvos atkurimas ir apzvalgos kampai kaip IPS ekranui,visiskai monolitinis korpusas,gera baterija,nemokama nokia navigacija,neprastas garsiakalbis,liuks filmavimas,SD korteliu iki 64GB palaikymas.Malonu kad viskas veikia,nestabdo,nerestartuoja,normali pokalbiu kokybe.Yra neblogo softo ir kas svarbu ,labai graziai vizualiai atrodancio softo.Rugpjuti bus atnaujinimas-noriu ekrano ijungimo pabaladojus per ji :)
-
BET.Cia NERA normalios skambuciu istorijos,mazai info apie failus,nera pokalbiu irasymo,black list/white list tiek pokalbiams tiek sms,foto daug blogiau uz s3,brauzeris geras net labai taciau textui skaityti jis nera vistik toks patogus kaip Opera kurios cia neirasysi niekada turbut,Pasigendu mazycio informacinio sviesos dioduko bet sklando gandai kad po atnaujinimo mirkses apie praleistus ivykius vidurinysis windows mygtukas.
-
Siaip man patinka.Sioje sistemoje nuolat kazkas keiciasi ,nes ji aktyviai vystosi.Galima sekti naujienas,dalyvauti forumuose,galima laukti nauju windows operaciniu ir ziureti kaip sistemos eis vis arciau viena kitos.Idomu matyti kaip softo pagalba zmones isradingai isplecia windowsphone galimybes.
Bendrai paemus,nezinau,gal kvailai nuskambes,bet sioje sistemoje yra kazkoks inteligentiskumo uztaisas.Androide jautesi tarsi koks piemeniskumas,pavirsutiniskumas,kazkoks test drive ant silpnu pamatu...Cia irgi pilna prasto softo,bet kazkaip jauciasi,kad renki sau tvarkinga sistema ant gerai apgalvoto pagrindo.
Ar verta keisti?Jeigu tikiesi panasaus universalumo,kaip su s3,jeigu naudoji visokius google doc,jeigu geriau uz gmail nieko neisivaizduoji,jeigu PC su windows nenaudoji,jeigu neketini telefui PIRKTI softo,jeigu megsti vargingame telefono ekranelyje ne tik pasitikrinti pasta ar is bedos ka nors panarsyti ,bet RIMTAI DIRBTI (tarsi koks ginekologas pro ""raktu skylute"",tuomet tikrai neverta.
Man kelia juoka,tas ""RIMTAI DIRBTI TELEFONU"",todel as esu visiskai patenkintas windowsphone.
P.S.Didziausias ablomas tai tas vienas garso lygis viskam.Tai visiskai idiotiskas sprendimas,jis tikrai trukdo ir vargina.Gal ponai susiprotes ir pakeis sia nesamone.
Dėkui, senelis, VISADA labai džiaugiuosi forumuose galėdamas paskaityti sąžiningų nuomonių, ir šiaip patinka ne tinginiai, galintys ką nors parašyti, turėti savitą nuomonę.

Tik vat aš niekaip nesuprantu kodėl mane visi puola kai aš lygiai tą patį parašau ką parašė ir gerbiamas PROsenelis? Juk perfrazuojant senelio raštą atsakymas išplaukia tik vienas: tai yra puikiai surinktas dumbphone'inio lygio telefoniukas su BETA stadijos OS. Chebra, juk jeigu, cituoju PROsenelį "Didziausias ablomas tai tas vienas garso lygis viskam.Tai visiskai idiotiskas sprendimas,jis tikrai trukdo ir vargina.Gal ponai susiprotes ir pakeis sia nesamone.", vis dar aptinkamos tokios nesąmonės šioje OS tai juk ji dar ir yra BETA stadijos OS, negi taip sunku suprasti? Man visiškai neįdomūs tie kvaili žiopliukų paaiškinimai kad tipo "aš pripratau prie to garso viskam", "nematau tragedijos tame", ir t.t., Čia jau išimtinai aklų fanų kvaili vapaliojimai. Dar vienas faktas mane užmušantis negyvai tai Android OS - 20 naršyklių (ir praktiškai, viena už kitą geresnė) o Microsoft'o kiaulės laiko vergus ant vienos.....

6

saskis   2013-07-08, 20:01:24  |  cituoti
PROsenelis (2013-07-08, 01:17:36) rašė:
ugniusss (2013-07-07, 20:55:56) rašė:
...
Zinok nepasakysiu nei taip,nei -ne.galiu tik pasikartoti,kad man patinka rysys su windows 8,labai patrauklus UI,labai sklandus veikimas,smagu kad nekaista,puikiai matosi ekranas sauleje,neitiketinai geras juodos spalvos atkurimas ir apzvalgos kampai kaip IPS ekranui,visiskai monolitinis korpusas,gera baterija,nemokama nokia navigacija,neprastas garsiakalbis,liuks filmavimas,SD korteliu iki 64GB palaikymas.Malonu kad viskas veikia,nestabdo,nerestartuoja,normali pokalbiu kokybe.Yra neblogo softo ir kas svarbu ,labai graziai vizualiai atrodancio softo.Rugpjuti bus atnaujinimas-noriu ekrano ijungimo pabaladojus per ji :)
-
BET.Cia NERA normalios skambuciu istorijos,mazai info apie failus,nera pokalbiu irasymo,black list/white list tiek pokalbiams tiek sms,foto daug blogiau uz s3,brauzeris geras net labai taciau textui skaityti jis nera vistik toks patogus kaip Opera kurios cia neirasysi niekada turbut,Pasigendu mazycio informacinio sviesos dioduko bet sklando gandai kad po atnaujinimo mirkses apie praleistus ivykius vidurinysis windows mygtukas.
-
Siaip man patinka.Sioje sistemoje nuolat kazkas keiciasi ,nes ji aktyviai vystosi.Galima sekti naujienas,dalyvauti forumuose,galima laukti nauju windows operaciniu ir ziureti kaip sistemos eis vis arciau viena kitos.Idomu matyti kaip softo pagalba zmones isradingai isplecia windowsphone galimybes.
Bendrai paemus,nezinau,gal kvailai nuskambes,bet sioje sistemoje yra kazkoks inteligentiskumo uztaisas.Androide jautesi tarsi koks piemeniskumas,pavirsutiniskumas,kazkoks test drive ant silpnu pamatu...Cia irgi pilna prasto softo,bet kazkaip jauciasi,kad renki sau tvarkinga sistema ant gerai apgalvoto pagrindo.
Ar verta keisti?Jeigu tikiesi panasaus universalumo,kaip su s3,jeigu naudoji visokius google doc,jeigu geriau uz gmail nieko neisivaizduoji,jeigu PC su windows nenaudoji,jeigu neketini telefui PIRKTI softo,jeigu megsti vargingame telefono ekranelyje ne tik pasitikrinti pasta ar is bedos ka nors panarsyti ,bet RIMTAI DIRBTI (tarsi koks ginekologas pro ""raktu skylute"",tuomet tikrai neverta.
Man kelia juoka,tas ""RIMTAI DIRBTI TELEFONU"",todel as esu visiskai patenkintas windowsphone.
P.S.Didziausias ablomas tai tas vienas garso lygis viskam.Tai visiskai idiotiskas sprendimas,jis tikrai trukdo ir vargina.Gal ponai susiprotes ir pakeis sia nesamone.
grazu ir skaityt :) +1 :)
0

Blicer   2013-07-08, 17:39:23  |  cituoti
PROsenelis (2013-07-08, 16:56:57) rašė:
Blicer (2013-07-08, 16:32:21) rašė:
...
Butu verta keisti tiek i 720,tiek i 820.Tik turek omeny,kad 820 akumas yra silpnas.
Na,ir dar toks pastebejimas,jeigu turi daug prisirinkes gero softo androidui,tai tu jo neteksi....
Daugiausiai naudoju skype, facebook, interneto narsymui, vienam kitam filmui paziuret ir kartais is neturejimo ka veikt koki angry birds pazaisti. Kitaip tariant man telefonas daugiau kaip rysio priemone, o ne zaisliukas. Del to ir noriu kad man bent diena pastovaus veikimo istemptu baterija.
0

PROsenelis (veteranas)   2013-07-08, 16:56:57  |  cituoti
Blicer (2013-07-08, 16:32:21) rašė:
Sveiki, norėjau paklausti ar verta būtų keisti LG Optimus 4x HD i lumia 720 ar lumia 820? Svarbiausi dalykai man yra padori kamera, normaliai laikanti baterija. O gal turit ką nors kitą pasiūlyti. Iš anksto dėkui už atsakymus ir pasiūlymus.
Butu verta keisti tiek i 720,tiek i 820.Tik turek omeny,kad 820 akumas yra silpnas.
Na,ir dar toks pastebejimas,jeigu turi daug prisirinkes gero softo androidui,tai tu jo neteksi....
0

Blicer   2013-07-08, 16:32:21  |  cituoti
Sveiki, norėjau paklausti ar verta būtų keisti LG Optimus 4x HD i lumia 720 ar lumia 820? Svarbiausi dalykai man yra padori kamera, normaliai laikanti baterija. O gal turit ką nors kitą pasiūlyti. Iš anksto dėkui už atsakymus ir pasiūlymus.
0

SENEOV (ekspertas)   2013-07-08, 14:19:15  |  cituoti
PROsenelis (2013-07-08, 13:51:29) rašė:
SENEOV (2013-07-08, 13:27:34) rašė:
...
Bus tu laikrodziu,tik turekite pinigu.Stai pirmas sutiktas google paieskoje ,veiksiantis ir su windowsphone 8:

http://www.kickstarter.com/projects/secretlabs/agent-the-worlds-smartest-watch
Na fainas daiktas bet ne man. Jis man perdaug nepatvarus. Laikrodis man turi nebijot smugio ar ezere pasimaudyti. Nenusiiminesi laikrodzio pleze kai po juo balta juosta. O del batkes tai casio vistiek geriau (siaip jis ir
20ATM atsparus) nes teoriškai išlaikytų iki 2 metų naudojant 12h per dieną
0

PROsenelis (veteranas)   2013-07-08, 14:05:49  |  cituoti
Esme tame,kad be BT 4 ,tie laikrodziai niekam nereikalingi.Kokia prasme tureti BT laikrodi ,kuri reiks krauti kiekviena nakti?O,va su BT4 jau visai kas kita.Todel as realiai dziaugiuos busimu bluetooth atnaujinimu lumiai.Net ir nesitikejau.
0

PROsenelis (veteranas)   2013-07-08, 13:51:29  |  cituoti
SENEOV (2013-07-08, 13:27:34) rašė:
PROsenelis (2013-07-08, 12:49:07) rašė:
...
Programėlė turėtų but nes Japonijoje kur jis parduodamas nuo 2012-03-16 jis buvo suderintas tik su kažkokiais tik Japonijos rinkai skirtais android tlf. Ir ta programėlė kitų rinkų nepasiekė, ir tik 2013 ces parode ios programėlę. Android versija dingo paslaptingai
Ir siaip joks smartwatch neveiks be programėlės. Deja bet nemanau kad tokias kurs wp, nebent pats M$ isleis laikrodį
Bus tu laikrodziu,tik turekite pinigu.Stai pirmas sutiktas google paieskoje ,veiksiantis ir su windowsphone 8:

http://www.kickstarter.com/projects/secretlabs/agent-the-worlds-smartest-watch
0

SENEOV (ekspertas)   2013-07-08, 13:27:34  |  cituoti
PROsenelis (2013-07-08, 12:49:07) rašė:
SENEOV (2013-07-08, 11:57:18) rašė:
...
Apie ta pati.Programele yra androidui,tik gal nevisapusiska,nezinau.Svarbu tai,kad veiks telefone BT4.O softas,toks ar kitoks,tai netruks atsirastI IMHO.Galu gale yra ne vien Casio.
Programėlė turėtų but nes Japonijoje kur jis parduodamas nuo 2012-03-16 jis buvo suderintas tik su kažkokiais tik Japonijos rinkai skirtais android tlf. Ir ta programėlė kitų rinkų nepasiekė, ir tik 2013 ces parode ios programėlę. Android versija dingo paslaptingai
Ir siaip joks smartwatch neveiks be programėlės. Deja bet nemanau kad tokias kurs wp, nebent pats M$ isleis laikrodį
0

PROsenelis (veteranas)   2013-07-08, 12:49:07  |  cituoti
SENEOV (2013-07-08, 11:57:18) rašė:
PROsenelis (2013-07-08, 11:27:09) rašė:
...
Siaip tam casio reikia programėlės kuri prieinama tik iOS. Ir jis dar 2012 pristatytas. Nebent mes ne apie tą patį kalbam. As kalbėjau apie casio gb6900
Apie ta pati.Programele yra androidui,tik gal nevisapusiska,nezinau.Svarbu tai,kad veiks telefone BT4.O softas,toks ar kitoks,tai netruks atsirastI IMHO.Galu gale yra ne vien Casio.
0

PROsenelis (veteranas)   2013-07-08, 12:46:05  |  cituoti
xekrax (2013-07-08, 11:50:07) rašė:
PROsenelis (2013-07-08, 11:27:09) rašė:
...
Labai idomiai, kad neparasyta ar 820, 920 gaus toki atnaujinima:D
Klausimas lieka neaiskus del 820 ir 920 jie palyginti jau seni telefonai,bet kuriuo atveju puse metu senesni uz 720 ir gali buti ,kad BT4 jiems nebus.Matai,kaip raso,kad 720 jau turi savyje BT4,tik nebuvo laiku parasytas softas.Nelabai as nusimanau,bet lygtai reiktu suprasti kad BT4 yra kiek kitokia hardware.
0

SENEOV (ekspertas)   2013-07-08, 11:57:18  |  cituoti
PROsenelis (2013-07-08, 11:27:09) rašė:
Va cia tai super naujiena:Amber atnaujinime lumia 720 gaus Bluetooth 4.Galesiu dabar ir as pasidometi naujuoju casio laikroduku :)
WPCentral
Siaip tam casio reikia programėlės kuri prieinama tik iOS. Ir jis dar 2012 pristatytas. Nebent mes ne apie tą patį kalbam. As kalbėjau apie casio gb6900
0

xekrax (ekspertas)   2013-07-08, 11:50:07  |  cituoti
PROsenelis (2013-07-08, 11:27:09) rašė:
Va cia tai super naujiena:Amber atnaujinime lumia 720 gaus Bluetooth 4.Galesiu dabar ir as pasidometi naujuoju casio laikroduku :)
WPCentral
Labai idomiai, kad neparasyta ar 820, 920 gaus toki atnaujinima:D
0

PROsenelis (veteranas)   2013-07-08, 11:27:09  |  cituoti
Va cia tai super naujiena:Amber atnaujinime lumia 720 gaus Bluetooth 4.Galesiu dabar ir as pasidometi naujuoju casio laikroduku :)
WPCentral
0

PROsenelis (veteranas)   2013-07-08, 01:17:36  |  cituoti
ugniusss (2013-07-07, 20:55:56) rašė:
PROsenelis (2013-07-07, 00:48:43) rašė:
...
Kaip manai ar verta kaip prietaisą keisti S3 į šį, nerti stačia galva į WP, dėl geležies viską suprantu, S3 kamera skaičiai, šis baterija ekrano matomumas saulėje....?
Zinok nepasakysiu nei taip,nei -ne.galiu tik pasikartoti,kad man patinka rysys su windows 8,labai patrauklus UI,labai sklandus veikimas,smagu kad nekaista,puikiai matosi ekranas sauleje,neitiketinai geras juodos spalvos atkurimas ir apzvalgos kampai kaip IPS ekranui,visiskai monolitinis korpusas,gera baterija,nemokama nokia navigacija,neprastas garsiakalbis,liuks filmavimas,SD korteliu iki 64GB palaikymas.Malonu kad viskas veikia,nestabdo,nerestartuoja,normali pokalbiu kokybe.Yra neblogo softo ir kas svarbu ,labai graziai vizualiai atrodancio softo.Rugpjuti bus atnaujinimas-noriu ekrano ijungimo pabaladojus per ji :)
-
BET.Cia NERA normalios skambuciu istorijos,mazai info apie failus,nera pokalbiu irasymo,black list/white list tiek pokalbiams tiek sms,foto daug blogiau uz s3,brauzeris geras net labai taciau textui skaityti jis nera vistik toks patogus kaip Opera kurios cia neirasysi niekada turbut,Pasigendu mazycio informacinio sviesos dioduko bet sklando gandai kad po atnaujinimo mirkses apie praleistus ivykius vidurinysis windows mygtukas.
-
Siaip man patinka.Sioje sistemoje nuolat kazkas keiciasi ,nes ji aktyviai vystosi.Galima sekti naujienas,dalyvauti forumuose,galima laukti nauju windows operaciniu ir ziureti kaip sistemos eis vis arciau viena kitos.Idomu matyti kaip softo pagalba zmones isradingai isplecia windowsphone galimybes.
Bendrai paemus,nezinau,gal kvailai nuskambes,bet sioje sistemoje yra kazkoks inteligentiskumo uztaisas.Androide jautesi tarsi koks piemeniskumas,pavirsutiniskumas,kazkoks test drive ant silpnu pamatu...Cia irgi pilna prasto softo,bet kazkaip jauciasi,kad renki sau tvarkinga sistema ant gerai apgalvoto pagrindo.
Ar verta keisti?Jeigu tikiesi panasaus universalumo,kaip su s3,jeigu naudoji visokius google doc,jeigu geriau uz gmail nieko neisivaizduoji,jeigu PC su windows nenaudoji,jeigu neketini telefui PIRKTI softo,jeigu megsti vargingame telefono ekranelyje ne tik pasitikrinti pasta ar is bedos ka nors panarsyti ,bet RIMTAI DIRBTI (tarsi koks ginekologas pro ""raktu skylute"",tuomet tikrai neverta.
Man kelia juoka,tas ""RIMTAI DIRBTI TELEFONU"",todel as esu visiskai patenkintas windowsphone.
P.S.Didziausias ablomas tai tas vienas garso lygis viskam.Tai visiskai idiotiskas sprendimas,jis tikrai trukdo ir vargina.Gal ponai susiprotes ir pakeis sia nesamone.
0

PROsenelis (veteranas)   2013-07-08, 00:37:31  |  cituoti
ruta (Svečias) (2013-07-07, 10:33:49) rašė:
Nezinau ar ziopla as bet man reikia programikes kur galima kelis mano abonentus blokuoti ir sms ir nieko nerandu toj parduotuveje. Gal kas galit pagelbet kaip ja rasti toj kur galima pirkti.
troliui.Nera sitos galimybes kolkas windowsphone sistemoje.Tiksliau sakant kazkokia yra,bet ja turi palaikyti operatorius.Bite tikrai nepalaiko.Ten kazkoks kitoks veikimo principas.perdaug nesigilinau.Taip pat nera nieko padoraus yrasyti pokalbiams-situo atzvilgiu Huawei androidukai yra ""priekyje planetos visos"".
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|8|...|15|16|17|18|19|...|21|...|28|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
Skype
Skype" – tai programinės įrangos dalelė, suteikianti galimybę bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai skambinti kitam asmeniui, prisijungusiam "Skype". Nors skambučiai nieko nekainuoja, jų kokybė išties yra puiki. Jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos turi prie interneto prijungtas kameras, galite naudotis ir nemokamu vaizdo ryšiu. Jūs netgi galite labai pigiai skambinti į fiksuotojo ir mobiliojo ryšio telefonus (be to, nėra jokio įjungimo ar abonentinio mokesčio).
www.skype.com/intl/lt
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
BT
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.