Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia Lumia 900  + Rašyti žinutę
Nokia Lumia 900
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|6|...|11|12|13|14|15|16|...|21|

 
valdazas   2012-07-08, 20:16:06  |  cituoti
Ez (2012-07-08, 16:55:35) rašė:
valdazas (2012-07-08, 15:16:19) rašė:
...
Atsiprašau, turbūt aš ne ten pataikiau ;D. warbinger pasakė, kad geriau nepirkti programų, o tu paskaityk ką pasakei cituodamas jo tekstą :D. Nu bet tiek to :D.
Nesuprantu,man atrodo priešingai nei tau.
0

Wp7Telefonai   2012-07-08, 19:52:51  |  cituoti
valdazas (2012-07-08, 18:34:34) rašė:
Vis dar neapsisprendžiu dėl šito modelio,išvaizda tai nereali,bet va ta WP viska ir stabdo,kažkaip pripratau prie android laisvės,tai taip ir neapsisprendžiu,ar nebus taip ,kad po savaitės ar dviejų spjausiu,turėtojai,gal kas po android naudojat,labai rūpi man jūsų atsiliepimai.
Man asmeniškai Android visiškai nežavi :) Turėjau HTC Desire, Desire Z. Būtent šie telefonai ir paskatino mane nusipirkti WP telefoną. Ir tikrai džiaugiausi :] Dabar nusprendžiau paekspermentuoti, nusipirkau One X. Vėl gailiuosi. Tiesiog reikėtų pačiam pabandyti ;) Vieniems Android geresnė, kitiems Android, o kitiems iOS
0

valdazas   2012-07-08, 18:34:34  |  cituoti
Vis dar neapsisprendžiu dėl šito modelio,išvaizda tai nereali,bet va ta WP viska ir stabdo,kažkaip pripratau prie android laisvės,tai taip ir neapsisprendžiu,ar nebus taip ,kad po savaitės ar dviejų spjausiu,turėtojai,gal kas po android naudojat,labai rūpi man jūsų atsiliepimai.
0

Ez (ekspertas)   2012-07-08, 16:55:35  |  cituoti
valdazas (2012-07-08, 15:16:19) rašė:
Ez (2012-07-08, 13:26:40) rašė:
...
Aš komentavau warbringer parašytą komentarą,o ypatingai šitą frazę :taciau vis del to kas geriau ar susimoketi uz programa, ar ja atsisiusti uz dyka, kai yra menka..O pats įsivėlei į kažkokią neaiškią diskusiją apie rootinimus,laužimus ir t.t
Atsiprašau, turbūt aš ne ten pataikiau ;D. warbinger pasakė, kad geriau nepirkti programų, o tu paskaityk ką pasakei cituodamas jo tekstą :D. Nu bet tiek to :D.
0

valdazas   2012-07-08, 15:16:19  |  cituoti
Ez (2012-07-08, 13:26:40) rašė:
valdazas (2012-07-08, 00:45:28) rašė:
...
Gal pirmiausiai apsibrėžiam ką konkrečiai turim omenyje - ar pinigus, ar telefono stabilumą. Aš pirmiausiai telefono stabilumą minėjau, tu nukrypai apie programų kainas ir nemokamą parsisiuntimą.
Šiuolaikinius telefonus reikia nulaužti, atrakinti, rootinti, kad galėtum įdiegti programas nemokamai ne iš oficialių programų parduotuvių, o ne pačias programas laužti. Nu žodžiu, truputį prasilenkiam mes :D. Bet kokiu atveju - kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas kaip ką įdiegti ar pirkti ir kodėl taip būtent daryti. Bet tada nereikia lyginti laužto telefono su nelaužtu...
Aš komentavau warbringer parašytą komentarą,o ypatingai šitą frazę :taciau vis del to kas geriau ar susimoketi uz programa, ar ja atsisiusti uz dyka, kai yra menka..O pats įsivėlei į kažkokią neaiškią diskusiją apie rootinimus,laužimus ir t.t
0

Ez (ekspertas)   2012-07-08, 13:26:40  |  cituoti
valdazas (2012-07-08, 00:45:28) rašė:
Ez (2012-07-07, 22:39:43) rašė:
...
Esmė čia apie mokamas programas,nesvarbu kokia OS,norėjau pasakyti tik tiek,kad su lietuviškais atlyginimais programėlę už 200 lt. pirkti kažkaip nesuvokiama sveiku protu...Ir kodėl tu galvoji,kad nucrackinta navigacija(ar kokia kitokia programėlė) nėra normali,ji tokia pat,naudos daugiau kai nereikia mokėti,tiesiog palygink kiek procentaliai mes turim atiduoti savo uždarbio ir kiek už ta patį procentaliai savo uždarbio isleidžia kitų šalių gyventojai,taigi manau,kad čia daugumai yra norma viską diegtis nemokamai,tokia realybė...
Gal pirmiausiai apsibrėžiam ką konkrečiai turim omenyje - ar pinigus, ar telefono stabilumą. Aš pirmiausiai telefono stabilumą minėjau, tu nukrypai apie programų kainas ir nemokamą parsisiuntimą.
Šiuolaikinius telefonus reikia nulaužti, atrakinti, rootinti, kad galėtum įdiegti programas nemokamai ne iš oficialių programų parduotuvių, o ne pačias programas laužti. Nu žodžiu, truputį prasilenkiam mes :D. Bet kokiu atveju - kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas kaip ką įdiegti ar pirkti ir kodėl taip būtent daryti. Bet tada nereikia lyginti laužto telefono su nelaužtu...
0

Wp7Telefonai   2012-07-08, 10:45:21  |  cituoti
mlerikak (2012-07-08, 10:38:23) rašė:
Wp7Telefonai (2012-07-07, 20:22:56) rašė:
...
O skrisdami į Ne ES, pas mus Oro uosto skyriuje galite įsigyti už 1570,25lt.
Ne visi turi galimybes tai daryti ;) Tele2 niekur skristi nereikia ir sutaupai 200lt
0

mlerikak (darbuotojas)   2012-07-08, 10:38:23  |  cituoti
Wp7Telefonai (2012-07-07, 20:22:56) rašė:
Tele2 kaina 1699Lt...
O skrisdami į Ne ES, pas mus Oro uosto skyriuje galite įsigyti už 1570,25lt.
0

valdazas   2012-07-08, 00:45:28  |  cituoti
Ez (2012-07-07, 22:39:43) rašė:
valdazas (2012-07-07, 22:26:04) rašė:
...
Tavo reikalas. Bet vėlgi, nusipirkęs vieną kartą programą ir pakeitęs telefoną su ta oačia OS - antrą kartą pirkti nereikės. Praktiškai visam laikui gauni, gali netgi ir planšetėje naudoti.
Bet jeigu man reikėtų, aš nusipirkčiau geriau normalią GPS navigaciją ir turėčiau daugiau naudos - didesnį ekraną, neeikvočiau telefono baterijos be reikalo. Pats telefonui navigacijos apskritai nepirkčiau, man užtektų ir GoogleMaps arba kažkokios standartinės Maps programos. Paprastai vairuoju savo galva, todėl šiuo atveju nediskutuosiu daugiau apie navigacijas ir jų kainas bei pirkimus.
Čia tema visgi apie WP telefoną Lumia 900, o ne Android.
Esmė čia apie mokamas programas,nesvarbu kokia OS,norėjau pasakyti tik tiek,kad su lietuviškais atlyginimais programėlę už 200 lt. pirkti kažkaip nesuvokiama sveiku protu...Ir kodėl tu galvoji,kad nucrackinta navigacija(ar kokia kitokia programėlė) nėra normali,ji tokia pat,naudos daugiau kai nereikia mokėti,tiesiog palygink kiek procentaliai mes turim atiduoti savo uždarbio ir kiek už ta patį procentaliai savo uždarbio isleidžia kitų šalių gyventojai,taigi manau,kad čia daugumai yra norma viską diegtis nemokamai,tokia realybė...
0

Ez (ekspertas)   2012-07-07, 22:39:43  |  cituoti
valdazas (2012-07-07, 22:26:04) rašė:
warbringer (2012-07-07, 17:22:33) rašė:
...
Gal ir gerai kad yra likusių tokių žmonių kaip tu,galima sakyti beveik šventasis..Prieš keletą dienų įsidėjau navigon navigaciją,kurios kaina google play 206.99 lt šiaip aš neisivaizduoju kokiu turi buti debilu,kad tiek perkamų sumokėti už kažkokia programėlę,geriau tuos pinigus kitur panaudoti,pvz. BENZINUI manau daugiau naudos bus,beja taip isidiegus veikia taip pat kaip ir pirktinė,update irgi,bet maža ka jeigu updato ir negaučiau,nesunku gi kokį 10 min. prie kompo pasėdėti ir atsisiūsti naują versiją....pagalvok:)
Tavo reikalas. Bet vėlgi, nusipirkęs vieną kartą programą ir pakeitęs telefoną su ta oačia OS - antrą kartą pirkti nereikės. Praktiškai visam laikui gauni, gali netgi ir planšetėje naudoti.
Bet jeigu man reikėtų, aš nusipirkčiau geriau normalią GPS navigaciją ir turėčiau daugiau naudos - didesnį ekraną, neeikvočiau telefono baterijos be reikalo. Pats telefonui navigacijos apskritai nepirkčiau, man užtektų ir GoogleMaps arba kažkokios standartinės Maps programos. Paprastai vairuoju savo galva, todėl šiuo atveju nediskutuosiu daugiau apie navigacijas ir jų kainas bei pirkimus.
Čia tema visgi apie WP telefoną Lumia 900, o ne Android.
0

valdazas   2012-07-07, 22:26:04  |  cituoti
warbringer (2012-07-07, 17:22:33) rašė:
Ez (2012-07-07, 12:06:24) rašė:
...
Suprantu ka nori pasakyti, taciau vis del to kas geriau ar susimoketi uz programa, ar ja atsisiusti uz dyka, kai yra menka(pats ne karto to nepatyriau) galymebe, kad ji neveiks tinkamai ir negausi update'u?
Gal ir gerai kad yra likusių tokių žmonių kaip tu,galima sakyti beveik šventasis..Prieš keletą dienų įsidėjau navigon navigaciją,kurios kaina google play 206.99 lt šiaip aš neisivaizduoju kokiu turi buti debilu,kad tiek perkamų sumokėti už kažkokia programėlę,geriau tuos pinigus kitur panaudoti,pvz. BENZINUI manau daugiau naudos bus,beja taip isidiegus veikia taip pat kaip ir pirktinė,update irgi,bet maža ka jeigu updato ir negaučiau,nesunku gi kokį 10 min. prie kompo pasėdėti ir atsisiūsti naują versiją....pagalvok:)
0

artorelis   2012-07-07, 22:01:03  |  cituoti
Wp7Telefonai (2012-07-07, 21:22:31) rašė:
Įdomus pastebėjimas: Kuomet prekyboje pasirodo naujas telefonas, jis dažniausiai matomas ir pirmąjame puslapyje prie ypatingų pasiūlymų. Deja, nė viena Lumia nepateko į jį. KODĖL?
"NAUJAS" jis tik tokiame kaime kaip Lietuva. Visose kitose šalyse jis jau labai seniai kaip nebe naujas. Beto po paskutinių "džiugių" naujienų, kad atnaujinimo į "WP8" OS šis smartas negaus, visose NORMALIOSE šalyse jis jau niekam nebe reikalingas. Todėl ir vežamas į tas šalis kur durnių procentas vis dar labai aukštas. Neįsivaizduoju kokio lygio žmogus turi būti pridurkas kad būtent DABAR pirkti šį smartą kai jau rugsėjo mėnesį bus pristatytas tokio pat lygio (ir dar daug geresnių) bet jau su HD ekranais, su "kortomis", ir jau pagaliau išlipę iš beta stadijos, tai yra jau su "WP8" OS.

P.s. Šiaip tai gaila kad tokio liūdno likimo sulauks vienas iš gražiausių telefų per visą "smartų erą". Vis tik tikiuosi kad rudenį Nokia mus dar nustebins su fainais telefončikais ir galbūt netyčia susimastysime apie pirkimą........
Tačiau trūksta dar labai daug: naršyklių pasirinkimo, firminių Google produktų, HD filmų, Xbox žaidimų, didesnės atminties, Lietuvių kalbos, programėlių.....sąrašas labai ilgas, virš šimto jei neklystu :-)
0

t____s (pažengęs)   2012-07-07, 21:55:45  |  cituoti
Wp7Telefonai (2012-07-07, 21:22:31) rašė:
Įdomus pastebėjimas: Kuomet prekyboje pasirodo naujas telefonas, jis dažniausiai matomas ir pirmąjame puslapyje prie ypatingų pasiūlymų. Deja, nė viena Lumia nepateko į jį. KODĖL?
Kad susirupines "Wp7Telefonai" paklaustu ;D
0

Wp7Telefonai   2012-07-07, 21:22:31  |  cituoti
Įdomus pastebėjimas: Kuomet prekyboje pasirodo naujas telefonas, jis dažniausiai matomas ir pirmąjame puslapyje prie ypatingų pasiūlymų. Deja, nė viena Lumia nepateko į jį. KODĖL?
0

npn (moderatorius)   2012-07-07, 20:34:11  |  cituoti
Wp7Telefonai (2012-07-07, 20:22:56) rašė:
Tele2 kaina 1699Lt...
Tai kaip buvo Nokia 808 PureView kaina 2000Lt ML, tai parašiau, kad "Tele2" pigiau, iškart atpigino:-D/Gal dabar vėl atpiginsit?
0

Wp7Telefonai   2012-07-07, 20:22:56  |  cituoti
Tele2 kaina 1699Lt...
0

Ez (ekspertas)   2012-07-07, 19:09:20  |  cituoti
warbringer (2012-07-07, 17:22:33) rašė:
Ez (2012-07-07, 12:06:24) rašė:
...
Suprantu ka nori pasakyti, taciau vis del to kas geriau ar susimoketi uz programa, ar ja atsisiusti uz dyka, kai yra menka(pats ne karto to nepatyriau) galymebe, kad ji neveiks tinkamai ir negausi update'u?
Geriau nusipirkti, nes jei siuntiesi nemokamai, vadinasi telefonas laužtas, didesnė tikimybė, kad telefonas gali užlūžti vien dėl JB.
0

warbringer (ekspertas)   2012-07-07, 17:22:33  |  cituoti
Ez (2012-07-07, 12:06:24) rašė:
warbringer (2012-07-07, 11:13:59) rašė:
...
Žaidimas yra žaidimas, o aš nelabai žaidžiu. Man aktualiau kokia programa, kad ir pramoginė kaip SoundCloud ar Di.FM. Taip pat aktualu tokios kaip TeamViewer, DropBox. Čia tik pora pavyzdžių, bet nė vienos nėra markete.
Skirtumas tas, kad oficialioj parduotuvėj (GooglePlay, Market ar AppStore) programos yra atnaujinamos dažniau, suderinamos su atitinkamu softu geriau. Be to jeigu jos yra laužtos, tai didesnė tikimybė, kad nestabiliai veiks. Lyginant kad ir iPhone, jeigu darytas JailBreak, tai TIKRAI telefonas ne taip stabiliai veiks, todėl jau čia ne Apple kaltė, o vartotojo. Šiuo atveju nuklystama į kraštutinumus. Aš kalbu apie nelaužtus telefonus, o tu apie laužtus, kurie jau aišku dirba ne taip, kaip turėtų.
Aktualių programų kainų net nelyginsiu, nebent vėliau parašysiu su kainom (nelabai ką lyginti yra, nes aktualios programos nėra Microsoft Markete :D :D), bet esmė, kad pigiausios programos AppStore kainuoja pigiau negu WP Market'e. Nesiekia nė vieno euro, bet skirtumas 10 eurocentų Apple naudai. Android atveju - daug programų kainuoja virš 1 euro. Jeigu labai reikia, aš pasistengiu surasti konkrečius atvejus.
Suprantu ka nori pasakyti, taciau vis del to kas geriau ar susimoketi uz programa, ar ja atsisiusti uz dyka, kai yra menka(pats ne karto to nepatyriau) galymebe, kad ji neveiks tinkamai ir negausi update'u?
0

Ez (ekspertas)   2012-07-07, 12:06:24  |  cituoti
warbringer (2012-07-07, 11:13:59) rašė:
Ez (2012-07-07, 03:35:33) rašė:
...
Zaidimai irgi programos. Negi nori pasakyti kad programa atsisiusta is appstore, google play, wp marketplace etc. yra kazkuo geresne uz ta pacia programa atsisiusta is kitur? Vienintelis trukumas yra kad negauni automatiniu update'u, taciau nesumoki nei cento. Tuos zaidimus paemiau kaip pavyzdi, nes nieko kito nepamenu (seniai buvau i rankas paemes savo trecios kartos ipod touch) gal pats gali keliu aktualiu programu kainas palyginti?
Žaidimas yra žaidimas, o aš nelabai žaidžiu. Man aktualiau kokia programa, kad ir pramoginė kaip SoundCloud ar Di.FM. Taip pat aktualu tokios kaip TeamViewer, DropBox. Čia tik pora pavyzdžių, bet nė vienos nėra markete.
Skirtumas tas, kad oficialioj parduotuvėj (GooglePlay, Market ar AppStore) programos yra atnaujinamos dažniau, suderinamos su atitinkamu softu geriau. Be to jeigu jos yra laužtos, tai didesnė tikimybė, kad nestabiliai veiks. Lyginant kad ir iPhone, jeigu darytas JailBreak, tai TIKRAI telefonas ne taip stabiliai veiks, todėl jau čia ne Apple kaltė, o vartotojo. Šiuo atveju nuklystama į kraštutinumus. Aš kalbu apie nelaužtus telefonus, o tu apie laužtus, kurie jau aišku dirba ne taip, kaip turėtų.
Aktualių programų kainų net nelyginsiu, nebent vėliau parašysiu su kainom (nelabai ką lyginti yra, nes aktualios programos nėra Microsoft Markete :D :D), bet esmė, kad pigiausios programos AppStore kainuoja pigiau negu WP Market'e. Nesiekia nė vieno euro, bet skirtumas 10 eurocentų Apple naudai. Android atveju - daug programų kainuoja virš 1 euro. Jeigu labai reikia, aš pasistengiu surasti konkrečius atvejus.
0

Ez (ekspertas)   2012-07-07, 12:00:20  |  cituoti
ugniusss (2012-07-07, 10:53:25) rašė:
Ez (2012-07-07, 03:33:08) rašė:
...
Aš neskaitau visų komentarų, kurie man neįdomūs ar bereikšmiai. Aktualiau būtų jei turėčiau WP. Į bite, kai bus daugiau laiko, tikrai pasiskaitysiu. O dėl kokybės man, kaip tik tas atidarymas super, bet ko negalėčiau pasakyti apie sim dangtelį, o šiaip matosi kiekviena detalė išdirbta, bent jau N9 net blykstė kaip detalė kokybiškai padaryta, joje mikrofonas antras, įjungus raudona spalva pašviečia yra Dolby Digital, ekranas žiauriai ryškus, nu lyginant su Samsungais, tai ten tikrai plastmasės gabalai ir kokybė ten pusėtina. Manau, bent kokybė turėtų atpirkti WP beta versija, prieš perkant reikėjo paanalizuoti ką perki. N9 šiek tiek pašneka, kai spaudai ausinės plastmasę, pasiemęs pirštais iš galo ir iš priekio, daugiau pretenzijų neturiu. :)
Jeigu neskaitai visų, tai kaip gali žinoti kurie įdomūs/vertingi su reikšme ar be? Kaip gali atsirinkti? Nu bet suprantu. Jeigu turėtum WP, būtų kitaip. Užtai aš ir rašau, palyginu kas yra kas, nes turiu su kuo palyginti.
Dėl kokybės sakiau - viskas labai labai puikiai padaryta. Tik tas USB lizdas man nepatinka, nes panašu, kad pradėjo ne taip stipriai užsifiksuoti jau :/. Ir man asmeniškai daug geriau padarytas Lumia 800 SIM kortelės lizdas, nes nereikia naudoti adatos specialios kaip iPhone ar Lumia 900. Nors vėlgi, ta adata tiek ir reikalinga, kai niekada nekeičiu kortelių (dažniau telefonus keičiu :D). Be to N9 turi ir taip labai daug pliusų lyginant su Lumia, gal neverta apie tai daug kalbėti. Samsung tai tikrai plastmasės gabalas, piguva kažkokia netgi patys brangiausi telefonai.
Apie WP tikrai domėjausi daug, tik tiek, kad tokių dalykų kur aš aprašiau niekur niekas nelygino. O jie išlenda tik ilgiau panadojus telefoną...
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|6|...|11|12|13|14|15|16|...|21|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

Dolby digital
Skaitmeninė garso kodavimo ir atkūrimo sistema, suteikianti įspūdį, kad garso šaltiniai yra išsidėstę aplink mus. Garsai sklinda ne iš vienos pusės, bet iš įvairių, todėl atrodo natūralesni.
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .