Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia Lumia 920  + Rašyti žinutę
Nokia Lumia 920
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|54|...|107|108|109|110|111|...|161|...|214|

 
meteoras   2013-06-07, 07:33:01  |  cituoti
bambatrynis (2013-06-06, 21:20:04) rašė:
Dėl mirgėjimo... mirga ir pas mane, telefonas juodas, firmaweras naujausias. Jau teko siųsti į garantinį dėl kitų priežasčių - buvo sukepus pagrindinė plokštė. Garantiniame taip pat paminėjau dėl ekrano mirgėjimo. Kai sutvarkė ir paskambino pranešti, man paklausus apie ekraną atsakymas buvo toks: "Va, dabar maigau ir jokio mirgėjimo nematau. Gal gedimas ir su ekrano mirgėjimu buvo susijęs". Taip gavosi, kad telefono pačiam neišėjo pasiimti, tai vietoje niekas ir nepatikrino dėl to mirgėjimo. Tik gavus į rankas ir įsijungus telefoną, ekranas žiauriai mirgėjo, ryškiai matėsi ant bet kokios spalvos. Dabar kaip užplaukia, kartais pamirga. Na ką, teks vėl gabenti į garantinį ir aiškintis.
Nokia forume skaiciau, kad kaikurie po 3 telefonus pakeicia ir visi su ta pacia beda. Vienam sutvarke ir parase, kad gedimo priezastis buvo gamybinis brokas. Kazkaip raso, kad cia lemputes ekrano blogai sujungtos or something.. Pranesk kaip seksis garantiniam
0

saskis   2013-06-06, 22:14:51  |  cituoti
artorelis (2013-06-06, 21:33:40) rašė:
bambatrynis (2013-06-06, 21:20:04) rašė:
...
Telefončikas kaip suprantu iš atsiliepimų tai ypatingai "linksmas".... ;-) Mirga ekraniukas, turi saugoti kad ne duok Dieve batarkės pilnai neiškrautum ir laiko su data nenumuštum (geriausiu atveju, o blogiausiu apskritai daugiau gali ir neįsijungti .... :-)
tau patiliet pats rasei, kad po 2 kartus krauni tel
1

saskis   2013-06-06, 22:13:33  |  cituoti
djst (2013-06-06, 21:49:00) rašė:
artorelis (2013-06-06, 21:33:40) rašė:
...
Šiaip jau, tu taip pat saugok savo tapšnotiko batarkę nuo išsikrovimo, nes dabar visur Li-Ion batarkes deda, saugok savo "precious" ;) Aišku tas po to neįsijungimas yra grynai programinis reikalas, kurį M$ tikrai turėtų ištaisyti.
pradedu manyt kad cia suda jie mala asmeniskai man kokiu bedu , 0 ir pirktas is to pacio t2
1

djst (ekspertas)   2013-06-06, 21:49:00  |  cituoti
artorelis (2013-06-06, 21:33:40) rašė:
bambatrynis (2013-06-06, 21:20:04) rašė:
...
Telefončikas kaip suprantu iš atsiliepimų tai ypatingai "linksmas".... ;-) Mirga ekraniukas, turi saugoti kad ne duok Dieve batarkės pilnai neiškrautum ir laiko su data nenumuštum (geriausiu atveju, o blogiausiu apskritai daugiau gali ir neįsijungti .... :-)
Šiaip jau, tu taip pat saugok savo tapšnotiko batarkę nuo išsikrovimo, nes dabar visur Li-Ion batarkes deda, saugok savo "precious" ;) Aišku tas po to neįsijungimas yra grynai programinis reikalas, kurį M$ tikrai turėtų ištaisyti.
1

artorelis   2013-06-06, 21:33:40  |  cituoti
bambatrynis (2013-06-06, 21:20:04) rašė:
Dėl mirgėjimo... mirga ir pas mane, telefonas juodas, firmaweras naujausias. Jau teko siųsti į garantinį dėl kitų priežasčių - buvo sukepus pagrindinė plokštė. Garantiniame taip pat paminėjau dėl ekrano mirgėjimo. Kai sutvarkė ir paskambino pranešti, man paklausus apie ekraną atsakymas buvo toks: "Va, dabar maigau ir jokio mirgėjimo nematau. Gal gedimas ir su ekrano mirgėjimu buvo susijęs". Taip gavosi, kad telefono pačiam neišėjo pasiimti, tai vietoje niekas ir nepatikrino dėl to mirgėjimo. Tik gavus į rankas ir įsijungus telefoną, ekranas žiauriai mirgėjo, ryškiai matėsi ant bet kokios spalvos. Dabar kaip užplaukia, kartais pamirga. Na ką, teks vėl gabenti į garantinį ir aiškintis.
Telefončikas kaip suprantu iš atsiliepimų tai ypatingai "linksmas".... ;-) Mirga ekraniukas, turi saugoti kad ne duok Dieve batarkės pilnai neiškrautum ir laiko su data nenumuštum (geriausiu atveju, o blogiausiu apskritai daugiau gali ir neįsijungti .... :-)

7

bambatrynis   2013-06-06, 21:20:04  |  cituoti
Dėl mirgėjimo... mirga ir pas mane, telefonas juodas, firmaweras naujausias. Jau teko siųsti į garantinį dėl kitų priežasčių - buvo sukepus pagrindinė plokštė. Garantiniame taip pat paminėjau dėl ekrano mirgėjimo. Kai sutvarkė ir paskambino pranešti, man paklausus apie ekraną atsakymas buvo toks: "Va, dabar maigau ir jokio mirgėjimo nematau. Gal gedimas ir su ekrano mirgėjimu buvo susijęs". Taip gavosi, kad telefono pačiam neišėjo pasiimti, tai vietoje niekas ir nepatikrino dėl to mirgėjimo. Tik gavus į rankas ir įsijungus telefoną, ekranas žiauriai mirgėjo, ryškiai matėsi ant bet kokios spalvos. Dabar kaip užplaukia, kartais pamirga. Na ką, teks vėl gabenti į garantinį ir aiškintis.
0

saskis   2013-06-06, 17:17:54  |  cituoti
fieger (2013-06-06, 16:54:07) rašė:
saskis (2013-06-06, 16:46:28) rašė:
...
būtent tai ir reiškia kad bus didelė kamera http://www.pcadvisor.co.uk/news/mobile-phone/3451240/nokia-eos-pureview-leaked/
kotai negraziai atrodo...
0

fieger   2013-06-06, 16:54:07  |  cituoti
saskis (2013-06-06, 16:46:28) rašė:
fieger (2013-06-06, 16:14:03) rašė:
...
jei skile didele tai nereiskia , kad tokia kamera bus
būtent tai ir reiškia kad bus didelė kamera http://www.pcadvisor.co.uk/news/mobile-phone/3451240/nokia-eos-pureview-leaked/
0

saskis   2013-06-06, 16:46:28  |  cituoti
fieger (2013-06-06, 16:14:03) rašė:
http://www.gsmarena.com/nokia_eos_red_panel_leaks_has_huge_crater_for_41_mp_camera-news-6168.php atrodo EOS kamera bus didelė
jei skile didele tai nereiskia , kad tokia kamera bus
3

saskis   2013-06-06, 16:43:05  |  cituoti
braskinis (2013-06-06, 11:39:50) rašė:
0_0 (2013-06-06, 10:20:53) rašė:
...
Aš tai nesuprantu, kodėl nesąmonių reikia klausinėt :)

Tai ką, išsikrovė ir išmest man jį?

Du kartus buvau iškrovęs pilnai. Tada ilgai krovėsi abu kartus ir be soft reset vistiek nepavyko įjungt. Suvibruoja ir tiek :)

Geltonas ir pas mane. Į garantinį nenešiau, laukiu atsakymo į pretenziją iš tele2. Nelabai suprantu, kaip tokį tel gali leisti į prekybą.
pasikartosiu jei neina ijunkti issumk pakra tada ijunk ir vel kisk kraut, man jei issikrauna palaikau 5min ir isijungia o siaip lieka apie 10% ir kisu pakra
1

fieger   2013-06-06, 16:14:03  |  cituoti
http://www.gsmarena.com/nokia_eos_red_panel_leaks_has_huge_crater_for_41_mp_camera-news-6168.php atrodo EOS kamera bus didelė
1

braskinis   2013-06-06, 14:59:13  |  cituoti
0_0 (2013-06-06, 14:47:20) rašė:
braskinis (2013-06-06, 11:39:50) rašė:
...
nesąmonė yra tol, kol nesupranti apie ką kalba. Man kai išsikrauna iki mirties, nedrąskau subinės, pajungiu kraut ir palaukiu. Šiaip reik pasiplanuot, kad nenudrainintų netikėtai
O tai manai, kad aš nepajungiau kraut? :D Nu nebeprikolinam, ne vaikų darželis gi, kad elementarių dalykų nesuprasčiau.

Pasiplanuot sakai? Tai man kas 10 minučių tikrint baterijos likučius? Kas per patarimas.. Perku telefoną už 1.5k LTL, kad turėčiau dar vieną rūpestį? Čia yra OS/Firware bėdos, kad nėra apsaugų iškrovimui, o ne mano.
0

0_0 (teršėjas)   2013-06-06, 14:47:20  |  cituoti
braskinis (2013-06-06, 11:39:50) rašė:
0_0 (2013-06-06, 10:20:53) rašė:
...
Aš tai nesuprantu, kodėl nesąmonių reikia klausinėt :)

Tai ką, išsikrovė ir išmest man jį?

Du kartus buvau iškrovęs pilnai. Tada ilgai krovėsi abu kartus ir be soft reset vistiek nepavyko įjungt. Suvibruoja ir tiek :)

Geltonas ir pas mane. Į garantinį nenešiau, laukiu atsakymo į pretenziją iš tele2. Nelabai suprantu, kaip tokį tel gali leisti į prekybą.
nesąmonė yra tol, kol nesupranti apie ką kalba. Man kai išsikrauna iki mirties, nedrąskau subinės, pajungiu kraut ir palaukiu. Šiaip reik pasiplanuot, kad nenudrainintų netikėtai
1

braskinis   2013-06-06, 14:01:50  |  cituoti
meteoras (2013-06-06, 12:30:39) rašė:
braskinis (2013-06-06, 11:39:50) rašė:
...
Pasakyk, kai gausi atsakyma. As irgi is tele2 emiau. Gal cia firmware kalte? Pas mane raso, kad estiskas telefonas :)
Čia faktas, kad dėl visų bėdų kaltas Bilas su savo langais. Jie ne iki galo atidirbti. Mano irgi EST, bet EST skirtas LV, LT, EE rinkoms. Jau sakė, kad išsiuntė man tą atsakymą tele2, bet ~15 dienų laukiu :)
0

meteoras   2013-06-06, 12:30:39  |  cituoti
braskinis (2013-06-06, 11:39:50) rašė:
0_0 (2013-06-06, 10:20:53) rašė:
...
Aš tai nesuprantu, kodėl nesąmonių reikia klausinėt :)

Tai ką, išsikrovė ir išmest man jį?

Du kartus buvau iškrovęs pilnai. Tada ilgai krovėsi abu kartus ir be soft reset vistiek nepavyko įjungt. Suvibruoja ir tiek :)

Geltonas ir pas mane. Į garantinį nenešiau, laukiu atsakymo į pretenziją iš tele2. Nelabai suprantu, kaip tokį tel gali leisti į prekybą.
Pasakyk, kai gausi atsakyma. As irgi is tele2 emiau. Gal cia firmware kalte? Pas mane raso, kad estiskas telefonas :)
0

braskinis   2013-06-06, 11:39:50  |  cituoti
0_0 (2013-06-06, 10:20:53) rašė:
...
Nesupratau, kam jį jungti pilnai iškrovus?
Aš tai nesuprantu, kodėl nesąmonių reikia klausinėt :)

Tai ką, išsikrovė ir išmest man jį?

Du kartus buvau iškrovęs pilnai. Tada ilgai krovėsi abu kartus ir be soft reset vistiek nepavyko įjungt. Suvibruoja ir tiek :)

Geltonas ir pas mane. Į garantinį nenešiau, laukiu atsakymo į pretenziją iš tele2. Nelabai suprantu, kaip tokį tel gali leisti į prekybą.
0

saskis   2013-06-06, 10:39:39  |  cituoti
meteoras (2013-06-06, 08:56:32) rašė:
Sveiki, norejau paklaust ar niekam nemirga ekranas? Labiausiai matosi kai buna pilkos spalvos, pvz kai eini i bing searcha. Galvojau kad cia sviesos sensorius gryba pjauna, bet paskaiciau nokia forume, kad daug kas susidure su tokia problema. Kadangi ekranas mirga nenuolat, tai garantiniam butu sunku irodyt, kad kazkas netaip. Gal kas su tuo susidure?

edit: labiausiai mirgejimas matosi kai uzdedi auksta ryskuma ir nueini i xbox zaidimus. Ten fonas pilkas ir tada labai gerai matosi. Atrodo lyg butu koks senovinis crt monitorius su zemu refresh rate. Dar kiek skaiciau, atrodo si beda daugiausia kankina raudonus telefonus, o pas mane ir yra raudonas. Lauksiu komentaru
nesuprantu galima susidaryt nuomone, kad i rauduonus dejo brokuotus ekranus :D pas mane geltuonas nemirga
2

0_0 (teršėjas)   2013-06-06, 10:20:53  |  cituoti
Iškrovus bateriją pilnai - telefono nepavyks įjungti, reikia daryt soft reset
Nesupratau, kam jį jungti pilnai iškrovus?
1

meteoras   2013-06-06, 09:50:36  |  cituoti
braskinis (2013-06-06, 09:22:38) rašė:
meteoras (2013-06-06, 08:56:32) rašė:
...
Tikrai miirga ir nieko tam garantiny įrodyt nereikia. Nešk ir viskas. Čia rimta porblema ir tikrai erzinanti.

Mirga visada ir visur, bet geriausiai matosi su aukštu ryškumu. Mano telefonas geltonas.

Jau baigiu priprast prie šito tel. Nors iš pradžių labai keikiau.

Keli patarimai:
1. Aukšto ryškumo ekranas tikrai žymiai greičiau sodina bateriją, nes reikia apšviesti ekraną.
2. Baterija laiko apie 1-2 paras (ne dienas) priklausomai nuo naudojimo.
3. Iškrovus bateriją pilnai - telefono nepavyks įjungti, reikia daryt soft reset. Blogiausia: nusimuša data ir laikas. Dėl to, įjunguas telefoną reikėtų pirmiausia nustatyti laiką, o tik tada jungtis prie mob tinklo, nes atėjusios SMS pasimes.
4. Fotografuoti 4:3 formatu, nes nuotraukos žymiai kokybiškesnės, kadangi tada būna 8.7 mpix. 16:9 formatu - tik 7mpix.

Kamera tikrai nesveikai gerai filmuoja. Įkelsiu sample iš koncerto vieno. Taip pat fotografuoja tamsoje naktį.
O tu nesei i garantini? Sutvarke?
0

braskinis   2013-06-06, 09:22:38  |  cituoti
meteoras (2013-06-06, 08:56:32) rašė:
Sveiki, norejau paklaust ar niekam nemirga ekranas? Labiausiai matosi kai buna pilkos spalvos, pvz kai eini i bing searcha. Galvojau kad cia sviesos sensorius gryba pjauna, bet paskaiciau nokia forume, kad daug kas susidure su tokia problema. Kadangi ekranas mirga nenuolat, tai garantiniam butu sunku irodyt, kad kazkas netaip. Gal kas su tuo susidure?

edit: labiausiai mirgejimas matosi kai uzdedi auksta ryskuma ir nueini i xbox zaidimus. Ten fonas pilkas ir tada labai gerai matosi. Atrodo lyg butu koks senovinis crt monitorius su zemu refresh rate. Dar kiek skaiciau, atrodo si beda daugiausia kankina raudonus telefonus, o pas mane ir yra raudonas. Lauksiu komentaru
Tikrai miirga ir nieko tam garantiny įrodyt nereikia. Nešk ir viskas. Čia rimta porblema ir tikrai erzinanti.

Mirga visada ir visur, bet geriausiai matosi su aukštu ryškumu. Mano telefonas geltonas.

Jau baigiu priprast prie šito tel. Nors iš pradžių labai keikiau.

Keli patarimai:
1. Aukšto ryškumo ekranas tikrai žymiai greičiau sodina bateriją, nes reikia apšviesti ekraną.
2. Baterija laiko apie 1-2 paras (ne dienas) priklausomai nuo naudojimo.
3. Iškrovus bateriją pilnai - telefono nepavyks įjungti, reikia daryt soft reset. Blogiausia: nusimuša data ir laikas. Dėl to, įjunguas telefoną reikėtų pirmiausia nustatyti laiką, o tik tada jungtis prie mob tinklo, nes atėjusios SMS pasimes.
4. Fotografuoti 4:3 formatu, nes nuotraukos žymiai kokybiškesnės, kadangi tada būna 8.7 mpix. 16:9 formatu - tik 7mpix.

Kamera tikrai nesveikai gerai filmuoja. Įkelsiu sample iš koncerto vieno. Taip pat fotografuoja tamsoje naktį.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|54|...|107|108|109|110|111|...|161|...|214|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Li-Ion
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama dabar .

Svarbu žinoti :
Jei baterija yra nauja ( nesvarbu ar ji Li-ION, ar Ni-MH tipo ) ją būtina pilnai pakrauti prieš pradedant naudotis telefonu.
Neturi reikšmės ar baterija yra tuščia ar pilna - pirmas krovimas ne mažiau 10 valandų .
Instrukcijose rašoma : “pakeitę naujas baterijas, prieš naudodami nepamirškite jas visiškai įkrauti”
Dažnai pasitaiko taip, kad pirma baterija yra iškraunama… tuomet baterija praranda talpumą. Ir praranda talpumo tiek, kiek gamykloje būna aktyvuota. Po to klientai reiškia pretenzijas tiek servise, tiek pardavėjams.
Ir dar truputis informacijos apie baterijos budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .

Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.