Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Nokia » Nokia N8  Šioje temoje naujų žinučių kurti negalima.
  Nokia N8
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|81|...|161|162|163|164|165|...|240|...|320|

 
zigmux (Svečias)   2011-01-30, 12:35:08  |  cituoti
suklydau dar 680mhz, na su tokiu tel mirtis, mesti lauk toki tik.
0

zigmux (Svečias)   2011-01-30, 12:33:51  |  cituoti
shakalas, tokiu nesamoniu geriau nekalbek, kad ir senas desire procesorius yra tikrai galingesnis, o N8 isvis 800mhz procas, ir dar smarthonas, su sava airphonisku ekranu :))
http://www.youtube.com/watch?v=TUT39op2Pp8 - va sitas kaip 8 :DDD
0

Wp7Telefonai   2011-01-30, 12:22:28  |  cituoti
shakalas (2011-01-30, 02:28:05) rašė:
To IT:
HTC internete greičiau dirba su built in browseriu, o nokia labai lėtai. Aišku yra alternatyva OPERA :)
To taugis:
Vaikeli, eik nosies krapštyt į kitą forumą. Jei aš perku telefoną tai noriu , kad viskas būtu pagal mane. Aš planuoju išleist ~1500 lt ir nenoriu žaist atsukinėdamas varžtus ar dar kažką, arba laukdamas 3minutes vietoj pusės kol pasikraus puslapis arba atsisiųs/išsisiųs laiškas.Ir šiaip dėl akumo man didelės bėdos nėra, kadangi yra dviejų metų garantija.
To kisnav: Dėl sim kortelės tai buvo tik pastebėjimas. Nesakau, kad čia blogai. Tik neįprasta.
O šiaip paskaitęs užsienio apžvalgas bei palyginimus labiau linkstu prie HTC.
Žiūrėjau video palyginimą HTC DESIRE ir N8. Pagal tai ką nokia sukišo i savo N8 ji tikrai lenkia Desire. Kamera, hdmi jungtis, galingesnis procesosius, daugiau ramų, daug daugiau atminties, taip pat man bent jau N8 labai patinka dizainas lyginant su HTC desire. Tačiau tai nepadarė N8 greitesnės.
Štai jums puikus pvz kaip Nokia nesisitvarko su didelės apimties flash puslapiais:
http://www.youtube.com/watch?v=QYdLeqdnqC0&feature=player_detailpage#t=248s
Taip pat nepatiko, kad nokia neadaptuoja teksto kaip tai daro HTC.
Nokia OS yra symbian (nesakau, kad tai blogai), o HTC su Android kuris bent jau man yra daug geriau nes greitai veikia su google bei GMail paskyromis.
Dar vienas (bent jau man) Desire pranašumas prieš N8 - ekranas. Desire gali spaust su pirštine, Nokia reaguoja tik į piršto prisilietimą. Patogu žiema.
Nuo kada N8 turi geresnį procesorių nei Desire? :D Ir nuo kada daugiau Ram ir Rom? Desire daug greitesnis nei N8 beveik visur. N8 vienintelis pranašumas- Kamera. O kaina Desire ne Mobilioj, o tarkim Gsmarena.lt apie 800Lt. Iš omnitelyje 1349Lt. Nu su procesorium ir Ram'ais bei Romais nusvaigai žiauriai.
0

Nusiausiu   2011-01-30, 12:09:40  |  cituoti
(Svečias) (2011-01-30, 08:48:44) rašė:
To Shakalas
Desire tikrai i pirstine nereaguos.
Ir reaguoja ne nuo silumos. :)
capacitive ekranai reguoja i elektros iskrova ar kazka tokio...
0

Nusiausiu   2011-01-30, 12:09:38  |  cituoti
(Svečias) (2011-01-30, 08:48:44) rašė:
To Shakalas
Desire tikrai i pirstine nereaguos.
Ir reaguoja ne nuo silumos. :)
capacitive ekranai reguoja i elektros iskrova ar kazka tokio...
0

Nusiausiu   2011-01-30, 12:07:54  |  cituoti
shakalas (2011-01-30, 02:28:05) rašė:
To IT:
HTC internete greičiau dirba su built in browseriu, o nokia labai lėtai. Aišku yra alternatyva OPERA :)
To taugis:
Vaikeli, eik nosies krapštyt į kitą forumą. Jei aš perku telefoną tai noriu , kad viskas būtu pagal mane. Aš planuoju išleist ~1500 lt ir nenoriu žaist atsukinėdamas varžtus ar dar kažką, arba laukdamas 3minutes vietoj pusės kol pasikraus puslapis arba atsisiųs/išsisiųs laiškas.Ir šiaip dėl akumo man didelės bėdos nėra, kadangi yra dviejų metų garantija.
To kisnav: Dėl sim kortelės tai buvo tik pastebėjimas. Nesakau, kad čia blogai. Tik neįprasta.
O šiaip paskaitęs užsienio apžvalgas bei palyginimus labiau linkstu prie HTC.
Žiūrėjau video palyginimą HTC DESIRE ir N8. Pagal tai ką nokia sukišo i savo N8 ji tikrai lenkia Desire. Kamera, hdmi jungtis, galingesnis procesosius, daugiau ramų, daug daugiau atminties, taip pat man bent jau N8 labai patinka dizainas lyginant su HTC desire. Tačiau tai nepadarė N8 greitesnės.
Štai jums puikus pvz kaip Nokia nesisitvarko su didelės apimties flash puslapiais:
http://www.youtube.com/watch?v=QYdLeqdnqC0&feature=player_detailpage#t=248s
Taip pat nepatiko, kad nokia neadaptuoja teksto kaip tai daro HTC.
Nokia OS yra symbian (nesakau, kad tai blogai), o HTC su Android kuris bent jau man yra daug geriau nes greitai veikia su google bei GMail paskyromis.
Dar vienas (bent jau man) Desire pranašumas prieš N8 - ekranas. Desire gali spaust su pirštine, Nokia reaguoja tik į piršto prisilietimą. Patogu žiema.
gerai gal n8 greitesnis uz htc desire bet atsizvelk kada kuris sukurtas ir gal suprasi...
0

Edman14   2011-01-30, 11:58:24  |  cituoti
KA galiu pasakyt,klasiokas turi toki telefa,nieko ispudingo ten nematau. Kamera 12mp,bet neatrodo ir nuo jos viska lagina,meniu ir t.t. Nematau uz ka tiek reikia moket, geriau nusiperkat uz 650lt xperia x8 arba xperia x10 uz 1200lt ir bus idealus telefonas,android zymiai geresne operacine.
0

lelius   2011-01-30, 11:44:33  |  cituoti
alibaba75 (2011-01-30, 00:48:04) rašė:
lelius (2011-01-29, 21:14:25) rašė:
...
sakyciau intervalas idomus 5-10 val :) naudoju nuo gruodzio 31 dienos 2010 metu. ir sitas telefonas atitinka visas pagyras issakytas jam jaik a, kamera super foto video super jai ka, jai tik pokalbiam naudoji su baterijos taupymo funkcija tai man yra islaikes beveik .....6 paras kalbant sms foto siek tiek video , kalbant ne po viena pokalbi i dienna ieinantis iseinatis bendrai kokie20-30 min per diena,kaitol pradejau naudotis tai ir internata naudojau kad isbandyciau visaip
laiko mazdaug paparsatu rezimu 2-3 paras su taupymu 3-4 iki 5 paru ,idomus labai dalykas kad smartfonas tiek istempai su tokia begalia funkciju, na su tuo galiu sutikti jai ilga laika naudosi Gps tai akuma spases greiciau bet nei per 5 nei per 10 val antoi i dienoi i pabaiga ,bet cia jau resursu naudojumo bedos.Labai normalus aparatelis. O ka ci avisi blevyzgoja kad su juo daug bedu TAI SAKAU NEKREIPKIT DEMESIO. daug kas prikaluso kaip, kokiu rezimu, kokiu intensivumu ji naudosit, esu ji pasodines per 1 para bet tai telefonu per BLIUTIUF, AUSINES KALBEJAU VISA DIENA BEVEIK BEPERSTOJO,su maziukais inetrevalais tai nuo ryto iki vakaro.Vakare velai jau pypsejo lyg vidurnaklcio atsijuneg bet ta diena prakalbeta buvo vos ne tiek kiek per savaite tai va:) IR DAR PER AUSINE. tai va GERAS APARATAS PATIKIMAI DIRBA, SMAGUS NAUDOTI. TAI VA KAS TURIT NAUDOKITES IR DZIAUKITES :):)
Užkliuvo tas mano intervalas 5-10val. Na ok kiek jis išlaiko pastovaus gps naudojimo arba buvimo internete?
0

Taugis   2011-01-30, 09:41:46  |  cituoti
vaikeli shakale,niekas negamins telefono tau ir pagal tave.cia tu turesi prisitaikyt prie telefono,okad pirkdamas telefona verki,kad reiks isleist 1500 lyg zenytumeisi visam gyvenimui su vieninteliu telefonu,tai isvis imk uz200 lt telefona,nes tavo IQ nepaves symbian ^3 funkciju.
0

MOBILEW (ekspertas)   2011-01-30, 08:49:07  |  cituoti
shakalas (2011-01-30, 02:28:05) rašė:
To IT:
HTC internete greičiau dirba su built in browseriu, o nokia labai lėtai. Aišku yra alternatyva OPERA :)
To taugis:
Vaikeli, eik nosies krapštyt į kitą forumą. Jei aš perku telefoną tai noriu , kad viskas būtu pagal mane. Aš planuoju išleist ~1500 lt ir nenoriu žaist atsukinėdamas varžtus ar dar kažką, arba laukdamas 3minutes vietoj pusės kol pasikraus puslapis arba atsisiųs/išsisiųs laiškas.Ir šiaip dėl akumo man didelės bėdos nėra, kadangi yra dviejų metų garantija.
To kisnav: Dėl sim kortelės tai buvo tik pastebėjimas. Nesakau, kad čia blogai. Tik neįprasta.
O šiaip paskaitęs užsienio apžvalgas bei palyginimus labiau linkstu prie HTC.
Žiūrėjau video palyginimą HTC DESIRE ir N8. Pagal tai ką nokia sukišo i savo N8 ji tikrai lenkia Desire. Kamera, hdmi jungtis, galingesnis procesosius, daugiau ramų, daug daugiau atminties, taip pat man bent jau N8 labai patinka dizainas lyginant su HTC desire. Tačiau tai nepadarė N8 greitesnės.
Štai jums puikus pvz kaip Nokia nesisitvarko su didelės apimties flash puslapiais:
http://www.youtube.com/watch?v=QYdLeqdnqC0&feature=player_detailpage#t=248s
Taip pat nepatiko, kad nokia neadaptuoja teksto kaip tai daro HTC.
Nokia OS yra symbian (nesakau, kad tai blogai), o HTC su Android kuris bent jau man yra daug geriau nes greitai veikia su google bei GMail paskyromis.
Dar vienas (bent jau man) Desire pranašumas prieš N8 - ekranas. Desire gali spaust su pirštine, Nokia reaguoja tik į piršto prisilietimą. Patogu žiema.
Mane labai nuo N8 tas ir baido, kad standartinis browser'is labai lėtas, o opera, mano nuomone, neatstos standartinės naršyklės, jau ne kartą esu patyręs, kad iš esmės jau geriau naudot Nokia lėtą naršyklę nei opera. Nors ir nemėgstu labai desire, bet jeigu žadi nemažai naršyt, tai manau htc geriau.

Šiaip galėtum pasibandyt dar samsung wave arba ką nors su wp7
0

(Svečias)   2011-01-30, 08:48:44  |  cituoti
To Shakalas
Desire tikrai i pirstine nereaguos.
Ir reaguoja ne nuo silumos. :)
0

ciunke   2011-01-30, 08:30:00  |  cituoti
pasakykit,ar filmuojant reikia yjungti vaizdo stabilizavima,ka tas duoda ?
0

shakalas   2011-01-30, 02:28:05  |  cituoti
To IT:
HTC internete greičiau dirba su built in browseriu, o nokia labai lėtai. Aišku yra alternatyva OPERA :)
To taugis:
Vaikeli, eik nosies krapštyt į kitą forumą. Jei aš perku telefoną tai noriu , kad viskas būtu pagal mane. Aš planuoju išleist ~1500 lt ir nenoriu žaist atsukinėdamas varžtus ar dar kažką, arba laukdamas 3minutes vietoj pusės kol pasikraus puslapis arba atsisiųs/išsisiųs laiškas.Ir šiaip dėl akumo man didelės bėdos nėra, kadangi yra dviejų metų garantija.
To kisnav: Dėl sim kortelės tai buvo tik pastebėjimas. Nesakau, kad čia blogai. Tik neįprasta.
O šiaip paskaitęs užsienio apžvalgas bei palyginimus labiau linkstu prie HTC.
Žiūrėjau video palyginimą HTC DESIRE ir N8. Pagal tai ką nokia sukišo i savo N8 ji tikrai lenkia Desire. Kamera, hdmi jungtis, galingesnis procesosius, daugiau ramų, daug daugiau atminties, taip pat man bent jau N8 labai patinka dizainas lyginant su HTC desire. Tačiau tai nepadarė N8 greitesnės.
Štai jums puikus pvz kaip Nokia nesisitvarko su didelės apimties flash puslapiais:
http://www.youtube.com/watch?v=QYdLeqdnqC0&feature=player_detailpage#t=248s
Taip pat nepatiko, kad nokia neadaptuoja teksto kaip tai daro HTC.
Nokia OS yra symbian (nesakau, kad tai blogai), o HTC su Android kuris bent jau man yra daug geriau nes greitai veikia su google bei GMail paskyromis.
Dar vienas (bent jau man) Desire pranašumas prieš N8 - ekranas. Desire gali spaust su pirštine, Nokia reaguoja tik į piršto prisilietimą. Patogu žiema.
0

alibaba75   2011-01-30, 01:06:38  |  cituoti
alibaba75 (2011-01-30, 01:06:03) rašė:
shakalas (2011-01-30, 00:35:34) rašė:
Pribrendo man jau laikas kai reik keist telefoną. Dabar turiu 7310 Supernova ir 1800 darbinį.
Taigi blaškausi tarp dviejų variantų. Nokia N8 ir HTC.
Buvau NOKIA salone vokiečių gatvėj ir pamaigiau N8. Nepatiko, kad akumas nesikeičia, sim kortelė įsistato iš šono kaip ir micro sd korta. Nesupratau kam reik micro sd jungties jei vidinė atmintis telefono 16gb. Ekranas veikia nuo šilumos kiek supratau nes spaud-iant su odine pirštine nereagavo (nors C6 reagavo į pirštinės paspaudimą)
Patiko tai, kad gana greit veikia net jei atidaryta keletas programų. Tiek ekranas tiek korpusas yra gan geros kokybės, nelieka pirštų žymių lyginant su C6 pvz. Kaip ir kažkas čia minėjo yra kamera ir kaip paprastam vartotojui labai patogi bei kokybiška.
Dėl HTC nesu labai apsisprendęs kokio noriu bet man jie patinka labiau nes visų pirma tai akumą galima pasikeist, ir sim kortelė dedasi jei neklystu po akumu. Aišku iškrist sim kortelė gal ir neiškris bet pas nokia N8 man tas dalykas atrodo keistokai ir nepatikimai. Ir pats meniu kažkaip mielesnis man HTC nei Nokia.
Šiaip man reikalingiausios funkcijos tel yra: internetas. wifi, kamera ir nebūtina bet GPS.
Ką galėtumėt man pasiūlyt?
/quote]
N8 TIESIOG NERA KA DAUGIAU SIULYT :) O ka yra dar ir kitokiu telefonu? tikrai nemanau. visa kira yra seip rysip priemones, kuriu gamintojai ir nevinas gamintojas yra pavoge technologijas ir NOKIA corp. tai va inkis nokis naudokis ir dziaukis :) sekmes
N8 TIESIOG NERA KA DAUGIAU SIULYT :) O ka yra dar ir kitokiu telefonu? tikrai nemanau. visa kira yra seip rysip priemones, kuriu gamintojai ir nevinas gamintojas yra pavoge technologijas ir NOKIA corp. tai va inkis nokis naudokis ir dziaukis :) sekmes
0

alibaba75   2011-01-30, 01:06:03  |  cituoti
shakalas (2011-01-30, 00:35:34) rašė:
Pribrendo man jau laikas kai reik keist telefoną. Dabar turiu 7310 Supernova ir 1800 darbinį.
Taigi blaškausi tarp dviejų variantų. Nokia N8 ir HTC.
Buvau NOKIA salone vokiečių gatvėj ir pamaigiau N8. Nepatiko, kad akumas nesikeičia, sim kortelė įsistato iš šono kaip ir micro sd korta. Nesupratau kam reik micro sd jungties jei vidinė atmintis telefono 16gb. Ekranas veikia nuo šilumos kiek supratau nes spaud-iant su odine pirštine nereagavo (nors C6 reagavo į pirštinės paspaudimą)
Patiko tai, kad gana greit veikia net jei atidaryta keletas programų. Tiek ekranas tiek korpusas yra gan geros kokybės, nelieka pirštų žymių lyginant su C6 pvz. Kaip ir kažkas čia minėjo yra kamera ir kaip paprastam vartotojui labai patogi bei kokybiška.
Dėl HTC nesu labai apsisprendęs kokio noriu bet man jie patinka labiau nes visų pirma tai akumą galima pasikeist, ir sim kortelė dedasi jei neklystu po akumu. Aišku iškrist sim kortelė gal ir neiškris bet pas nokia N8 man tas dalykas atrodo keistokai ir nepatikimai. Ir pats meniu kažkaip mielesnis man HTC nei Nokia.
Šiaip man reikalingiausios funkcijos tel yra: internetas. wifi, kamera ir nebūtina bet GPS.
Ką galėtumėt man pasiūlyt?
/quote]
N8 TIESIOG NERA KA DAUGIAU SIULYT :) O ka yra dar ir kitokiu telefonu? tikrai nemanau. visa kira yra seip rysip priemones, kuriu gamintojai ir nevinas gamintojas yra pavoge technologijas ir NOKIA corp. tai va inkis nokis naudokis ir dziaukis :) sekmes
0

karoce (Svečias)   2011-01-30, 01:05:45  |  cituoti
kisnav (2011-01-29, 16:13:14) rašė:
komentatorius (2011-01-29, 13:35:25) rašė:
...
ce bukam parodyk ir tas pasakys kad ant sony fotkes riskesnes ka ce kliedi nebent ziuri per apvalangus
Sony fotkiu kontrastas ryskesnis, uztat atrodo graziau daugeliui, bet kad ir toj pacioj 9foto ziurint i medi kaireje, kamienas is rudos spalvos pavirto i juoda, su n8 toks koks ir turetu buti. tai vat jums ir ryskesnis kontrastas
P.S. kisnav, ismok rasyti..
0

kisnav   2011-01-30, 01:02:42  |  cituoti
shakalas (2011-01-30, 00:35:34) rašė:
Pribrendo man jau laikas kai reik keist telefoną. Dabar turiu 7310 Supernova ir 1800 darbinį.
Taigi blaškausi tarp dviejų variantų. Nokia N8 ir HTC.
Buvau NOKIA salone vokiečių gatvėj ir pamaigiau N8. Nepatiko, kad akumas nesikeičia, sim kortelė įsistato iš šono kaip ir micro sd korta. Nesupratau kam reik micro sd jungties jei vidinė atmintis telefono 16gb. Ekranas veikia nuo šilumos kiek supratau nes spaud-iant su odine pirštine nereagavo (nors C6 reagavo į pirštinės paspaudimą)
Patiko tai, kad gana greit veikia net jei atidaryta keletas programų. Tiek ekranas tiek korpusas yra gan geros kokybės, nelieka pirštų žymių lyginant su C6 pvz. Kaip ir kažkas čia minėjo yra kamera ir kaip paprastam vartotojui labai patogi bei kokybiška.
Dėl HTC nesu labai apsisprendęs kokio noriu bet man jie patinka labiau nes visų pirma tai akumą galima pasikeist, ir sim kortelė dedasi jei neklystu po akumu. Aišku iškrist sim kortelė gal ir neiškris bet pas nokia N8 man tas dalykas atrodo keistokai ir nepatikimai. Ir pats meniu kažkaip mielesnis man HTC nei Nokia.
Šiaip man reikalingiausios funkcijos tel yra: internetas. wifi, kamera ir nebūtina bet GPS.
Ką galėtumėt man pasiūlyt?
sakai sim kortele tau blogai kai kisasi is sono as manau dar geriau ir patogiau nereik baterkes jimti lauk o seip n8 geriau
0

Taugis   2011-01-30, 00:54:42  |  cituoti
shakalas (2011-01-30, 00:35:34) rašė:
Pribrendo man jau laikas kai reik keist telefoną. Dabar turiu 7310 Supernova ir 1800 darbinį.
Taigi blaškausi tarp dviejų variantų. Nokia N8 ir HTC.
Buvau NOKIA salone vokiečių gatvėj ir pamaigiau N8. Nepatiko, kad akumas nesikeičia, sim kortelė įsistato iš šono kaip ir micro sd korta. Nesupratau kam reik micro sd jungties jei vidinė atmintis telefono 16gb. Ekranas veikia nuo šilumos kiek supratau nes spaud-iant su odine pirštine nereagavo (nors C6 reagavo į pirštinės paspaudimą)
Patiko tai, kad gana greit veikia net jei atidaryta keletas programų. Tiek ekranas tiek korpusas yra gan geros kokybės, nelieka pirštų žymių lyginant su C6 pvz. Kaip ir kažkas čia minėjo yra kamera ir kaip paprastam vartotojui labai patogi bei kokybiška.
Dėl HTC nesu labai apsisprendęs kokio noriu bet man jie patinka labiau nes visų pirma tai akumą galima pasikeist, ir sim kortelė dedasi jei neklystu po akumu. Aišku iškrist sim kortelė gal ir neiškris bet pas nokia N8 man tas dalykas atrodo keistokai ir nepatikimai. Ir pats meniu kažkaip mielesnis man HTC nei Nokia.

Šiaip man reikalingiausios funkcijos tel yra: internetas. wifi, kamera ir nebūtina bet GPS.
Ką galėtumėt man pasiūlyt?
jei tiek atgrubnagis esi,kad nesugebi atsukt poros varzteliu ir pakeist baterija,jei isvis tau reiks ja keist naujam telefonui,tai sedek su savo supernovom ir neziurek i naujus tlf.o htc sudas palyginus su n8,nesvarbu kuri modeli lygintum.
0

IT (ekspertas)   2011-01-30, 00:52:03  |  cituoti
shakalas (2011-01-30, 00:35:34) rašė:
Pribrendo man jau laikas kai reik keist telefoną. Dabar turiu 7310 Supernova ir 1800 darbinį.
Taigi blaškausi tarp dviejų variantų. Nokia N8 ir HTC.
Buvau NOKIA salone vokiečių gatvėj ir pamaigiau N8. Nepatiko, kad akumas nesikeičia, sim kortelė įsistato iš šono kaip ir micro sd korta. Nesupratau kam reik micro sd jungties jei vidinė atmintis telefono 16gb. Ekranas veikia nuo šilumos kiek supratau nes spaud-iant su odine pirštine nereagavo (nors C6 reagavo į pirštinės paspaudimą)
Patiko tai, kad gana greit veikia net jei atidaryta keletas programų. Tiek ekranas tiek korpusas yra gan geros kokybės, nelieka pirštų žymių lyginant su C6 pvz. Kaip ir kažkas čia minėjo yra kamera ir kaip paprastam vartotojui labai patogi bei kokybiška.
Dėl HTC nesu labai apsisprendęs kokio noriu bet man jie patinka labiau nes visų pirma tai akumą galima pasikeist, ir sim kortelė dedasi jei neklystu po akumu. Aišku iškrist sim kortelė gal ir neiškris bet pas nokia N8 man tas dalykas atrodo keistokai ir nepatikimai. Ir pats meniu kažkaip mielesnis man HTC nei Nokia.
Šiaip man reikalingiausios funkcijos tel yra: internetas. wifi, kamera ir nebūtina bet GPS.
Ką galėtumėt man pasiūlyt?
Jeigu tau reikia fotiko ir navigacijos - tai tik Nokia. O internetas pas visus daugmaž vienodas, bent jau aš vistiek Opera Mini instaliuoju. Aišku HTC dydesni ekranai, tai gal naršyt patogiau..
0

alibaba75   2011-01-30, 00:48:04  |  cituoti
lelius (2011-01-29, 21:14:25) rašė:
linas77 (2011-01-29, 21:07:09) rašė:
...
Na gps ir kitka jei naudosi tai poto kazin ar beturesi iš ko skambinti kitus privalumus naudojant kaip gps ar interneta tai išsikraus per 5-10val
sakyciau intervalas idomus 5-10 val :) naudoju nuo gruodzio 31 dienos 2010 metu. ir sitas telefonas atitinka visas pagyras issakytas jam jaik a, kamera super foto video super jai ka, jai tik pokalbiam naudoji su baterijos taupymo funkcija tai man yra islaikes beveik .....6 paras kalbant sms foto siek tiek video , kalbant ne po viena pokalbi i dienna ieinantis iseinatis bendrai kokie20-30 min per diena,kaitol pradejau naudotis tai ir internata naudojau kad isbandyciau visaip
laiko mazdaug paparsatu rezimu 2-3 paras su taupymu 3-4 iki 5 paru ,idomus labai dalykas kad smartfonas tiek istempai su tokia begalia funkciju, na su tuo galiu sutikti jai ilga laika naudosi Gps tai akuma spases greiciau bet nei per 5 nei per 10 val antoi i dienoi i pabaiga ,bet cia jau resursu naudojumo bedos.Labai normalus aparatelis. O ka ci avisi blevyzgoja kad su juo daug bedu TAI SAKAU NEKREIPKIT DEMESIO. daug kas prikaluso kaip, kokiu rezimu, kokiu intensivumu ji naudosit, esu ji pasodines per 1 para bet tai telefonu per BLIUTIUF, AUSINES KALBEJAU VISA DIENA BEVEIK BEPERSTOJO,su maziukais inetrevalais tai nuo ryto iki vakaro.Vakare velai jau pypsejo lyg vidurnaklcio atsijuneg bet ta diena prakalbeta buvo vos ne tiek kiek per savaite tai va:) IR DAR PER AUSINE. tai va GERAS APARATAS PATIKIMAI DIRBA, SMAGUS NAUDOTI. TAI VA KAS TURIT NAUDOKITES IR DZIAUKITES :):)
0

Šioje temoje naujų žinučių kurti negalima.

Puslapiai: |1|...|81|...|161|162|163|164|165|...|240|...|320|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
Symbian
Mobili operacine sistema . Mobilieji telefonai su "Symbian" gali atlikti kompiuterio funkcijas.
Versijos :

Symbian OS Series 60 : N70, N90, 3230, 6260, 6630 , 6600, 7610, 6670, 6681, 6680 .

Symbian OS S60 3rd Edition : Nokia E60 ,E61, E70, N71, N73, N80, N91, 3250 , 5500 .

Symbian OS Series 80 : 9300, 9300i, 9500 .

Symbian OS Series 90 : Nokia 7710, 7710i .

Symbian UIQ 2. : Sony Ericsson P910i, P900 .

Symbian OS UIQ 3. : Sony Ericsonn P990i, M600i, W950i .

www.my-symbian.com
www.symbian.com
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Rom
Read only memory
HDMI
HDMI – tai visiškai skaitmeninė jungtis, kuri yra skirta perduoti nesuspaustus vaizdo ir garso signalus. Vienu metu per HDMI laidą perduodama video medžiaga, garsas ir duomenys. Per šią jungtį galite prijungti DVD/HD-DVD/Blu-ray įrenginius, namų kino sistemą, HD grotuvą. Norėdami žiūrėti aukštos raiškos vaizdo medžiagą, turėsite naudoti HDMI jungtį. Ši jungtis dabar plačiai paplitusi kompiuteriuose ir televizoriuose.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Opera mini
Mobiliam pritaikyta internetinė naršyklė , pasižymi greita eiga , tinka daugeliui modelių .Yra lietuviška versija .

Atsisiusti galite iš čia :
http://www.opera.com/products/mobile/operamini/phones/?man=nokia#models