Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung G925F Galaxy S6 Edge  + Rašyti žinutę
Samsung G925F Galaxy S6 Edge
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|4|5|6|7|8|...|10|...|14|...|18|

 
ssx (ekspertas)   2016-08-10, 17:12:55  |  cituoti
Mėgėjes (Svečias) (2016-07-28, 22:31:53) rašė:
Nes žodžiu man šitam telefonui poxelei išdege (gamyklinis brokas) ir neseniai iskėliau kamputi ekrano ,tai manot pakeistų garantinis ekraną į naują?
Reikejo tvarkyti ,kol nebuvo ekranas iskeltas... dabar abejoju ar tvarkys garantinis...
0

ricii   2016-08-10, 13:09:33  |  cituoti
Mėgėjes (Svečias) (2016-07-28, 22:31:53) rašė:
Nes žodžiu man šitam telefonui poxelei išdege (gamyklinis brokas) ir neseniai iskėliau kamputi ekrano ,tai manot pakeistų garantinis ekraną į naują?
garantinį nubrauks, nesvarbu, kad ne ant pačio ekrano stikle įskilimas. Pažįatamam kamputyje vos įskelta buvo, dėklui apgaubiant net nesimato nes kokiu 2 mm įskilimas, nešė dėl krovimo jungties į garantinį, bet nubraukė garantinį dėl tokio įskilimo.
0

marvelas (teršėjas)   2016-08-10, 12:18:39  |  cituoti
scuderiaferrari (2016-08-10, 11:00:33) rašė:
sveiki, s6 edge naudotojai, zadu pirkti si telefona tik su pliusu, bet kiek girdejau, kad tos lenktos pleveles ir lenkti stiklai nelaiko krastu, atlinpa, ten patenka dulkiu, ir taip gaunasi, kad pinigai i bala uz brangias stiklo apsaugas... kaip ten yra istikruju? aciu
As plevele pats klijavau ant edge+ ir jau kelis menesius neatsiklijavo. Tiesa,kelias dienas po uzklijavimo bande atlipti,bet pagloscius sonus uzsitvirtino ir problemu nebera.
0

scuderiaferrari   2016-08-10, 11:00:33  |  cituoti
sveiki, s6 edge naudotojai, zadu pirkti si telefona tik su pliusu, bet kiek girdejau, kad tos lenktos pleveles ir lenkti stiklai nelaiko krastu, atlinpa, ten patenka dulkiu, ir taip gaunasi, kad pinigai i bala uz brangias stiklo apsaugas... kaip ten yra istikruju? aciu
0

mindosas (ekspertas)   2016-07-29, 00:24:35  |  cituoti
nepabandes nesuzinosi.
0

Mėgėjes (Svečias)   2016-07-28, 22:31:53  |  cituoti
Nes žodžiu man šitam telefonui poxelei išdege (gamyklinis brokas) ir neseniai iskėliau kamputi ekrano ,tai manot pakeistų garantinis ekraną į naują?
0

mindosas (ekspertas)   2016-07-28, 22:21:43  |  cituoti
jei gedimas nesusijes su kritimu, tai neturetu kabinetis, bet buna visko, dregmes daznai randa:)
0

Mėgėjes (Svečias)   2016-07-28, 22:18:51  |  cituoti
Sveiki bičiuliai, iškilo gan rimta problema. Žodžių kažkokių būdu iskėliau telefono ekrano kamputi ,tad norėčiau paklaust jeigu šiam telefonui kas nors dar su ekranu (defektų) atsitiktų ar ji priimtų taisyt ,ar nepriimtu dėl to jog iskiles ekranas truputį?:). AČIŪ LABAI UŽ ATSAKYMĄ
0

baneris_ml (veteranas)   2016-07-10, 23:02:07  |  cituoti
Pasimetęs (Svečias) (2016-07-10, 22:56:06) rašė:
baneris_ml (2016-07-10, 22:54:02) rašė:
...
Suklydau. Apgaudinėti ir yra baudžiama. Žinau, kad pats esu žioplas, kad pirkau. Bet žmogus buvo amžiuje atrodė padorus (plius dokumentai, garantinis ir tt).
Kol neišmokėta tol yra operatoriaus, geriau nenaujinti per PC, geriau gal pigai kam nors pasiūlyti. Jei naujnti tik su Odin, nes dabar sistema naujinių nebemato, nes buvo root ir Z3X boxais pakestas Imei, po perašymo gali būti ir blogiau, gali vėl nešti Imei atstatyti, lai įrašo naujausią versiją, tas kas Imei keitė.

Šiuo atveju apgaudinėjate jūs ir nusižengiate įstatymams.
0

Pasimetęs (Svečias)   2016-07-10, 22:56:06  |  cituoti
baneris_ml (2016-07-10, 22:54:02) rašė:
Pasimetęs (Svečias) (2016-07-10, 22:35:58) rašė:
...
Ne Ip keitė o Imei, kad blokavimas nebeveiktų, bet tai yra baudžiama pagal LR kodeksą,
Suklydau. Apgaudinėti ir yra baudžiama. Žinau, kad pats esu žioplas, kad pirkau. Bet žmogus buvo amžiuje atrodė padorus (plius dokumentai, garantinis ir tt).
0

baneris_ml (veteranas)   2016-07-10, 22:54:02  |  cituoti
Pasimetęs (Svečias) (2016-07-10, 22:35:58) rašė:
Sveiki,

susidūriau su tokia problema gal kas padės. Tai va nusipirkau s6 edge pagal skelbimą, pasinaudojau juo gal 3 mėnesius ir jį man užblokavo. Pasidomėjus kur bėda išsiaiškinau, kad senasis pardavėjas nustojo už jį mokėti įmokas, tipo jo firma bankrutavo ir Omintel užšaldė visus telefono numerius ir tuo pačiu ir telefonus. Omnitelį pasiūlė: padengti jo skolą apie 1000 eu, arba sutikus jį pasakyti, kad susimokėtų. Aišku nei to nei nebuvo įmanoma padaryti.

Tai radau kitą būdą. Geras vyrukas sutaisė telefoną, keisdamas ip.
Po viso to nustojo atsinaujinti programiškai telefonas. Tipo galima tik per pc. Mano klausimas būtų jei naujinčiau per pc ar neatsistatys ip ar dar kas nors? ir telefonas netaps vėl mp3 grotuvu? Noriu atsinaujinti programinę įrangą, nes baterija nieko nebelaiko apie 12 valandu, po truputį telefonas tampa laidiniu p.s draugė turi tokį pat bet jei 2 dienas visada tempia nors naudoja tiek pat kiek ir aš. Dėkui už info.
Ne Ip keitė o Imei, kad blokavimas nebeveiktų, bet tai yra baudžiama pagal LR kodeksą,
0

Pasimetęs (Svečias)   2016-07-10, 22:51:17  |  cituoti
aru_comments (2016-07-10, 22:47:15) rašė:
Pasimetęs (Svečias) (2016-07-10, 22:35:58) rašė:
...
Gal tu jį parduok. Čia bus vargo tau su juo. Garantinis jau netvarkys šio telefono. Čia forume ne kartą mes perspėjam dėl skelbimuose pirktų telefonu.
Neapsimoka man jau jo parduoti, esu biškiuką ekraną perskelęs. Jau liksiu su juo Tik kad norisi išnaudoti visas teikiamas funkcijas ir tą batereiją susitvarkyt.
0

aru_comments   2016-07-10, 22:47:15  |  cituoti
Pasimetęs (Svečias) (2016-07-10, 22:35:58) rašė:
Sveiki,

susidūriau su tokia problema gal kas padės. Tai va nusipirkau s6 edge pagal skelbimą, pasinaudojau juo gal 3 mėnesius ir jį man užblokavo. Pasidomėjus kur bėda išsiaiškinau, kad senasis pardavėjas nustojo už jį mokėti įmokas, tipo jo firma bankrutavo ir Omintel užšaldė visus telefono numerius ir tuo pačiu ir telefonus. Omnitelį pasiūlė: padengti jo skolą apie 1000 eu, arba sutikus jį pasakyti, kad susimokėtų. Aišku nei to nei nebuvo įmanoma padaryti.

Tai radau kitą būdą. Geras vyrukas sutaisė telefoną, keisdamas ip.
Po viso to nustojo atsinaujinti programiškai telefonas. Tipo galima tik per pc. Mano klausimas būtų jei naujinčiau per pc ar neatsistatys ip ar dar kas nors? ir telefonas netaps vėl mp3 grotuvu? Noriu atsinaujinti programinę įrangą, nes baterija nieko nebelaiko apie 12 valandu, po truputį telefonas tampa laidiniu p.s draugė turi tokį pat bet jei 2 dienas visada tempia nors naudoja tiek pat kiek ir aš. Dėkui už info.
Gal tu jį parduok. Čia bus vargo tau su juo. Garantinis jau netvarkys šio telefono. Čia forume ne kartą mes perspėjam dėl skelbimuose pirktų telefonu. Dėl IP neturetu nukristi. Gali per odin atsinaujinti.
0

Pasimetęs (Svečias)   2016-07-10, 22:35:58  |  cituoti
Sveiki,

susidūriau su tokia problema gal kas padės. Tai va nusipirkau s6 edge pagal skelbimą, pasinaudojau juo gal 3 mėnesius ir jį man užblokavo. Pasidomėjus kur bėda išsiaiškinau, kad senasis pardavėjas nustojo už jį mokėti įmokas, tipo jo firma bankrutavo ir Omintel užšaldė visus telefono numerius ir tuo pačiu ir telefonus. Omnitelį pasiūlė: padengti jo skolą apie 1000 eu, arba sutikus jį pasakyti, kad susimokėtų. Aišku nei to nei nebuvo įmanoma padaryti.

Tai radau kitą būdą. Geras vyrukas sutaisė telefoną, keisdamas ip.
Po viso to nustojo atsinaujinti programiškai telefonas. Tipo galima tik per pc. Mano klausimas būtų jei naujinčiau per pc ar neatsistatys ip ar dar kas nors? ir telefonas netaps vėl mp3 grotuvu? Noriu atsinaujinti programinę įrangą, nes baterija nieko nebelaiko apie 12 valandu, po truputį telefonas tampa laidiniu p.s draugė turi tokį pat bet jei 2 dienas visada tempia nors naudoja tiek pat kiek ir aš. Dėkui už info.
0

marvelas (teršėjas)   2016-07-06, 05:56:45  |  cituoti
Forume tiek daug ismananciu ir nei vienas nezino kaip atsakyti i mano klausima?
0

mindosas (ekspertas)   2016-07-02, 01:18:35  |  cituoti
Pas mane taip būna kai mazai naudoji telefoną.
0

marvelas (teršėjas)   2016-07-01, 22:23:37  |  cituoti
Paziurejau kas labiausiai eikvoja baterija ir pastebejau,kad android sistema,kuri neuzmiega jau beveik 12 valandu. Kas gali jai neleisti uzmigti ir kaip sia problema spresti? Dazniau perkraudineti sistema? Paskutini karta sistema perkroviau pries beveik 6 paras.
0

mindosas (ekspertas)   2016-06-23, 18:47:58  |  cituoti
Palaikykit ilgiau ant krovimo, jei nepadės, neškit į garantinį.
0

Vita (Svečias)   2016-06-23, 18:42:03  |  cituoti
Sveiki norejau klausti nusipirkau nauja Samsung galaxy 6 edge bet jis i nieka nereguoja nei i ijungina nei i krovima. Gal ka netaip darau?
0

Ryuzaki21 (ekspertas)   2016-06-23, 13:41:19  |  cituoti
Sveiki, ar samsungas rakina bootloader'i jei telefonas buvo priristas prie operatoriaus? Beje kaip paziuret Bootloader'io statusa?
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|4|5|6|7|8|...|10|...|14|...|18|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
IMEI
(International Mobile Equipment Identity)
tai unikalus numeris, suteikiamas kiekvienam telefono aparatui.
IP
(IP address)
Tai unikalus numeris, identifikuojantis kompiuterį tinkle ir internete. IP adresą sudaro keturi taškai atskirti skaičiais, pvz., 89.272.7.71.
MP3
MP3 - tai vienas iš garso failų suspaudimo būdų. MP3 - nekomercinis ir visiems prieinamas garso suspaudimo įrankis. Neprarandant pastebimos garso kokybės MP3 informacijos kiekį gali sutalpinti į 12 kartų mažesnę apimtį. Taip padaryti įgalina MPEG algoritmas.
MP3 iš įrašo pašalina silpnesnius garsus, kurie dėl mūsų klausos organo netobulumo nepatenka į žmogaus smegenis. Pirmiausia iš įrašo pašalinami tie garso diapazono dažniai, kurių žmogaus ausis negirdi (kokybiškame audioįraše jie yra kaip atsarga tiems, kurie turi ypatingas ausis). Žmogaus smegenys į kokį nors veiksnį (šiuo atveju garsą) reaguoja ribotą laiką. Smegenys "negirdi" silpnesnių garsų prieš ir po stipraus garso. Visa tai taip pat pašalinama iš skaitmeninio garso įrašo. Kitaip tariant, įrašas "suspaudžiamas".
MP3 taip pat išnaudoja ir stereo muzikos įrašymo subtilybes. Stereo efektą gauname garsą įrašydami į du kanalus. Skirtumai tarp kanalų sukuria stereo efektą. Tačiau abiejuose kanaluose yra ir daug tų pačių garsų. MP3 formatas tokius atskirų kanalų garsus užrašo kaip vieną bendrą garsą. Atkuriant muziką, toks signalas transliuojamas į du kanalus ir atkuriamas turėtas garsas.
MP3 formatas

http://www.mp3-tech.org/

Legalūs MP3 failai
www.mp3.com
www.besonic.com
www.listen.com
www.mp3it.com
www.audiohighway.com
www.onlinemusic.com
www.addict.com
www.tribute-entertainment.co.uk
www.ampcast.com
www.vitaminic.com
www.ubl.com