Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung Galaxy S7 Edge G935  + Rašyti žinutę
Samsung Galaxy S7 Edge G935
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|25|...|29|30|31|32|33|...|48|...|72|...|96|

 
ssx (ekspertas)   2017-01-23, 14:49:31  |  cituoti
pls (2017-01-23, 14:33:07) rašė:
Tai jo, vieniem maiso kitiem ne. Vienam kolegai sake taip pat erzina, kitam dzin :) Na pas mane tu dulkiu nemazai virs home mygtuko ir naudojantis telefonu visada matosi, nereikia net kraipyti tam tikrais kampais. Goldo neemiau, nes jau atsibodo, paskutiniai 4 telefonai buvo gold (m7, m8, iph6, s6edge+). Labiausiai norejau silver arba black, gaila silver Lietuvoje kaip suprantu nepardavinejamas
As taip pat goldo nebenorejau , nes s5 gold,edge + gold,iphone 6s gold buvo-bet neemiau juodo del teplumo(nors nebutu tepesis,silikoniniam dekliuke idetas vis tiek)...nors galvojau naudosiu be deklo... silver norejau , bet salonuose nera ju. Tik skelbiu.lt buvau mates parveztinius pardavinejo...
0

pls (pažengęs)   2017-01-23, 14:33:07  |  cituoti
Tai jo, vieniem maiso kitiem ne. Vienam kolegai sake taip pat erzina, kitam dzin :) Na pas mane tu dulkiu nemazai virs home mygtuko ir naudojantis telefonu visada matosi, nereikia net kraipyti tam tikrais kampais. Goldo neemiau, nes jau atsibodo, paskutiniai 4 telefonai buvo gold (m7, m8, iph6, s6edge+). Labiausiai norejau silver arba black, gaila silver Lietuvoje kaip suprantu nepardavinejamas
0

Beer   2017-01-23, 14:29:10  |  cituoti
pls (2017-01-23, 13:58:21) rašė:
As tai nelabai patenkintas s7 edge surinkimo kokybe. Gerai, ten niekas netraska ir pan, bet tarpai korpuse tai jau pradeda erzinti. Pvz aplink home mygtuka belekiek dulkiu prisirinke ir neina iskrapstyt, popieriaus lapas telpa i tarpeli, bet nelabai ka isvalo, nes dulkes pusiau po stiklu jau uzeje, aisku matosi tik prie gero apsvietimo. Toliau, gale korpuso palei viena briauna yra tarpelis nuo telefono virsaus iki apacios renkasi dulkes po stiklu. Kaip telefonas gali tureti atsparumo dulkems sertifikata, kai tokios nesamones vyksta? Galvojau, kad nesiu i garantini, bet zinant samsungo garantini tai butu laiko svaistymas, taip pat pagooglinau forumuose, tai cia masiskas dalykas, o ne pavienis atvejis, jei ir irodyciau garantiniui bloga surinkimo kokybe, tai max ka pasiulys tai nauja telefona, bet vel gausiu toki pati, nes cia nera tiesiog, kad pakliuvo man brokuotas, cia jau globaliu mastu taip yra. Tos dulkes aplink home mygtuka, kad ir kaip juokingai skambetu, bet tikrai erzina ir jos tikrai aiskiai matosi naudojantis telefonu dienos sviesoje. Pas S6 edge+ taip pat buvo mini tarpeliai kai kur, bet ten buvo auksine spalva, tai nesimate tu dulkiu beveik, o dabar ant s7 edge juodos spalvos tai stipriai matosi ir erzina. Telefonai be atsparumo dulkems neturi tokiu bajeriu, o cia samsung flagmanas su IP68 sertifikatu...

Kad butu aiskiau apie ka kalba eina, tai radau uzsienio forume foto, panasiai ir man yra. Daugiausiai renkasi virs home mygtuko. Tik aisku nuotraukoj taip nesimato kaip realybej.
http://s018.radikal.ru/i519/1603/ab/3081818ecbcc.jpg
Dabar pažiūrėjaubir pas mane yra šiek tiek dulkių žemiau home button. Kol nepaskaičiau, tol nebuvau net pastebėjęs. Bet kažkaip man tas nemaišo, daugiau visur kitur yra viskas tvarkoj :) tik jau užkniso atnaujinimo laukt...
0

ssx (ekspertas)   2017-01-23, 14:29:00  |  cituoti
pls (2017-01-23, 14:26:59) rašė:
ssx (2017-01-23, 14:20:28) rašė:
...
Manau, del to, kad goldas, pas kolega irgi nesimato nes goldas, bet dar 2 kolegos turi juodus, tai pas juos taip pat pilna dulkiu matosi
Gerai,kad juodo neemiau :D reiskia ir pas mane ju yra, tiesiog nesimato.
0

pls (pažengęs)   2017-01-23, 14:26:59  |  cituoti
ssx (2017-01-23, 14:20:28) rašė:
pls (2017-01-23, 13:58:21) rašė:
...
Issiemiau katik tel is idekliuko , jokiu dulkiu nematau is visu kampu isziurejau, gal kad goldas nesimato .
Manau, del to, kad goldas, pas kolega irgi nesimato nes goldas, bet dar 2 kolegos turi juodus, tai pas juos taip pat pilna dulkiu matosi
0

ssx (ekspertas)   2017-01-23, 14:20:28  |  cituoti
pls (2017-01-23, 13:58:21) rašė:
As tai nelabai patenkintas s7 edge surinkimo kokybe. Gerai, ten niekas netraska ir pan, bet tarpai korpuse tai jau pradeda erzinti. Pvz aplink home mygtuka belekiek dulkiu prisirinke ir neina iskrapstyt, popieriaus lapas telpa i tarpeli, bet nelabai ka isvalo, nes dulkes pusiau po stiklu jau uzeje, aisku matosi tik prie gero apsvietimo. Toliau, gale korpuso palei viena briauna yra tarpelis nuo telefono virsaus iki apacios renkasi dulkes po stiklu. Kaip telefonas gali tureti atsparumo dulkems sertifikata, kai tokios nesamones vyksta? Galvojau, kad nesiu i garantini, bet zinant samsungo garantini tai butu laiko svaistymas, taip pat pagooglinau forumuose, tai cia masiskas dalykas, o ne pavienis atvejis, jei ir irodyciau garantiniui bloga surinkimo kokybe, tai max ka pasiulys tai nauja telefona, bet vel gausiu toki pati, nes cia nera tiesiog, kad pakliuvo man brokuotas, cia jau globaliu mastu taip yra. Tos dulkes aplink home mygtuka, kad ir kaip juokingai skambetu, bet tikrai erzina ir jos tikrai aiskiai matosi naudojantis telefonu dienos sviesoje. Pas S6 edge+ taip pat buvo mini tarpeliai kai kur, bet ten buvo auksine spalva, tai nesimate tu dulkiu beveik, o dabar ant s7 edge juodos spalvos tai stipriai matosi ir erzina. Telefonai be atsparumo dulkems neturi tokiu bajeriu, o cia samsung flagmanas su IP68 sertifikatu...

Kad butu aiskiau apie ka kalba eina, tai radau uzsienio forume foto, panasiai ir man yra. Daugiausiai renkasi virs home mygtuko. Tik aisku nuotraukoj taip nesimato kaip realybej.
http://s018.radikal.ru/i519/1603/ab/3081818ecbcc.jpg
Issiemiau katik tel is idekliuko , jokiu dulkiu nematau is visu kampu isziurejau, gal kad goldas nesimato .
0

pls (pažengęs)   2017-01-23, 13:58:21  |  cituoti
As tai nelabai patenkintas s7 edge surinkimo kokybe. Gerai, ten niekas netraska ir pan, bet tarpai korpuse tai jau pradeda erzinti. Pvz aplink home mygtuka belekiek dulkiu prisirinke ir neina iskrapstyt, popieriaus lapas telpa i tarpeli, bet nelabai ka isvalo, nes dulkes pusiau po stiklu jau uzeje, aisku matosi tik prie gero apsvietimo. Toliau, gale korpuso palei viena briauna yra tarpelis nuo telefono virsaus iki apacios renkasi dulkes po stiklu. Kaip telefonas gali tureti atsparumo dulkems sertifikata, kai tokios nesamones vyksta? Galvojau, kad nesiu i garantini, bet zinant samsungo garantini tai butu laiko svaistymas, taip pat pagooglinau forumuose, tai cia masiskas dalykas, o ne pavienis atvejis, jei ir irodyciau garantiniui bloga surinkimo kokybe, tai max ka pasiulys tai nauja telefona, bet vel gausiu toki pati, nes cia nera tiesiog, kad pakliuvo man brokuotas, cia jau globaliu mastu taip yra. Tos dulkes aplink home mygtuka, kad ir kaip juokingai skambetu, bet tikrai erzina ir jos tikrai aiskiai matosi naudojantis telefonu dienos sviesoje. Pas S6 edge+ taip pat buvo mini tarpeliai kai kur, bet ten buvo auksine spalva, tai nesimate tu dulkiu beveik, o dabar ant s7 edge juodos spalvos tai stipriai matosi ir erzina. Telefonai be atsparumo dulkems neturi tokiu bajeriu, o cia samsung flagmanas su IP68 sertifikatu...

Kad butu aiskiau apie ka kalba eina, tai radau uzsienio forume foto, panasiai ir man yra. Daugiausiai renkasi virs home mygtuko. Tik aisku nuotraukoj taip nesimato kaip realybej.
http://s018.radikal.ru/i519/1603/ab/3081818ecbcc.jpg
1

Tomas (Svečias)   2017-01-20, 19:24:40  |  cituoti
O gal zinot kur pirkti pilnai limpanti stikla?
0

paulius (Svečias)   2017-01-20, 18:50:08  |  cituoti
nekainuoja jis tiek aferistai cia
0

mindosas (ekspertas)   2017-01-20, 18:09:47  |  cituoti
Gali but, nesidomejau.
0

Beer   2017-01-20, 18:06:25  |  cituoti
mindosas (2017-01-20, 18:04:36) rašė:
Nuo smugio apsaugo stiklas.
Kad nėr normalių stiklų "edžui"
0

mindosas (ekspertas)   2017-01-20, 18:04:36  |  cituoti
Nuo smugio apsaugo stiklas.
0

Beer   2017-01-20, 16:23:00  |  cituoti
Tomas (Svečias) (2017-01-20, 13:05:34) rašė:
Noreciau kad tiek nuo smugio apsaugotu tiek nuo ibrezimu ant nugareles turiu uzsidejas plona silikonini idekliuka
Nuo smūgių turbūt nieko gero nerasi, o jei nori nuo įbrėžimų, tai internete pasiieškok nano dangos telefonų ekranams :)
0

Tomas (Svečias)   2017-01-20, 13:05:34  |  cituoti
Noreciau kad tiek nuo smugio apsaugotu tiek nuo ibrezimu ant nugareles turiu uzsidejas plona silikonini idekliuka
0

Beer   2017-01-20, 13:01:22  |  cituoti
Tomas (Svečias) (2017-01-20, 11:41:19) rašė:
Sveiki. Na ar yra jau lietuvoj 7.0 android? Beje turiu klausyma kokia plevele turit uzsideja nes as pirkau is tele2 plevele tai antra diena jau tokia atsokinejus gal yra stiklas kuris visas limpa o ne tik krastai?
Androido kol kas nera, o tu stiklo nori, kad nesibraižytų ekranas ar, kad nuo smūgių apsaugotų?
0

Tomas (Svečias)   2017-01-20, 11:41:19  |  cituoti
Sveiki. Na ar yra jau lietuvoj 7.0 android? Beje turiu klausyma kokia plevele turit uzsideja nes as pirkau is tele2 plevele tai antra diena jau tokia atsokinejus gal yra stiklas kuris visas limpa o ne tik krastai?
0

Vitalij88   2017-01-19, 08:32:59  |  cituoti
djst (2017-01-18, 16:14:32) rašė:
Prieš 2 dienas susidūriau su softo bug“u. Pakalbėjus telefonu staiga niekam nebegalėjau prisiskambinti, man taip pat niekas negalėjo paskambinti. Pirma ką pagalvojau, kad sim koryelė sugedo, bet kitame telefone ji veikė, o išėmua ją iš manojo telefono rodė vis tiek rodė visas ryšio padalas. Perkrovimas nepadėjo. Tad nutariau atstatyti gamyklinius parametrus. Nepadėjo. Po kurio laiko sistema aptiko klaidą ir pasiūlė išsiųsti "Bug report". Išsiunčiau, gedimas vis dar egzistavo. Tik po gerų 15min telefonas atsigavo ir man/aš galėjau skambinti bei maudotis mobiliu internetu.
Gali nešti į garantinį. Man taip buvo, iškart pasikartodavo nedaznai o poto vos nie po kiekvieno atsilepimo i skambutį. Kas kokingiausia je nesutaise man ji is pirmo karto ir pasake kad pas mane sim sugedus. Tik po intensivios diskusijos su vadove pateise.
0

ssx (ekspertas)   2017-01-18, 16:58:06  |  cituoti
djst (2017-01-18, 16:14:32) rašė:
Prieš 2 dienas susidūriau su softo bug“u. Pakalbėjus telefonu staiga niekam nebegalėjau prisiskambinti, man taip pat niekas negalėjo paskambinti. Pirma ką pagalvojau, kad sim koryelė sugedo, bet kitame telefone ji veikė, o išėmua ją iš manojo telefono rodė vis tiek rodė visas ryšio padalas. Perkrovimas nepadėjo. Tad nutariau atstatyti gamyklinius parametrus. Nepadėjo. Po kurio laiko sistema aptiko klaidą ir pasiūlė išsiųsti "Bug report". Išsiunčiau, gedimas vis dar egzistavo. Tik po gerų 15min telefonas atsigavo ir man/aš galėjau skambinti bei maudotis mobiliu internetu.
man su iphone 6s taip buvo :) Galvojau rageli pririso ,nes is skelbimu pirktas :D bet pasirodo Tele-2 buvo sugrybaves :)
0

djst (ekspertas)   2017-01-18, 16:14:32  |  cituoti
Prieš 2 dienas susidūriau su softo bug“u. Pakalbėjus telefonu staiga niekam nebegalėjau prisiskambinti, man taip pat niekas negalėjo paskambinti. Pirma ką pagalvojau, kad sim koryelė sugedo, bet kitame telefone ji veikė, o išėmua ją iš manojo telefono rodė vis tiek rodė visas ryšio padalas. Perkrovimas nepadėjo. Tad nutariau atstatyti gamyklinius parametrus. Nepadėjo. Po kurio laiko sistema aptiko klaidą ir pasiūlė išsiųsti "Bug report". Išsiunčiau, gedimas vis dar egzistavo. Tik po gerų 15min telefonas atsigavo ir man/aš galėjau skambinti bei maudotis mobiliu internetu.
0

Beer   2017-01-18, 00:44:27  |  cituoti
Perkraukit telefoną ir patys susidėkit leidimus :) nežinau kas čia per briedas, bet jei man neleidžia, tai aš taip darau :)
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|25|...|29|30|31|32|33|...|48|...|72|...|96|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .