Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung I9250 Galaxy Nexus  + Rašyti žinutę
Samsung I9250 Galaxy Nexus
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|5|...|9|10|11|12|13|14|...|17|

 
artorelis   2012-01-15, 02:15:24  |  cituoti
M1997 (2012-01-13, 19:39:37) rašė:
Aš turiu S2,nesu,ačiu Dievui aklas ir savo telefone jokio amoled matricos tipinio,anot kai kurių,žalsvo atspalvio nematau.Galiu pasakyti kad ekranas netgi geresnis už realiai puikų wave s8500 ekraną.Tik aš nesuprantu kodėl temoje apie nexus reikia kalbėti apie S2 (?).Ar Nexus tikrai neturi nieko gero iš savęs,kad reikia čia įrodinėti S2 trūkumus?Man Nexus nepatinka(nelabai patinka) todėl kad yra didelis ,sunkus,turi silpnesnę kamerą,neturi gorilos ir neturi(prašau nesijuokti)samsungo vartotojo aplinkos,nes man ji patinka.Be to jis yra aptakesniės formos,o man labiau prie širdies griežtenės linijos.
Man irgi labiau patinka kaip tu sakai ''griežtesnės linijos'' kaip kad pas ''Samsung Galaxy S2''. Labiau toks ''kampuotesnis'', daugiau toks i ploti truputėlį. Nepatinka ta taip vadinama ''16/9 formatas'' kaip kad pvz pas ''Nokia E7'', tai yra siauri ir pailgi ekranai. Aišku ''Samsung Google Nexus'' negrazu butu ivardinti ''siauru ekranu'' bet vis tiek ''S2'' forma labiau patinka.
0

saldainis   2012-01-15, 01:06:49  |  cituoti
kaip ir nesibraižo ekranas - http://www.youtube.com/watch?v=PkcYWwqO7oI ir čia - http://www.youtube.com/watch?v=uyLC61JxsJQ
0

M1997   2012-01-14, 21:48:22  |  cituoti
Ar jau turite kas nors.?
0

sissoko   2012-01-14, 11:52:39  |  cituoti
nokiann (2012-01-14, 00:08:56) rašė:
ir kodel gi istryne mano komentara.... :) keiksmazodziu nenaudojau :)
Na tave irgi gali debilu ir kvailiu isvadinti. Tai jeigu visi taip elgtusi kas gautusi? Reikia moketi diskutuoti.
0

nokiann (pažengęs)   2012-01-14, 00:08:56  |  cituoti
ir kodel gi istryne mano komentara.... :) keiksmazodziu nenaudojau :)
0

(Svečias)   2012-01-13, 21:53:02  |  cituoti
gameover (2012-01-13, 20:39:58) rašė:
http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=4219&idPhone2=3621&idPhone3=4135
palyginkit kamera su kuo norit, ir atsiprasykit kas isvadinot ja prasta :)
Neziurejau as tavo nuorodos bet gsmarena.com nexus apzvalgoje aiskiai parasyta.kad jeigu norite geresnes kameros turite rinktis ka nors kita.nors ir feks atsisakyti nexus ekrano privalumo.Dar raso kad tokia kamera yra visiskai netinkama telefonui su dvieju branduoliu procesoriuni.O tai reiskia kad sis telefonas nebus pozicionuojamas kaip auksciausios klases irenginys.Kas dar neaisku?Cia 5 mpx ir priekine 1,2 mpx.o kituose telefonuose 8 mpx ir priekine 2 mpx.Dabar pradekit aiskinti kad megapixeliai blogis ir tt.Deja ne vien kamera blogesne yra daugiau trukumu.Ir dar pasakysiu kad kad tik visiskas autas gali moketi uz si telefona 1900.
0

gameover   2012-01-13, 20:39:58  |  cituoti
http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idType=1&idPhone1=4219&idPhone2=3621&idPhone3=4135
palyginkit kamera su kuo norit, ir atsiprasykit kas isvadinot ja prasta :)
0

Efkito   2012-01-13, 19:49:49  |  cituoti
Vienas zmogus keletu postu zemiau paklause gero protingo klausimo " kuo nexus kamera yra prastesne ? " tas klausimas visdar neatsakytas.....

Dabar vel skaitau "turi silpnesne kamera" ....... kame ta silpnesne kamera ?
0

Efkito   2012-01-13, 19:45:37  |  cituoti
gameover (2012-01-13, 19:33:46) rašė:
Esme ne tame kad prisikabint, o tame, kad tai realus dalykas ir niekas nenori pripazint ir puola mus zvairiais ir panasei vadint.Atrodo pasakai kazka nevisai gero apie zmogaus turima telefona, o zmones jauciasi taip lyg izeistu juos pacius. As apie ta atspalvi pasakiau ne noredamas pasakyt kad S2 visiskas sudas, o tai kad ir toks populiarus visu aukstinamas telefonas taip pat turi minusu, beto zmones susitaikykit su ta mintim kad jis sensta ir jo era eina i pabaiga.
ne visiems "ekspertams" sita suprast ka parasiai....
0

M1997   2012-01-13, 19:39:37  |  cituoti
Aš turiu S2,nesu,ačiu Dievui aklas ir savo telefone jokio amoled matricos tipinio,anot kai kurių,žalsvo atspalvio nematau.Galiu pasakyti kad ekranas netgi geresnis už realiai puikų wave s8500 ekraną.Tik aš nesuprantu kodėl temoje apie nexus reikia kalbėti apie S2 (?).Ar Nexus tikrai neturi nieko gero iš savęs,kad reikia čia įrodinėti S2 trūkumus?Man Nexus nepatinka(nelabai patinka) todėl kad yra didelis ,sunkus,turi silpnesnę kamerą,neturi gorilos ir neturi(prašau nesijuokti)samsungo vartotojo aplinkos,nes man ji patinka.Be to jis yra aptakesniės formos,o man labiau prie širdies griežtenės linijos.
0

gameover   2012-01-13, 19:33:46  |  cituoti
Esme ne tame kad prisikabint, o tame, kad tai realus dalykas ir niekas nenori pripazint ir puola mus zvairiais ir panasei vadint.Atrodo pasakai kazka nevisai gero apie zmogaus turima telefona, o zmones jauciasi taip lyg izeistu juos pacius. As apie ta atspalvi pasakiau ne noredamas pasakyt kad S2 visiskas sudas, o tai kad ir toks populiarus visu aukstinamas telefonas taip pat turi minusu, beto zmones susitaikykit su ta mintim kad jis sensta ir jo era eina i pabaiga.
0

Taugis   2012-01-13, 19:17:58  |  cituoti
gameover (2012-01-13, 19:11:51) rašė:
Taugis (2012-01-13, 18:17:44) rašė:
...

cia niekas zalios su melyna nemaiso:) cia tik sakom kad balta spalva atvaizduoja zalsvu atspalviu, o gal jis ir mesvas, gal tau ne daltonikui geriau suprast:D
as kaip pvz daviau ;) be to toks smulkmeniskas kabinejimasis del kokio tai ala atspalvio del pvz pentile matricos ir t.t. atrodo juokingiau nei juokingai.tik parodo,kad kuo didesnis ukinykas nuo zagres,tuo didesni is saves eksperta daro tarp IT technologiju.bet kuriam normaliam vartotojui nereikia pasiemus smarphona su lupa ieskot kiek pixeliu dengia subpixeliu,koks atspalvis baltam fone,kai to baltumo retai matoma (protingi isvis tamsius backgroundus dedasi).etc.
0

gameover   2012-01-13, 19:11:51  |  cituoti
Taugis (2012-01-13, 18:17:44) rašė:
yra tokia liga,vadinama daltonizmu.cia itariu tas atvejis.dazniausiai zalia su melyna maisosi,atsiranda atspalviai.nieko nepadarysi,negalim gi visi idealiai sveikas akis turet :)

cia niekas zalios su melyna nemaiso:) cia tik sakom kad balta spalva atvaizduoja zalsvu atspalviu, o gal jis ir mesvas, gal tau ne daltonikui geriau suprast:D
0

(Svečias)   2012-01-13, 18:49:29  |  cituoti
Labai silpni apzvalgos ar kaip jie vadinasi pakreipimo kampqi.Be yo ir dar kazkas sake sh tuo nexuss yra negerai.Be tio kinietiskas procesorius ir kamera lieva .z nelygis.
0

Taugis   2012-01-13, 18:17:44  |  cituoti
yra tokia liga,vadinama daltonizmu.cia itariu tas atvejis.dazniausiai zalia su melyna maisosi,atsiranda atspalviai.nieko nepadarysi,negalim gi visi idealiai sveikas akis turet :)
0

gameover   2012-01-13, 17:28:22  |  cituoti
Efkito (2012-01-13, 16:23:13) rašė:
as ne apie spalvu atspalvius, o apie pacio amoled ekrano zalsva atspalvi. Kad tau lengviau butu ant sirdies pasakysiu, kad ta zalsva amoled ekrano atspalvi tureji ir pvz HTC Desire su amoled ekranu versija (nes Desire veliau buvo su SLCD ekranais, kur zalio atsplavio jau nebuvo)..... jau pavargau irodinet toliau.... tegul, kasnors kitas dabar irodineja, bo tikrai dar pagalvos kazkas, kad as cia vienintelis zalia atspalvi matau :D
Nepergyvenk as vakar buvau uz debila laikomas, kai bandziau pasakyt jiems tai kas aiskiai matoma:D
0

(Svečias)   2012-01-13, 17:17:00  |  cituoti
Efkito (2012-01-13, 16:23:13) rašė:
as ne apie spalvu atspalvius, o apie pacio amoled ekrano zalsva atspalvi. Kad tau lengviau butu ant sirdies pasakysiu, kad ta zalsva amoled ekrano atspalvi tureji ir pvz HTC Desire su amoled ekranu versija (nes Desire veliau buvo su SLCD ekranais, kur zalio atsplavio jau nebuvo)..... jau pavargau irodinet toliau.... tegul, kasnors kitas dabar irodineja, bo tikrai dar pagalvos kazkas, kad as cia vienintelis zalia atspalvi matau :D
Taip ir as buvau prisiskaites kad ekranas turi zalsva atspalvi.Prirekke pakeisti telefa,pirkau net netikrines ir... ir jokio zalsvo melsvo rausvo ar dar kokio atspalvio nera.Spalvos nera naturalios,truksta joms svelnumo,bet tai ir viskas.Ir tegu buna Nexus ekranas 100x geresnis,bet nereikia cia aiskinti kazkokiu atspalviu problemu.Tiesiog nekalbekime nesamoniu.Daug ko yra prirasyta:ir kad iPhone yra patys geriausi apzvalgos kampai,ir kad su S2 galima isgyventi iki 4 dienu,ir kad HTC vien tik gedimai,ir t.t. ir t.t.Neverta vadovautis kazkokiais neaiskiais isvedziojimais.Galiu pasakyti kad S2 turi problemu ir be atspalviu.Turi be abejo jh ir naujasis Nexus,taciau kol kas nieko nezinome apie jas.
0

_Android_ (ekspertas)   2012-01-13, 17:08:35  |  cituoti
Efkito (2012-01-13, 16:23:13) rašė:
as ne apie spalvu atspalvius, o apie pacio amoled ekrano zalsva atspalvi. Kad tau lengviau butu ant sirdies pasakysiu, kad ta zalsva amoled ekrano atspalvi tureji ir pvz HTC Desire su amoled ekranu versija (nes Desire veliau buvo su SLCD ekranais, kur zalio atsplavio jau nebuvo)..... jau pavargau irodinet toliau.... tegul, kasnors kitas dabar irodineja, bo tikrai dar pagalvos kazkas, kad as cia vienintelis zalia atspalvi matau :D
Kova su vėjo malūnais.
0

Efkito   2012-01-13, 16:23:13  |  cituoti
as ne apie spalvu atspalvius, o apie pacio amoled ekrano zalsva atspalvi. Kad tau lengviau butu ant sirdies pasakysiu, kad ta zalsva amoled ekrano atspalvi tureji ir pvz HTC Desire su amoled ekranu versija (nes Desire veliau buvo su SLCD ekranais, kur zalio atsplavio jau nebuvo)..... jau pavargau irodinet toliau.... tegul, kasnors kitas dabar irodineja, bo tikrai dar pagalvos kazkas, kad as cia vienintelis zalia atspalvi matau :D
0

_Android_ (ekspertas)   2012-01-13, 16:16:52  |  cituoti
Efkito (2012-01-13, 16:09:04) rašė:
labai viskas gerai matos ant baltos spalvos ekrano :) tik realybej dar geriau matos zalias ekrano atspalvis :) todel ir sakau, kad gyvai pasiziurek, gyvai palygink telefonus, o ne youtube ziurek :) sakysi, kal net ir sio video nieko nesimato ? :) kaip kiti forumieciai ? irgi nematot skirtumo ?
dabar dar gali palygint S2 ekrana su kokiu SLCD ekranu ir jei dar nieko nematysi, tada as .... tada as pasiduodu (nes jau kantrybe baigias) :D
Youtubėj matosi, kad Galaxy Nexus spalvos šiltesnės, pritariu, bet aš turiu nusirootinęs savąjį SII, kas leidžia pasikeisti stockinį ROM'ą, kernel'į. Spalvų atspalviai ištaisomi pasidarius ROOT.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|5|...|9|10|11|12|13|14|...|17|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
Rom
Read only memory