Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung i9300 Galaxy S III  + Rašyti žinutę
Samsung i9300 Galaxy S III
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|83|84|85|86|87|...|172|...|257|...|342|

 
arunnass (ekspertas)   2013-04-24, 16:26:09  |  cituoti
(Svečias) (2013-04-24, 16:23:20) rašė:
Algelis (Svečias) (2013-04-24, 16:03:34) rašė:
...
Siuskis Thumb Keyboard arba SwiftKey Keyboard.
Siuskis Thumb Keyboard arba SwiftKey Keyboard.
1

Algelis (Svečias)   2013-04-24, 16:03:34  |  cituoti
Gal kas susidurete? neroutintam normaliam telefonui kai is google play parsisiunti sriftus ivairius tai AVG arba Dr. Web visus (su viena isimtimi) laiko kaip virusus. Ar cia normalu? negi visi sriftai virusuoti.... Ar jie tiek "ilenda/isiinstaliuoja" i telefona, kad antivirusines juos tokiais laiko, nors is tiesu nera virusai? Gal kas ka zino?
3

cLein   2013-04-24, 13:27:34  |  cituoti
Sveiki. skaitinejau skaitinejau apie sgs3 ir galvojau ka imti. visi raso shudas lagina stringa batareika nelaiko ir pan. lygiai toki pat pernai motinai padovanojom. nu su ja neaisku kaip ten yra bet batarke jai islaiko 5 dienas :D. kadangi ji patikrino telefona, is jos puses viskas grazu, nusiskundimu nera, tai ir as nusipirkau. PPirmuju 3 krovimu padoriu padaryti nepavyko. vis knietedavo paimti i rankas ir batareika as pats iseikvodavau tai 3 krovimai buvo padaryti per 3 dienas :D. pradzioje bandziau ziureti kaip jis sukasi su ICS. nieko daug negaliu pasakyti telefonas kaip telefonas viskas graziai vaiksto batarke jei sms skambuciai netas ir zaidimai tai uztenka 1 dienai vakare jau ~25% baterijos likutis. jei tik sms ir biski skambinant 2d 18h 45min ir 3cios dienos vakare likutis ~15%. sms parasoma per diena apie 150. atnaujinus telefona i JB jokiu zymiu skirtumu nepastebejau. programu krovimas tas pats, baterijos laikymas tas pats. labiausiai mane pamalonino butent baterija sitam modeliui. Bo tureta nokia 5800 jei tik pazaidi ar netas 3 valandos nera jos. sg ace datemdavo iki 2.5 valandeliu. o cia visa diena mobas ant ranku ir jis gyvas. kas nustatyta jame, tai tik energijos taupymas su automatiniu ekrano ryskumu. daugiau nieko. wifi pastoviai on mobilieji duomenys on keli langai taipogi. navigacijos nereikia tai laikau isjungta. bet va dabar klausimas kiek ram'u jis turi valgyti, nes man pastoviai jis valgo po 600 ramu. cia norma ar jau perdaug? kas nepatiko tai 16 gigu tikrai permaza vietos. isirasai geresnius 3 zaidimus kad darbe neprailgtu laikas igo navi ir atmintis is esmes kaip ir pilna :/ kaip perkelti i sd korta programas kad jos butu veikiancios dar neissiaiskinau. teip dabar mano toks mazas vertinimas sito telefono.
1. Dydis ir dizainas atitinka mano skoni. telefonas maloniai guli rankoje. dideliu problemu kaip ktii del plastmasiu ir pan nematau. man ji maloni. pas mane baltas tai to teplumo nematau. ir man tai neidomu.
2. Ekranas. spalvos geros ryskios, gal siek tiek nervina kad nera konkreciai baltos spalvos atitinkamose situacijose bet tas netrugdo. tokio grazaus ekrano dar neturejau. valdymas malonus. viskas darosi svelniai. Visi keikia kad pries saule ziurint i ekrana nieko nesimato. ta galiu paneigti. viskas matosi kuo puikiausiai, nera kaikuriu zmoniu isivaizduojamo veidrodzio. nebent jiems deretu nusiimti apsaugine plevele gal ji sukele kokius veidrodzius.
3. Baterija nu nezinau kaip kitiems bet man tokios pilnai uztenka ir net perdaug lyginnant su kitais telefonais. taip ilgai veikiancios baterijos nebuvau mates nuo smartu pradzios. laikymas 1 diena, nepaleidziant telefono is ranku. kazkue 3 dienos naudojantis minimaliai keli skambuciai ir sms.
4. Gal kiek istikro mazai atminties, bet jei zaisti nezadama tai jos per akis.
5. internetas veikiantis tikrai greitai, jokio lago jokio tampymo scrolinant per puslapius.
6. kamera visiskoje tamsoje gal ir truksta galingesnes blykstes bet ko noret cia ne fotoaparatas. prieblandoje tikrai gaunasi dar gan geros nuotraukos, taip pat ir geras vaizdo irasas. neismeta vaizdo kvadratukais.
7. prikrauta daug nereikalingu funkciju kuriu dauguma tikrai nepanaudos nei karto ir ju istrinti neina.
Mano verdiktas. siai dienai pats geriausias telefonas uz gera kaina. juolab kad pasiderejus su mobili gausit dar papildomai nuolaidele.
2

darune (pažengęs)   2013-04-24, 05:36:44  |  cituoti
Sweetas (2013-04-24, 00:21:07) rašė:
jei atstatai gamyklinius parametrus ar dingta visos irasytos proogramos? reikia vel is googleplay pumpuotis?
tau tokio telefono tikrai nereikejo pirkt :-)
0

Sweetas   2013-04-24, 00:21:07  |  cituoti
jei atstatai gamyklinius parametrus ar dingta visos irasytos proogramos? reikia vel is googleplay pumpuotis?
0

jonsss (moderatorius)   2013-04-22, 21:20:51  |  cituoti
Stendalis (2013-04-22, 18:47:57) rašė:
Sheriff (2013-04-22, 16:38:47) rašė:
...
Na taip, geriausias gal ir per stipriai pasakiau, bet tai buvo bene geriausias variantas mano poreikiams :) Kadangi nuotraukų kontaktuose iš vis nėra, tai esminis momentas buvo greitis :)
man orginali adresatų programa tam kartui nelagina :D
0

Stendalis (ekspertas)   2013-04-22, 18:47:57  |  cituoti
Sheriff (2013-04-22, 16:38:47) rašė:
Stendalis (2013-04-22, 15:42:24) rašė:
...
Dėl GERIAUSIAS tai skambiai pasakyta (; Taip, ši programėlė sukasi pakankamai greitai ir to visus užknisusio lago nėra. BET. Ką tik pabandžiau ir iškarto nepatiko, kad nerodo VISŲ kontaktų foto. Tarkim šiuo metu aš esu "surišęs" kontaktuose, google, FB ir kitose "sistemose" esančius to paties žmogaus kontaktus tarpusavyje ir kontaktą matau su to žmogaus nuotrauka. Man asmeniškai ir patogu ir gražu. Šioje programėlėje vos keleto kontaktų foto (įtariu iš googlo) ir krūva nykių vienodų ikonėlių. Jei reikia greičio, gal, bet jei NE TIK greičio, tai ši programėlė tikrai NĖRA GERIAUSIA (:
Na taip, geriausias gal ir per stipriai pasakiau, bet tai buvo bene geriausias variantas mano poreikiams :) Kadangi nuotraukų kontaktuose iš vis nėra, tai esminis momentas buvo greitis :)
0

Cereska   2013-04-22, 18:15:48  |  cituoti
Draugas taipogi turi si telefona ir susidure su stringimo problema. Tiesiog, palyginus manaji HTC ONE S ir SGS3, tai matomas ZYMUS greicio skirtumas. S3 sukasi zymiai leciau ir pastebejau, jog cia jau nevienam sio telefono turejui-"lagina"
5

Kriskill   2013-04-22, 17:52:45  |  cituoti
ugniusss (2013-04-22, 17:33:37) rašė:
Kriskill (2013-04-22, 17:28:23) rašė:
...
Per tris klavišus įjungimo, garso į viršų ir apačioje fizinę menu, vienu metu, kol atsiras recovery menu wipe data, cache, jei nepadės reikia programinę perrašyti, jei nesusitvarko fizinis gedimas. Backup pasidaryk duomenų.
Ačiū, bet kaip su ekranu būti, išdeges ekrano viršus juostele, kai tą liniją dengia notification juosta tai nieko tokio, bet kai žiūri Youtube ar dar ką į ją nevisai malonu žiūrėti. Vistiek jau nuvažiuosiu ten, bent paklausiu dėl ekrano ar keis ar ne.
0

Kriskill   2013-04-22, 17:28:23  |  cituoti
Sveiki, turiu problemą su savo S3. Taigi telefonas pradėjo strigti. Ir reikia laukti apie 10min arba išimti baterija kad jis veiktų. Ir jis stringa po 5-30min nuo įjungimo. Taigi telefonu neįmanoma naudotis. Ir dar viena bėda: ekrano viršuje turiu juosta kuri yra kitokios spalvos nei kita ekrano dalis, tikrinau ant balto fono. Taigi planuoju telefoną nešti į garantinį. Taigi ką manote ar jie pakeis nauju arba taisys? Gal yra kas susidūres su panašia bėda?
0

KATRIN   2013-04-22, 17:23:23  |  cituoti
Pvz del mano s3 tai as nieko nesurisinejau , nasinaudoju nei facebook , nei kitom programom ka jus isvardinot . Pas mane labai mazai programu ir visvien telefonas lietokai atsidaro adresatus o adresatu pas mane 60 zmoniu :)))
1

Sheriff   2013-04-22, 16:42:00  |  cituoti
artorelis (2013-04-22, 16:38:17) rašė:

Kadangi pas mane kontaktuose (300 kontaktų) ypatingai viskas sklandu, greitai atsidaro, scrollinant net pristabdyti reikia, tai pabandysiu išdėstyti savo samprotavimus šia tematika. Jeigu nusikalbėsiu, tai sorry. Aš kaip supratau iš ugniusss visa tai susiję su sinchronizavimu. Sakykime, turite pora Google account'ų, Samsung accountą (nes turite samsung smartus), plius visokie third party programėlės ir sinchronizacijos su jomis, kaip kad twitter, skype, Facebook, LinkedIn..... (kuo jų daugiau, tuo blogiau ;-)) na ir tuomet ir prasideda visos šios nesąmonės. Plius, visas šias "sinchronizacijas" dar sinchronizuojate su savo kalendoriais, gimtadieniais, priminimais......

Žodžiu, the bottom line is kai jūs atidarote savo kontaktus tai prasideda "turbo-sinchronizacija" (su viskuo ir su visais ;-)) ir todėl kontaktai pas jus truputėlį "užtrunka".

P.s. Lyg tai, pagal gandus, Android irgi mąsto kažką panašaus į "unified messages hub" kur jau visos tos sinchronizacijos (šiuo metu veikiančios atskirai) veiks kartu ir pasinaikins per dideli "pamąstymai" kontaktuose.... Žodžiu, kažkas panašaus kaip pas WP...
Va čia manau ir slypi visa tiesa. Pritariu 100%.
2

Sheriff   2013-04-22, 16:38:47  |  cituoti
Stendalis (2013-04-22, 15:42:24) rašė:
justas007 (2013-04-21, 23:38:43) rašė:
...
Geriausias sprendimas - ExDialer & Contacts (appsas, kurį nemokamai rasi google play). Dirba kaip laikrodis ir interface daug smagesnis nei samsungo :)
Dėl GERIAUSIAS tai skambiai pasakyta (; Taip, ši programėlė sukasi pakankamai greitai ir to visus užknisusio lago nėra. BET. Ką tik pabandžiau ir iškarto nepatiko, kad nerodo VISŲ kontaktų foto. Tarkim šiuo metu aš esu "surišęs" kontaktuose, google, FB ir kitose "sistemose" esančius to paties žmogaus kontaktus tarpusavyje ir kontaktą matau su to žmogaus nuotrauka. Man asmeniškai ir patogu ir gražu. Šioje programėlėje vos keleto kontaktų foto (įtariu iš googlo) ir krūva nykių vienodų ikonėlių. Jei reikia greičio, gal, bet jei NE TIK greičio, tai ši programėlė tikrai NĖRA GERIAUSIA (:
0

artorelis   2013-04-22, 16:38:17  |  cituoti
justas007 (2013-04-21, 23:38:43) rašė:
Sveiki, iskilo nesklandumas, ilgokai atsidarineja programos pvz messaging contacts ar phone tenka palaukt 3-5sekundes kol atsidarys, kame beda gali but ? anksciau to nebuvo kazkaip nebe taip "smoothly" veikia telefonas, nesinori nusivilt taip greit s3 :/
KATRIN (2013-04-22, 14:41:19) rašė:
To justas007

Pas mane su mano s3 tas pats reikia palaukti kol atsidaris kontaktus arba kai reikia numeri surinkti, tas pats reikia laukti 3-5sek. Nors pas mane labai mazai irasyta programu o zaidimu visai nezaidziu.
npn (2013-04-22, 15:31:20) rašė:
jonsss (2013-04-22, 15:20:51) rašė:
...
Šis bug'as (lag'as) galėčiau keikt liečia visus Samsung gaminius su Android. Tai būtent Samsung niekaip neištaisoma klaida. Nieko nepadarysi. Gali naujint soft'ą, bet abejoju ar padės. Teks susitaikyt.:)
Kadangi pas mane kontaktuose (300 kontaktų) ir ypatingai viskas sklandu, greitai atsidaro, scrollinant net pristabdyti reikia, tai pabandysiu išdėstyti savo samprotavimus šia tematika. Jeigu nusikalbėsiu, tai sorry. Aš kaip supratau iš ugniusss visa tai susiję su sinchronizavimu. Sakykime, turite pora Google account'ų, Samsung accountą (nes turite samsung smartus), plius visokie third party programėlės ir sinchronizacijos su jomis, kaip kad twitter, skype, Facebook, LinkedIn..... (kuo jų daugiau, tuo blogiau ;-)) na ir tuomet ir prasideda visos šios nesąmonės. Plius, visas šias "sinchronizacijas" dar sinchronizuojate su savo kalendoriais, gimtadieniais, priminimais......

Žodžiu, the bottom line is kai jūs atidarote savo kontaktus tai prasideda "turbo-sinchronizacija" (su viskuo ir su visais ;-)) ir todėl kontaktai pas jus truputėlį "užtrunka".

P.s. Lyg tai, pagal gandus, Android irgi mąsto kažką panašaus į "unified messages hub" kur jau visos tos sinchronizacijos (šiuo metu veikiančios atskirai) veiks kartu ir pasinaikins per dideli "pamąstymai" kontaktuose.... Žodžiu, kažkas panašaus kaip pas WP...
3

Stendalis (ekspertas)   2013-04-22, 15:42:24  |  cituoti
justas007 (2013-04-21, 23:38:43) rašė:
Sveiki, iskilo nesklandumas, ilgokai atsidarineja programos pvz messaging contacts ar phone tenka palaukt 3-5sekundes kol atsidarys, kame beda gali but ? anksciau to nebuvo kazkaip nebe taip "smoothly" veikia telefonas, nesinori nusivilt taip greit s3 :/
Geriausias sprendimas - ExDialer & Contacts (appsas, kurį nemokamai rasi google play). Dirba kaip laikrodis ir interface daug smagesnis nei samsungo :)
3

npn (moderatorius)   2013-04-22, 15:31:20  |  cituoti
jonsss (2013-04-22, 15:20:51) rašė:
KATRIN (2013-04-22, 14:41:19) rašė:
...
pas mane ir ta pati situacija.
Šis bug'as (lag'as) galėčiau keikt liečia visus Samsung gaminius su Android. Tai būtent Samsung niekaip neištaisoma klaida. Nieko nepadarysi. Gali naujint soft'ą, bet abejoju ar padės. Teks susitaikyt.:)
1

jonsss (moderatorius)   2013-04-22, 15:20:51  |  cituoti
KATRIN (2013-04-22, 14:41:19) rašė:
To justas007

Pas mane su mano s3 tas pats reikia palaukti kol atsidaris kontaktus arba kai reikia numeri surinkti, tas pats reikia laukti 3-5sek. Nors pas mane labai mazai irasyta programu o zaidimu visai nezaidziu.
pas mane ir ta pati situacija.
1

KATRIN   2013-04-22, 14:41:19  |  cituoti
To justas007

Pas mane su mano s3 tas pats reikia palaukti kol atsidaris kontaktus arba kai reikia numeri surinkti, tas pats reikia laukti 3-5sek. Nors pas mane labai mazai irasyta programu o zaidimu visai nezaidziu.
1

justas007   2013-04-21, 23:38:43  |  cituoti
Sveiki, iskilo nesklandumas, ilgokai atsidarineja programos pvz messaging contacts ar phone tenka palaukt 3-5sekundes kol atsidarys, kame beda gali but ? anksciau to nebuvo kazkaip nebe taip "smoothly" veikia telefonas, nesinori nusivilt taip greit s3 :/
0

jonsss (moderatorius)   2013-04-21, 18:21:47  |  cituoti
zorox (2013-04-21, 17:43:42) rašė:
Ar verta s3 kiesti i xperia z ar note 2 gal gerau palaukti s4?
pritarsiu kitiems forumiečiams, palauk s4, arba iPhone 5s
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|83|84|85|86|87|...|172|...|257|...|342|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Skype
Skype" – tai programinės įrangos dalelė, suteikianti galimybę bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai skambinti kitam asmeniui, prisijungusiam "Skype". Nors skambučiai nieko nekainuoja, jų kokybė išties yra puiki. Jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos turi prie interneto prijungtas kameras, galite naudotis ir nemokamu vaizdo ryšiu. Jūs netgi galite labai pigiai skambinti į fiksuotojo ir mobiliojo ryšio telefonus (be to, nėra jokio įjungimo ar abonentinio mokesčio).
www.skype.com/intl/lt
Twitter
Twitter - nemokama socialinių tinklų paslauga, leidžianti jos vartotojams siųsti ir skaityti trumpas žinutes.
Tweet - tekstinė iki 140 simbolių žinutė, parodoma autoriaus puslapyje ir nusiunčiama jo prenumeratoriams.