Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung N9005 Galaxy Note 3  + Rašyti žinutę
Samsung N9005 Galaxy Note 3
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|27|...|29|30|31|32|33|...|55|...|81|...|107|

 
0_0 (teršėjas)   2014-08-29, 11:35:08  |  cituoti
Result (2014-08-29, 08:21:41) rašė:
0_0 (2014-08-28, 19:20:24) rašė:
...
Kai perskaičiau klausimą, patikrinau, ir pradėjo siųsti
Man pradėjo vaidentis, ar po jo viršutinė prietaisų juosta pasmaukus, nusileidžia lėčiau? Kaip tamistai?
0

Result (veteranas)   2014-08-29, 08:21:41  |  cituoti
0_0 (2014-08-28, 19:20:24) rašė:
Gavot pakį atnaujinimų?
Kai perskaičiau klausimą, patikrinau, ir pradėjo siųsti
0

shorty   2014-08-28, 23:57:52  |  cituoti
Atsitiko problemele buvo prie telefono priristas laikrodis padarius telefono hard reseta is niekur nieko issijunge laikrodis ir nebeisijungia. Kas gali buti?
0

0_0 (teršėjas)   2014-08-28, 19:20:24  |  cituoti
Gavot pakį atnaujinimų?
0

Oberst   2014-08-28, 12:48:44  |  cituoti
PROsenelis (2014-08-27, 22:33:31) rašė:
Oberst (2014-08-22, 08:05:37) rašė:
...
Galima. Taip ten padaryta kad niekas nenulus.
Dėkoju už gerą atsakymą` O aš bijojau atgal iki galo atlaužti. Tikriausiai atlaužtą galima įr į automobilinį laikiklį įdėti?
0

PROsenelis (veteranas)   2014-08-27, 22:33:31  |  cituoti
Oberst (2014-08-22, 08:05:37) rašė:
O ar galima tą S-View Cover Clasic dėklo dangtelį atversti iki galo, na kad dangtelis uždengtų pagrindinę foto kamerą? Gal gali kas nors nulūžti ?
Galima. Taip ten padaryta kad niekas nenulus.
0

Oberst   2014-08-22, 08:05:37  |  cituoti
O ar galima tą S-View Cover Clasic dėklo dangtelį atversti iki galo, na kad dangtelis uždengtų pagrindinę foto kamerą? Gal gali kas nors nulūžti ?
0

jx   2014-08-21, 18:13:38  |  cituoti
pas mane truputi skiriasi negu duotoj nuorodoj bet principas toks pats (sektuko )kaina 20lt https://www.dropbox.com/home/laikikls
0

Oberst   2014-08-21, 14:01:21  |  cituoti
jx (2014-08-20, 20:46:30) rašė:
Oberst (2014-08-18, 11:29:13) rašė:
...
Nesupratau kaip naudoti tokį, paaiškink išsamiau, jei gali.
0

jx   2014-08-20, 20:46:30  |  cituoti
Oberst (2014-08-18, 11:29:13) rašė:
PROsenelis (2014-08-16, 14:48:29) rašė:
...
Viską teisingai parašei, ačiū. Tik tavo patarimu pasinaudoti nesuspėjau, nes kai tu parašei jau buvau nusipirkęs :) . Tai nieko, man kol kas tinka, tačiau, aš matau dar du visai kitus trūkumus. Su tuo viršeliu jis atrodo dar didesnis.
O svarbiausia, tai kaip jį su tuo dėkliuku naudoti navigacijai? Užverstas nieko nerodo, o atvertus labai nepatogu ir kaip pritvirtinti? http://pigu.lt/mobilus_telefonai_foto_ir_video/mobilus_telefonai_ir_ju_priedai/telefono_laikikliai/telefono_laikiklis_i_box_h10_universalus?id=4347497 as i toki laikikli idedu kartu su odiniu deklu atveciamu per gala ,ir nera problemos
0

0_0 (teršėjas)   2014-08-20, 17:27:31  |  cituoti
Kaip panaikinti ta prakeiktą 'emergency call' šūdą po šablonu? Bijau, kad tuoj telefonas lėks į sieną.
0

Oberst   2014-08-18, 11:29:13  |  cituoti
PROsenelis (2014-08-16, 14:48:29) rašė:
Oberst (2014-08-13, 12:02:26) rašė:
...
Jis kokybiskas,tvirtas,niekas nenulus. Atrodo gerai. Bet man nepatiko. panaudojau pora dienu ir iskeiciau. mano nuomone tas s view langelis yra neapgalvotas. Jeigu su firminiu flip deklu ( toks pat be labgelio) uzdarai ir telefas iskart uzsirakina,tai su siuo uzdarius jis iskarto neuzsirakina ir tas langelis yra lietimui aktyvus iki kol praeis numatytas laikas iki uzsirakinimo. Uzdarai,kazka palieti ant langelio ir pasileidzia tarkime muzika. Mane tai erzino.
Antras dalykas yra tas,kad langelio plastikas itin slyksciai atrodo nuo pirstu antspaudu. Na ir dar buna kartais tokie momentai,kai valdymas per ta stikla is karto nesuveikia,nes kartais flipa neprispaudi prie ekrano normaliai ,o savaime jis neprisispaudzia beveik niekada nes neturi jokio magnetuko flipo prilaikymui.
Telefonas su siuo deklu sveria beveik 210 gramu.
NEREKOMENDUOJU.
Viską teisingai parašei, ačiū. Tik tavo patarimu pasinaudoti nesuspėjau, nes kai tu parašei jau buvau nusipirkęs :) . Tai nieko, man kol kas tinka, tačiau, aš matau dar du visai kitus trūkumus. Su tuo viršeliu jis atrodo dar didesnis.
O svarbiausia, tai kaip jį su tuo dėkliuku naudoti navigacijai? Užverstas nieko nerodo, o atvertus labai nepatogu ir kaip pritvirtinti?
0

PROsenelis (veteranas)   2014-08-16, 15:17:45  |  cituoti
As jau nebeturiu Note 3- dabar gyvenu su samsung galaxy s4.
Atrodo tai turetu buti labai panasus telefonai,nes lyg labai giminingi ir daug kur net taip ir raso kad Note 3,tai didesnis s4. tai netiesa. S4 yra ne trupuciuka silpnesnis,o nepalyginamai silpnesnis telefonas visais atzvilgiais. Fotografuoja blogiau,filmuoja lyginant su Note 3 ,tragiskai. Kaista net tokiose darbuose kur note islikdavo saltas kaip varle. Ekranas blogiau matomas sauleje ir atkuria blogiau spalvas ir judesyje siek tiek lieja. kur ne kur vis islenda kazkokie interfeiso
trukciojimai,lagai. Jokio sklandumo kaip Note 3 cia nera ne kvapo. Taip pat jis zymiai blogiai susidoroja su multitaskingu- vos apkrauni ir iskarto lenda lagai.
Juokinga kad jis nepaveza praleidineja kadrus 720 50P video filmuku su aukstesniu nei 5Mbit bitreitu.,kuriuos be jokio perkodavimo traukia ne tik kad note 3,bet ir MOTO G. net senukas tabletas P6800 juos rodydavo neapsildamas. Pasidomejau gal pades koks grotuvas- ne,s4 nepavelka bitreito.(galbut yra kazkokie dirbtiniai apribojimai bet tiek as jau neismanau).
Tai visiskai nepanasus telefonai. Jeigu Note 3 naudojimasis primena iPhone,ar iPad,tai s4 jauti ir zinai kad tai androido veisles padaras.
Yra du pliusai pas s4 lyginant su note: geresnis isorinis garsiakalbis ir pagrindinis dalykas del ko atsisakiau Note- mazesni gabaritai ir svoris. kad ir kaip as save bebandziau itikinti kad reikia nesioti rankine,o rankineje telefa,nieko man neisejo. Kaip grudau i kelniu kisenes taip ir grudau. O jis ten netelpa. Telpa,bet sedant i automobili,reikia issiimti,islipant nepamirsti pasiimti. Atsisedant uz staliuko reikia issiimti ,iseinant vel nepamiorsti pasiimti....Man nusibodo visa tai.O cia kaip tik zmona pradejo prisimatuoti mano note savo rankinukuose kur jai labai jis "gerai tiko".Taip ir gavosi- ji man savo ka tik ispakuota s4,o as jai Note 3.
NESIGAILIU.Dabar tas s4 toks mazas ir smagus,visur telpantis,nors ir ne ta lyga.
Note 3 tikrai turbo telefonas.Tai buvo vienintelis talefas,kuri naudojau kartais net vietoje kompo. Ziauriai fainas daiktas,bet gabaritai ne man.
0

PROsenelis (veteranas)   2014-08-16, 14:48:29  |  cituoti
Oberst (2014-08-13, 12:02:26) rašė:
Sveiki, noriu pirkti S-View Cover Clasic Black, EF-CN900BBEG.
Tikriausiai daug kas tokį turite, norėčiau paklausti ar geras, patogus naudoti, o gal neverta pirkti?
Man įtarimą kelia ta dangtelio vieta, kuri lankstosi (vyriai), toks įspūdis, kad greitai nuluš. Būsiu dėkingas už patarimus.
Jis kokybiskas,tvirtas,niekas nenulus. Atrodo gerai. Bet man nepatiko. panaudojau pora dienu ir iskeiciau. mano nuomone tas s view langelis yra neapgalvotas. Jeigu su firminiu flip deklu ( toks pat be labgelio) uzdarai ir telefas iskart uzsirakina,tai su siuo uzdarius jis iskarto neuzsirakina ir tas langelis yra lietimui aktyvus iki kol praeis numatytas laikas iki uzsirakinimo. Uzdarai,kazka palieti ant langelio ir pasileidzia tarkime muzika. Mane tai erzino.
Antras dalykas yra tas,kad langelio plastikas itin slyksciai atrodo nuo pirstu antspaudu. Na ir dar buna kartais tokie momentai,kai valdymas per ta stikla is karto nesuveikia,nes kartais flipa neprispaudi prie ekrano normaliai ,o savaime jis neprisispaudzia beveik niekada nes neturi jokio magnetuko flipo prilaikymui.
Telefonas su siuo deklu sveria beveik 210 gramu.
NEREKOMENDUOJU.
0

PROsenelis (veteranas)   2014-08-16, 14:48:12  |  cituoti
Oberst (2014-08-13, 12:02:26) rašė:
Sveiki, noriu pirkti S-View Cover Clasic Black, EF-CN900BBEG.
Tikriausiai daug kas tokį turite, norėčiau paklausti ar geras, patogus naudoti, o gal neverta pirkti?
Man įtarimą kelia ta dangtelio vieta, kuri lankstosi (vyriai), toks įspūdis, kad greitai nuluš. Būsiu dėkingas už patarimus.
Jis kokybiskas,tvirtas,niekas nenulus. Atrodo gerai. Bet man nepatiko. panaudojau pora dienu ir iskeiciau. mano nuomone tas s view langelis yra neapgalvotas. Jeigu su firminiu flip deklu ( toks pat be labgelio) uzdarai ir telefas iskart uzsirakina,tai su siuo uzdarius jis iskarto neuzsirakina ir tas langelis yra lietimui aktyvus iki kol praeis numatytas laikas iki uzsirakinimo. Uzdarai,kazka palieti ant langelio ir pasileidzia tarkime muzika. Mane tai erzino.
Antras dalykas yra tas,kad langelio plastikas itin slyksciai atrodo nuo pirstu antspaudu. Na ir dar buna kartais tokie momentai,kai valdymas per ta stikla is karto nesuveikia,nes kartais flipa neprispaudi prie ekrano normaliai ,o savaime jis neprisispaudzia beveik niekada nes neturi jokio magnetuko flipo prilaikymui.
Telefonas su siuo deklu sveria beveik 210 gramu.
NEREKOMENDUOJU.
0

Juliakasss (ekspertas)   2014-08-16, 00:31:24  |  cituoti
Oberst (2014-08-13, 12:02:26) rašė:
Sveiki, noriu pirkti S-View Cover Clasic Black, EF-CN900BBEG.
Tikriausiai daug kas tokį turite, norėčiau paklausti ar geras, patogus naudoti, o gal neverta pirkti?
Man įtarimą kelia ta dangtelio vieta, kuri lankstosi (vyriai), toks įspūdis, kad greitai nuluš. Būsiu dėkingas už patarimus.
Tvirtas. Dar didelis pliusas pas mane rankiniai net neapsitryne.
0

Juliakasss (ekspertas)   2014-08-16, 00:30:07  |  cituoti
rokas45 (2014-08-15, 22:35:34) rašė:
Visi Note3 turi bevieli krovima? Ar reikia nusipirkti koki tai dangteli del bevielio krovimo?
Dangteli reikia pirkt.
0

rokas45   2014-08-15, 22:35:34  |  cituoti
Visi Note3 turi bevieli krovima? Ar reikia nusipirkti koki tai dangteli del bevielio krovimo?
0

Oberst   2014-08-13, 12:02:26  |  cituoti
Sveiki, noriu pirkti S-View Cover Clasic Black, EF-CN900BBEG.
Tikriausiai daug kas tokį turite, norėčiau paklausti ar geras, patogus naudoti, o gal neverta pirkti?
Man įtarimą kelia ta dangtelio vieta, kuri lankstosi (vyriai), toks įspūdis, kad greitai nuluš. Būsiu dėkingas už patarimus.
0

e30   2014-08-11, 19:07:53  |  cituoti
PROsenelis (2014-08-11, 16:27:50) rašė:
e30 (2014-08-11, 01:31:33) rašė:
...
Samsungas ofic. savo puslapyje neraso kad Note neo 3 turetu apsauga . Gsmarena.com irgi neraso. Galu gale net gorilla glass oficialus tinklapis irgi Note 3 Neo nera itraukes i savo sarasus. Belieka tiketi kad tu zinai geriau nei jie. Turime slapta gorilla glass vartojimo atveji ? :)
oficealus puslapis kiek pamenu note2 rase, kad neturi nfc, tai ka kalbet?
jei kalbate apie corninggorillaglass.com , ten nematau, kad note 2 turi apsauga, tai irgi ka kalbet apie toki puslapi?
Kitas pvz gsm arena taip pat raso, kad s2 plus neturi gorilla glass ir t.t ir t.t

As cia tikrai nezadu veltis i gilias diskusijas, tiesiog elementariausias budas patikrinti, pasiemi note 3, pasiemi note 3 neo i rankas ir jauti kur gorilla glass kur 2 kur 3.
2

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|27|...|29|30|31|32|33|...|55|...|81|...|107|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
svoris
Mobilaus telefono svoris su baterija . Telefono svoris labai priklauso nuo baterijos dydžio , talpos ir rūšies . Li-polimero baterijos lengvesnės už Li-ion .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

NFC
„Near Field Communication“ (artimo lauko komunikacija).
NFC technologija leidžia laisvų rankų įrangą greitai susieti su suderinama NFC laisvų rankų įranga ir su ja sujungti paprasčiausiai šiuos du prietaisus priartinus vieną prie kito.