Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung N9005 Galaxy Note 3  + Rašyti žinutę
Samsung N9005 Galaxy Note 3
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|27|...|49|50|51|52|53|...|55|...|81|...|107|

 
Juliakasss (ekspertas)   2014-05-20, 01:36:33  |  cituoti
0_0 (2014-05-20, 01:07:26) rašė:
Juliakasss (2014-05-20, 00:01:14) rašė:
...
Na, naujas telefonas pradžioj niekad nelaiko. Tikiuos ir manasis pradės tarnauti :)
po 3 menesiu mazdaug jau stabilizuojasi. tik deja n5 turiu apie 3 menesius ir dienos neatlaiko tad nezinau ka ir daryt.
0

0_0 (teršėjas)   2014-05-20, 01:07:26  |  cituoti
Juliakasss (2014-05-20, 00:01:14) rašė:
0_0 (2014-05-19, 23:57:26) rašė:
...
2 - 2,5 dienos. jaigu mazai naudoji tai ir 3 atlaiko, naaudoju jau puse metu siektiek daugiau gal.
Na, naujas telefonas pradžioj niekad nelaiko. Tikiuos ir manasis pradės tarnauti :)
0

0_0 (teršėjas)   2014-05-20, 01:03:07  |  cituoti
Man užtenka esamos klaviatūros, tereikia susikonfigūruoti.
Edit: susiradau 👍
0

Juliakasss (ekspertas)   2014-05-20, 00:01:14  |  cituoti
0_0 (2014-05-19, 23:57:26) rašė:
Kiek laiko baterija? Man ne daugiau dienos.
2 - 2,5 dienos. jaigu mazai naudoji tai ir 3 atlaiko, naaudoju jau puse metu siektiek daugiau gal.
0

artorelis   2014-05-20, 00:00:05  |  cituoti
0_0 (2014-05-19, 22:06:32) rašė:
Aš ir manau, kad artimiausią ir stipriausią operatorių rodo.
Kas dėl kameros 'mode' pasirinkimo kaskart, tai visiškai sutinku - belebirda.
Dar man nedaeina, kaip klaviatūroje nusistatyti, kad kairėje SPACE knopkės pusėje būtų kablelis? Kažkaip buvau primaigęs, bet dingo
Naudok SWIFTKEY, numeris 1 klaviatūra, oficialiai.

Kableliai, APIBRAUKTA, ir iš kairės ir iš dešinės. Tau patinka kairė pusė, naudoji iš kairės. Man asmeniškai labai patiko swype'inti iš dešinės į kairę ir užsideda kablelis. Pasaka, kai įpranti. Labai fainas garsas padarytas kai renki tekstą. Super klaviatūra.

------------
Keletas anksčiau mano rašytų žinučių apie SWIFTKEY klaviatūrą:

EDIT 1.Jeigu kada nors nuspręsi nusipirkti SwiftKey 3 klaviatūrą, tai nuėjus į NUSTATYMUS gali pasididinti aukštį, pasistambinti klaviatūrą PAGAL SAVE.

NORMAL; LARGE

Šiaip tai, gal ir and stock'inės klaviatūros yra kažkas panašaus, pereik per nustatymus.

EDIT 2. Naudoju SWIFTKEY 3 klaviatūrą su kuria tu turi "a creepy-fast typing experience”.... ;-)

Su šia klaviatūra tu sutaupai milijonus beprasmiškų paspaudimų. Mano asmeninė USAGE STATISTICS tai patvirtina. Laikui bėgant, jie įsidėmi tavo typing stilių ir turinį (:-(, seka tave) ir poto tu baladoji klaviatūroje tik pilnus žodžius. Kartais taip "subaladoju" po pusę teksto.... ;-) Kas dirba truputėlį daugiau su Office Word savo smarte, ar tiesiog šiaip su bet kokia tekstų rinkimo programėle mane supras ką aš turiu omenyje dėl SwiftKey 3 klaviatūros..... :-) Neveltui, ji NUMBER 1 (tarp mokamų), jei neklystu, programėlė Google Play store.
0

0_0 (teršėjas)   2014-05-19, 23:57:26  |  cituoti
Kiek laiko baterija? Man ne daugiau dienos.
0

Juliakasss (ekspertas)   2014-05-19, 23:54:20  |  cituoti
3nZo (2014-05-19, 23:37:06) rašė:
PROsenelis (2014-05-19, 20:30:32) rašė:
...
Na viskas tesingai parašyta, tik ne dėl tų šonų. Pats nešioju jau beveik 3mėnesius ir nusitrinimo žymių VISIŠKAI nėra. O dėl to led ant flip cover'io tai man irgi tas nepatinka.
P.S. Sveikinu su nauju telefonu.
riebiausia pliusa pridesiu, gerai laikanti baterija. nes turiu ir n5 ir n1020 tai note3 laiko ant 30-40% ilgiau
0

3nZo   2014-05-19, 23:37:06  |  cituoti
PROsenelis (2014-05-19, 20:30:32) rašė:
na va- nusipirkau. Norejau pirkti is ML,bet Lopo centre kaina labiau paviliojo.Nelabai man aiski ML kainu politika- specialiazacija telefonai,o kaineles daznokai....
Juodas,SEB. Is karto 4.4.2. Paemiau flipa- pastarasis dadejo vos ne 40 gramu.
Pradziai apie tai kas ne "fontanai", o girsiu kiek veliau.
1.Isorinis garsiakalbis tikrai nera labai puikus ir pasirodo nemelavau rasydamas kad ne jam lygintis su moto G. Jis nera blogas,bet jeigu moto g gali deti bet koki skambuti ir jis skamba super,tai Note 3 jau turi parinkineti .
2.pokalbiu kokybe nera nei gera,nei bloga. Siaip sau.Kaip bet kurio kito telefono nuo 100 litu- cia jums ne motorola,bet sito ir nesitikejau.
3. kaip samsungas pries simta metu keistai suprato pranesima apie sms pristatyma ,taip keistai ir tebesupranta- ateina tikras sms apie issiustos zinutes pristatyma.Kazkaip kaimovai.
4.Ekranas turi aleofobine danga,bet ji nepalyginamai prastesne nei to paties Moto G.Vos ne kaip ant kokio sony,atsiprasant.
5.Mechaninis Home mygtukas. As nezinau- man atrodo geriau kad jo nebutu.Anksciau man patiko,bet androidas patobulejo ir jis nafik nereikalingas.
6.Garso reguliavmo mygtukai kaireje telefono puseje. Telefona idejus i flipa tai kelia klausimu.O kodel ne kaip vel pas ta pati Moto G- viskas vienoje puseje???
7.On/Off mygtukas yra per mazai iskiles.Netragedija,bet ne itin patogu.
8.Siuo telefonu nera prasmes filmuoti neijungus sklandaus filmavimo rezimo.Tai kokio velnio kiekviena karta ijungus kamera reikia ta rezima vis isnaujo ijungineti?
9.Telefono sonai yra padaryti is pigaus tipo chromuoto plastiko- as jau mazdaug isivaizduoju kaip jie atrodys po poros menesiu.
10.telefonas turi LED indikatoriu pranesanti apie praleistus rysius,bet samsungas pats padare flip dekla uz 150 litu ir net nepasirupino isgrezti sklyle kad tas indikatorius matytusi.Ir velgi Moto G kainuoja tik 400 litu,motorola jam padare dekla kur matosi visi led ir maza to maganetu deka jis neatsidaro todel gali metyti bet kur beguose ramia galva- ekranas bus apsaugotas nes pats neatsidarys.
Visus Vau-vau palieku ateiciai,kad negalvotumete,jog pardaviau siela. yra tikrai geru dalyku ir juos irgi aprasysiu.
Na viskas tesingai parašyta, tik ne dėl tų šonų. Pats nešioju jau beveik 3mėnesius ir nusitrinimo žymių VISIŠKAI nėra. O dėl to led ant flip cover'io tai man irgi tas nepatinka.
P.S. Sveikinu su nauju telefonu.
0

PROsenelis (veteranas)   2014-05-19, 23:29:16  |  cituoti
artorelis (2014-05-19, 22:58:04) rašė:
PROsenelis (2014-05-19, 20:30:32) rašė:
...
0. Viskas čia ok dėl tų kainų, baigėsi Note 3 "sena partija" pas Mobili, ir kita partija bus tikrai pigesnė, bent jau 100lt drąsiai. Kam tu tą Flip Cover'į pasiėmei tai nesuprantu.
1. Girdėjau ir aš apie tai. Jau sklinda legendos apie Moto G. Būna taip kartais gyvenime paima koks kuklus telefoniuks ir išduria flagmaną kokioje nors srityje. Labai stebėtis nederėtų.
2. Bitės tinklas kaltas. Prasčiausias ryšys Lietuvoje. Bandai save įtikinti kad viskas šaunu bet taip nėra. Turėdamas tokį smartą geriau Omnitelio 4G (LTE) ryšį patikrintum. ☺
3. Čia ne paprastų VARNELIŲ klausimas? Tikrai samsungas kaltas?
4. Kokia čia nesąmonę parašei? Kiba su savo sony xperia sola sumaišei?
5. Home mygtukas yra JĖGA. Vėliau suprasi jo naudą, reikia laiko.
6. Apie Flip Cover'į jau minėjau, tokio šūdo sau niekada nepirkčiau, nu bet jeigu tau labai patiko turėk.
7. Lygiai tas pats ir pas Note 2. Nors tiesą sakant kiek mačiau iš fotkių tai pas Note 3 šitoje srityje jau visiškai kitas lygis.
8. Nelabai ką gaudausi šioje srityje. Per Settings tikrai praeita? Nieko neįmanoma?
9. Neturiu ką pasakyti.
10. Ir vėl sušiktas Flip Cover'is... ir vėl dėl šio šūdo kalčiausias samsung'as.

-------------
Šiaip sveikinu su pirkiniu.
Del kainu nei OK,nei ne OK.Edas jau guodesi kazkada del nesaziningos konkurencijos ar kazka tokio. Vistik chebryte 1699 yra 1699,o ne ....Tiek to- praleidziam sita tema.
Gal Bites,gal ne bites.Tas pats rysys- skirtingi telefonai- skirtingi rezultatai- kas nekvailas,tas supras.Bet blogai nera- ta irgi supraskite teisingai.
Prie ko cia tos varneles? Ne pirma karta gyvename,kaip zydai kad sako :)
Sony Sola? O be Sola ka nors dar zinai?
Home mygtukas ,kaip tau patogiau- tebunie tau jega. Senoveje su iPhone 4 ir su samsung s2 man irgi buvo jega. Dabar galetu ir nebuti.Nesupykciau.Apsidziaugciau.
Flipas yra jega. gaila kad neturi galimybes isbandyti.Cia samsas sukure superini aksesuara ir galbut kazkada suprasi.
Tai va tas home mygtukas tau ir jega nes sone esantis yra nelabai vykes:)

Aciu uz sveikinimus.
0

Sigitas_lk (ekspertas)   2014-05-19, 23:17:30  |  cituoti
artorelis (2014-05-19, 22:58:04) rašė:
PROsenelis (2014-05-19, 20:30:32) rašė:
...
0. Viskas čia ok dėl tų kainų, baigėsi Note 3 "sena partija" pas Mobili, ir kita partija bus tikrai pigesnė, bent jau 100lt drąsiai. Kam tu tą Flip Cover'į pasiėmei tai nesuprantu.
1. Girdėjau ir aš apie tai. Jau sklinda legendos apie Moto G. Būna taip kartais gyvenime paima koks kuklus telefoniuks ir išduria flagmaną kokioje nors srityje. Labai stebėtis nederėtų.
2. Bitės tinklas kaltas. Prasčiausias ryšys Lietuvoje. Bandai save įtikinti kad viskas šaunu bet taip nėra. Turėdamas tokį smartą geriau Omnitelio 4G (LTE) ryšį patikrintum. ☺
3. Čia ne paprastų VARNELIŲ klausimas? Tikrai samsungas kaltas?
4. Kokia čia nesąmonę parašei? Kiba su savo sony xperia sola sumaišei?
5. Home mygtukas yra JĖGA. Vėliau suprasi jo naudą, reikia laiko.
6. Apie Flip Cover'į jau minėjau, tokio šūdo sau niekada nepirkčiau, nu bet jeigu tau labai patiko turėk.
7. Lygiai tas pats ir pas Note 2. Nors tiesą sakant kiek mačiau iš fotkių tai pas Note 3 šitoje srityje jau visiškai kitas lygis.
8. Nelabai ką gaudausi šioje srityje. Per Settings tikrai praeita? Nieko neįmanoma?
9. Neturiu ką pasakyti.
10. Ir vėl sušiktas Flip Cover'is... ir vėl dėl šio šūdo kalčiausias samsung'as.

-------------
Šiaip sveikinu su pirkiniu.
O tu bent gyvai naudojesis juo? Ismegines?
0

artorelis   2014-05-19, 22:58:04  |  cituoti
PROsenelis (2014-05-19, 20:30:32) rašė:
na va- nusipirkau. Norejau pirkti is ML,bet Lopo centre kaina labiau paviliojo.Nelabai man aiski ML kainu politika- specialiazacija telefonai,o kaineles daznokai....
Juodas,SEB. Is karto 4.4.2. Paemiau flipa- pastarasis dadejo vos ne 40 gramu.
Pradziai apie tai kas ne "fontanai", o girsiu kiek veliau.
1.Isorinis garsiakalbis tikrai nera labai puikus ir pasirodo nemelavau rasydamas kad ne jam lygintis su moto G. Jis nera blogas,bet jeigu moto g gali deti bet koki skambuti ir jis skamba super,tai Note 3 jau turi parinkineti .
2.pokalbiu kokybe nera nei gera,nei bloga. Siaip sau.Kaip bet kurio kito telefono nuo 100 litu- cia jums ne motorola,bet sito ir nesitikejau.
3. kaip samsungas pries simta metu keistai suprato pranesima apie sms pristatyma ,taip keistai ir tebesupranta- ateina tikras sms apie issiustos zinutes pristatyma.Kazkaip kaimovai.
4.Ekranas turi aleofobine danga,bet ji nepalyginamai prastesne nei to paties Moto G.Vos ne kaip ant kokio sony,atsiprasant.
5.Mechaninis Home mygtukas. As nezinau- man atrodo geriau kad jo nebutu.Anksciau man patiko,bet androidas patobulejo ir jis nafik nereikalingas.
6.Garso reguliavmo mygtukai kaireje telefono puseje. Telefona idejus i flipa tai kelia klausimu.O kodel ne kaip vel pas ta pati Moto G- viskas vienoje puseje???
7.On/Off mygtukas yra per mazai iskiles.Netragedija,bet ne itin patogu.
8.Siuo telefonu nera prasmes filmuoti neijungus sklandaus filmavimo rezimo.Tai kokio velnio kiekviena karta ijungus kamera reikia ta rezima vis isnaujo ijungineti?
9.Telefono sonai yra padaryti is pigaus tipo chromuoto plastiko- as jau mazdaug isivaizduoju kaip jie atrodys po poros menesiu.
10.telefonas turi LED indikatoriu pranesanti apie praleistus rysius,bet samsungas pats padare flip dekla uz 150 litu ir net nepasirupino isgrezti sklyle kad tas indikatorius matytusi.Ir velgi Moto G kainuoja tik 400 litu,motorola jam padare dekla kur matosi visi led ir maza to maganetu deka jis neatsidaro todel gali metyti bet kur beguose ramia galva- ekranas bus apsaugotas nes pats neatsidarys.
Visus Vau-vau palieku ateiciai,kad negalvotumete,jog pardaviau siela. yra tikrai geru dalyku ir juos irgi aprasysiu.
0. Viskas čia ok dėl tų kainų, baigėsi Note 3 "sena partija" pas Mobili, ir kita partija bus tikrai pigesnė, bent jau 100lt drąsiai. Kam tu tą Flip Cover'į pasiėmei tai nesuprantu.
1. Girdėjau ir aš apie tai. Jau sklinda legendos apie Moto G. Būna taip kartais gyvenime paima koks kuklus telefoniuks ir išduria flagmaną kokioje nors srityje. Labai stebėtis nederėtų.
2. Bitės tinklas kaltas. Prasčiausias ryšys Lietuvoje. Bandai save įtikinti kad viskas šaunu bet taip nėra. Turėdamas tokį smartą geriau Omnitelio 4G (LTE) ryšį patikrintum. ☺
3. Čia ne paprastų VARNELIŲ klausimas? Tikrai samsungas kaltas?
4. Kokia čia nesąmonę parašei? Kiba su savo sony xperia sola sumaišei?
5. Home mygtukas yra JĖGA. Vėliau suprasi jo naudą, reikia laiko.
6. Apie Flip Cover'į jau minėjau, tokio šūdo sau niekada nepirkčiau, nu bet jeigu tau labai patiko turėk.
7. Lygiai tas pats ir pas Note 2. Nors tiesą sakant kiek mačiau iš fotkių tai pas Note 3 šitoje srityje jau visiškai kitas lygis.
8. Nelabai ką gaudausi šioje srityje. Per Settings tikrai praeita? Nieko neįmanoma?
9. Neturiu ką pasakyti.
10. Ir vėl sušiktas Flip Cover'is... ir vėl dėl šio šūdo kalčiausias samsung'as.

-------------
Šiaip sveikinu su pirkiniu.
3

0_0 (teršėjas)   2014-05-19, 22:06:32  |  cituoti
Aš ir manau, kad artimiausią ir stipriausią operatorių rodo.
Kas dėl kameros 'mode' pasirinkimo kaskart, tai visiškai sutinku - belebirda.
Dar man nedaeina, kaip klaviatūroje nusistatyti, kad kairėje SPACE knopkės pusėje būtų kablelis? Kažkaip buvau primaigęs, bet dingo
2

PROsenelis (veteranas)   2014-05-19, 21:59:29  |  cituoti
Pagal mane jis turbut rodo kad mato kazkoki rysi ir kad i 112 prisiskambinsi- juk tam simo nereikia.
0

0_0 (teršėjas)   2014-05-19, 21:33:54  |  cituoti

PROsenelis (veteranas)   2014-05-19, 20:30:32  |  cituoti
na va- nusipirkau. Norejau pirkti is ML,bet Lopo centre kaina labiau paviliojo.Nelabai man aiski ML kainu politika- specialiazacija telefonai,o kaineles daznokai....
Juodas,SEB. Is karto 4.4.2. Paemiau flipa- pastarasis dadejo vos ne 40 gramu.
Pradziai apie tai kas ne "fontanai", o girsiu kiek veliau.
1.Isorinis garsiakalbis tikrai nera labai puikus ir pasirodo nemelavau rasydamas kad ne jam lygintis su moto G. Jis nera blogas,bet jeigu moto g gali deti bet koki skambuti ir jis skamba super,tai Note 3 jau turi parinkineti .
2.pokalbiu kokybe nera nei gera,nei bloga. Siaip sau.Kaip bet kurio kito telefono nuo 100 litu- cia jums ne motorola,bet sito ir nesitikejau.
3. kaip samsungas pries simta metu keistai suprato pranesima apie sms pristatyma ,taip keistai ir tebesupranta- ateina tikras sms apie issiustos zinutes pristatyma.Kazkaip kaimovai.
4.Ekranas turi aleofobine danga,bet ji nepalyginamai prastesne nei to paties Moto G.Vos ne kaip ant kokio sony,atsiprasant.
5.Mechaninis Home mygtukas. As nezinau- man atrodo geriau kad jo nebutu.Anksciau man patiko,bet androidas patobulejo ir jis nafik nereikalingas.
6.Garso reguliavmo mygtukai kaireje telefono puseje. Telefona idejus i flipa tai kelia klausimu.O kodel ne kaip vel pas ta pati Moto G- viskas vienoje puseje???
7.On/Off mygtukas yra per mazai iskiles.Netragedija,bet ne itin patogu.
8.Siuo telefonu nera prasmes filmuoti neijungus sklandaus filmavimo rezimo.Tai kokio velnio kiekviena karta ijungus kamera reikia ta rezima vis isnaujo ijungineti?
9.Telefono sonai yra padaryti is pigaus tipo chromuoto plastiko- as jau mazdaug isivaizduoju kaip jie atrodys po poros menesiu.
10.telefonas turi LED indikatoriu pranesanti apie praleistus rysius,bet samsungas pats padare flip dekla uz 150 litu ir net nepasirupino isgrezti sklyle kad tas indikatorius matytusi.Ir velgi Moto G kainuoja tik 400 litu,motorola jam padare dekla kur matosi visi led ir maza to maganetu deka jis neatsidaro todel gali metyti bet kur beguose ramia galva- ekranas bus apsaugotas nes pats neatsidarys.
Visus Vau-vau palieku ateiciai,kad negalvotumete,jog pardaviau siela. yra tikrai geru dalyku ir juos irgi aprasysiu.
0

0_0 (teršėjas)   2014-05-19, 09:35:36  |  cituoti
Spen irgi senai visiem aišku, bet yra minimas. Priežastis ne tame.
1

artorelis   2014-05-19, 01:16:37  |  cituoti
0_0 (2014-05-18, 23:44:45) rašė:
Aprašyme nepaminėta, kad yra infra redas!
Visi šiuolaikiniai samsung'o smartai yra ir distancinio valdymo pulteliai telikams. Distancinio valdymo pulteliai (Remote controls) be infrared (IrDA) jei neklystu neveikia. Matyt nerašo, visi jau senai žino. Nors gal galėtų paminėti tą "distancinį pultelį" aprašyme, ir būtų viskas visiems VISADA aišku.
4

0_0 (teršėjas)   2014-05-18, 23:44:45  |  cituoti
Aprašyme nepaminėta, kad yra infra redas!
2

SyN (veteranas)   2014-05-18, 22:47:25  |  cituoti
columbia73 (2014-05-18, 20:33:12) rašė:
SyN uz ka pas tave ekspertas (stasusas toks)
Ai nežinau. Nepatinka, duok užklausą į vartotojų statusai temą, tegul nuima, man vienodai šviečia. P.S. Gana teršt mums visiem šią temą.
0

columbia73   2014-05-18, 22:04:42  |  cituoti
Nezinau Bernai,gal as ka suklydau, svarbiausia nesipykt....SYN, saski..
1

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|27|...|49|50|51|52|53|...|55|...|81|...|107|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
IrDA
(Infrared jungtis)
tai belaidė duomenų apsikeitimo tarp įrenginių technologija. Du įrenginiai, turintys infraraudonųjų spindulių jungtį, gali keistis duomenimis tarpusavyje. Veikimo nuotolis - iki 7m. Veikimo zonoje tarp įrenginių neturi būti jokių kliūčių.
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.