Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung N910S Galaxy Note 4  + Rašyti žinutę
Samsung N910S Galaxy Note 4
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|17|...|33|...|49|50|51|52|53|...|64|

 
natelif   2014-11-24, 22:00:50  |  cituoti
gal kas zino del ko, kai naudojiesi aparatu, daznai sumirksi mygtukai (jutik.) apacioje?
0

prokop (darbuotojas)   2014-11-24, 10:36:37  |  cituoti
LLCOOLJ_W950i (2014-11-23, 17:34:07) rašė:
Laba diena, ar jau imanoma kur nors isigyti sita telefona bronze gold spalvos???
Taip galima, per musu e-parduotuve . Arba uzsakymai@mobili.lt
0

LLCOOLJ_W950i (ekspertas)   2014-11-23, 17:34:07  |  cituoti
Laba diena, ar jau imanoma kur nors isigyti sita telefona bronze gold spalvos???
0

10branduoliuandroide   2014-11-23, 15:56:21  |  cituoti
0_0 (2014-11-23, 15:04:04) rašė:
10branduolių, tu ir anapus stiklo kai šneki su žmonėm, liejasi vien verbalinis monologas paklode, panašia į šias rašytines, ar tau rašant lengviau išsireikšti? :)
Aš nematau problemų, toks mano perteikimo stilius čia :)
0

0_0 (teršėjas)   2014-11-23, 15:04:04  |  cituoti
10branduolių, tu ir anapus stiklo kai šneki su žmonėm, liejasi vien verbalinis monologas paklode, panašia į šias rašytines, ar tau rašant lengviau išsireikšti? :)
1

10branduoliuandroide   2014-11-23, 14:05:10  |  cituoti
Snapdragon modelis streikuoja, gerai pagalvokit pirkdami ar nenusivilsit, jausite dažną lagą, žmonės youtube šneka ir vaizdelius rodo, seniau taip pat kalbėdavo, ir šiuo metu

PoptartHunter
Got the note 4 3 days ago and man everyone says it's gorgeous, definitely keeping this device for at least 3 years. Only thing that Samsung should fix, the lag. The phone battery is great but sometimes the phone starts lagging and I'm forced to restart it. So Samsung you should either launch a cleaner like LG or fix that issue.
Prieš 1 d.

ANKSTESNI ATSAKYMAI
volkschild
+PoptartHunter I am having the same problem regarding the videos lagging on youtube, I emailed the samsung team and they said the wifi stability has been an issue for the Note 4. 
Prieš 19 val.

Visa laika naudojausi sparčiuoju įkrovimu, atrodo truouti screen on pasmuko, gal but, negaliu teigti, nes paskutiniu metu skleidžiau internetą į kompiuterį per mobilę saitvietę, tai wifi ir mobilieji duomenys suvalgė daugiau, bet sparčiuoju įkrovimu gal nereikėtų piknaudžiauti, naudoti tik kai kur neužilgo išeini iš namų. Paprastas įkrovimas taip pat neblogas. Dėl Deguonies kraujyje matavimo abejoju kažkaip tikslumu, nežinau kaip tai atliekama, ar pagal širdies ritmą apskaičiuoja kiek užpumpuoja deguonimi. Taip pat yra streso matuoklis, apskaičiuoja pagal širdies ritmiką. UV matuoklis. Daugiau nusiskundimų neturiu ir nepastebėjau. Susišvelninau ekraną, tikiuosi ir Jūs taip oadarėt, ir visai nieko, pripratau. Budėjimo rėžime taip pat 17h. Dar nebandžiau ekrano pilkų tonų baterijos energijos taupymo režimo. Ultimate power saving su pilna baterija preliminariai rodo 15 dienų, realiai būtų vistiek mažiau.

Vilkas ir tau už pastebėjimus dėkui, prašom :)

Beje, su Exynos lago nei karto nebuvo, ir Gape Gate taip pat pas mane nėra
0

Vilkas   2014-11-22, 14:40:50  |  cituoti
Įsigijau ir aš šį prietaisą. Vakar buvo daugiau susipažinimo ir pažaidinėjimo diena. Palyginti su kitais modeliais negaliu, nes nesu mėgėjas dažnai keisti aparatus.

Pirmi įspūdžiai:
Dydis - baigiu priprasti.
Ekranas - ryškus ir neteplus.
Baterija - vakar ištvėrė virš 17 val., iš kurių ekrano laikas (apšvietimas auto rėžimu): 5 val. 50 min. Pastoviai įjungtas internetas, pražaidžiau beveik 2 val. Manau, pakankamai normaliai laiko akumas, bet visada norisi geriau. Kraunasi gana greitai ir be spartaus įkrovimo funkcijos.
Pokalbių kokybė ir ryšys geras.
Fotoaparatas: fotografuoti nesu labai didelis mėgėjas, todėl mano kasdienėms reikmėms kažkur kažką užfiksuoti pilnai užtenka.

Šiaip norėtųsi mažiau Samsunginių brukalų naujame prietaise, bet susigyvensiu :)

Labai didelis dėkui 10branduoliuandroide, kad netingi taip išsamiai aprašyti savo pastebėjimus!
0

artorelis   2014-11-21, 02:37:22  |  cituoti
10branduoliuandroide (2014-11-20, 23:53:11) rašė:
Kiddle, labai išsamūs pastebėjimai. Kas dėl ekrano, tai susimažinau šviesumą, akys pradėjo pavargt, nes ilgiau ne gamtinėse salygose ir vakarais naudoju. Kaip tau automatinis šviesumas prietemoje, ne per tamsus? Man iš pradžių buvo per tamsus, bet kai pradėjo akys pavargti, supratau kad automatinis šviesumas pats tas, tik jo lygį nusistatęs rankiniame šviesume turiu. Nenoriu kad automatinis šviesumas šokinėtų prieš lemputę, nes per ryšku tada būna, o kai bugas yra, kai tik viena karta jutiklis į šviesą reaguoja, nesinori automatikos naudoti. Dėl ekrano atspalvių, balta spalva atvaizduojama vistiek į mėlynumą. Čia amoled trūkumas lieka dižiausias, bent man. Labai geras patarimas, kurie taip pat mato mėlyną, nes aiškiai matosi ištikrųjų - Nukeikit į nustatymus > ekranas ir fonas > ekrano rėžimas. Adaptyvus rėžimas bus nustatytas kaip gamyklinis. Jis prastas ir rodo mėlynumą (aišku mėlynumo tikriausiai vistiek mažiau nei pas note3), pakeiskit į Amoled nuotrauką - balta kaip mat taps į rudumą/rausvumą, ekranas nuo to dar labiau sušvelnės. Dar geriau nustatymas - pagrindinis. NUGESINA amoled spalvas kaip mat stipriai, balta spalva lieka tokia pat rusva/ruda. Jus man padekosit ir prisiminsit tai. Šis pagrindinis rėžimas atgaiva akims. Ekrane dar matosi mėlynumas, kai nustatai žemą apšvietimą, arba automatiką. BET mėlynumas tampa pakenčiamu. Visais atvėjais, ekrano atspalviai - taip, tai į rožinius, tai į mėlynus atspalvius. Kai nustatai ryškesni apšvietimą, matosi ekrano dalyse pasidalinę atspalviai, vienoj pusėj rausvi, kitoj pusėj mėlyni. Kai pritemdai apšvietimą, balta klaviatūra tampa įvairių atspalvių, išmarginti rožine/rausva -mėlyna. Bet visi šie spalvų nuokrypiai yra pustoniai kurie yra lengvi, ir jie mažai matomi. Aiškiau matomi yra prietemoje, prieblandoje, ir prieblandoje prietemoje tai vargina akis. Nustačius visus patarimus, dar pakenčiana. Labiausiai erzina baltos mėlynas atspalvis, ir taip pat siauri apžvalgos kampai, jei pakreipsi į šoną - ekranas pasidarys mėlynesnio atspalvio, todėl reikia žiūrėti tiesiai į ekraną niekaip nepakreipiant nei į šoną nei į apačią. Tai mano pirmas samsungas, ir androidas apskritai, bet esu labai imlus viskam. Esu neįpratęs prie amoled ekranų ir jų mėlynumo, todėl galiu pasakyti labai objektyviai be jokio įpročio. Vakare užsiemant ilgesne jo veikla nepatarčiau, ir apskritai ilgai žiūrinčius į ekraną, amoledas jums labai kenks, padarys aklus, nedapės jokie drekinamieji lašai ir tai tik pradžia. Dieną ekraną vertinčiau gerai, natųrali doenos šviesa laužia ekrano šviesą, ir tokio iškreiptumo nepastebima, o saulėj puikiai matomas, ekranas poliarizuoja saulės šviesą, pažiūrėkit į stiklą kaip laužia šviesos šaltinio spindulius. Stiklas labai mažai renka piršto antspaudų, ekrano nereikės visai valyti. Palyginus su LG G3, LG G3 ekranas renka piršto atspaudus daug geriau. Note 4 turi kažkokią specialią dangą. LG G3 neturi, baisiai storu sluoksniu pasidengia jei dažniau nevalysi. BET LG G3 ekranas turi tobulo baltumo atspalvius, labai švelnias spalvas, Jis idealiai sukurtas prietemoje, jei daugiau laiko praleidžiat prietemoje, ir turit ilgai įsmeigę akis - Jūs LG G3 tiesiog padėkosit ir būsit atsipalaidavę. Kas kalba apie kontrastą - o kam jis reikalingas? LG G3 dar geresnis prietemoje nei LG G2, aš ir jį esu turėjęs. Matyt žemesnis kontrastas padeda. Saulėje nebijokit, LG G3 tikrai bus įžiūrimas. Tik nebus kaip krištolinis. Bet tai geriau skaitantiems, įsmeigusiems, ir prietemoje, prieblandoje, uch ledas. Kuo note 4 geras, kad tai patibulinta Superamoled versija, spalvų atžvilgiu, taip pat tankus ekranas. LG G3 ekranas tankesnis ir akei visien. Todėl kitas mano tel Bus LG G4 iphone 6S, Htc One įpėdinis. Dabar šiuo metu ką rinkčiausi - LG G3, HTC ONE, Iphone 6, Iphone 6plus. Jų ekranai geriausiai sukalibruoti ir balti ir nekeista, kad tai visi ne amoled ekranai. Kamera pas note 4 Labai gera, Geresnė nei LG G3, greitesnė, stabilizavimas prietemoje geresnis, kamera pavadinčiau gal ir geresne. Priekine žinoma taip pat Bet jokiais būdais LG G3 nenuvertinčiau kokybės prasme, gal man tik stabilizavimas nepatikdavo, nes kur mažesnis apšvietimas dažniau išsiliedavo, aš esu beje fotografuojantis, kameras tyrinėdavau nuo Nokia kamerų laikų. Kaip bebūtų, Note 4 vertas savo pinigų ir gailesčio nėra, jauti spartą, jauti detales ir gerą surinkimą. Turi Spen, kuris geras privalumas ir tikrai turi baudos. Galima žinoma ir be jo. Bet reiktu panaudoti kasdiena kad suprasti ar tau jo reikia. Su pirštinem jei esi ir reikia tikslumo, rašiklis gerai, greita. Jautrumas yra ir su pirštinėm, yra tam nustatymas, bet ar susigrabaliosi patogiai ir greitai, spen pagreitina. Amoled būtų geras jei būtų rankiniai ekrano kalibravimo įrankiai. Bet jų dar nėra, vargu ar mėlynumas visai dings, genai. Ką apie android galiu pasakyti, ji atvira - tai gerai, failai muzika, bla bla, šaunu, android tai nepatogi šlykštynė - tai blogai, su daug funkcijų - tai gerai. TW sasaja nestriginėja, google play nulūžta kartais, bet tai gal dėl serveriu ir ryšio, bet viskas šlyktu, programos šlykščios, jei nežinosi konkrečios aplikacijos, ar noresi kažko naujo susirasti - bus šlykštu. Prieš tai turėsi krūvą užsienio straipsnių perskaityti su rekomendacijomis.- Tai baisu. Apple nėra geriau. Reikia turėti ir sndroid ir ios kaip wozniakas daro o čia nesipešt. Bet jei androidas yra sklandus tik su flagmanu - tada ne kas, applas aišku tik po vieną flagmaną turi. Tai jokio skirtumo kaip ir nėra tas pats tik kitoj formoj.
STREAM OF CONSCIOUSNESS....? ☺

5

10branduoliuandroide   2014-11-21, 00:27:30  |  cituoti
Jei automatinis šviesumas jums ne per tamsus - automatikoje pas mane rodo iki 5-10% (nerodo skaičiais, todėl spėju), tai nustačius tokį šviesumą rankiniuose, baterija laiko ilgiau, naudojimasis neypatingas, ištvers nebe 5h, dabar dar turiu 63% ir screen on - 4h. Tai manau screen on drasiai bus 8h. Seniau šviesumas visa laika 20-25% neypatinga veikla - sreen on 5h su keliom minutėm. Srėbia kaip reikiant ekranas :) jeigu taip išauga sąnaudos. LOLIPOPO gal sugelbės. Bet procesorius budėjimo rėžime labai taupus. Neprašo valgyt. 17h budėjime ir keli procentai nukrite. Ir padet ramiai galit, nesibaimindami kad išsikraus. Tai simpatiška. Naudojantis gelbėja baterijos taupyme įjungiant pilkus tonus, viskas tampa kaip senoviniame pilkame filme, tada baterija laiko žinoma. Dar nežinau kiek. Bet ar ilgai ištversi tiek naudotis?
0

10branduoliuandroide   2014-11-21, 00:07:00  |  cituoti
Note 4 home mygtukas bent man negirgžda, bent man, garso mygtukai - geri, nepersikrovė nei vieno karto Antutu 50 000 lygiai, Exynos. Su CPU, kai ribojamas max greitis - 40 000 taškų, aštuoni branduoliai, kaip sakiau stabilu, nekaista visai, wifi neišbandžiau, ryšio problemos - yra, jums tikriausiai nebus, bet geresnė antena nei pas LG G3. Surinkimas brand'inis, jusis pagaliau, kad turit kokybę rankoj. Pokalbio garsiakalbis - puikus. Džiaugsitės. Bet už kitus brandinius neteigsiu, negaliu. Pulso matuoklis - gerai. Temperatūros matuoklio nebuvimas - blogai, drėgmės jutiklis - blogai, tai svarbus dalykas, kad nebūtų per sausa patalpa, žiemą dėl sausos patalpos galima ir sergama dažniau, arba drėgnuoju dėl drėgmės (visokių žmonių būna, alergiškų), esu nusivylęs tuo, FM nebuvimas ' _ ' radistam simpatijų neturiu, tai vienodai daug maž
0

10branduoliuandroide   2014-11-20, 23:53:11  |  cituoti
Kiddle, labai išsamūs pastebėjimai. Kas dėl ekrano, tai susimažinau šviesumą, akys pradėjo pavargt, nes ilgiau ne gamtinėse salygose ir vakarais naudoju. Kaip tau automatinis šviesumas prietemoje, ne per tamsus? Man iš pradžių buvo per tamsus, bet kai pradėjo akys pavargti, supratau kad automatinis šviesumas pats tas, tik jo lygį nusistatęs rankiniame šviesume turiu. Nenoriu kad automatinis šviesumas šokinėtų prieš lemputę, nes per ryšku tada būna, o kai bugas yra, kai tik viena karta jutiklis į šviesą reaguoja, nesinori automatikos naudoti. Dėl ekrano atspalvių, balta spalva atvaizduojama vistiek į mėlynumą. Čia amoled trūkumas lieka dižiausias, bent man. Labai geras patarimas, kurie taip pat mato mėlyną, nes aiškiai matosi ištikrųjų - Nukeikit į nustatymus > ekranas ir fonas > ekrano rėžimas. Adaptyvus rėžimas bus nustatytas kaip gamyklinis. Jis prastas ir rodo mėlynumą (aišku mėlynumo tikriausiai vistiek mažiau nei pas note3), pakeiskit į Amoled nuotrauką - balta kaip mat taps į rudumą/rausvumą, ekranas nuo to dar labiau sušvelnės. Dar geriau nustatymas - pagrindinis. NUGESINA amoled spalvas kaip mat stipriai, balta spalva lieka tokia pat rusva/ruda. Jus man padekosit ir prisiminsit tai. Šis pagrindinis rėžimas atgaiva akims. Ekrane dar matosi mėlynumas, kai nustatai žemą apšvietimą, arba automatiką. BET mėlynumas tampa pakenčiamu. Visais atvėjais, ekrano atspalviai - taip, tai į rožinius, tai į mėlynus atspalvius. Kai nustatai ryškesni apšvietimą, matosi ekrano dalyse pasidalinę atspalviai, vienoj pusėj rausvi, kitoj pusėj mėlyni. Kai pritemdai apšvietimą, balta klaviatūra tampa įvairių atspalvių, išmarginti rožine/rausva -mėlyna. Bet visi šie spalvų nuokrypiai yra pustoniai kurie yra lengvi, ir jie mažai matomi. Aiškiau matomi yra prietemoje, prieblandoje, ir prieblandoje prietemoje tai vargina akis. Nustačius visus patarimus, dar pakenčiana. Labiausiai erzina baltos mėlynas atspalvis, ir taip pat siauri apžvalgos kampai, jei pakreipsi į šoną - ekranas pasidarys mėlynesnio atspalvio, todėl reikia žiūrėti tiesiai į ekraną niekaip nepakreipiant nei į šoną nei į apačią. Tai mano pirmas samsungas, ir androidas apskritai, bet esu labai imlus viskam. Esu neįpratęs prie amoled ekranų ir jų mėlynumo, todėl galiu pasakyti labai objektyviai be jokio įpročio. Vakare užsiemant ilgesne jo veikla nepatarčiau, ir apskritai ilgai žiūrinčius į ekraną, amoledas jums labai kenks, padarys aklus, nedapės jokie drekinamieji lašai ir tai tik pradžia. Dieną ekraną vertinčiau gerai, natųrali doenos šviesa laužia ekrano šviesą, ir tokio iškreiptumo nepastebima, o saulėj puikiai matomas, ekranas poliarizuoja saulės šviesą, pažiūrėkit į stiklą kaip laužia šviesos šaltinio spindulius. Stiklas labai mažai renka piršto antspaudų, ekrano nereikės visai valyti. Palyginus su LG G3, LG G3 ekranas renka piršto atspaudus daug geriau. Note 4 turi kažkokią specialią dangą. LG G3 neturi, baisiai storu sluoksniu pasidengia jei dažniau nevalysi. BET LG G3 ekranas turi tobulo baltumo atspalvius, labai švelnias spalvas, Jis idealiai sukurtas prietemoje, jei daugiau laiko praleidžiat prietemoje, ir turit ilgai įsmeigę akis - Jūs LG G3 tiesiog padėkosit ir būsit atsipalaidavę. Kas kalba apie kontrastą - o kam jis reikalingas? LG G3 dar geresnis prietemoje nei LG G2, aš ir jį esu turėjęs. Matyt žemesnis kontrastas padeda. Saulėje nebijokit, LG G3 tikrai bus įžiūrimas. Tik nebus kaip krištolinis. Bet tai geriau skaitantiems, įsmeigusiems, ir prietemoje, prieblandoje, uch ledas. Kuo note 4 geras, kad tai patibulinta Superamoled versija, spalvų atžvilgiu, taip pat tankus ekranas. LG G3 ekranas tankesnis ir akei visien. Todėl kitas mano tel Bus LG G4 iphone 6S, Htc One įpėdinis. Dabar šiuo metu ką rinkčiausi - LG G3, HTC ONE, Iphone 6, Iphone 6plus. Jų ekranai geriausiai sukalibruoti ir balti ir nekeista, kad tai visi ne amoled ekranai. Kamera pas note 4 Labai gera, Geresnė nei LG G3, greitesnė, stabilizavimas prietemoje geresnis, kamera pavadinčiau gal ir geresne. Priekine žinoma taip pat Bet jokiais būdais LG G3 nenuvertinčiau kokybės prasme, gal man tik stabilizavimas nepatikdavo, nes kur mažesnis apšvietimas dažniau išsiliedavo, aš esu beje fotografuojantis, kameras tyrinėdavau nuo Nokia kamerų laikų. Kaip bebūtų, Note 4 vertas savo pinigų ir gailesčio nėra, jauti spartą, jauti detales ir gerą surinkimą. Turi Spen, kuris geras privalumas ir tikrai turi baudos. Galima žinoma ir be jo. Bet reiktu panaudoti kasdiena kad suprasti ar tau jo reikia. Su pirštinem jei esi ir reikia tikslumo, rašiklis gerai, greita. Jautrumas yra ir su pirštinėm, yra tam nustatymas, bet ar susigrabaliosi patogiai ir greitai, spen pagreitina. Amoled būtų geras jei būtų rankiniai ekrano kalibravimo įrankiai. Bet jų dar nėra, vargu ar mėlynumas visai dings, genai. Ką apie android galiu pasakyti, ji atvira - tai gerai, failai muzika, bla bla, šaunu, android tai nepatogi šlykštynė - tai blogai, su daug funkcijų - tai gerai. TW sasaja nestriginėja, google play nulūžta kartais, bet tai gal dėl serveriu ir ryšio, bet viskas šlyktu, programos šlykščios, jei nežinosi konkrečios aplikacijos, ar noresi kažko naujo susirasti - bus šlykštu. Prieš tai turėsi krūvą užsienio straipsnių perskaityti su rekomendacijomis.- Tai baisu. Apple nėra geriau. Reikia turėti ir sndroid ir ios kaip wozniakas daro o čia nesipešt. Bet jei androidas yra sklandus tik su flagmanu - tada ne kas, applas aišku tik po vieną flagmaną turi. Tai jokio skirtumo kaip ir nėra tas pats tik kitoj formoj.
0

Kiddie (pažengęs)   2014-11-20, 23:30:07  |  cituoti
artorelis (2014-11-20, 22:45:52) rašė:
Kiddie (2014-11-20, 19:58:57) rašė:
...
Aišku. ☺
O dėl to "GapGate" ten yra nors truputėlis tiesos? A4 formato lapas lenda? Ar čia tiesiog dėmesio neverta nesąmonė? 😊
Jei atvirai, tai aš to tarpo nelabai matau nei pas save, nei pas kitus gyvai matytus modelius ir nelabai kišau į tarpus popierių:) Manau pasistengus galima įkišt jį, bet jei gaminys ne "monolitas" (pilnai išlietas korpusas), o surinktas iš atskirų dalių (ypač kai skiriasi tarpusavy susiliečiančios medžiagos), tai kaip gamybos pramonės atstovas galiu pasakyt, jog yra gana sunku išgaut serijinėje gamyboje tokius mikrono tikslumo susilietimus tarp surenkamų dalių, o jei ir išgausi tai tik pirmos partijos atrodys nepriekaištingai. Panašūs tarpai yra visur. Pavartyk bet koki elektronikos prietaisą - rasi tikrai tarpų korpuse, kur galėsi įkišt ir lapą, ir kreditinę jei buvo naudota jau sena liejimo forma gamyboje :) Visur tokiems dalykams brėžiniuose numatytos paklaidos :)
0

artorelis   2014-11-20, 22:45:52  |  cituoti
Kiddie (2014-11-20, 19:58:57) rašė:
artorelis (2014-11-20, 18:58:47) rašė:
...
Turiu nuo lapkričio pradžios. Pirmas skirtumas kurį pajaučiau buvo ekranas. Tobulesnio kol kas nemačiau :) Antras skirtumas: nuotraukos. Nors daug kas aišku užtempta programiškai, bet išspausta iš fotoaparato viskas kas įmanoma.
---
TouchWiz iš tiesų šiek tiek lagina, bet kai aš juo nesinaudoju tai kitur jokių pakibimų nepastebėjau.
---
Pirkdamas atsižvelgiau į visus žinomus ale nusiskundimus: matricos spalvos perėjimai iš baltos į rausvą, galinio dangtelio sunkus uždarymas, persikrovimai keičiantis temperatūrai, wi-fi trūkinėjimas, ryšio dingimas, girgždantis HOME mygtukas, barškantys garso ir išjungimo mygtukai ir t.t. (taip taip, ir GapGate nebuvo pamirštas :) )
IŠVADA:
Bent jau mano pasirinkimas buvo idealus, bet kaip veiks toliau - parodys laikas.
---
Iš esmės pagrindinis skirtumas man - viduriai, matrica bei s-pen jautrumas.
---
Didžiausias minusas: garso atkurimas per ausines: jau kur sutaupė tai sutaupė. Kuo geresnes ausines įsikiši, tuo geriau girdi kaip baisiai groja.
Aišku. ☺
O dėl to "GapGate" ten yra nors truputėlis tiesos? A4 formato lapas lenda? Ar čia tiesiog dėmesio neverta nesąmonė? 😊
2

Kiddie (pažengęs)   2014-11-20, 21:23:49  |  cituoti
Stendalis (2014-11-20, 20:13:23) rašė:
Kiddie (2014-11-20, 19:58:57) rašė:
...
Šiaip žiauriai keista dėl audio kokybės atkūrimo, nes exynos versija naudoja (pataisykit, jeigu klystu) Wolfson WM5110 audio chipset'ą, kuris laikomas vienu geriausiu išmaniuosiuose.
Taip, tu visiškai teisus, tačiau, kad padoriau grotų, reikia keist kernelį į perseus (nesu tikras ar jau yra N4) ir su root teisėm, bei kokiu Viper4Android appsu reguliuot skambesį, nes stock'as groja švelniai tariant - nestebuklingai, nors ir Wolfson :)

O šiaip aišku gal kažkiek perdedu, nes žinau kaip turi skambėti muzika ausinėse ir tikrai ne su mp3 failu ir juo labiau ne 128 kbps kokybe testuoju, bet mano asmeninė nuomonė deja tokia:)

Galėsiu aprašyt įspūdžius kai nusirootinsiu :)

Beje, esami ir būsimi savininkai: atsargiai su plastikiniais dėklais - labai braižo aliumininį rėmelį. Būtent ne pats dėklas, o visokie nešvarumai patekę tarp dėklo ir korpuso.
0

Stendalis (ekspertas)   2014-11-20, 20:13:23  |  cituoti
Kiddie (2014-11-20, 19:58:57) rašė:
artorelis (2014-11-20, 18:58:47) rašė:
...
Turiu nuo lapkričio pradžios. Pirmas skirtumas kurį pajaučiau buvo ekranas. Tobulesnio kol kas nemačiau :) Antras skirtumas: nuotraukos. Nors daug kas aišku užtempta programiškai, bet išspausta iš fotoaparato viskas kas įmanoma.
---
TouchWiz iš tiesų šiek tiek lagina, bet kai aš juo nesinaudoju tai kitur jokių pakibimų nepastebėjau.
---
Pirkdamas atsižvelgiau į visus žinomus ale nusiskundimus: matricos spalvos perėjimai iš baltos į rausvą, galinio dangtelio sunkus uždarymas, persikrovimai keičiantis temperatūrai, wi-fi trūkinėjimas, ryšio dingimas, girgždantis HOME mygtukas, barškantys garso ir išjungimo mygtukai ir t.t. (taip taip, ir GapGate nebuvo pamirštas :) )
IŠVADA:
Bent jau mano pasirinkimas buvo idealus, bet kaip veiks toliau - parodys laikas.
---
Iš esmės pagrindinis skirtumas man - viduriai, matrica bei s-pen jautrumas.
---
Didžiausias minusas: garso atkurimas per ausines: jau kur sutaupė tai sutaupė. Kuo geresnes ausines įsikiši, tuo geriau girdi kaip baisiai groja.
Šiaip žiauriai keista dėl audio kokybės atkūrimo, nes exynos versija naudoja (pataisykit, jeigu klystu) Wolfson WM5110 audio chipset'ą, kuris laikomas vienu geriausiu išmaniuosiuose.
0

Kiddie (pažengęs)   2014-11-20, 19:58:57  |  cituoti
artorelis (2014-11-20, 18:58:47) rašė:
Kiddie (2014-11-20, 18:42:49) rašė:
...
Viskas ok, tikrai jų pilna, bet kartais norisi ko nors "lietuviško" išgirsti. Kas tau asmeniškai įstrigo, ar "sudarė įspūdį"... ☺ Mačiau, jog paminėjai kad "aparatas tikrai vertas savo pinigų" bet gal ką nors plačiau? Kiek jau laiko turi?
Turiu nuo lapkričio pradžios. Pirmas skirtumas kurį pajaučiau buvo ekranas. Tobulesnio kol kas nemačiau :) Antras skirtumas: nuotraukos. Nors daug kas aišku užtempta programiškai, bet išspausta iš fotoaparato viskas kas įmanoma.
---
TouchWiz iš tiesų šiek tiek lagina, bet kai aš juo nesinaudoju tai kitur jokių pakibimų nepastebėjau.
---
Pirkdamas atsižvelgiau į visus žinomus ale nusiskundimus: matricos spalvos perėjimai iš baltos į rausvą, galinio dangtelio sunkus uždarymas, persikrovimai keičiantis temperatūrai, wi-fi trūkinėjimas, ryšio dingimas, girgždantis HOME mygtukas, barškantys garso ir išjungimo mygtukai ir t.t. (taip taip, ir GapGate nebuvo pamirštas :) )
IŠVADA:
Bent jau mano pasirinkimas buvo idealus, bet kaip veiks toliau - parodys laikas.
---
Iš esmės pagrindinis skirtumas man - viduriai, matrica bei s-pen jautrumas.
---
Didžiausias minusas: garso atkurimas per ausines: jau kur sutaupė tai sutaupė. Kuo geresnes ausines įsikiši, tuo geriau girdi kaip baisiai groja.

0

artorelis   2014-11-20, 18:58:47  |  cituoti
Kiddie (2014-11-20, 18:42:49) rašė:
artorelis (2014-11-19, 20:42:10) rašė:
...
Jau yra n+k šitų modelių palyginimo apžvalgų parašyta ir nufilmuota tiek apžvalgininkų, tiek naudotojų įvairiom kalbom :) Tikrai nesunku surast.
Viskas ok, tikrai jų pilna, bet kartais norisi ko nors "lietuviško" išgirsti. Kas tau asmeniškai įstrigo, ar "sudarė įspūdį"... ☺ Mačiau, jog paminėjai kad "aparatas tikrai vertas savo pinigų" bet gal ką nors plačiau? Kiek jau laiko turi?
4

Kiddie (pažengęs)   2014-11-20, 18:42:49  |  cituoti
artorelis (2014-11-19, 20:42:10) rašė:
Juliakasss, žinau kad tu ir Note 3 turėjai. Kai įsigijai Note 4 į ką atkreipiai dėmesį, lyginant su Note 3, kad tikrai PATOBULĖTA? Ekranas? Kamera su OIS? Dizainas? S-Pen'as?
Jau yra n+k šitų modelių palyginimo apžvalgų parašyta ir nufilmuota tiek apžvalgininkų, tiek naudotojų įvairiom kalbom :) Tikrai nesunku surast.
0

artorelis   2014-11-19, 20:42:10  |  cituoti
Juliakasss (2014-11-17, 23:05:30) rašė:
10branduoliuandroide (2014-11-17, 22:32:52) rašė:
...
jaigu butu lietuvoje galimybe imti snapdragona imciau ji vien del baterijos, bet is uzsienio siustis nelabai norisi, tenka exynos, taip jis galingesnis, exynos pricpice yra 4+4 bet ne 8, tikruju yra 4. big little veikimas
👆👆👆

Juliakasss, žinau kad tu ir Note 3 turėjai. Kai įsigijai Note 4 į ką atkreipiai dėmesį, lyginant su Note 3, kad tikrai PATOBULĖTA? Ekranas? Kamera su OIS? Dizainas? S-Pen'as?
4

10branduoliuandroide   2014-11-19, 09:03:25  |  cituoti
Atleiskit, moderatoriai, kad į vieną žinutę nesutalpinu, ar tiek daug rašau :) naršyklė ribotą simbolių skaičių leido kažkodėl įvest. Toliau dar vienas nusiskundimas, skenuojant knygą ir pabrėžiu! Tekstą paverčiant į simbolius, iš knygos, kad būtų galima klijuoti į dokumentus, (iš knygos), Meta tekstas vadinasi, nuskenavus ir paverčiant į simbolius, lietuvių kalbos žodžiuose, kur šžčųū, padaro klaidų, tikrai ne tobulas konvertavimas. Dar reikia software atnaujinimų, kad geriau atlažintų kalbas. Kitas konvertavinas yra, tai į piešinį, kurio vorde neina įterpti, nes tai ne simboliai, o pieštinės raidės. Bet jį taip pat galima redaguoti, taisyti, pabraukti , ištrinti, tiktai tai ne simboliai. Spartusis įkrovimas lygus su lygiu prieš LG G3.

Labai patogus dalykas, valdomas tik pieštuku, tai visos jo komandos, visos, nuo pačios pirmos iki paskutines iššoksnčiam lange.
Nenuostabu, kas su note tiek susirašo :)
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|17|...|33|...|49|50|51|52|53|...|64|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Budėjimo
Parodo kiek telefonas išlaikys maksimaliai idealiose sąlygose. Šiam terminui nustatyti yra naudojami keli testavimo būdai.

I.Praktinis. Telefonas bandomas laboratorijoje, kurioje ryšio stiprumo signalas visuomet pastovus ir labai stiprus. Telefone viskas išjungta (ekrano bei klaviatūros apšvietimas, visos telefono programos kurios gali didinti energijos eikvojimą). Testuojama baterija pilnai įkrauta, tačiau ne pirmą kartą (iki tol ši baterija buvo įkraunama pagal visas gamintojo instrukcijas, kad nebūtų sumažėjęs jos talpumas). Telefonas visą bandymo laikotarpį yra įjungtas, tačiau visiškai nenaudojamas.
II.Teorinis. Baterijos talpa padalina iš idealiomis sąlygomis veikiančio telefono srovės suvartojamo kiekio per laiko vienetą. Taip nustatomas terminas kurį telefonas veiks idealiomis sąlygomis.

Praktiškai naudojant baterija laiko 3-5 kartus trumpiau, kuo daugiau naudojamasi tuo trumpiau laiko.

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %:
Silpnas laukas/ieško tinklo - 90%
Duomenų kabelis prijungtas - 60-75%
IRDA aktyvuotas - 7%
Priimamos SMS - 12%
Rašomos SMS - 50%
Skambutis - 10-15%
Vibro skambutis - 20%
Apšvietimas - 15%
3G tinklas - 20%
WLAN - 50-80%
Foto,video - 30-80%
MP3 - 30-80%
Žaidimai - 0-80%
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Pokalbio
Parodo, kiek telefonu galima laiko maksimaliai išvien kalbėti .
Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.






802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .



MP3
MP3 - tai vienas iš garso failų suspaudimo būdų. MP3 - nekomercinis ir visiems prieinamas garso suspaudimo įrankis. Neprarandant pastebimos garso kokybės MP3 informacijos kiekį gali sutalpinti į 12 kartų mažesnę apimtį. Taip padaryti įgalina MPEG algoritmas.
MP3 iš įrašo pašalina silpnesnius garsus, kurie dėl mūsų klausos organo netobulumo nepatenka į žmogaus smegenis. Pirmiausia iš įrašo pašalinami tie garso diapazono dažniai, kurių žmogaus ausis negirdi (kokybiškame audioįraše jie yra kaip atsarga tiems, kurie turi ypatingas ausis). Žmogaus smegenys į kokį nors veiksnį (šiuo atveju garsą) reaguoja ribotą laiką. Smegenys "negirdi" silpnesnių garsų prieš ir po stipraus garso. Visa tai taip pat pašalinama iš skaitmeninio garso įrašo. Kitaip tariant, įrašas "suspaudžiamas".
MP3 taip pat išnaudoja ir stereo muzikos įrašymo subtilybes. Stereo efektą gauname garsą įrašydami į du kanalus. Skirtumai tarp kanalų sukuria stereo efektą. Tačiau abiejuose kanaluose yra ir daug tų pačių garsų. MP3 formatas tokius atskirų kanalų garsus užrašo kaip vieną bendrą garsą. Atkuriant muziką, toks signalas transliuojamas į du kanalus ir atkuriamas turėtas garsas.
MP3 formatas

http://www.mp3-tech.org/

Legalūs MP3 failai
www.mp3.com
www.besonic.com
www.listen.com
www.mp3it.com
www.audiohighway.com
www.onlinemusic.com
www.addict.com
www.tribute-entertainment.co.uk
www.ampcast.com
www.vitaminic.com
www.ubl.com
OIS
Optinė vaizdo stabilizacija (angl. image stabilization; vibration reduction; anti-shake) – fotoaparatuose bei videokamerose naudojamas metodas, kai specialus mechanizmas įrašomą vaizdą stabilizuoja keisdamas optinį atstumą tarp lęšio ir vaizdo jutiklio.Pats optinis stabilizavimas dažniausiai įdiegiamas objektyvuose – būtent tokia versija parodyta pirmame video. Egzistuoja atskira aparatinių stabilizatorių modifikacija, kurie integruojami pačiuose fotoaparatuose, tačiau tokiu atveju judinamas ne lęšis, o pats vaizdo jutiklis. Pirmuoju atveju stabilizatorius gali būti priderinamas prie konkretaus objektyvo ypatumų, tačiau ženkliai padidėja objektyvo kaina; antruoju atveju stabilizatorius yra universalus ir tinkamas daugumai objektyvų, tačiau ne visada leidžia įvertinti atskirų objektyvų modelių konstrukcinius ypatumus.