Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Sony Mobile » Sony Mobile D5503 Xperia Z1 Compact  + Rašyti žinutę
Sony Mobile D5503 Xperia Z1 Compact
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|7|...|11|...|15|...|19|

 
Mindaugas (Svečias)   2015-07-09, 09:26:12  |  cituoti
Sveiki,
ar z1 compak ekranas bent kiek arsparus smugiams?? ar toks pat silpnas kaip samsungu??-truputi kur atsitrenke ir suskilineja...
0

Gintulis14   2015-06-13, 08:43:03  |  cituoti
atsinaujinau į Lolilop :) viskas puikiai veikia išskyrus smart connect'ą, visgi iki walkman d'greidinau, bet tas š. atsinaujinau iki music š. Pasilikau prie š. Nu galima ir rankiniu budu paspausti PLAY. Myliu SONY
0

Gintulis14   2015-06-05, 17:55:13  |  cituoti
emailas (2015-06-03, 20:57:42) rašė:
Sveiki nusipirkau si telefona ir problema iskart neveikia ausiniu lizdas taj net nezinau gal kazko nepadarau ar programos kokios truksta? :-S
Iš ko tu sprendi jog ausinių lizdas neveikia?
0

Hollow   2015-06-04, 10:23:56  |  cituoti
emailas (2015-06-03, 20:57:42) rašė:
Sveiki nusipirkau si telefona ir problema iskart neveikia ausiniu lizdas taj net nezinau gal kazko nepadarau ar programos kokios truksta? :-S
Klausimas, kokia android versija pas tave. Nes jeigu pas tave lollipop tai kiek skaičiau, variantų būna, kad pjauna su ausiniu lizdu jis. (Pats adroidas)
Pasitiktink ar muzika nėra nutildyta, ir ar nėra pats lizdas užsikišęs kuo nors.
Jeigu viskas okei, bet negroja. Nešk į garantinį, daugiau nieko pats nebechimičink. :)
0

ssx (ekspertas)   2015-06-03, 22:33:17  |  cituoti
emailas (2015-06-03, 20:57:42) rašė:
Sveiki nusipirkau si telefona ir problema iskart neveikia ausiniu lizdas taj net nezinau gal kazko nepadarau ar programos kokios truksta? :-S
Ausines idejus i lizda turi kad ir muzikele is telefono uzleidus grot,jei negroja nesk i garantini
0

emailas   2015-06-03, 20:57:42  |  cituoti
Sveiki nusipirkau si telefona ir problema iskart neveikia ausiniu lizdas taj net nezinau gal kazko nepadarau ar programos kokios truksta? :-S
0

Hollow   2015-06-02, 10:07:39  |  cituoti
Gintulis14 (2015-06-01, 09:23:29) rašė:
Hollow (2015-05-31, 11:26:34) rašė:
...
Vo blyn mintį davei dėl Walkman'o. Gal ir man reikės atstatyti į gamyklinę versiją, nes kaip jau minėjau, labai užknisa kai ikišus ausines automatiškai nepasileidžia muzika (nors pats Walkman'as pasileidžia)
Šiaip kai "Walkman" atsinaujina į "Muzika" tai balius prasideda būtent tiems kas turi Z1c. To muzikos laiko skirtukas už ekrano ribų nuėjęs, arba pasilagina muzika kai groja. Galutiniam variante, į gamyklinę susigražinau ir su "Walkman" sėdžiu laimingas. X)
0

Gintulis14   2015-06-01, 09:23:29  |  cituoti
Hollow (2015-05-31, 11:26:34) rašė:
Na ką, pasinaudojau telefonu mėnesį, tai va įspūdžiai.: Telefonas iš ties geras, atitinkantis visus mano poreikius nuo A iki Z :) Kas liečia dizainą, yra panašumų nuo Iphone paimta. (bent jau iš ajies pasižiūrėjus) Kamera- visiems tiems kurie knisa protą, kad xujova kamera- išmokit fotografuot. Nes kokias nuotraukas gaunu tamsojr, net mano SGS2 neišgaudavo, o kur samsai pasižymėję yra geromis kameromis. Toliau. Telefonas greitas, nei karto nepakibo, nei karto nesupjovė. Mhzika - su paskutiniu "Walkman" naujinimu atsirado daug bugų, tad atstačiau į gamyklinę versiją. O šiaip, muzika neįspudimhai garsiai groja, bet užtad kokybiškai atkuria. Ausinės - pasaka. Kiek turėjau SE/Sony telefonų visad ausinių kokybė nenuvildavo. Baterija - iš tikro nustebau, kaf smartas su mano naudojimu išlaikyt bent.jau dieną gali, ta prasme, kad iš telesonų nepaleidi. :D O šiaip tikrai nesiskundžiu, normaliai naudojant, dvi dienas laisvai tenpia. Nesigailiu nusipirkęs. ;)
Vo blyn mintį davei dėl Walkman'o. Gal ir man reikės atstatyti į gamyklinę versiją, nes kaip jau minėjau, labai užknisa kai ikišus ausines automatiškai nepasileidžia muzika (nors pats Walkman'as pasileidžia)
0

Hollow   2015-05-31, 11:26:34  |  cituoti
Na ką, pasinaudojau telefonu mėnesį, tai va įspūdžiai.: Telefonas iš ties geras, atitinkantis visus mano poreikius nuo A iki Z :) Kas liečia dizainą, yra panašumų nuo Iphone paimta. (bent jau iš ajies pasižiūrėjus) Kamera- visiems tiems kurie knisa protą, kad xujova kamera- išmokit fotografuot. Nes kokias nuotraukas gaunu tamsojr, net mano SGS2 neišgaudavo, o kur samsai pasižymėję yra geromis kameromis. Toliau. Telefonas greitas, nei karto nepakibo, nei karto nesupjovė. Mhzika - su paskutiniu "Walkman" naujinimu atsirado daug bugų, tad atstačiau į gamyklinę versiją. O šiaip, muzika neįspudimhai garsiai groja, bet užtad kokybiškai atkuria. Ausinės - pasaka. Kiek turėjau SE/Sony telefonų visad ausinių kokybė nenuvildavo. Baterija - iš tikro nustebau, kaf smartas su mano naudojimu išlaikyt bent.jau dieną gali, ta prasme, kad iš telesonų nepaleidi. :D O šiaip tikrai nesiskundžiu, normaliai naudojant, dvi dienas laisvai tenpia. Nesigailiu nusipirkęs. ;)
0

Gintulis14   2015-05-29, 20:04:37  |  cituoti
Updeitinausi iki 5.0.2 andro. Tai pagrindinis kolkas iškilęs minusas, jog Smart Connect'as grybauja, t.y. pajungi ausines, tel suvibruoja, bet nepaleidžia muzikos per ex Walkman'ą (4.4 automatiškai paleisdavo). Grojant muziką rodo ne pasirinktą atrakinimo wallpaper'į, bet albumo viršelį. Ir dėl ekrano, negi Sony nesugebėjo nuo 4.4 padaryt jog atsiliepus ar paskambinus neišjungtų ekrano (būtinai atlikti judesį jog jis pradėtų šviesti arba išjungimo mygtuką paspaust.) Plius gali pasijusti lagas, bet aš taip vadinu, nes prie H ir H+ tinklų, bent jau mano operatoriuje lėčiau pasigauna. Garsas per Sony HBR XB600 ausines puikus, ne kiek nesiskiria nuo 4.4.

Kas liečia ekrano apšvietimą, ar mano regėjimas pasikeitė, bet prie dabartinio 100 proc, panašiai kaip buvęs 60-80 proc. Tiesa, batareika panašiai gal laiko, gliookų nepastebėjau.

Man patinka Sony, bet parašiau pir įspūdžius po trijų dienų tikraai neaktyvaus naudojimo
0

mindosas (ekspertas)   2015-05-28, 10:43:50  |  cituoti
kaip su tom gamyklinem plevelem, tik ant priekio yra ar ir ant galo???
0

dxmarko   2015-05-27, 21:35:41  |  cituoti
Turiu Lolipop, rodos veikia sklandziai, aisku yra pakeitimu, cia jau kiekvienam spresti, kaip kas patinka. Aisku yra kaikuriu dalyku kur nelabai patogu cia jau kai kam, gal reikia priprasti, o gal ir ne. Kazkokiu dideliu nesklandumu su atnauninimu dideliu nebuvo. Kas Liecia Telefono kameros ir baterijos dar pilnai neistestavau. Siaip yra naujienu , kad dar atnaujins kaikurios dalykus, ziuresim kaip bus.
0

wirgela   2015-05-27, 16:03:34  |  cituoti
kaip atgal grazinti 4.2.2 versija? Atnaujinau i 5,nusivyliau atnaujinumu.
0

SyN (veteranas)   2015-05-25, 16:01:24  |  cituoti
Citizen (2015-05-25, 10:32:03) rašė:
... Mielai grysciau atgal i Kitkat...
kame bėdos? Pagooglini ir vėl turi kitkat.
1

Gintulis14   2015-05-25, 15:23:09  |  cituoti
O tai kaip dėl programų instaliavimo į sd kortą? Veikia ant Lollipop?
0

Gintulis14   2015-05-25, 15:23:01  |  cituoti
O tai kaip dėl programų instaliavimo į sd kortą? Veikia ant Lollipop?
0

mindosas (ekspertas)   2015-05-25, 12:43:45  |  cituoti
gal kas lupot originalias pleveles, priekyje nusilupa su logotipu, kiek zinau, o gale kaip? ir kazkur buvau skaites, kad nulupus netenkama garantijos?
0

Citizen   2015-05-25, 10:32:03  |  cituoti
Kas dar neatsinaujinote, tai ir nedarykite to! Bent jau kol kas... Gal po kokio 1-2 men, kol isspres visas bedas. Kol turejau originalia 4a andoriod versija, visiskai nebuvo jokiu bedu su siuo tel, per metus naudojimo nedariau nei karto restart... su Lolipopu prasidejo bedos: Wi-Fi visiska katastrofa - atsijungineja taip daznai, kad net neapsimoka naudoti. Taip pat narsykle irgi durniuot pradejo - kartais pakimba, gali refreshint kiek nori, reikia uzdaryt skirtuka, ir vel per naujo atidaryt. Taip sakant, po LG, su siuo Sony buvau pamirses kas yra telefono gliukai, tai naujas Lolipopas juos primine. Mielai grysciau atgal i Kitkat...
1

Gintulis14   2015-05-24, 13:35:29  |  cituoti
Gedxs (2015-05-21, 22:48:11) rašė:
Jau galima atsinaujinti.... Asmeniskai jau nemegstu atnaujinimo... viskas visai kitaip, nera sparciuju nustatymu, kai budavo. Garso greitai irgi nesumazinsi, o jeigu sumazini tai nevibruoja.... Nu vienu zodziu... Be reikalo atsinaujinau
Man irgi šiandien išmetė jog yra atnaujinimas, tik dar dvejoju. Programų kopijas dareisi prieš atsinaujinant ar nereikia?
0

Gedxs   2015-05-21, 22:48:11  |  cituoti
Jau galima atsinaujinti.... Asmeniskai jau nemegstu atnaujinimo... viskas visai kitaip, nera sparciuju nustatymu, kai budavo. Garso greitai irgi nesumazinsi, o jeigu sumazini tai nevibruoja.... Nu vienu zodziu... Be reikalo atsinaujinau
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|7|...|11|...|15|...|19|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Walkman
Sony Ericsson muzikinis mobilusis telefonas.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.






802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .