Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Sony Mobile » Sony Mobile D5803 Xperia Z3 Compact  + Rašyti žinutę
Sony Mobile D5803 Xperia Z3 Compact
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|6|...|11|...|15|16|17|18|19|20|

 
neapsisprendusi (Svečias)   2014-10-29, 15:12:55  |  cituoti
Sigitas_lk (2014-10-29, 15:05:28) rašė:
albert (2014-10-29, 14:44:17) rašė:
...
Tik skaiciai??? Nepajausi??? Tu gal is medzio nukritai, androide dar ir kaip pajusi 400'ini procesoriu, ir 1gb ram. Ir tuo labiau, kam tiek permoketi uz ta ONE mini?? Tik uz korpusa? Tai yra beprotyste, tuo labiau kad jisai miziniskas pagal ekrano dydi. O ir sitas Z3c nera Plastmases gabalas, jau tik nereikia perdeti. Malonus rankoje bent jau man.
aš paklausiau jo nuomonės, tai žmogus ir atsakė ką galvoja. Nebūtina smerkt, jei tu galvoji kitaip.
1

Sigitas_lk (ekspertas)   2014-10-29, 15:05:28  |  cituoti
albert (2014-10-29, 14:44:17) rašė:
Net nežinau ką patarčiau rinktis.Samsung man visai nepatinka.Gal ir viskas su jais gerai bet man jie pigiai atrodantys aparatai.Su sony vėl gi panašiai.Vardas tik senas,kuris gamino kadaise geriausius gaminius,bet šiais laikais pvz man sony jau toli gražu ne tas gamintojas.Jeigu iš mažesnių ekranų,tai aš šiuo metu rinkčiausi HTC M8 mini.Parametrais jis nusileidžia sony Z3 compact,bet tai tik skaičiai.Realiai to nepajusi,bet jausi kad daiktą laikai gerai sudėtą,ne plastmasės gabalą.
Tik skaiciai??? Nepajausi??? Tu gal is medzio nukritai, androide dar ir kaip pajusi 400'ini procesoriu, ir 1gb ram. Ir tuo labiau, kam tiek permoketi uz ta ONE mini?? Tik uz korpusa? Tai yra beprotyste, tuo labiau kad jisai miziniskas pagal ekrano dydi. O ir sitas Z3c nera Plastmases gabalas, jau tik nereikia perdeti. Malonus rankoje bent jau man.
1

albert   2014-10-29, 14:44:17  |  cituoti
Net nežinau ką patarčiau rinktis.Samsung man visai nepatinka.Gal ir viskas su jais gerai bet man jie pigiai atrodantys aparatai.Su sony vėl gi panašiai.Vardas tik senas,kuris gamino kadaise geriausius gaminius,bet šiais laikais pvz man sony jau toli gražu ne tas gamintojas.Jeigu iš mažesnių ekranų,tai aš šiuo metu rinkčiausi HTC M8 mini.Parametrais jis nusileidžia sony Z3 compact,bet tai tik skaičiai.Realiai to nepajusi,bet jausi kad daiktą laikai gerai sudėtą,ne plastmasės gabalą.
4

neapsisprendusi (Svečias)   2014-10-29, 14:03:56  |  cituoti
albert (2014-10-29, 13:42:58) rašė:
Nei to nei ano nesirinkčiau.
o tai ka rinktumeis?
1

albert   2014-10-29, 13:42:58  |  cituoti
Nei to nei ano nesirinkčiau.
3

dima_ml   2014-10-29, 13:39:22  |  cituoti
albert (2014-10-26, 13:30:31) rašė:
palauk,taigi parasyta kad aliuminis ir plastikas.
pakeiciau i stikla ir plastika, kadangi aprasymas buvo kuriamas to laiku kai info buvo mazai apie korpusa;
0

mindosas (ekspertas)   2014-10-29, 13:33:42  |  cituoti
neapsisprendusi (Svečias) (2014-10-29, 12:03:00) rašė:
Kurį geriau rinktis, z3 compact ar s5?
ta kuris grazesnis arba nueik i parduotuves ir rinkis ta kuris labiau patiks.
0

neapsisprendusi (Svečias)   2014-10-29, 12:03:00  |  cituoti
Kurį geriau rinktis, z3 compact ar s5?
1

SENEOV (ekspertas)   2014-10-26, 13:36:14  |  cituoti
albert (2014-10-26, 13:30:31) rašė:
palauk,taigi parasyta kad aliuminis ir plastikas.Tai jeigu tu pats teigi kad krastai nera aliuminiai,tai tada papasakok kur aliuminis sitame aparate.As kaip tik sakau,kad pats remelis gal ir aliumins,bet galinis dangtelis tai pagal mane plastikinis ir dar padengtas platsmasiniu stiklu.
O kas liecia m8 tai cia net lyginti nera ka,nes sitas arti nestovi .Taip,m8 yra plastikinis stiklas,bet tai ir viskas,visa kita aliuminis.
O fotkina Z3C ziauriai prastai,mano m8 man daug geriau patinka nuotraukos.Tikejausi is 20 pikseliu daug daugiau,o pasirode labai nekaip.
Man tas pats,tai zmonos telefonas ir tai pirmas sony pas mus.Sau niekada nepirksiu sony ir niekam nerekomenduosiu,nes tai tik vardas,kokybes jame labia mazai....
Tikiu kad m8 geriau jaučiasi rankoje. Metalas yra metalas.
Dėl kameros nufotkink abiem tlf viena objekta ir peržiurėk foto per pc. Arba dar geriau ikelk pvz čia. Nes žinant kaip pasirodė praeiti z gal ir ne stebuklai bet sony labai lenkia htc sitam aspekte.
1

albert   2014-10-26, 13:30:31  |  cituoti
palauk,taigi parasyta kad aliuminis ir plastikas.Tai jeigu tu pats teigi kad krastai nera aliuminiai,tai tada papasakok kur aliuminis sitame aparate.As kaip tik sakau,kad pats remelis gal ir aliumins,bet galinis dangtelis tai pagal mane plastikinis ir dar padengtas platsmasiniu stiklu.
O kas liecia m8 tai cia net lyginti nera ka,nes sitas arti nestovi .Taip,m8 yra plastikinis stiklas,bet tai ir viskas,visa kita aliuminis.
O fotkina Z3C ziauriai prastai,mano m8 man daug geriau patinka nuotraukos.Tikejausi is 20 pikseliu daug daugiau,o pasirode labai nekaip.
Man tas pats,tai zmonos telefonas ir tai pirmas sony pas mus.Sau niekada nepirksiu sony ir niekam nerekomenduosiu,nes tai tik vardas,kokybes jame labia mazai....
2

Sigitas_lk (ekspertas)   2014-10-26, 12:53:03  |  cituoti
albert (2014-10-25, 23:03:51) rašė:
Nupirkau žmonai šiandien oranžinės spalvos.Ta oranžinė nėra oranžinė,ji labiau raudona sakyčiau:) Na ką,galiu pasakyti kad mane šis tel nuvylė.Visų pirma tai mane nuvylė surinkimo kokybė.Gal čia ir yra aliuminio kaip kad ML rašo,bet labai mažai čia jo.gal pats remelis,GAL,čia dar klaustukas.Paskiau visą kita plastikas,tiek galinis dangtelis,tiek priekis.Labai stipriai jaučiasi kad ne stiklas o pigi plastmasė: ) Antra,kamera LABAI prasta,mano M8 duoda į kaulus šiam fotikui be vargo... Blykstė juokinga,ji tokia mažytė ir silpna,kad galėjo jos ir nedėti.Žmonos senukas SG2 turi blykstę 10kartų geresnę.Ir tikrai patogus dalykas ją turėti,jeigu ne fotkinimui tai bent kaip prožektorius pasitarnauja labai puikiai.Ši blykstė jau nepatenkins tai kaip ana ir tai yra jau minusas didelis.Trečia,mygtukų išdėstymas yra super nepatogus,išjungimo mygtukas visai prie pat garso mygtukų,dažnai paspausti gali ne tą mygtuką.o ir patys garso mygtukai labai jau mažiukai,man asmeniška nepatogu juos spausti.Dar nepatinka tai kad ausinių lizdas viršuje,apačioje daug patogiau,laidas nesimakaluoja tau.Dar reikia paklausyti kaip atkuria muziką,bet manau vėl gi nuvils ir čia.Po HTC M8 labai labai sunku kažką geriau rasti,labai išlepino mane šis tel ir aš labai dabar priekabus.Sony dar iki HTC mano galva dar reikia labai nemažai stiebtis...
Na šiaip veikia sparčiai,kol kas nepastebėjau jokių problemų,laksto gerai.Žmonai patinka,bet sau jokiu būdu jo nepirkčiau.Jis ir yra skirtas moteriškai arba vaikiškai mažai paauglio rankytei,suages vyras su normalia letena vargą labai su juo...
Nezinau kokioj tu visatoj gyveni, bet Z3C niekas ir nesako kad yra metaliniai krastai. Taciau nenusisnekek kad plastmase ir priekis ir nugarele, tuo met tavo M8 ekranas irgi tokia pacia plastmase padengtas ("Boasting durable tempered glass panels on both sides"). Taip pat tas tavo One tikrai nefotkina geriau. Net gi nepriarteja. Max ka jisai isgauna senu Lumia kokybes foto. Tau taip atrodo nes sis telefonas uzfiksuoja blankesnes spalvas. Bet detalizacija ir t.t. kitas lygis visai.
0

albert   2014-10-26, 12:28:02  |  cituoti
Beje,prieš pirkdamas pasikonsultavau su pažystamu pardavėju.Man jis pasakė kas samsung yra patikimesni nei kad sony.Sony daugiau atneša taisyti nei kad samsung.Bet žmonai samsung nepatinka,šis sony buvo jos pasirinkimas ir aš jai ji nupirkau.
1

albert   2014-10-26, 12:23:49  |  cituoti
Zorox,tu iš medžio iškritęs ar šiaip dar esi vaikas kad tokius vėjus rašai? :) Taigi sakiau,žmonai porkau,ne sau.Ji jo norėjo,ne aš:) Pasisakiau grynai iš savo pusės ką galvoju apie šitą tel. Jis yra skirtas moteriškai rankytei:) Kurioje vietoje radai kabinėjimasi ?
1

artorelis   2014-10-26, 11:28:14  |  cituoti
albert (2014-10-25, 23:03:51) rašė:
Nupirkau žmonai šiandien oranžinės spalvos.Ta oranžinė nėra oranžinė,ji labiau raudona sakyčiau:) Na ką,galiu pasakyti kad mane šis tel nuvylė.Visų pirma tai mane nuvylė surinkimo kokybė.Gal čia ir yra aliuminio kaip kad ML rašo,bet labai mažai čia jo.gal pats remelis,GAL,čia dar klaustukas.Paskiau visą kita plastikas,tiek galinis dangtelis,tiek priekis.Labai stipriai jaučiasi kad ne stiklas o pigi plastmasė: ) Antra,kamera LABAI prasta,mano M8 duoda į kaulus šiam fotikui be vargo... Blykstė juokinga,ji tokia mažytė ir silpna,kad galėjo jos ir nedėti.Žmonos senukas SG2 turi blykstę 10kartų geresnę.Ir tikrai patogus dalykas ją turėti,jeigu ne fotkinimui tai bent kaip prožektorius pasitarnauja labai puikiai.Ši blykstė jau nepatenkins tai kaip ana ir tai yra jau minusas didelis.Trečia,mygtukų išdėstymas yra super nepatogus,išjungimo mygtukas visai prie pat garso mygtukų,dažnai paspausti gali ne tą mygtuką.o ir patys garso mygtukai labai jau mažiukai,man asmeniška nepatogu juos spausti.Dar nepatinka tai kad ausinių lizdas viršuje,apačioje daug patogiau,laidas nesimakaluoja tau.Dar reikia paklausyti kaip atkuria muziką,bet manau vėl gi nuvils ir čia.Po HTC M8 labai labai sunku kažką geriau rasti,labai išlepino mane šis tel ir aš labai dabar priekabus.Sony dar iki HTC mano galva dar reikia labai nemažai stiebtis...
Na šiaip veikia sparčiai,kol kas nepastebėjau jokių problemų,laksto gerai.Žmonai patinka,bet sau jokiu būdu jo nepirkčiau.Jis ir yra skirtas moteriškai arba vaikiškai mažai paauglio rankytei,suages vyras su normalia letena vargą labai su juo...
✌✌✌
Jeigu, pasak tamstos, SONY mobilkoms iki HTC lygio "dar labai daug stiebtis", tai tuomet kiek SONY trūksta iki Samsung'o KOKYBĖS? Nepasiekimas variantas? ☺ ☺ ☺
1

zorox (teršėjas)   2014-10-26, 09:26:22  |  cituoti
Ei albert baik kabineti prie sony telefonu jie tau jie nepatinka tai nepirk ju gerau pirk ta htc m8 jie tau taip patiko beto neligink sony su htc
5

albert   2014-10-26, 00:23:36  |  cituoti
Bet ML ir kainą užlankstę :/
Aš nupirkau už 419 €
Už šią sumą kokią jūs parduotade pas mus galima nupirkti Z3 didiji brolį :)
2

tuojbus (ekspertas)   2014-10-25, 23:47:43  |  cituoti
Na nėra Z serijos stiprioji pusė nuotraukos vakare. Gal diena bus geriau :) Blykstė neįspūdinga, tiesa.
Bendrai kamera neturėtu būti labai prasta, gal tik kai kuriais aspektais prastoka (nesiekia to, ko būtu galima tikėtis iš specifikacijų)
0

albert   2014-10-25, 23:03:51  |  cituoti
Nupirkau žmonai šiandien oranžinės spalvos.Ta oranžinė nėra oranžinė,ji labiau raudona sakyčiau:) Na ką,galiu pasakyti kad mane šis tel nuvylė.Visų pirma tai mane nuvylė surinkimo kokybė.Gal čia ir yra aliuminio kaip kad ML rašo,bet labai mažai čia jo.gal pats remelis,GAL,čia dar klaustukas.Paskiau visą kita plastikas,tiek galinis dangtelis,tiek priekis.Labai stipriai jaučiasi kad ne stiklas o pigi plastmasė: ) Antra,kamera LABAI prasta,mano M8 duoda į kaulus šiam fotikui be vargo... Blykstė juokinga,ji tokia mažytė ir silpna,kad galėjo jos ir nedėti.Žmonos senukas SG2 turi blykstę 10kartų geresnę.Ir tikrai patogus dalykas ją turėti,jeigu ne fotkinimui tai bent kaip prožektorius pasitarnauja labai puikiai.Ši blykstė jau nepatenkins tai kaip ana ir tai yra jau minusas didelis.Trečia,mygtukų išdėstymas yra super nepatogus,išjungimo mygtukas visai prie pat garso mygtukų,dažnai paspausti gali ne tą mygtuką.o ir patys garso mygtukai labai jau mažiukai,man asmeniška nepatogu juos spausti.Dar nepatinka tai kad ausinių lizdas viršuje,apačioje daug patogiau,laidas nesimakaluoja tau.Dar reikia paklausyti kaip atkuria muziką,bet manau vėl gi nuvils ir čia.Po HTC M8 labai labai sunku kažką geriau rasti,labai išlepino mane šis tel ir aš labai dabar priekabus.Sony dar iki HTC mano galva dar reikia labai nemažai stiebtis...
Na šiaip veikia sparčiai,kol kas nepastebėjau jokių problemų,laksto gerai.Žmonai patinka,bet sau jokiu būdu jo nepirkčiau.Jis ir yra skirtas moteriškai arba vaikiškai mažai paauglio rankytei,suages vyras su normalia letena vargą labai su juo...
2

(Svečias)   2014-10-24, 14:57:47  |  cituoti
Vytelis (Svečias) (2014-10-21, 10:00:58) rašė:
Niekaip negaliu apsispręsti tarp: Z3 Compact - superiniai parametrai, tačiau nelabai maloniai guli rankoje, jaučiasi plastiko pojūtis, tikriausiai dėl atsparumo drėgmei ar panašiai.
Iphone 5s - viskas be priekaištų, išskyrus... bateriją.
Nokia Lumia 930 - parametrai taip pat puikūs, bet didokas; kaip suprantu windows apps'ų dar nėra prikurta daug, lyginant su androidu ir iOS?
Pagrinde bus naudojamas: iki 0,5 val pokalbių per dieną, žinių skaitymas, el. paštas, gps'as, fotkinimas, muzikos klausausi retai.
Gal yra kas ilgesnį laiką bandęs šiuos aparatus, keitęs vieną į kitą ir turi svarių argumentų. Iš anksto dėkui. V.
koks plastiko pojutis jei stiklas is abeju pusiu ? del briaunos ? mano zmonos iphonas 5s po 1 metu naudojimo be case atrodo kaip bomzofonas, pries tai buves sony xperia p irgi baisiai atrode, mano jau buves z1c irgi visa briauna baisi po 6 men naudojimo, tikiuosi kad sitas "plastikas" geriau laikys.
P.S. naudoju telefonus be visokiu bumperiu ir deklu.
1

0_0 (teršėjas)   2014-10-21, 10:20:01  |  cituoti
Vytelis (Svečias) (2014-10-21, 10:00:58) rašė:
Niekaip negaliu apsispręsti tarp: Z3 Compact - superiniai parametrai, tačiau nelabai maloniai guli rankoje, jaučiasi plastiko pojūtis, tikriausiai dėl atsparumo drėgmei ar panašiai.
Iphone 5s - viskas be priekaištų, išskyrus... bateriją.
Nokia Lumia 930 - parametrai taip pat puikūs, bet didokas; kaip suprantu windows apps'ų dar nėra prikurta daug, lyginant su androidu ir iOS?
Pagrinde bus naudojamas: iki 0,5 val pokalbių per dieną, žinių skaitymas, el. paštas, gps'as, fotkinimas, muzikos klausausi retai.
Gal yra kas ilgesnį laiką bandęs šiuos aparatus, keitęs vieną į kitą ir turi svarių argumentų. Iš anksto dėkui. V.
Nėra nė vieno, kuris laikytų. Aš apie bateriją.
2

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|6|...|11|...|15|16|17|18|19|20|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.