Forumas
Forumas » Svetainė www.mobili.lt » Jūsų pastabos, pasiūlymai » OFFTOPIC (pokalbiai apie viską ir nieką)  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
OFFTOPIC (pokalbiai apie viską ir nieką)
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|85|...|162|163|164|165|166|...|169|...|253|...|337|

 
2014-10-31, 11:28:28  

Lietuvis80

Parašė žinučių: 635

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 6s+ 126gb iPad Pro 256gb celular

npn (2014-10-31, 09:16:13) rašė:
Lietuvis80 (2014-10-31, 06:53:31) rašė:
...
Tai neužteks 8 GB, nes realiai viskas greit išsinaudos. Kelioliką pagrindinių programų, per kelis mėnesius susirinksi nuotraukų bei vaizdelių ir nieko neliks. 😊 Kažkaip dar pastebėjau, kad ta pati programa lyginant su Android, iOS''e sveria daugiau. Kai kurios net nedvigubai. 😀 Tik nežinau kodėl. O pas mane 16 GB, tai laisvos vietos 3,9 GB, bet dėlto, kad iOS 8 atnaujinimas ir po to dar kitas prašė nežmogiškai daug vietos, todėl teko ištrint kelis žaidimus po 1 GB ir šūsnį nuotraukų. Beje, kiek pas tave yra dabartiniame telefone panaudotos atminties? Aš pats geriau imčiau 16 GB, tada nors ramiau bus. Ir juk SD kortelės nesideda... Nors, kaip sakai, nenaudosi žaidimų, gal ir užtektų atminties, tačiau abejoju. Jeigu užtenka pinigų ir noro 16 GB versijai - pirk pastarąją. 😉
Aš irgi kažkaip abejoju dėl 8 gigų, beje į 8 iOS persirašyti 4s neapsimoka nes striginėja. O 19 gigų parduotuvėse nėra, o ir kaina būtų didelė. O per skelbimus pirkti nenoriu nes per porą dienų tiek iš pardavėjų pasakų prisiklausiau kad net nejuokinga, ir kad baterija laiko 4 paras, ir kad neverlockas kai patikrinus rodo kad pririštas ir dar visokių nesamonių. O dėl to kad senas modelis tai nematau problemų, nes kaip ir sakiau man 4s visiems laikams liks pats gražiausias modelis, na dar penktukai.
0
2014-10-31, 10:10:24  

ricii

Parašė žinučių: 3780

kepas (2014-10-31, 09:50:50) rašė:
Pagaliau po ilgų kelių mėnesių sužinojau savo Xiaomi Mi-2S likimą. Problema buvo, kad visiškai sunaikinau ekraną, jį pakeičiau viskas OK apart mikrofoną, nusiunčiau į Kiniją remontuoti. Abu oficialūs Xiaomi servisai pasakė tą patį - mikrofono netaiso, gali tik motininę pakeist, o ji nepigi apie 160 USD, kai dar 100 USD vertas buvo naujas ekranas, tai už tokią sumą būtų galima nusipirkti tą patį naują telefoną. Tai tikriausiai nemokėsiu už tai, parsiūs atgal (vėl gi reikės mokėti žmogui už siuntimo išlaidas ir gal dar nuo paslaugos, nežinau kiek dar bus) ir bandysiu parduoti kaip iPod Touch alternatyvą, telefonas visiškai veikiantis tačiau, apart mikrofono, tad skambint neis, tačiau SMS ir visi duomenų ryšiai veikia.

Dėl naujo telefono, tai galvoju įsigyti LG G3. Gal buvot susidūrę su Mob123.lt ?
Skambinti visada su LRĮ galima.
0
2014-10-31, 10:03:28  

0_0

Statusas: teršėjas

Parašė žinučių: 3159

Miestas: Klaipėda

Sigitas_lk (2014-10-31, 09:31:24) rašė:
Lietuvis80 (2014-10-31, 06:53:31) rašė:
...
Man tai skaudetu sirdi, imt pasenusi daikta, uz apynaujo, praejusiu metu flagmano kaina :D O dar jei nepatiks ta pazintis su iOS? Tada vapse kaip i bala.
Tai jau turės patikt
1
2014-10-31, 09:50:50  

kepas

Statusas: pažengęs

Parašė žinučių: 454

Miestas: Vilnius

Telefonas: LG G3, Xiaomi Mi2S, iPad4 128gb 4G

Pagaliau po ilgų kelių mėnesių sužinojau savo Xiaomi Mi-2S likimą. Problema buvo, kad visiškai sunaikinau ekraną, jį pakeičiau viskas OK apart mikrofoną, nusiunčiau į Kiniją remontuoti. Abu oficialūs Xiaomi servisai pasakė tą patį - mikrofono netaiso, gali tik motininę pakeist, o ji nepigi apie 160 USD, kai dar 100 USD vertas buvo naujas ekranas, tai už tokią sumą būtų galima nusipirkti tą patį naują telefoną. Tai tikriausiai nemokėsiu už tai, parsiūs atgal (vėl gi reikės mokėti žmogui už siuntimo išlaidas ir gal dar nuo paslaugos, nežinau kiek dar bus) ir bandysiu parduoti kaip iPod Touch alternatyvą, telefonas visiškai veikiantis tačiau, apart mikrofono, tad skambint neis, tačiau SMS ir visi duomenų ryšiai veikia.

Dėl naujo telefono, tai galvoju įsigyti LG G3. Gal buvot susidūrę su Mob123.lt ?
0
2014-10-31, 09:31:24  

Sigitas_lk

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1581

Telefonas: Sony Z2. Nexus 5X darbinis

Lietuvis80 (2014-10-31, 06:53:31) rašė:
Žodžiu nusprendžiau geriau daugiau sumokėti negu po to gailėtis ir pirksiu geriau iPhoną 4s iš salono naują, nes pagal skelbimus ten visi neaiškūs privežti iš Švedijos, Danijos, Vokietijos ir UK. Beveik niekur nėra su dėžutėmis. O ir dėl registracijos ir legalumo neaišku. Tai dabar galvoju ar pirmai pažinčiai su iOS užteks man 8gigų versijos? Kiek ten liks laisvos aktyvavus, 5gigai? Žaidimams turiu PS4, filmams didžiulį teliką, tai man nei filmų jame nei žaidimų nereikia. Būtų įdomi turėjusių iPhone 4s nuomonė, O dėl kvailos nuomonės kad Apple renkasi tik agrastai, tai net juokas ima. Mano draugas turi tarptautinę Private Securty Detail(čia ne firmo pavadinimas o veiklos pobūdis) firmą kur buvę profai kariai dirba Afgane, Irake ir Afrikoje, tai irgi naudoja Apple. Neseniai mentuose buvau, tai dauguma kriminalistų, tiek moterų, tiek vyrų irgi su iPhonais, net nustebau.
Man tai skaudetu sirdi, imt pasenusi daikta, uz apynaujo, praejusiu metu flagmano kaina :D O dar jei nepatiks ta pazintis su iOS? Tada vapse kaip i bala.
2
2014-10-31, 09:16:13  

npn

Statusas: moderatorius

Parašė žinučių: 5622

Telefonas: Apple iPhone XS MAX

Lietuvis80 (2014-10-31, 06:53:31) rašė:
Žodžiu nusprendžiau geriau daugiau sumokėti negu po to gailėtis ir pirksiu geriau iPhoną 4s iš salono naują, nes pagal skelbimus ten visi neaiškūs privežti iš Švedijos, Danijos, Vokietijos ir UK. Beveik niekur nėra su dėžutėmis. O ir dėl registracijos ir legalumo neaišku. Tai dabar galvoju ar pirmai pažinčiai su iOS užteks man 8gigų versijos? Kiek ten liks laisvos aktyvavus, 5gigai? Žaidimams turiu PS4, filmams didžiulį teliką, tai man nei filmų jame nei žaidimų nereikia. Būtų įdomi turėjusių iPhone 4s nuomonė, O dėl kvailos nuomonės kad Apple renkasi tik agrastai, tai net juokas ima. Mano draugas turi tarptautinę Private Securty Detail(čia ne firmo pavadinimas o veiklos pobūdis) firmą kur buvę profai kariai dirba Afgane, Irake ir Afrikoje, tai irgi naudoja Apple. Neseniai mentuose buvau, tai dauguma kriminalistų, tiek moterų, tiek vyrų irgi su iPhonais, net nustebau.
Tai neužteks 8 GB, nes realiai viskas greit išsinaudos. Kelioliką pagrindinių programų, per kelis mėnesius susirinksi nuotraukų bei vaizdelių ir nieko neliks. 😊 Kažkaip dar pastebėjau, kad ta pati programa lyginant su Android, iOS''e sveria daugiau. Kai kurios net nedvigubai. 😀 Tik nežinau kodėl. O pas mane 16 GB, tai laisvos vietos 3,9 GB, bet dėlto, kad iOS 8 atnaujinimas ir po to dar kitas prašė nežmogiškai daug vietos, todėl teko ištrint kelis žaidimus po 1 GB ir šūsnį nuotraukų. Beje, kiek pas tave yra dabartiniame telefone panaudotos atminties? Aš pats geriau imčiau 16 GB, tada nors ramiau bus. Ir juk SD kortelės nesideda... Nors, kaip sakai, nenaudosi žaidimų, gal ir užtektų atminties, tačiau abejoju. Jeigu užtenka pinigų ir noro 16 GB versijai - pirk pastarąją. 😉
0
2014-10-31, 06:53:31  

Lietuvis80

Parašė žinučių: 635

Miestas: Vilnius

Telefonas: iPhone 6s+ 126gb iPad Pro 256gb celular

Žodžiu nusprendžiau geriau daugiau sumokėti negu po to gailėtis ir pirksiu geriau iPhoną 4s iš salono naują, nes pagal skelbimus ten visi neaiškūs privežti iš Švedijos, Danijos, Vokietijos ir UK. Beveik niekur nėra su dėžutėmis. O ir dėl registracijos ir legalumo neaišku. Tai dabar galvoju ar pirmai pažinčiai su iOS užteks man 8gigų versijos? Kiek ten liks laisvos aktyvavus, 5gigai? Žaidimams turiu PS4, filmams didžiulį teliką, tai man nei filmų jame nei žaidimų nereikia. Būtų įdomi turėjusių iPhone 4s nuomonė, O dėl kvailos nuomonės kad Apple renkasi tik agrastai, tai net juokas ima. Mano draugas turi tarptautinę Private Securty Detail(čia ne firmo pavadinimas o veiklos pobūdis) firmą kur buvę profai kariai dirba Afgane, Irake ir Afrikoje, tai irgi naudoja Apple. Neseniai mentuose buvau, tai dauguma kriminalistų, tiek moterų, tiek vyrų irgi su iPhonais, net nustebau.
0
2014-10-31, 01:07:10  

0_0

Statusas: teršėjas

Parašė žinučių: 3159

Miestas: Klaipėda

SyN (2014-10-31, 00:35:32) rašė:
O šiaip tai keista įjunginėjant kompą vienintelis garsas tai ventiliatoriaus, o anksčiau buvo visokie trakšt, brakšt, cypt.
Mano vienas hdd, senas, WD, šiaip dirbdavo tyliai, bet va kai į jį flushindavau sysbackupą ir sysimage'ą, leisdavo tokius kosminius PEW PEW PEW garsus :D
0
2014-10-31, 00:35:32  

SyN

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 4618

Miestas: Vilnius

Telefonas: Nokia 3310 Pro

userrr (2014-10-31, 00:26:53) rašė:
SyN (2014-10-30, 23:09:13) rašė:
...
Man irgi panaši reakcija buvo, net nesitikėjau, kad senukas laptopas galėtų taip atsigauti :D Koks SSD?
http://www.kingston.com/en/ssd/vplus#sv300s3 240GB
PROsenelis (2014-10-31, 00:23:46) rašė:
SyN (2014-10-30, 23:09:13) rašė:
...
Pas mane jau du metai kai samsungiukai SSD darbuojasi :) Taciau kolkas visu HDD nepavyksta ismesti is kompo- vis dar brangu.Turiu du po 250 SSD ir du po 1TB HDD. Pas mane PC dezeje,o nesiojamam SSD tai isvis super dalykas tie ssd.
Greitis aisku fainai,bet man labaiusiai tai uzknisa HDD neatsparumas. Tie SSD kaip idejau,taip ir tebedirba,o hardus jau dukart keiciau.
Nu stacionarui dar galima dėti HDD, nes jo vis tiek su savimi nesitampom, tai ir tikimybė mažesnė, kad nueiš šaibom, o laptopui tai būtinas dalykas. Matyt kelionės gerokai prie to prisidėjo. Vietos pakaks, nes žaidimus ne per daugiausiai žaidžiu, o multimedijai ir visam kitam stuff turiu nešiojamą 1Tb HDD. Ir vieno varžtelio neįsukau į disko rėmą, nes skylutė kokiu 1mm aukščiau negu reikia, tai iki galo neužsisuko ir nelindo tada į kompą, tai teko be jo apsieiti. O šiaip tai keista įjunginėjant kompą vienintelis garsas tai ventiliatoriaus, o anksčiau buvo visokie trakšt, brakšt, cypt.
0
2014-10-31, 00:26:53  

userrr

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 506

Telefonas: LG V30

SyN (2014-10-30, 23:09:13) rašė:
Nu va pagaliau baigiau tvarkyt pc po pakeitimo į SSD ir galiu pasakyt tik vieną dalyką: super duper ultra very z**s dalykas tas SSD. Kompas veikia tiesiog žaibiškai, geriau negu tada kai tik jį nusipirkau prieš 2 metus. Persikrauna per ~20s iki desktopo pasirodymo, o įsijungia su fastboot per ~10s. Programas atidaro momentaliai, anksčiau chome nuo paspaudimo dar tekdavo 2-3s palaukti kol atidarydavo, o dabar po paspaudimo jau atidarytas. Failus kelia tolygiai, ne šokinėja greitis kaip su HDD. Žodžiu absoliučiai viską daro greičiau, tikrai vertas dalykas, nesigailiu nei vieno išleisto cento. Kas galvojat ateičiai pirkt ar ne pirkt, tai vienareikšmiškai pirkit. Dabar iki tobulumo tetrūksta viešbutyje greitesnio interneto :)
Man irgi panaši reakcija buvo, net nesitikėjau, kad senukas laptopas galėtų taip atsigauti :D Koks SSD?
0
2014-10-31, 00:23:46  

PROsenelis

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 962

SyN (2014-10-30, 23:09:13) rašė:
Nu va pagaliau baigiau tvarkyt pc po pakeitimo į SSD ir galiu pasakyt tik vieną dalyką: super duper ultra very z**s dalykas tas SSD. Kompas veikia tiesiog žaibiškai, geriau negu tada kai tik jį nusipirkau prieš 2 metus. Persikrauna per ~20s iki desktopo pasirodymo, o įsijungia su fastboot per ~10s. Programas atidaro momentaliai, anksčiau chome nuo paspaudimo dar tekdavo 2-3s palaukti kol atidarydavo, o dabar po paspaudimo jau atidarytas. Failus kelia tolygiai, ne šokinėja greitis kaip su HDD. Žodžiu absoliučiai viską daro greičiau, tikrai vertas dalykas, nesigailiu nei vieno išleisto cento. Kas galvojat ateičiai pirkt ar ne pirkt, tai vienareikšmiškai pirkit. Dabar iki tobulumo tetrūksta viešbutyje greitesnio interneto :)
Pas mane jau du metai kai samsungiukai SSD darbuojasi :) Taciau kolkas visu HDD nepavyksta ismesti is kompo- vis dar brangu.Turiu du po 250 SSD ir du po 1TB HDD. Pas mane PC dezeje,o nesiojamam SSD tai isvis super dalykas tie ssd.
Greitis aisku fainai,bet man labaiusiai tai uzknisa HDD neatsparumas. Tie SSD kaip idejau,taip ir tebedirba,o hardus jau dukart keiciau.
0
2014-10-30, 23:09:13  

SyN

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 4618

Miestas: Vilnius

Telefonas: Nokia 3310 Pro

Nu va pagaliau baigiau tvarkyt pc po pakeitimo į SSD ir galiu pasakyt tik vieną dalyką: super duper ultra very z**s dalykas tas SSD. Kompas veikia tiesiog žaibiškai, geriau negu tada kai tik jį nusipirkau prieš 2 metus. Persikrauna per ~20s iki desktopo pasirodymo, o įsijungia su fastboot per ~10s. Programas atidaro momentaliai, anksčiau chome nuo paspaudimo dar tekdavo 2-3s palaukti kol atidarydavo, o dabar po paspaudimo jau atidarytas. Failus kelia tolygiai, ne šokinėja greitis kaip su HDD. Žodžiu absoliučiai viską daro greičiau, tikrai vertas dalykas, nesigailiu nei vieno išleisto cento. Kas galvojat ateičiai pirkt ar ne pirkt, tai vienareikšmiškai pirkit. Dabar iki tobulumo tetrūksta viešbutyje greitesnio interneto :)
0
2014-10-30, 22:55:36  

dima_ml

Parašė žinučių: 5710

YouTube Launches 60fps Video And It Looks Amazing
p.s. kol kas tik google chrome
0
2014-10-30, 21:00:31  

0_0

Statusas: teršėjas

Parašė žinučių: 3159

Miestas: Klaipėda

PROsenelis (2014-10-30, 20:22:46) rašė:
Vat man keista.Kai jie patys saukia "mes gejai! "tai viskas normaliai. bet jeigu imi ir is ju ka nors pavadini "rudnosiuku",tai labai vyrai(?) supyksta.
Kai tema aštri ir pasaulyje karštai eskaluojama, net daiktus vadinti tikraisias vardais yra provokacija. Paimk dabar bet kur rusą rusu kviesti visąlaik, pamatysi kas bus.
0
2014-10-30, 20:51:26  

Sigitas_lk

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 1581

Telefonas: Sony Z2. Nexus 5X darbinis

O kokia diskusija uzvire :D Ir kaip visada del visko is dalies kalta apple :D

Bet tikrai, jei jau nenormalus yra, tai sedetu ir ramiai butu, o ne reikstusi ir tik neapykanta keltu :)
0
2014-10-30, 20:36:23  

SyN

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 4618

Miestas: Vilnius

Telefonas: Nokia 3310 Pro

PROsenelis (2014-10-30, 20:22:46) rašė:
Vat man keista.Kai jie patys saukia "mes gejai! "tai viskas normaliai. bet jeigu imi ir is ju ka nors pavadini "rudnosiuku",tai labai vyrai(?) supyksta. Man isvis negrazu tos viesos kalbos apie orientacijas. Na kad ir siame forume ar rasinejame pavyzdziui,kad "oi as esu tradicines orientacijos ir megstu pamyleti savo boba???
Nesuprantu as tu viesumu. Man tai kazkokia atrodo iskrypimu reklama,nesvarbu kokia orientacija beviesintum.
Tie išgamos drąsūs rėkaut tik tada, kai kaip kiaulės garde uždarytos vaikšto. Kodėl per tuos paradus tiek policijos reikalauja jeigu tokie jau drasuoliai. Mačiau aš kas ten tokie už tų tvorų stovėjo, jiems tik reikėjo geros komandos ,,fas" ir visus tuos išgamas išnešiotų. Dar kai tėvas dirbo policijoj, jiems teko tą pirmą paradą saugot kartu su goblinais, tai sakė, kad visi vienareikšmiškai kalbėjo apie tai, kad patys norėtu juos at**jarinti.
0
2014-10-30, 20:22:46  

PROsenelis

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 962

Vat man keista.Kai jie patys saukia "mes gejai! "tai viskas normaliai. bet jeigu imi ir is ju ka nors pavadini "rudnosiuku",tai labai vyrai(?) supyksta. Man isvis negrazu tos viesos kalbos apie orientacijas. Na kad ir siame forume ar rasinejame pavyzdziui,kad "oi as esu tradicines orientacijos ir megstu pamyleti savo boba???
Nesuprantu as tu viesumu. Man tai kazkokia atrodo iskrypimu reklama,nesvarbu kokia orientacija beviesintum.
0
2014-10-30, 20:03:36  

0_0

Statusas: teršėjas

Parašė žinučių: 3159

Miestas: Klaipėda

SyN (2014-10-30, 20:00:49) rašė:
Sigitas_lk (2014-10-30, 17:57:52) rašė:
...
Čia dar nieko palyginus su tuo, kad raulis dalyvaus šokių projekte, va čia tai tikrai drivp**di**jakuku. Kai tokie išgamos lenda į viešumą, baisiau ir būt negali (ai nu gali k, kai tas klube pasilaižė su juo galvodamas, kad pana). Traumuoja vaikus tokie dalykai kai jų proteliai dar tik vystosi ir nesupranta deramai kas kaip.
When a transvisible gay, dancing in your hood, who you gonna call? GAYBUSTERS.
O jei rimtai, tai duodu kelnes prišikt, kad mamadryla ir Eurovizijos konkurse, prisiminus paskutinio urodo sėkmę, dalyvaus ;D
0
2014-10-30, 20:02:50  

SyN

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 4618

Miestas: Vilnius

Telefonas: Nokia 3310 Pro

kepas (2014-10-30, 19:03:57) rašė:
SENEOV (2014-10-30, 18:30:01) rašė:
...
Šiek tiek OT. Ar aš čia vienintelis žiauriai mėgstu skaityti beleką, etiketes produktų, žodžiu kas pakliūna kai valgau maistą prie stalo? :D
Čia offtopinimo vieta, taip kad drąsiai galima apie viską šnekėt. Ne tu vienas :D
0
2014-10-30, 20:00:49  

SyN

Statusas: veteranas

Parašė žinučių: 4618

Miestas: Vilnius

Telefonas: Nokia 3310 Pro

Sigitas_lk (2014-10-30, 17:57:52) rašė:
0_0 (2014-10-30, 17:18:25) rašė:
...
Va tokie "didziavimaisi" izymiu zmoniu, ir veda i mada pedalizma. Siaubingiausia man, kai bando tai prastumt kaip normalu dalyka. Paradokslu, paziuresi panai i papus, tai isvadins iskrypeliu, o va izimybes prisipazysta kad pedikai, ir tai labai normalu :D
Čia dar nieko palyginus su tuo, kad raulis dalyvaus šokių projekte, va čia tai tikrai drivp**di**jakuku. Kai tokie išgamos lenda į viešumą, baisiau ir būt negali (ai nu gali k, kai tas klube pasilaižė su juo galvodamas, kad pana). Traumuoja vaikus tokie dalykai kai jų proteliai dar tik vystosi ir nesupranta deramai kas kaip.
0

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.

Puslapiai: |1|...|85|...|162|163|164|165|166|...|169|...|253|...|337|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
ESN
ESN („Electronic Serial Number“) elektroninis serijos numeris – tai unikalus 32 bitų identifikacijos numeris, naudojamas mobiliajam telefonui suaktyvinti.
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .