Forumas
Forumas » Viskas apie mobilius telefonus » Naujienos ir gandai » Nauji 2015 Nexus  Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Nauji 2015 Nexus
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|

 
2015-05-28, 19:52:50  

mindosas

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 3944

Telefonas: Samsung s8

vel tu kazkokiu neamoniu prirasei apie ios, o kalba buvo tik apie ekrano dydi, o ne skirtingas OS. matau tik viena zodi pataikyta i tema ''patogiai'', visiskai sutinku, kad internetas su didesniu patogiau, bet tam as naudoju telfona 1-2val per diena, kaip ir dauguma normaliu dirbanciu zmoniu, o likusias 10-12valandu as juo kalbu, fotografuoju, begioju, vaziuoju dvirtaciu naudodamas endomondo arba tik nesiojuosi su savimi, tada kuo mazesnis tuo patogesnis. as renkuosi ilgiau trunkanti patoguma. o kur dar galimybe naudot viena ranka. ir as jokiu budu nebandau pasakyt, kad didelis tai blogai, paprasciausiai didesne dienos dali nepatogus naudotis.
0
2015-05-28, 14:35:16  

artorelis

Parašė žinučių: 4123

Miestas: Kaunas

Telefonas: Samsung Galaxy Note 3

mindosas (2015-05-28, 13:05:11) rašė:
''durniai'', ''pridurkai'', neblogai pademonstravai savo sugebejimus, saunuolis. visi seniai zino ka tu garbini, gali taip daznai nesikartot ir didziuju raidziu nenaudot. note4 "kompaktiskas smartas", seniai taip nesijuokiau :D ir niekaip nesulaukiu is taves atsakymo, ka gali tavo super, ko negali mano 4"?
mindosai, jau prieš pora metų viskas seniai atsakyta, kažkaip nespėji tu koja kojon su naujausiomis technologijomis. Vis atsilieki, pasenusią informaciją naudoji (Z3+ forumas 😉), ir .... net negirdėjęs ką gali ir ko negali dumbphone'iniai telefončikai.

Labai paprastas ir trumpas atsakymas tai aš tą darau PATOGIAI (~6 colių smartas) o tu NE (~3.5 ar 4 colių, aka iPhone 5 telefončikai). Mindosai, aš PATOGIAI renku tekstus (pilna Word tekstų redagavimo programa) su Note 3 ir su SwiftKey (prediction, awesome) klaviatūra. Ir tą darau kaip norint ir kaip man patinka (stovint, sėdint, gulint (ant pilvo, ant nugaros), klūpant, vaikščiojant kambaryje, ir blah, blah blah). Man nereikia sėdėti kaip prikaltam prie PC skarbonkės valandų valandas ir auginti hemorojų. Ar galima rinkti tekstus su 3.5 colių ekraniukais? Tikiuosi, kad kažkaip būtų įmanoma, nu bet sorry tai jau idiotizmas. Jūs neseniai turite SwiftKey ir pas jus "apkarpyta" versija, nežinau kiek leidžia prediction (rinkti informaciją) tą Apple policy. Su sena apple (firmine) klaviatūra neturite greito swype'inimo peršokant iš vienos kalbos į kitą (en vs ru). Kai renki tekstus kiekvienas bereikalingas paspaudimas (pereinant į kitą kalbą, ar symbol (ženklą) kokį pasirenkant) pradeda žiauriai nervuoti. Mindosai, neužtenka man ir 10 programėlių multitasking'o (apple apribojimas), man reikia daugiau ir staigaus (swype'inimas) šokinėjimo nuo vienos app prie kitos be jokio įdiotiško "knopkės" (home button) spaudinėjimo (apple). Negi visas tas apple nesąmones (apribojimus idiotiškus) tau išvardinti? Tu pats nieko neskaitai? Nieko nesidomi? Ar tu gali paskaityti ką nors (knygą, naršymas) su savo 4 colių smartuku (iPhone 5)? Aišku gali. Gali pažiūrėti TV, Video? Irgi manau kad gali. PATOGIAI? NE!!!

P.s. Mindosai, nieko aš negarbinu, kritiškas požiūris pas mane visų telefonų atžvilgiu. Kai tik Microsoft'o kiaulės nustos išsidirbinėti iš žmonių aš easy pereisiu ir į tą stovyklą, net nepaisant to fakto kad jau tūkstančius palikęs android'e (apps, muzika, documentary movies). Tas pats bus ir su Apple. Kai tik išnyks "laidų sistema" pirksim. Dėl kažkokių šiknių aš nesiruošiu pirkti PC, traukti laidus ir registruotis prie vieno ar penkių kompiuterių vien tik tam kad galėčiau smartu naudotis. Laukiu daugiau LAISVĖS ir tada pabandysime. ☺
7
2015-05-28, 13:05:11  

mindosas

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 3944

Telefonas: Samsung s8

''durniai'', ''pridurkai'', neblogai pademonstravai savo sugebejimus, saunuolis. visi seniai zino ka tu garbini, gali taip daznai nesikartot ir didziuju raidziu nenaudot. note4 "kompaktiskas smartas", seniai taip nesijuokiau :D ir niekaip nesulaukiu is taves atsakymo, ka gali tavo super, ko negali mano 4"?
0
2015-05-28, 12:21:33  

artorelis

Parašė žinučių: 4123

Miestas: Kaunas

Telefonas: Samsung Galaxy Note 3

mindosas (2015-05-28, 09:26:19) rašė:
kaip tau neatsibosta tokios nesamones, kaip "super kategorija", "superphone"??? seniai yra tokiem peraugeliam sugalvoti pavadinimai phabletai, plansetofonai. ir 5" nera jokia mini kategorija, mini yra 4-4,5'', nu max 4,7'', ir siaip ne ekrano, o korpuso dydis svarbiau, jei lygint pagal dydzius. ir jokia ne praeitis mini modeliai, kad ir z3compact ar alpha.
O kas tie kiti "sugalvotojai" pavadinimų? Šventas Petras? Motina Teresė? Jie mums pranešė kad didesnį telą privalu vadinti planšetofonu? Sėdėjo durniukai prie kompų su 3.5 colių ekraniukais kišenėse (iPhone 4) ir išsigandę pasirodžiusio rinkoje "siaubingo monstro" Samsung Galaxy Note 1 kūrė pavadinimus. Jokio kito stebuklingo "pavadinimų kelio" nėra.

❢ ❢ ❢ Smartai, ir tiek, ar iPhone 6 ar Samsung Galaxy Note 4, vistiek tai smartphone📱. Neužsiciklink ant tų žodžių, žiūrėk į tą mano SUPER kaip į FAINAS (asmeninė nuomone apie didesnį smartą). Jeigu tu jau taip įtikėjęs kad Note 4 yra tokio milžiniško dydžio monstras kurį reikia būtinai vadinti planšete+telefonu (PLANŠETOFONAS) tai tu ir vadink. Man pridurkų primesto pavadinimo nereikia. Note 4, mano asmeniniu požiūriu yra šiek tiek didesnis (BIG), bet still kompaktiškas smartas ir tiek. Į tą mano SUPERPHONE tai žiūrėkite kaip "kompą rankoje", o ne neva artorelio sukurtą pavadinimą. Nei aš ką kuriu, nei man įdomu, durniai lai kuria "planšetofonus" o aš mėgaujuosi didelio smarto, su kompo galimybėmis (beveik, 😃) teikiama nauda. ☺
4
2015-05-28, 09:26:19  

mindosas

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 3944

Telefonas: Samsung s8

kaip tau neatsibosta tokios nesamones, kaip "super kategorija", "superphone"??? seniai yra tokiem peraugeliam sugalvoti pavadinimai phabletai, plansetofonai. ir 5" nera jokia mini kategorija, mini yra 4-4,5'', nu max 4,7'', ir siaip ne ekrano, o korpuso dydis svarbiau, jei lygint pagal dydzius. ir jokia ne praeitis mini modeliai, kad ir z3compact ar alpha.
3
2015-05-27, 15:04:07  

artorelis

Parašė žinučių: 4123

Miestas: Kaunas

Telefonas: Samsung Galaxy Note 3

tuojbus (2015-05-27, 13:48:20) rašė:
Kaip žinia Nexus yra vieni geriausių (optimaliausių) pasirinkimų Android entuziastams (o ir ne tik), todėl sukūriau temą informacijai apie naujų 2015 metų modelių pasirodymą ir diskusijai apie juos.

Kol kas tik gandai, bet šaltiniai gan patikimi.

Nexus telefonai:

LG codename Bullhead:
5.2", 2700mAh, Snapdragon 808 (tikrasis Nexus 5 įpėdinis?? sweet sweet super sweet :) )

Huawei codename Angler:
5,7", 3500mAh, Snapdragon 810 (?)

Taip, netgi du ! :)

Nexus planšetė: šiais metais nauja neplanuojama.

Software palaikymas: 2 metai Android OS versijų atnaujinimas, 3 metai saugumo atnaujinimai.
Visai neblogai, jeigu šie gandai pasitvirtins. Vienas iš mini kategorijos (~5 colių ekraniukas), kitas iš SUPER kategorijos (~6 colių ekanas). ☺ Beje, tai tampa kaip ir STANDARTAS beveik visų firmų. Du aukščiausio lygio (iPhone 6 vs iPhone 6 Plus; S6 vs Note 4 (5)) smartai iškeidžiami per metus, plius šiūkšlių lavina (dumbphone'iniai-biudžetiniai aparatai) metų bėgyje, bet kada (sony, samsung'as, lg, htc). Microsoft'as rudenį lyg tai irgi išleis vieną mini (~5 colių ekranas), o kitą SUPER (~6 colių) aukščiausio lygio smartus. Nu ir LABAI FAINA kad tas pats vyktų ir su NEXUS (švarūs androidukai) modeliais. Žodžiu visoms firmoms linkius išleisti 2 solidžius, aukšto lygio smartus per metus. Vieną mažą (5 coliai) ir vieną iš BIG SUPERPHONE kategorijos (~6 coliai). 😉

❢ ❢ ❢ Pamenat, vienu metu firmos bandė mums įpiršti "mini kategoriją" (htc mini, lg mini, samsung galaxy s5 mini ....) ir palaikymo iš vartotojų nesulaukė. Prekyba jais vyko labai vangiai, faktas kad 4 (ar 4.5) colių ekraniukai praeitis. Laikant S6 rankoje, kompaktiškas, fainas, mini telefončikas, žemiau nėra kur kristi. 😃
6
2015-05-27, 13:48:20  

tuojbus

Statusas: ekspertas

Parašė žinučių: 729

Telefonas: Nexus 5 Android 6.0.1

Kaip žinia Nexus yra vieni geriausių (optimaliausių) pasirinkimų Android entuziastams (o ir ne tik), todėl sukūriau temą informacijai apie naujų 2015 metų modelių pasirodymą ir diskusijai apie juos.

Kol kas tik gandai, bet šaltiniai gan patikimi.

Nexus telefonai:

LG codename Bullhead:
5.2", 2700mAh, Snapdragon 808 (tikrasis Nexus 5 įpėdinis?? sweet sweet super sweet :) )

Huawei codename Angler:
5,7", 3500mAh, Snapdragon 810 (?)

Taip, netgi du ! :)

Nexus planšetė: šiais metais nauja neplanuojama.

Software palaikymas: 2 metai Android OS versijų atnaujinimas, 3 metai saugumo atnaujinimai.
0

Rašyti žinutes gali tik registruoti vartotojai.
Jeigu Jūs jau užsiregistravęs - prisijunkite.

Puslapiai: |1|2|3|4|5|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .