Samsung Galaxy Watch5 44mm, SM-R910NZAAEUE
„Samsung Galaxy Watch5“ –  viskas ko tau gali prireikti. Tai jūsų sveikatingumo guru ir sveikatos treneris – visuomet seka ir stebi siekdamas pagerinti kitos treniruotės rezultatus*. Sužinokite  savo miego ciklo paslaptis stebėdami pateikiamą analizę, kuri padės optimizuoti kiekvieną poilsį ir miegą**. Išreikškite save naudodami spalvingus dirželius, kuriuos pagal poreikį galite lengvai keisti***, sekite savo mitybos planus ir individualias treniruotes, kurios padės pasiekti norimų sporto rezultatų. Tegul kiekviena diena tampa puikios savijautos diena, kuri bus paremta gyvenimo būdu tinkamiausiu būtent jums.

 

* Skirtas bendriems sveikatingumo ir sporto tikslams pasiekti. Nėra skirtas naudoti  sveikatos būklės ar ligos aptikimui, diagnozavimui, gydymui.

** Būtinas išmanusis telefonas, kuris gali būti pririštas prie išmanaus laikrodžio.

*** Papildomi išmaniojo laikrodžio dirželiai parduodami atskirai.

   
199,00 €

« Atgal į visų priedų sąrašąApklausa
Kokiu mob. telefonu dabar naudojatės? (4)
 

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Garsas kaip Niekada Anksčiau! Galaxy Buds2 - Tavo Muzikos Partneris! (0)

2023-11-21

Plačiau »

Patirk Įspūdingą Vaizdą su Samsung 23+ (0)

Pasinerti į neįtikėtiną vaizdo patirtį su Samsung 23+!
Šis puikus ekranas su 6.6 colių įstrižainės plotu siūlo aukštą raišką ir ryškius spalvų atspalvius. Išskirk savo turinį, būk žingsniu priekyje su Samsung technologijomis!

2023-11-16

Plačiau »

Samsung Flip 5 – Patirk Naują Lygį Audio Kokybėje! (0)

Samsung Flip 5 – tai naujausia žodžio "aukščiau" prasmė! Su kristalingu garsu ir moderniu dizainu, Flip 5 tavo muzikos patirtis taps neprilygstama. Nenuleisk garso lygio ir suteik sau galimybę pasinerti į garsų pasaulį su Flip 5. Patikrink šiandien!

2023-11-13

Plačiau »

Samsung Galaxy Buds FE (0)

Perkant Galaxy Buds FE, gaunate 10.000mAh Battery Pack - DOVANŲ!

2023-10-10

Plačiau »

SAMSUNG Galaxy Fold5 prekyboje! (0)

Galaxy Fold5 kompiuterio galia jūsų kišenėje.
Telefonas su išties dideliu ekranu leis jaustis kaip kino teatre. Tai gali būti puiki žaidimų konsolė arba kelių ekranų darbinis įrankis leidžiantis atlikti daug darbų vienu metu. Įrenginys pasižymi galinga, aukščiausio lygio kamera. Telefonas sulenkiamas, kad lengvai tilptų jūsų rankose.

2023-08-02

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2023. Visos teisės saugomos.