Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Asus » Asus Zenfone 2 ZE551ML  + Rašyti žinutę

Asus Zenfone 2 ZE551ML

Savybių aprašymas »

Lankytojų vertinimas: 6.00

   
kaina: ---- €
   
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|

 
pasas (Svečias)   2016-02-04, 23:11:27  |  cituoti
...Sony variantas... www.gsmarena.com/sony_xperia_c5_ultra_dual-7466.php
1

pasas (Svečias)   2016-02-04, 23:06:37  |  cituoti
juruvilkas, hm, atmenu trumpo laiko 'mados klyksma', kai brolis su 7coliu plansete, vietoj telefono, o as su 8coliu n5100. 8.0coliu jau nebezavi, per daug sviesos i akis, pavargsta:)~ Rezume, dabar turiu si Asus ZF2 telefona ir jau dairaus viduriuko, pvz. neblogas butu nors, ir sis Sony variantas, jei turetu 4GB RAM su 32-64GB vidines atminties. Praeitais metais, kazkur uzmaciau, jog mobiliuju gamintojai, planuoja orientuotis su naujais gaminiais, i 6.0coliu mobiliuosius aparatus. Turiu ivairiu, is anksciau su 4,3-5,0coliu ekranais ir buna atnaujinimam is 'sandeliuko' istraukiu, pabirbinu kelias dienas, bet vistiek i si 5.5 vis pazvilgcioju ir tiesiog akys zvilgtelejus atsipalaiduoja:)
...
Kritikams:) Pasirinktinai, galejau isigyt ir s6 edge+, paciupynejau pas broli, ir galimybe yra toliau ciupynet, nesuzavejo, nei sonai, nei visa kita, ir vistiek reiktu 'i idekla kist' ir microsd 'pro kamina neikisi':))). Iphone 3g, pirmasis buvo suzavejes, kaip sakant gal ir prabangiai stabiliau su IOS, bet su Android OS man smagiau, ir savivales daugiau, tiesiog platus asortimentas visokiu aparatu su placiom ivairiom Android OS galimybem:)))
...
Audrius33, greiciausiai, tektu gauti 'root teises' ir isirasyt 'busybox', norint kazka stock'iniame, pakeisti. Va, tuose forumuose visko pilna, gal ka ir rasi sau tinkamo;)
forum.xda-developers.com/zenfone2 anglu kalba.
4pda.ru/forum/index.php?showtopic=681796 rusu kalba.
0

Audrius33 Įvertino:4 2016-01-28, 16:10:13  |  cituoti
Puse velnio
0

Audrius33 (Svečias)   2016-01-28, 16:08:21  |  cituoti
Ar gali kas nors atsalyti i mano klausymas?
0

Audrius33 (Svečias)   2016-01-25, 08:08:46  |  cituoti
Sveiki, gal kas zinot kaip reikia lock sceene pakeisti pvz laikrodi i grotuva ar i koki wath's next. Esme man ne kaip paveiksliukus lock screene pakeist bet kaip widgetus pakesi. Man bandeaikint dainius 123( ekspertas ) , bet iki galo man neaisku..
Gal galit kas rintai paaikint kaip ta padaryt?
ACIU
1

kapralas   2016-01-24, 16:19:37  |  cituoti
Juruvilke,
Aš aprašiau savo patirtį su stačiakampiu Tab 4, o ne beveik kvadratiniu Tab A ar TAB S2. Beje, su mano rankom juo ir skambint visai patogu, tik mane veikia aplinkinių žvilgsniai. Neužtrumpina, bet vistiek. Todėl daugiau naudoju navigavimui ir paspoksavimams. Ir naudoju tik kelionėse
0

mindosas (ekspertas)   2016-01-24, 13:55:40  |  cituoti
Nematau tikslo gincytis, turbut yra kam ir 10" tinkamas vietoj telefono naudot, bet tai tikrai nera populiaru, ir ne vien del dydzio, bet ir del kameros, dizainos, mados, kitu funkciju.
0

juruvilkas   2016-01-24, 10:12:25  |  cituoti
Sorry,netyčia pasikartojo žinutė.
0

juruvilkas   2016-01-24, 10:06:45  |  cituoti
mindosas (2016-01-23, 21:44:30) rašė:
Saunu, kad tau jis tinka, bet tai yra plansete, o ne telefonas. Telefono pagrindines funkcijos yra skambinimas, mobilumas, man dar labai svarbu kamera, nei vienu is situ funkciju plansete nepasizymi. Kaip ja nesiotis vasara? Kaip kameros kokybe? Apie skambinima nera net ka kalbet. Apie populiaruma irgi neverta kalbeti, manau nedaugiau 5% pasirenka plansete vietoj telefono.
Galr prisimeni tokį Galaxy Note I modelį kuris Lietuvoje labai vėlavo atsirasti ir pasirodė pardavime pavėluotai,nors užsienyje buvo pardavijuose nuo `11m žiemos LT pasirode tarytum su didele baime atvežtas "nes gal nieks nepirks"pardėse atsirado tik 2012m pradžioje(jeigu nepainioju,nes daug keliauju retojžkai užsuku namo).Nusipirkau užsienyje kai tik atsirado pardėse o draugai ir artimieji juokėse,kikeno"kaip tu jį nešiosiesi":):).O jo displejus tebuvo 5,3" colio!.Po metų-kitų "medžiojau"tirintį pasirodyti vitrinose Sony Xperia Z ULTRA 6,4" dydžio.Nusipirkau Hamburge pačią pirmą dieną,o po savaitės visi atvežti šie telefai net tokioj Vokietijoj buvo išgraibyti ir dar kurį laiką vežė tik užsakius.Nemanau,kad labai jau didelis skirtumas tarp"planšetės"ir "smartfono".Daugybėje kitų žmonių didelius "kingsize"įrenginius paprasčiausiai vadina kišeniniais kompais su GSM ar kaip tik nori,tai manau ne semė.Pailiustruočiau paprastai:kas dieną-antrą bėgu krosą 5-10km,ir man Asus Zenpad 7" visiškai netrukdo nors turiu visadkišenėje,atsiliepiant ir skambinant jokių sunkumų nekyla.Tai gal yra tik įpratimo reikalas?Net jei būtų didesnis,juk yra valdymas balsu,skambinimas balso komanda ir atsiliepimas taip pat balsu arba per bluetooth.Štai ką apie Sony Xperia Z Ultra 6,4" GSMARENA.COM forume katik(2016m) parašė poros metų senumo Sony griozdą-ragelį įsigijęs užsienietis,į:"I just bought sony Z ultra last week even it is 2 years old phone with good cheaper price due i prefer to bigger screen phone. I am very satisfied with phone performance after i update the phone OS to 5.1.1 loliipop. The phone works smoothly.Strongly..."Perfrazavus esmę:ieškojau telefo su didesniu displėjum,esu labai patenkintas jo charakteristikomis,nors jis 2 m naudotas,ypač atnaujinus OS jis veikia skladžiau ir galingiau".Pasakyčiau taip:kiekvienam daiktu savas pirkėjas,gal nebedaug žmonių kurie ieško ultra dydžio ragelių,bet jų tikrai yra.Ir kaip bevadinsi-taip nesugadinsi:).
0

mindosas (ekspertas)   2016-01-23, 21:44:30  |  cituoti
Saunu, kad tau jis tinka, bet tai yra plansete, o ne telefonas. Telefono pagrindines funkcijos yra skambinimas, mobilumas, man dar labai svarbu kamera, nei vienu is situ funkciju plansete nepasizymi. Kaip ja nesiotis vasara? Kaip kameros kokybe? Apie skambinima nera net ka kalbet. Apie populiaruma irgi neverta kalbeti, manau nedaugiau 5% pasirenka plansete vietoj telefono.
0

juruvilkas   2016-01-23, 17:51:22  |  cituoti
kapralas (2016-01-23, 13:21:17) rašė:
To juruvilkas
Nesidomėjau Zenpad gabaritais ir ant kiek jis mažas, bet 7-colis Samso Tab4 irgi kompaktiškas. Esu daręs tokį bajerį- įjungiu filmavimą, įsidedu į baltinių kišenę ekranu į save ir vaikštau, paparacinu vakarėlį. Kitąryt peržiūrim, pažvengiam ir ištrinu. Taip, skambint iš jo keistai atrodo, bet kelionėje super daiktas- ir ekraną didesnį turi, ir interneto ryšį dėl sim lizdo, ir visa tai kompaktiška. Nors tikiu, kad ir 7-colis Zenpad toks pat smagus
Aš kažkaip pripratau nuo pirmųjų TABų laikų nes juose buvo daugiausia atminties,tais laikais geros kamerytės ne tik SIM or ir kt ryšys...Tačiau pripažįstu,dėl didumo buvo tik viena bėda-iškrito iš kišenės ir tiutiu...O šiaip emsė,mano manymu,kad SamsungasTAB ir iPad yra labiau "kvadratinis" o butent Asus ir Huawei-labiau "stačiakampis".Mėgstu eksperimentuoti todėl niekam neprimetu netgi savo nuomonės,tiesiog dar turiu "mažesnio kalibro"turiu Note III,Lumia 930 ir iPhone`ą.Kai man reikia ir noriu,pasiimu Asus Zenpad "stambaus kalibro"androiduką,o kai nuotaika kitokia-mažesnį.Jei tarkim esitume į naktinį disco klubą-neimčiau nieko arba į".Jei keliauju ar į darbą man ų" pats tas.
0

juruvilkas   2016-01-23, 17:44:19  |  cituoti
mindosas (2016-01-23, 12:36:05) rašė:
cia yra konkretaus modelio forumas, apie kuri tu nieko negali pasakyt, tai geriau patylet.

kompais labai nesidomiu, bet tikrai nemanau,kad asus yra kazkuo ypatingi ir zenkliai lenkia kitus.

zenpad yra plansetinis kompiuteris, o ne phabletas, phabletai yra smarthonai su -5.5-6" istrizaine. nesiotis 7-8" plansetini vietoj telefono yra visiska nesamone ir niekas to nedaro. jei kam labai reikia plansetinio, tai nesiojasi ir telefona, ir plansetini.
Matot,man dzin kaip kažkam atrodo ir kas ką mano turit savo nuomonę ir sveikinu.Man svarbu tai kas man patinka,o ne Jums.Prieš kokius 8-7metus LT ir 4-5 coliai buvo "perdidelė plyta".Tačiau Vakarų Europoje ir kitur civilizuotesniuose kraštuose tai buvo norma.KIŠENĖJE NEGALI TILPTI arba vos telpa BŪTENT Samsung TAB 7" ir iPAd mini 7".Kadangi jie yra perplatūs.Aisku,galima nusipirkti ar pasisiūdinti drabužį,kuris turėtų nestandartinę kišenę.Zenpad ir TAB/iPad skiriasi būtent platumas(nuo šono iki kito šono)jie "kvadratiškesni" nei Asus.Beje,Huavei Mediapad X2 7" irgi teisingai padarytas,matmenys 1:1.Žodžiu kas netinka "mindosui"nebūtinai netinka kitiems,taip mąsto tik matantys pasaulį juoda ir balta spalvom be pustonių.Labai geras dalykas daug keliaujantiems,turistaujantims ir netgi šoperiams super.Nereikia prisikišus prie pat veido žiūrėti naudojant GPS.Žemėlapiiuose sekti maršrutus tarkime kalnų turizme(HIKING)ir kt extremaliose aktyvių žmonių veiklose labai patogu.Būtent tokioj veikoj kvadratiškesni Samsung ir iPad netinka,o stačiakampis,pailgesnis Huawei ir Asus pats tas.Kaiap draugaus toliau Asus "kompinis procas"su Android OS ir kokie bus trūkumai parašysiu ateitį,kolkas jokių trūkumų nematau,kolkas tik pranašumą prieš mažesnius pvz grojant ir siurbiantis muziką super toks dydis pats tas.Su mažesniu kaip per lupą turėtum spoksoti prisikišęs.Neesu iš tų,kurie mato pasaulį dviem spalvom ir neskirstau dalykų į "blogus ir gerus".Viskas žymiai įdomiau ir subtiliau,kainpastebėsiu kokių niuansų parašysiu,nedarau "kulto"iš šito modelio.Trūkumų tikrai išlys.Kaip ir visuose kituose.
0

kapralas   2016-01-23, 13:21:17  |  cituoti
To juruvilkas
Nesidomėjau Zenpad gabaritais ir ant kiek jis mažas, bet 7-colis Samso Tab4 irgi kompaktiškas. Esu daręs tokį bajerį- įjungiu filmavimą, įsidedu į baltinių kišenę ekranu į save ir vaikštau, paparacinu vakarėlį. Kitąryt peržiūrim, pažvengiam ir ištrinu. Taip, skambint iš jo keistai atrodo, bet kelionėje super daiktas- ir ekraną didesnį turi, ir interneto ryšį dėl sim lizdo, ir visa tai kompaktiška. Nors tikiu, kad ir 7-colis Zenpad toks pat smagus
0

Audrius33 (Svečias)   2016-01-23, 13:16:06  |  cituoti
man is esme gamiklinis lock scen'as tinka, as tik noriu pakeisti irankius. Pvz ismesti laikrodi su orais ir vietoj ju imesti widgeta wat's next.
kaip widgetus LOCK SCREN keisti?
0

mindosas (ekspertas)   2016-01-23, 12:36:05  |  cituoti
cia yra konkretaus modelio forumas, apie kuri tu nieko negali pasakyt, tai geriau patylet.

kompais labai nesidomiu, bet tikrai nemanau,kad asus yra kazkuo ypatingi ir zenkliai lenkia kitus.

zenpad yra plansetinis kompiuteris, o ne phabletas, phabletai yra smarthonai su -5.5-6" istrizaine. nesiotis 7-8" plansetini vietoj telefono yra visiska nesamone ir niekas to nedaro. jei kam labai reikia plansetinio, tai nesiojasi ir telefona, ir plansetini.
0

juruvilkas   2016-01-23, 09:53:32  |  cituoti
mindosas (2016-01-21, 11:57:54) rašė:
fanboy samsung ar iphone atveju skamba normaliai, bet asus... :)
Linksmai emociškai apie "skambesį".O realybėje geriau pamėginti nei apkalbinėti:)

Aš galėčiau kalbėti tik apie Asus stacionarius kompus su windows 10 ir touchsreenu nuo ~20 iki 30" displejais(turiu darbe kelis),nes tai fantstiški kompai tikrai seniai lenkiantys Apple ir Samsung ne tik kainos patrauklumu.Arba galiu komentuoti PH`ABLET`us/FonePAD`us Asus,žodžiu tuos dalykus kuriuos turiu ir naudoju.Beje turiu ir didelius Apple kompus ir ne vieną smartfoną tiek iPhone tiek Nokia Lumia 930 tiek Samsung Galaxy Note III.

Aš tikrai žinau vieną dalyką,kad šitie Zenpad`ai 7" yra žymiai komfortiškesni už Samsung TAB ir IPad su analogiška įstrižaine,nes žymiai komfortiškesnis dizainas,laisvai telpa į betkokio drabužio kišeną,aibė įmaučių ir klaviatūrų,o Samsug ir iPad perstori todėl į kišenę niekaip nelenda,nei nors irgi 7" arba 8" colių.Jie durnai sukonstruoti -perplatūs ir perstori.Kas iš to kad turi su wi-fi ir gsm tabletą,kuris guli tik namie?Nebent kurprinę tampysiesi.

O besilaikantiems ir besivaikantiems 5 į coliu ar mažesnių ragelių,noriu priminti faktą,kodėl Azijos gamintojai pradėjo naujos kartos įrenginių PH`ablet `ų gamybą.Ne vien iš komerciniais sumetimais,o ir todėl,kad mokslininmžkai įrodė mažų displėjų žalą žmogaus regėjimui.Kuo mažesnis displėjus,tuo labiau nukenčia žmogaus akys ne tik benaršant o ir atsiliepiant į skambučius.

Aišku,smulkesnių rankų žmonėms rizikingiau su 7-8" foneTAB`ais kadangi padidėja išslydimo iš delno tikimybė...


0

dainius123 (ekspertas)   2016-01-22, 17:31:28  |  cituoti
Audrius33 (Svečias) (2016-01-22, 15:12:29) rašė:
Gal kas zino, kaip pakeisti LOCK SCREEN standartini vaizda ( laikrodi ir temperaturos indikacija) ? As pavz noreciau uzsideti Wat''s next. kas nors pasikeitete, ar tai yra gamyklinis variantas - nekeiciamas?
Android'e viskas keičiasi

Atsisiųsk tau reikiamą lock screen'ą ir naudokis. Dar, beje, išjunk standartinį lock screen'ą nustatymuose, kad neužsidėtu ant viršaus.
0

Audrius33 (Svečias)   2016-01-22, 15:12:29  |  cituoti
Gal kas zino, kaip pakeisti LOCK SCREEN standartini vaizda ( laikrodi ir temperaturos indikacija) ? As pavz noreciau uzsideti Wat''s next. kas nors pasikeitete, ar tai yra gamyklinis variantas - nekeiciamas?
0

mindosas (ekspertas)   2016-01-21, 11:57:54  |  cituoti
fanboy samsung ar iphone atveju skamba normaliai, bet asus... :)
0

juruvilkas   2016-01-20, 15:34:52  |  cituoti
marius (Svečias) (2016-01-20, 15:05:22) rašė:
Nepatarčiau. telefonas gal ir greitas , baterija laiko, bet jis turi didele problema, nupirkau du telefonus vienu metu ir puses metu laikotarpyje abu telefonai nebenuskaite SIM-1, dabar jie jau garantiniame. nemanau kad tai kokybiškas gaminys, tos pačios problemos, tam pačiam modeliui, tuo pačiu laiku
Gal nebejuokink:)Jei kasnors ir patikėtų tokiom Tmstos pasakom,tai nebūtų jokia taisyklė o tik pigus propagandinis apibenrinimas nieko bendro su realybe neturintis:).O jei ir būtų taip,tai būtų iš brokuotos partijos,arba iš gamykloje defektuotų išmestų neaiškiais būdais pirktų,ar iš falsifikuotų.Ar bent įsivaizduoji,kad vien Indijoje Asus Fabletų ir smartfonų vartotojų yra apie 2 milijonai?Kiek visoje Azijoje?Jei visi vienu metu sugestu tai bankrutuotų ištisos valstybės ir ekonomikos,jau nekalbant apie Asus`ą:).Jei taip kaip sakai kamnors atsitiktų realybėje,tai dar klausimas,ar ne operatoriaus kortelės problema ar šiaip kokia kita galėtų būti smulkmena.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
microSD
MicroSD - atminties kortelių tipas naudojamas daugumoje mobiliųjų telefonų.
MicroSD kortelių formatas buvo sukurtas kompanijos SanDisk. Iš pradžių šis kortelių tipas buvo vadinamas T-Flash arba TransFlash ir buvo pardavinėjamas 32MB, 64MB bei 128MB talpomis. Vėliau, šis kortelių tipas buvo adoptuotas "SD Card Association" ir tuopačiu pervadintas į MicroSD.
2007 metais buvo išleista pirmoji MicroSD-HC kortelė. Ją palaiko tik tie telefonai kurių kortelių skaitytuvas yra tam pritaikytas. MicroSD-HC korteliu ypatybė yra kad jos turi daugiau atminties. Šiu korteliu talpa prasideda nuo 4GB.

microSD - atminties kortelė, tinka:
Nokia : 3110
3250
5200
5300 XpressMusic
5500 sport
5700 XpressMusic
6085
6125
6131
6151
6233
6290
6300
7373
7390
E50
E61i
E65
N76
N95

Motorola: E398
K1
V3i
V3x
V360

B&Q: CF61
CL71
EF81
EL71
S88

SAMSUNG: D600
D820
D830
E200
E250
E390
E570
E770
i600
P310
E900
U600
X700
Z500
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Valdymas balsu
Dabar jau galima ne tik surinkti numerį balsu , bet ir iškviesti reikiamas programas . Pvz. Nokia N73 balsu galima iškviesti : numerius ,aplinkas , balso pšt. dėžutę , bluetooth , diktofoną ,vaizdo kamerą ,galeriją , skaičiuoklę , email , grotuvus ir kita .
EMS
(Enhanced Messaging Service)
technologija suteikianti galimybę siųsti bei priimti SMS žinutes su garsu bei paprastais paveikslėliais.

ESN
ESN („Electronic Serial Number“) elektroninis serijos numeris – tai unikalus 32 bitų identifikacijos numeris, naudojamas mobiliajam telefonui suaktyvinti.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

Matmenys
Telefono dydis : aukštis, ilgis, storis . Jei mobilus "slaideris" ar atidaromas - dydis matuotas pilnai uždaryto .
Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.






802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .