Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » HTC » HTC Desire 500 Dual Sim  + Rašyti žinutę

HTC Desire 500 Dual Sim

Savybių aprašymas »

Lankytojų vertinimas: 6.00

   
kaina: ---- €
   
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi 

Puslapiai: |1|2|

 
Loading2313 (ekspertas) Įvertino:4 2013-11-14, 22:36:30  |  cituoti
O Htc one dual sim nebus prekyboje?
0

Pluduras   2013-11-15, 01:43:12  |  cituoti
Loading2313 (2013-11-14, 22:36:30) rašė:
O Htc one dual sim nebus prekyboje?
Bus, bet kas ten zino kada :D
0

Mona   2013-11-21, 14:08:42  |  cituoti
O yra šis telefonas baltos spalvos?
0

Loading2313 (ekspertas) Įvertino:4 2013-11-22, 08:15:25  |  cituoti
Pluduras (2013-11-15, 01:43:12) rašė:
Loading2313 (2013-11-14, 22:36:30) rašė:
...
Bus, bet kas ten zino kada :D
būtų įdomu sulaukti žinių, nes dominantis modelis.. :)
0

omenukas   2013-12-05, 23:10:33  |  cituoti
Sveiki,
gyvenimas priverte isigyti telefona su dviem kortelem. Pradejau ieskoti ir atsiduriau i aklaviete...is androidiniu radau tik samsung galaxy s duos ir shi modeli. Taciau sulyginus samsungo su mano dabar turimu (galaxy s advance)parametrus, kazkaip nelimpa man jis. Pastebejau shi modeli ir jis mane kaip ir sudomino. Ka jus galetumete apie ji gero ir blogo pasakyti? Rusu forumuose prisiskaiciau koks jo blogas ekranas, kamera. Sako, kad 3G veikia tik pirma SIM kortele. Jau norejau rytoj paziuoti i mobilialinija ir daba pasimeciau. Ka galetumete pasakyti...na pvz sulyginus ir su mano dabar turimu samsung galaxy s advance. Gal mazdaug is sitos serijos koki kita pasiulytumete modeli?
0

dima_ml   2013-12-06, 01:29:48  |  cituoti
omenukas (2013-12-05, 23:10:33) rašė:
Sveiki,
gyvenimas priverte isigyti telefona su dviem kortelem. Pradejau ieskoti ir atsiduriau i aklaviete...is androidiniu radau tik samsung galaxy s duos ir shi modeli. Taciau sulyginus samsungo su mano dabar turimu (galaxy s advance)parametrus, kazkaip nelimpa man jis. Pastebejau shi modeli ir jis mane kaip ir sudomino. Ka jus galetumete apie ji gero ir blogo pasakyti? Rusu forumuose prisiskaiciau koks jo blogas ekranas, kamera. Sako, kad 3G veikia tik pirma SIM kortele. Jau norejau rytoj paziuoti i mobilialinija ir daba pasimeciau. Ka galetumete pasakyti...na pvz sulyginus ir su mano dabar turimu samsung galaxy s advance. Gal mazdaug is sitos serijos koki kita pasiulytumete modeli?
siaip jis butu panasesnis i gt-9070 pagal spartuma, ekranas, nezinau ko jis prastas, aisku jis pralaime ips ir amoled matricoms, bet cia tft ir tiek, ziuresi normaliai jisai, nasumas gal ne is stipriausiu - snapdragon 200 vis del to, bet veiks greiciau uz ta pati galaxy s duos; p.s. yra zymiai daugiau modeliu su 2 sim, tik kad jie bus is maziau zinomu gamintoju; p.p.s visu dual sim telefonu principas kad 1sim - wcdma, 2sim - gsm dazniai;
0

KISUN   2013-12-10, 14:02:50  |  cituoti
http://gsmarena.lt/telefonai/htc/desire-600-dual-sim/kaina
Loading2313 (2013-11-22, 08:15:25) rašė:
Pluduras (2013-11-15, 01:43:12) rašė:
...
būtų įdomu sulaukti žinių, nes dominantis modelis.. :)
0

xekrax (ekspertas) Įvertino:5 2013-12-10, 15:05:50  |  cituoti
Puikiai pritaikyta OS dviem SIM kortelėms, patiko visas valdymas, sparta kol kas nenuvylė :)
0

7562 (Svečias)   2013-12-29, 08:23:33  |  cituoti
turiu samsunga sulyginus.htc zymiai greitesnis,valdymas nepatiko,mikrofonas ,garsiakalbis, prastesnis.kamera gera.
1

Tomas (Svečias)   2013-12-30, 21:39:59  |  cituoti
Turiu toki pat vienos sim korteles jau beveik 3 menesiai, viskas ok, bet prasidejo bedos su krovimu, ijungi pakroveja telefonas issijungia ir neijungia jo tol kol neišimsi baterijos laukan, tuo paciu telefonas nebereguoja nei i tai kai prijungi ji usb jungtimi prie pc, tai tiek, ruosiames nest i garantini ir idomu kas po to laukia :)
0

blizgutea   2013-12-31, 08:15:02  |  cituoti
n0rėčiau sužin0ti ar geras šis telefonas?ar yra raidinė-skaitynė klaviatūra?
0

werf (Svečias)   2013-12-31, 11:20:23  |  cituoti
Kas geriau šis telefonas ar samsung galaxy core?
0

tmo (Svečias)   2014-01-02, 00:26:24  |  cituoti
kaip manot ar geriau sitas ar LG L9 II? panasios specifikacijos.
0

ricii   2014-01-02, 08:48:04  |  cituoti
tmo (Svečias) (2014-01-02, 00:26:24) rašė:
kaip manot ar geriau sitas ar LG L9 II? panasios specifikacijos.
aš už lg, nes ekranas didesnės raiškos ir dydžio, talpesnė baterija, galingesnė gpu.
0

alas   2014-01-29, 01:30:19  |  cituoti
Išsižiojau kai pamačiau... Iš oro skilo stikliukas! Niekad kritęs ar šeip kur bumptelėjęs nebuvo, o dabar... pakeliu žadintuvo nusistatyti ir pyst - skilęs ekranas!
Garantinis jaučiu net nepriims, o tai kaip sužinoti, gal brokuotas tas telefonas. Biški lengvam strese aš :D ...
0

SANDRA (Svečias)   2014-01-31, 11:14:06  |  cituoti
tas pats ir man..vakare tel. viskas ok, ryte ziuriu iskiles ekranas, ir vis labiau skyla, nieko nedaran..
0

SyN (veteranas)   2014-02-01, 11:33:44  |  cituoti
alas (2014-01-29, 01:30:19) rašė:
Išsižiojau kai pamačiau... Iš oro skilo stikliukas! Niekad kritęs ar šeip kur bumptelėjęs nebuvo, o dabar... pakeliu žadintuvo nusistatyti ir pyst - skilęs ekranas!
Garantinis jaučiu net nepriims, o tai kaip sužinoti, gal brokuotas tas telefonas. Biški lengvam strese aš :D ...
Jei skilo pats ekranas, ne sensorius, tada garantinis turėtų pakeisti. Kiek pamenu, lygtais kažkam taip buvo su xperia z ir garantiniame pakeitė nemokamai. Nepabandžius nesužinosit
Edit: paėjėk žemiau ir bus komentarai apie savaimę skilusį ekraną http://www.mobili.lt/lt/forumas/mobilieji_telefonai/sony_mobile/sony_mobile_c6603_xperia_z.html?&psl=2
0

aliand   2014-02-01, 17:15:27  |  cituoti
Sveiki, tai vis delto ar kas nors galetu placiau papasakoti apie si modeli? :-)
Pats nusprendziau imti butent si modeli, bet kai perskaiciau apie savaimini ekaniuko skylima tai truputi issigandau. Ar dar yra kokiu minusu? be to gal zino ar tele2 salone visi sie modeliai tik su 2sim, nes man pakanka vienos :-)
Dekui is anksto uz komentarus
1

veikejas (Svečias)   2014-02-03, 00:38:34  |  cituoti
aliand (2014-02-01, 17:15:27) rašė:
Sveiki, tai vis delto ar kas nors galetu placiau papasakoti apie si modeli? :-)
Pats nusprendziau imti butent si modeli, bet kai perskaiciau apie savaimini ekaniuko skylima tai truputi issigandau. Ar dar yra kokiu minusu? be to gal zino ar tele2 salone visi sie modeliai tik su 2sim, nes man pakanka vienos :-)
Dekui is anksto uz komentarus
Sveikas. Pats pries kelias dienas svieziai pasiemiau si modeli is omnitel salono ir ka galiu pasakyti.. uz tokia kaina gavau kazka geresnio, nei kad buvo tiketasi. O del to ekrano skilimo, tai siulau isigyt gera coveri ir ekrano plevele, galeciau pasiulyt luksshop , nes pats is ten uzsisakiau :)
0

(Svečias)   2014-02-05, 10:13:40  |  cituoti
Rašant daugiau nei 4 sms vienu metu, konvertuojasi į mms failą. Gal kas žinote, kaip išjungti tą konvertavimą?

Nors korpusas atrodo gana solidus, bet lengvai braižosi. Taipogi rekomenduočiau įsigyti apsauginę ekrano plėvelę. Ekranas TFT (TN), tačiau matomumo kampas yra stebėtinai geras, raiškos irgi užtenka.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

TFT
(thin film transistor)
Viena iš rušių skystų kristalų ekranų (LCD) , naudojama aktyvi matrica, kuri pagerina vaizdo kokybę .
WCDMA
(Wideband Code Division Multiple Access)
Tai tas pats UMTS (3G).
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.
MMS
(Multimedia Message Service)
Žinutė , kuria galima siųsti tekstą, spalvotus paveiksliukus ir polifonines melodijas.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.