Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » LG » LG E960 Nexus 4  + Rašyti žinutę
LG E960 Nexus 4
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|13|...|26|...|39|...|52|

 
Mger   2015-04-18, 09:50:06  |  cituoti
Sveiki visi, geros naujienos! Adminai taisykit telefono aprašymuose programinės įrangos skilti! Išleido naujausia operacine android 5.1 versija LMY47O. Štai kuo šis telefonas gali pasigirti nuo visų kitų. Nuo išleidimo dienos praėjo beveik 3 metai. Telefone viska keicia ne tik aparaturine iranga bet ir programine. Veikia sklandziai!
1

GENETIC   2015-01-14, 21:08:15  |  cituoti
SyN (2014-11-19, 13:45:00) rašė:

Kamera, garsiakalbis tragiški, korpusas belenkaip teplus ir slidus, ant lygaus paviršiaus padėtas kaip ant ledo slysta. Priekinis karsiakalbis irgi nežiba. Tavo žiniai samsung nereikia bootloaderio atrakinėti. Su samsungai viskas daug paprasčiau, nes gali flashint per recovery menu arba tiesiai per Odin supūsti tuos cwm, root ir visą kita .tar pavidalu.
Tiesą sakant - nesuprantu, kodėl prie username'o parašyta "ekspertas"... :D
Tikrai nėra ta kamera tragiška, nu ne stebuklas, bet tragiška nepavadinčiau. Kas čia dėl to korpuso? slidus? padėjus ant lygaus paviršiaus, guli vietoj :D gal tik vos vos slidokas... O tavo žiniai, yra nexusam toks dalykas, kaip NRT, kur paprasčiau ir būt negali išsirootint, susirašyt custom recovery, flashint factory image'us, etc. Vienintelis dalykas dėl ko sutinku - tai garsiakalbis, nes tikrai šūdinas... :D bet šiaip - zjbs telefonas, ir nereikia kažkokių problemų išsigalvot. ;)

2

aaidass   2014-12-01, 11:07:19  |  cituoti
Atsinaujinom i android 5,labiausiai kas patiko tai zymiai pailgejo baterijos laikas
kas peikia telefono garsiakalbi,kamera,korpusa ar dar kazka tai nieko panasaus blogo negaleciau pasakyt,buna aisku geriau,bet buna ir daug blogiau.
3

SyN (veteranas)   2014-11-19, 13:45:00  |  cituoti
Mger (2014-11-19, 09:35:03) rašė:
SyN (2014-11-16, 17:33:31) rašė:
...
Pvz kuri vieta uzkibo kad sakai jog beviltiskas. Korpusas netarska kai spaudineji delne ne kaip samsungo mobilieji..o samsung mobiliuosiuos visad beda su bootloaderio atrakinimu. Kiekvienam modeliui vis naujos programos ieskotis kad atrist bootloaderi ir poto surasy koki twrp ar cwm recovery. Man su deklu ringke fusion slim Telefonas rankoj labai malonus. Jausmas kad origibalus korpusas siam modeliui o ne deklas. Suteikia solidumo jausma. Na cia mano nuomone. Minusas garsiakalby bet kai prpranti tai sueina.
Kamera, garsiakalbis tragiški, korpusas belenkaip teplus ir slidus, ant lygaus paviršiaus padėtas kaip ant ledo slysta. Priekinis karsiakalbis irgi nežiba. Tavo žiniai samsung nereikia bootloaderio atrakinėti. Su samsungai viskas daug paprasčiau, nes gali flashint per recovery menu arba tiesiai per Odin supūsti tuos cwm, root ir visą kita .tar pavidalu.
1

Mger   2014-11-19, 09:35:03  |  cituoti
SyN (2014-11-16, 17:33:31) rašė:
Mger (2014-11-16, 13:10:49) rašė:
...
Palaikymas geras, geležis irgi, bet surinkimas tai beviltiškas šio telefono. Apie OS perrašymą neskubėk girtis, kol samsungo nebandęs.
Pvz kuri vieta uzkibo kad sakai jog beviltiskas. Korpusas netarska kai spaudineji delne ne kaip samsungo mobilieji..o samsung mobiliuosiuos visad beda su bootloaderio atrakinimu. Kiekvienam modeliui vis naujos programos ieskotis kad atrist bootloaderi ir poto surasy koki twrp ar cwm recovery. Man su deklu ringke fusion slim Telefonas rankoj labai malonus. Jausmas kad origibalus korpusas siam modeliui o ne deklas. Suteikia solidumo jausma. Na cia mano nuomone. Minusas garsiakalby bet kai prpranti tai sueina.
0

SyN (veteranas)   2014-11-16, 17:33:31  |  cituoti
Mger (2014-11-16, 13:10:49) rašė:
Mar (Svečias) (2014-11-16, 12:06:00) rašė:
...
Mam kaip pries2 metus pirktas geriausias telefonas. Mano kombinacija yra su ringke fusion slim black dekliu apsauginiu ir su grudinto stiklo apsauga ant ekrano. Ekranas kaip naujas, blizgus, kaip be lipduko jausmas, nes stiklinis paviršius. Be to lengviausia perrasyt opercines nelegalia ant sito telefono kaip ant visu nexus serijos telefonu. Man HD raiškos pilnai užtenka. Neimatau taško
Palaikymas geras, geležis irgi, bet surinkimas tai beviltiškas šio telefono. Apie OS perrašymą neskubėk girtis, kol samsungo nebandęs.
1

Mger   2014-11-16, 13:10:49  |  cituoti
Mar (Svečias) (2014-11-16, 12:06:00) rašė:
Isirasiau viskas OK:)) tik reikejo wipe factory padaryt..tai kol issiaiskinau :D dB viskas OK, uzlockinau vel :) joo patinka man nauja aplinka :)
Mam kaip pries2 metus pirktas geriausias telefonas. Mano kombinacija yra su ringke fusion slim black dekliu apsauginiu ir su grudinto stiklo apsauga ant ekrano. Ekranas kaip naujas, blizgus, kaip be lipduko jausmas, nes stiklinis paviršius. Be to lengviausia perrasyt opercines nelegalia ant sito telefono kaip ant visu nexus serijos telefonu. Man HD raiškos pilnai užtenka. Neimatau taško
0

Mar (Svečias)   2014-11-16, 12:06:00  |  cituoti
Isirasiau viskas OK:)) tik reikejo wipe factory padaryt..tai kol issiaiskinau :D dB viskas OK, uzlockinau vel :) joo patinka man nauja aplinka :)
1

Mger   2014-11-15, 12:22:30  |  cituoti
Mar (Svečias) (2014-11-15, 10:36:07) rašė:
O pats isirasei ar sulaukei atnaujinimo? As jauciu palauksiu, per kiek laiko tureciau gaut?
Pats isirašiau. O atnaujinimo geriau nelauk. Isirasyk gamykline versija su programa http://www.wugfresh.com/nrt/. Taip bus paprasciau gal. Instaliuosi draiveriu patikrinsi ar telefona gerai atpazista kompiuteris. Tuomet flash stock device is on/normal. Lauk ekrane instrukciju. Be to istryna visus duomenis. Tai pries tai issikelki foto, muz, sinchronizuok adresine su google. Na jei ka kreipkis
0

Mger   2014-11-15, 12:12:25  |  cituoti
Mar (Svečias) (2014-11-15, 10:54:39) rašė:
O jeigu pats isirasysiu, jis pasidarys kaip rootintas? Ir ar gausiu toliau updeitus?
Nea. Jei pagal onstrukcijas irasysi ir ant pacio galo uzrakinsi vadinama bootloaderi tu busi saugus del garantijos. Gali but ramus updeitai jei ir atkeliaus tai tik 5.0 operacinej klaidu patsisymai. Tai yra paskutinis atnaujinimas mūsų nexusui. Manyčiau geriausias iš visų. Veikia sklandziai baterija laisvai manau parą istarnaus su internetu 3g. Snd kiek naudojaus nuo pilno pakrovimo tik 24 % sunaudojo. Labai geras rezultatas nes su 4.4.4 man per pusdieni visja mobas nudusdavo
0

Mger   2014-11-15, 11:35:19  |  cituoti
As rankiniu budu irasiau atsisiuntes is google developers svetaines rasyk per google search nexus 4 factory images. Pirma sveitaine ir susirask nexus 4. O lietovoje ota atnaujinima gausit per 2 savaites. . Ten yra procedura nurodyta kaip irasyt svariai. Tokiu atveju maziausiai bedu. Iskart sakau. Norit kad atrodytu kaip nexus 6 fonas ar meniu programu juosta animuota balta ,reik irasyt google now launcher ir smsams yrasyt messenger. Ir viskas taip paciai kaip ant nexus 6. Veikia sklandziau nei tos developer preview versijos paskutines. Truksta atskiros programos google galerijos. Noretusi animuotos kaip per 2014 i/0 prezentacija pristatinejo. Grazisi slenka ir patogiai atrode prototipine programa.
0

Mar (Svečias)   2014-11-15, 10:54:39  |  cituoti
O jeigu pats isirasysiu, jis pasidarys kaip rootintas? Ir ar gausiu toliau updeitus?
1

Mar (Svečias)   2014-11-15, 10:36:07  |  cituoti
O pats isirasei ar sulaukei atnaujinimo? As jauciu palauksiu, per kiek laiko tureciau gaut?
1

Mger   2014-11-14, 23:02:07  |  cituoti
Mano nexus 4 16 GB versijoje puikuojasi originali android 5.0 lollipop operacinė. Super palaikymas!
0

jonsss (moderatorius)   2014-10-27, 06:50:57  |  cituoti
artorelis (2014-10-26, 22:52:42) rašė:
jonsss (2014-10-26, 22:07:45) rašė:
...
Jeigu vartojami žodžiai NUOSTABU, PUIKU, tai kodėl tokia "draugystė" netesiama ir toliau? ☺ Kodėl NUOSTABUS ir PUIKUS telefončikas jau senų seniausiai iškeistas į kitą? ☺

Beje, jeigu pats rašai, kad kamera totalus šūdas, batarkė šūdas, garsiakalbis šūdas.... tai kaip čia su tais skambiais būdvardžiais NUOSTABUS ir PUIKUS...? Nesipjauna? Blemba, jeigu smartas tikrai nuostabus ir puikus aš įsivaizduoju kad "minusiukai" turi būti labai maži, nereikšmingi, ar jų iš vis nėra.
kur aš batarkę minėjau? neiškraipyk mano žodžių, pardaviau dėl suskikusio galinio dangtelio. viskas jame puikiai veikė, ypač su atnaujinimais gerai buvo, o tavo note du klausimas ar gaus android L.
0

artorelis   2014-10-26, 22:52:42  |  cituoti
jonsss (2014-10-26, 22:07:45) rašė:
Bizare (2014-10-26, 21:58:26) rašė:
...
turėjau, veikė puikiai. kamera su garsiakalbiu š, bet visa kita nuostabu
Jeigu vartojami žodžiai NUOSTABU, PUIKU, tai kodėl tokia "draugystė" netesiama ir toliau? ☺ Kodėl NUOSTABUS ir PUIKUS telefončikas jau senų seniausiai iškeistas į kitą? ☺

Beje, jeigu pats rašai, kad kamera totalus šūdas, batarkė šūdas, garsiakalbis šūdas.... tai kaip čia su tais skambiais būdvardžiais NUOSTABUS ir PUIKUS...? Nesipjauna? Blemba, jeigu smartas tikrai nuostabus ir puikus aš įsivaizduoju kad "minusiukai" turi būti labai maži, nereikšmingi, ar jų iš vis nėra.
2

jonsss (moderatorius)   2014-10-26, 22:07:45  |  cituoti
Bizare (2014-10-26, 21:58:26) rašė:
O as turiu ir man nelabai. Korpuso teplumo tikrai nevadinciau minusu, nes korpusas man kaip tik didziausiais sio telefono pliusas. O lievoka kamera, nors ir nesu didelis fotografas, bet net man prastoka, tada garsiakalbis isvis zemiau kritikos, o tuomet dar pridedam nexuso4 tipinius gedimus, kaip kad mano atveju lock-switchas reaguoja i 1/4 paspaudimu ir gaunam gana uzknisanti telefona
turėjau, veikė puikiai. kamera su garsiakalbiu š, bet visa kita nuostabu
2

Bizare   2014-10-26, 21:58:26  |  cituoti
O as turiu ir man nelabai. Korpuso teplumo tikrai nevadinciau minusu, nes korpusas man kaip tik didziausiais sio telefono pliusas. O lievoka kamera, nors ir nesu didelis fotografas, bet net man prastoka, tada garsiakalbis isvis zemiau kritikos, o tuomet dar pridedam nexuso4 tipinius gedimus, kaip kad mano atveju lock-switchas reaguoja i 1/4 paspaudimu ir gaunam gana uzknisanti telefona
1

GENETIC   2014-10-26, 21:45:57  |  cituoti
Ledinis telefonas... Lapkričio 3d. išleidžia "Android L" oficialų OTA atnaujinimą! Jau dabar galima susirašyt puikiai veikiančias "Lollipop' beta versijas... vienintelis tik minusas - atmintis, norėtųsi, kad būtų bent 20GB..:) o daugiau, kaip ir neturiu jokių priekaištų!
1

tuojbus (ekspertas)   2014-10-25, 14:30:19  |  cituoti
Kokie jau ten "niuansai" :) Google Nuotraukos galerijoje negalima sukurti folderių? Nėra prožektoriaus funkcijos ir diktofono programėlės?
Galerijos appsas standartinis Google+, o jei reikia kitokio tai pilna jų Google Play. Užtat ten nuotraukų redagavimas geras. Prožektoriukas bus Android 5.0 jau integruotas o dabar atsisiunti widget ir puiku. Diktofonų irgi yra kiek nori.
Mano supratimu tam ir yra išmanusis, kad galėtum praplėst tokiom funkcijom, kokių tau reikia.
Tai geriau nei Samsung "niuansai" kai prikišti visko ko reikia ir, dar daugiau ko nereikia, ir negali viso to išjungt.. Jau nekalbant apie visokius bug'us.
Teisingai žmogus čia komentare sako, Nexus YRA Android OS etalonas. Kada ir kokios kokybės Android 5.0 atnaujinimą gaus S4, o kada S3? Oj, jis negaus visai, net Kitkat negavo, nors būtent jam atnaujinimas praverstu.
Arba pažiūrėkit į Nexus 5 spartos palyginimus. Veikia kaip lygus su lygiu kasdieninėse užduotyse (programėlių atidarymas etc.) su iPhone 6, S5 ir Note 4. O matėt kad nutekėjusioje Samsung Android 5.0 versijoje S5 kokias tris sekundes galvoja prieš atidarydamas...skaičiuotuvą?
Kas dėl Android 5.0 tai Volta, ART, 5000 naujų API, 64bit ir t.t. aktualu visiems.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|...|13|...|26|...|39|...|52|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.