Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » LG » LG G2 D802 16GB  + Rašyti žinutę
LG G2 D802 16GB
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|7|8|9|10|11|...|16|...|24|...|32|

 
Wildpants   2015-02-17, 18:34:55  |  cituoti
Kažkur g+ skaičiau, kad 5.01 atnaujinimą gaus 2 ketvirtį. Ar tai tiesa? Jei taip tai labai Lg nusivyliau...
Ir ar CM 12 romas palaiko knock knock ekrano atrakinimą/užrakinimą? Nes visai susigundžiau custom romu, bet gaila būtų neturėt tokios patogios funkcijos.
0

SyN (veteranas)   2015-02-05, 00:19:59  |  cituoti
Sigitas_lk (2015-02-04, 22:55:05) rašė:
dzigas (2015-02-04, 22:39:45) rašė:
...
Kas del G2 ir 5,0 tai negirdejau isvis, kad LG jau butu paskelbus kada ji atnaujins, o sony zada si menesi paskleist ciulpinuka, ir net gi gan seniems modeliams. Bet Sony atnaujinimai daznai buna su gan nemazai klaidu.
Gavo jau korėjoje. Tiesa, kad tie balvonai dar bepaskelbė kas ir kada gaus naujinimus, va šitoj srity Lg reikia dar labai pasitempti.
dzigas (2015-02-04, 20:43:45) rašė:
Ačiū už info. Micro SD lizdo nebuvimas tikrai nemažas minusas, kur žiūrinėju nėra 32GB varianto, o mygtukai gale visai patiko (bent G2 mini modelyje). Z2 tikrai atitinka visus reikalavimus, bet tuo pačiu ir neramina stiklo "sumuštinio" variantas, kaip mano SGS2 tiek kritęs nemažai bet tik rėmelis truputį pasibraižė, aišku kiek laiko paėjus manau priprantama saugiau elgtis. G2 jau rašo, kad pradeda gaut lolipop, o Z2 rašo gaus, bet tylu labai, kaip ten su Sony ir programine įranga ar greitai nutraukia supportą?
Nukritus Z2 galėsi atsisveikint su pinigais arba sėdėt su suskilusiu, nes kai priekis ir galas stikliniai, tai labai didelė dūžimo tikimybė jei nenaudosi dėklo. Lollipop stabiliai gaus abu. Baterija G2 tiesiog fantastika, dar niekada nebuvo, kad nepakaktu man jos, kaip laiko baterija gali pasukęs kelis psl. atgal atsirast mano nuorodą su screenshotais. Va kad ir dabar 4h40' sreen time, 83h naudojimo nuo paskutinio krovimo ir likę 39% baterijos.
Mano nuomonė tokia, pačiupinėk būtinai abu ir kuris labiau trauks tą ir imk, viduriais jie vienodi, nejausi jokio skirtumo, todėl lieka tik įšorę įvertint.
0

Sigitas_lk (ekspertas)   2015-02-04, 22:55:05  |  cituoti
dzigas (2015-02-04, 22:39:45) rašė:
Galvojau apie G3 (turi pora pažįstamų) pamaigyt teko, tai patiko labai, BET tikriausiai didžiausias minusas ekranas. Kiek sakė ir teko pastebėt maigant, kad pakankamai greitai baterija išsikrauna, o jau po SGS2 (tik spėk baterijas keist arba kraut) pagrindinis pliusas baterija, nes daug naudojuosi ne namuose t.y. GPS, internetas ir +/- lauke arba automobilyje ir nepritemdysi labai ekrano nes nesimato. Bent kiek teko girdėt, kad G3 daug prasčiau laiko nei G2.
Gera baterija yra didelis geris. Savo Z2 vakar pries eidamas miegot su 33% palikau, ryte radau su tiek pat, ir ramiai iskeliavau i paskaitas, namo gryzau po 7h dar buvo like 17% (siek tiek ziadziau, naudojausi wifi, rasiau daug sms). Kiek forume skaiciau cia, tai G3 laiko apie 3,5h ekrano ijungimo. Taip kad tai pagrindinis G3 minusas.

Kas del G2 ir 5,0 tai negirdejau isvis, kad LG jau butu paskelbus kada ji atnaujins, o sony zada si menesi paskleist ciulpinuka, ir net gi gan seniems modeliams. Bet Sony atnaujinimai daznai buna su gan nemazai klaidu.
0

dzigas   2015-02-04, 22:39:45  |  cituoti
Galvojau apie G3 (turi pora pažįstamų) pamaigyt teko, tai patiko labai, BET tikriausiai didžiausias minusas ekranas. Kiek sakė ir teko pastebėt maigant, kad pakankamai greitai baterija išsikrauna, o jau po SGS2 (tik spėk baterijas keist arba kraut) pagrindinis pliusas baterija, nes daug naudojuosi ne namuose t.y. GPS, internetas ir +/- lauke arba automobilyje ir nepritemdysi labai ekrano nes nesimato. Bent kiek teko girdėt, kad G3 daug prasčiau laiko nei G2.
0

Erikas_Trick   2015-02-04, 21:05:07  |  cituoti
dzigas (2015-02-04, 20:43:45) rašė:
Ačiū už info. Micro SD lizdo nebuvimas tikrai nemažas minusas, kur žiūrinėju nėra 32GB varianto, o mygtukai gale visai patiko (bent G2 mini modelyje). Z2 tikrai atitinka visus reikalavimus, bet tuo pačiu ir neramina stiklo "sumuštinio" variantas, kaip mano SGS2 tiek kritęs nemažai bet tik rėmelis truputį pasibraižė, aišku kiek laiko paėjus manau priprantama saugiau elgtis. G2 jau rašo, kad pradeda gaut lolipop, o Z2 rašo gaus, bet tylu labai, kaip ten su Sony ir programine įranga ar greitai nutraukia supportą?
Geroiau G3 imk jau su atnaujinimais ir mygtukai gale, sd, lollipop jau yra
3

dzigas   2015-02-04, 20:43:45  |  cituoti
Ačiū už info. Micro SD lizdo nebuvimas tikrai nemažas minusas, kur žiūrinėju nėra 32GB varianto, o mygtukai gale visai patiko (bent G2 mini modelyje). Z2 tikrai atitinka visus reikalavimus, bet tuo pačiu ir neramina stiklo "sumuštinio" variantas, kaip mano SGS2 tiek kritęs nemažai bet tik rėmelis truputį pasibraižė, aišku kiek laiko paėjus manau priprantama saugiau elgtis. G2 jau rašo, kad pradeda gaut lolipop, o Z2 rašo gaus, bet tylu labai, kaip ten su Sony ir programine įranga ar greitai nutraukia supportą?
0

Sigitas_lk (ekspertas)   2015-02-04, 19:01:27  |  cituoti
Ir as is situ rinkausi. Pasirinkau Z2 del: geresniu medziagu ir man asmeniskai patrauklesnes isvaizdos, (lg nepatiko blizgi plastmasine nugarele), 3gb ram, atminties korteles lizdo, naujesnis prietaisas, neperkrautas ir grazesnis UI.
Lg patiko kompaktiskumu.
0

SyN (veteranas)   2015-02-04, 18:17:34  |  cituoti
dzigas (2015-02-04, 17:52:48) rašė:
Sveiki, trumpiau tariant jau buvau apsisprendęs pirkti Xperia Z2, bet pasimaišė po keliu šitas ir visai sudomino. Kiek apžvalgų bežiūrėsi kur juos lygina trūksta to tokio vartotojo pažiūros. Jei kas naudojatės gal galėtumėt kelis klausimus atsakyt ir patart tuo pačiu kuris vertesnis G2 ar Sony Z2? G2 pats nebuvau čiupinėjęs tik mini versiją ir kaip ten su tuo stiklu, sako jis padengtas kažkokia LG danga kuri labai lengvai braižosi ar čia tik mini versijoje taip? (aišku Z2 išvis neturi apsauginio stiklo). Tai pat kuris manot geresnis bendrai telefonas nes keisti dažnai nemėgstu perku +/- 2 metams. Tai tiek gal kas dar kokių įžvalgų pateiktų abiejų telefonų pusėn? :)
Mano geriausias draugas turi Z2, tai teko šiek tiek palyginti, abu tikrai geri prietaisai, Z2 filmuoja ir fotkina geriau tamsoje, garsiau groja muziką per garsiakalbius, daugiau esminių skirtumų nepastebėjau, ai OIS pas LG tai super dalykas, ko neturi Z2, filmavau lėktuvo nusileidimą, tai gana stabilus video gavosi nors lėktuvas gana nemažai kratėsi. Korpusas Z2 ilgesnis nei G2, tai kai kam gali tai nepatikt, bet surinkimas irgi geresnis sony ir dar ne visiem patinka G2 galiniai mygtukai, bet man jie labai patinka ir nelabai norėčiau dabar kitokių. Visi ekranai vienodai braižosi ar gorilla, ar kingkong ar dar ten koks mėšlas, aš užsiklijavęs plėvelę ir nesuku dėl to galvos. Kuris realiai geresnis ir vertesnis sunku pasakyti, abu man patinka, bet jei man reikėtų per naujo rinktis vis tiek imčiau G2, nes atrodo asmeniškai geriau ir ekranas gerai įspaustas į tokį korpusą, o Z2 per daug laisvos bereikalingos vietos. Apsvarstyk ko tau reikia tiksliai iš tel, nes 16gb pagal tavo poreikius gali neužtekt, todėl geriau būtų imt Z2. Prieš pirkdamas savąjį 32Gb irgi žiūrėjau daug apžvalgų, skaičiau komentarus, bet realiai taip niekad ir nepačiupinėjau, teko tik demonstracinį pačiupinėt kur tiesiog korpusas su lipduku vietoj ekrano, bet vis tiek nusprendžiau pirkt ir nei kiek nepasigailėjau.
0

dzigas   2015-02-04, 17:52:48  |  cituoti
Sveiki, trumpiau tariant jau buvau apsisprendęs pirkti Xperia Z2, bet pasimaišė po keliu šitas ir visai sudomino. Kiek apžvalgų bežiūrėsi kur juos lygina trūksta to tokio vartotojo pažiūros. Jei kas naudojatės gal galėtumėt kelis klausimus atsakyt ir patart tuo pačiu kuris vertesnis G2 ar Sony Z2? G2 pats nebuvau čiupinėjęs tik mini versiją ir kaip ten su tuo stiklu, sako jis padengtas kažkokia LG danga kuri labai lengvai braižosi ar čia tik mini versijoje taip? (aišku Z2 išvis neturi apsauginio stiklo). Tai pat kuris manot geresnis bendrai telefonas nes keisti dažnai nemėgstu perku +/- 2 metams. Tai tiek gal kas dar kokių įžvalgų pateiktų abiejų telefonų pusėn? :)
0

Sigitas_lk (ekspertas)   2015-02-01, 22:40:06  |  cituoti
Pauliu5 (2015-02-01, 21:41:39) rašė:
Apsimoka tuos roomus isirasinet?
Jeigu kyla toks klausimas, tai greiciausiai ne :)
0

Pauliu5   2015-02-01, 21:41:39  |  cituoti
Apsimoka tuos roomus isirasinet?
0

SyN (veteranas)   2015-01-28, 21:31:34  |  cituoti
Čia pas mane vieną nepasileidžia nei download mode, nei recovery menu su KitKat? Sugalvojau Cloudy rom'ą įsipiešt, bet mat gi nepasileidžia nei vienas.
0

Sigitas_lk (ekspertas)   2015-01-28, 20:58:37  |  cituoti
Erikas_Trick (2015-01-28, 20:15:36) rašė:
Blekis (2015-01-28, 19:57:12) rašė:
...
Man ir taip buvo. Tik su savo G3S. Man pekrovus telefona viskas susitvarke batierka istrauk
G2 baterija neissitraukia :)
0

Erikas_Trick   2015-01-28, 20:15:36  |  cituoti
Blekis (2015-01-28, 19:57:12) rašė:
Sveiki, siandien kalbejau telefonu, baigiau pokalbi ir telefonas pats pradejo "vaikscioti" po meniu "zadintuvas, fotikas, zinutes" beveik is vis nereaguoja i lietimus, kas cia galejo nutikti? gal kas susidurete?
Man ir taip buvo. Tik su savo G3S. Man pekrovus telefona viskas susitvarke batierka istrauk
0

Blekis   2015-01-28, 19:57:12  |  cituoti
Sveiki, siandien kalbejau telefonu, baigiau pokalbi ir telefonas pats pradejo "vaikscioti" po meniu "zadintuvas, fotikas, zinutes" beveik is vis nereaguoja i lietimus, kas cia galejo nutikti? gal kas susidurete?
0

arturiukas1   2015-01-19, 21:52:03  |  cituoti
Tada man idomu ar cia pas mane vienas toks stiklas, kuris susibraize ar dar yra tokiu paciu zmoniu, kuriems nepasiseke?
0

SENEOV (ekspertas)   2015-01-19, 20:50:30  |  cituoti
arturiukas1 (2015-01-19, 20:42:29) rašė:
Sveiki visi. Kazkur pries 3 menesius nusipirkau LG G2 ir stai pries kelias dienas pastebejau, kad maniskis Gorrilla glass'as susibraize... Ibrezimai smulkus, matomi tik tam tikru kampu, bet gan ju daug... Telefonui galioja garantija, gal zinot ar galima pagal garantini pakeisti apsaugini stikla ar neina taip?
Nemanau kad pavyks. Visgi nuo naudojimo susibraižė, o ne brokas.
0

arturiukas1   2015-01-19, 20:42:29  |  cituoti
Sveiki visi. Kazkur pries 3 menesius nusipirkau LG G2 ir stai pries kelias dienas pastebejau, kad maniskis Gorrilla glass'as susibraize... Ibrezimai smulkus, matomi tik tam tikru kampu, bet gan ju daug... Telefonui galioja garantija, gal zinot ar galima pagal garantini pakeisti apsaugini stikla ar neina taip?
0

Pauliu5   2015-01-17, 16:08:54  |  cituoti
Tai geros zinios cia, puiku.
0

SyN (veteranas)   2015-01-17, 14:30:42  |  cituoti
TjUnited (2015-01-17, 13:35:52) rašė:
http://www.gsmarena.com/android_50_lollipop_update_for_the_lg_g2_is_live_in_south_korea-news-10803.php
Mmm... good. Vakar dar nieko nebuvo, o šian jau pradėjo lįst v30 versija (Lollipop), Last Added skyrius http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=36
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|7|8|9|10|11|...|16|...|24|...|32|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
OIS
Optinė vaizdo stabilizacija (angl. image stabilization; vibration reduction; anti-shake) – fotoaparatuose bei videokamerose naudojamas metodas, kai specialus mechanizmas įrašomą vaizdą stabilizuoja keisdamas optinį atstumą tarp lęšio ir vaizdo jutiklio.Pats optinis stabilizavimas dažniausiai įdiegiamas objektyvuose – būtent tokia versija parodyta pirmame video. Egzistuoja atskira aparatinių stabilizatorių modifikacija, kurie integruojami pačiuose fotoaparatuose, tačiau tokiu atveju judinamas ne lęšis, o pats vaizdo jutiklis. Pirmuoju atveju stabilizatorius gali būti priderinamas prie konkretaus objektyvo ypatumų, tačiau ženkliai padidėja objektyvo kaina; antruoju atveju stabilizatorius yra universalus ir tinkamas daugumai objektyvų, tačiau ne visada leidžia įvertinti atskirų objektyvų modelių konstrukcinius ypatumus.
Rom
Read only memory