Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » LG » LG KP200  + Rašyti žinutę
LG KP200
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|

 
lialka (Svečias)   2007-09-08, 15:40:31  |  cituoti
tikras š. šitas telefonas paturejau savaite ir nauja pirkau nes nieko idomaus jame nera
0

Winnak (Svečias)   2007-09-04, 15:12:20  |  cituoti
Tai aisku, kad neapsimoka vietos 8mb+ tai ka tu cia jau paveiksi ? net baterija prasta tai isvis, tad geriau nepirk.
0

Deima (Svečias)   2007-09-02, 21:09:18  |  cituoti
Sweiki...;] as noriu sita telefona pirkti,bet nzn ar apsimoka.Gal kas galetu patarti ar apsimoka pirkt ar ne?;]
0

Arunas   2007-09-02, 00:02:18  |  cituoti
virgis (2007-09-01, 23:14:37) rašė:
Arunas (2007-08-30, 17:49:49) rašė:
...
na aš tai remiuos faktais ir skaičiais, ne tik savo nuomone, na o į visus telefonus žiūriu vienodai, kas yra pagirtina, tą ir giriu. Kodėl sakai kad vienkartiniai aparatai? taip aš galiu apie bet kokį pasakyt, bet tai nieko nereiškia. Nokia pati nieko nekuria, štai ir paskutinis pvz, kai ar akumas ar pakrovėjas, kažkuris tiek šyla, kad reikia keist, tai rodo, kad deda detales, nepakankamai išbando, ko nepasakysi apie SE, pats mačiau, kaip robotai bando klaviatura, kol kelis milijonus kartu nepaspaudzia, tol modeliukas neiseina i rinka, va taip.
Na taip pritariu su nokia beterijomis, jos kaista, bet... gamintoja zada pakeisti 46 mln.broko, nes tipo kaistancios baterijos gali sugadinti pavirsiu ant kurio telefonas kraunamas... Na sutinku del klaveaturos, bet vairalazdes iki siol kurios buvo dauguma se tai tikrai ilgai nelaikydavo, ta turbut ir pats gerai zinai...
0

virgis   2007-09-01, 23:14:37  |  cituoti
Arunas (2007-08-30, 17:49:49) rašė:
virgis (2007-08-28, 21:15:11) rašė:
...
Kiek vienas turi savo nuomone, gal tu daugiau se gerbejas, bet as labiau nokia, del to poziuriai nesutampa. O tai nori pasakyti, kad kai garsiai groja yra blogai? Tai ir nemastyk kaip kaimietis. Aisq su ausinem geriausiai groja se, bet ir nokia per daug neatsilieka. Bet tie tavo se vienkartiniai aparatai mano manymu, jie tik per ausines graziai groja, o daugiau nieko gero neturi ko negali tureti nokia telefonai, nokia turi daug daugiau...
na aš tai remiuos faktais ir skaičiais, ne tik savo nuomone, na o į visus telefonus žiūriu vienodai, kas yra pagirtina, tą ir giriu. Kodėl sakai kad vienkartiniai aparatai? taip aš galiu apie bet kokį pasakyt, bet tai nieko nereiškia. Nokia pati nieko nekuria, štai ir paskutinis pvz, kai ar akumas ar pakrovėjas, kažkuris tiek šyla, kad reikia keist, tai rodo, kad deda detales, nepakankamai išbando, ko nepasakysi apie SE, pats mačiau, kaip robotai bando klaviatura, kol kelis milijonus kartu nepaspaudzia, tol modeliukas neiseina i rinka, va taip.
0

Arunas   2007-08-30, 17:49:49  |  cituoti
virgis (2007-08-28, 21:15:11) rašė:
Arunas (2007-08-14, 23:49:55) rašė:
...
Ar žinai kad palyginus 2006 ir 2007 antrą ketvirtį, tai SE telefonų pardavimai išaugo 59 %, kas nori naujų technologijų ir objektyvios kainos renkasi SE, kas ten yra tikras a la nokia gerbėjas, tas ir liko, kažkada patiko plytos, neatsidžiaugė guminiu penktos klasės telefonu, ar 3310, o dabar džiaugiasi kitais telefonais su paviršutiniškom kamerom(kad ir 2 MP), o kad garsas tipo garsiau groja, tai čia kaimiečio mąstymas, visi su ausinėm, tada pasiklausyk, be to muzikinių telefonų srityje SE lyderis, nokia laikosi, kad pvz prileido 1100, 1101, 1112 ir pan, ir perka indai, ir visas biznis, o SE išleidžia inotyvius ir naujų technologijų telefonus
Kiek vienas turi savo nuomone, gal tu daugiau se gerbejas, bet as labiau nokia, del to poziuriai nesutampa. O tai nori pasakyti, kad kai garsiai groja yra blogai? Tai ir nemastyk kaip kaimietis. Aisq su ausinem geriausiai groja se, bet ir nokia per daug neatsilieka. Bet tie tavo se vienkartiniai aparatai mano manymu, jie tik per ausines graziai groja, o daugiau nieko gero neturi ko negali tureti nokia telefonai, nokia turi daug daugiau...
0

virgis   2007-08-28, 21:15:11  |  cituoti
Arunas (2007-08-14, 23:49:55) rašė:
virgis (2007-07-31, 15:01:24) rašė:
...
Na nuomone yra nuomone jos nepakeisi, man tai lg atrodo tvirti tel.bet navarotu kaikuriu kaikuriems truksta pagal kaina... Na nemanau, kad sonny... geresni uz nokia, seniau nokia sakydavau, kad atsiliko, bet manau dbr nokia kaip reikiant atsigavo, samsungai budavo pagal fotkes geriausi, dbr nokia yra is ko rinktis, yra ir dizainas, polifonas, kamera, spalvos, nokia dbr manau geriausi, vairalazdziu sumazejo sonny tai dbr ir sakai, kad geriausius gamina... Polifonas kazkada gerai skambedavo sony.. O dbr asmeniskai pasiklausau tai ten cypimas daugiau nieko, o nokia ten tai polifonas pvz... 5700 arba n73 me, tai tiem sony pasislept pagal garsa, patikek manim... Taivat nokia manau kaip reikiant atsigavo, beto patvarumas daug geresnis nokia o ne tu sony... Na dar manau kad lg geras patvarumas, o del to sensorinio valdymo, na jis manyciau neblogai kai pripranti, tai tu kaip tik atsilikes, tai tau geriau turbut patelne nei telis... Kas bus kai be mygtuku atsiras telei, kaip nors balsu valdomi, turbut soksi ant sensorinio valdymo, taiwat kiekvienu nomuone skirtinga pagalvok ka kalbi...
Ar žinai kad palyginus 2006 ir 2007 antrą ketvirtį, tai SE telefonų pardavimai išaugo 59 %, kas nori naujų technologijų ir objektyvios kainos renkasi SE, kas ten yra tikras a la nokia gerbėjas, tas ir liko, kažkada patiko plytos, neatsidžiaugė guminiu penktos klasės telefonu, ar 3310, o dabar džiaugiasi kitais telefonais su paviršutiniškom kamerom(kad ir 2 MP), o kad garsas tipo garsiau groja, tai čia kaimiečio mąstymas, visi su ausinėm, tada pasiklausyk, be to muzikinių telefonų srityje SE lyderis, nokia laikosi, kad pvz prileido 1100, 1101, 1112 ir pan, ir perka indai, ir visas biznis, o SE išleidžia inotyvius ir naujų technologijų telefonus
0

Arunas   2007-08-21, 01:13:35  |  cituoti
Evo (Svečias) (2007-08-19, 19:45:12) rašė:
Zmones ko man nepasijungia prie kompo per kabeli??? asakykit
neinstalevai disko gal, arba man yra ant kitu tel buve, kad ir instalini, vistiek neina, bandau dar karta, kol kai ikisi usb rodo, kad prijunkta.
0

Arunas   2007-08-21, 01:11:08  |  cituoti
deijma (Svečias) (2007-08-20, 18:00:14) rašė:
geras telefas ein amr ir pvz man to uztenka.... ir kamera gera radijas yra ir patogus valdymas...
Na jai uztenka tau tai gerai, kitiems neuztenka, man tai pvz.svarbu, kad nebutu geda issitraukt, parasyt sms, ir paskambint, uztenka tik to.
0

deijma (Svečias)   2007-08-20, 18:00:14  |  cituoti
geras telefas ein amr ir pvz man to uztenka.... ir kamera gera radijas yra ir patogus valdymas...
0

Evo (Svečias)   2007-08-19, 19:45:12  |  cituoti
Zmones ko man nepasijungia prie kompo per kabeli??? asakykit
0

m (Svečias)   2007-08-19, 16:01:46  |  cituoti
xeanebaweb aw
0

Arunas   2007-08-14, 23:49:55  |  cituoti
virgis (2007-07-31, 15:01:24) rašė:
Man asmeniškai Samsung telefonai niekada nepatiko, mano pirmas telefonas buvo Nokia 3100, po to Motorola E398, SE K750i, Siemens C55, pastaruosius du ir naudoju dabar, o samsung niekada, gsmarena.com žiūrėjau samsung U100 pristatyma/apžvalgą, kamera nuvylė, nors 3,2 MP, bet nuotraukų kokybė, tai nepalyginsi su SE k750i, tad kurie aukšina Samsung, reikia objektyvių priežasčių, dėl ko juos garbint, jie pristatė daug "slaiderių" o draugas sakė, kad tie sensoriniai mygtukai yra nelabai, nors jis ne koks senis, kuris nesuspaudo, tad samsungo jaučiu kiti atsikanda, manau geriausius telefonus gamina dabar SE, kažkiek atsilieka Nokia(tai greičiau pradedančių telefonas) tokia mano nuomonė. Beje mano teta, ilgai buvusi Nokia gerbėja, neseniai įsigijo LG modelį, K serijos, 255 atrodo, bijau sumeluot, ir aš jį turėjau rankose ir jis man patiko, tad 1. SE. 2. Nokia 3. LG
Na nuomone yra nuomone jos nepakeisi, man tai lg atrodo tvirti tel.bet navarotu kaikuriu kaikuriems truksta pagal kaina... Na nemanau, kad sonny... geresni uz nokia, seniau nokia sakydavau, kad atsiliko, bet manau dbr nokia kaip reikiant atsigavo, samsungai budavo pagal fotkes geriausi, dbr nokia yra is ko rinktis, yra ir dizainas, polifonas, kamera, spalvos, nokia dbr manau geriausi, vairalazdziu sumazejo sonny tai dbr ir sakai, kad geriausius gamina... Polifonas kazkada gerai skambedavo sony.. O dbr asmeniskai pasiklausau tai ten cypimas daugiau nieko, o nokia ten tai polifonas pvz... 5700 arba n73 me, tai tiem sony pasislept pagal garsa, patikek manim... Taivat nokia manau kaip reikiant atsigavo, beto patvarumas daug geresnis nokia o ne tu sony... Na dar manau kad lg geras patvarumas, o del to sensorinio valdymo, na jis manyciau neblogai kai pripranti, tai tu kaip tik atsilikes, tai tau geriau turbut patelne nei telis... Kas bus kai be mygtuku atsiras telei, kaip nors balsu valdomi, turbut soksi ant sensorinio valdymo, taiwat kiekvienu nomuone skirtinga pagalvok ka kalbi...
0

Jooozas (Svečias)   2007-08-06, 12:43:12  |  cituoti
man atlenkiami irgi nlb patinka susmaukiami dabar man atrodo geri. jei tlenkiami tai nebent kur tiesiai atsilenkia.
0

xuligan   2007-08-01, 13:04:37  |  cituoti
Vilius (Svečias) (2007-07-31, 21:15:01) rašė:
Man atverčiami nelabai patinka aš turiu SE k700i ir man jis labai labai geras yra
taip, suprantu tave , gers, as turiu k508 , jie panasus, broliai, ir labai patenkintas savom gaila tik kad koros nera, o siaip liux telefonas :)
0

Vilius (Svečias)   2007-07-31, 21:15:01  |  cituoti
Man atverčiami nelabai patinka aš turiu SE k700i ir man jis labai labai geras yra
0

virgis   2007-07-31, 15:01:24  |  cituoti
Man asmeniškai Samsung telefonai niekada nepatiko, mano pirmas telefonas buvo Nokia 3100, po to Motorola E398, SE K750i, Siemens C55, pastaruosius du ir naudoju dabar, o samsung niekada, gsmarena.com žiūrėjau samsung U100 pristatyma/apžvalgą, kamera nuvylė, nors 3,2 MP, bet nuotraukų kokybė, tai nepalyginsi su SE k750i, tad kurie aukšina Samsung, reikia objektyvių priežasčių, dėl ko juos garbint, jie pristatė daug "slaiderių" o draugas sakė, kad tie sensoriniai mygtukai yra nelabai, nors jis ne koks senis, kuris nesuspaudo, tad samsungo jaučiu kiti atsikanda, manau geriausius telefonus gamina dabar SE, kažkiek atsilieka Nokia(tai greičiau pradedančių telefonas) tokia mano nuomonė. Beje mano teta, ilgai buvusi Nokia gerbėja, neseniai įsigijo LG modelį, K serijos, 255 atrodo, bijau sumeluot, ir aš jį turėjau rankose ir jis man patiko, tad 1. SE. 2. Nokia 3. LG
0

xuligan   2007-07-28, 09:32:42  |  cituoti
Senukas (2007-07-26, 18:33:55) rašė:
ottowalkman (2007-07-26, 08:05:24) rašė:
...
MP3 palaikymas su 1-10MB ?
Nejuokink...
Jei kituose altenatyviuose tel. ir yra tai tik del vaizdo...


Senukas

o kodel gi jis ne gali palaikiti mp3? as turiu SE su 12MB atminties + mp3... nors as ir neklausausi grotuvo, bet bent viena melodija galiu padaryti pagrindine, kuri skambes kai man skambins, vis maloniau...
0

ottowalkman   2007-07-27, 08:01:55  |  cituoti
Senukas (2007-07-26, 18:33:55) rašė:
ottowalkman (2007-07-26, 08:05:24) rašė:
...
MP3 palaikymas su 1-10MB ?
Nejuokink...
Jei kituose altenatyviuose tel. ir yra tai tik del vaizdo...


Senukas

mp3 formatas labai paplites.Bent per WAPa gali kokia melodija parsisiusti.Bent zemu suspaudimo laipsniu mp3 melodijas jis galejo palaikyti.O dabar...
0

Kestas (Svečias)   2007-07-26, 23:54:51  |  cituoti
Kad tu juoktis senuk nemoki
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
MP
(Megapixel)
"Megapikselis" yra 1mln.pikselių .
Pvz.Kamera su 2048×1536 pikselių yra "3.1 mp" (2048 × 1536 = 3,145,728).
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

MP3
MP3 - tai vienas iš garso failų suspaudimo būdų. MP3 - nekomercinis ir visiems prieinamas garso suspaudimo įrankis. Neprarandant pastebimos garso kokybės MP3 informacijos kiekį gali sutalpinti į 12 kartų mažesnę apimtį. Taip padaryti įgalina MPEG algoritmas.
MP3 iš įrašo pašalina silpnesnius garsus, kurie dėl mūsų klausos organo netobulumo nepatenka į žmogaus smegenis. Pirmiausia iš įrašo pašalinami tie garso diapazono dažniai, kurių žmogaus ausis negirdi (kokybiškame audioįraše jie yra kaip atsarga tiems, kurie turi ypatingas ausis). Žmogaus smegenys į kokį nors veiksnį (šiuo atveju garsą) reaguoja ribotą laiką. Smegenys "negirdi" silpnesnių garsų prieš ir po stipraus garso. Visa tai taip pat pašalinama iš skaitmeninio garso įrašo. Kitaip tariant, įrašas "suspaudžiamas".
MP3 taip pat išnaudoja ir stereo muzikos įrašymo subtilybes. Stereo efektą gauname garsą įrašydami į du kanalus. Skirtumai tarp kanalų sukuria stereo efektą. Tačiau abiejuose kanaluose yra ir daug tų pačių garsų. MP3 formatas tokius atskirų kanalų garsus užrašo kaip vieną bendrą garsą. Atkuriant muziką, toks signalas transliuojamas į du kanalus ir atkuriamas turėtas garsas.
MP3 formatas

http://www.mp3-tech.org/

Legalūs MP3 failai
www.mp3.com
www.besonic.com
www.listen.com
www.mp3it.com
www.audiohighway.com
www.onlinemusic.com
www.addict.com
www.tribute-entertainment.co.uk
www.ampcast.com
www.vitaminic.com
www.ubl.com