Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » LG » LG Optimus 2X P990  + Rašyti žinutę
LG Optimus 2X P990
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|12|...|23|...|25|26|27|28|29|...|36|...|47|

 
Korppi (pažengęs)   2011-10-24, 19:50:28  |  cituoti
ainars (2011-10-24, 18:21:45) rašė:
Korppi (2011-10-24, 13:27:02) rašė:
...
Matai, jeigu tu nori permokėti, tai gali už tą patį , kad ir pavyzdžiui samsungą sumokėti 500 litų viršaus (mobili linija tikrai nesupyks manau). Pridėti prie bet kokio telefono kokį 1000. Aš tai taip įsivaizduoju permokėjimą.
Turejau omeny ne ta:)
tiesiog jeigu paimi si uz 1250 siuo metu ir paimi sgs2 uz 1900. Tai kainoje joa, skirtumas maosi akivaizdziai, pagal gelezi atrodo kad si num niekuo nenusileidzia auksciau minetam sgs2. Tai vadinasi, uz sgs2 klientas permoka.
Bet vat klausimas, ar sis tarnaus identiskai ilgai ir kokybiskas tiek pat kiek sgs2? Klausiu, nes domina.
0

vaidulis2415 (pažengęs)   2011-10-24, 19:33:52  |  cituoti
kada gi pagaliau iseis gingerbread atnaujinimas, jau nervina laukt man jo.
0

ainars   2011-10-24, 18:21:45  |  cituoti
Korppi (2011-10-24, 13:27:02) rašė:
ainars (2011-10-24, 13:03:43) rašė:
...
o kitas klausimas, ant kiek ta kokybe gera? gal visgi verta permoketi? :)
Matai, jeigu tu nori permokėti, tai gali už tą patį , kad ir pavyzdžiui samsungą sumokėti 500 litų viršaus (mobili linija tikrai nesupyks manau). Pridėti prie bet kokio telefono kokį 1000. Aš tai taip įsivaizduoju permokėjimą.
0

Korppi (pažengęs)   2011-10-24, 13:27:02  |  cituoti
ainars (2011-10-24, 13:03:43) rašė:
Citizen (Svečias) (2011-10-24, 09:53:44) rašė:
...
Pagal kainos ir kokybės santykį tik šitas.
o kitas klausimas, ant kiek ta kokybe gera? gal visgi verta permoketi? :)
0

ainars   2011-10-24, 13:03:43  |  cituoti
Citizen (Svečias) (2011-10-24, 09:53:44) rašė:
Ok, dekui labai! Laptopas turi Wi-Fi, tad kaip sakote, problemu neturi buti.
Dar pora dominaciu klausimu - ar yra lietuviska ivestis T9 sms'ams? Taipogi GPS daviklis interguotas, t.y. naudojant navigacija nereikia naudotis A-GPS paslaugomis?
Tiek klausimu.
Renkuosi tarp N9, xperia ray, P990 ar SGS2. Del kainos galiu sau leisti, taciau SGS2 baisus griozdas, darbe nepatogu bus. N9 beveik viska turi ta pati ka P990, tai nematau logikos permoket, mat madu nesivaikau. Reikia ismanaus, patogaus darbinio arkliuko. Jusu nuomones laukiamos ;)
Tomas (Svečias) (2011-10-24, 09:17:39) rašė:
...
Pagal kainos ir kokybės santykį tik šitas.
0

Tomas (Svečias)   2011-10-24, 10:20:28  |  cituoti
Mano nuomone, rinktis reikėtų iš P990 ir SGS2. Ray būtų neblogas, bet lyginant panaudotas technologijas (pvz.: procesorius ir gorila glass nebuvimas), būtų konkurencingas, jei kaina butu kokiu trečdaliu mažesne. Nokia, gal subjektyvu, bet tiesiog nepatinka del įžulumo, kai nespėjus į traukinį apsimetinėji, jog ten ir nenorėjai.

Jei papildomi 500 litų yra nepinigai ir nesinori vargintis analizuojant kokybės-kainos santykį- SGS2 geriausias. Tiek technologiskai, tiek Samsung support'o atžvilgiu. Kad LG nelabai moka/nori teisingai tvarkytis, rodo tai, kad OS atnaujinimas vėluoja pusmetį ir visvien neaišku kada ir kas. Tubūt smulkmena, bet dėmesys malonus visiems.
Visgi mano pasirinkimas - P990 :)
Citizen (Svečias) (2011-10-24, 09:53:44) rašė:
Ok, dekui labai! Laptopas turi Wi-Fi, tad kaip sakote, problemu neturi buti.
Dar pora dominaciu klausimu - ar yra lietuviska ivestis T9 sms'ams? Taipogi GPS daviklis interguotas, t.y. naudojant navigacija nereikia naudotis A-GPS paslaugomis?
Tiek klausimu.
Renkuosi tarp N9, xperia ray, P990 ar SGS2. Del kainos galiu sau leisti, taciau SGS2 baisus griozdas, darbe nepatogu bus. N9 beveik viska turi ta pati ka P990, tai nematau logikos permoket, mat madu nesivaikau. Reikia ismanaus, patogaus darbinio arkliuko. Jusu nuomones laukiamos ;)
Tomas (Svečias) (2011-10-24, 09:17:39) rašė:
...
0

Citizen (Svečias)   2011-10-24, 09:53:44  |  cituoti
Ok, dekui labai! Laptopas turi Wi-Fi, tad kaip sakote, problemu neturi buti.
Dar pora dominaciu klausimu - ar yra lietuviska ivestis T9 sms'ams? Taipogi GPS daviklis interguotas, t.y. naudojant navigacija nereikia naudotis A-GPS paslaugomis?
Tiek klausimu.
Renkuosi tarp N9, xperia ray, P990 ar SGS2. Del kainos galiu sau leisti, taciau SGS2 baisus griozdas, darbe nepatogu bus. N9 beveik viska turi ta pati ka P990, tai nematau logikos permoket, mat madu nesivaikau. Reikia ismanaus, patogaus darbinio arkliuko. Jusu nuomones laukiamos ;)
Tomas (Svečias) (2011-10-24, 09:17:39) rašė:
Taip, funkciją bandžiau. P990 šitą funkciją turi "out of the box". Nereikia jokių papildomų programų ar sudetingų konfigūravimų. Aktyvuoji "Interneto dalijimąsi" per telefono nustatytis, nustatai slaptažodį ir prašau- internetas tavo kompiuteryje per WI-FI prieigos tašką, kurį pagamina telefonas. Mėginau Vilniuje, su TELE2 3g internetu- veikia puikiai, net norint prisikabint dėl spartos sunku būtu.
0

Tomas (Svečias)   2011-10-24, 09:17:39  |  cituoti
Taip, funkciją bandžiau. P990 šitą funkciją turi "out of the box". Nereikia jokių papildomų programų ar sudetingų konfigūravimų. Aktyvuoji "Interneto dalijimąsi" per telefono nustatytis, nustatai slaptažodį ir prašau- internetas tavo kompiuteryje per WI-FI prieigos tašką, kurį pagamina telefonas. Mėginau Vilniuje, su TELE2 3g internetu- veikia puikiai, net norint prisikabint dėl spartos sunku būtu. Per USB nemėginau, kadangi manau jog tai jau, svelniai tariant, nueinanti technologija :) Bet problemų neturėt kilt ir su USB, kadangi visi reikalingi kompiuterio driver'iai yra telefone, tereikia telefona prijugnt per USB prie PC kaip isorini diska ir susiinstaliuot LG programine iranga.
Citizen (Svečias) (2011-10-24, 08:39:15) rašė:
Sveiki,

ar kas nors iš turinčių bandėte realiai šią funkciją? Man ji labai svarbi, nes dabar, darbo reikalais kai reikia interneto kažkur laukuose tarp Vilniaus ir Kauno, prie laptopo per USB kabeliuką pasijungiu savo seną Nokia, ir internetas laptope veikia be problemų ir be didelių pastangų. Ar šitas LG šitaip gali? Papasakokite ar lengvai prisijungia?
hx (Svečias) (2011-09-30, 17:21:37) rašė:
...
0

Citizen (Svečias)   2011-10-24, 08:39:15  |  cituoti
Sveiki,

ar kas nors iš turinčių bandėte realiai šią funkciją? Man ji labai svarbi, nes dabar, darbo reikalais kai reikia interneto kažkur laukuose tarp Vilniaus ir Kauno, prie laptopo per USB kabeliuką pasijungiu savo seną Nokia, ir internetas laptope veikia be problemų ir be didelių pastangų. Ar šitas LG šitaip gali? Papasakokite ar lengvai prisijungia?
hx (Svečias) (2011-09-30, 17:21:37) rašė:
kiek užmečiau akį intere,tai kai kuriem modeliam lg veikia ir be rūtinimo.turi veikt ir šiam,wifi tethering vadinasi ši funkcija angliškai.
http://zedomax.com/blog/wp-content/uploads/2011/03/optimus-2x-review-10.jpg
arba telefe wifi portable hotspot
0

arbas (Svečias)   2011-10-24, 08:38:09  |  cituoti
Geras sis telefonas, nei per didelis nei per mazas ir '8mp' kamera labai graziai fotkina ir filmuoja
0

vaidulis2415 (pažengęs)   2011-10-23, 19:42:22  |  cituoti
dar noreciau didesnio telefono, kokiu 5coliu, bet cia kiekvienam skirtingai, man jis per mazas.
0

vaidulis2415 (pažengęs)   2011-10-23, 19:37:48  |  cituoti
Tai vat, kas ieskot naujo telefono, pasakysiu viena, jai turit pinigu pirkit s2, jai ne tai tik si, jai grazintu pinigus ir reiktu vel telefona pirkt tai turbut si pirkciau vel.
0

Ramūnas (Svečias)   2011-10-23, 16:37:06  |  cituoti
Kuriu asmenines svetaines, el. parduotuves, svetaines su pageidaujama TVS (turinio valdymo sistema: Joomla!,WordPress,OpenCart,PHP-Fusion ir kita), taip pat redaguoju, prižiūriu, administruoju, instaliuoju, VISIŠKAI pilnai pritaikau firmos poreikiui ar asmeniui, padedu viso projekto metu, kuriu el. pašto dėžutes, reklamuoju Feisbook'e, įdiegiu feisbook į svetainę. SEO (Paieškos sistemos optimizavimas) darbai, Google Analytics diegimas. Reklamos plotų diegimas. Viskas pagal Jūsų norus, darbas atliekamas sąžiningai ir iki galo, nebus jokių nesusipratimų. Noriai bendradarbiauju ir po atsiskaitymo! Jei prireiks yra ir darbų pavzdžiai. Susisiekite el. paštu: webideja@gmail.com
0

Pirkejas (Svečias)   2011-10-23, 16:08:05  |  cituoti
Sveiki, pries savaite isigijau si telefona. Noreciau prisideti prie jau parasytu nuomoniu.
Telefono kainos/kokybes santykis mano manimu labai geras. Tvirtas surinkimas, negirzda, nei persunkus nei per lengvas, patogus laikyti rankoje, neslysta. Kas liecia sparta, tikrai veikia ytin greitai. Tiek narsant tinklapius tiek zaidziant ar dirbant su papildomom programom jokio lago nepastebejau. Baterija pirmom dienom laike 1.5 dienos ( y sy laika sutilpo: 400mb duomenu siuntimas per wifi, dirbta su pdf, word failais, klausytasi muzikos, skambinta 20-30min ir rasyta sms'ai. Dirbant ne taip itemptai man islaiko apie 2 dienas. Kas liecia telefono silumos skleidima .. zaidziant geros kokybes zaidimus, ziurint filmus, narsant intensyviai internetu siek tiek isyla telefono apacia, bet tai tikrai netrukdo. Rimtesniu trukumu del ko nevertetu pirkti sio telefono taip pat nepastebejau. Rekomenduoju visiems kas iesko naujo telefono ir gali uz tokia kaina pirkti : )
0

(Svečias)   2011-10-22, 23:50:12  |  cituoti
(Svečias) (2011-10-22, 23:46:39) rašė:
O2X (Svečias) (2011-10-22, 12:46:31) rašė:
...

nusisnekejai. tragiskai. su kuom lygini tas ausines, su namu kino garso sistema ? ar su kokiom nors klipsch uz 300 lt ? ausines pridedamos komplekte yra vienos geriausiu kokias esu gaves, tik su sony erricsonu walkmanu buvau geresnes gaves (tos kur isikisa). o maximoj ka uz 15 lt parausi... tai geriau patylesiu.

o del visa kito tai man sitas aparatas visus lukescius pranoko ir dar su kaupu, turiu nuo vasaros pradzios, ne kart nebuvo "uzluzes" savaime, tik del mano kaltes :D, na tik jo, per ausines max garsas ne per didziausias, mazdaug toks kaip ant walkmano 2 padalu is 8 ;D bet as garsiau ir nesiklausau tai ciki. kamera man pasirode tiesiog puiki, tiesa tamsiom salygom nekazka, bet ta problema beveik visuose telefonuose, ko noreet is tokio lesio mazo.

zmones baikit laukt is LG upgreido i 2.3, visiskai neapsimoka, xda developers yra jusu atsakymas. tiksliau cyanogen mod 7. man asmeniskai sitas romas geriausias, veikia nuostabiai, tik vat vat ta prakeikta cyanogen modo kameros aplikacija kazkokia prasta, lg orginali zymiai geresne, vis ieskau budu ja isidet i cm7
ir dar pamirsau pridet, jei jus bijot "garantini prarast" tai zinokit be reikalo, tik reikia protingai elgtis. as pvz dabar su neorginaliu OS ,nurootines ir t.t., bet jei kas nors negerai bus VISADA galiu grazint i pati pradini OS (jo backupa turiu pasidares) ir net panakinti roota, tai jei kam i garantini nunesiu niekas net nesuuos kad kazka ten chimicines buvau
0

(Svečias)   2011-10-22, 23:46:39  |  cituoti
O2X (Svečias) (2011-10-22, 12:46:31) rašė:
(ausines kurios yra komplekte visiskai nieko vertos, kokybe tragiska tai geriau jau is kokios maximos nusipirkt uz 15 lt kokiasnors ir jos tikrai manau gros daug svariau, garsiau)

nusisnekejai. tragiskai. su kuom lygini tas ausines, su namu kino garso sistema ? ar su kokiom nors klipsch uz 300 lt ? ausines pridedamos komplekte yra vienos geriausiu kokias esu gaves, tik su sony erricsonu walkmanu buvau geresnes gaves (tos kur isikisa). o maximoj ka uz 15 lt parausi... tai geriau patylesiu.

o del visa kito tai man sitas aparatas visus lukescius pranoko ir dar su kaupu, turiu nuo vasaros pradzios, ne kart nebuvo "uzluzes" savaime, tik del mano kaltes :D, na tik jo, per ausines max garsas ne per didziausias, mazdaug toks kaip ant walkmano 2 padalu is 8 ;D bet as garsiau ir nesiklausau tai ciki. kamera man pasirode tiesiog puiki, tiesa tamsiom salygom nekazka, bet ta problema beveik visuose telefonuose, ko noreet is tokio lesio mazo.

zmones baikit laukt is LG upgreido i 2.3, visiskai neapsimoka, xda developers yra jusu atsakymas. tiksliau cyanogen mod 7. man asmeniskai sitas romas geriausias, veikia nuostabiai, tik vat vat ta prakeikta cyanogen modo kameros aplikacija kazkokia prasta, lg orginali zymiai geresne, vis ieskau budu ja isidet i cm7
0

O2X (Svečias)   2011-10-22, 12:46:31  |  cituoti
Del muzikos tai tyliai groja per pagrindini playeri jaigu parsisiusi koki tai "PowerAMP" pvz tai ten visokiausiu nustatymu prikista ir galima pagarsint apie 40%+ - garsiau gros, bet kadangi per ausines groja tiesiog puikiai ir kokybe ir garsas puikus (ausines kurios yra komplekte visiskai nieko vertos, kokybe tragiska tai geriau jau is kokios maximos nusipirkt uz 15 lt kokiasnors ir jos tikrai manau gros daug svariau, garsiau) nematau reikalo klausyt muzikos per garsiakalbi. Telefona turiu apie menesi laiko tai ne karto nebuvo issijunges savaime, buvo pakibes kai buvau gal koki 30 apsu sujunges vienu metu nonstop siunciausi viska ir tiesiog lauziau telefona, my bad...:D del ramu tai kolkas netruksta nieko, nieko nelagina, nestringa niekas, daug zaidimu isbandziau jau ir jokiu problemu situo klausimu. Kamera - nuvyle tikejausi geresnes kokybes, man pasirode mazokai nustatyumu, o nuotrauku kokybe nepatenkino mano lukesciu nors kalbant apie filmavima gana gerai filmuoja, aiskiai iraso garsa. tikiuosi per laika sutvarkys visa sita reikala su atnaujinimais ir foto kokybe nes atrodo, kad kamera neisnaudoja visu galimybiu. Narsymas internete tiesiog puikus neturiu jokiu priekaistu, narsant telefone jauciuosi kaip prie pc sededamas. Baterija laiko apie 2 dienas, ispradziu labai daug naudojant laike diena, o dabar vidutiniskai naudojant po 2 dienas islaiko, labai mazai naudojant speju ir 4 gal net ir 5 dienas islaikytu. Pagrindinis trukumas, kad neiseina android 2.3 nors sako, kad si menesi jau turi pasirodyt atnaujinimas. O siaip telefonas funkcionalus, dizainas puikus, rankoje labai gerai laikosi (turbut del guma padengtos nugareles). Tai va issakiau savo nuomone. Zinau, kad pries perkant telefona dauguma labai domisi kokie pliusai ar minusai ir susidaro atitinkama nuomone. Pries perkant telefona buvau skeptiskai nusiteikes, prisiskaites visokiu keistu komentaru kurie priverte susimastyti ar pirkti si daikta ar ne, dziaugsiuosi siuo daiktu ir tikrai nekeisciau dabar i joki kita.
0

vaidulis2415 (pažengęs)   2011-10-22, 10:29:45  |  cituoti
Turiu si telefona beveik pusuantra menesio, per ta laika tfu tfu tfu kaip raso kad issijungineja pakimba ar panasiai nebuvo... tik 2 ar 3 kartus uzgrybavo kad neveikia home mygtukas. restartavimas neveikia reikia istraukti baterija. muzika groja kokybiskai bet labai tyliai, filmuoja gal ir neblogai tik garso kokybe irasinejimo irgi nekokia,fotkinant nakti labai ilgai reikia laukti kol sufokusuoja ir nufotkina, ir lagina. bet kokybe gan nebloga. ir dar ramu truksta. 512 mazai, nes zaidziant koki dungeon defenders kai daug mobu buna palagina. Del akumo tai as ji krovineju betkada, nukrenta iki 80-70% ir kraunu. ir akumui taip sveikiau ir niekad nenukrenta zemiau 50% bet taip daugiau susirasinejant para laikytu, maziau naudojant iki 2 paru. sita telefona as rekomenduoju.
0

hx (Svečias)   2011-10-10, 12:00:30  |  cituoti
dar pridedu, kad kiek skaičiau, gingerbread atnaujinimas berods spalio trečiai savaitei, aišku jei dar nenukels.
0

hx (Svečias)   2011-10-10, 11:21:35  |  cituoti
Na, xda developers forumuose visi nekantriai seka visą info apie atnaujinimą ir keikiasi, kad vėluoja smarkiai :)
šiam modeliui naudojate kas nors papildomą apsauginę ekrano plėvelę? žinau,kad ekranas gorilla glass, bet gal verta kažką užsiklijuot papildomo?
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|12|...|23|...|25|26|27|28|29|...|36|...|47|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.






802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .



SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .