Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung G900F Galaxy S5  + Rašyti žinutę
Samsung G900F Galaxy S5
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|17|18|19|20|21|...|38|...|56|...|74|

 
baneris_ml (veteranas)   2015-02-19, 22:07:45  |  cituoti
acid_heat (2015-02-19, 21:48:02) rašė:
kaip veikia 5.0 visiems ?
Aš jau rašiau o kaip tau ?
0

acid_heat   2015-02-19, 21:48:02  |  cituoti
kaip veikia 5.0 visiems ?
0

baneris_ml (veteranas)   2015-02-18, 23:41:59  |  cituoti
artorelis (2015-02-18, 23:24:05) rašė:
baneris_ml (2015-02-18, 23:05:19) rašė:
...
Skeptiškai žiūriu į tuos, kurie sako jog su šia problema nesusidūrė. Gal tiesiog ne taip pastebi. O aš pastebiu, ypač kai pripratęs prie Kitkat sklandaus veikimo.

----------------
Čia ištrauka iš forumiečio tuojbus žinutės. Man nekyla ugniusss jokių abejonių kas liečia tavo sugebėjimus tvarkingai atsinaujinti. Tačiau yra ir kitų niuansų su tavimi. Tau apskritai pavyksta nors pora mėnesių prabūti su tuo pačiu smartu? ☺ Gal pvz tu išjungi nakčiai smartą ir ryte jį įjungus jau automatiškai jį perkrauni, arba šiaip dienos metu retkarčiais padarai restart'ą. Ta "memory leak'o problema niekur nedingo, čia per daug rimtas bug'as. Jį perkrovus lyg ir viskas ok, gali temti gumą, tačiau daug kas to nedaro ir jiems užsibombina atmintis (ram'ai), pradeda striginėti iki neperkrauna smarto.
Jei išlįstų bugas aš pastebėčiau :)
Pats nenaudoji 5.0 ir pasakoji, prisiskaitęs ką kiti prisidirbo vartotojai, kas dėl Nexus ten tikrai ir aš skaičiau buvo būgų, dėl S5 būgas rimčiausias mm-qcamera-daemon, kuris man nelenda.
Restart yra sveikintinas dalykas sistemai, po pilnų baterijos pakrovimų perkraunu, dėl sisteminių procesų stebėjimo, kažin ar geriau matai nei aš.
Samsung S5 su 5.0 neprisidirbo, kaip yra buvę su S2 naujiniais bugovais išleistais gamintojo iš Gingerbread į Ice cream sandwitch. Būk ramus, be to XDA ar 4pda ar dar kiti forumai, juose info dažnai padrika, tuose forumuose yra tik keli protingi dažniausiai o kiti verkia ir paskalas nešioja delfi komentarų lygio.
"Prašau neteršk per daug garbingo S5 forumo ir eik į senuko Note3 forumą, su senu softu ir nesamu 4G nes tik 5.0 gausi palaikymą 4G, parodyk ten kokios pas tave gražios papkytės, S5 forume yra rimtos publikos perspės kai bus negerai :)"
Bendrai tikrai blogai kai kiti neskaito :) ir puola naujintis, nors nemoka suvaldyti.
Mano du S5-tus naudoja toliau kolega ir jo žmona, jie po mano priežiūrą, kur dabar naudoju S5 Gold tik kelios savaitės, nusiskundimų nebuvo, jeis bus pranešiu.
Juk Note3 tūrėjau pirmas 5.0 oficialų, nors nebuvo Sammobile paskleista ir pasidalinau su forumiečiais, keli įsirašė, man klaidų nemetė dirbo gerai.

Be to į atminties kortelę įskleidžiama Android papkė su programų failais, naujinant programas, turi galimybę susivelti ir velti sistemą, žodžiu būna būgų ir dėl atminties kortelės.
0

artorelis   2015-02-18, 23:24:05  |  cituoti
baneris_ml (2015-02-18, 23:05:19) rašė:
mm-qcamera-daemon buvo dar su 4.4 versija, su naujesnėm versijom bando tai taisyti, buvau rašęs ką daryti, kad nelįstų šis procesas.
Man kadangi teisingai naujinau, klaidų nemeta, Ram memory neužsipildo, softas dirba mano rankose, gal programų pagalba jis užlaužiamas, nes aš pasitikrinu po kurio laiko ar gerai telefonas priemė programą. 5.0 trečias naujinys pas mane, bnl2, bnl7, bnl9 visi tikrinti, dirba 5.0 tikrai greičiau, baterijos awesome testai sukelti buvo, Antutu taip pat, plius 5.0 pridėta naujų funkcijų, pagražinta vizualizacija, dėl balto fono ginčytinas dalykas, visumoje man dirba be priekaištų, jei kam dirba blogai tokia pat versija Bnl9 Seb ar Xeo čia vartotojo kaltė, dėl neteisingo aparatinės įr. naujinio, neišvalius visų duomenų. Kas ML lankosi, žino jau ne pirmi metai, kad reikia išvalyti senus failus ir duomenis - šiukšles prieš naujinant į general naujinį, tai va, man dirba, darykit išvadas, naujintis nereikia bijoti, nebent būna Google su Samsung išleidžia tikrai bugovą, bet ne šiuo atveju, klaidų nemeta, protingai naujinkitės ir nereikės būti kvailio vietoje. Su pirmais naujiniais visada būna nesklandumų, po to patobilina ištaiso, naujų atsiranda - pataiso, kai kas būna blogai jei įveda saugumo prasme kokių naujinių ar prie seno pripratę, bet visumoje progresas nestovi, niekas naujintis neverčia, galima nesinaujinti, nors jei ir prašo aparatas :)
Jei išeis negeras naujinys, tikrai informuosiu, kol kas kam veikia blogai, atstatot gamyklinius parametrus ir rašotes su Odin.
Skeptiškai žiūriu į tuos, kurie sako jog su šia problema nesusidūrė. Gal tiesiog ne taip pastebi. O aš pastebiu, ypač kai pripratęs prie Kitkat sklandaus veikimo.

----------------
Čia ištrauka iš forumiečio tuojbus žinutės. Man nekyla ugniusss jokių abejonių kas liečia tavo sugebėjimus tvarkingai atsinaujinti. Tačiau yra ir kitų niuansų su tavimi. Tau apskritai pavyksta nors pora mėnesių prabūti su tuo pačiu smartu? ☺ Gal pvz tu išjungi nakčiai smartą ir ryte jį įjungus jau automatiškai jį perkrauni, arba šiaip dienos metu retkarčiais padarai restart'ą. Ta "memory leak'o problema niekur nedingo, čia per daug rimtas bug'as. Jį perkrovus lyg ir viskas ok, gali temti gumą, tačiau daug kas to nedaro ir jiems užsibombina atmintis (ram'ai), pradeda striginėti iki neperkrauna smarto.
3

baneris_ml (veteranas)   2015-02-18, 23:05:19  |  cituoti
mm-qcamera-daemon buvo dar su 4.4 versija, su naujesnėm versijom bando tai taisyti, buvau rašęs ką daryti, kad nelįstų šis procesas.
Man kadangi teisingai naujinau, klaidų nemeta, Ram memory neužsipildo, softas dirba mano rankose, gal programų pagalba jis užlaužiamas, nes aš pasitikrinu po kurio laiko ar gerai telefonas priemė programą. 5.0 trečias naujinys pas mane, bnl2, bnl7, bnl9 visi tikrinti, dirba 5.0 tikrai greičiau, baterijos awesome testai sukelti buvo, Antutu taip pat, plius 5.0 pridėta naujų funkcijų, pagražinta vizualizacija, dėl balto fono ginčytinas dalykas, visumoje man dirba be priekaištų, jei kam dirba blogai tokia pat versija Bnl9 Seb ar Xeo čia vartotojo kaltė, dėl neteisingo aparatinės įr. naujinio, neišvalius visų duomenų. Kas ML lankosi, žino jau ne pirmi metai, kad reikia išvalyti senus failus ir duomenis - šiukšles prieš naujinant į general naujinį, tai va, man dirba, darykit išvadas, naujintis nereikia bijoti, nebent būna Google su Samsung išleidžia tikrai bugovą, bet ne šiuo atveju, klaidų nemeta, protingai naujinkitės ir nereikės būti kvailio vietoje. Su pirmais naujiniais visada būna nesklandumų, po to patobilina ištaiso, naujų atsiranda - pataiso, kai kas būna blogai jei įveda saugumo prasme kokių naujinių ar prie seno pripratę, bet visumoje progresas nestovi, niekas naujintis neverčia, galima nesinaujinti, nors jei ir prašo aparatas :)
Jei išeis negeras naujinys, tikrai informuosiu, kol kas kam veikia blogai, atstatot gamyklinius parametrus ir rašotes su Odin.
0

artorelis   2015-02-18, 22:26:12  |  cituoti
sauliusSSS (2015-02-18, 20:18:53) rašė:
Pasidžiaugiau telefono stabilumu iki updeito. Su "čiulpinuku" pradėjo pats savaime persikraudinėti. Įjungiant programas pradedamas jausti nežymus uždelsimas. Updeitus siunčiausi tiesiai onlainu per wifi. Gal turit kokių minčių dėl to restarto ar siūsti tiesiai į garantinį? Ir dar, ar keistų pagal garantiją apatinį usb dangtelį jei jis atvipęs ir nebenori laikytis užspaustas?
Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung G900F Galaxy S5
2014-12-13, 13:38:21

sauliusSSS
Parašė žinučių: 93
Telefonas: N 95 8gb,X6-16,Galax y NOTE.

Praėjo 8 mėnesiai, kaip naudojuosi savuoju S5. Parašysiu šiokį tokį paprasto vartotojo pamastymą. Ko gero S5 dydis pats optimaliausias,nei per mažas,nei per didelis. Pats tas. Mažesnio turbūt nenorėčiau, nes daug sėdžiu ant interneto. Prieš tai turėjau Note1,tai turiu su kuo palyginti gabaritus. Note pabodo savo didumu kartais sukeldamas šiokių tokių nepatogumų. Kas liečia S5,tai dar nė karto nėra "pakibęs". Baterija atitiko lūkesčius. Telefonas veikia kaip Šveicariškas laikrodis. Trumpiau tariant: viskas su juo puikiai.

----------------
Aš vat niekaip nesuprantu kodėl smartą kuris veikė, pasak tamstos, kaip šveicariškas laikrodis reikėjo skubėti naujinti? Buvo tikėtasi kad veiks dar geriau, kaip japoniškas laikrodis? ☺ Išjunkite visus tuos SOFTWARE UPDATE. Net jeigu ir nebuvote išjungę (Disable) ir pastoviai gaunate įkyrias žinutes notification juostoje kad jau "atėjo atnaujinimas" tai padarykite CLEAR DATA and CACHE ir poto išjunkite (disable) tą Software update. Net jeigu neskaitote angliškai ar rusiškai SOČIAI buvo informacijos ir Lietuvių kalba apie keletą rimtų bug'ų susijusių su Android 5.0.0 (1) versijomis. Patys pirmieji kurie gauna atnaujinimus yra Google'o "švarūs" aparatai, tokie kaip LG Nexus 5. Jūs PRIVALOTE apsilankyti šiame forume jeigu norite sužinoti ar jau viskas OK ir galima pradėti naujintis savo aparatus. Kai žmonės NIEKO NESKAITO tai poto tik belieka verkti, kas dabar ir daroma HTC One (M8) ar S5 forume. Taigi, LG Nexus 5 forume forumietis tuojbus senų seniausiai visus mus jau pilnai informavęs (Taigi po kurio laiko Android 5.0.1 naudojimo, ir su atnaujintu Google Play Services komponentu, galiu pasakyti, kad įžymioji memory leak problema niekur nedingo. Gal tik kiek apmažėjo. Telefoną naudojant aktyviai jį vistiek reikia perkraudinėti kas dieną - dvi, foninės programos ir toliau paleidinėjamos iš naujo, atidarius daugiau tabų naršyklė neretai nulūžta ir t.t. Skeptiškai žiūriu į tuos, kurie sako jog su šia problema nesusidūrė. Gal tiesiog ne taip pastebi. O aš pastebiu, ypač kai pripratęs prie Kitkat sklandaus veikimo. Na iš dalies džiaugiuosi jog turiu Nexus, pirmas gauni naują versiją, bet pirmas ir pataisymus. Sklinda gandai jog Google ruošiasi išleisti pataisymą gal ne tik Android 5.1 versijoje. ART ir t.t. - viskas super, bet šitas memory leak tai šaukštas deguto medaus statinėje. Įdomu kaip bus su kitais telefonais, kurie gaus Lolipop atnaujinimą?? Nenustebčiau jei vėl atgimtu folkloras apie Lagdroid!) apie niekur nedingusias Android 5.0.0 ir Android 5.0.1 (Lollipop 🍭) problemas. Iš vis kas liečia samsungą tai net PAKITIMAI su užmesta sava UI neperdidžiausi. Aš gal net labiau norėčiau Kitkat 4.4.4 (dabar sėdžiu su 4.4.2) nes Settings labai pakeistas ir papkytės man gražesnės už mano DABARTINES (pažymėta raudona rodykle). ☺

Nu žodžiu, apibendrinant, vietoj to kad mėgautis turiniu (naršymas, Youtube, education, muzika, filmai, radija, podcastai, žaidimai.....) žmonėms pasidaro svarbiau ATNAUJINIMAS į naujausią OS ir..... kuo greičiau tuo geriau. Blemba, juk KitKat'as (Android 4.4) ir greitas, ir be jokių bug'ų (🐛), tikrai nesuprantu kodėl reikia kuo greičiau susivaryti Lollipop'ą (🍭). 😊
6

baneris_ml (veteranas)   2015-02-18, 21:21:11  |  cituoti
sauliusSSS (2015-02-18, 20:55:43) rašė:
Pirmą kartą ant viršaus. Tada užlinko fotoaparatas. Po to atstačiau gamyklinius ir atnaujinau.
Reikėjo ant seno 4.4.2, su atstatytais gamykliniais, į pirmąjį general 5.0, kur naujinys svėrė virš 900mb. arba siūstis pilną programinę iš Sammobile ir rašyti su Odin taip pat prieš tai atstačius į gamyklinius. Mano bandyti 5.0 SEB ir XEO ir naujinta į 5.0 buvo tik su tuščiu senu 4.4.2 ir vieną aparatą su Odin ant tuščio išvalyto, visi dirba, nei vienas procesas nesustojo ir mm-qcamera-daemon nelenda. Yra pastebėjimų, keliuose vietose procesai veliasi, dėl baterijos kalibravimo iki 100 % ir Google Play backup sinchronizacijos lindimo, nors ir atjungta sinchronizacija, procesai lenda ir naudoja resursus, nors jų nesimato, žodžiu prašosi įjungiama, tai matoma tik kūrėjo pasirinktyse, dirbančiuose procesuose o taip viskas gerai.
Gal UK BTU nekoks, reiktų su Odin į SEB persyrašyti, nors ir to pačio žymėjimo BNL9.
0

sauliusSSS   2015-02-18, 20:55:43  |  cituoti
Pirmą kartą ant viršaus. Tada užlinko fotoaparatas. Po to atstačiau gamyklinius ir atnaujinau.
1

baneris_ml (veteranas)   2015-02-18, 20:48:31  |  cituoti
sauliusSSS (2015-02-18, 20:18:53) rašė:
Pasidžiaugiau telefono stabilumu iki updeito. Su "čiulpinuku" pradėjo pats savaime persikraudinėti. Įjungiant programas pradedamas jausti nežymus uždelsimas. Updeitus siunčiausi tiesiai onlainu per wifi. Gal turit kokių minčių dėl to restarto ar siūsti tiesiai į garantinį? Ir dar, ar keistų pagal garantiją apatinį usb dangtelį jei jis atvipęs ir nebenori laikytis užspaustas?
Kaip naujinta buvo ant viršaus senos versijos, ar prieš naujinat buvo atkuti gamykliniai parametrai ?
0

sauliusSSS   2015-02-18, 20:18:53  |  cituoti
Pasidžiaugiau telefono stabilumu iki updeito. Su "čiulpinuku" pradėjo pats savaime persikraudinėti. Įjungiant programas pradedamas jausti nežymus uždelsimas. Updeitus siunčiausi tiesiai onlainu per wifi. Gal turit kokių minčių dėl to restarto ar siūsti tiesiai į garantinį? Ir dar, ar keistų pagal garantiją apatinį usb dangtelį jei jis atvipęs ir nebenori laikytis užspaustas?
1

baneris_ml (veteranas)   2015-02-17, 18:05:18  |  cituoti
fexes (2015-02-17, 16:54:21) rašė:
Sveiki draugui ant s5 batareika per pusdieni nusodina, baterija naudoja pastoviai ir daugiausiai mm-qcamera-daemon. Ir kamera creshinas reik restartuot telefa kad veiktu. Perrasiau as jam svariai 5,0 per odin, bet vis tiek tas pats. Kame bedos gal zinot? :)
Buvau apie tai aprašęs...čia S5 forume nuo 16 puslapio.
0

fexes   2015-02-17, 16:54:21  |  cituoti
Sveiki draugui ant s5 batareika per pusdieni nusodina, baterija naudoja pastoviai ir daugiausiai mm-qcamera-daemon. Ir kamera creshinas reik restartuot telefa kad veiktu. Perrasiau as jam svariai 5,0 per odin, bet vis tiek tas pats. Kame bedos gal zinot? :)
1

kasparask   2015-02-17, 11:45:10  |  cituoti
Dėkui:))
kapralas (2015-02-17, 11:36:54) rašė:
Google play nustatymuose pasirink <naujinti tik per wifi> arba <nenaujinti programų automatiškai> Tuo pačiu profilaktiškai gali nueit <nustatymai-daugiau-apie įrenginį-programinės įrangos naujinimas> ir pasirinkt <ieškot atnaujinimų tik per wifi>. Rodos taip sudėsčiau
0

kapralas   2015-02-17, 11:36:54  |  cituoti
Google play nustatymuose pasirink <naujinti tik per wifi> arba <nenaujinti programų automatiškai> Tuo pačiu profilaktiškai gali nueit <nustatymai-daugiau-apie įrenginį-programinės įrangos naujinimas> ir pasirinkt <ieškot atnaujinimų tik per wifi>. Rodos taip sudėsčiau
0

kasparask   2015-02-17, 11:21:04  |  cituoti
sveiki, gal kas nors susidūrė ir gali padėti išspręsti problemą. Nalabai turiu laiko pats ieškoti. Prieš atnaujinimą buvau pasidaręs, kad įvairių appsų atnaujinimų ieškotų tik prisijungus prie WIFI, tačiau atsinaujinus į lolipop'ą, man ieško naujinimų ir esant įjungtam mobiliajam internetui. Gal galite pasakyti, kaip padaryti, kad naujinumus ieškotų tik prie WIFI? Ačiū :)
1

Erikas_Trick   2015-02-16, 22:19:02  |  cituoti
Saule__as (2015-02-16, 21:52:49) rašė:
Sveiki, ar gali kazkas atsitikt su telefonu, jeigu as neidiegsiu atsiusto naujinimo? Prisiskaiciau cia minusu apie ta 5.0 Lolipop, tai numetineju pastoviai ta atsisiusta naujinima ir galvoju, ar gali kazkas pradet del to darytis su telefonu..? Aciu :-)
Nieko neatsitinka, tik lenda į akis ir viskas, man taip buvo, kad ant savo telefono update nesiunčiau pora mėnesių ir nieko
1

Saule__as   2015-02-16, 21:52:49  |  cituoti
Sveiki, ar gali kazkas atsitikt su telefonu, jeigu as neidiegsiu atsiusto naujinimo? Prisiskaiciau cia minusu apie ta 5.0 Lolipop, tai numetineju pastoviai ta atsisiusta naujinima ir galvoju, ar gali kazkas pradet del to darytis su telefonu..? Aciu :-)
0

baneris_ml (veteranas)   2015-02-16, 16:41:07  |  cituoti
Šiandien pafilmavau su S5 ir įkeliu, jei senai buvote prie jūros ar norite žinoti kaip S5 filmuoja įkėliau į archyvą zip, va nuoroda galite pasižiūrėti atsisiuntę.


Spausti čia, kad parsisiųsti video.
1

baneris_ml (veteranas)   2015-02-16, 11:56:50  |  cituoti
tomcyk (2015-02-16, 11:21:43) rašė:
Labas xebra.. zodziu po atnaujinimo 5.0 versijos, nerodo uzrakintame ekrane praleistu ivykiu... negaliu rasti kur ijungti nustatimuose..
Ar sunku 5 komentarais žemiau pažiūrėti, Artorelis atsakė į tokį patį klausimą.
G3dutis (2015-02-12, 19:40:49) rašė:
Sveiki. Po atnaujinimo 5.0, kai randi praleista skambutį, užrakinimo ekrane rodo: "Telefonas" ir po apačia tekstas "Turinys paslėptas". Kai gauni sms žinutę: "Žinutės" ir po apačia tekstas "Turinys paslėptas".
Ar galima ką nors nustatyti, kad būtų kaip senesnėje versijoje, kad rodydavo nuo ko yra skambutis arba sms žinutė, ir gaunant sms dar parodydavo tekstą žinutės? Ar čia jau tokia šio naujinio nesąmonė, kurios nepakeisi?
By default, your notifications are not visible to any other app unless you give it access.

------------------
Pagal išankstinį nustatymą (by default) Android 5.0 OS (Lollipop 🍭) jokios samsunginės ar ne samsunginės programkės (sms'kės, hangouts ir t.t.,) negali elgtis taip kaip jos nori pakol smarto savininkas nesuteikė toms programkės teisių taip elgtis. O TEISĖS suteikiamos tik SETTINGS, SETTINGS, ir dar kartą SETTINGS būdu. Varai į nustatymus ir ieškai. Uždėsi "varnelę", tai yra suteiksi samsungo sms'kių programkei teisę rodyti dalinį sms'kės teksto turinį notification juostoje na ir tada matysi. Žodžiu, pasižiūrėk sms'kių nustatymuose ar ko nors panašaus nėra. Arba NOTIFICATION ACCESS, gal (Settings + General + Security + Notification access). Žodžiu, dar kartą pasiknisk NUSTATYMUOSE. Gal ŠIS SAITAS bus naudingas tau. ☺

Gal pabandyk taip kaip apačioje parašyta ir pasižiūrėk ar ten nereikia ką nors "įgalinti" ar "suteikti teisių" kokiai tai sms'kių programkei (kurią tu naudoji) kad matytum sms'kės turinį Notification juostoje.

1. Open your device's Settings menu .
2. Under "Device," touch Sound & notification.
3. Touch Notification access.
4. You'll see a list of apps that can access your notifications.

Man atrodo reikia eiti kas dėl SmS, pranešimai-fukcinis klavišas viršuje-nustatymai-pranešimai įjungta-iškylantis langas ir peržiūrėti žinutę.
0

tomcyk   2015-02-16, 11:21:43  |  cituoti
Labas xebra.. zodziu po atnaujinimo 5.0 versijos, nerodo uzrakintame ekrane praleistu ivykiu... negaliu rasti kur ijungti nustatimuose..
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|17|18|19|20|21|...|38|...|56|...|74|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Atminties kortelė
"Memory Card". Nedidelis atminties įrenginys, naudojamas nuotraukoms ir kitiems duomenims išsaugoti fotoaparatuose, MP3 grotuvuose, mobiliuosiuose telefonuose.
Mobiliuose naudojamos :
MMCmobile
Nokia : 3230
6230i
6260
6600
6630
6670
6680
6681
7610
7710
9300
9500
E60
N70
N72
N90
N-GAGE

Siemens: CX75
S65
S75
B&Q: C81

microSD
Nokia : 3250
6125
6233
5500 sport
E50
Motorola : E398
V3i
V3x
V360
B&Q CF61
CL71
EF81
EL71
S88
SAMSUNG: D600
D820
E770
E900
X700
Z500

miniSD
Nokia : E61
E70
N71
N73
N80
N93

Memory Stick Pro Duo
SE : K750i
P910i
P990i
W700i
W800i
W810i
W850i

Memory Stick Micro
SE : K800i
W300i
W710i
Z530i
Z550i
Z710i

MMCmicro
SAMSUNG: D720
D730
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
ESN
ESN („Electronic Serial Number“) elektroninis serijos numeris – tai unikalus 32 bitų identifikacijos numeris, naudojamas mobiliajam telefonui suaktyvinti.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

Pranešimai
Pranešimai(žinutės) būna : SMS, EMS, MMS, Email, Fax.