Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung G903F Galaxy S5 Neo  Šioje temoje naujų žinučių kurti negalima.
  Samsung G903F Galaxy S5 Neo
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|

 
Kristina (Svečias)   2016-05-13, 10:33:13  |  cituoti
Sveiki, dukra uzmirso atrakinimo koda, ar imanoma kazkaip ji nuimt.
0

Edvinas (Svečias)   2016-05-08, 09:58:56  |  cituoti
Va dar viena pastebejau nera "suround shot". Gal imanoma kaip nors isidiegti?
0

Edvinas (Svečias)   2016-05-08, 09:54:45  |  cituoti
Senai turejau S5 paprasta, dabar isigyjau s5 neo. Neatsimenu ar istikruju kameroje nera tiek modes kiek ant paprasto s5/ Kazkaip seniau su kamera buvo idomiu funkciju ant paprasto o sitas zymiai maziau turi, pvz fokusavimo kad vaizda specialiai uz Blur`intu uz zmogaus esancio kodel nera? Negi ant kito modelio tokiu panaikino nes nerandu? Atsisiunciau papildomu addons nu bet kazkaip vistiek ne tas, ar as cia neissimiegojas :D
0

dievasas   2016-04-07, 15:29:01  |  cituoti
gal zinot kas per beda, kad kai noriu kam nors prisikambint ar man skambina uzsiblokuoja rysys(rodo ant rysio uzblokavimo logo) perjungi skrydzio rezima vel viskas gerai rodo rysys gali sms rasyt internetas veikia, tik skambint ar man kas nors skambina vel uzsiblokuoja perjungus i skrydzio rezima ir vel i norm atsistato ir gaunu sms kad praleistas skambutis.. gal kas kokiu variantu turit pasiulyt?
0

(Svečias)   2016-04-04, 02:34:31  |  cituoti
lavazas (2016-03-26, 15:18:13) rašė:
Apsauga nuo vandens = prislopintas mikrofonas :)
turejau m4 aqua irgi atsparu vandeniui.bet nieks nesiskunde kad prastai girdi
0

lavazas   2016-03-26, 15:18:13  |  cituoti
Apsauga nuo vandens = prislopintas mikrofonas :)
0

S5neo (Svečias)   2016-03-26, 13:44:37  |  cituoti
Turiu pora dienu si tel.viskas puiku.kamera nebloga.greit veikia.tik ir pas mane beda su mikrofonu.mane prastai girdi
0

orniukas@gmail.com (Svečias)   2016-02-15, 08:53:02  |  cituoti
Sveiki pirkau sita tel ir galvojau bus fingerprint funkcija bet jame jos nera .. o siaip tai visai smagus telefonas .
0

as (Svečias)   2016-02-04, 14:50:37  |  cituoti
RA (Svečias) (2016-01-29, 11:36:53) rašė:
yra rupesciu su mikrafou mane sunkiai girdi... gal kkokiu patarimu?
Pas mane buvo bėdų su garso moduliu ar kaip ten jį vadina. Nešiau taisyt, nes susikalbėt nebuvo įmanoma, traškesiai kažkokie burbuliavimai, ir balsas kaip iš po žemių.

Cia gal kaip sykis butent kuriai nors spalvai taip yra, ar cia su tais mikrofonais laimes dalykas, kam papuola brokuotas tas ir vargsta?Nes jau dauguma atsiliepimu skaitau kad pasitaiko mikrofonu broko.
0

diefas   2016-01-30, 07:54:18  |  cituoti
RA (Svečias) (2016-01-29, 11:36:53) rašė:
yra rupesciu su mikrafou mane sunkiai girdi... gal kkokiu patarimu?
Pas mane buvo bėdų su garso moduliu ar kaip ten jį vadina. Nešiau taisyt, nes susikalbėt nebuvo įmanoma, traškesiai kažkokie burbuliavimai, ir balsas kaip iš po žemių.
0

Avgis (Svečias)   2016-01-30, 00:38:53  |  cituoti
Sutikčiau su mindosas, netgi a3 dizainas geresnis, s5 neo biški "traškalas". Plius manau jei ne dėklas jaučiu visi plastmasiniai šonai jau būtų nusitrynę. O šiaip dėl krovimo...nežinau man s5neo kol kas greičiausiai užkraunamas (turiu omeny pakraunant bateriją), gal dėl kroviklio?
0

mindosas (ekspertas)   2016-01-29, 15:37:09  |  cituoti
as imciau a5(2016), del dizaino, del to, kad naujesnis, del kameros OIS, del greito krovimo. pagal testus baterija labai gerai laiko.
0

Marius (Svečias)   2016-01-29, 13:59:05  |  cituoti
Kuris geresnis sansung s5 ar samsung a5(6)?
0

Avgis (Svečias)   2016-01-29, 11:43:22  |  cituoti
Visiems kas tikisi, kad šis modelis yra nepralaidus vandeniui, tai ir tiesa ir ne tiesa. Įkritęs netyčia į vinią pilną vandens (aplinkybių nepasakosiu) jame prabuvo apie 5-10sekundžių, buvo ištrauktas, apvalytas, nusausintas, bet į nieką nereagavo. Netgi išjungimo mygtukas nebeveikė. Greitai buvo išimta baterija, o telefonas padėtas ant radiriatoriaus. Ant jo išbuvo visą parą, per tą laiką buvo nesėkmingai bandyta jį įjungti, neveikė, tik po paros laiko, kai telefonas "matyt" išdžiuvo visiškai, įsijungė ir veikia kuo puikiausiai iki pat šiol. Reziumė - vandeniui nepralaidus, bet po pabuvojimo jame nebeveiks 😊
0

RA (Svečias)   2016-01-29, 11:36:53  |  cituoti
yra rupesciu su mikrafou mane sunkiai girdi... gal kkokiu patarimu?
0

kapralas   2015-11-14, 16:50:36  |  cituoti
Įdomu, ar jame tikrai nėra OTG palaikymo? Man tai būtų minusiukas, nes vis dar blaškausi tarp S5 ir G3. Pliusas šiam NEO modeliui už radijo imtuvą. Pavyzdžiui man tai labai svarbu, nes mėgstu muziką su žinių intarpais ir vedančiųjų palialiakinimais, o ne prisirašytų gabalų.
0

diefas   2015-11-14, 09:36:01  |  cituoti
Ignacijus (2015-11-12, 21:04:42) rašė:
diefas (2015-11-12, 17:12:46) rašė:
...
Jei toks gudrus, tai ko čia klausinėji? Kodel reikia pykti, jei žmogus tik nori padeti? Mačiau, kad niekas neatsako i tavo klausimą, tai galvoju, padėsiu, nes esu turėjęs s5. Nepasisekė, tai nepasiseke, bet tu, uzuot padėkojęs uz tai, kad tau kazkas bando padėt, pradedi pykti. Na, ka padarysi, tikras lietuvis :) S5 Neo ir S5 tikrai nera tokie skirtingi, kaip tau atrodo, nes is esmės skiriasi tik procesorius, vidines atminties kiekis ir 4g+ palaikymas.
Tiesiog jei pats 100% nežinai, tai geriau ir nerašyk. Noras geras, bet suprask, kad galbūt tam žmogui ši funkcija esminė, o po tavo klaidingo atsakymo jis būtų nusipirkęs šį telefoną, o ekrano jautrumo reguliavimo neradęs... Kol to neįvyko, niekas ant tavęs nepyksta. Elkis atsakingiau.
0

Ignacijus (ekspertas)   2015-11-13, 20:56:28  |  cituoti
Juliakasss (2015-11-13, 19:41:03) rašė:
Ignacijus (2015-11-12, 21:04:42) rašė:
...
skiriasi skiriasi, s5 paprastas galingesnis ~apie 10%. Deja mali t720 pasikrauna nuo adreno 330.
S5 viskuo geresnis, išskyrus 4g+ palaikyma
0

Juliakasss (ekspertas)   2015-11-13, 19:41:03  |  cituoti
Ignacijus (2015-11-12, 21:04:42) rašė:
diefas (2015-11-12, 17:12:46) rašė:
...
Jei toks gudrus, tai ko čia klausinėji? Kodel reikia pykti, jei žmogus tik nori padeti? Mačiau, kad niekas neatsako i tavo klausimą, tai galvoju, padėsiu, nes esu turėjęs s5. Nepasisekė, tai nepasiseke, bet tu, uzuot padėkojęs uz tai, kad tau kazkas bando padėt, pradedi pykti. Na, ka padarysi, tikras lietuvis :) S5 Neo ir S5 tikrai nera tokie skirtingi, kaip tau atrodo, nes is esmės skiriasi tik procesorius, vidines atminties kiekis ir 4g+ palaikymas.
skiriasi skiriasi, s5 paprastas galingesnis ~apie 10%. Deja mali t720 pasikrauna nuo adreno 330.
0

Ignacijus (ekspertas)   2015-11-12, 21:04:42  |  cituoti
diefas (2015-11-12, 17:12:46) rašė:
Ignacijus (2015-11-11, 18:23:31) rašė:
...
Nu tai viskas su tavim aišku. Bile parašinėt, net jei neturi šio telefono. Tavo skrynšotas yra S5 modelio, o S5 ir S5 Neo yra skirtingi kaip diena ir naktis ir S5 Neo šios funkcijos neturi. Baik klaidinti žmones.
Jei toks gudrus, tai ko čia klausinėji? Kodel reikia pykti, jei žmogus tik nori padeti? Mačiau, kad niekas neatsako i tavo klausimą, tai galvoju, padėsiu, nes esu turėjęs s5. Nepasisekė, tai nepasiseke, bet tu, uzuot padėkojęs uz tai, kad tau kazkas bando padėt, pradedi pykti. Na, ka padarysi, tikras lietuvis :) S5 Neo ir S5 tikrai nera tokie skirtingi, kaip tau atrodo, nes is esmės skiriasi tik procesorius, vidines atminties kiekis ir 4g+ palaikymas.
0

Šioje temoje naujų žinučių kurti negalima.

Puslapiai: |1|2|3|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

OIS
Optinė vaizdo stabilizacija (angl. image stabilization; vibration reduction; anti-shake) – fotoaparatuose bei videokamerose naudojamas metodas, kai specialus mechanizmas įrašomą vaizdą stabilizuoja keisdamas optinį atstumą tarp lęšio ir vaizdo jutiklio.Pats optinis stabilizavimas dažniausiai įdiegiamas objektyvuose – būtent tokia versija parodyta pirmame video. Egzistuoja atskira aparatinių stabilizatorių modifikacija, kurie integruojami pačiuose fotoaparatuose, tačiau tokiu atveju judinamas ne lęšis, o pats vaizdo jutiklis. Pirmuoju atveju stabilizatorius gali būti priderinamas prie konkretaus objektyvo ypatumų, tačiau ženkliai padidėja objektyvo kaina; antruoju atveju stabilizatorius yra universalus ir tinkamas daugumai objektyvų, tačiau ne visada leidžia įvertinti atskirų objektyvų modelių konstrukcinius ypatumus.
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.