Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung G920F Galaxy S6   + Rašyti žinutę
Samsung G920F Galaxy S6
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|29|...|55|56|57|58|59|...|84|...|112|

 
mindosas (ekspertas)   2016-01-16, 13:37:50  |  cituoti
Kolkas nei karto neperkrovinejau, nereikejo, pabadziau dabar paleisti is naujo, isijunge ir rysius pasigavo akimirksniu.
0

ssx (ekspertas)   2016-01-16, 13:28:01  |  cituoti
Arturas (Svečias) (2016-01-16, 13:21:13) rašė:
mindosas (2016-01-16, 12:33:04) rašė:
...
Ir mano pirmasis samsungas tarpkitko. Ir labai juo džiaugiuos, bent kolkas. Tačiau dar vieną problemą turiu: perkrovus telefoną, labai ilgai registruojasi prie tinklo. Bandau žaist su skrydžio režimo pajungimu/išjungimu, bet nevisad padeda. Kartais tiesiog po kokio pusvalandžio ar valandos prisiregistruoja. Kame reikalas gali būt? Beje ta pati kortelė S2+ telefone iškart prisiregistravo.
Tokiu atveju pilna reset telefonui, jei nepades - i garantini :)
0

Arturas (Svečias)   2016-01-16, 13:21:13  |  cituoti
mindosas (2016-01-16, 12:33:04) rašė:
Arturas, pas mane pastoviai viena 4g rysio padala, bet susikalbet ir narsyt netrukdo, visada laikau ant 4g/3g/2g ir nesuku galvos.

cezarius, pas mane nera jokiu bugu, taip pat ir atsijunginejimo nuo krovimo.

mrlaurynas, o mano cia pirmasis samsung ir esu labai patenkintas:)
Ir mano pirmasis samsungas tarpkitko. Ir labai juo džiaugiuos, bent kolkas. Tačiau dar vieną problemą turiu: perkrovus telefoną, labai ilgai registruojasi prie tinklo. Bandau žaist su skrydžio režimo pajungimu/išjungimu, bet nevisad padeda. Kartais tiesiog po kokio pusvalandžio ar valandos prisiregistruoja. Kame reikalas gali būt? Beje ta pati kortelė S2+ telefone iškart prisiregistravo.
0

mindosas (ekspertas)   2016-01-16, 12:33:04  |  cituoti
Arturas, pas mane pastoviai viena 4g rysio padala, bet susikalbet ir narsyt netrukdo, visada laikau ant 4g/3g/2g ir nesuku galvos.

cezarius, pas mane nera jokiu bugu, taip pat ir atsijunginejimo nuo krovimo.

mrlaurynas, o mano cia pirmasis samsung ir esu labai patenkintas:)
0

cezarius   2016-01-16, 11:16:17  |  cituoti
baneris_ml (2016-01-15, 16:12:22) rašė:
MrLaurynas (2016-01-15, 15:47:20) rašė:
...
Reiktų gamyklinius atstatyti ar net softą perrašyti ir stebėti ar nepagerėjo. Matomai arba softas naudoja resursus arba geležis daug įtampos reikalauja arba baterija pavargo nuo šalčio ar šeip koks brokas.
perrasymas softo nepades. tikliau ten padaro ta pati ka ir factory reset. neduoda samsungas perrasyt pilnai viso flesh
0

cezarius   2016-01-16, 11:12:44  |  cituoti
mindosas (2016-01-15, 14:29:46) rašė:
nemazai cia s6 problemu prirasyta, kaip atsijungimas nuo krovimo, nevisada greitu krauna, lagas, prastai baterija laiko, bet pas mane viskas puikiai veikia, cia turbut nuo pagaminimo partijos priklauso.
pas tave ir neatsijungia nuo krovimo?
0

Arturas (Svečias)   2016-01-16, 11:12:04  |  cituoti
ssx (2016-01-16, 10:44:45) rašė:
Arturas (Svečias) (2016-01-16, 09:28:31) rašė:
...
Ne telefonas kaltas cia o mobiliuju tinklu antenos.. jau ne viena tema buvo apie tai . Visoj lietuvoj ta pati problema ir nesvarbu kokio gamintojo tel naudosi :)
Ačiū už žaibišką atsakymą :D bet tai skaičiau apie tas pačias bėdas ir tokiuose kaip vodafone, EE forumuose.. kad žmonėms su kitais telefonais lyg viskas tvarkoj, o su GS6, prasti popierai :) Bet turbūt nieko nepadarysim apart naujo softo laukimo.
0

ssx (ekspertas)   2016-01-16, 10:44:45  |  cituoti
Arturas (Svečias) (2016-01-16, 09:28:31) rašė:
Sveiki. Susiduriau su labai keista problema. Kai pasikeiciau sim kortele i tokia, kuri gaudo 4g ,pastebejau, kad telefonas labai prastai gaudo rysi. Buna nuo 0 iki 1 padalos kai pajungi LTE. Taciau paguglinus, radau "sprendima": pasirodo tokia beda ne man vienam ir reikia mobiliuju tinklu nustatymuose pakeist tinklo rezima tik i WCDMA/GSM. Tada rysys kaipmat sokteli iki pilno 5/5. Gal kazkas rado kaip issprest tokia beda neaukojant 4g rysio? :)))
Ne telefonas kaltas cia o mobiliuju tinklu antenos.. jau ne viena tema buvo apie tai . Visoj lietuvoj ta pati problema ir nesvarbu kokio gamintojo tel naudosi :)
0

MrLaurynas   2016-01-16, 10:28:35  |  cituoti
mindosas (2016-01-15, 22:00:11) rašė:
Tai daryk reset, i garantini nest manau neapsimoka, nera dar pas tave labai prastai.
Nėra labai prastai, bet ir nėra kaip turi būti... 2iš4 turėtų samsungų neveikė kaip turėtų būti, o neveikė būtent s5 ir s6.. ace2 su s2 buvo geriau padaryti, išvada samsungas pradėjo tyčiotis iš pirkėju.. last my samsung device..
0

Arturas (Svečias)   2016-01-16, 09:28:31  |  cituoti
Sveiki. Susiduriau su labai keista problema. Kai pasikeiciau sim kortele i tokia, kuri gaudo 4g ,pastebejau, kad telefonas labai prastai gaudo rysi. Buna nuo 0 iki 1 padalos kai pajungi LTE. Taciau paguglinus, radau "sprendima": pasirodo tokia beda ne man vienam ir reikia mobiliuju tinklu nustatymuose pakeist tinklo rezima tik i WCDMA/GSM. Tada rysys kaipmat sokteli iki pilno 5/5. Gal kazkas rado kaip issprest tokia beda neaukojant 4g rysio? :)))
0

mindosas (ekspertas)   2016-01-15, 22:00:11  |  cituoti
Tai daryk reset, i garantini nest manau neapsimoka, nera dar pas tave labai prastai.
0

MrLaurynas   2016-01-15, 18:01:53  |  cituoti
mindosas (2016-01-15, 17:39:54) rašė:
gamykliniu parametru atstatymas - factory reset, hard reset - http://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-g920f-galaxy-s6/

bet neskubek daryt, sakai daug video ziurai? gal dar zaidimus pazaidi?
Daug nežiūrių aš tų video realiai.. O žaidimu irgi nežaidžiu, tik clash of clans per dieną gal kokias 7min būnų ijunges, resursus surenku ir viskas... Ką naudoju tai tik FB, SnapChata ir messengeri, va dar internete kartais paskaitau nesamones ir gmaila patikrinu.. Nei skambinu nei žinučiu rašau(tikros telefono funkcijos) :D
0

mindosas (ekspertas)   2016-01-15, 17:39:54  |  cituoti
gamykliniu parametru atstatymas - factory reset, hard reset - http://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-g920f-galaxy-s6/

bet neskubek daryt, sakai daug video ziurai? gal dar zaidimus pazaidi?
0

MrLaurynas   2016-01-15, 17:16:55  |  cituoti
mindosas (2016-01-15, 17:03:24) rašė:
tai gerai, kad ekranas daugiausia suryje, taip ir turi buti. daryciau factory/hard reset.
Bet ryškumas ~20% ir įjungtas taupo rėžimas, bet ekranas daugiausiai suryja.. Nu retsykiais ir fb aplenkia ekraną kai daug video per jį žiūriu..
O hard resetas tai čia gamyklinių paramentrų atkūrimas?
0

mindosas (ekspertas)   2016-01-15, 17:03:24  |  cituoti
tai gerai, kad ekranas daugiausia suryje, taip ir turi buti. daryciau factory/hard reset.
0

MrLaurynas   2016-01-15, 16:55:28  |  cituoti
mindosas (2016-01-15, 16:36:41) rašė:
o kas daugiausia % akumuliatoriaus sunaudoja?
Kaip bebūtų keista bet ekranas... O mano ryškumas jam pastoviai apie 20% yra nustatytas, nenaudoju aš to automatinio..
0

mindosas (ekspertas)   2016-01-15, 16:36:41  |  cituoti
o kas daugiausia % akumuliatoriaus sunaudoja?
0

MrLaurynas   2016-01-15, 16:31:52  |  cituoti
baneris_ml (2016-01-15, 16:12:22) rašė:
MrLaurynas (2016-01-15, 15:47:20) rašė:
...
Reiktų gamyklinius atstatyti ar net softą perrašyti ir stebėti ar nepagerėjo. Matomai arba softas naudoja resursus arba geležis daug įtampos reikalauja arba baterija pavargo nuo šalčio ar šeip koks brokas.
Na baterija nuo šalčių tikrai negalėjo pavargti, nes telefonas pirktas rugsėjo pabaigoje, ir jis nuo pat pirmos dienos taip veikė(baterijos atžvilgiu). Na gamyklinius visada galima atkurti, o dėl softo perrašimo nerizikuočiau tikrai, nes to padaryt nemoku ir garantinis greičiausiai nebegaliotų.. :/ Man taip atrodo kad čia kažkoks brokas.. Bet kaip garantiniui įrodyti kad brokas? Gi nepaliksi telefono visai dienai jiems apžiurinėt ir laukt per kiek laiko jis nudus... pasiūs velniop ir tiek.. Jei ten dustu super greitai, tada dar kažką įrodytum.. o dabar ?
0

baneris_ml (veteranas)   2016-01-15, 16:12:22  |  cituoti
MrLaurynas (2016-01-15, 15:47:20) rašė:
Tai ką man daryt kad SOT max 4val būna? Taupymo rėžimas įjungtas ir ekrano ryškumas tik +/-20%.. Sinchronizavimai, gps, bliutūfai išjungti, tik dažniausiai wifi įjungtas, o retsykiais ir 4G..
Pas kitus S6 tai jie laiko ekraną ryškiausiu rėžimu, be jokių taupymų, internetą taip pat naudoja, o laiko dažniausiai net ilgiau nei kad aš taupydamas..
Reiktų gamyklinius atstatyti ar net softą perrašyti ir stebėti ar nepagerėjo. Matomai arba softas naudoja resursus arba geležis daug įtampos reikalauja arba baterija pavargo nuo šalčio ar šeip koks brokas.
0

MrLaurynas   2016-01-15, 15:47:20  |  cituoti
Tai ką man daryt kad SOT max 4val būna? Taupymo rėžimas įjungtas ir ekrano ryškumas tik +/-20%.. Sinchronizavimai, gps, bliutūfai išjungti, tik dažniausiai wifi įjungtas, o retsykiais ir 4G..
Pas kitus S6 tai jie laiko ekraną ryškiausiu rėžimu, be jokių taupymų, internetą taip pat naudoja, o laiko dažniausiai net ilgiau nei kad aš taupydamas..
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|29|...|55|56|57|58|59|...|84|...|112|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

WCDMA
(Wideband Code Division Multiple Access)
Tai tas pats UMTS (3G).
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.