Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung J800  + Rašyti žinutę
Samsung J800
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|

 
EDK   2009-03-26, 12:37:04  |  cituoti
j800 (Svečias) (2009-03-26, 09:12:27) rašė:
lina (Svečias) (2009-03-26, 08:55:29) rašė:
...
Padekite las nors... :(
jei neklystu tai sitame telefond galima nustatyti tik org sms melodijas..
0

erika_ml   2009-03-26, 11:07:34  |  cituoti
j800 (Svečias) (2009-03-26, 09:12:27) rašė:
lina (Svečias) (2009-03-26, 08:55:29) rašė:
...
Padekite las nors... :(
Beata (Svečias) (2009-03-05, 22:47:43) rašė:
Sveiki. Aš taip pat turiu šį telefoną ir esu patenkinta juo, tik vienas klausimas yra: kaip pakeisti sms tonus? Aš kad ir kokį įsikelčiau neleidžia man užstatyti jo kaip tono. Gal kas moka ir galėtų padėti. Iš anksto ačiū:)

atsakymas:

greiciausiai jums neleidzia mp3 tonu nusistatyti kaip supratau,gfalite tik polifonines rinktis ir originaliu arba atsiustu jusu .
0

j800 (Svečias)   2009-03-26, 09:12:27  |  cituoti
lina (Svečias) (2009-03-26, 08:55:29) rašė:
pjuga (Svečias) (2009-01-23, 14:45:54) rašė:
...
as taip pat dar nesupratau kaip sms tona pakeisti savuoju tonu... ;(
Padekite las nors... :(
0

lina (Svečias)   2009-03-26, 08:55:29  |  cituoti
pjuga (Svečias) (2009-01-23, 14:45:54) rašė:
Telefonas veikia be priekaistu,bet nerandu kaip pasikeisti sms melodija,skambucio seip ne taip pavyko.:):
as taip pat dar nesupratau kaip sms tona pakeisti savuoju tonu... ;(
0

erika_ml   2009-03-21, 19:58:44  |  cituoti
lina (Svečias) (2009-03-21, 19:33:53) rašė:
kaip atidaryti dangteli? bandziau paspaurti ant trikampio ir slinkti dangteli i virsu,nepavyko atidaryti. gelbekit..
i apacia spaudiant stumk
0

lina (Svečias)   2009-03-21, 19:33:53  |  cituoti
kaip atidaryti dangteli? bandziau paspaurti ant trikampio ir slinkti dangteli i virsu,nepavyko atidaryti. gelbekit..
0

Seesam (Svečias)   2009-03-20, 22:00:05  |  cituoti
Labai geras tel...Populerus taipat,jau wisa sawaite laukiu negali gaut tele 2 baze...
0

erika_ml   2009-03-16, 11:35:06  |  cituoti
Sndr. (Svečias) (2009-03-14, 15:46:46) rašė:
Ar siam telefonui galima pakeisti virseli?
beabejo galima,mobilioje taisykolje galite uzsisakyti virseli,tik ispeju jog tai nepigus malonumas,originalus korpusai gan brangoki.
0

Beata (Svečias)   2009-03-15, 22:06:27  |  cituoti
erika_ml (2009-03-11, 13:26:36) rašė:
Beata (Svečias) (2009-03-05, 22:47:43) rašė:
...
greiciausiai jums neleidzia mp3 tonu nusistatyti kaip supratau,gfalite tik polifonines rinktis ir originaliu arba atsiustu jusu .
Aciu uz informacija:)
0

Sndr. (Svečias)   2009-03-14, 15:46:46  |  cituoti
Ar siam telefonui galima pakeisti virseli?
0

erika_ml   2009-03-11, 13:26:36  |  cituoti
Beata (Svečias) (2009-03-05, 22:47:43) rašė:
Sveiki. Aš taip pat turiu šį telefoną ir esu patenkinta juo, tik vienas klausimas yra: kaip pakeisti sms tonus? Aš kad ir kokį įsikelčiau neleidžia man užstatyti jo kaip tono. Gal kas moka ir galėtų padėti. Iš anksto ačiū:)
greiciausiai jums neleidzia mp3 tonu nusistatyti kaip supratau,gfalite tik polifonines rinktis ir originaliu arba atsiustu jusu .
0

Minde (Svečias)   2009-03-11, 12:40:01  |  cituoti
Naudojos jau kuri laika siuo tel ir esu nusiwyles...
muzika kelti i korta galima
klausant muzika/radija dirbti galima.
cia tiem kas klause...
sms tonus pakeisti galima tik i midi failus...
klawetura nusitildo tik su soniniais migtukais bet kartu nutildo ir ispejimus ir net kameros garsus...
dawg nerwojanciu klausimu... Ar siusti 2 zinutes? AR siusti keliems gawejams? Ir t.t.
kaip siusti daugiau nei 9 gawejams ir neisiaiskinau.
zaidimas tik is wap atsiusti tesiinstalioja...
skype kazkodel neweikia ant tele2 korteles...ir ner skypo butent sitam telefonui siunciaus panasu tad ne per wisa ekrana ji...
wisos bandytos nawigacijos kazkodel pastringa...
neleidzia adobes flash atsisiust... Tad wape nemazai puslapiu neweikia... Ir siaip sunkus wapo waldymas...
negalima padaryti kad per blutufa atsiusti failai aitu tiesiai i atminties kortele tad didesniu failu neatsisiusi...
ir baterija man laiko labai trumpai...
niekaip neisiaiskinu kaip weikia rss ryderis...
0

Beata (Svečias)   2009-03-05, 22:47:43  |  cituoti
Sveiki. Aš taip pat turiu šį telefoną ir esu patenkinta juo, tik vienas klausimas yra: kaip pakeisti sms tonus? Aš kad ir kokį įsikelčiau neleidžia man užstatyti jo kaip tono. Gal kas moka ir galėtų padėti. Iš anksto ačiū:)
0

to as (Svečias)   2009-03-04, 20:52:02  |  cituoti
Reikia pirmiausiai instaliuot iš disko samsungo.
0

as (Svečias)   2009-03-01, 18:55:02  |  cituoti
kaip pasijunkt prie kompo ir pajunkt perkelimui is koppo i tel
meiseina
gelbekit
0

Ede (Svečias)   2009-02-28, 20:04:54  |  cituoti
a (Svečias) (2009-02-12, 18:38:55) rašė:
Sudas dizainas geras galimybės smarkiai ribotos zaidimai eina tik kai siunti per wap kitaip ne nei per kompa kai keli nei per bluetooth
Gal kas galit parasyt is kokiu puslapiu atsisiust zaidimu (ne demo) per wap
0

;p (Svečias)   2009-02-28, 16:20:38  |  cituoti
kai klausai muziką eina rašyt sms, žiūrėt nuotraukas, tik reikia muziką pasileisti per grotuvą. o ner per "mano failai";]p
0

;] (Svečias)   2009-02-28, 16:19:25  |  cituoti
geras telefas. Turiu tokį. eina pasikeist tą žinutės toną, viskas ten normaliai man su atminties , keliuosi kiek noriu muzikosB-)
0

Erikas (Svečias)   2009-02-25, 11:10:24  |  cituoti
Sveiki
turiu sita telefona.
Muzika : Ja galima krauti i atminties kortele (iki 2GB) bet deja grotuvas leidzia groti tik 1 is 3 grojerasciu kuriuos susidarai pats (3 grojarasciai po 30 failu)
klausant muzikos negalesi nieko daugiau daryt su telefu nei sms nei telefu knygos ar panasiai.
Nezinau ar cia tik mano ar visi sitie modeliukai gan prastokai gaudo rysy nesvarbu nuo operatoriaus.
sms tona kaip pakeist tikrai neradau tokios galimybes :)
klaviatruros garsas issijunge labai paprastai su soniniais garso klavisais.
Baterija laiko gan normaliai, apie 5 paras (kalbu gan nemazai)
Radija gaudo labai gerai ir priesingai nei su grotuvu klausant radijos galima daryt ka nori su telefu apart kalbet su kaskuo (naturalu) :)

P.S. : anksciau turejau (kol nepavoge) samsung U700 tikrai buvo daug geresnis. Ten ir nustatymai aiskesni ir seip geresnis.
0

evelvina   2009-02-21, 23:19:00  |  cituoti
Sveiki :] Siandien buvau salone, rimkaus telefona...nu ir sis man labaj patiko, isvaizda, lygtai sake neblogas,na ir tu navarotu kazkiek ya;p tik dbr perskaiciaus visa sita foruma ir galvoju ar apsimoka man jy pirkt?? kiek skaiciau melodijos nesikelia i atminties korta????? sms tonai nenusistato???? kllaviaturos garsai nenusiema?????? kas turit sy telefa patarkit ir parasykit kaip cia istikro yra??? buciau labaj labaj dekinga uz informacija,nenoriu nusipirkt telefono ir poto gailetis ;}
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|2|3|4|5|6|7|8|9|10|11|12|13|14|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

MP3
MP3 - tai vienas iš garso failų suspaudimo būdų. MP3 - nekomercinis ir visiems prieinamas garso suspaudimo įrankis. Neprarandant pastebimos garso kokybės MP3 informacijos kiekį gali sutalpinti į 12 kartų mažesnę apimtį. Taip padaryti įgalina MPEG algoritmas.
MP3 iš įrašo pašalina silpnesnius garsus, kurie dėl mūsų klausos organo netobulumo nepatenka į žmogaus smegenis. Pirmiausia iš įrašo pašalinami tie garso diapazono dažniai, kurių žmogaus ausis negirdi (kokybiškame audioįraše jie yra kaip atsarga tiems, kurie turi ypatingas ausis). Žmogaus smegenys į kokį nors veiksnį (šiuo atveju garsą) reaguoja ribotą laiką. Smegenys "negirdi" silpnesnių garsų prieš ir po stipraus garso. Visa tai taip pat pašalinama iš skaitmeninio garso įrašo. Kitaip tariant, įrašas "suspaudžiamas".
MP3 taip pat išnaudoja ir stereo muzikos įrašymo subtilybes. Stereo efektą gauname garsą įrašydami į du kanalus. Skirtumai tarp kanalų sukuria stereo efektą. Tačiau abiejuose kanaluose yra ir daug tų pačių garsų. MP3 formatas tokius atskirų kanalų garsus užrašo kaip vieną bendrą garsą. Atkuriant muziką, toks signalas transliuojamas į du kanalus ir atkuriamas turėtas garsas.
MP3 formatas

http://www.mp3-tech.org/

Legalūs MP3 failai
www.mp3.com
www.besonic.com
www.listen.com
www.mp3it.com
www.audiohighway.com
www.onlinemusic.com
www.addict.com
www.tribute-entertainment.co.uk
www.ampcast.com
www.vitaminic.com
www.ubl.com
WAP
(Wireless Application Protocol)
Technologija, leidžianti naudotis internetu mobiliuosiuose telefonuose. WAP pagrindu veikianti naršyklė leidžia peržiūrėti specialiai mobiliesiems telefonams pritaikytus tinklalapius, nes tiesiogiai peržiūrėti interneto svetainių mobiliaisiais telefonais negalime dėl jų mažų ekranų bei nepritaikytos tam programinės įrangos.
Skype
Skype" – tai programinės įrangos dalelė, suteikianti galimybę bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai skambinti kitam asmeniui, prisijungusiam "Skype". Nors skambučiai nieko nekainuoja, jų kokybė išties yra puiki. Jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos turi prie interneto prijungtas kameras, galite naudotis ir nemokamu vaizdo ryšiu. Jūs netgi galite labai pigiai skambinti į fiksuotojo ir mobiliojo ryšio telefonus (be to, nėra jokio įjungimo ar abonentinio mokesčio).
www.skype.com/intl/lt
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
Melodijos
Gali būti tipai : mono, polifoniniai , WAV, MP3 .