Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung N7000 Galaxy Note  + Rašyti žinutę
Samsung N7000 Galaxy Note
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|26|...|51|52|53|54|55|...|77|...|102|

 
ernestas (Svečias)   2012-03-22, 21:15:37  |  cituoti
pastebejau kad jau nera pirkt galaxy note, mobilioje linijoj, ar jis dar bus pardavinejamas?
0

Machtan   2012-03-22, 21:15:27  |  cituoti
Mhm...Vlno, vienoj gatvej didziausia reklama su baltu note:) atrodo graziai. Va snd sutikau viena pazistama, kuris note telefona pirko is olandijos. kai paklausiau apie tus pustonius ir juodos spalvos neatkurima, jis tik nusisaipe, ir pasake,kad pas jo tokiu nesamoliu nera :| nu aisku, jis to irodyti negalejo :)

Siaip, as vis dar mastau apie Note...ir vis labiau linkstu link to,kad velyku kiskis tures darbo ji mano atvilkt :D juolab kad dar baltas :) na ir zinoma, reikes isreikalauti, kad perkant jis butu injungtas, bent siek tiek patikrint, bo keista tikrai, kai pas vienus viskas praktiskai neblogai, o pas kitus tai is vis chujnia.
0

EdgaBimbam (veteranas)   2012-03-22, 20:01:21  |  cituoti
nusprendziau neimt htc one x ar laukt s3, vel imsiu galaxy note tik kad balta. Dydis daro savo :D
0

artorelis   2012-03-22, 19:18:36  |  cituoti
EdgaBimbam (2012-03-22, 07:47:38) rašė:
http://m.gsmarena.com/galaxy_note_android_40_update_to_include_special_content-news-4004.php nice :)
Šiaip VIDEO tikrai gražiai padarytas. Super atrodo. Vis dar gundo mane labai šio smarto dydis.
0

alex6   2012-03-22, 19:10:38  |  cituoti
EdgaBimbam (2012-03-22, 07:47:38) rašė:
http://m.gsmarena.com/galaxy_note_android_40_update_to_include_special_content-news-4004.php nice :)
nu cia tai geras butu :)
0

EdgaBimbam (veteranas)   2012-03-22, 07:47:38  |  cituoti
http://m.gsmarena.com/galaxy_note_android_40_update_to_include_special_content-news-4004.php nice :)
0

alex6   2012-03-21, 23:54:33  |  cituoti
siandien nupirkau ir pajungiau hdmi, per samsung tv ant didelio ekrano.
tai ziadziau zaidimus panarsiau interneta ir tt. skaipo nepalaiko, visa kita groja kaip turi but. tik reiks paieskot kokio softo specialiai galaxy note rezoliucijai kad biski padaryt rezoliucija aukstesne , nes dabar niekaip negaliu reguliuot.
0

alex6   2012-03-21, 13:35:14  |  cituoti
as tai pustonius tai ivardinu tuos spalvu perejimus, tai tie tai tikrai susitvarkys po ics pats skaiciau, ir edgabimbam juk juos susitvarke pazaides ir pakeites rom ir panasiai, del vadinamo juodos spalvos defeckto tai man jokiu problemu neiskilo.
0

Taugis   2012-03-21, 12:13:53  |  cituoti
Efkito (2012-03-21, 12:05:59) rašė:
taugi, ar tikrai bandiai paveikslelius ? :) as butent sita defekta pastebejau uzsidejas tamsu paveiksleli ant "desktopo". Poto atkreipiau demesi, kaip rodomas galerijos fonas... kraupu. Visi sviesus fonai ar tai video ar tai paveiksliukas viskas ok. Tik tamsus fonai. Poto dariausi eilinius testus pats su paveiksleliais pasidares su photoshopu. Lyginau S2 ir Note tuos pacius paveikslelius. Galu gale su PC moniku. Poto teko tuos pacius paveikslelius siust i MTTC, papasakok kaip reik ziuret ir net MTTC pripazino, kad tai yra blogai, poto gavau balta lapa, kad tinkamai sutvarkyt negali ;) galu gale atsiemiau pinigus . Tau tai nieko nesako ? :)
butent ir sakau,pas mane matosi juodi seseliai tik ziurint video,o tamsius fonus as visad vartoju ,nes man nepatinka svieciantis background.
0

Efkito   2012-03-21, 12:05:59  |  cituoti
taugi, ar tikrai bandiai paveikslelius ? :) as butent sita defekta pastebejau uzsidejas tamsu paveiksleli ant "desktopo". Poto atkreipiau demesi, kaip rodomas galerijos fonas... kraupu. Visi sviesus fonai ar tai video ar tai paveiksliukas viskas ok. Tik tamsus fonai. Poto dariausi eilinius testus pats su paveiksleliais pasidares su photoshopu. Lyginau S2 ir Note tuos pacius paveikslelius. Galu gale su PC moniku. Poto teko tuos pacius paveikslelius siust i MTTC, papasakok kaip reik ziuret ir net MTTC pripazino, kad tai yra blogai, poto gavau balta lapa, kad tinkamai sutvarkyt negali ;) galu gale atsiemiau pinigus . Tau tai nieko nesako ? :)
0

Taugis   2012-03-21, 11:43:30  |  cituoti
Efkito (2012-03-21, 11:20:52) rašė:
jau neiskenciau. Mano kuklia nuomone kas liecia Note ekrano 'pustonius' tai nera softo beda. Softo as ant N7000 isbandziau nemazai gamyklinio ir negamyklinio softo, su visais taip pat blogai. Nejaugi niekad, kad ir sau, neuzdavet tokio paprasto klausimo, kodel vieni Note su ekranais viskas ok, kiti blogai ? softas skirtingai parasytas gal ? :)
atkreipk demesi,kad sita pustoniu ar juodu demiu problema yra tik ziurint video. nei meniu nei screensavers,nei background paveiksleliai tos bedos neiskelia. kaip minejau pameginau kitus ne standartinius video playerius kaip mx pro ir panaudojau galimus kitus dekoderius,kuriuos galima pasirinkt,ir kvadraciuku zymiai sumazejo. kaip tai paaiskint?
0

Efkito   2012-03-21, 11:20:52  |  cituoti
jau neiskenciau. Mano kuklia nuomone kas liecia Note ekrano 'pustonius' tai nera softo beda. Softo as ant N7000 isbandziau nemazai gamyklinio ir negamyklinio softo, su visais taip pat blogai. Nejaugi niekad, kad ir sau, neuzdavet tokio paprasto klausimo, kodel vieni Note su ekranais viskas ok, kiti blogai ? softas skirtingai parasytas gal ? :)
0

EdgaBimbam (veteranas)   2012-03-21, 09:04:39  |  cituoti
ugniusss (2012-03-21, 08:41:40) rašė:
artorelis (2012-03-20, 23:52:14) rašė:
...
Reikėtų, kad jie patvirtintų ar jie kartais, neįsiputė iš kokios xda-developers saito Ice Cream Sandwich ? ar neįsipūtė custom rom ? manau dėl to ir yra nesuderinamumų. Jau kelis komentaus skaitau tarp jų ir Taugio, kad po oficialaus ICS atnaujinimo viskas ok. Dėl ekrano apšvietimo ar ryškumo, tai gali ir sensorius sureagavo į šviesą ar pakreipė aparatą pasikeitė kampas, gal šviesos daugiau atsirado, kad ekranas prigęso. Su softu gali būti bugas dėl apšvietimo. Manau, ir aš, laukti reikia oficialaus ICS.
tigi jau senai yr officialus ics ant s2
0

artorelis   2012-03-20, 23:52:14  |  cituoti
Taugis (2012-03-20, 23:09:58) rašė:
artorelis (2012-03-20, 20:49:43) rašė:
...
Paskaitykmdar karta atidziai,sakiau,kad manau ,kad tai softo problema,kuri bus istaisyta su laiku.Ir po siai dienai taip manau ir manysiu,kol neubus patvirtinta kitaip,nes man tai panasu i driveriu problema.kazkas minejo,kad visi amoled ekranai taip elgiasi bet ant s2 to nepastebejau,cia be to ekranas kitoks,ne kaip s2.
O del s2 kodel as turiu meluot,kad yra problemu,jei ju nera?
Puikiai prisimenu ''Taugis'' kaip tu rašei dėl ''Note'' kad ''tai softo problema'' tačiau jau GEROKAI VĖLIAU poto kai apie tai pradėjo rašyti kiti forumiečiai. Bet gal neužsiciklinkim kas ir kaip kada ką pasakė, nenoriu būti bobutė gaudanti visus ''ant žodžių''.

Geriau gal sugrįžkim truputėlį prie ''S2'' ir ICS. Įdedu tau šios dienos žinutę iš ''S2'' forumo kurią parašė ''Korppi'':

Korppi

(''DIEZEL1'' O tai isvis kad ir sandwitchas verta ji rasyt? Nes paskui kaip suprantu neis i 2.3.4 ar koki grazint?)

Nelabai apsimoka, apart pakibimu nieko issiskiriancio nepastebesi. as dabar ieskau sau tinkamo romo pvz. Nes man uzkniso, kad telefonu pradedi naudotis ir jis tiesiog ne is nieko uzsifreezina ~10sek, vakar 7 kartus turejau toki malonuma.

Ir svarbiausia kad tokių atsiliepimų panašių į ''Korppi'' gana nemažai, tai kaip čia suprasti? Rašė apie tai ir ''nokiann'' ir ''ashaij'' jei neklystu. Tai negi jie visi durneliai kažkokie, ar nevykėliai? Tikrai neatrodo, kaip tik gera nuomonė apie juos. Negi čia gali suversti viską ant to kad ''neaišku iš kur savo smartus pirko'' ar kad nepadarė ''hard reset'' prieš ir po atnaujinimo?

O šitos nesamonės kuria paminėjo ''nokiann'' pas tave nėra? Aišku ši ''nesamonė'' priklauso pačiam ICS o ne ''Samsung'' UI, bet aš manau kad tai svarbus dalykas ypač tiems kuriems SKAITYMAS (internetas; knygos) smarte užima pirmasias vietas. Kas jums leido kiaulės ''sumažinti ryškumą'' neatsiklausus vartotojo?

nokiann(2012-03-19, 12:43:07) rašė:
Dar viena labai "malonu"dalyka atradau su ICS. Sedziu dabar mobili.lt skaitineju komentarus ir bac is niekur nieko ryskumas pats nusimazino (siaip bunu nusistates beveik ant max, o susimazino iki mazdaug 70 proc). Na ka galvoju nueisiu i nustatymus ir pasididinsiu vel, bet neleidzia!! Raso "kad neperkaistu, ryskumas buvo sumazintas". Zodziu.. Tas ICS nenustoja stebines..

Beje ir prokop apie tai yra užsiminęs mini apžvalgėlėje apie ''Samsung Galaxy Nexus'' smartą kuris yra su ICS.

Turiu telefona jau 2 para.
Po sgs 2 reikia tik priprast : , nera jokiu mygtuku home ir t.t . Ekranas didelis ir ryskus, bet kai naudoji interneta ,arba ziuri video,facebook , gmail ir t.t jis kazkos netoks ryskus kaip sgs2( yra tik bendro ryskumo nustatymai, o ne kaip sgs2 dar atskirai internet ryskumo reguliavimas ir kitu programu.)Cia jau man minusas. Kaip narsai po interneta ekranas jau netoks ryskus, atrodo kaip taupo baterija. gal cia android 4 "fishka"
0

alex6   2012-03-20, 23:17:28  |  cituoti
Machtan (2012-03-20, 20:22:01) rašė:
Sveiki visi:) Skaiciau atsiliepimusnuo pat pirmu puslapiu, tai biskeli jauciuos taip, lyg visus jus pazinociau :DD
Tai voot... rimtai mastau pirkti sita telefona. Beeeet... kaip ir jau daug kas minejo, mokant tokius piginus norisi, kad, nu blem, bukim biedni bet teisingi - kad telefonas veiktu gerai,patikimai ir butu galima isnaudoti visas jo funkcijas. Plius, kad nusipirkus nebutu taip, jog...ateinantis papildymas butu paskutinis, kad kurejai nepamirstu savo irenginiu... bo gaunasi dabar vos ne taip, kad tas ICS updeitas ( kurio note negavo) yra skirtas tik jam vienam...nes visi gavo kaip ir zadeta, o note vartotojai - laukia.

As asmeniskai nesu nei apple nei samsungo fanas. Esu gerbejas - patikimu ir ilgaamzisku prietaisu. Kodel mastau apie sita telefoniuka? nes jis hibridas.. Jo ekranas puikiai tinka narsyt po interneta, skaityt el. knygas... turi gera kamera ( kas man ir aktualu, nes naudociau ji kaip ir kokiem nors atsiminimam iamzinti) dydis - nesudaro dideliu keblumu...tos juodos demes... na, ziurejau tus sample, na taip, matosi ten tie seseliai, bet...kazkaip neitin man trugdo tai.

Kodel taip gilinuosi i sita telefona? todel kad ieskau optimaliausio varianto, ir jau nusipirkto, keisti artimiausius keleta metu tikrai neketinu, todel vis abejoju... tad..parasau Jusu dar karta pamastyti, sudeti pliusus minusus, ir pasakyti, ar...verta pirkti ji, ar.. cis delto butu protingiau palaukti galaxsy s3 arba kokio iphone 5 ? is anskto dekui uz pasisakymus ;)
as tai nereklamuoju o tiesiog pasikartoju kad tuo telefonu esu labai labai patenkintas tik laukiu nesulaukiu ics , siaip tai man labai tinka jo ekrano dydis , labai superine kamera ir net nezinau ko dar noreti mes telefonas tai tikrai super labai labai patenkintas juo ir manau kad jo nekeisiu dar labai labai ilgai .as tik laukiu ics kad nebutu pas mane pustoniu viskas daugiau jokiu priekaistu ,del kameros tai kai pafilmuoju auksta raiska tai per samsung tv tai rodo nerealiai net nesitiki kad telefonas taip gali nufilmuot.man , nezinau kaip kitems nes pas visus skirtingi poreikiai , man jis superinis aparatas viskas dydis irgi labai prilipo . laukiau s3 nesulaukiau bet ir gerai kad nelaukiau nes neabejojiu kad s3 bus geras telefonas bet man buvo savabu kad butu didelis screenas o s3 bus mazesnis as per mazesni neiziuriu narsydamas internete o per sita super.man minusiukas tas kad galejo samsungas padaryt kad kamera butu su kokiu uzdarymu ar mygtuku nes saugau kaip savo aki o jau turiu du micro ibrezimus ant stikliuko tai va tas nepatinkas o daugiau tai kiek jau laiko as ji turiu tai ne tik kad neatsibodo o tik stebiuos kaip juo kaip meno sedevru:) man tos juodos demes ne kiek ne kiek nevargina ir problemu nesudaro , fimus daznai ziuriu atsigules kai jau tv isjungiu tai labai super man ziurisi ypac kai ausines uzsidedi o kas del ausiniu tai labai patinka muzikos atkurimas tikrai labai kokybiskas garsas,
ne dar galima vardint ir vardint bet as tai juo negaliu atsidziaugti tik dar laukiu kad padarytu skype hd nes gaila kad negalima isnaudot visu galimybiu del to kad skaipas dar nepalaiko hd ant android bet jau tuoj bus .ai dar pasijungiau kamera per wifi suprer vaizdas veikia nerealiai nors pas mane ir kompe hd kamera imontuota bet note tai katu super vaizdas , vienu zodziu negirsiu as jo nes tiesa pasakius ir nesinori kad kiekvienas su juo vaiksciotu :)
0

Evestusas   2012-03-20, 23:16:54  |  cituoti
npn (2012-03-20, 20:59:42) rašė:
djboom (2012-03-19, 17:17:15) rašė:
...
Palauk S3, turi but geras, nes iphone 5 kaina - 3900Lt maziausiai:)Yra gandu, kad pasirodys Samsung Galaxy 3D ar Samsung Galaxy Nexus Prime;)
http://en.wikipedia.org/wiki/Nexus_Prime_(smartphone)
Nexus jau yra :)
0

Taugis   2012-03-20, 23:09:58  |  cituoti
artorelis (2012-03-20, 20:49:43) rašė:
Taugis (2012-03-20, 20:34:48) rašė:
...
''Taugis'' tu nelabai sąžiningas. Mes tą jau žinome. Prisimenu kai ''EdgaBimbam'' ir ''sapnas007'' ir daugelis kitų forumo dalyvių drąsiai nieko neslėpdami rašė kad yra problemu su tais visokiausiais ''pustoniais'' ar ''šešėliais'' (ar juodų spalvų atvaizdavimais) tai tu tuo metu tylėjai kaip vandens į burną prisipylęs. O buvai bene vienas iš pirmųjų įsigyjęs ''Note'' smartą. Ir dabar tu vėl vos ne vienintelis ''be jokių problemų'' (su ''S2'' ICS).
Paskaitykmdar karta atidziai,sakiau,kad manau ,kad tai softo problema,kuri bus istaisyta su laiku.Ir po siai dienai taip manau ir manysiu,kol neubus patvirtinta kitaip,nes man tai panasu i driveriu problema.kazkas minejo,kad visi amoled ekranai taip elgiasi bet ant s2 to nepastebejau,cia be to ekranas kitoks,ne kaip s2.
O del s2 kodel as turiu meluot,kad yra problemu,jei ju nera?
0

npn (moderatorius)   2012-03-20, 20:59:42  |  cituoti
djboom (2012-03-19, 17:17:15) rašė:
man šitas telefonas patinka esu pajėmus ir į rankas bet nežinau ar jis labai geras ką manot apie šį telefoną ? ar man verta pirkti?
Palauk S3, turi but geras, nes iphone 5 kaina - 3900Lt maziausiai:)Yra gandu, kad pasirodys Samsung Galaxy 3D ar Samsung Galaxy Nexus Prime;)
0

artorelis   2012-03-20, 20:49:43  |  cituoti
Taugis (2012-03-20, 20:34:48) rašė:
ugniusss (2012-03-20, 20:32:39) rašė:
...
as atnaujinau S2 i oficialu ICS ir nera jokiu problemu.nereikia suabsoliutinti ;)
''Taugis'' tu nelabai sąžiningas. Mes tą jau žinome. Prisimenu kai ''EdgaBimbam'' ir ''sapnas007'' ir daugelis kitų forumo dalyvių drąsiai nieko neslėpdami rašė kad yra problemu su tais visokiausiais ''pustoniais'' ar ''šešėliais'' (ar juodų spalvų atvaizdavimais) tai tu tuo metu tylėjai kaip vandens į burną prisipylęs. O buvai bene vienas iš pirmųjų įsigyjęs ''Note'' smartą. Ir dabar tu vėl vos ne vienintelis ''be jokių problemų'' (su ''S2'' ICS).
0

Taugis   2012-03-20, 20:34:48  |  cituoti
ugniusss (2012-03-20, 20:32:39) rašė:
Machtan (2012-03-20, 20:22:01) rašė:
...
Palaukti galaxsy s3 ir nueik į s2 forumą pažiurėk, kas per nesamonės su atnaujimais.
as atnaujinau S2 i oficialu ICS ir nera jokiu problemu.nereikia suabsoliutinti ;)
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|26|...|51|52|53|54|55|...|77|...|102|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
HDMI
HDMI – tai visiškai skaitmeninė jungtis, kuri yra skirta perduoti nesuspaustus vaizdo ir garso signalus. Vienu metu per HDMI laidą perduodama video medžiaga, garsas ir duomenys. Per šią jungtį galite prijungti DVD/HD-DVD/Blu-ray įrenginius, namų kino sistemą, HD grotuvą. Norėdami žiūrėti aukštos raiškos vaizdo medžiagą, turėsite naudoti HDMI jungtį. Ši jungtis dabar plačiai paplitusi kompiuteriuose ir televizoriuose.
Rom
Read only memory
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
Skype
Skype" – tai programinės įrangos dalelė, suteikianti galimybę bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai skambinti kitam asmeniui, prisijungusiam "Skype". Nors skambučiai nieko nekainuoja, jų kokybė išties yra puiki. Jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos turi prie interneto prijungtas kameras, galite naudotis ir nemokamu vaizdo ryšiu. Jūs netgi galite labai pigiai skambinti į fiksuotojo ir mobiliojo ryšio telefonus (be to, nėra jokio įjungimo ar abonentinio mokesčio).
www.skype.com/intl/lt