Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung N910S Galaxy Note 4  + Rašyti žinutę
Samsung N910S Galaxy Note 4
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|17|...|31|32|33|34|35|...|48|...|64|

 
e30   2015-01-28, 10:36:17  |  cituoti
Įdomi nuomonė kokį dėklą naudojate šiam telefonui? Išbandžiau kinietišką silikoną, ir fake sview, nepatiko, pigiai atrodo, dabar pasiemiau org s view, daug geriau, tačiau kažkuris iš s view spėjo subraižyti ekraną, gal smulkūs akmenukai limpa prie jo, taip ir nesupratau. Gal kas naudoja kokį hard hybrid armor case?
0

Eduardas85   2015-01-27, 06:07:32  |  cituoti
Aš su exynos. Jokių taupymo režimu nenaudoju. Atjungiau dauguma Google servisų (liko Fb, Gmail, Google play). Internetas būna įjungtas (Wi-Fi arba 4G) apie 12 val per dieną. Ekrano ryškumas ~15-20%. Atlaiko 5-6 val. Screen time.
0

LLCOOLJ_W950i (ekspertas)   2015-01-27, 03:18:23  |  cituoti
eF pas mane exynos variantas, kazkokiu greicio nusiskundimu neturiu. Be to man rodos youtube yra palyginimas exynos su 805. Beje turbut cia dauguma sedi exynos variantais?
0

arunnass (ekspertas)   2015-01-26, 22:44:51  |  cituoti
LLCOOLJ_W950i (2015-01-26, 21:54:47) rašė:
Kiek jums procentu per nakty nukrenta?
One plus one 0% :)
0

LLCOOLJ_W950i (ekspertas)   2015-01-26, 22:15:44  |  cituoti
Pas mane sakyciau salyginai daug nukrenta, t.y apie 4-6 procentus.
0

Eduardas85   2015-01-26, 22:10:42  |  cituoti
LLCOOLJ_W950i (2015-01-26, 21:54:47) rašė:
Kiek jums procentu per nakty nukrenta?
2
0

LLCOOLJ_W950i (ekspertas)   2015-01-26, 21:54:47  |  cituoti
Kiek jums procentu per nakty nukrenta?
0

eF   2015-01-26, 10:10:01  |  cituoti
omnitelis siūlo ir 910c ir 910F. Kurį patartumėt imti? C turi 8 branduolius, o F versija - palaiko 4G+..
0

LLCOOLJ_W950i (ekspertas)   2015-01-25, 22:00:37  |  cituoti
Na bus matyt kas liks is mano note4, sakykim po kokiu 6-12 menesiu. Na bet paciu pirkiniu labai patenkintas, jau pora menesiu kaip naudoju. Pokolkas minusu, kurie knistu kaip ir nera...Juokingiausia tas, kad tai mano pirmas samsung telefonas.
0

baneris_ml (veteranas)   2015-01-25, 18:28:30  |  cituoti
Kraštelis jo toks pat kaip IPhone 5, jei įmesti netyčia su raktais, kraštelio nufrezavimas jautrus ir matosi įbrėžimai, be dėklo iš solidaus Note4, gali likti vaizdas negražus, nebent nešiosit ir saugosit kaip kiaušinį. Buvau pas Dima, jis kaip tik testuoja Note4 juodą, palyginom su Note3 baltu, ketvirtas man solidesnis nors ir neliko siūlių ant galinio dangtelio ir gan aštrūs kampai. Lyginant su S5, fokusas ne visada gerai sudirba.
0

kaimyns (ekspertas)   2015-01-25, 15:44:15  |  cituoti
e30 (2015-01-25, 14:05:19) rašė:
LLCOOLJ_W950i (2015-01-21, 22:41:30) rašė:
...
As taip pat esu pries visas pleveles, ekranas vienas is ispudingiausiu siai dienai, klijuojant pleveles ryskumas ir detalumas siek tiek mazeja, taciau yra kitas labai svarbus faktorius, kadangi gorilla glass sudarytas is labai stipriu rysiu jungianciu Kalio jonu, menkiausias ibrezimas ta stipru rysi griauna. tai reiskia, kad turint bent minimalu ibrezima, tikimybe, kad telefono ekranas suskils net ir nukritus is labai nedidelio aukscio padideja kelis kartus.
Savo nouta esu numetes kokius 10-15 kartu. Jei ne man labai patinkantis protective cover +, manau viena karta bent jau buciau keites duzusi ekrana:)
0

e30   2015-01-25, 14:05:19  |  cituoti
LLCOOLJ_W950i (2015-01-21, 22:41:30) rašė:
Mano nuomone tokia, kad aparatas man tarnauja, o ne as jam. Tad as ne vienam savo aparatui neklijavau pleveliu ir nekisau i dekla. Juk keli nereiksmingi ibrezimai nieko nepakeis. Yra ekrano draudimas, bent jau as turiu. Kitas dalykas nesinoretu bent man deti note4 i dekliuka, puikiai atrodantis smartas ir rankoje puikiai gulintis, nera baimes ismesti...ko nepasakyciau apie paneles one m8.
As taip pat esu pries visas pleveles, ekranas vienas is ispudingiausiu siai dienai, klijuojant pleveles ryskumas ir detalumas siek tiek mazeja, taciau yra kitas labai svarbus faktorius, kadangi gorilla glass sudarytas is labai stipriu rysiu jungianciu Kalio jonu, menkiausias ibrezimas ta stipru rysi griauna. tai reiskia, kad turint bent minimalu ibrezima, tikimybe, kad telefono ekranas suskils net ir nukritus is labai nedidelio aukscio padideja kelis kartus.
0

LLCOOLJ_W950i (ekspertas)   2015-01-21, 22:41:30  |  cituoti
Mano nuomone tokia, kad aparatas man tarnauja, o ne as jam. Tad as ne vienam savo aparatui neklijavau pleveliu ir nekisau i dekla. Juk keli nereiksmingi ibrezimai nieko nepakeis. Yra ekrano draudimas, bent jau as turiu. Kitas dalykas nesinoretu bent man deti note4 i dekliuka, puikiai atrodantis smartas ir rankoje puikiai gulintis, nera baimes ismesti...ko nepasakyciau apie paneles one m8.
0

arunnass (ekspertas)   2015-01-21, 17:49:22  |  cituoti
:) (Svečias) (2015-01-21, 17:32:29) rašė:
Ka jus darot su tais ekranasi, kad jum braizosi ? PAs mane nei vieno ibrezimo ant ekrano, naudoju jau kelis menesius. An NOTE 3 per ilga laika irgi pora nereiksmingu ibrezimu buvo. Tas 100 lt skirtumas kada nors telefona pardavinejant juk nera reiskmingi. Na, ka ka nori, tas ta daro, bet man nieks nesibraizo. Pagaliau samsung sukure telefona, kurio nesinori det i dekla, nes jis grazus ir malonus.
Dar ir nuo darbo pobudzio ir aplinkos priklauso kur naudoji. Su patirtimi ta savisauga ateina.
0

:) (Svečias)   2015-01-21, 17:32:29  |  cituoti
Ka jus darot su tais ekranasi, kad jum braizosi ? PAs mane nei vieno ibrezimo ant ekrano, naudoju jau kelis menesius. An NOTE 3 per ilga laika irgi pora nereiksmingu ibrezimu buvo. Tas 100 lt skirtumas kada nors telefona pardavinejant juk nera reiskmingi. Na, ka ka nori, tas ta daro, bet man nieks nesibraizo. Pagaliau samsung sukure telefona, kurio nesinori det i dekla, nes jis grazus ir malonus.
0

arunnass (ekspertas)   2015-01-21, 17:31:44  |  cituoti
artorelis (2015-01-21, 15:46:47) rašė:
Ninjakiwi (2015-01-21, 14:57:08) rašė:
...
Jeigu jau kalba eina apie plėveles tai kaip tyčia straipsniukas apie kiečiausias screen protectors for Samsung Galaxy Note 4. ☺

10 premium screen protectors for the Samsung Galaxy Note 4

-------------------
Asmeniškai tai aš griežtai PRIEŠ visokias plėvėles ir dėklus. Kam fainą ir dalinai kompaktišką telą (kaip su tokio dydžio ekranu) grūsti į dėklą, mauti plėves kažkokias. Kol kas per 2 mėnesius su Note 3 neturiu nei vieno brūkšnio ant ekrano. O su Note 2 turėjau jų bet jie tikrai nereikšmingi ir matydavosi tik žiūrint prieš šviesą ir dar tam tikru kampu pavertus smartą. 😊
Siaip gera plevele apsaugo nuo ekrano duzio. 0,3 mm jau patikima. Antras dalykas gera plevele visiskai nerenka pirstu antspaudu. Naudojimui ji visiskai netrukdo. Klijavimas ypatingai paprastas.
Kartais telefonas gali ir isslysti. Neblogai tai realizuota oneplus one. Galine nugarele svelni bet svytrinio pavirsiumi. Rankose laikosi puikiai.
Nebloga saveika ir su minkstais baldais. Praktiskai vertikaliai zemyn gali ant sofos nugareles padeti. Ir nuo porankio neisslys.Sukimba. Dazniausiai ant porankio ir guli pas mane.
0

artorelis   2015-01-21, 15:46:47  |  cituoti
Ninjakiwi (2015-01-21, 14:57:08) rašė:
DIedas (Svečias) (2015-01-19, 23:43:37) rašė:
...
aš kaip tik neisivaizduoju kaip galima be plevelės naudoti toki brangų įrenginį, temper glass užsidėjus daug maloniau liečiasi ir nelieka pirštų anspaudų, ka jau bekalbėt apie apsaugą. O tie griozdiški dėkliukai tik juoką kelia.
Jeigu jau kalba eina apie plėveles tai kaip tyčia straipsniukas apie kiečiausias screen protectors for Samsung Galaxy Note 4. ☺

10 premium screen protectors for the Samsung Galaxy Note 4

-------------------
Asmeniškai tai aš griežtai PRIEŠ visokias plėvėles ir dėklus. Kam fainą ir dalinai kompaktišką telą (kaip su tokio dydžio ekranu) grūsti į dėklą, mauti plėves kažkokias. Kol kas per 2 mėnesius su Note 3 neturiu nei vieno brūkšnio ant ekrano. O su Note 2 turėjau jų bet jie tikrai nereikšmingi ir matydavosi tik žiūrint prieš šviesą ir dar tam tikru kampu pavertus smartą. 😊
3

Ninjakiwi (pažengęs)   2015-01-21, 14:57:08  |  cituoti
DIedas (Svečias) (2015-01-19, 23:43:37) rašė:
As tai nesuprantu fetisistu dedanciu visokias apsaugas ant telefono ekrano. As kiek bandziau, ilgiau savaites neistveriau. Ir nemalonu liest ta ekrana, pirstas tolygiai neina, ir tam tikrais atvejais net spalvas iskraipo. Naudojau note 2 metus be jokiu deklu, buvo ibrezimu smulkiu, bet jie absoliuciai niekam netrukde. O dabar detis kazkokias cielkas ant telefono. Nusipirkau UAG ant N4 ir to uztenka.
aš kaip tik neisivaizduoju kaip galima be plevelės naudoti toki brangų įrenginį, temper glass užsidėjus daug maloniau liečiasi ir nelieka pirštų anspaudų, ka jau bekalbėt apie apsaugą. O tie griozdiški dėkliukai tik juoką kelia.
0

mara2   2015-01-21, 14:40:58  |  cituoti
Ko tu nesupranti? kas nori tas ir uzsideda plevele. nes ekranas tikrai braizosi o paskui jei kada sumastys parduoti tai neprikips niekas prie ekrano. o tavo jau bus subraizytas ir kaina bus mazesne :P
DIedas (Svečias) (2015-01-19, 23:43:37) rašė:
As tai nesuprantu fetisistu dedanciu visokias apsaugas ant telefono ekrano. As kiek bandziau, ilgiau savaites neistveriau. Ir nemalonu liest ta ekrana, pirstas tolygiai neina, ir tam tikrais atvejais net spalvas iskraipo. Naudojau note 2 metus be jokiu deklu, buvo ibrezimu smulkiu, bet jie absoliuciai niekam netrukde. O dabar detis kazkokias cielkas ant telefono. Nusipirkau UAG ant N4 ir to uztenka.
0

ernazs   2015-01-20, 12:04:41  |  cituoti
nu joa kaina 1950 butu ideali as tikiuosi kad ji greitu metu dar atpigs :)
1

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|17|...|31|32|33|34|35|...|48|...|64|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.






802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .



4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .