Forumas
Forumas » Mobilieji telefonai » Samsung » Samsung N910S Galaxy Note 4  + Rašyti žinutę
Samsung N910S Galaxy Note 4
Pradžioje rodomi: seniausi | naujausi

Puslapiai: |1|...|5|6|7|8|9|...|16|...|32|...|48|...|64|

 
mindosas (ekspertas)   2016-03-22, 18:30:34  |  cituoti
Pritariu, alpha tikrai geriau už se.
0

baneris_ml (veteranas)   2016-03-22, 18:21:20  |  cituoti
aru_comments (2016-03-22, 12:49:58) rašė:
baneris_ml (2016-03-22, 12:34:43) rašė:
...
Per akis dar porai metu sio note 4 modelio. Tikrai ji buciau pirkes jei man ne dydis. Butent apie si modeli galvojau N910C.
Samsung s5 pradejo gauti atnaujinima i 6.0.1 marshmallow. Kol kas tik Pietu Koreja. Paskui ir kiti regionai. Neuztruks. Bus gautos visos pagrindines funkcijos marshmallow.

Pagalvoju ir apie iphone 5se modeli. Dydis butu idealus. Kuo maziau varvinsiu akis su telefonu ekranais tuo geriau . Prioritetas patogumas skambinimui. Siek tiek minimaliai pramogai spaudos
Geriau paimsiu namams tableta 9.6 colio. Nes kitaip isvarves akys. Pamazu reikia uzbaigti.
Dėl IPhone se naujo, geležis gera nieko nesakau, gauni visa jų ekosistemą + garantiją ir ilgi metai atnaujinimų, bet 4.0 inches (~60.8% screen-to-body ratio) ekranas, korpusas žiauriai didelis tokiam ekranui 123.8 x 58.6 x 7.6 mm.
Tavo Alpha geriau išnaudotas ir dydis nesikandžioja 132.4 x 65.5 x 6.7 mm 4.7 inches (~70.2% screen-to-body ratio).
N910F respects man patiko, kai mačiau testo metu, kaip abu N910F ir N910C tvarkėsi su grafika.
0

remyga (Svečias)   2016-03-22, 17:49:36  |  cituoti
BELEKASBELEKAM (2016-03-22, 15:32:05) rašė:
Apie naujo telefo svajones,tai as isivaizduoju ko noreciau.
Praktiskai Note 4 uztenka ir to ekrano,ir greicio,ir pokalbiu kokybe gera.Butu gerai kad kamera filmuojant dar geriau stabilizuotu vaizda ir kad fotografuojant butu truputi geresnis kameros darbas prie silpno apsvietimo.Taciau yra gerai ir baisu kad benorint idealo,nebutu blogiau. Tarkime turejau S6 ir tiesiog buvau apakes ant kiek gera kamera.Taciau po poros savaicu pastebejau kad kamera momentais nieko verta pries note 4 ir telefa kaip mat pardaviau.Problema tame,kad samsungas atsizvelge i vartotoju prasymus ir padare platesni kameros matymo kampa.Stai cia slypi velnias- nera nei pigu nei paprasta padaryti platu objektyva,toki kad vaizdo sonai ir kampai nebutu iskraipomi geometriskai.Tai va neziurint i visus programinius koregavimus,vistiek pas note iskraipymu vaizde yra zymiai maziau.Todel as primeciau kad geriau jau maziau jautrumo sviesai,bet geriau jau as turesiu TEISINGESNE kamera.
Taigi,jeigu butu imanoma neprarandant kokybes gauti kamera su platesniu objektyvu ,tai noreciau.
O labiausiai uz viska noreciau kad mano naujas telefas turetu zymiai plonesni korpusa nei Note 4( pvz kad su originaliu flip deklu storis butu kokie max 8 mm) ir kad NIEKADA nereiktu krauti batarkes dukart dienoje( o man taip atsitinka daznai jeigu prireikia daug dirbti su elektroniniu pastu).
Tai tiek.
Linkiu visiems geru telefonu :)
Nu 35€ chebra ir NIEKADA nekrauni batarkės dukart dienoje. Tiesiog pasikeiti ją, batarkę, į kitą ir ramus (2min darbas). Mobili užsisakyk ir pasiimsi. Kam jus iš musės padarot dramblį?

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss/276-5949447-7089133?url=search-alias%3Daps&field-keywords=Spare+Battery+kit+for+Samsung+Galaxy+Note+4

http://www.amazon.co.uk/Samsung-Extra-Battery-Galaxy-Note/dp/B00NQG2XNC/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1458661439&sr=8-2&keywords=Spare+Battery+kit+for+Samsung+Galaxy+Note+4
0

BELEKASBELEKAM   2016-03-22, 15:32:05  |  cituoti
Apie naujo telefo svajones,tai as isivaizduoju ko noreciau.
Praktiskai Note 4 uztenka ir to ekrano,ir greicio,ir pokalbiu kokybe gera.Butu gerai kad kamera filmuojant dar geriau stabilizuotu vaizda ir kad fotografuojant butu truputi geresnis kameros darbas prie silpno apsvietimo.Taciau yra gerai ir baisu kad benorint idealo,nebutu blogiau. Tarkime turejau S6 ir tiesiog buvau apakes ant kiek gera kamera.Taciau po poros savaicu pastebejau kad kamera momentais nieko verta pries note 4 ir telefa kaip mat pardaviau.Problema tame,kad samsungas atsizvelge i vartotoju prasymus ir padare platesni kameros matymo kampa.Stai cia slypi velnias- nera nei pigu nei paprasta padaryti platu objektyva,toki kad vaizdo sonai ir kampai nebutu iskraipomi geometriskai.Tai va neziurint i visus programinius koregavimus,vistiek pas note iskraipymu vaizde yra zymiai maziau.Todel as primeciau kad geriau jau maziau jautrumo sviesai,bet geriau jau as turesiu TEISINGESNE kamera.
Taigi,jeigu butu imanoma neprarandant kokybes gauti kamera su platesniu objektyvu ,tai noreciau.
O labiausiai uz viska noreciau kad mano naujas telefas turetu zymiai plonesni korpusa nei Note 4( pvz kad su originaliu flip deklu storis butu kokie max 8 mm) ir kad NIEKADA nereiktu krauti batarkes dukart dienoje( o man taip atsitinka daznai jeigu prireikia daug dirbti su elektroniniu pastu).
Tai tiek.
Linkiu visiems geru telefonu :)
0

BELEKASBELEKAM   2016-03-22, 15:16:49  |  cituoti
Mano yra 910F. Paziurejau kad moderatorius isirases BAL ,tai ir as uzsimaniau.Juolab kad pas mane NEE buvo spalio menesio.o BAL JAU KUR KAS NAUJESNIS- kovo 1( kitur raso kad vasario 29 ,bet cia ne esme).
Na man kas pasikeite,tai kad Bites 4G tikrai tapo greitas. Gal cia koks sutapimas,bet tikrai pagerejo 4G rysio stiprumas ir atitinkamai greitis.Tiesiog pirmas paleidimas po perrasymo ir tik kad rove,tai tik vos spejau laikytis :)
Ir pagreitejo siek tiek pirsto skaneris- dabar ji galima perbraukti greitai,nespaudziant nei kiek ir neatidziai uzdejus pirsta.
Daugiau nieko nepastebejau.Del bendro sistemos greicio sunku ka pasakyti,kol "softo dukemis neapsivelia sistema".
0

aru_comments   2016-03-22, 12:49:58  |  cituoti
baneris_ml (2016-03-22, 12:34:43) rašė:
Atsinaujino Antutu v6.1.1, tikrinau N910F ir mano kolegos N910C.
Grafiškai aiškai matomai geriau tvarkėsi N910F.

N910F surinko 75962 taškus.

https://drive.google.com/file/d/0B82bsi1pqf09YjNydjJpYm0wM3c/view?usp=docslist_api

https://drive.google.com/file/d/0B82bsi1pqf09Tks0dm1fRnN1Szg/view?usp=docslist_api

N910C surinko 67033 taškus.

https://drive.google.com/file/d/0B82bsi1pqf09MGdXNy1BVnl3dHc/view?usp=docslist_api

Realiai N910F stipresnis žaidimams o N910C gal bus taupesnis baterijos atžvilgiu, aplamai abu geri.
Per akis dar porai metu sio note 4 modelio. Tikrai ji buciau pirkes jei man ne dydis. Butent apie si modeli galvojau N910C.
Samsung s5 pradejo gauti atnaujinima i 6.0.1 marshmallow. Kol kas tik Pietu Koreja. Paskui ir kiti regionai. Neuztruks. Bus gautos visos pagrindines funkcijos marshmallow.

Pagalvoju ir apie iphone 5se modeli. Dydis butu idealus. Kuo maziau varvinsiu akis su telefonu ekranais tuo geriau . Prioritetas patogumas skambinimui. Siek tiek minimaliai pramogai spaudos
Geriau paimsiu namams tableta 9.6 colio. Nes kitaip isvarves akys. Pamazu reikia uzbaigti.
0

baneris_ml (veteranas)   2016-03-22, 12:34:43  |  cituoti
Atsinaujino Antutu v6.1.1, tikrinau N910F ir mano kolegos N910C.
Grafiškai aiškai matomai geriau tvarkėsi N910F.

N910F surinko 75962 taškus.

https://drive.google.com/file/d/0B82bsi1pqf09YjNydjJpYm0wM3c/view?usp=docslist_api

https://drive.google.com/file/d/0B82bsi1pqf09Tks0dm1fRnN1Szg/view?usp=docslist_api

N910C surinko 67033 taškus.

https://drive.google.com/file/d/0B82bsi1pqf09MGdXNy1BVnl3dHc/view?usp=docslist_api

Realiai N910F stipresnis žaidimams o N910C gal bus taupesnis baterijos atžvilgiu, aplamai abu geri.
0

baneris_ml (veteranas)   2016-03-22, 06:48:50  |  cituoti
Kai įsigyjau buvo BTU rinkai, atstačiau gamyklinius po atstatymo darau vienodus veiksmus ir rašau vienodas programas. Per naktį nukrisdavo 5-6%. Matyt naujinant neteisingai ant viršaus su šiukšlėm buvo suveltas softas, jau galvojau baterijai negerai. Kaip rašiau žemiau įrašiau N910F BAL mūsų regiono švariai, kaip ir BTU tokio pat žymėjimo, bet perrašyta švariai ir per naktį nenukrito nei vienas procentas baterijos.

https://drive.google.com/file/d/0B82bsi1pqf09WG9aV21sX2F3UkU/view?usp=docslist_api

Jau seniau pastebėjau, per Kūrėjo pasirinktis stebint procesus, su 5.1, rodo procesą recentsactivity - atidaras miegančias programas ir jei pakeiti į savo wallpaperį meta aukštai procesą imagewallpapers, jei atjungi sinchronizacija paskyrų, daug resursų pradeda reikalauti google procesai. Tai 5.1 Android su TW softiniai niuansai, nes ir S6-am lygiai tas pats buvo.
0

baneris_ml (veteranas)   2016-03-21, 22:23:26  |  cituoti
baneris_ml (2016-03-21, 17:41:30) rašė:
SM-N910CZKESEB
SM-N910FZKEBAL siunčiuosi BAL, mūsų rinkai kaip supratau N910F modeliui, regionas spec. n/a :)
Įrašiau ir stovi CSC BAL leido aktyvuoti ekrano draudimą :D nors neturiu pirkimo dokumento. Žiūrėsiu kaip veikia oficialus mūsų rinkai Softas.
https://drive.google.com/file/d/0B82bsi1pqf09ZGlmblpXMmRfLTQ/view?usp=docslist_api
0

baneris_ml (veteranas)   2016-03-21, 17:41:30  |  cituoti
SM-N910CZKESEB
SM-N910FZKEBAL siunčiuosi BAL, mūsų rinkai kaip supratau N910F modeliui, regionas spec. n/a :)
0

aru_comments   2016-03-20, 14:48:13  |  cituoti
baneris_ml (2016-03-20, 12:58:31) rašė:
aru_comments (2016-03-20, 12:48:29) rašė:
...
Bandau tą Tabu dydžio nepatogumą, apeiti tuo, kad jo negaila ir jis nėra toks svarbus ir aukštinamas bei garbinamas. Uždėjau stiklą ir permatomą gumą ir sėsiuos kartu galinėje kišenėje ir neniošiosiu jo kaip kiaušinio, žiūrėsiu kas gausis :D
Ragelis patogesnis Alpha, aš kai daugiau pranaršau nei praskambinu, kaip ir Note tinkamesnis man, bet buvo nepatogu nešiotis ir saugoti anksčiau, ypač vasara kompleksų ir fizinių nepatogumų atsirasdavo :) pažiūrėsiu kas iš to išeis realiai, laikas nestovi ir aš keičiuosi.
Tai ir man tas patinka. Numeciau ant smarto plastikines nugaros kazkur ir nelauzau sau galvos. Atidaviau draugu vaikams zaisti.. ir nepergyvenu. Viena akim nestebiu..I dzinsu kisene isimetei ir ramu. Susbraize nugara , nupirkai, pakeitei ir toliau naudoji. Baterija nusedo , kta imetei. Plius zinau ir ekranai lengvai keiciami . Nereikia tarnauti daiktui. O ten su naujais flagmanais kitaip neiseina. Ir nesioji kaip kiausini. Jei taip, tada nafig :)
0

aru_comments   2016-03-20, 13:06:22  |  cituoti
baneris_ml (2016-03-20, 12:58:31) rašė:
aru_comments (2016-03-20, 12:48:29) rašė:
...
Bandau tą Tabu dydžio nepatogumą, apeiti tuo, kad jo negaila ir jis nėra toks svarbus ir aukštinamas bei garbinamas. Uždėjau stiklą ir permatomą gumą ir sėsiuos kartu galinėje kišenėje ir neniošiosiu jo kaip kiaušinio, žiūrėsiu kas gausis :D
Ragelis patogesnis Alpha, aš kai daugiau pranaršau nei praskambinu, kaip ir Note tinkamesnis man, bet buvo nepatogu nešiotis ir saugoti anksčiau, ypač vasara kompleksų ir fizinių nepatogumų atsirasdavo :) pažiūrėsiu kas iš to išeis realiai, laikas nestovi ir aš keičiuosi.
Kaip kiausinio man patiko :)
0

aru_comments   2016-03-20, 13:02:41  |  cituoti
baneris_ml (2016-03-20, 12:58:31) rašė:
aru_comments (2016-03-20, 12:48:29) rašė:
...
Bandau tą Tabu dydžio nepatogumą, apeiti tuo, kad jo negaila ir jis nėra toks svarbus ir aukštinamas bei garbinamas. Uždėjau stiklą ir permatomą gumą ir sėsiuos kartu galinėje kišenėje ir neniošiosiu jo kaip kiaušinio, žiūrėsiu kas gausis :D
Ragelis patogesnis Alpha, aš kai daugiau pranaršau nei praskambinu, kaip ir Note tinkamesnis man, bet buvo nepatogu nešiotis ir saugoti anksčiau, ypač vasara kompleksų ir fizinių nepatogumų atsirasdavo :) pažiūrėsiu kas iš to išeis realiai, laikas nestovi ir aš keičiuosi.
Man ir nexus 5 X per didelis. Ciupinetas ne karta. Kaina gera. Kol kas pakibau. Padidintos talpos visada turiu taseje. Ikrauta 100%. Jei koks extreme nenumatytas. Karta teko gal 02.30 h kviesti taksa savaitgali. Valanda nieko negalejau rasti su e -programele. Per diena likutis buvo gal 2%...Iskroviau batarke. 5S seniai nuduses. Jis ir nenaudojamas energija meta. O cia turiu kita..ir ji 100% ikrauta. Kuris laikas ir taxas prie duru klubo. Uberi nakti issikviesti savaitgali praktiskai nera sansu. Istryniau programele daugiau neprasidesiu.
0

baneris_ml (veteranas)   2016-03-20, 12:58:31  |  cituoti
aru_comments (2016-03-20, 12:48:29) rašė:
baneris_ml (2016-03-20, 12:37:25) rašė:
...
Note 4 geris. Vienas is mano favoritu. Galeciau paimti be problemu. Galvojau daug kart. Negaliu jo tureti del dydzio kol kas. Darbe ir ne tik man skambinimui daug patogiau mazesnis.
Bandau tą Tabu dydžio nepatogumą, apeiti tuo, kad jo negaila ir jis nėra toks svarbus ir aukštinamas bei garbinamas. Uždėjau stiklą ir permatomą gumą ir sėsiuos kartu galinėje kišenėje ir neniošiosiu jo kaip kiaušinio, žiūrėsiu kas gausis :D
Ragelis patogesnis Alpha, aš kai daugiau pranaršau nei praskambinu, kaip ir Note tinkamesnis man, bet buvo nepatogu nešiotis ir saugoti anksčiau, ypač vasara kompleksų ir fizinių nepatogumų atsirasdavo :) pažiūrėsiu kas iš to išeis realiai, laikas nestovi ir aš keičiuosi.
0

aru_comments   2016-03-20, 12:48:29  |  cituoti
baneris_ml (2016-03-20, 12:37:25) rašė:
aru_comments (2016-03-20, 12:24:37) rašė:
...
Mano BTU regionas, galvojau testine preview 6.0 pasileisti, dar palauksiu oficialaus normalaus 6.0.1 :)
Realiai dar džiaugiuosi, kad gavau už 220 eu šį N910F, gaila po Alpha sunkus, jaučiasi kišenėje, bandysiu vėl priprasti, tikrai taip nereikės saugoti, kaip anksčiau nupirkus už 340 eu ar net perkant naują.
Alpha atrodo per mažas, kai N4 naudoju, žodžiu ir šuo kariamas pripranta. :D

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-N910F
Note 4 geris. Vienas is mano favoritu. Galeciau paimti be problemu. Galvojau daug kart. Puikus korpusas. Negaliu jo tureti del dydzio kol kas. Darbe ir ne tik man skambinimui daug patogiau mazesnis.
0

baneris_ml (veteranas)   2016-03-20, 12:37:25  |  cituoti
aru_comments (2016-03-20, 12:24:37) rašė:
baneris_ml (2016-03-20, 11:59:25) rašė:
...
Note 4 lyg negaves marshmallow?
Mano BTU regionas, galvojau testine preview 6.0 pasileisti, dar palauksiu oficialaus normalaus 6.0.1 :)
Realiai dar džiaugiuosi, kad gavau už 220 eu šį N910F, gaila po Alpha sunkus, jaučiasi kišenėje, bandysiu vėl priprasti, tikrai taip nereikės saugoti, kaip anksčiau nupirkus už 340 eu ar net perkant naują.
Alpha atrodo per mažas, kai N4 naudoju, žodžiu ir šuo kariamas pripranta. :D

http://live.samsung-updates.com/index.php?device=SM-N910F
0

aru_comments   2016-03-20, 12:24:37  |  cituoti
baneris_ml (2016-03-20, 11:59:25) rašė:
Note4 N910F jau Antutu tik 13-toje vietoje, kai dar prieš metus dalinos su MX4 MTK pirmom pozicijom.

Antutu 66564

https://drive.google.com/file/d/0B82bsi1pqf09M21zVjhjTjBlT2s/view?usp=docslist_api
Note 4 lyg negaves marshmallow?
0

baneris_ml (veteranas)   2016-03-20, 11:59:25  |  cituoti
Note4 N910F jau Antutu tik 13-toje vietoje, kai dar prieš metus dalinos su MX4 MTK pirmom pozicijom.

Antutu 66564

https://drive.google.com/file/d/0B82bsi1pqf09M21zVjhjTjBlT2s/view?usp=docslist_api
0

baneris_ml (veteranas)   2016-03-20, 11:10:12  |  cituoti
Naudoju antra diena N910F su Qualcomm, testuoju bateriją softą. Prieš tai kelis tūrėjau N910C Exynos, parašysiu plius minus kas kaip vėliau. Dirba aplamai gerai, kamera atsirado vietoje 4x digital zoom video, 8x kaip S6 serijoje. Bijojau dėl baterijos, dabar bandau 2h ekrano laiko, naršymas su Chrome ir 74% like. 2.7 Ghz dažnis gali būti ne toks taupus, parašysiu vėliau kai apibendrinsiu.
0

algiuxx   2016-03-17, 15:39:33  |  cituoti
Robertas (Svečias) (2016-03-17, 13:21:57) rašė:
Sveiki. Ar niekam nera problemu su pokalbiu kokybe? Jau ne pirma manesi kaip pasnekovams mano balsas vis dingsta, tolstas, trukcioja. Tai pasireiskia kiekviename skambutyje, tik nevisuomet iskarto, ir neistysai. Pasnekovus as pats girdziu be trugdziu.
man tas pats irgi buvo.perjungiau is 4G i 3G ir viskas susitvarke.
0

+ Rašyti žinutę

Puslapiai: |1|...|5|6|7|8|9|...|16|...|32|...|48|...|64|


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .