Samsung Galaxy Buds FE (2023-10-10)

Rasa
Samsung Galaxy Buds FE (Fan Edition) yra ausinių rinkinys, kuris buvo išleistas, siekiant suteikti puikų garso ir patogumo patirtį visiems Samsung Galaxy mylėtojams. Šios ausinės yra populiarios dėl savo aukštos kokybės garso ir daugelio patogumų, kurie padaro jas puikiu pasirinkimu kasdieniam muzikos klausymui ir skambučiams.

Pagrindinės savybės:

Aukštos kokybės garsas: Samsung Galaxy Buds FE siūlo puikų garso kokybę su aiškiais aukščiais ir giliais žemais dažniais, užtikrinant aukštos kokybės muzikos klausymą.

Trukmė ir greitas įkrovimas: Baterija yra pakankamai ilga, kad galėtumėte klausyti muzikos iki 6 valandų vienu įkrovimu. Be to, dėl įkrovimo dėžutės jas galima įkrauti dar kartą ir taip pasiekti iki 20 valandų klausymo trukmės.

Puikus derinys su Galaxy įrenginiais: Buds FE lengvai jungiasi su Samsung Galaxy telefonais ir planšetiniais, todėl galite greitai pereiti nuo skambučių prie muzikos klausymo ir atgal.

Ergonominis dizainas: Ausinės yra lengvos ir turi ergonominį dizainą, todėl jas patogu nešioti visą dieną. Joms taip pat pridedami įvairūs dydžio ausinių antgaliukai, kad jos geriau prisitaikytų prie jūsų ausų formos.

Valdymo jutikliai: Ant ausinių yra įmontuoti jutikliai, leidžiantys greitai valdyti muzikos atkūrimą, priimti skambučius ir aktyvuoti virtualų asistentą.

Atsparumas vandeniui ir dulkėms: Šios ausinės turi IPX2 atsparumo vandeniui ir dulkėms reitingą, todėl jas galite naudoti sporto metu arba lietingais dienomis be jokios rūpesčių.

Galaxy Wearable aplikacija: Galite pritaikyti ausines ir kontroliuoti jų funkcijas naudodami Galaxy Wearable mobiliosios aplikacijos pagalbą.

Samsung Galaxy Buds FE yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori aukštos kokybės belaidžių ausinių su daugybe funkcijų ir derinimu su Galaxy ekosistema. Šios ausinės gali būti naudojamos muzikos klausymui, skambučiams ir netgi virtualiam asistentui pasikviesti, suteikiant visapusišką naudojimo patirtį.
Pasidalinkite nuoroda: | Daugiau...

Vertinti ir komentuoti gali tik registruoti lankytojai.


Archyvas »


Mobili.lt naujienos

Pristatome Xiaomi 14 Ultra! (0)

Patirkite beprecedentę galios, našumo ir stiliaus kombinaciją su šiuo naujuoju Xiaomi 14 Ultra. Nu nuo greitųjų procesorių iki stulbinančių vaizdų, tai yra pats geriausias jūsų skaitmeninio gyvenimo draugas.
🎁 𝐘𝐩𝐚𝐭𝐢𝐧𝐠𝐚 𝐝𝐨𝐯𝐚𝐧𝐚: Perkant Xiaomi 14 Ultra, gausite DOVANŲ Xiaomi A Pro 55 televizorių!
#Xiaomi14Ultra #Akcija #XiaomiTV

2024-04-13

Plačiau »

Galaxy AI jau čia! (0)

Skubame pranešti! Galaxy AI išplečia savo ribas ir įsilieja į Samsung modelius: S23 seriją, S23 FE, Flip5/Fold5 ir Tab S9 seriją. Būkite su mumis šių technologijų evoliucijos viršūnėje! 🚀 #GalaxyAI #Samsung #Naujovės

2024-04-04

Plačiau »

Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! (0)

📱✨ Pasinaudokite šia puikia galimybe! 🎁
Pirkite Galaxy A55 5G arba Galaxy A35 5G telefoną ir gaukite sportinę Galaxy Fit3 apyrankę dovanų! 🤗
#GalaxyA55 #GalaxyA35 #GalaxyFit3 #naujienos
Pasiūlymas salonuose bei internete www.mobili.lt

2024-03-21

Plačiau »

Samsung Galaxy Fit3 (0)

🌟 Pristatome naujiena! 🌟
Galaxy Fit3 laikrodis už tik 69€! 💫

2024-02-23

Plačiau »

Pristatome naujausiąjį Samsung S24 išmanųjį! (0)

Naujoji Samsung S24 serija - žingsnis į ateitį! 🚀 Išskirtinės inovacijos, užtikrintas galingumas ir nepriekaištingas stilius - viskas viename telefone! 📱💫 Atrask technologijų viršūnes su Samsung S24! #SamsungS24 #Inovacijos #Technologijos

2024-01-19

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2024. Visos teisės saugomos.