Samsung Galaxy Buds FE (2023-10-10)

Rasa
Samsung Galaxy Buds FE (Fan Edition) yra ausinių rinkinys, kuris buvo išleistas, siekiant suteikti puikų garso ir patogumo patirtį visiems Samsung Galaxy mylėtojams. Šios ausinės yra populiarios dėl savo aukštos kokybės garso ir daugelio patogumų, kurie padaro jas puikiu pasirinkimu kasdieniam muzikos klausymui ir skambučiams.

Pagrindinės savybės:

Aukštos kokybės garsas: Samsung Galaxy Buds FE siūlo puikų garso kokybę su aiškiais aukščiais ir giliais žemais dažniais, užtikrinant aukštos kokybės muzikos klausymą.

Trukmė ir greitas įkrovimas: Baterija yra pakankamai ilga, kad galėtumėte klausyti muzikos iki 6 valandų vienu įkrovimu. Be to, dėl įkrovimo dėžutės jas galima įkrauti dar kartą ir taip pasiekti iki 20 valandų klausymo trukmės.

Puikus derinys su Galaxy įrenginiais: Buds FE lengvai jungiasi su Samsung Galaxy telefonais ir planšetiniais, todėl galite greitai pereiti nuo skambučių prie muzikos klausymo ir atgal.

Ergonominis dizainas: Ausinės yra lengvos ir turi ergonominį dizainą, todėl jas patogu nešioti visą dieną. Joms taip pat pridedami įvairūs dydžio ausinių antgaliukai, kad jos geriau prisitaikytų prie jūsų ausų formos.

Valdymo jutikliai: Ant ausinių yra įmontuoti jutikliai, leidžiantys greitai valdyti muzikos atkūrimą, priimti skambučius ir aktyvuoti virtualų asistentą.

Atsparumas vandeniui ir dulkėms: Šios ausinės turi IPX2 atsparumo vandeniui ir dulkėms reitingą, todėl jas galite naudoti sporto metu arba lietingais dienomis be jokios rūpesčių.

Galaxy Wearable aplikacija: Galite pritaikyti ausines ir kontroliuoti jų funkcijas naudodami Galaxy Wearable mobiliosios aplikacijos pagalbą.

Samsung Galaxy Buds FE yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori aukštos kokybės belaidžių ausinių su daugybe funkcijų ir derinimu su Galaxy ekosistema. Šios ausinės gali būti naudojamos muzikos klausymui, skambučiams ir netgi virtualiam asistentui pasikviesti, suteikiant visapusišką naudojimo patirtį.
Pasidalinkite nuoroda: | Daugiau...

Vertinti ir komentuoti gali tik registruoti lankytojai.


Archyvas »


Apklausa
Kokiu mob. telefonu dabar naudojatės? (4)
 

Visos apklausos »

Mobili.lt naujienos

Garsas kaip Niekada Anksčiau! Galaxy Buds2 - Tavo Muzikos Partneris! (0)

2023-11-21

Plačiau »

Patirk Įspūdingą Vaizdą su Samsung 23+ (0)

Pasinerti į neįtikėtiną vaizdo patirtį su Samsung 23+!
Šis puikus ekranas su 6.6 colių įstrižainės plotu siūlo aukštą raišką ir ryškius spalvų atspalvius. Išskirk savo turinį, būk žingsniu priekyje su Samsung technologijomis!

2023-11-16

Plačiau »

Samsung Flip 5 – Patirk Naują Lygį Audio Kokybėje! (0)

Samsung Flip 5 – tai naujausia žodžio "aukščiau" prasmė! Su kristalingu garsu ir moderniu dizainu, Flip 5 tavo muzikos patirtis taps neprilygstama. Nenuleisk garso lygio ir suteik sau galimybę pasinerti į garsų pasaulį su Flip 5. Patikrink šiandien!

2023-11-13

Plačiau »

Samsung Galaxy Buds FE (0)

Perkant Galaxy Buds FE, gaunate 10.000mAh Battery Pack - DOVANŲ!

2023-10-10

Plačiau »

SAMSUNG Galaxy Fold5 prekyboje! (0)

Galaxy Fold5 kompiuterio galia jūsų kišenėje.
Telefonas su išties dideliu ekranu leis jaustis kaip kino teatre. Tai gali būti puiki žaidimų konsolė arba kelių ekranų darbinis įrankis leidžiantis atlikti daug darbų vienu metu. Įrenginys pasižymi galinga, aukščiausio lygio kamera. Telefonas sulenkiamas, kad lengvai tilptų jūsų rankose.

2023-08-02

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2023. Visos teisės saugomos.