»

Asus Zenfone 2 - o tiksliau ZE551ML (2016-01-30), 5

Aismantas

asus.jpgTaivano kompanija Asus daugelis žino dėl jų gaminamų nešiojamų ir planšetinių kompiuterių. Tačiau to šiai kompanijai buvo per mažai. Todėl Asus su griausmu nusprendė 2014 m. įsilieti ir į išmaniųjų telefonų rinka pristatydami Zenfone seriją.  Ambicijos jų tikrai didelės - įsilieti į daugumos pasaulio šalių rinkas ir per metus parduoti virš 30 mln. vienetų išmaniųjų telefonų. Būtent dėl tokių ambicijų mūsų vitrinas pasiekė pakankamai platus modelių pasirinkimas. Keistas Asus kompanijos sprendimas buvo visus šiuos modelius pavadinti Zenfone 2. Kiek daugiau aiškumo čia įneša papildomas žodelis kaip Selfie, Lazer ir Go. Tačiau to paties Zenfone 2 modelio yra ne viena ir net ne trys variacijos. Pagrindinės šio modelio versijos skiriasi ekrano įstrižaine, o kiti skirtumai apima procesorius, vidinę ir RAM atmintis. Šioje apžvalgoje pristatysime ir apžvelgsime patį didžiausią ir galingiausią Zenfone 2 šeimos narį kodiniu pavadinimu ZE551 ML.

TRUMPOS CHARAKTERISTIKOS

 • Keturių dažnių GSM/GPRS/EDGE, 3G su HSPA, LTE Cat.4 palaikymas;
 • 2 SIM kortelių palaikymas;
 • 5.5" colio IPS, FullHD 1080p raiškos lietimui jautrus ekranas;
 • Corning® Gorilla® Glass 3 apsauginis stiklas;
 • Android 5.0 Lollipop operacinė sistema;
 • Keturių branduolių 64 bitų Intel® Atom™ Z3580 procesorius 2.3 GHz;
 • PowerVR G6430 grafinis procesorius;
 • 4 GB RAM operatyviosios atminties;
 • 32 GB vidinė atmintis; 
 • MicroSD kortelių palaikymas iki 128 GB   
 • 13 MP kamera su LED blykste, automatiniu fokusavimu ir 1080p video įrašymas;
 • MP priekinė kamera, 1080p video įrašymas;
 • Bluetooth 4.0
 • NFC;
 • Wi-Fi a/b/g/n/ac dviejų dažnių, Wi-Fi Direct ir DLNA;
 • GPS su A-GPS, GLONASS ir BEIDOU;
 • 3.5 mm audio jungtis;   
 • 3000 mAh Li-Ion akumuliatorius su greito įkrovimo palaikymu;

PAKUOTĖS TURINYS

Asus kompanija siekia pritraukti naujus klientus jau nuo žvilgsnio į pakuotę. Nors ši pakuotė ir yra ganėtinai didelė pagal šiuolaikines tendencijas (tai būdinga mažesniems Azijos gamintojams), tačiau ji yra ryški ir traukianti akį. Priekyje yra matomas didelis telefono atvaizdas, o kraštai yra tokios pat spalvos kaip ir viduje esantis telefonas. Viename krašte tai pat pavaizduotos pagrindinės telefono savybės. Telefonas taip pat yra supakuotas apsauginėje plastikinėje plėvelėje su užrašais apie telefono savybes. Viduje randame standartinius priedus:

 • buitinį įkroviklį;
 • microUSB laidą;
 • ausinukus su papildomais guminiais antgaliais;
 • vartotojo vadovą;

DSC_0003.JPG

Labiausiai mus dominantis priedas yra buitinis įkroviklis. Telefonas palaiko greito įkrovimo funkciją ir tam tikslui ir yra šis įkroviklis. Jis gali įkrauti telefoną 5-9 V įtampa ir tai reiškia, jog 60% akumuliatorių galima įkrauti per 40 min. Tai tikrai aktualu šiuolaikiniame greitu tempu judančiame pasaulyje. MicroUSB laidas yra standartinis, niekuo neišsiskiriantis ir bus naudojamas įkrovimui bei duomenų apsikeitimui. Ausinukai yra patogūs, minkštais kištukais, nesipainiojančiu plokščiu laidu su papildomais skirtingų dydžių galiukais.

 

DIZAINAS

Asus Zenfone 2 ZE551ML matmenys siekia 152.5 x 77.2 x 10.9 mm. Kitur galite rasti, jog telefono storis yra 3.9 mm, tačiau dėl išgaubtos galinės dalies toks storis yra tik ties telefono kraštais. Sveria šis telefonas 170 g. Tokie matmenys tikrai nėra gąsdinantys, nes telefonas turi tikrai didelį 5.5" colio ekraną.Kitų gamintojų telefonai su tokiu ekranu yra arba nežymiai didesni arba tokio pačio dydžio. Skirtumas tik tas, jog Asus Zenfone 2 valdymo mygtukai yra ne pačiame ekrane, o žemiau jo. Tai nesumažino ekrano matomo vaizdo dydžio ir mes turime tikrai 5.5" colio ekraną. 10.9 mm telefono storis gali iš pradžių gąsdinti pagal šiuolaikinius standartus, tačiau nepamirškime išgaubtos nugarėlės. Toks storis yra tik per vidurį storiausioje vietoje, vidutinis telefono storis išlieka mums priimtinose patogumo ribose. Kitas dalykas yra svoris. Tokio dydžio telefonui su plastikiniu korpusu tai yra kiek daugoka, tačiau diskomforto nesukelia. Toliau apžvelkime telefoną iš visų pusių detaliau.

asus.pngKaip jau buvo minėta, priekinėje telefono dalyje yra didelis 5.5" colio ekranas, o žemiau jo išsidėstę tradiciniai valdymo mygtukai - grįžimo, namų ir paskutinių naudotų programų. Puikus sprendimas įdiegti juos žemiau ekrano, nes nemažėja matomumo sritis ekrane. Žinoma rėmelis aplink ekraną galėtų būti ir kiek mažesnis, ypač žinant jog telefono šonai neturi jokių mygtukų, tačiau naudojimuisi tas didelės įtakos neturi. Aukščiau ekrano matome per vidurį išsidėsčiusį ausies garsiakalbį, o žemiau jo Asus logotipą. Dešinėje pusėje nuo garsiakalbio matome 5 MP priekinę kamerą ir paslėptą LED indikatorių. Kairėje pusėje nuo garsiakalbio galime įžiūrėti paslėptus artumo ir šviesos jutiklius. Tokį dizainą galima vadinti asketišku, nes čia matome viską padaryta paprastai ir neišsišokančiai.

 

Galinė telefono dalis įneša kiek daugiau gyvumo telefonui. Telefoną galima įsigyti norimos spalvos iš aukščiau jau matytos spalvų gamos. Nugarėlė yra plastikinė tačiau su šlifuoto metalo imitacija, dėl ko pirštų antspaudai šiam telefonui ne bėda. Jau minėjome, jog telefono šonai neturi mygtukų, todėl iškart į akis mums krenta ryškus, pailgas garso reguliavimo mygtukas. Tokia mygtukų vieta jau matyta LG telefonuose ir galima teigti kad ergonomiškai yra puikiai parinkta. Aukščiau mygtuko randame didelį kameros apsauginį lęšį. Kamera šiame telefone yra 13 MP ir dar aukščiau jos matome dvigubą LED blykstę. Žemiau garso mygtuko matome jau ženkliai didesnį Asus logotipą, o apatinėje dalyje į akis krentą plačios garsiakalbio grotelės. Tiesa pats garsiakalbis yra žymiai mažesnis, tokio dydžio grotelės yra tik dizaino elementas. Aukščiau garsiakalbio matome Zenfone užrašą ir Intel logotipą. Asus kompanija nusprendė pasigirti ir išsiskirti iš kitų gamintojų naudodama Intel kompanijos procesorius.

 

Telefono galinis dangtelis yra nuimamas ir po juo matome 2 microSIM ir microSD atminties kortelių lizdus. Akumuliatorius šiame telefone yra integruotas ir patys vartotojai jo pasikeisti galimybės neturės.

Telefono kraštai yra mažiausiai apkrautos dalys šiame modelyje. Dešinys ir kairys šonai yra visiškai tušti, tačiau apatinėje dalyje randame standartinį microUSB lizda ir pagrindinį mikrofoną, o viršutinėje - standartinį 3.5 mm ausinių lizdą, antrąjį mikrofoną ir įjungimo/išjungimo mygtuką. Tokia mygtuko vieta yra tikrai blogas pasirinkimas, daugelis kitų gamintojų tai jau išbandė ir atsisakė tokios mygtuko pozicijos. Tokio dydžio telefone paspausti šį mygtuką viena ranka yra tikras iššūkis. Tačiau Asus kompaniją įdiegė puikų valdymo sprendimą - tai yra LG telefonuose sutinkamas pabeldimo atrakinimas/užrakinimas. Su šia funkcija telefoną valdysite greitai ir lengvai ir visai pamiršite apie viršuje esantį mygtuką.

 

EKRANAS

Šioje apžvalgoje jau sužinojote, jog Asus Zenfone 2 turi 5.5" colio ekraną. Ekranas yra IPS tipo FullHD arba kitaip 1920x1080 raiškos. Taškų tankis šiame ekrane yra 403 pp ir tai yra ženkliai daugiau negu žmogau skiriama 300 ppi riba. Tam kad ekranas tarnautų ilgiau, jis yra padengtas Corning® Gorilla® Glass 3 apsauginiu stiklu. Dėka to ekranas greitai nesusibraižys ir bus atsparesnis dūžiams. Tiesa jis tampa ir kiek teplus ir imlus pirštų antspaudams, bet esame matę tikrai daug telefonų kurie tepasi dar labiau nei šis. Šis telefonas taip pat gali pasigirti, jog turi vieną didžiausių ekrano su rėmeliu santykiu - beveik 72 %. Tokiu rodikliu gali pasigirti tikrai ne kiekvienas gamintojas.

Untitled.png

Ekranas atkuria natūralias ir tikslias spalvas. Pats ekranas yra kiek tamsu, todėl šviesumo padalą norisi laikyti ties aukštesniąją riba. Dėl didelių atspindžių, kartais būna sunku naudotis telefonu ryškioje, tiesioginėje saulės šviesoje. Žiūrint kampu spalvos kiek patamsėja ir ekranas pradeda spindėti, tačiau vaizdas vistiek lieka suprantamas ir diskomforto tai nesukelia. Tiems kas mėgsta koreguoti ekrano spalvas patiks aplikacija "Prabangus" (keistas vertimas ar ne?). Su šia aplikacija galima pačiam keisti spalvų intensyvumą, balansą, temperatūrą ir t.t. Apibendrinant galima teigti, jog ekranas šiame telefone yra pakankamai geros kokybės, vienintelis trukdis yra blizgus ekrano paviršius.

AKUMULIATORIUS

batke.jpgAsus Zenfone 2 yra apginkluotas tikrai galingu 3000 mAh Li-Ion akumuliatoriumi. Tai yra ne didžiausias, bet pakankamas energijos kiekis telefonui su tokios įstrižainės ir raiškos ekranu. Gaila, jog jis nėra keičiamas, nors galinis dangtelis ir yra nuimamas. Telefonas palaiko greito įkrovimo funkciją, todėl net ir neturėdami daug laiko įkrovimams, galėsite nebijoti, jog telefonas išsikraus iki kitos galimybės jį įkrauti. Per 40 min telefoną galima įkrauti nuo 0 iki 60 %. Ir visgi akumuliatoriaus tarnavimo laikas priklauso nuo daugelio faktorių, todėl gamintojau jau ne visada rašo telefono budėjimo ir pokalbio trukmes. Daugiausiai energijos sunaudoja pats ekranas, dėl ko šiam telefonui 3000 mAh akumuliatorius yra kaip tik. Kitas faktorius yra 1 arba 2 SIM kortelių naudojimas. Trečias dalykas yra interneto naršymas. Keista tačiau naudojant standartinę Asus naršyklę, energijos sunaudojimas padidėja dvigubai lyginant su Chrome naršykle. Ir paskutinis aktualus energijos naudojimo faktorius yra pokalbiai. Dėl silpno signalo, arba nuolatinio šokinėjimo iš 4G į 3G bei GSM ir atvirkščiai, tikrai sutrumpins telefono tarnavimo laiką. Nepaminėjau dar ir žaidimų - ši pramoga yra tikra akumuliatorių žudikė. Taigi, akumuliatoriaus naudojimas kiekvienam bus skirtingas net kiekvienas žmogus turi skirtingus poreikius, tačiau apibendrinant vidutinio vartojimo duomenis galima teigti jog Asus Zenfone 2 su pilnu įkrovimu gali ištarnauti iki 3 dienų.

 

SISTEMINĖ PLOKŠTĖ IR ATMINTIS

intellogo.pngKiek žinote išmaniųjų telefonų naudojančius Intel gamybos procesorius? Daugelis tikriausia tik vieną kitą ar net nei vieno negalėtų išvardinti. Taip, šie procesoriai tikrai neturi tokio populiarumo kaip Qualcomm Snapdragon, Samsung Exynos ar Media Tek procesoriai. Visa Asus Zenfone 2 serija naudoja Intel procesorius, o mūsų apžvalgos herojus Zenfone 2 ZE551ML turi 64 bitų Intel Atom Z3580 sisteminę plokštę su keturių branduolių po 2.3 GHz procesoriumi. Prie to pridedam įspūdingus 4 GB RAM atminties ir gauname tikrą galiūną, procesoriaus galia galintį nušluostyti nosis ne vienam praeito laikotarpio flagmanui.

intro.png

Kitas mus dominantis ir tikrai svarbus telefono komponentas yra grafinis procesorius. Intel kompanija pati nekuria grafinių procesorių, o panaudojo PowerVR G6430 grafini procesorių. Galvojate, jog tai bus telefono silpnoji vieta, nes šis procesorius yra išleistas jau 2013 metų antroje pusėje ir buvo naudojamas Apple iPhone 5 S modelyje? Klystate. Šis procesorius rodo puikius rezultatus ir lenkia praėjusios kartos flagmanus ir nusileidžia tik dabartinės kartos flagmanams. Žinomą tai gali įtakoti ekranų raiškos. Daugelis praėjusių flagmanų jau buvo su QHD raiškos ekranais, o Asus Zenone turi žemesnę FullHD raišką. Tačiau skirtumo mes dėl to naujausiame ir tik džiaugiamės Asus rezultatais. Telefonas veikė tikrai be jokių strigimų, "pakibimų" ar kitokių nesklandumų. Žemiau galite peržiūrėti įvairių testų rezultatus.

 

sd.jpgNepamirškime paminėti ir telefono atminties galimybių. Asus Zenfone 2 turi net 32 GB vidinės atminties, kas daugeliui pasirodys daugiau nei pakankamai, o kam bus per mažai - visada galėsite įstatyti microSD atminties kortelę iki 128 GB talpos.

RYŠIAI IR OS

4g_lte_logo.pngAsus Zenfone 2, kaip ir visi flagmanai, turi pilną ryšių palaikymą. Pradėsime nuo keturių dažnių GSM/GPRS/EDGE ir keturių dažnių 3G su HSPA palaikymu. Trumpai tariant 3G ryšio sparta telefone palaikoma iki 42 Mbps HSDPA ir 21 Mbps HSUPA. Visi šiemet išleidžiami telefonai yra su LTE palaikymu, ne išimtis ir šis. LTE arba kitaip 4G yra naudojamas ypač greitam duomenų perdavimui. Asus Zenfone 2 turi spartųjį LTE Cat.4 palaikymą, kurio sparta siekia iki 250 Mbps. 4G ryšį teikia visi Lietuvos operatoriai, tad išbandyti šio interneto spartą ir naudą galės kiekvienas vartotojas, tik nepamirškite atsinaujinti SIM kortelės.

doubsim_sim.pngApžvalgos pradžioje minėjome, jog šis telefonas turi 2 SIM kortelių palaikymą. Puiki žinia tiems, kas nenori praleisti jokių skambučių, laiškų ar žinučių, nes Asus Zenfone 2  abi SIM kortelės veikia vienu metu ir net pokalbio metu jūs busite pasiekiamas į kitą SIM kortelę.

wifi_091014.jpgTradiciškai išmaniajame telefone yra ir Wi-Fi. Asus Zenfone 2 turi dviejų juostų a/b/g/n/ac, palaikantis MIMO, DLNA, Wi-Fi Direct ir Hotspot funkcijas. Naršymo greitis bus tikrai spartus, jeigu toks ir bus teikiamas interneto tiekėjo.

Bluetooth_4.jpgGreitam duomenų apsikeitimui ir prietaisų poravimui tiesiog vietoje, mums padės NFC ir Bluetooth 4.0 technologijos. Belaides ausines galėsite suporuoti per NFC.png Bluetooth 4.0, kas leis dirbti didesniu atstumu nuo telefono ir mažesnėmis energijos sąnaudomis. Su artimo lauko technologijos (NFC) pagalba bus galima programuoti NFC Tag`us (pakabukus), poruoti prietaisu, dalintis turiniu.

MicroUSB_Logo.jpgMicroUSB lizdas lizdas tarnaus mums kaip duomenų perdavimo ir įkrovimo jungtis. Šiame modelyje jis dar nėra naujojo C tipo, tačiau jau atsiranda nemažai naujų modelių su šiuo lizdo tipu, nes jis yra patogesnis prijungti (nėra skirtumo kuria puse jungsite) ir didesnės spartos energijos bei duomenų pralaidumo. Be to Asus Zenfone 2 microUSB lizdas palaiko ir USB OTG funkciją, tačiau nėra TV-out palaikymo.

images.jpgAmerikiečių GPS, A-GPS ir Rusų GLONASS palydovų palaikymas šiam telefonui nėra svetimas. Tačiau čia palaikomos dar net 3 papildomos palydovų sistemos - BEIDOU, QZSS, SBAS. Telefonas gali sekti net iki 60 palydovų, dėl ko prisijungimas vyksta tikrai greitai ir tikslumas žymiai didesnis negu telefonuose palaikančiuose vien tik GPS palydovus. Standartiškai telefone yra tik Google Maps programa, jai reikalinga interneto prieiga arba galima atsisiųsti dalį žemėlapio. Tam, kad naudotis navigacija pilnai beryšiu režimu jums prireiks atsisiųsti kitą navigacijos programėlę iš daugybės galimų. Tačiau greitu metu jau galėsime naudoti pilnavertę Google navigacija ir be interneto prieigos.

Paskutinė jungtis yra standartinė 3,5 mm audio jungtis, apie kurią komentarų manau nereikia.

android_5_lollipop.pngKaip ir visi Asus telefonai, taip ir Zenfone 2 yra "varomas" Android operacinės sistemos. Šiuo metu naujausia yra 6.0 Marshmallow versija, tačiau Zenfone 2 vis dar naudoja 5.0 Lollipop versiją, tačiau ateityje manau bus atnaujinimas į Marshmallow versiją. Pati operacinė sistema yra "įvyniota" į Zen UI vartotojo sąsają, kuri turi daug kitur nematytų programų ir kitokių sprendimų.

KAMERA

Asus Zenfone 2 ZE551ML turi Toshiba kompanijos pagamintą 13 MP, su f/2.0 apertūra pagrindinę kamerą. Ši kamera geba daryti maksimalios 4096 x 3072 taškų raiškos nuotraukas su 4:3 kraštinių santykiu. Mums priimtinesnės 16:9 santykio nuotraukos bus daromos 10 MP raiška. Tamsoje fotografuoti padės dviguba LED blykstė esanti aukščiau kameros. Pasak gamintojo,

kamera123.jpg Asus kameros vartotojo sąsaja šiek tiek skiriasi nuo daugelio mums matytų kituose telefonuose. Dešiniajame krašte yra didelis fotografavimo mygtukas, o žemiau jo filmavimo bei fotografavimo režimų mygtukai. Tiesa, šalia pastarojo mygtuko, kai yra tamsi aplinka, atsiranda toks pelėdos ženkliukas. Galima ant jo paspaudus įjungti Silpno apšvietimo režimą, tačiau nuotraukos bus ribojamos ties 3 MP raiška. Aukščiau nuo centre esančio fotografavimo mygtuko yra "M" simbolis ir nuotraukų peržiūros mygtukai. "M" simbolis yra skirtas perjungti fotografavimo režimą iš automatinio į rankinį.

 

Telefonas turi tikrai didelį fotografavimo režimų pasirinkimą visiems gyvenimo atvejams:

 • automatinis;
 • rankinis;
 • HDR;
 • pagražinimas - turi daug papildomų veido bruožų koregavimo parinkčių;
 • nuostabi skiriamoji geba - daromos net 38 MP nuotraukos;
 • silpnas apšvietimas - daromos 3 MP nuotraukos;
 • naktis;
 • lauko gylis - sufokusuojami tik iš arti fotografuojami objektai, o ne aplinka;
 • efektai - papildomi nuotraukų efektai;
 • asmenukė - asmenukių darymas su pagrindine kamera, laikmatis įsijungia nustatytą aptikus veidų skaičių;
 • GIF animacija;
 • panorama;
 • miniatūra;
 • laiko atsukimas - kamera jau fiksuoja vaizdą prieš ir po nuotraukos padarymo;
 • PanoSphere - erdvinės nuotraukos;
 • išmanusis pašalinimas - pašalina judančius objektus automatiškai po 5 nuotraukų;
 • visos šypsenos - galima pasirinkti geriausias veido išraiškas;
 • sulėtinto judesio vaizdas - filmavimas 4 kartus sulėtinus;
 • sulėtintai - daromos nuotraukos pasirinktais laiko intervalais ir sujungiamos į video;

 

Taigi, kaip matote parinkčių tikrai be galo daug ir jos visos tikrai veikia ir duoda norimą efektą. Jei jums to ne gana, tada galite įsijungti rankinį fotografavimo režimą ir tuomet galėsite koreguoti:

 • baltos spalvos balansą;
 • išlaikymo- vertę;
 • ISO;
 • diafragmos greitį;
 • fokusavimą;

Kairiajame ekrano krašte matome tik tris mygtukus - blykstės, priekinės kameros ir parinkčių. Kameros parinktyse nieko naujo nerandame, tačiau galima keisti tikrai daug visko. Tiesa sakant to ya gal kiek ir per daug, nes laisvai galima pasimesti tarp parinkčių, ko reikia ir ko nereikia. Eiliniam vartotojui, o ne profesionaliam fotografui pakaks automatinio režimo, fotografavimo parinkčių ir efektų. Viską kitą paliekame profesionalams.

 

Apibendrinant nuotraukų kokybę galime teigti, jog Asus išleido net kelis kelis kameros atnaujinimus, kol buvo rašoma ši apžvalga, tada galutinių nuotraukų kokybė yra pagerėjusi ir už tai sveikiname šią kompaniją. Nuotraukos gaunasi aukštos kokybės, kartais spalvos yra per daug sodrios ir ne visai natūraliai atrodo, tačiau blankių nuotraukų niekas ir nenori. Detalumo nuotraukose tikrai pakanka, tik prie blogo apšvietimo nuotraukos (kaip matysite) gali gautis mėlyno fono arba su mažesniu detalumu, tačiau pastaroji bėda yra beveik visuose telefonuose. Nuotraukų pavyzdžius galite peržvelgti žemiau, mums patiko šio Asus telefono kamera.

 

Šiuolaikiniai flagmanai jau visi geba filmuoti 4K raiška, tačiau Asus Zenfone 2 nors ir yra šios kompanijos flagmanas, tačiau į kitų gamintojų flagmanus šiuo aspektu negali lygiuotis. Video filmavimas šiame telefone vyksta maksimalia FullHD arba kitaip 1080p raiška. Gaila, tačiau apie video kokybę negalime mes skirti tokių gerų žodžių kaip apie nuotraukų. Iš FullHD tikrai tikimės aukštesnio detalumo lygio ir natūraliau atkuriamų spalvų. Nors filmuota buvo ir apniukusią dieną, tačiau video kokybė tokiame telefone turi būti aukštesnio lygio. Pavyzdys žemiau.

Paskutinė, dar nepaminėta liko priekinė asmenukių kamera. Ji šiame telefone yra 5 MP, geba filmuoti taippat 1080p raiška. Gamintojas giriasi šios kameros plačiu, 85 laipsnių matymo kampu, tačiau tai kelia šypseną, nes sunku tokį kampa vadinti plačiu - tikrai platus kampas būtų 120 laipsnių. Kaip ir beveik visų telefonų priekinės kameros kokybe neprilygsta pagrindinei, tad iš jos daug tikėtis ir nereikia.

priekine.jpg 

IŠVADOS

asus_logo.pngAsus kompanija dar yra pakankamai jauna telefonų rinkoje, tačiau turi sukaupusi daug patirties elektronikos įrenginių sferoje. Šios žinios jai padėjo įsiveržti į labai konkurencingą aplinką su patraukliais produktais. Šis patrauklumas pasižymi prieinama kaina, "padoriais" techniniais parametrais ir išskirtiniu dizainu. Mums tikrai patiko naudotis Asus telefonais ir nustebino jų potencialas. Būtent šis Zenfone 2 ZE551ML modelis turi flagmanams prilygstantį procesorių, geros kokybės ekraną, daugiau nei reikia atminties, gerą foto kamerą ir ergonomišką dizainą. Žinoma yra dar ir kur pasitempti. Reikia toliau tobulinti kameros video filmavimo galimybes, pakeisti įjungimo mygtuko vietą ir kiek sumažinti Asus programų paketą - kam reikės, galės viską patys įsirašyti. Malonu buvo išbandyti naujo gamintojo produktą ir norime tikėti, jog ateityje galėsime daryti dažniau ir su dar didesniu malonumu. Pabaigai, tradiciniai trumpi pliusai ir minusai.

 PLIUSAI  MINUSAI
 •  vienu metu aktyvios 2 SIM kortelės
 •   maža video kokybė
 •  4G LTE palaikymas
 •   nepatogus įjungimo mygtukas
 •  geras IPS FullHD ekranas
 •   integruotas akumuliatorius
 •  flagmanų procesorius
 •   nėra video išvesties
 •  32 GB vidinė atmintis + MicroSD
 •   pigus, plastikinis korpusas
 •  gera 13 MP fotokamera
 
 •  greitas įkrovimas
 

Pasidalinkite nuoroda: | Daugiau...

Vertinti ir komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

Naujausi komentarai:

borisjohnson   2023-02-02, 14:58:50
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.
With over a billion of our products circulating the world. We offer only original
high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our
money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are
sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and
water marks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your
home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.
EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE.
We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to real
note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the
note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,
India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.
Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar
and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.
WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,
BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.
ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXIS, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND
ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.
USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...
Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially
from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the
front of the banknote are identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.
- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.
EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal
Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
buy real and fake passports online
buy undetectable counterfeit money
where to buy fake dollar bills
where to buy counterfeit bills
where to buy fake bills
buy counterfeit banknotes
where to buy fake banknotes
where can I buy fake dollar bills
where to buy counterfeit banknotes
Buy counterfeit euro bills
Purchase euro fake bills online
Where to buy fake British pounds
fake banknotes for sale UK
fake banknotes for sale
counterfeit euro banknotes for sale
counterfeit banknotes for sale
Where to buy fake euro bills
Where to buy British pounds
Fake bank notes for sale in Germany
Counterfeit banknotes for sale in China
Buy currency bills in Japan
Where to buy euro bills online
fake money for sale
prop money for sale
counterfeit money for sale
money for sale
money tree for sale
undetectable fake money for sale
real money for sale
confederate money for sale
legit counterfeit money for sale
confederate currency for sale
high-quality counterfeit money for sale
quality counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit banknotes for sale
currency for sale
banknotes for sale
best counterfeit money for sale
counterfeit money printer for sale
fake money that looks real for sale
currency dealers near me
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
foreign currency for sale
real counterfeit money for sale
world banknotes for sale
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES
AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,
buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake
Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.
www.fastcounterfeitssdhome.com
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/
Email(s): [email protected]
My Wickr ID:...moneycontrol
WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

greenpharmhouse   2023-02-01, 07:48:53
Kaufen Sie gefälschte EURO, die echt aussehen, zum Verkauf WhatsApp….. +48 52 553 13 32
0

rjordanchan   2023-01-31, 00:03:05
(Whatsapp: +357-961-68055) Gaukite pasą, asmens tapatybės korteles, vairuotojo pažymėjimą ir kitus dokumentus.


Siūlome tikrus ir tikrus pasus, vairuotojo pažymėjimus, asmens tapatybės korteles, TOEFL, IELTS, gimimo liudijimus šioms šalims: Australija, Belgija, Brazilija, Suomija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Airija, Italija, Nyderlandai, Norvegija, Austrija, Švedija, Šveicarija , Ispanija, Didžioji Britanija, JAV ir kt. Mes garantuojame jums 100% tikrus dokumentus, kuriuos galėsite naudoti iškilus bet kokiai problemai. turime patenkintų klientų visame pasaulyje.


Susisiekite el. paštu: [email protected]
Whatsapp: +357-961-68055
privatus el. paštas: [email protected]

https://patenteitalianaonline.com/

Pirkite itališką pasą internetu
Pirkite itališkas asmens tapatybės korteles internetu
Pirkite itališką vairuotojo pažymėjimą internetu
Pirkite itališką geltoną lapą internetu
Pirkite vokiškus pasus internetu
Pirkite Vokietijos asmens tapatybės kortelę internetu
Pirkite vokišką vairuotojo pažymėjimą internetu
Susisiekite su mumis dėl bet kokių pasų
Pirkite vairuotojo pažymėjimą internetu
Atnaujinkite vairuotojo pažymėjimą
Užsisakykite licencijos dublikatą
Pakeiskite vairuotojo pažymėjimą
Gaukite naują vairuotojo pažymėjimą
Licencijos vardo keitimas
Adreso keitimas

svetainė: https://patenteitalianaonline.com/
0

Limnyuy   2023-01-27, 15:22:55
KAUFEN SIE FALSCHES GELD IN SUPER HOCHWERTIGKEIT $,€,£, WhatsApp:+447405 731528

Kaufen Sie hochwertige, nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+, wir haben USD, CAD, GBP, EU AUD verfügbar, um nur einige zu nennen.

WhatsApp: +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir bieten Face-to-Face-Geschäfte an und haben Agenten in fast allen Ländern der Welt, die bereit sind, sich mit unseren seriösen Kunden zu treffen, um ein Geschäft gegen Bargeld abzuschließen.

Wir haben qualitativ hochwertige, 100 % nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+ zum Verkauf WhatsApp: +44 7405731528


Wir bieten nur original hochwertige Falschgeldscheine an.

Wir versenden weltweit und wir drucken und verkaufen auch Banknoten der Klasse A von über 52 Währungen weltweit.

Hier ist Ihre Chance, Millionär zu werden. Unser Geld wird perfekt reproduziert. Ununterscheidbar für das Auge und die Berührung.

Wir versenden in verschiedenen Größen, verpackt und versteckt.

Alle unsere Notizen tragen alle Hologramme und Wasserzeichen und bestehen den Lichtdetektortest.

Wir liefern das Geld ohne Eingreifen des Zolls direkt zu Ihnen nach Hause.
Wir haben eine riesige Menge auf Lager.
Wir verwenden die neueste Technologie, um unsere Notizen so herzustellen, dass sie 100 % identisch mit der echten Notiz aussehen.

Hier ist unsere Preisliste für Qualität der Güteklasse A.
$ € £ 300 .......... $ € £ 2500
$ € £ 500 .......... $ € £ 7000
$ € £ 700 .......... $ € £ 12000
$ € £ 1000 ........ $ € £ 16000
$ € £ 1500 ........ $ € £ 25000
$ € £ 2000 ........ $ € £ 35000
$ € £ 5000 ......... $ € £ 50000
$ € £ 10000 ....... $ € £ 100000
$ € £ 20.000 ...... $ € £ 500.000
Und viele andere verhandelbare Ergebnisse

WhatsApp +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir sind eine unabhängige Gruppe von spezialisierten IT-Fachleuten und Datenbanktechnikern mit Sitz in Großbritannien und spezialisiert auf die Erstellung von Reisepässen, Sozialversicherungsnummern, Lizenzen, Personalausweisen, Geburtsurkunden, Diplomen und vielen anderen Dokumenten von sehr hoher Qualität und anderen Dienstleistungen. Wir haben Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome und andere Dokumente für über 150 Länder hergestellt. (Nordamerika, Südamerika, Europa, Australien, Asien und Afrika) Wir produzieren sowohl in der Real Database registrierte Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome, die legal verwendet werden, und wir produzieren auch gefälschte oder duplizierte oder neuartige Dokumente, die nur zur Tarnung verwendet werden und NICHT verwendet werden können. Rechtlich gesehen sind diese Arten von Dokumenten nicht wichtig, daher produzieren wir auf große Nachfrage und Bestellung .
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 01:59:14
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Archyvas » | komentarai (142)


Mobili.lt naujienos

Atgaukite 100€ už naują Samsung Galaxy įrenginį! (3)

Registruokite naująjį Galaxy įrenginį Samsung Members programėlėje ir atgaukite 100€ į savo sąskaitą!

2022-05-02

Plačiau »

Naujasis Samsung Galaxy A53 5G (1)

Gaukite Galaxy Buds Live ausines dovanų!

2022-03-15

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (5)

Galaxy Buds Live - 69€!

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Samsung Galaxy A52s tik 349€.

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Gaukite dvigubą seno įrenginio vertę pirkdami naują Galaxy!

2021-11-15

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2023. Visos teisės saugomos.
GPRS
(General Packet Radio Service)
GSM mobiliojo ryšio technologija, skirta duomenų perdavimui GSM tinkluose. Informacijos parsisiuntimo metu sparta siekia 16-48 kb/s, informacijos išsiuntimo metu - 8-24 kb/s.
Ši technologija naudoja tuos pačius resursus, kaip ir balso telefonija, tačiau naudojamas visiškai kitas signalo perdavimo būdas. GPRS palaiko IP ir PPP protokolus, kurių pagalba mobilaus telefono naudotojai gali dirbti internete ar perduoti el. pašto pranešimus.

GPRS naudoja laisvus bazinės stoties balso kanalus, todėl greitis priklauso nuo mobiliojo prietaiso. Kuo daugiau kanalų gali panaudoti, tuo didesnį duomenų perdavimo greitį gali pasiekti. Pagal panaudojamų vienu metu kanalų skaičių mobilieji prietaisai skirstomi į klases (GPRS Multislot Class):

uplink - duomenų srautas bazinės stoties kryptimi
downlink - duomenų srautas mobiliojo prietaiso kryptimi
1 GPRS klasė: 1 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 2 kanalų;
2 GPRS klasė: 2 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 3 kanalų;
3 GPRS klasė: 2 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 3 kanalų;
4 GPRS klasė: 3 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
5 GPRS klasė: 2 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
6 GPRS klasė: 3 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
7 GPRS klasė: 3 downlink + 3 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
8 GPRS klasė: 4 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
9 GPRS klasė: 3 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
10 GPRS klasė: 4 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
11 GPRS klasė: 4 downlink + 3 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
12 GPRS klasė: 4 downlink + 4 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;

GPRS leidžia vienu metu ne tik perduoti duomenis, bet ir naudoti balso paslaugas. Šias galimybės parodo trys klasės:

A klasė: mobilus įrenginys vienu metu gali naudoti ir balso ir duomenų perdavimo paslaugas
B klasė: mobilus įrenginys gali dirbti ir balso režime ir duomenų perdavimo, tačiau tik viena funkcija naudojama tuo pačiu laiko momentu. Tai reiškia, kad balso skambučio metu duomenų perdavimas sustabdomas
C klasė: mobilus įrenginys dirba arba duomenų perdavimo arba balso skambučių režimu.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

HSDPA
(High Speed Download Packet Access)
yra 3G galimybes praplečianti ir jos pagrindu veikianti technologija. Dėka efektyvesnio radio dažnių panaudojimo HSDPA suteikia galimybę priimti duomenis net iki 14,4 mbit/s sparta.
HSDPA technologija turi keletą versijų : pati pirmoji versija leidžia pasiekti iki 1,8 mbit/s, sekanti iki 3,6 mbit/s, o galutinė versija leidžia pasiekti iki 14,4 mbit/s spartą.

Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.


802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .mAh
milliampere-hour
Baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
Raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
MP
(Megapixel)
"Megapikselis" yra 1mln.pikselių .
Pvz.Kamera su 2048×1536 pikselių yra "3.1 mp" (2048 × 1536 = 3,145,728).
ISO
(International Organization for Standardization)
Tarptautinė standartizacijos organizacija - kurianti pasaulinio lygio pramonės ir komercijos standartizavimu ( ISO standartais ).Glaudžiai bendradarbiauja su Pasauline elektrotechnikos komisija (angl. International Electrotechnical Commission (IEC)), kuri atsakinga už elekrinės įrangos standartizavimą.
Pvz.:
ISO 8571-2/Cor1:1991
ISO/IEC 10025-3/Cor1:1995
microSD
MicroSD - atminties kortelių tipas naudojamas daugumoje mobiliųjų telefonų.
MicroSD kortelių formatas buvo sukurtas kompanijos SanDisk. Iš pradžių šis kortelių tipas buvo vadinamas T-Flash arba TransFlash ir buvo pardavinėjamas 32MB, 64MB bei 128MB talpomis. Vėliau, šis kortelių tipas buvo adoptuotas "SD Card Association" ir tuopačiu pervadintas į MicroSD.
2007 metais buvo išleista pirmoji MicroSD-HC kortelė. Ją palaiko tik tie telefonai kurių kortelių skaitytuvas yra tam pritaikytas. MicroSD-HC korteliu ypatybė yra kad jos turi daugiau atminties. Šiu korteliu talpa prasideda nuo 4GB.

microSD - atminties kortelė, tinka:
Nokia : 3110
3250
5200
5300 XpressMusic
5500 sport
5700 XpressMusic
6085
6125
6131
6151
6233
6290
6300
7373
7390
E50
E61i
E65
N76
N95

Motorola: E398
K1
V3i
V3x
V360

B&Q: CF61
CL71
EF81
EL71
S88

SAMSUNG: D600
D820
D830
E200
E250
E390
E570
E770
i600
P310
E900
U600
X700
Z500
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
svoris
Mobilaus telefono svoris su baterija . Telefono svoris labai priklauso nuo baterijos dydžio , talpos ir rūšies . Li-polimero baterijos lengvesnės už Li-ion .
Matmenys
Telefono dydis : aukštis, ilgis, storis . Jei mobilus "slaideris" ar atidaromas - dydis matuotas pilnai uždaryto .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Akumuliatorius
akumuliatorių tipai :
nickel-cadmium (NiCd) - nikelio kadmio jau nenaudojama naujuose telefonuose .
nickel metal hydride (NiMH) - nikelio metalo hybrido jau nenaudojama naujuose telefonuose .
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama .
lithium-ion polymer(Li-poly) - ličio polymero , šis akumuliatorius apie 20% ilgiau laiko negu Li-Ion akumuliatorius ir daug lengvesnis .

Prieš naudodamiesi prietaisu pirmą kartą, turite įkrauti
akumuliatorių. Prieš įkraunant akumuliatorių visiškai jo iškrauti nereikia. Priešingai nei kitose akumuliatorių sistemose, atminties efektas neturi reikšmės jo veikimui.
http://www.mobili.lt/failai/akumuliatorius.png

apie akumuliatoriaus budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .
Li-Ion
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama dabar .

Svarbu žinoti :
Jei baterija yra nauja ( nesvarbu ar ji Li-ION, ar Ni-MH tipo ) ją būtina pilnai pakrauti prieš pradedant naudotis telefonu.
Neturi reikšmės ar baterija yra tuščia ar pilna - pirmas krovimas ne mažiau 10 valandų .
Instrukcijose rašoma : “pakeitę naujas baterijas, prieš naudodami nepamirškite jas visiškai įkrauti”
Dažnai pasitaiko taip, kad pirma baterija yra iškraunama… tuomet baterija praranda talpumą. Ir praranda talpumo tiek, kiek gamykloje būna aktyvuota. Po to klientai reiškia pretenzijas tiek servise, tiek pardavėjams.
Ir dar truputis informacijos apie baterijos budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .

Budėjimo
Parodo kiek telefonas išlaikys maksimaliai idealiose sąlygose. Šiam terminui nustatyti yra naudojami keli testavimo būdai.

I.Praktinis. Telefonas bandomas laboratorijoje, kurioje ryšio stiprumo signalas visuomet pastovus ir labai stiprus. Telefone viskas išjungta (ekrano bei klaviatūros apšvietimas, visos telefono programos kurios gali didinti energijos eikvojimą). Testuojama baterija pilnai įkrauta, tačiau ne pirmą kartą (iki tol ši baterija buvo įkraunama pagal visas gamintojo instrukcijas, kad nebūtų sumažėjęs jos talpumas). Telefonas visą bandymo laikotarpį yra įjungtas, tačiau visiškai nenaudojamas.
II.Teorinis. Baterijos talpa padalina iš idealiomis sąlygomis veikiančio telefono srovės suvartojamo kiekio per laiko vienetą. Taip nustatomas terminas kurį telefonas veiks idealiomis sąlygomis.

Praktiškai naudojant baterija laiko 3-5 kartus trumpiau, kuo daugiau naudojamasi tuo trumpiau laiko.

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %:
Silpnas laukas/ieško tinklo - 90%
Duomenų kabelis prijungtas - 60-75%
IRDA aktyvuotas - 7%
Priimamos SMS - 12%
Rašomos SMS - 50%
Skambutis - 10-15%
Vibro skambutis - 20%
Apšvietimas - 15%
3G tinklas - 20%
WLAN - 50-80%
Foto,video - 30-80%
MP3 - 30-80%
Žaidimai - 0-80%
Pokalbio
Parodo, kiek telefonu galima laiko maksimaliai išvien kalbėti .
raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
HSUPA
High speed uplink packet access, 3.75G
Category 1 0.73 Mbit/s
Category 2 1.46 Mbit/s
Category 3 1.46 Mbit/s
Category 4 2.93 Mbit/s
Category 5 2.00 Mbit/s
Category 6 5.76 Mbit/s
Category 7 (3GPP Rel7) 11.5 Mbit/s
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
ESN
ESN („Electronic Serial Number“) elektroninis serijos numeris – tai unikalus 32 bitų identifikacijos numeris, naudojamas mobiliajam telefonui suaktyvinti.
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
Interneto naršymas
Dėl belaidžio ryšio koriniais tinklais arba vietiniu tinklu LAN („Local Area Network“), ši funkcija leidžia bet kada ir bet kur prisijungti prie interneto per telefoną.
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
NFC
„Near Field Communication“ (artimo lauko komunikacija).
NFC technologija leidžia laisvų rankų įrangą greitai susieti su suderinama NFC laisvų rankų įranga ir su ja sujungti paprasčiausiai šiuos du prietaisus priartinus vieną prie kito.
PPI
PPI - pikselių (taškų) tankumas ekrane, kiek pikselių telpa viename colyje eilėje, kuo daugiau tuo geriau, kaip vyksta apskaičiavimas yra parodyta čia - http://members.ping.de/~sven/dpi.html