»

HTC Desire EYE (2015-03-15), 5

Dima

Turinys

Įvadas

Dizainas

Ekranas

Ryšiai

Akumuliatorius

Kamera

Platforma (aparatinė dalis)

Programinė įranga

Išvados

Įvadas

desire_eye_bothc.gif

htc.com/uk nuotrauka

Praeitą spalio mėnesį kompanija “HTC” pristatė porą naujų produktų, vienas iš jų yra šio straipsnio herojus, telefonas Desire EYE, o kitas “RE camera”. Tiek vienas, tiek kitas prietaisas orientuojasi būtent į tai kas liečia fotografavimą, bet plačiau kalbėsim apie patį telefoną.
Taip, šitas Desire EYE yra daugiau skirtas tiems, kas mėgsta daryti daug asmenkių, nes jo pagrindinė ir priekinė kameros yra vienodos, tiek vienoje, tiek kitoje telefono pusėje yra vienodi 13 MP moduliai. Maža to, gamintojas net blykstes identiškas įdėjo, tam, kad tikrai būtų pasiektas puikus rezultatas. Prietaisas priskirtas Desire serijai, tai bandymas šiek tiek atgaivinti paklausą, ir nors Desire telefonai dabar pozicionuojami kaip vidutinio segmento telefonai, šis Desire EYE tikrai yra aukštesnio lygio, bet jam šiek tiek trūksta iki “One” serijos, žodžiu nei ten, nei ten, kažkur per vidurį. Bet manau galima jį drąsiai vadinti Desire serijos flagmanu, čia faktas.

 Techninės savybės:


 • Lustas: Qualcomm Snapdragon 801 (MSM8974AВ), keturi branduoliai Krait 400, 2,3 GHz
  Video procesorius: GPU Adreno 330
  Operacinė sistema Android 4.4.4
  IPS (SLCD3) Ekranas 5.2" colių, 1920×1080, 424 ppi
  2 GB operatyvinės atminties, 16 GB vidinės atminties
  MicroSD kortelių palaikymas iki 128 GB
  Ryšiai GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 MHz
  Ryšiai WCDMA: 850/900/2100 МHz
  Duomenų perdavimas: 2G, 3G, 4G (LTE 800/900/1800/2600 MHz)
  Bluetooth 4.0 aptX, USB 2.0, OTG, MHL
  Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac (2,4 ir 5 GHz)
  NFC, DLNA, GPS (A-GPS), GLONASS
  Kamera 13 MP, automatinis fokusavimas, LED blykste, video 1080p (30 kadrų per sekundę)
  Kamera 13 MP (priekinė), automatinis fokusavimas, LED blykste
  Ličio iono akumuliatorius 2400 mAh
  Matmenys: 151.7 x 73.8 x 8.5, 154 gramų

Dizainaszol.com.cn nuotraukos

Telefonas tikrai nemažas, jis gal net šiek tiek didesnis už One M8, bei net šiek tiek sunkesnis, nors jo korpusas yra iš plastiko, o One serijos flagmanas yra metalinis, paradoksas, ne ? Bet kokiu atveju man jį valdant dažniausiai prireikdavo abiejų rankų. Apdaila maloni (matinis paviršius), iš rankų kartais nori išslysti, tikriausiai guminis dėklas jam nepamaišytų.
HTC Desire EYE ir HTC ONE M8 - zol.com.cn nuotraukos

Yra kelios korpuso spalvos - baltas su raudonu arba žydrai mėlynas. Visi mechaniniai mygtukai randasi dešinėje pusėje, jie beveik neišlenda iš korpuso, “dėka” to paspaudimai iš pradžių kol priprasite nebus tikslūs, ypač tai pasijaučia spaudžiant ekrano išjungimo/atrakinimo mygtuką.

HTC Desire EYE - Matte Blue


O dar žemiau randasi (staigmena!) atskiras mygtukas kamerai valdyti. Telefonas gali pasigirti IPx7 apsaugos lygiu, tai reiškia, kad drėgmės jisai nebijos. Bet reikia vengti maudynių su juo jūroje, druskos prietaisas gali nepernešti. Dabar pagalvojau, kad nepamenu kada kompanija iš Taivanio buvo išleidusi telefoną, kuris nebijotų drėgmės.ixbt.com nuotraukos

MicroSD ir nanoSIM jungtis galima aptikti iš kitos, kairės pusės, tam, kad įdėti korteles nereikalingi jokie papildomi prietaisai, pakanka užkišti nagą ir traukti į save, šiaip visai įdomus sprendimas. Kaip ir pridera “HTC” dizainui, microUSB iš apačios (taip, laidas vis dar įkišamas anaip, tai reikia apversti, čia visų “HTC” savybė), o 3,5mm audio iš viršaus.ixbt.com nuotraukos

Pagrindinė.. nors, palaukit, kokia čia pagrindinė, tiesiog galinė kamera įmontuota viršuje, kairėje nugarėlės pusėje, šalia jos dviguba LED blykstė bei paslėptas mikrofonas. Akumuliatoriaus pačiam išimti neišeis, tai ir nebandykit.


zol.com.cn nuotrauka

Priekinė kamera (priminsiu, ji analogiška galinei) paryškinta juodu rėmeliu, šalia jos jutikliai bei dviguba LED blykstė, o dešinėj mažutis LED indikatorius, kuris mirksėjimu praneša apie praleistus skambučius arba neperskaitytus naujus laiškus bei žinutės. O va garsiakalbių išdėstymas tai visai pradžiugino, nes tu tikrai žinai, kad jie yra, bet jų visiškai nesimato. Paslėpti jie tikrai gudriai: vienas ekrano apačioje, o kitas ekrano viršuje. Kaip savotiškas minusas tokio sprendimo - dulkių surinkimas tai tikrai vyks, o va atsikratyti jų bus sunkoka. Garsas iš garsiakalbių skrieja aiškus, garsumo vis vien pas tą patį One M8 būtų daugiau, bet ir čia jo pakanka, pasikartosiu dar kartą, kad garsiakalbių išdėstymas tikrai įdomus sprendimas, ne kiekvienas aptiks iš kur gi muzika girdisi, bet vėl gi - taip padaryta tam, kad atitiktų IPx7 standartus. Be to melodiją Jūs tikrai visada išgirsite, nebent telefonas gulėtų ant ekrano. Pats dizainas kaip ir daugumos modelių, jis nėra kažkuo išskirtinis, bet dėka priekinės kameros šį Desire EYE visada galima atpažinti iš minios. Abejonių vis dėl to kyla dėl panaudoto plastiko, nesakysiu, kad per pigiai atrodo, bet kaip prietaisui, kurio kaina daugiau kaip 500€ norėtųsi matyti šiek tiek kitą išvaizdą. Bet iš kitos pusės, jei One M8 būtų ne metalinio korpuso, galimai jis atrodytu būtent taip.

Ekranas


Didelis 5.2” FullHD raiškos ekranas, “HTC” jį vadina SLCD3 bet galima tiesiog sakyti, kad tai IPS matrica. Fiziniai matmenys 64 x 114 mm, taškų tankumas - 424ppi. Ekrano apsauga - Corning Gorilla Glass trečios kartos. Pirštų antspaudai nusivalo neblogai, be abejo dėka specialaus oleofobinio paviršiaus, saulėtą dieną ekranas puikiai įžiūrimas.


zol.com.cn nuotrauka

Šis “HTC” modelis nelabai prilygsta dabartinėms tendencijoms, pagal kurias gamintojai bando iki minimumo sumažinti kraštinius korpuso rėmelius, čia atstumas apie 4mm, kai pas kitus telefonus - 2,6-3mm. Bet čia dar nieko, daugiau atkreipi dėmesį, kai pajungi ekraną ir toks jausmas, kad tą dalį nuo ekrano apačios galima buvo kitaip padaryti, nes tik matosi “HTC” logotipas ir daugiau nieko. Jeigu būtų fiziniai mygtukai - tai būtų viskas suprantama, bet jau ganėtinai senokai “HTC” naudoja tik “virtualius” mygtukus ant ekrano. Kodėl tiek daug dėmesio šį kart skyriau šiam reikalui ? Nes telefonas ir taip nemažas, nepaisant to, kad ekranas ne iš didžiausių, pagal aukštį jis visai netoli 5.5” LG G3 ar 5.7” Samsung Galaxy Note 4.
Ekrano ryškumą galima reguliuoti arba nustatyti automatinį, aš pasirinkau apšvietimą 100 %, automatinis atrodė per blankiai (bet čia grynai subjektyvus manymas). Toks įspūdis, kad panaudotas toks pats ekranas kaip ir  HTC One M8 modelio, kuris skaitosi vienas iš geriausių, ir tikrai, prikibti prie kažko būtų sunku.

 


Analogiškai su HTC One M8 čia realizuotas būdas atrakinti ekraną neliečiant fizinio mygtuko. Kaip pas M8 veikia dabar tiksliai nepasakysiu, bet čia nelabai patiko ir va kodėl. Ekrano nustatymuose (pavyzdžiai žemiau) paveiksliukuose parodyta, kad telefono ekranas lengviausiai atsirakina jei du kart bakstelėsiu ant jo (analogiškai eina ir užrakinti, jei dar neperbraukėm per ekraną), bet esmė, kad toks būdas suveikia idealiai tik tada, kai laikom prietaisą delne, o ne gulsčiai. Nes jei telefonas padėtas ant paviršiaus, tai atrakinimas du kart bakstelėjus ne visada (arba net daugiau nei visada) suveikia, o jei delne jau galima spaudinėti tą nepatogų fizinį mygtuką. Taip pat iš atrakinimo būdų yra ir kitokių, bet jie nepasirodė patogūs. Kodėl akcentas dėl šio atrakinimo ? Nes pats fizinis mygtukas veikia, bent jau kol priprasite, nelabai gerai.
Iš kitų pastebėjimų - nėra padidinto jautrumo režimo, kitaip tariant tam, kad ekranas veiktų ne tik su pirštais ar nagais, bet ir su pirštinėmis, o daugiau prikibti nėra prie ko. FullHD raiškos pakanka, sprendžiam dar iš to, kad vis dėl to kompanija “HTC” pati negamino ekranų, tenka pirkti kitur, bet naudojamos matricos visada aukštos klasės. Ekranas puikiai įžiūrimas nesvarbu ar patalpoje, ar saulėtą dieną, jį pasukant kampu spalvos beveik nenublanksta ir spalvų nekeičia, viskas kaip pridera būti aukštame lygyje.

Ryšiai


logosnwtwokd.pngPokalbiuose jokių sutrikimų ar kitų nelaimių per mėnesį užfiksuota nebuvo, jei kalbame be Bluetooth ausinuką, tai diskomforto nėra, tarkim su Galaxy Note 4 ar panašaus dydžio telefonu reikia šiek tiek priprasti, kurioje vietoje ausinukas, kad aiškiai girdėti pašnekovą. HTC Desire EYE, kaip ir jau dauguma dabartinių išmaniųjų, veiks visame pasaulyje - palaikomi visi GSM, dauguma 3G tinklų (850/900/2100 MHz) bei turime ketvirtos kategorijos LTE - 800/900/1800/2600 MHz. Dėka Qualcomm Snapdragon 801 lusto Wi-Fi palaiko a/b/g/n/ac (2.4 ir 5G Hz), greičiu skųstis tikrai neprireiks, be to yra “Direct Wi-Fi” savybė (tiesioginis ryšys),

 

kuris leidžia be jokių laidų perduoti/dalintis turiniu į kitą prietaisą. bt4.jpgBluetooth - ketvirtos kartos, veikia be priekaištų, jai kalbame apie laisvų rankų įrangą, kitur jo nenaudojau. msb2.0.pngMicroUSB 2.0 kaip ir kol kas visi kiti, yra “B” tipo, ir kaip visuose HTC modeliuose laidą reikia jungti jį apvertus. Jo pagrindinė veikla - krauti prietaiso akumuliatorių ir jungtis prie kompiuterio, prijungti papildomą USB atmintį (reikalingas adapteris) , galima naudoti ir kaip TV išvestį (integruotas MHL), bet su dabartiniu progresu mes vis tiek naudojam Miracast technologiją, kuri leidžia perduoti ekrano vaizdą į TV be jokių laidų per Wi-Fi.

 

Iš kitų ryšių galima paminėti “NFC” bei GPS/GLONASS modulį, kuris leidžia naudotis pilnaverte navigacija kelionėje. Tik va žemėlapių įdiegtų jokių nebus, galima naudotis Google navigacija (reikalauja nuolatinio tinklo naudojimo), Here navigacija arba Maps.Me. Jos visos nemokamos beje.

Akumuliatorius


Kaip tokiam nemažam ekranui - 5.2” colių, 2400 mАh talpos baterijos turėtų būti mažoka, bet situacija nėra tokia tragiška. Be abejo, turime keletą energijos taupymo rėžimų, kurie turėtų padėti prailginti telefono gyvavimo laiką, šitie rėžimai kaip ir pas “Samsung Galaxy S” ir “Sony Xperia Z” veikia taip pat, pirmas rėžimas lengvesnis, atjungia nereikalingus ryšius, bet nemaišo darbui su telefonu, antras tuo pačiu žymiai griežtesnis, nes skirtas būtent tam, kad telefonas liktų kaip susisiekimo priemonė, o ne kaip kamera su žaidimų konsole viename veide.

 

Tai su Desire EYE aš nenaudojau pirmojo vien dėl to, kad jis sumažindavo ekrano ryškumą, kitam gal tai nesuteiks nepatogumų, bet man asmeniškai vaizdas atrodo per blankiai. Na, o antru rėžimu daug naudotis neteko, niekur toli iš miesto išvykęs nebuvau per naudojimo laiką.

xda-developers.com nuotrauka

Pats telefonas laisvai atlaiko su ne itin dideliu naudojimu apie pusantros paros, daug “suvalgo” kamera ir ekrano naudojimas, jei nemažai tenka naudotis pastaraisiais, tai nieko keisto, kad ryte pakrovus, nakčiai galima palikti krautis. Iš pastebėjimų kiek kur atlaiko - žaidžiant žaidimus - 3-4 valandas, naršant internete - maždaug iki 6-7 valandų. Šiaip norėdamas pagerinti prietaiso budėjimo laiką buvau išėmęs “BlinkFeed” programą, tai yra tiesiog panaikinęs patį pirmą ekraną. “BlinkFeed” tai naujienų rinkinys - galima dėlioti pačiam, pridėti Instagram, Facebook ir Twiter paskyras, kad viskas matytųsi, bet kadangi poreikio didelio tokiems dalykams neturėjau, kaip sakiau, šį “BlinkFeed” išėmiau. Manydamas, kad jisai nebeveikia ir nebesisuka fone, patikrinau per nustatymus, kas ir kiek iš programų naudoja energijos - “BlinkFeed” niekur nedingo, jis toliau sėkmingai naudoja sistemos resursus. Neskaitant šio nesusipratimo galiu drąsiai teigti, kad viskas tikrai optimizuota, tarkim praeitais metais teko naudotis HTC One Mini 2 modeliu (tiesa, jis buvo antras ir paskutinis iš “HTC Mini”, jų daugiau, bent kol kas, kompanija neplanuoja gaminti), tai aišku dėl didesnės raiškos ir ekrano logiška, kad Desire EYE “miršta” greičiau, bet ne taip daug jau skiriasi budėjimo laikai lyginant su Mini 2 modeliu. Mažas atliktas testas - "YouTube" FullHD video su pilnu ryškumu - prietaisas (pilnai pakrautas) "mirė" po 260 minučių. Pagal gamintoją prietaisas turi atlaikyti iki 22 dienų budėjimo rėžime ir iki 20 valandų kalbant. Neblogi skaičiai, dėl pokalbių laiko tai dar dar, dėl budėjimo - Jūs manau irgi galvojat tą patį, ką ir aš.

Kamera


Telefonas skirtas tik asmenukes daryti, prietaisas kurio antras vardas HTC Instagram, kokiais dar vardais nevaidino po pristatymo žmonės šį telefoną. Nors jis visai to nusipelnė - niekas pasaulyje dar nesukūrė telefono su dviem identiškomis kameromis. Palaukit, ne tik kameros, LED blykstės irgi identiškos. Jei HTC One M8 keikė dėl to, kad pavyko kompanijai iš Taivanio sukurti modelį kurio priekinė kamera buvo didesnės raiškos nei pagrindinė, tai matyt “HTC” nusprendė padaryti, kad visiems būtų lygiai ir niekas negalėtų net žodžio tarti prieš.
Taigi, 13 MP iš visų pusių, naudojamas modulis man labai panašus į tą kuris buvo pas One Mini 2 modelį, jis nėra blogas, bet labai girti irgi negalėčiau, tarkim iki to pačio Samsung lygio yra kur tobulėti. 
Galinė kamera - su automatiniu fokusavimu, BSI jutikliu (diafragma 2.0), 28mm lęšis ir plačiu objektyvu, raiška pagal nutylėjimą - 16:9 | 4208 x 2368, pasirinkti galimai 3264 x 1824 arba 2592 x 1472, analogiškai gali būti automatinis apkirpimas - 4:3 arba kvadratinis 1:1. Priekinė kamera analogiška - skiriasi tik diafragma - 2.2, blykstė kaip jau minėjau - dviguba LED, ir jų kelios - viena priekyje, kita gale. 

  01.jpg
  02.jpg
  03.jpg
  04.jpg
  05.jpg
  06.jpg
  07.jpg
  08.jpg
  09.jpg
 
  2015_03_17_18.36.54.jpg
  2015_03_17_18.37.00.jpg
  2015_03_17_18.37.16.jpg

Nustatymai abiejų kamerų vienodi, yra dar keletas papildomų rėžimų:
“Įkelti mane” - pagrindinis veiksmas vyksta su galine kamera, bet tuo pačiu aktyvuojasi ir priekinė, kad surasti fotografo veidą, gaunasi kaip paprasto dydžio nuotrauka kartu su įterpta mažesne, kurioje matosi fotografuojančio asmens veidas. Būtent veidas, nes jutiklis nuolat bando aptikti veidą.
“Padalintas fiksavimas” - čia paprasčiau, tiesiog kairėje pusėje matysis vaizdas iš prekinės kameros, o kitoje - galinės.

 


“Foto būdelė” - tai tas pats fotografavimas, tik kad su atidėjimu, galite paruošti reikalingą mimiką, tam turite keletą sekundžių. Jei nuotrauka nepavyks, veiksmas vyksta iš naujo.
Kad užfiksuoti nuotrauką yra daugiau nei vienas būdas, pirmas tai įprastas virtualus mygtukas ekrane, sekantis - jau fizinis mygtukas korpuse, o trečias - balsu. Nors ne, dar ketvirtas - mojavimas ranka. Kas tiktų Jums, manau priklausys nuo situacijos.

 

(nuoroda pasisiųsti orig. nuotraukos)
Susumavus visus aspektus, be abejonės tai geriausią kamera daryti būtent tokio pobūdžio nuotraukas, jinai puikiai tinka tiek asmenukėms, tiek vaizdo skambučiams per “Skype” arba “Snapchat” ir kitus servisus, vėl gi dėka automatinio fokusavimo, kuriuo pasižymi priekinė kamera.

Platforma (aparatinė dalis)


HTC Desire EYE “geležis” jau nuo praeito rudens nebėrą pati-pati geriausia, nes jau buvo pasirodę prietaisai su naujausiu Qualcomm Snapdragon 805 lustu. Šis, keturių branduolių Qualcomm Snapdragon 801 (32bitų MSM8974AB v3, 2265 MHz) buvo skaitomas “topiniu” 2014 metų pradžioje, tokį pat turi HTC One M8, Sony Xperia  Z2 ir kiti, mažiau žinomi vardai. Tai jokiu būdu nereiškia, kad jis šį, kovo mėnesį, galėtų būtį skaitomas kaip lėtas arba atgyvenęs. Ne, jokiu būdu ne.

Visų pirmą jo našumo dar pakaks tikrai ilgam (prisiminkit bent QSD 800), o antras dalykas, žinant kaip “HTC” sugeba optimizuoti savo prietaisus ir žymiai prastesniais parametrais, kad net nesijaučia, nors tarkim sisteminis lustas gali būti ir visai jau vidutinės klasės (kaip QSD 400/410). 

 

Testai atlikti skirtingu laiku ir su skirtingomis versijomis, dėl to skiriasi rezultatai.

Pagal sintetinius testus Desire EYE randasi tarp HTC One M8/Samsung Galaxy S5 (taip, kažkodėl pagal AntuTu testą “One M8” šiek tiek greitesnis) ir Google Nexus 5/LG G3. Video grafika - Adreno 330 (taktinis dažnis 550 MHz), su juo “eina” visi žaidimai, jokių strigimų nerasite. Operatyvinės atminties - 2 GB, laisvos būna po OS paleidimo apie 900-1000 MB. Bendros vidinės atminties - 16 GB, prieinama vartotojui apie 9.5 GB, galima praplėsti su microSD kortele - palaikoma iki 128 GB.

Programinė įranga

 

  Kaip įprasta daugumai HTC prietaisų, kaip programinė įranga naudojama Google Android operacinė sistema (šį kart versija - 4.4.4) kartu si HTC Sense firmine vartotojo sąsaja. Atnaujinimas į naujesnę Android LolliPop versiją žadamas šį arba kitą mėnesį. Vizualinė išvaizda, firminiai aukšti šriftai, pranešimų/įvykių skydelis - viskas analogiškai metaliniui HTC One M8 modeliui. HTC kompanija turi nemažai gerbėjų visame pasaulyje būtent dėl šitos vartotojo sąsajos - ji nėra "apsunkinta" nereikalingais elementais. Dėka to nėra itin reikli sisteminiam lustui. Kaip pavyzdžiui, yra įdiegta "Skype" programos nuoroda, bet pačią programą reikės siųstis atskirai. Iš "firminių" programų galima paminėti "BlinkFeed" ir "HTC Zoe" programas, jei apie pirmą jau minėjau, antra skirta dalintis paredaguota multimedijos medžiagą (video ir nuotraukos) su savo draugais.

 

"Kid Mode" (vaikų rėžimas, anglų kalba) - jei ketinam palikti vaiką su telefonu, galima be jokių rūpesčių ta padaryti, programoje leidžiama užfiksuoti prieinamas programas, viskas kas vaikui neturi būti pasiekiama, bus apsaugota. Bet čia be minusų neapsėjo - už papildomą turinį gamintojas prašys pinigų, bet bazinių funkcijų visai pakanka.

 

"Car" (rėžimas už vairo) - ilgą laiką nesikeitęs rėžimas, jo principas yra palengvinti gyvenimą mums esant už vairo. Valdymas balsu lietuvių kalba iki šiol nepasiekiamas.

 

Failų tvarkyklė - paprasta naudojimui, jei mažoka funkcionalumo, reikės siųstis iš "Google Play".

 

Pagrindinis skirtumas šios sąsajos nuo kitų,  tai be abejo išvaizda - juoda balta, čia atsispindi ir meniu, ir pranešimų skydelyje, ir nustatymų sąraše. Jei pripratot prie iOS, TouchWiz, LG ar Xperia UI, tai būsit nustebinti tokiu fonu.


Išvados

Pagal matmenis tai ne pats mažiausias prietaisas su 5.2" colių ekranu. Galima dar papriekaištauti dėl nepanaudotos vietos - dabar juk madinga, kad ekranas užima kuo didesnį korpuso plotą, bet šis priekaištas būtų sąžiningas, vis dėlto tarkim "Samsung" sugeba palikti dar ir fizinį mygtuką korpuso apačioje, o čia tiesiog didelis tarpas ir virtuali klaviatūra yra ant ekrano. Ekranas - be priekaištų, bet jei naudojat su rankiniu ekrano apšvietimu, automatinis man pasirodė per griežtas. Bendras prietaiso našumas, veikimas bei skambėjimas (stereo garsiakalbiai) yra puikūs. Korpusas - įdomus sprendimas, su tokiu materialu ir apdaila  asmeniškai mačiau ne taip jau ir daug prietaisų, be to turim ir atsparumą drėgmei. Kamera - ne pačios aukščiausios kokybės, bet ir ne per vidurį (priekinės kameros tai aišku neliečia), bet vis vien geriau nei 2013 metų UltraPixel kamera. Pliusų šitame Desire EYE tikrai daug, galima ir susigundyti.

 

Pasidalinkite nuoroda: | Daugiau...

Vertinti ir komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

Naujausi komentarai:

borisjohnson   2023-02-02, 15:12:06
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.
With over a billion of our products circulating the world. We offer only original
high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our
money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are
sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and
water marks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your
home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.
EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE.
We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to real
note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the
note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,
India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.
Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar
and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.
WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,
BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.
ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXIS, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND
ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.
USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...
Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially
from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the
front of the banknote are identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.
- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.
EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal
Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
buy real and fake passports online
buy undetectable counterfeit money
where to buy fake dollar bills
where to buy counterfeit bills
where to buy fake bills
buy counterfeit banknotes
where to buy fake banknotes
where can I buy fake dollar bills
where to buy counterfeit banknotes
Buy counterfeit euro bills
Purchase euro fake bills online
Where to buy fake British pounds
fake banknotes for sale UK
fake banknotes for sale
counterfeit euro banknotes for sale
counterfeit banknotes for sale
Where to buy fake euro bills
Where to buy British pounds
Fake bank notes for sale in Germany
Counterfeit banknotes for sale in China
Buy currency bills in Japan
Where to buy euro bills online
fake money for sale
prop money for sale
counterfeit money for sale
money for sale
money tree for sale
undetectable fake money for sale
real money for sale
confederate money for sale
legit counterfeit money for sale
confederate currency for sale
high-quality counterfeit money for sale
quality counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit banknotes for sale
currency for sale
banknotes for sale
best counterfeit money for sale
counterfeit money printer for sale
fake money that looks real for sale
currency dealers near me
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
foreign currency for sale
real counterfeit money for sale
world banknotes for sale
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES
AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,
buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake
Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.
www.fastcounterfeitssdhome.com
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/
Email(s): [email protected]
My Wickr ID:...moneycontrol
WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

rjordanchan   2023-01-31, 00:10:43
(Whatsapp: +357-961-68055) Gaukite pasą, asmens tapatybės korteles, vairuotojo pažymėjimą ir kitus dokumentus.


Siūlome tikrus ir tikrus pasus, vairuotojo pažymėjimus, asmens tapatybės korteles, TOEFL, IELTS, gimimo liudijimus šioms šalims: Australija, Belgija, Brazilija, Suomija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Airija, Italija, Nyderlandai, Norvegija, Austrija, Švedija, Šveicarija , Ispanija, Didžioji Britanija, JAV ir kt. Mes garantuojame jums 100% tikrus dokumentus, kuriuos galėsite naudoti iškilus bet kokiai problemai. turime patenkintų klientų visame pasaulyje.


Susisiekite el. paštu: [email protected]
Whatsapp: +357-961-68055
privatus el. paštas: [email protected]

https://patenteitalianaonline.com/

Pirkite itališką pasą internetu
Pirkite itališkas asmens tapatybės korteles internetu
Pirkite itališką vairuotojo pažymėjimą internetu
Pirkite itališką geltoną lapą internetu
Pirkite vokiškus pasus internetu
Pirkite Vokietijos asmens tapatybės kortelę internetu
Pirkite vokišką vairuotojo pažymėjimą internetu
Susisiekite su mumis dėl bet kokių pasų
Pirkite vairuotojo pažymėjimą internetu
Atnaujinkite vairuotojo pažymėjimą
Užsisakykite licencijos dublikatą
Pakeiskite vairuotojo pažymėjimą
Gaukite naują vairuotojo pažymėjimą
Licencijos vardo keitimas
Adreso keitimas

svetainė: https://patenteitalianaonline.com/
0

Limnyuy   2023-01-27, 15:29:14
KAUFEN SIE FALSCHES GELD IN SUPER HOCHWERTIGKEIT $,€,£, WhatsApp:+447405 731528

Kaufen Sie hochwertige, nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+, wir haben USD, CAD, GBP, EU AUD verfügbar, um nur einige zu nennen.

WhatsApp: +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir bieten Face-to-Face-Geschäfte an und haben Agenten in fast allen Ländern der Welt, die bereit sind, sich mit unseren seriösen Kunden zu treffen, um ein Geschäft gegen Bargeld abzuschließen.

Wir haben qualitativ hochwertige, 100 % nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+ zum Verkauf WhatsApp: +44 7405731528


Wir bieten nur original hochwertige Falschgeldscheine an.

Wir versenden weltweit und wir drucken und verkaufen auch Banknoten der Klasse A von über 52 Währungen weltweit.

Hier ist Ihre Chance, Millionär zu werden. Unser Geld wird perfekt reproduziert. Ununterscheidbar für das Auge und die Berührung.

Wir versenden in verschiedenen Größen, verpackt und versteckt.

Alle unsere Notizen tragen alle Hologramme und Wasserzeichen und bestehen den Lichtdetektortest.

Wir liefern das Geld ohne Eingreifen des Zolls direkt zu Ihnen nach Hause.
Wir haben eine riesige Menge auf Lager.
Wir verwenden die neueste Technologie, um unsere Notizen so herzustellen, dass sie 100 % identisch mit der echten Notiz aussehen.

Hier ist unsere Preisliste für Qualität der Güteklasse A.
$ € £ 300 .......... $ € £ 2500
$ € £ 500 .......... $ € £ 7000
$ € £ 700 .......... $ € £ 12000
$ € £ 1000 ........ $ € £ 16000
$ € £ 1500 ........ $ € £ 25000
$ € £ 2000 ........ $ € £ 35000
$ € £ 5000 ......... $ € £ 50000
$ € £ 10000 ....... $ € £ 100000
$ € £ 20.000 ...... $ € £ 500.000
Und viele andere verhandelbare Ergebnisse

WhatsApp +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir sind eine unabhängige Gruppe von spezialisierten IT-Fachleuten und Datenbanktechnikern mit Sitz in Großbritannien und spezialisiert auf die Erstellung von Reisepässen, Sozialversicherungsnummern, Lizenzen, Personalausweisen, Geburtsurkunden, Diplomen und vielen anderen Dokumenten von sehr hoher Qualität und anderen Dienstleistungen. Wir haben Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome und andere Dokumente für über 150 Länder hergestellt. (Nordamerika, Südamerika, Europa, Australien, Asien und Afrika) Wir produzieren sowohl in der Real Database registrierte Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome, die legal verwendet werden, und wir produzieren auch gefälschte oder duplizierte oder neuartige Dokumente, die nur zur Tarnung verwendet werden und NICHT verwendet werden können. Rechtlich gesehen sind diese Arten von Dokumenten nicht wichtig, daher produzieren wir auf große Nachfrage und Bestellung .
0

Limnyuy   2023-01-27, 15:29:07
KAUFEN SIE FALSCHES GELD IN SUPER HOCHWERTIGKEIT $,€,£, WhatsApp:+447405 731528

Kaufen Sie hochwertige, nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+, wir haben USD, CAD, GBP, EU AUD verfügbar, um nur einige zu nennen.

WhatsApp: +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir bieten Face-to-Face-Geschäfte an und haben Agenten in fast allen Ländern der Welt, die bereit sind, sich mit unseren seriösen Kunden zu treffen, um ein Geschäft gegen Bargeld abzuschließen.

Wir haben qualitativ hochwertige, 100 % nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+ zum Verkauf WhatsApp: +44 7405731528


Wir bieten nur original hochwertige Falschgeldscheine an.

Wir versenden weltweit und wir drucken und verkaufen auch Banknoten der Klasse A von über 52 Währungen weltweit.

Hier ist Ihre Chance, Millionär zu werden. Unser Geld wird perfekt reproduziert. Ununterscheidbar für das Auge und die Berührung.

Wir versenden in verschiedenen Größen, verpackt und versteckt.

Alle unsere Notizen tragen alle Hologramme und Wasserzeichen und bestehen den Lichtdetektortest.

Wir liefern das Geld ohne Eingreifen des Zolls direkt zu Ihnen nach Hause.
Wir haben eine riesige Menge auf Lager.
Wir verwenden die neueste Technologie, um unsere Notizen so herzustellen, dass sie 100 % identisch mit der echten Notiz aussehen.

Hier ist unsere Preisliste für Qualität der Güteklasse A.
$ € £ 300 .......... $ € £ 2500
$ € £ 500 .......... $ € £ 7000
$ € £ 700 .......... $ € £ 12000
$ € £ 1000 ........ $ € £ 16000
$ € £ 1500 ........ $ € £ 25000
$ € £ 2000 ........ $ € £ 35000
$ € £ 5000 ......... $ € £ 50000
$ € £ 10000 ....... $ € £ 100000
$ € £ 20.000 ...... $ € £ 500.000
Und viele andere verhandelbare Ergebnisse

WhatsApp +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir sind eine unabhängige Gruppe von spezialisierten IT-Fachleuten und Datenbanktechnikern mit Sitz in Großbritannien und spezialisiert auf die Erstellung von Reisepässen, Sozialversicherungsnummern, Lizenzen, Personalausweisen, Geburtsurkunden, Diplomen und vielen anderen Dokumenten von sehr hoher Qualität und anderen Dienstleistungen. Wir haben Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome und andere Dokumente für über 150 Länder hergestellt. (Nordamerika, Südamerika, Europa, Australien, Asien und Afrika) Wir produzieren sowohl in der Real Database registrierte Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome, die legal verwendet werden, und wir produzieren auch gefälschte oder duplizierte oder neuartige Dokumente, die nur zur Tarnung verwendet werden und NICHT verwendet werden können. Rechtlich gesehen sind diese Arten von Dokumenten nicht wichtig, daher produzieren wir auf große Nachfrage und Bestellung .
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 02:08:14
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Archyvas » | komentarai (119)


Mobili.lt naujienos

Atgaukite 100€ už naują Samsung Galaxy įrenginį! (3)

Registruokite naująjį Galaxy įrenginį Samsung Members programėlėje ir atgaukite 100€ į savo sąskaitą!

2022-05-02

Plačiau »

Naujasis Samsung Galaxy A53 5G (1)

Gaukite Galaxy Buds Live ausines dovanų!

2022-03-15

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (5)

Galaxy Buds Live - 69€!

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Samsung Galaxy A52s tik 349€.

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Gaukite dvigubą seno įrenginio vertę pirkdami naują Galaxy!

2021-11-15

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2023. Visos teisės saugomos.
GPRS
(General Packet Radio Service)
GSM mobiliojo ryšio technologija, skirta duomenų perdavimui GSM tinkluose. Informacijos parsisiuntimo metu sparta siekia 16-48 kb/s, informacijos išsiuntimo metu - 8-24 kb/s.
Ši technologija naudoja tuos pačius resursus, kaip ir balso telefonija, tačiau naudojamas visiškai kitas signalo perdavimo būdas. GPRS palaiko IP ir PPP protokolus, kurių pagalba mobilaus telefono naudotojai gali dirbti internete ar perduoti el. pašto pranešimus.

GPRS naudoja laisvus bazinės stoties balso kanalus, todėl greitis priklauso nuo mobiliojo prietaiso. Kuo daugiau kanalų gali panaudoti, tuo didesnį duomenų perdavimo greitį gali pasiekti. Pagal panaudojamų vienu metu kanalų skaičių mobilieji prietaisai skirstomi į klases (GPRS Multislot Class):

uplink - duomenų srautas bazinės stoties kryptimi
downlink - duomenų srautas mobiliojo prietaiso kryptimi
1 GPRS klasė: 1 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 2 kanalų;
2 GPRS klasė: 2 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 3 kanalų;
3 GPRS klasė: 2 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 3 kanalų;
4 GPRS klasė: 3 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
5 GPRS klasė: 2 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
6 GPRS klasė: 3 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
7 GPRS klasė: 3 downlink + 3 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
8 GPRS klasė: 4 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
9 GPRS klasė: 3 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
10 GPRS klasė: 4 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
11 GPRS klasė: 4 downlink + 3 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
12 GPRS klasė: 4 downlink + 4 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;

GPRS leidžia vienu metu ne tik perduoti duomenis, bet ir naudoti balso paslaugas. Šias galimybės parodo trys klasės:

A klasė: mobilus įrenginys vienu metu gali naudoti ir balso ir duomenų perdavimo paslaugas
B klasė: mobilus įrenginys gali dirbti ir balso režime ir duomenų perdavimo, tačiau tik viena funkcija naudojama tuo pačiu laiko momentu. Tai reiškia, kad balso skambučio metu duomenų perdavimas sustabdomas
C klasė: mobilus įrenginys dirba arba duomenų perdavimo arba balso skambučių režimu.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.


802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .mAh
milliampere-hour
Baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą .
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
Raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
MP
(Megapixel)
"Megapikselis" yra 1mln.pikselių .
Pvz.Kamera su 2048×1536 pikselių yra "3.1 mp" (2048 × 1536 = 3,145,728).
microSD
MicroSD - atminties kortelių tipas naudojamas daugumoje mobiliųjų telefonų.
MicroSD kortelių formatas buvo sukurtas kompanijos SanDisk. Iš pradžių šis kortelių tipas buvo vadinamas T-Flash arba TransFlash ir buvo pardavinėjamas 32MB, 64MB bei 128MB talpomis. Vėliau, šis kortelių tipas buvo adoptuotas "SD Card Association" ir tuopačiu pervadintas į MicroSD.
2007 metais buvo išleista pirmoji MicroSD-HC kortelė. Ją palaiko tik tie telefonai kurių kortelių skaitytuvas yra tam pritaikytas. MicroSD-HC korteliu ypatybė yra kad jos turi daugiau atminties. Šiu korteliu talpa prasideda nuo 4GB.

microSD - atminties kortelė, tinka:
Nokia : 3110
3250
5200
5300 XpressMusic
5500 sport
5700 XpressMusic
6085
6125
6131
6151
6233
6290
6300
7373
7390
E50
E61i
E65
N76
N95

Motorola: E398
K1
V3i
V3x
V360

B&Q: CF61
CL71
EF81
EL71
S88

SAMSUNG: D600
D820
D830
E200
E250
E390
E570
E770
i600
P310
E900
U600
X700
Z500
Skype
Skype" – tai programinės įrangos dalelė, suteikianti galimybę bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai skambinti kitam asmeniui, prisijungusiam "Skype". Nors skambučiai nieko nekainuoja, jų kokybė išties yra puiki. Jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos turi prie interneto prijungtas kameras, galite naudotis ir nemokamu vaizdo ryšiu. Jūs netgi galite labai pigiai skambinti į fiksuotojo ir mobiliojo ryšio telefonus (be to, nėra jokio įjungimo ar abonentinio mokesčio).
www.skype.com/intl/lt
WCDMA
(Wideband Code Division Multiple Access)
Tai tas pats UMTS (3G).
stereo
(Stereophonic sound)
Garsas pateikiamas iš daugiau negu vieno kanalų . Dažniausiai būna du kanalai .
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
Valdymas balsu
Dabar jau galima ne tik surinkti numerį balsu , bet ir iškviesti reikiamas programas . Pvz. Nokia N73 balsu galima iškviesti : numerius ,aplinkas , balso pšt. dėžutę , bluetooth , diktofoną ,vaizdo kamerą ,galeriją , skaičiuoklę , email , grotuvus ir kita .
Matmenys
Telefono dydis : aukštis, ilgis, storis . Jei mobilus "slaideris" ar atidaromas - dydis matuotas pilnai uždaryto .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Akumuliatorius
akumuliatorių tipai :
nickel-cadmium (NiCd) - nikelio kadmio jau nenaudojama naujuose telefonuose .
nickel metal hydride (NiMH) - nikelio metalo hybrido jau nenaudojama naujuose telefonuose .
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama .
lithium-ion polymer(Li-poly) - ličio polymero , šis akumuliatorius apie 20% ilgiau laiko negu Li-Ion akumuliatorius ir daug lengvesnis .

Prieš naudodamiesi prietaisu pirmą kartą, turite įkrauti
akumuliatorių. Prieš įkraunant akumuliatorių visiškai jo iškrauti nereikia. Priešingai nei kitose akumuliatorių sistemose, atminties efektas neturi reikšmės jo veikimui.
http://www.mobili.lt/failai/akumuliatorius.png

apie akumuliatoriaus budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .
Budėjimo
Parodo kiek telefonas išlaikys maksimaliai idealiose sąlygose. Šiam terminui nustatyti yra naudojami keli testavimo būdai.

I.Praktinis. Telefonas bandomas laboratorijoje, kurioje ryšio stiprumo signalas visuomet pastovus ir labai stiprus. Telefone viskas išjungta (ekrano bei klaviatūros apšvietimas, visos telefono programos kurios gali didinti energijos eikvojimą). Testuojama baterija pilnai įkrauta, tačiau ne pirmą kartą (iki tol ši baterija buvo įkraunama pagal visas gamintojo instrukcijas, kad nebūtų sumažėjęs jos talpumas). Telefonas visą bandymo laikotarpį yra įjungtas, tačiau visiškai nenaudojamas.
II.Teorinis. Baterijos talpa padalina iš idealiomis sąlygomis veikiančio telefono srovės suvartojamo kiekio per laiko vienetą. Taip nustatomas terminas kurį telefonas veiks idealiomis sąlygomis.

Praktiškai naudojant baterija laiko 3-5 kartus trumpiau, kuo daugiau naudojamasi tuo trumpiau laiko.

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %:
Silpnas laukas/ieško tinklo - 90%
Duomenų kabelis prijungtas - 60-75%
IRDA aktyvuotas - 7%
Priimamos SMS - 12%
Rašomos SMS - 50%
Skambutis - 10-15%
Vibro skambutis - 20%
Apšvietimas - 15%
3G tinklas - 20%
WLAN - 50-80%
Foto,video - 30-80%
MP3 - 30-80%
Žaidimai - 0-80%
802.11a
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.
raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
NFC
„Near Field Communication“ (artimo lauko komunikacija).
NFC technologija leidžia laisvų rankų įrangą greitai susieti su suderinama NFC laisvų rankų įranga ir su ja sujungti paprasčiausiai šiuos du prietaisus priartinus vieną prie kito.
PPI
PPI - pikselių (taškų) tankumas ekrane, kiek pikselių telpa viename colyje eilėje, kuo daugiau tuo geriau, kaip vyksta apskaičiavimas yra parodyta čia - http://members.ping.de/~sven/dpi.html