»

Huawei Mate 9 (2017-02-06), 5

Dainius
Įžanga
1.jpg
Huawei pristatė naują plančetofoną, kuriuo pasauliui nori parodyti, kad kinų gamintojai gali kurti telefonus nieko nenusileidžiančius Samsung ir Apple produkcijai. Korpusas pagamintas iš aukštos klasės medžiagų, spartus  procesorius Kirin960 ir galinga vaizdo posistemė Mali G71 užtikriną sklandų veikimą, be jokio stabdymo. Talpi baterija užtikriną ilgą telefono veikimą, o gera kamera leidžia mėgautis detaliomis  nuotraukomis.
Huawei Mate 9 yra sukurtas tam kad išprestų  tris pagrindines problemas išmaniųjų telefonų naudotojams:
 1. Trumpas baterijos veikimo laikas
 2. Lėtai veikiantis įrenginys
 3. Prastos nuotraukos
Ar šis telefonas sprendžia šias problemas ir ar Mate 9 sugebės užimti laisvą vietą kurią paliko Note 7. Apžvelgsiu šioje apžvalgoje.

Trumpos techninės charakteristikos:
 • Aliuminis korpusas
 • Matmenys  156.9 x 78.9 x 7.9 mm, Svovis 190g
 • 5.9“ colių Full HD ekranas,  IPS LCD , 373 PPI;
 • Aštuonių branduolių HiSillicon Kirin 960 (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53) Procesorius
 • Mali-G71 MP8 vaizdo plokštė
 • 4 GB RAM operatyvioji atmintis
 • 64 GB ROM vidinė atmintis (Praplėčiami iki 256 GB microSD)
 • 12MP, f/2.2 RGB ir 20MP f/2.2 monochrominė kamera, lazerinis autofokusavimas. [email protected], [email protected]
 • 8 MP, f/1.9, 26mm, [email protected] priekinė kamera.
 • Keturių dažnių GSM/3G/4G LTE Cat12
 • Dviejų nanoSIM kortelių palaikymas (pokalbio metu aktyvi viena)
 • Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4/5 GHz, DLNA, WiFi Direct, Bleutooth v4.2, A2DP, EDR, LE, A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO, NFC, IR
 • 3.5 mm audio jungtis
 • 4000 mAh akumuliatorius
 • Piršto anstapudų skaneris, Akeselerometras, Atstumo jutiklis, Aplinkos apšvietos jutiklis, Kompasas, Barometras, gyroskopas
 • Stereo garsiakalbiai

Pakuotės turinys

Dėžutės įpakavimas įprastinis Huawei telefonams, kvadratinė juodos spalvos dėžutė su telefono pavadinimu. Pakuotė solidžios juodos spalvos, jei skirtas pakankamas dėmesys. Ant dėžutės informacijos pateikiama nedaug: spalva, vidinės atminties kiekis ir kita informacija apie telefoną. Ant dėžutės viršaus puikuojasi įspaustas auksinės spalvos telefono pavadinimas. Tačiau įdomiausiai tai kas slypi viduje.

Atidarius dėžutę supranti, kad šis telefonas yra Premium klasės, dėžutė pasižymi dosniu turiniu.
Pakuotės turinys:
 • Huawei Mate 9
 • Greitas įkroviklis 22.5W
 • Type-C laidas
 • ausinės
 • SIM slot raktas
 • microUSB to USB adapteris
 • telefono dėklas
 • instrukcija
Dėžutėje randame patį telefoną su užklijuota ekrano apsauga, kas maloniai nustebina.

Taip pat randame dvi atskiras dėžutes. Viena su vartotojo instrukcija ir SIM slot raktu, bei dėklu telefonui. Kitoje dėžutė randame ausines, microUSB to Type-C adapterį bei pakrovėją su greito pakrovimo funkcija ir Type-C laidu.  Jau buvau galvojęs, kad baigėsi laikai, kai telefonų gamintojai pamalonindavo pirkėjus nemokamais aksesuarais . Bet Huawei maloniai nustebimo su tokiu komplektu dėžutėje. Iš Huawei galėtų pasimokyti ir kiti gamintojai, kaip reikia sukomplektuoti telefoną.


Dizainas

Mate 9 ir toliau seka Mate serijos pramintais takais, kai kalba eina apie dizainą. Telefonas nenuginčijamai yra didelis 156.9 x 78.9 x 7.9 mm ir sveria 190g. Mate 9 lyginant su praeitos serijos Mate 8 šiek tiek priaugo svorio t. y. 5g. Bet telefonas šiek tiek trumpesnis ir storesnis. Lyginant Mate 9 su panašios klasės telefonais kaip Iphone 7 Plus. Mate 9 yra net žemesnis ir tik milimetru platesnis nors turi 5.9” ekraną kai Iphone 7 plus 5.5” ekraną. Tai reiškia, kad kompanija Huawei puikia moka išnaudoti vietą. Ekranas nuo praeitos kartos buvo sumažintas nuo 6” iki 5.9”, kas leidžia telefonui patogiau gulėti rankoje ir dauguma įprastinių užduočių galima atlikti viena ranka. Tai buvo pasiekta dėka siaurų kraštinių (angl. Bezels).
6.png
Pats telefono korpusas yra pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio, todėl maloniai guli delne.  Surinkimo kokybė irgi stebina, nors šoniniai mygtukai pagaminti irgi iš aliuminio, jie nekliba ir neskleidžia jokių pašalinių garsų. Priekinė dalis yra stiklinė. Priekinis stiklas šalia korpuso yra užapvalintas. Tam kad nekliūtų pirštai už korpuso briaunų kaip praeitų metų modelyje. Priekinėje telefono dalyje randame garsiakalbį, artumo jutiklį, priekinę kamerą ir LED indikatorių, kuris nematomas plika akimi.
Apatinėje telefono dalyje per viduryje randame USB Type-C jungtį kas leidžia prijungti USB laidą bet kokią kryptimi ir neleis “išmalti” USB jungties kaip dažnai pasitaiko. dvigubas simetrine groteles, kurių dešinėje pusėje yra garsiakalbis, o kairėje mikrofonas ir du varžtus kurie laiko visą korpusą. Dešinėje kraštinėje randame jau įprastus garsumo reguliavimo ir įjungimo/išjungimo mygtukus. Kairėje pusėje yra kombinuotas micro SD ir SIM kortelės lizdas. Viršutinėje dalyje randame taip visų pamėgtą 3.5mm ausinių jungtį bei IR sensorių. Kurio dėka galime valdyti namuose esančius prietaisus kaip: televizorius, DVD, muzikinis centras, TV priedėlius ir kt. 
Galinėje telefono dalyje yra sumontuota dviejų tonų blykstė dviguba Leica kompanijos kamera su lazeriniu autofokusavimu. Kamera kaip ir ankstesniuose modeliuose yra šiek tiek iškilusi. Žemiau kameros labai patogioje vietoje yra sumontuotas greitas piršto antspaudų skaitytuvas.  Laikant tokio dydžio telefoną rodomasis pirštas toje vietoje atsiduria natūraliai, tad nekyla sunkumų atrakinti telefoną. Piršto antspaudų skaitytuvas yra greitas ir tikslus, nė kart neturėjau problemų atrakinant telefoną. 

Kamera

Huawei ir toliau tęsia bendradarbiavimą su Leica. Huawei Mate 9 turi įmontuota antros kartos Leica optika Mate 9 telefone.  Pagrindinė dviguba kamera sudaryta iš dviejų jutiklių 20MP mono chrominė ir 12MP RGB. Kamera šiame telefone tokia gera, kad yra verta net atskiros apžvalgos.  Techninės kameros charakteristikos dviguba 20 MP +12 MP, f/2.2, 27mm, Optinis vaizdo stabilizavimas, 6x priartinimas, 2X priartinimas neprarandant kokybės, Leica optika, dviejų tonų LED blykstė, lazerinis auto-fokusavimas. 4K ([email protected]) ir FullHD ([email protected]/60fps). Priekinė kamera 8 MP, f/1.9, 26mm, 1080p. 
Kamera turi daugybę režimų ir filtrų. Tad nereiks instagram’o pagražinti nuotraukas.
Fotografuojant galima pasirinkti kuris sensorius bus kaip pagrindinis 20MP monochrominis ar 12 MP RGB. Nuo to priklauso nuotraukos detalumus. Šiai kamerai nėra lygių darant nuotraukas esant blogai apšvietimui ar tamsoje. Triukšmo nuotraukose praktiškai nėra.  Nors kameros diagfragma tik f/2.2, bet šviesos patenka kaip pro f/1.6 dėl dviejų objektyvų.
Kameros veikimo principas yra toks kad daromos dvi atskiros nuotraukos. 20MP monochrominis sensorius fiksuoja smulkes detales ir atsakingas už detaliai perteiktą vaizdą. O 12 MP RGB sensorius suteikia spalvas. Taip pasiekiama puiki nuotraukų kokybė. Padarytos nuotraukos pasižymi realiomis spalvomis, spalvos nėra perdėtos (angl. oversaturated) ar blankios, nuotraukose galima įžvelgti smulkes detales jos nėra susiliejusios. Dėka lazerinio autofokusavimo nuotraukos būna sufokusuotos nesvarbu ar objektas toli ar fotografuojama iš labai arti. Kadangi naudojami du sensoriai į pro lešius patenka du kartus daugiau šviesos. Tad nuotraukos darytos tamsoje ar esant net labai prastam apšvietimui yra geros kokybės. 
Jei reiktų išskirti kameros stipriąsias savybes tai paminėčiau  20 MP monochrominis sensosius, darant nespalvotas nuotraukas jos pasižymi aukštu detalumu. Rinkoje nėra jokio kito telefono kuris gali padaryti tokias detales nuotraukas. Antra nuotraukos darytos tamsoje, Huawei nustatė naujus kokybės standartus. Išsaugant detalumą ir spalvas. Trečia viskas “sufokusuota režimas” (angl. Wide-aperture) tai leidžia keisti fokusavimą jau padarytų nuotraukų, kas sukuria gylio efektą, sufokusuojant vieną konkretų elementą, kai fonas tampa išblukęs.
Priekinė kamera irgi turi autofokusavimą. Kas palengvina asmeniukų darymą. Nuotraukos darytos darytos su priekine kamera, taip pat yra detalios ir gerai atkuria spalvas. Net ir darant uždarose patalpose kur apšvietimas prastesnis. Asmenukių mylėtojams yra skirti du režimai “grožio režimas” ir “šypsenos režimas”. Grožio režimas šiek tiek paryškina spalvas, veidas atrodo tarsi būtų su makiažu.  “Šypsenos režimas” aptinka kada žmogus šypsosi ir padaro nuotrauką. Asmenukes taip pat galima daryti uždėjus pirštą ant piršto antspaudų skenerio.
Kameros testas
išbandyti kamerą dariau keletą nuotrauką tamsoje, esant blogam apšvietimui, iš labai arti, naudojant viskas sufokusuota režimą ir nespalvotas nuotraukas.
Nuotraukas tamsoje ir esant blogam apšvietimui dariau be blykstės, tam kad nustatyti kiek šviesos patenka pro lešius. Ir ar patekęs šviesos kiekis yra pakankamas geros kokybės nuotraukoms su mažai triukšmo. Ir likau sužavėtas rezultatais darant nuotraukas tamsoje net su automatiniais nustatymais gaunami geri rezultatai, triukšmo nuotraukose beveik nesimato ar jis minimalus. Nustatęs aukščiausią šviesumo lygį ISO 3200 tik tada atsirado šiek tiek triukšmo. Nuotraukos darytos blogomis sąlygomis buvo net ir detalios matėsi spalvos, ant ženklų įmanoma perskaityti informacija.
Telefonai kurie turi didelės raiškos kameras susiduria su fokusavimo problemomis kai tenka fotografuoti iš arti reikia perjungti Macro režimą ar net fotografuoti kelis kartus iš eilės kol gaunasi reikiamas kadras, bet tik ne Mate 9. Dėka lazerio auto fokusavimo nuotraukas darant iš arti yra sufokusuotas, nereikia perjunginėti jokių režimų užtenka tik prie objekto priartinti kamera ir lazerinis auto fokusavimas atliks visą darbą už jus. T. y. macro režimas persijungs savaime, to dėka nebus išplaukusių detalių.
Juodai baltos nuotraukos (20MP sensorius) darytos Mate 9 savo detalumu lenkia spalvotas nuotraukas darytas 12 MP kamera. Nespalvotuose nuotraukose atsispindi šios kameros potencialas, dėl didelio detalumo. Tiesa tada nebeveikia artinimo galimybė.
Kadangi Mate 9 turi dvigubą kamerą tai viskas sufokusuota režimas (angl. Wide-aperture) suteikia gylio efektą ir leidžia sufokusuoti kadrą taip, kad fonas būtų išblukęs. Kaip nuotraukas darant su profesenalia kamera DSLR. Smagiausia, kad kai nuotrauka jau padaryta galima keisti sufokusuotą objektą
Mate 9 kamera turi įprastinį ir PRO režimą. Įprastinis režimas parenka visus nustatymus automatiškai. O PRO leidžia keisti ISO jautrumą, baltos spalvos balansą, jutiklio greitį, išlaikymą, fokusavimą. Tiesa parinkus tam tikrus parametrus yra apribojamos kai kuriuos funkcijos, kaip išlaikymas ar fokusavimas.
Filmavau miške kur nelygi vietovė. Patkrinti kaip veikia vaizdo stabilizavimas ir autofokusavimas.

Bandant Video kamera pastebėjau, kad filmuojant 4K raiška neveikia vaizdo stabilizavimas, nors filmuojant [email protected]/60 fps vaizdo stabilizavimas veikia.

Mate 9 naudoja H.265 kodeką filmuojant 4K raiška, šio kodeko dėka pasiekiama geresnė vaizdo kokybė nei H.264 ir video užima mažiau vietos. Testuotajnt video kamerą 4K video užėmė mažiau vietos nei [email protected] fps. Deja tik H.265 dar nėra plačiai išplitęs, todėl kyla sunkumų keliant video į Youtube. Video spalvos artimos tikroms spalvos, objektai fokusuojami gerai. Kai kadre buvo keli objektai arti iš pradžių kamera nenusprendė ką fokusuoti. Bet kalbant bendrai vaizdas gaunamas geras.


Ekranas

Huawei Mate serija visada pasižymėjo dideliai ekranais. Ne išimtis ir Mate 9, kuris aprūpintas didžiuliu 5.9” 1920X1080 373ppi IPS FullHD ekranu, kuris sugeba atkurti net 96 % NTSC spektro. Įdomu tai kad Huawei su kas antru naujesniu Mate modeliu mažiną ekraną. Mate 8 turėjo 6”, dabar ekranas sumažintas 0.1”. Nors ekranas   didelis lyginant su Iphone 7 Plus, kuris turi 5.5” ekraną. Huawei Mate 9 ir Iphone 7 Plus tokio pačio dydžio, nors Mate 9 ekranas didesnis. Huawei P9 ekranas buvo peikiamas, kad atkuria spalvas blankiai. Tačiau Mate 9  ekranas nors yra 1080p jis atkuria spalvas geriau nei P9, sodrus juodos spalvos atspalvis, ryškios spalvos, gerai įžiūrimas saulėtą dieną. FullHD tokiam dideliam ekranui nebuvo pasirinktas atsitiktinai, tai buvo padaryta siekiant sumažinti energijos sąnaudas. Ir jei tai prailgina telefoną veikimo laiką aš už.  Ekrano raiška pakankama, be to ekranas pasižymi aukštu kontrastu 1622:1 ir dideliu ryškumu 665 nitai. Matymo kampai dideli, vartant telefoną splavos neišblunka, vaizdas ryškus. Tad naudojantis šiuo telefonu nepajus diskomforto dėl išblukusių spalvų ar neryškaus vaizdo. Ekranas nėra toks ryškus bei spalvos atkuriamos prasčiau, nei QuadHD Amoled ekranų. Tačiau QuadHD  Amoled ekranai labiau imlesni elektrai. Nors jie pasižymi labai ryškiomis spalvomis ir dideliu kontrastu. Bet Mate 9 vienas iš geriausių LCD ekranų rinkoje. 
Nustatymuose galima keisti ekranų spalvų tonus pasirinkti tarp šiltų ar šaltų atspalvių. Eye Comfort režimas išjungia mėlynos spalvos atspalvius, tam kad būtų patogiau naudotis tamsoje ir taip nevargintų akių.
26.png

Baterija

Kalbant apie telefonų akumuliatorius yra 3 pagrindiniai punktai kurie nusako telefono naudojimosi laiką:
1. Baterijos talpa
2. Krovimosi technologija, kaip greitai, efektyviai ir saugiai bus pakrautas akumuliatorius
3. Programoninė įranga, kuri lemia kaip bus protingai naudojama energija.
Akumuliatorius viena iš stipriausių Mate 9 vietų, šiame telefone įmonuota net 4000mAh baterija, kuri yra viena iš talpiausių rinkoje. Dauguma Android telefonų turi 20-30 % mažesnius akumuliatorius. Šio akumuliatoriaus už teks pilnai darbo dienai, net su dviem sim kortelėmis. Didėjant baterijų talpoms gamintojai dažnai susiduria su problema kaip greitai ir saugiai pakrauti bateriją, nepakenkiant pačiai baterija. Huawei rado išeitį tai SuperCharge technologija. Telefonas kartu parduodamas su išmaniuju pakrovėju, kuris reguliuoja kokią srovę telefonas gauna, krovimosi metu. Huawei SuperCharging technologija, leidžia greitai įkrauti bateriją nuo 0 iki 60 % tik per 30 min.  Mate 9 turi netik didlės talpos  4000 mAh baterija, bet energijos suvartojimas yra optimizuotas programiškai. Yra net keli energijos taupymo režimai be įprastinio energijos taupymo režimo yra ir ultra taupymo režimas režimas, kuris išjungia daugelį telefono funkcijų palieka tik skambinimo ir SMS žinučių siuntimo galimybę, taip dviguvai prailgindamas baterijos tarnavimo laiką. Yra dar vienas įdomus energijos taupymo režimas, kuris sumažina ekrano rezoliuciją nuo 1080p iki 720p. Kalbant apie programinį optimizavimą Mate 9 turi dar vieną puikią funkciją. Telefonas sugeba nustatyti kokios programėlės suvartoja daug energijos, jei jūs netyčia paliksite tokią programėlę veikiančia budėjimo režimu, kaip navigaciją, ar kokį žaidimą. Gausite pranešimą, kad palikta  programa su naudojanti daug energijos. Ir pasiūlys ją išjungti
Baterijos Testas
Huawei Mate 9 baterija ir progaminis optimizavimas puikiai skamba ant popieriaus. O kaip yra iš tiesų? Tad nusprendžiau atlikti ne eilinį testą. Nes Mate 9 orientuotas į pažengusius vartotojus. 
Nusprendžiau bateriją išbandyti realiomis sąlygomis, kadangi talpa didelė tai ir testą atlikau ne eilinį. Testo metu naudojau 2 sim korteles. Viena jų veikė 4G LTE režimu, kita 3G. Nuolat buvo įjungtas GPS siustuvas, Wi-Fi, automatinis ekrano pasukimas ir mobilusis internetas. Testatvau taip: pokalbis Skype su vaizdu 1h naudojant priekinę kamerą, naudojausi navigacija Here maps apie 20 min su GPS, naršymas intenete, youtube vaizdelių peržiūra, žaidimas asphalt 8 airbone 20 min, pokalbiai telefonu, sms žinučių rašymas.  Ir telefonas atlaikė darbo dieną kai screen on time buvo 4:40 min ir dar liko 29 % baterijos. Naudojant likusią bateriją tik skambučiams ir sms rašymui, bei naršymui internete pakanka apie 8-10 valandų. 
Naudojant telefoną tik su viena sim kortele telefonas, sugeba atlaikyti dvi darbo dienas, nekrautas. Ir čia nendaudojant energijos taupymo režimo. Tad jei važiuojate savaitgaliui išvykai į gamtą, ar aplankyti draugus ir pamišote pakrovėję, ne bėda telefonas atlaikys dvi dienas.
O baterijos įkrovimas nesukels daug rūpesčių, dėka superCharge technologijos ir išmanaus pakrovėjo, kuris reguliuoja srovę krovimosi metu. Vos per 10-20 min. įkrausite telefoną tiek kad užteks pilnai darbo dienai. Tai kad telefono nereiks krauti per naktį. Tą bus galima padaryti pusryčiaujant.
Nekalbėsiu apie telefoną būdėjimo laiką, nes liečiamų ekranų laikais tai jau nebe rodiklis. Dabar telefono “ištvermę” nusako kitas parametras kiek telefonas gali veikti su įjungtu ekranu (angl. Screen on time). Mate 9 su įjungtu ekranu veikti gali 5-8 h, priklausomai kas daroma su telefonu, o tai yra geras rodiklis telefonui su 5.9” ekranu.
27.png

OS ir ryšiai

 

Optimizacija, optimizacija ir dar kartą optimizacija. Mate 9 yra puikus pavyzdys kaip reikia optimizuoti techninę ir programinę įrangą sujungiant į vieną visumą. Spartus Kirin 960 8 branduolių procesorius (4x2.4 GHz Cortex-A73 & 4x1.8 GHz Cortex-A53), dirbtinio intelekto algoritmai optimizuojantys telefoną, pagrindžiant kaip juo naudojatės. Jei dažnai žiūrite video youtube tam ir bus skirta daugiau resursų, jei be interneto naršymo negalite nei valandos. Tai Huawei pasirūpins, kad būtent interneto naršyklė veiktų greitai. Bandant Mate 9 sužavėjo greitis, kaip greitai atidaromos programos, pereinant prie kitų aplikacijų jokio stabdymo ar strigimo. Pavyko pastebėti kaip veikia AI algoritmai. Testavimo metu dažnai naudojausi interneto naršykle Chrome. Tad Huawei Mate 9 AI algoritmai Chrome naršyklę paleisdavo fone, net uždarius naršykle pilnai ir išvalius RAM atmintį naršyklės Chrome procesas vis tiek veikdavo fone. Tai leisdavo Chrome paleisti daug greičiau nei įprastai. Kad fone veikia Chrome sužinojau atsitiktinai, kai iš baterijos optimizacijos programos sulaukiau pranešimo, kad chrome naudoja baterija, nors nėra naršyklė paleista.
 Pagaliu išspręsta problema su grafiniu procesoriumi. Sumontuotas galingas Mali-G71 MP8 grafinis procesorius, kuris turėtų būti naudojamas ir Galaxy S8. Silpni GPU anksčiau kišdavo koją Mate serijos flagmanams.
Tai pirmasis Huawei telefonas su Android 7.0 OS Nougout. Kaip ir visuose savo telefonuose Huawei naudoja EMUI vartotoją sąsają. Mate 9 gavo naujausią EMUI 5.0 versiją ir tai kolkias labiausiai išdirbta vartotojo sąsaja, kurią naudoja Huawei. Nors visi kalba apie EMUI trūkumus, bet aš labiau linkęs akcentuoti jos privalumus. Sąsaja  greita ir optimizuota taip, kad kuo mažiau apkrautų telefoną priešingai nei Samsung TouchWiz. Pagaliau  EMUI v5.0 atsirado taip visų mylimas meniu mygtukas (angl. App Drawer), kurio dėka matysite visas aplikacijas išdėstytas įprastame meniu. 
Tai nėra įjungta pagal nutylėjimą, tai teks padaryti patiems. Meniu yra vertikalus, o ne horizontalus kaip daugelyje Android telefonų. Bet sakyčiau tai dar patogiau.

 

Kita funkcija kuri man patiko, tai kiekvieną kart atrakinus telefoną pasitinka vis kitas paveikslėlis.  EMUI 5.0 taip pat turi smart assitance funkciją, kurios dėta išnaudojamas akselerometras. Tokioms funkcijoms kaip: Flip to mute, Raise to ear, taip palengvinant naudojimasi telefonu.  Kas leidžia užverčiant telefoną jį nutildyti, pakeliant prie ausies atsiliepti į skambutį arba pradėti skambutį.
Kai telefono ekranas užrakintas perkrautus iš apačios į viršų atsiranda meniu panašus į iOS meniu, kuris leidžia kai kurias telefono funkcijas pasiekti neatrakinant telefono.
Greita paieška atidaroma atrakinus telefoną ir perkraukus iš viršaus į apačią. Ir leidžia vykdyti kontaktų, failų, žinučių paiešką 

Ryšiai
Mate 9 aprūpintas gausybę siųstuvų ir imtuvų. Palaikomas dviejų dažnių Wi-Fi t. y. 2.4 ir 5 GHz su a/b/g/n/ac standartais. Taip pat palaikoma DLNA (kas jeis 4K video stransliuoti į TV) , Hostpot, Wi-Fi Direct.
Palaikomos dvi sim kortelės, bet jei nuspręsite praplėsti atmintį ir naudoti microSD, dviejų sim kortelių naudoti negalėsite. Mate 9 aprūpintas įprastiniais 4 dažnių ryšiais  GSM/GPRS/3G/4G LTE.
NFC, kuri leis dalintis turiniu, programuoti NFC tag’us. 
Mate 9 taip pat aprūpintas Bluetooth 4.2 LE technologija, kas leis mažesnėmis energijos sąnaudomis naudotis belaidėmis ausinėmis ar laisva rankų įranga.
Palaikomos pagrindinės GPS technologijos kaip A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO tad tikrai nepasiklysite, kad ir kur nukeliautumėte.
Taip pat šiame telefone sumontuotas IR sensorius leis valdyti televizorių, net jei po ranka nebus TV nuotolinio valdymo pultelio.

Išvados
Iš rinkos pasitraukus Note 7 didelių ekranų gerbėjams nelabai liko pasirinkimo. Bet Mate 9 pasirodymas teikia vilčių. Tai labiausiai išdirbtas Huawei telefonas. Huawei siekia išsiskirti iš kitų kinietiškų telefonų masės vartotojui pasiūlant sklandų veikimą ir aukštą medžiagų kokybę. 
Mate 9 telefone kartu dera pažanga, greitis ir galia. Spartus Kirin 960 procesorius užtikriną sklandų Android sistemos darbą, EMUI v5.0 yra išdirbta kaip niekad gerai. Dėka AI algoritmų, kurie padeda optimizuoti telefono veikimą ir kaip teigia Huawei telefonas net po 18 mėnesių naudojimo turėtų veikti be strigimų. Didelės talpos baterija net 4000mAh, leidžia telefonui naudotis pilną darbo dieną. Net nekils minties telefoną įkrauti viduryje darbo dienos. Kartu su išmaniuoju Huawei 22.5W pakrovėju, nereiks laukti amžinybės kol telefonas bus įkrautas, tik 20 min. įkrovimo užteks ištverti pilnai darbo dienai. Kamera šiame telefone puiki ir nepaliekanti lygių nuotraukoms darytoms tamsoje. Galiu pasakyti, kad Mate 9 yra puikiai “išdirbtas telefonas”. Jame kartu harmoningai dera techninė ir programinė pusė. Šis telefonas yra puikus pretendentas užimti Note 7 vietą.

Privalumai:
 • Didelės talpos baterija (4000mAh)
 • USB Type-C
 • Aukštos kokybės Stereo garsiakalbiai
 • Metalinis korpusas
 • Dviguba kamera
 • Greitas piršto anspaudų jutikklis
 • 3.5 mm audio jungtis
 • IR jutiklis
 • Greitas įkrovimas
 • 4K filmavimo galimybė

Minusai:
 • Nėra atsparumo vandeniui ir dulkėms
 • Nėra informacijos apie ekrano apsaugą
Pasidalinkite nuoroda: | Daugiau...

Vertinti ir komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

Naujausi komentarai:

borisjohnson   2023-02-02, 14:27:29
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.
With over a billion of our products circulating the world. We offer only original
high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our
money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are
sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and
water marks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your
home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.
EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE.
We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to real
note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the
note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,
India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.
Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar
and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.
WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,
BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.
ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXIS, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND
ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.
USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...
Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially
from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the
front of the banknote are identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.
- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.
EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal
Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
buy real and fake passports online
buy undetectable counterfeit money
where to buy fake dollar bills
where to buy counterfeit bills
where to buy fake bills
buy counterfeit banknotes
where to buy fake banknotes
where can I buy fake dollar bills
where to buy counterfeit banknotes .+4915213086893
Buy counterfeit euro bills +4915213086893Purchase euro fake bills online
Where to buy fake British pounds
fake banknotes for sale UK
fake banknotes for sale
counterfeit euro banknotes for sale
counterfeit banknotes for sale
Where to buy fake euro bills
Where to buy British pounds
Fake bank notes for sale in Germany
Counterfeit banknotes for sale in China
Buy currency bills in Japan
Where to buy euro bills online
fake money for sale
prop money for sale
counterfeit money for sale
money for sale
money tree for sale
undetectable fake money for sale
real money for sale
confederate money for sale
legit counterfeit money for sale
confederate currency for sale
high-quality counterfeit money for sale
quality counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit banknotes for sale
currency for sale
banknotes for sale
best counterfeit money for sale
counterfeit money printer for sale
fake money that looks real for sale
currency dealers near me
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
foreign currency for sale
real counterfeit money for sale
world banknotes for sale
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS WhatsApp..+4915213086893
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES
AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,
buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake
Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.
www.fastcounterfeitssdhome.com
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/
Email(s): [email protected]
My Wickr ID:...moneycontrol
WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

rjordanchan   2023-01-30, 23:48:20
(Whatsapp: +357-961-68055) Gaukite pasą, asmens tapatybės korteles, vairuotojo pažymėjimą ir kitus dokumentus.


Siūlome tikrus ir tikrus pasus, vairuotojo pažymėjimus, asmens tapatybės korteles, TOEFL, IELTS, gimimo liudijimus šioms šalims: Australija, Belgija, Brazilija, Suomija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Airija, Italija, Nyderlandai, Norvegija, Austrija, Švedija, Šveicarija , Ispanija, Didžioji Britanija, JAV ir kt. Mes garantuojame jums 100% tikrus dokumentus, kuriuos galėsite naudoti iškilus bet kokiai problemai. turime patenkintų klientų visame pasaulyje.


Susisiekite el. paštu: [email protected]
Whatsapp: +357-961-68055
privatus el. paštas: [email protected]

https://patenteitalianaonline.com/

Pirkite itališką pasą internetu
Pirkite itališkas asmens tapatybės korteles internetu
Pirkite itališką vairuotojo pažymėjimą internetu
Pirkite itališką geltoną lapą internetu
Pirkite vokiškus pasus internetu
Pirkite Vokietijos asmens tapatybės kortelę internetu
Pirkite vokišką vairuotojo pažymėjimą internetu
Susisiekite su mumis dėl bet kokių pasų
Pirkite vairuotojo pažymėjimą internetu
Atnaujinkite vairuotojo pažymėjimą
Užsisakykite licencijos dublikatą
Pakeiskite vairuotojo pažymėjimą
Gaukite naują vairuotojo pažymėjimą
Licencijos vardo keitimas
Adreso keitimas

svetainė: https://patenteitalianaonline.com/
0

Limnyuy   2023-01-27, 15:05:36
Kaufen Sie hochwertige, nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+, wir haben USD, CAD, GBP, EU AUD verfügbar, um nur einige zu nennen.

WhatsApp: +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir bieten Face-to-Face-Geschäfte an und haben Agenten in fast allen Ländern der Welt, die bereit sind, sich mit unseren seriösen Kunden zu treffen, um ein Geschäft gegen Bargeld abzuschließen.

Wir haben qualitativ hochwertige, 100 % nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+ zum Verkauf WhatsApp: +44 7405731528


Wir bieten nur original hochwertige Falschgeldscheine an.

Wir versenden weltweit und wir drucken und verkaufen auch Banknoten der Klasse A von über 52 Währungen weltweit.

Hier ist Ihre Chance, Millionär zu werden. Unser Geld wird perfekt reproduziert. Ununterscheidbar für das Auge und die Berührung.

Wir versenden in verschiedenen Größen, verpackt und versteckt.

Alle unsere Notizen tragen alle Hologramme und Wasserzeichen und bestehen den Lichtdetektortest.

Wir liefern das Geld ohne Eingreifen des Zolls direkt zu Ihnen nach Hause.
Wir haben eine riesige Menge auf Lager.
Wir verwenden die neueste Technologie, um unsere Notizen so herzustellen, dass sie 100 % identisch mit der echten Notiz aussehen.

Hier ist unsere Preisliste für Qualität der Güteklasse A.
$ € £ 300 .......... $ € £ 2500
$ € £ 500 .......... $ € £ 7000
$ € £ 700 .......... $ € £ 12000
$ € £ 1000 ........ $ € £ 16000
$ € £ 1500 ........ $ € £ 25000
$ € £ 2000 ........ $ € £ 35000
$ € £ 5000 ......... $ € £ 50000
$ € £ 10000 ....... $ € £ 100000
$ € £ 20.000 ...... $ € £ 500.000
Und viele andere verhandelbare Ergebnisse

WhatsApp +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir sind eine unabhängige Gruppe von spezialisierten IT-Fachleuten und Datenbanktechnikern mit Sitz in Großbritannien und spezialisiert auf die Erstellung von Reisepässen, Sozialversicherungsnummern, Lizenzen, Personalausweisen, Geburtsurkunden, Diplomen und vielen anderen Dokumenten von sehr hoher Qualität und anderen Dienstleistungen. Wir haben Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome und andere Dokumente für über 150 Länder hergestellt. (Nordamerika, Südamerika, Europa, Australien, Asien und Afrika) Wir produzieren sowohl in der Real Database registrierte Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome, die legal verwendet werden, und wir produzieren auch gefälschte oder duplizierte oder neuartige Dokumente, die nur zur Tarnung verwendet werden und NICHT verwendet werden können. Rechtlich gesehen sind diese Arten von Dokumenten nicht wichtig, daher produzieren wir auf große Nachfrage und Bestellung .
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 01:48:59
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 01:48:59
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Archyvas » | komentarai (140)


Mobili.lt naujienos

Atgaukite 100€ už naują Samsung Galaxy įrenginį! (3)

Registruokite naująjį Galaxy įrenginį Samsung Members programėlėje ir atgaukite 100€ į savo sąskaitą!

2022-05-02

Plačiau »

Naujasis Samsung Galaxy A53 5G (1)

Gaukite Galaxy Buds Live ausines dovanų!

2022-03-15

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (5)

Galaxy Buds Live - 69€!

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Samsung Galaxy A52s tik 349€.

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Gaukite dvigubą seno įrenginio vertę pirkdami naują Galaxy!

2021-11-15

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2023. Visos teisės saugomos.
GPRS
(General Packet Radio Service)
GSM mobiliojo ryšio technologija, skirta duomenų perdavimui GSM tinkluose. Informacijos parsisiuntimo metu sparta siekia 16-48 kb/s, informacijos išsiuntimo metu - 8-24 kb/s.
Ši technologija naudoja tuos pačius resursus, kaip ir balso telefonija, tačiau naudojamas visiškai kitas signalo perdavimo būdas. GPRS palaiko IP ir PPP protokolus, kurių pagalba mobilaus telefono naudotojai gali dirbti internete ar perduoti el. pašto pranešimus.

GPRS naudoja laisvus bazinės stoties balso kanalus, todėl greitis priklauso nuo mobiliojo prietaiso. Kuo daugiau kanalų gali panaudoti, tuo didesnį duomenų perdavimo greitį gali pasiekti. Pagal panaudojamų vienu metu kanalų skaičių mobilieji prietaisai skirstomi į klases (GPRS Multislot Class):

uplink - duomenų srautas bazinės stoties kryptimi
downlink - duomenų srautas mobiliojo prietaiso kryptimi
1 GPRS klasė: 1 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 2 kanalų;
2 GPRS klasė: 2 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 3 kanalų;
3 GPRS klasė: 2 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 3 kanalų;
4 GPRS klasė: 3 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
5 GPRS klasė: 2 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
6 GPRS klasė: 3 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
7 GPRS klasė: 3 downlink + 3 uplink, vienu metu iki 4 kanalų;
8 GPRS klasė: 4 downlink + 1 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
9 GPRS klasė: 3 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
10 GPRS klasė: 4 downlink + 2 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
11 GPRS klasė: 4 downlink + 3 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;
12 GPRS klasė: 4 downlink + 4 uplink, vienu metu iki 5 kanalų;

GPRS leidžia vienu metu ne tik perduoti duomenis, bet ir naudoti balso paslaugas. Šias galimybės parodo trys klasės:

A klasė: mobilus įrenginys vienu metu gali naudoti ir balso ir duomenų perdavimo paslaugas
B klasė: mobilus įrenginys gali dirbti ir balso režime ir duomenų perdavimo, tačiau tik viena funkcija naudojama tuo pačiu laiko momentu. Tai reiškia, kad balso skambučio metu duomenų perdavimas sustabdomas
C klasė: mobilus įrenginys dirba arba duomenų perdavimo arba balso skambučių režimu.
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.


802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .mAh
milliampere-hour
Baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą .
RAM
(Random Access Memory)
Sparti kompiuterio atmintis, kurioje laikoma dalis jo darbui reikalingų duomenų. Kuo daugiau kompiuteris turi darbinės atminties, tuo rečiau reikia ieškoti duomenų kietajame diske. Skirtingai nei kietajame diske, išjungus kompiuterį duomenys iš darbinės atminties dingsta.
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
Raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
SMS
(Short Message Service)
Trumpųjų žinučių paslauga , reiškiantis daugelyje mobiliųjų telefonų esančią paslaugą, skirtą trumpųjų žinučių (liaudyje vadinamų "es-em-esais") siuntimui tarp mobiliųjų telefonų arba kitų panašių įrenginių. Trumpojoje žinutėje telpa 160 ženklų, tačiau kai kuriuose telefonuose jos gali būti ilgesnės, nes siųsdamas žinutę telefonas ją suskaido į keletą mažesnių. Trumposios žinutės gali būti naudojamos ir įvairioms paslaugoms užsakyti ir gauti, pvz., automobilio parkavimo, autobusų grafikų ir pan. SMS žinutės taip pat plačiai naudojamos įvairiems mokamiems žaidimams, balsavimams televizijoje.

FPS
kaidrai per sekundę (angl. frames per second)
A2DP
(Advanced Audio Distribution Profile)
A2DP Bluetooth™ profilio palaikymas, kurį naudodami galite transliuoti aukštos kokybės stereofoninę muziką į ausines ar kitus įtaisus .Naudojama MP3 , Audio sistemoms , TV , mobiliuose tel.. , kompiuteriuose , PDA .
Populiariausi mobilus telefonai su (A2DP) :
Sony Ericsson W950i ,SE Z610i ,P990i , M600i ,K800i , K610i .
Samsung D900 .
Motorola V3x, E1070.
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
MP
(Megapixel)
"Megapikselis" yra 1mln.pikselių .
Pvz.Kamera su 2048×1536 pikselių yra "3.1 mp" (2048 × 1536 = 3,145,728).
ISO
(International Organization for Standardization)
Tarptautinė standartizacijos organizacija - kurianti pasaulinio lygio pramonės ir komercijos standartizavimu ( ISO standartais ).Glaudžiai bendradarbiauja su Pasauline elektrotechnikos komisija (angl. International Electrotechnical Commission (IEC)), kuri atsakinga už elekrinės įrangos standartizavimą.
Pvz.:
ISO 8571-2/Cor1:1991
ISO/IEC 10025-3/Cor1:1995
microSD
MicroSD - atminties kortelių tipas naudojamas daugumoje mobiliųjų telefonų.
MicroSD kortelių formatas buvo sukurtas kompanijos SanDisk. Iš pradžių šis kortelių tipas buvo vadinamas T-Flash arba TransFlash ir buvo pardavinėjamas 32MB, 64MB bei 128MB talpomis. Vėliau, šis kortelių tipas buvo adoptuotas "SD Card Association" ir tuopačiu pervadintas į MicroSD.
2007 metais buvo išleista pirmoji MicroSD-HC kortelė. Ją palaiko tik tie telefonai kurių kortelių skaitytuvas yra tam pritaikytas. MicroSD-HC korteliu ypatybė yra kad jos turi daugiau atminties. Šiu korteliu talpa prasideda nuo 4GB.

microSD - atminties kortelė, tinka:
Nokia : 3110
3250
5200
5300 XpressMusic
5500 sport
5700 XpressMusic
6085
6125
6131
6151
6233
6290
6300
7373
7390
E50
E61i
E65
N76
N95

Motorola: E398
K1
V3i
V3x
V360

B&Q: CF61
CL71
EF81
EL71
S88

SAMSUNG: D600
D820
D830
E200
E250
E390
E570
E770
i600
P310
E900
U600
X700
Z500
Skype
Skype" – tai programinės įrangos dalelė, suteikianti galimybę bet kurioje pasaulio vietoje nemokamai skambinti kitam asmeniui, prisijungusiam "Skype". Nors skambučiai nieko nekainuoja, jų kokybė išties yra puiki. Jei jūsų draugai, šeimos nariai ar kolegos turi prie interneto prijungtas kameras, galite naudotis ir nemokamu vaizdo ryšiu. Jūs netgi galite labai pigiai skambinti į fiksuotojo ir mobiliojo ryšio telefonus (be to, nėra jokio įjungimo ar abonentinio mokesčio).
www.skype.com/intl/lt
stereo
(Stereophonic sound)
Garsas pateikiamas iš daugiau negu vieno kanalų . Dažniausiai būna du kanalai .
Mono
(Monophonic)
mono - tik vienas garso kanalas . Jis mažiau tikroviškas negu stereo (ne mažiau dviejų garso kanalų ).

video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
Matmenys
Telefono dydis : aukštis, ilgis, storis . Jei mobilus "slaideris" ar atidaromas - dydis matuotas pilnai uždaryto .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Akumuliatorius
akumuliatorių tipai :
nickel-cadmium (NiCd) - nikelio kadmio jau nenaudojama naujuose telefonuose .
nickel metal hydride (NiMH) - nikelio metalo hybrido jau nenaudojama naujuose telefonuose .
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama .
lithium-ion polymer(Li-poly) - ličio polymero , šis akumuliatorius apie 20% ilgiau laiko negu Li-Ion akumuliatorius ir daug lengvesnis .

Prieš naudodamiesi prietaisu pirmą kartą, turite įkrauti
akumuliatorių. Prieš įkraunant akumuliatorių visiškai jo iškrauti nereikia. Priešingai nei kitose akumuliatorių sistemose, atminties efektas neturi reikšmės jo veikimui.
http://www.mobili.lt/failai/akumuliatorius.png

apie akumuliatoriaus budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .
talpa
Parodo kokios talpos baterija . Kuo didesnė talpa tuo baterija ilgiau laikys energiją . Baterijos talpa matuojama (mAh) miliamperais per valandą .
Budėjimo
Parodo kiek telefonas išlaikys maksimaliai idealiose sąlygose. Šiam terminui nustatyti yra naudojami keli testavimo būdai.

I.Praktinis. Telefonas bandomas laboratorijoje, kurioje ryšio stiprumo signalas visuomet pastovus ir labai stiprus. Telefone viskas išjungta (ekrano bei klaviatūros apšvietimas, visos telefono programos kurios gali didinti energijos eikvojimą). Testuojama baterija pilnai įkrauta, tačiau ne pirmą kartą (iki tol ši baterija buvo įkraunama pagal visas gamintojo instrukcijas, kad nebūtų sumažėjęs jos talpumas). Telefonas visą bandymo laikotarpį yra įjungtas, tačiau visiškai nenaudojamas.
II.Teorinis. Baterijos talpa padalina iš idealiomis sąlygomis veikiančio telefono srovės suvartojamo kiekio per laiko vienetą. Taip nustatomas terminas kurį telefonas veiks idealiomis sąlygomis.

Praktiškai naudojant baterija laiko 3-5 kartus trumpiau, kuo daugiau naudojamasi tuo trumpiau laiko.

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %:
Silpnas laukas/ieško tinklo - 90%
Duomenų kabelis prijungtas - 60-75%
IRDA aktyvuotas - 7%
Priimamos SMS - 12%
Rašomos SMS - 50%
Skambutis - 10-15%
Vibro skambutis - 20%
Apšvietimas - 15%
3G tinklas - 20%
WLAN - 50-80%
Foto,video - 30-80%
MP3 - 30-80%
Žaidimai - 0-80%
Pokalbio
Parodo, kiek telefonu galima laiko maksimaliai išvien kalbėti .
raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
Rom
Read only memory
ESN
ESN („Electronic Serial Number“) elektroninis serijos numeris – tai unikalus 32 bitų identifikacijos numeris, naudojamas mobiliajam telefonui suaktyvinti.
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane
NFC
„Near Field Communication“ (artimo lauko komunikacija).
NFC technologija leidžia laisvų rankų įrangą greitai susieti su suderinama NFC laisvų rankų įranga ir su ja sujungti paprasčiausiai šiuos du prietaisus priartinus vieną prie kito.
PPI
PPI - pikselių (taškų) tankumas ekrane, kiek pikselių telpa viename colyje eilėje, kuo daugiau tuo geriau, kaip vyksta apskaičiavimas yra parodyta čia - http://members.ping.de/~sven/dpi.html