»

Microsoft Lumia 535 - žingsnis pirmyn ar atgal? (2015-02-22), 4

Audrius Jačiauskas - xekrax

DSC_0468.jpg 

Lumia 535 tai pirmasis „Microsoft“ bandymas pagaminti tobulą biudžetinės klasės telefoną, kuris neturėtų Lumia 530 minusų. 4 colių ekranas pakeistas į kur kas didesnį 5 colių taip pat įdiegta LED blykstė bei plataus kampo 5 MP vaizdo pokalbių kamera. Svarbu paminėti, jog tai yra pirmasis šios serijos telefonas, kuriame nebesutiksime jau taip ilgai pažįstamo vardo „NOKIA“. Todėl trumpai supažindinsiu kokius esminius skirtumus pastebėjau.

Apžvelgdamas šį telefoną užsidaviau klausimą „tai žingsnis pirmyn ar atgal? Į šį klausimą pasistengsiu atsakyti naujausiose Lumia 535 apžvalgoje. Tad įsitaisykit šiltame krėsle ir susipažinkite su naujuoju Microsoft Lumia 535!

 

Pagrindiniai parametrai

DSC_0469.jpg 

• 5 colių IPS LCD 960 x 540 raiškos ekranas;

• „Corning Gorilla Glass 3“

• 5 MP fotokamera su LED blykste;

• 5 MP vaizdo pokalbių kamera;

• „Qualcomm Snapdragon 200“ 1.2 GHz procesorius;

• 1 GB operatyviosios atminties;

• 8 GB vidinės atminties su microSD palaikymu iki 128 GB;

• 1905 mAh talpos akumuliatorius;

• Bluetooth 4.0;

• 3G ryšio palaikymas;


Telefono + ir –

DSC_0496.jpg 

• Prieinama kaina;

• Didelis ir ryškus 5 colių ekranas;

• „Corning Gorilla Glass 3“ ekrano apsauga;

• Ergonomiškas dizainas;

• LED blykstė;

• „Lumia Denim” atnaujinimas;

Nėra fotografavimo mygtuko;

Nėra „4G“ ryšio palaikymo.

 

Techniniai duomenys

Dauguma biudžetinės klasės telefonų turi mažesnius 4 colių ekranus, tačiau Lumia 535 nė iš tolo nepanašus. Todėl tai viena iš išskirtinių šio įrenginio savybių, kodėl jis neatrodo kaip visi eiliniai „pigūs“ telefonai. Įdiegtas 5 colių IPS LCD ekranas su 960 x 540 raiška pakankamai kokybiškas. Spalvos nors ir nėra tokios spalvingos bei ryškios kaip kituose AMOLED ekraną turinčiuose įrenginiuose, tačiau vis dar yra malonios akiai. Valdyti tokio dydžio ekraną viena ranka tikras iššūkis, todėl manau, jog jis labiau orientuotas į tokius vartotojus, kuriems svarbus didelis ekranas, lengvai įskaitomas tekstas bei nenori nuolat su savimi turėti asmeninio kompiuterio. Naršyti internete ar atsakyti el. laiškus labai paprasta, klaviatūros mygtukai dideli, o ekranas tiksliai reaguoja į prisilietimus. Tiesa, verta paminėti, jog ekrano valdymo mygtukai pranyksta kai jų nenaudojame, todėl norint vėl juos išvysti reikia braukti pirštu nuo ekrano apačios į viršų. Mygtukai gali pranykti po tam tikro laiko arba būti nuolat matomi, tai žinoma pagal vartotojo poreikius. Šviesos jutiklis naudojant automatinį ryškumo reguliavimą savo darbą atlikdavo be nesklandumų, pritemdavo ar paryškėdavo kai to labiausiai reikia. Gaila, bet ryškioje saulėje ekranui kiek pritrūkdavo ryškumo, kadangi šis modelis neturi „ClearBlack“ technologijos.

Lumia 535 telefone įdiegtas „Qualcomm Snapdragon 200“ keturių branduolių procesorius su 1.2 GHz taktiniu dažniu bei integruota „Andreno 302“ vaizdo plokšte. Operatyviosios atminties taip pat „nepašykštėta“, jos yra net 1 GB. Tai tikrai sveikintinas žingsnis, jog biudžetinės klasės Lumia telefonas pagaliau turi daugiau nei 512 MB. Kiek tai duoda realios reikšmės tikrai negaliu pasakyti, kadangi prieš apžvelgti modeliai turintys vos 512 MB operatyviosios atminties veikdavo tiesiog be priekaištų.

Nuėmus galinį korpuso dangtelį be vargo galėsime pakeisti microSD kortelę net neišjungę telefono aparato. Komplekte atminties kortelė nėra pridedama, todėl prie turimos 8 GB vidinės atminties siūlau įdiegti papildomai dar 8 GB. Įrenginys palaiko net iki 128 GB atminties korteles. Norint pakeisti ar įdėti microSIM kortelę teks išimti akumuliatorių. Džiugu, jog standartu tapusios tapusios microSIM kortelės diegiamos ir į biudžetinės klasės telefonus.

Akumuliatoriaus BL-L4A 1905 mAh pakakdavo maždaug 3-4 darbo dienoms naudojant jį ne tokiu intensyviu režimu (automatinis ekrano ryškumas, nuolatinis „3G“ ryšys, el. pašto atnaujinimas, keletas teksto žinučių, balso skambučių bei 5-10 min naršymo internete). Šie rezultatai kiek labiau pasikeisdavo skiriant šiek tiek laiko žaidimams, socialinių tinklų atnaujinimui, klausantis muzikos ar fotografuojant. Tuomet energija sekdavo nors ir nelabai pastebimai, bet jos pakakdavo porai darbo dienų. Nors įrenginys nepalaiko nei belaidžio įkrovimo nei kitų subtilių dalykų, tačiau yra puikiai apginkluotas kasdieniam naudojimui tiek darbui, tiek pramogoms. Neseniai svarsčiau galimybę įsigyti papildomą akumuliatorių kelionėms, bet ar tai verta? Manau, jog dauguma žinote apie „power bankus“, tuos nedidelius išorinius daikčiukus, kurie sugeba pilnai įkrauti telefono akumuliatorių. Todėl, nemanau, jog šiuolaikiniams įrenginiams reikalingi keičiami akumuliatoriai, o tai dar labiau palengvintų būsimų telefonų kūrimą, juk nebūtų svarbu, kurioje korpuso dalyje jis yra įdiegtas, tačiau tai jau kita tema...

 

Dizainas ir valdymas

DSC_0475.jpg 

Įrenginys neatrodo kaip paprasčiausiai pigus „žaisliukas“. Solidus dizainas bei „Microsoft“ logotipas galinėje korpuso dalyje atkreipė ne vieno praeivio žvilgsnį. Galbūt visa tai tik dėl naujojo Lumia vardo? O gal dėl to, jog įrenginys tikrai ne ką prasčiau atrodo nei kiti šios serijos flagmanai? Pristatęs šį modelį savo draugams gavau keletą neblogų atsiliepimų: „gražus telefonas“, „čia naujasis Lumia flagmanas?“, „patogus“ ir pan.. Tačiau svarbiausia tai, jog iš pirmo žvilgsnio nei vienam nekilo mintis, jog jis gali būti toks pigus ir prieinamas bet kuriam vartotojui. Tiesa, ilgiau naudojantis šiuo įrenginiu pritrūksta ekrano spalvų sodrumo. Mano atveju, tai tikrai nesudarė jokio neigiamo poveikio. Net nedrįstu abejoti, jog šis telefonas nuskins savo pirmtako Lumia 520 laurus ir bus pripažintas labiausiai perkamu „Windows Phone“ įrenginiu.

Mano išbandytoji versija turėjo juodos spalvos galinį dangtelį su ryškiai įspraustu „Microsoft“ logotipu. Prisipažinsiu tai nebuvo pati maloniausia staigmena mano akims, kadangi nuo pat pradžių „NOKIA“ vardas man asocijavosi su pasitikėjimu ir kokybe. Nežinau, gal tai įskiepijo pirmieji gerai žinomi 3310 modeliai. Tikrai neketinu piršti savo nuomones, todėl drąsiai verčiu puslapį pirmyn ir grįžtu prie Lumia 535.

Lumia 535 prieinamas juodos, pilkos, baltos, žalios, oranžinės ir žydros spalvos. Tikrai taip, paskutinysis spalvos akcentas įnešė dar kažką naujo į šios serijos telefonus. Todėl manau, kad naujoji spalva ras savo šeimininką ir padės išsiskirti iš minios. Prisipažinsiu, aš taip pat norėjau išbandyti būtent šios spalvos modelį, tačiau deja vis dar šio varianto neteko pastebėti Lietuvos parduotuvėse. Tikiuosi, jog „Microsoft“ nepasišiukšlins ir kiekvienai rinkai pristatys visų įmanomų korpuso spalvų modelius, nepalikdama užnugaryje vieno ar kito varianto...

Korpuso dešinėje pusėje išvysime jau visiems gerai pažįstamus garso reguliavimo bei užrakto mygtukus. Tiesa visai nenuostabu vėl gi nerasime kameros mygtuko. Suprantu, viskas padaryta dėl įrenginio kainos sumažinimo, todėl tikrai nepeiksiu, kadangi kameros valdymas ekrane tikrai ne ką prastenis.

DSC_0473.jpg 

Korpuso apačioje įdiegtas standartinis microUSB įkroviklio bei duomenų perdavimo lizdas.

DSC_0471.jpg 

Na, o viršuje 3.5 mm audio lizdas. Galbūt ir jūs spėjote suprasti, tačiau jei įkrausime įrenginį ir tuo pačiu naudosime laidines ausines, teks susinarplioti tarp laidų...

DSC_0472.jpg 

Korpuso galinėje dalyje rasime 5MP fotokamerą su LED blykste. Tai iš tiesų puikus sprendimas į 5 serijos Lumia modelyje įdiegti į LED blykstę. Nežinau, kiek tai pagerins nuotraukų kokybę, tačiau naudoti ją kaip žibintuvėlį iš tiesų puiku!

Svarbu paminėti, jog šis modelis taip pat turi ir priekinę 5 MP fotokamerą, kurios neturėjo ankstesnis šios serijos telefonai. Taip pat visų nuostabai čia sutiksime ir šviesos, atstumo bei akcelerometro jutiklius! Todėl ne tik taupysime akumuliatoriaus energiją, bet ir turėsime funkcionalumu aukštesnės klasės telefonams nenusileidžiantį telefoną!

 

Pokalbių ir garso kokybė 

Pokalbių ir garso kokybė atitiko vidutinius rezultatus. Neteko pastebėti jokių nesklandumų, pvz. aido ar kitų nemalonumų atliekant garso skambučius. Ragelio skleidžiamas garsas pakankamai garsus ir aiškiai suprantamas. Atkuriami pašnekovų balsai buvo lengvai girdimi, net ir vidutiniais nustatymais. Girdint išorinio skambučio melodiją ar tekstinių pranešimų tonus, garsas būdavo kiek per garsus ir „nemalonus“ ausiai. Sumažinus garso lygį iš maksimumo į 22-23 to pilnai pakakdavo ir dideliame šurmulyje. Galbūt nereikšmingas, bet mano manymu svarbu dalykas yra ir telefono vibracija. Gavus svarbius pranešimus ar tiesiog naršant po telefono meniu buvo juntama švelni vibracija, kuri neversdavo telefono „šokinėti“.

 

Programinė įranga ir sparta

DSC_0499.jpg 

Windows Phone stiprybės ir silpnybės jau seniai aptartos, todėl net neverta gilintis ko trūksta ar kokie pranašumai jau visiems gerai žinomi. Vartotojo sąsaja su kiekvienu atnaujinimu tampa vis draugiškesnė vartotojui. Valdymas yra labai paprastas ir aiškus, visos funkcijos ar programėlės lengvai pasiekiamos. Tačiau, kokia bebūtų skaudi tiesa, bet parametrai išdėstyti chaotiškai... Neseniai pristatyta Windows 10 vartotojo sąsaja šį nesusipratimą išspręs.

Programėlių parduotuvė nors ir nėra tokia gausi kaip konkurentų „ITunes“ ar „Google Play“, tačiau labai sparčiai vejasi. Visas dažniausiai naudojamas ir populiariausias tikrai rasime.

Įdiegtas „Qualcomm 200“ procesorius su 1.2 GHz taktiniu dažniu puikiai susidoroja su įvairiomis užduotimis. Įdiegus net ir nemažą skaičių įvairių programėlių ir žaidimų neteko pastebėti veikimo sutrikimų. Daug grafikos resursų reikalaujantys žaidimai veikė be pastebimų trikdžių. Tarp visų šių pliusų yra ir vienas minusas, įjungiant ar išjungiant programėles pastebėjau keistas animacijas, lyg „kažkas“ persiverstų. Galbūt tai telefono „geležies“ pagrindinis pastebimas minusas arba tai tėra programinės įrangos klaida.

 

 

Navigacija

DSC_0520.JPG 

Įjungus „Here Drive“ programėlę mane pasitiko jau gerai žinoma vartotojo sąsaja ir nustatymai, kurie buvo visuose „Windows Phone 8“ telefonuose. Buvau pasiūlytas prisijungti prie savo „Nokia“ arba „Microsoft“ paskyros, kad būtų saugomos mano lankytos vietos ar buvimo informacija, gana naudinga kai tenka dažnai keisti įrenginį, tačiau nenorima prarasti turėtos informacijos. Atliktos paieškos arba maršrutai tiesiog saugomi serveriuose ir prireikus siūlomi kaip dažniausiai lankyti, tačiau jei naudojame kelis įrenginius pvz. planšetinį komputerį ir telefoną, viskas bus matoma abejuose įrenginiuose. Kadangi dabartinė „Nokia“ veikla pagrinde bus susijusi su žemėlapiais, todėl prisijungiau būtent su „Nokia“ paskyra. Šaunu, jog „Here“ žemėlapiai ir navigacija yra visiškai nemokami ir nereikalauja jokių papildomų mokesčių. Tai vieni tiksliausių žemėlapių telefonuose, neveltui „Nokia“ nutarė sutelkti visą dėmesį ir investuoti būtent į juos.

Taigi, įsigiję šį modelį turėsime visavertę navigaciją keliaujant tiek pėsčiomis, tiek autobusu bei automobiliu. Na, o tai jau tikrai puikus pagalbininkas keliaujant ne tik Lietuvoje, bet ir svetur. Kol kas neteko skųstis tikslumu, kadangi žemėlapiai yra reguliariai atnaujinami.

Norint greičiau ir tiksliau rasti konkrečios vietos paiešką siūlyčiau nustatymuose papildomai įjungti vietos paiešką telefone. Paieška bus atlikta ne tik greičiau, bet ir tiksliau. Naudojantis įrenginiu automobilyje verta įsijungti „Nokia Car App“. Bus pasiūlyta pasirinkti funkcijas, kurias kelionės metu norėtumėte matyti, pvz.: „Here Drive“ ar „Nokia MixRadio“ funkcija, ar numerio rinkimas. Taip pat bus rodomas laikas bei orai, na o piktogramos bus kur kas didesnės ir pritaikytos valdymui neblaškant vairuotojo dėmesio. Pastebėjau, jog navigacija gali veikti net ir foniniu režimu. Kai ekranas yra užrakintas, koordinatės kada pasukti ar sumažinti automobilio greitį, ir toliau bus siūlomos.

 

 

Kamera ir vaizdo įrašai

DSC_0479.jpg 

Dauguma biudžetinės klasės telefonų turi prastą VGA fotokamerą arba išvis jos net neturi. Lumia 535 turi ne tik puikią 5 MP vaizdo pokalbių fotokamerą, bet ir pagrindinę vėl gi 5 MP fotokamerą su LED blykste. 24 mm plataus kampo lęšį, leidžiantį be vargo sutalpinti kur kas daugiau žmonių „asmenukių“ režime bei yra naudingas fotografuojant peizažus ar smulkius objektus. Tai tikrai puikus sprendimas suteikti 5 serijos Lumia modeliui kokybiškas fotokameras, ko neturėjo Lumia 530 pirmtakas. Tiesa, pamenu ir pirmąjį Lumia 520, kuris galėjo pasigirti itin kokybiškais kadrais, tačiau neturėjo vaizdo pokalbių kameros. Manau šis sprendimas ne tik suteiks galimybę didesnei vartotojų auditorijai išbandyti vaizdo pokalbius, bet ir lengviau įamžinti smagias akimirkas. Pripažinkim juk tai tikrai lengvas sprendimas įsiamžinti visą grupę draugų vienoje nuotraukoje.

DSC_0523.jpg 

Lumia 535 turi įdiegtas dvi standartines programėles skirtas fotografavimui: „Microsoft“ kamera bei Lumia kamera. Tiesa, antroji kur kas funkcionalesnė bei leidžia keisti baltos spalvos balansą, ISO jautrumą, ryškumą ir turi dar keletą pasirinkimų. Gaila, tačiau šis modelis net ir turėdamas „Denim“ atnaujinimą neturės HDR režimo ar „rich capture“ garso įrašymo. Bet ar verta tikėtis dar kažko daugiau? Naudojant Lumia kamera programėlę man pavyko išsaugoti itin kokybiškus vaizdus, o automatinis fokusavimas niekad neapvylė.

Priekinė vaizdo kamera kur kas geresnė nei kitų gamintojų telefonų. Bet vis dar norėčiau dar šiek tiek daugiau vaizdo detalumo ir mažiau „triukšmo“.

 

 


 

Multimedija

DSC_0518.jpg 

Lumia 535 įdiegtas 5 colių ekranas, kurio galimybes tikrai galima išnaudoti. Ekranas puikiai pritaikytas peržiūrėti aukštos raiškos vaizdo įrašus bei vaizdo klipus. Nors spalvos nėra tokios kontrastingos ir šiltos kaip kituose telefonuose, tačiau vis dar malonios ir nerėžia akies. Žinoma, galima pastebėti keletą pikselių ar pan., bet tai yra ganėtinai sunku, kadangi nuotraukos, vaizdo įrašai ar net filmai atrodo puikiai. Įjungus net didžiausią ekrano apšvietimą vaizdai neakina ir nesukelia jokio jaučiamo diskomforto. Tiems, kurie mėgsta žiūrėti atsisiųstus vaizdo įrašus siūlau vietoj standartinės programėlės naudoti "VLC Player", kadangi telefonas nepalaiko .mkv formato vaizdo įrašų.

Multimedijos atkūrimui nėra įdiegtos „Dolphy Suround 5.1“ garso sistemos, tačiau vis dar galima sustiprinti garso efektus ir sukurti erdvinį garsą tiek klausantis muzikos, tiek žiūrint filmą. Norint kiek labiau personalizuoti garso atkūrimą, galima keisti ekvalaizerio nustatymus. Man patiko, tai, kad net ir neprijungus ausinių galima reguliuoti garso atkūrimą pavyzdžiui pasirenkant roko, „pop“ ar kitus garso nustatymus pagal savo nuožiūrą. Taip pat išbandžiau medijos atkūrimą internetu. Transliuojant vaizdo įrašus Youtube ar naudojant Spotify programėlę mobilaus interneto ryšio visiškai pakakdavo. Netgi neteko išgirsti jokių garso trikdžių ar laukti kol bus įkraunamas pasirinktas medijos formatas.

 

 

Internetas

DSC_0495.jpg 

Telefone įdiegta atnaujinta jau 11 - oji „Internet Explorer“ versija. Vizualiai naujoji naršyklė niekuo nesiskiria nuo senosios. Tačiau su „Windows Phone 8.1“ atnaujinimu naršyklė gavo „privataus“ naršymo režimą, leidžiantį sukurti naršymo sesiją, kuri išsitrins po interneto naršyklės uždarymo. Nors tai nėra pirmoji naršyklė siūlanti tokią funkciją, bet be galo šaunu, jog tokia funkcija įdiegta. Dar vienas naujas naršyklės papildinys yra skaitymo režimas. Įkrovus pasirinktą puslapį, jos turinį galėsime paversti „knygos puslapiais“ kurie neturės jokių reklamų ir kitos papildomos informacijos, kuri mums nėra aktuali. Prisipažinsiu naršyti po internetą su 5 colių ekranu vienas malonumas, todėl nereikia prisimerkti ar arčiau prisitraukti telefono norint perskaityti matomą tekstą. Naršyti galima atsidarius net ir keletą langų, kurie visiškai nestabdo įrenginio veikimo. Net ir uždarius naršyklę, lankyti puslapiai gali būti be vargo įkraunami ir vėl.

Man kaip ir kitam eiliniam vartotojui yra aktualu, kiek mobiliųjų duomenų yra suvartojama interneto sesijos metu, įkeliant nuotraukas į „OneDrive“ ar atliekant vaizdo skambučius internete. Telefono parametruose pasirinkę „data sense“ valdymą galime nustatyti duomenų kiekį, pvz. 100 MB, 200 MB, kurį galima išnaudoti per parą, savaitę ar mėnesį. Išnaudojus pasirinktą limitą bus sustabdytas mobiliųjų duomenų naudojimas.

 

 

Žaidimai

DSC_0506.jpg 

Kaip visad linksmas ir besišypsantis „avataras“ sutinkamas paspaudus „žaidimų“ ikonėlę. Čia sutinkami visi prieš tai įdiegti „XBOX LIVE“ ir ne tik žaidimai. Prijungus keletą draugų galėsite tarpusavyje konkuruoti ir siekti užsibrėžtų pasiekimų. Už gautus taškus galima įsigyti papildomų aksesuarų bei keisti išvaizdą. Visi įvairūs žaidimai be menkiausio vargo „sukasi“ telefone.

DSC_0500.jpg 

Žaidimų grafika 5 colių ekrane buvo iš tiesų puiki, todėl neturiu prie prikibti. Džiugu, jog net ir daug resursų reikalaujantys žaidimai neapkrovė telefono ir jis neįkaisdavo iki „beprotybės“. Pastebėjau, keistą dalyką, jog net ir paslėpus valdymo mygtukus žaidimo vaizdas neišsiplėsdavo per visą ekraną, todėl likdavo tiesiog tuščias juodas arba baltas fonas atitinkamai pagal pasirinktus nustatymus. Galbūt tai dėl nestandartinės ekrano raiškos ir ateityje bus išspręsta. Vidinės atminties pasirinktiems žaidimams tikrai pakaks, bet siūlyčiau veltui neapkrauti turimo telefono ir įsigyti papildomą atminties kortelę.

 

 

Pakuotės turinys

DSC_0489.jpg 

• Microsoft AC-18E microUSB įkroviklis;

• BL-L4A 1905 mAh talpos akumuliatorius;

• Vartotojo vadovas;

• Informacinis lapelis;

• Microsoft Lumia 535 telefonas.

DSC_0487.jpg 

Prisipažinsiu, tikrai keista visuose prieduose ir lankstynukuose matyti nebe NOKIA vardą. 

 

Išvados

DSC_0490.jpg 

Tai puikus pasirinkimas tiems vartotojams, kuriems reikia pigaus ir funkcionalaus telefono už prieinamą kainą. Solidus dizainas ir geros techninės charakteristikos vers susimąstyti ne vieną dėl turimo telefono atnaujinimo. Didelis ekranas bei kokybiškos fotokameros sukels didelį perversmą biudžetinių telefonų segmente. Todėl, drąsiai galiu teigti, jog tai didelis žingsnis pirmyn 5 serijos Lumia modeliuose. Taip pat šaunu, jog Microsoft įžengė į mobiliųjų telefonų rinką!

 

Man patiko: Ryškus ekranas ne tik lengvai valdomas, bet ir lengvai įskaitomas. Ilgai veikiantis akumuliatorius nesunkiai „išverts“ porą ar trejetą darbo dienų. Na, ir svarbiausia telefono kaina „nesikandžioja“ todėl drąsiai rekomenduoju naujiems bei esamiems vartotojams.

 

Man nepatiko: Gaila, tačiau telefonas neturi papildomo kameros mygtuko ir „4G“ ryšio palaikymo. Taip pat norėtųsi, jog ant telefono korpuso būtų Lumia, o ne Microsoft logotipas.


Pasidalinkite nuoroda: | Daugiau...

Vertinti ir komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

Naujausi komentarai:

borisjohnson   2023-02-02, 15:14:18
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.
With over a billion of our products circulating the world. We offer only original
high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our
money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are
sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and
water marks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your
home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.
EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE.
We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to real
note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the
note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,
India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.
Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar
and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.
WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,
BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.
ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXIS, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND
ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.
USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...
Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially
from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the
front of the banknote are identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.
- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.
EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal
Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
buy real and fake passports online
buy undetectable counterfeit money
where to buy fake dollar bills
where to buy counterfeit bills
where to buy fake bills
buy counterfeit banknotes
where to buy fake banknotes
where can I buy fake dollar bills
where to buy counterfeit banknotes
Buy counterfeit euro bills
Purchase euro fake bills online
Where to buy fake British pounds
fake banknotes for sale UK
fake banknotes for sale
counterfeit euro banknotes for sale
counterfeit banknotes for sale
Where to buy fake euro bills
Where to buy British pounds
Fake bank notes for sale in Germany
Counterfeit banknotes for sale in China
Buy currency bills in Japan
Where to buy euro bills online
fake money for sale
prop money for sale
counterfeit money for sale
money for sale
money tree for sale
undetectable fake money for sale
real money for sale
confederate money for sale
legit counterfeit money for sale
confederate currency for sale
high-quality counterfeit money for sale
quality counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit banknotes for sale
currency for sale
banknotes for sale
best counterfeit money for sale
counterfeit money printer for sale
fake money that looks real for sale
currency dealers near me
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
foreign currency for sale
real counterfeit money for sale
world banknotes for sale
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES
AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,
buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake
Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.
www.fastcounterfeitssdhome.com
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/
Email(s): [email protected]
My Wickr ID:...moneycontrol
WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

rjordanchan   2023-01-31, 00:12:24
(Whatsapp: +357-961-68055) Gaukite pasą, asmens tapatybės korteles, vairuotojo pažymėjimą ir kitus dokumentus.


Siūlome tikrus ir tikrus pasus, vairuotojo pažymėjimus, asmens tapatybės korteles, TOEFL, IELTS, gimimo liudijimus šioms šalims: Australija, Belgija, Brazilija, Suomija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Airija, Italija, Nyderlandai, Norvegija, Austrija, Švedija, Šveicarija , Ispanija, Didžioji Britanija, JAV ir kt. Mes garantuojame jums 100% tikrus dokumentus, kuriuos galėsite naudoti iškilus bet kokiai problemai. turime patenkintų klientų visame pasaulyje.


Susisiekite el. paštu: [email protected]
Whatsapp: +357-961-68055
privatus el. paštas: [email protected]

https://patenteitalianaonline.com/

Pirkite itališką pasą internetu
Pirkite itališkas asmens tapatybės korteles internetu
Pirkite itališką vairuotojo pažymėjimą internetu
Pirkite itališką geltoną lapą internetu
Pirkite vokiškus pasus internetu
Pirkite Vokietijos asmens tapatybės kortelę internetu
Pirkite vokišką vairuotojo pažymėjimą internetu
Susisiekite su mumis dėl bet kokių pasų
Pirkite vairuotojo pažymėjimą internetu
Atnaujinkite vairuotojo pažymėjimą
Užsisakykite licencijos dublikatą
Pakeiskite vairuotojo pažymėjimą
Gaukite naują vairuotojo pažymėjimą
Licencijos vardo keitimas
Adreso keitimas

svetainė: https://patenteitalianaonline.com/
0

rjordanchan   2023-01-31, 00:11:59
(Whatsapp: +357-961-68055) Gaukite pasą, asmens tapatybės korteles, vairuotojo pažymėjimą ir kitus dokumentus.


Siūlome tikrus ir tikrus pasus, vairuotojo pažymėjimus, asmens tapatybės korteles, TOEFL, IELTS, gimimo liudijimus šioms šalims: Australija, Belgija, Brazilija, Suomija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Airija, Italija, Nyderlandai, Norvegija, Austrija, Švedija, Šveicarija , Ispanija, Didžioji Britanija, JAV ir kt. Mes garantuojame jums 100% tikrus dokumentus, kuriuos galėsite naudoti iškilus bet kokiai problemai. turime patenkintų klientų visame pasaulyje.


Susisiekite el. paštu: [email protected]
Whatsapp: +357-961-68055
privatus el. paštas: [email protected]

https://patenteitalianaonline.com/

Pirkite itališką pasą internetu
Pirkite itališkas asmens tapatybės korteles internetu
Pirkite itališką vairuotojo pažymėjimą internetu
Pirkite itališką geltoną lapą internetu
Pirkite vokiškus pasus internetu
Pirkite Vokietijos asmens tapatybės kortelę internetu
Pirkite vokišką vairuotojo pažymėjimą internetu
Susisiekite su mumis dėl bet kokių pasų
Pirkite vairuotojo pažymėjimą internetu
Atnaujinkite vairuotojo pažymėjimą
Užsisakykite licencijos dublikatą
Pakeiskite vairuotojo pažymėjimą
Gaukite naują vairuotojo pažymėjimą
Licencijos vardo keitimas
Adreso keitimas

svetainė: https://patenteitalianaonline.com/
0

Limnyuy   2023-01-27, 15:30:24
KAUFEN SIE FALSCHES GELD IN SUPER HOCHWERTIGKEIT $,€,£, WhatsApp:+447405 731528

Kaufen Sie hochwertige, nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+, wir haben USD, CAD, GBP, EU AUD verfügbar, um nur einige zu nennen.

WhatsApp: +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir bieten Face-to-Face-Geschäfte an und haben Agenten in fast allen Ländern der Welt, die bereit sind, sich mit unseren seriösen Kunden zu treffen, um ein Geschäft gegen Bargeld abzuschließen.

Wir haben qualitativ hochwertige, 100 % nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+ zum Verkauf WhatsApp: +44 7405731528


Wir bieten nur original hochwertige Falschgeldscheine an.

Wir versenden weltweit und wir drucken und verkaufen auch Banknoten der Klasse A von über 52 Währungen weltweit.

Hier ist Ihre Chance, Millionär zu werden. Unser Geld wird perfekt reproduziert. Ununterscheidbar für das Auge und die Berührung.

Wir versenden in verschiedenen Größen, verpackt und versteckt.

Alle unsere Notizen tragen alle Hologramme und Wasserzeichen und bestehen den Lichtdetektortest.

Wir liefern das Geld ohne Eingreifen des Zolls direkt zu Ihnen nach Hause.
Wir haben eine riesige Menge auf Lager.
Wir verwenden die neueste Technologie, um unsere Notizen so herzustellen, dass sie 100 % identisch mit der echten Notiz aussehen.

Hier ist unsere Preisliste für Qualität der Güteklasse A.
$ € £ 300 .......... $ € £ 2500
$ € £ 500 .......... $ € £ 7000
$ € £ 700 .......... $ € £ 12000
$ € £ 1000 ........ $ € £ 16000
$ € £ 1500 ........ $ € £ 25000
$ € £ 2000 ........ $ € £ 35000
$ € £ 5000 ......... $ € £ 50000
$ € £ 10000 ....... $ € £ 100000
$ € £ 20.000 ...... $ € £ 500.000
Und viele andere verhandelbare Ergebnisse

WhatsApp +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir sind eine unabhängige Gruppe von spezialisierten IT-Fachleuten und Datenbanktechnikern mit Sitz in Großbritannien und spezialisiert auf die Erstellung von Reisepässen, Sozialversicherungsnummern, Lizenzen, Personalausweisen, Geburtsurkunden, Diplomen und vielen anderen Dokumenten von sehr hoher Qualität und anderen Dienstleistungen. Wir haben Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome und andere Dokumente für über 150 Länder hergestellt. (Nordamerika, Südamerika, Europa, Australien, Asien und Afrika) Wir produzieren sowohl in der Real Database registrierte Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome, die legal verwendet werden, und wir produzieren auch gefälschte oder duplizierte oder neuartige Dokumente, die nur zur Tarnung verwendet werden und NICHT verwendet werden können. Rechtlich gesehen sind diese Arten von Dokumenten nicht wichtig, daher produzieren wir auf große Nachfrage und Bestellung .
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 02:09:04
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Archyvas » | komentarai (125)


Mobili.lt naujienos

Atgaukite 100€ už naują Samsung Galaxy įrenginį! (3)

Registruokite naująjį Galaxy įrenginį Samsung Members programėlėje ir atgaukite 100€ į savo sąskaitą!

2022-05-02

Plačiau »

Naujasis Samsung Galaxy A53 5G (1)

Gaukite Galaxy Buds Live ausines dovanų!

2022-03-15

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (5)

Galaxy Buds Live - 69€!

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Samsung Galaxy A52s tik 349€.

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Gaukite dvigubą seno įrenginio vertę pirkdami naują Galaxy!

2021-11-15

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2023. Visos teisės saugomos.
Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
mAh
milliampere-hour
Baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą .
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
Raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
VGA
(video graphics array)
raiška:
640 x 480 taškų (pikselių)
MP
(Megapixel)
"Megapikselis" yra 1mln.pikselių .
Pvz.Kamera su 2048×1536 pikselių yra "3.1 mp" (2048 × 1536 = 3,145,728).
ISO
(International Organization for Standardization)
Tarptautinė standartizacijos organizacija - kurianti pasaulinio lygio pramonės ir komercijos standartizavimu ( ISO standartais ).Glaudžiai bendradarbiauja su Pasauline elektrotechnikos komisija (angl. International Electrotechnical Commission (IEC)), kuri atsakinga už elekrinės įrangos standartizavimą.
Pvz.:
ISO 8571-2/Cor1:1991
ISO/IEC 10025-3/Cor1:1995
microSD
MicroSD - atminties kortelių tipas naudojamas daugumoje mobiliųjų telefonų.
MicroSD kortelių formatas buvo sukurtas kompanijos SanDisk. Iš pradžių šis kortelių tipas buvo vadinamas T-Flash arba TransFlash ir buvo pardavinėjamas 32MB, 64MB bei 128MB talpomis. Vėliau, šis kortelių tipas buvo adoptuotas "SD Card Association" ir tuopačiu pervadintas į MicroSD.
2007 metais buvo išleista pirmoji MicroSD-HC kortelė. Ją palaiko tik tie telefonai kurių kortelių skaitytuvas yra tam pritaikytas. MicroSD-HC korteliu ypatybė yra kad jos turi daugiau atminties. Šiu korteliu talpa prasideda nuo 4GB.

microSD - atminties kortelė, tinka:
Nokia : 3110
3250
5200
5300 XpressMusic
5500 sport
5700 XpressMusic
6085
6125
6131
6151
6233
6290
6300
7373
7390
E50
E61i
E65
N76
N95

Motorola: E398
K1
V3i
V3x
V360

B&Q: CF61
CL71
EF81
EL71
S88

SAMSUNG: D600
D820
D830
E200
E250
E390
E570
E770
i600
P310
E900
U600
X700
Z500
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Akumuliatorius
akumuliatorių tipai :
nickel-cadmium (NiCd) - nikelio kadmio jau nenaudojama naujuose telefonuose .
nickel metal hydride (NiMH) - nikelio metalo hybrido jau nenaudojama naujuose telefonuose .
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama .
lithium-ion polymer(Li-poly) - ličio polymero , šis akumuliatorius apie 20% ilgiau laiko negu Li-Ion akumuliatorius ir daug lengvesnis .

Prieš naudodamiesi prietaisu pirmą kartą, turite įkrauti
akumuliatorių. Prieš įkraunant akumuliatorių visiškai jo iškrauti nereikia. Priešingai nei kitose akumuliatorių sistemose, atminties efektas neturi reikšmės jo veikimui.
http://www.mobili.lt/failai/akumuliatorius.png

apie akumuliatoriaus budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .
raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
IPS
„In-Plane-Switching“ (IPS) technologija suteikia galimybę peržiūrėti vaizdus plačiu žiūrėjimo kampu. Taip yra dėl unikalaus skystųjų kristalų išdėstymo ekrane