»

Samsung Galaxy Note 4 (2015-02-20), 4

Dima

Turinys

Įvadas

Dizainas

Ekranas

Ryšiai

Platforma (aparatinė dalis)

Akumuliatorius

Kamera, garsas

Programinė įranga

Išvados

Įvadas


Mobilieji prietaisai su vardu Samsung Galaxy Note jau be abejonės paliks savo vardą istorijoje. Vien dėl to, kad pirmas Galaxy Note prietaisas tapo sėkmingu modeliu - o pagal jo matmenis ir kainą - to mažai tikėjausi, ir ne veltui visi kiti gamintojai paskubėjo prisidėti su savo naujienomis. Tarkim kaip LG G Pro, HTC One max, Nokia Lumia 1520 ir net Apple kompanija praeitais metais prisidėjo su savo iPhone 6 Plus. Praeitą rudenį “Samsung” anonsavo jau ketvirtą Note modelio prietaisą, kuris keičia Galaxy Note 3 rinkoje.

“Samsung”, kaip įprasta, turi du ženklinius pristatymus metų bėgyje, pirmas vyksta anksti pavasarį - Galaxy S telefonas, kuris į prekybą patenka jau antrame ketvirtyje, ir antras - rudens pradžioje Galaxy Note prezentacija, pastarasis būna prieinamas pirkėjams jau nuo spalio mėnesio. Jeigu anksčiau kompanija iš Pietų Korėjos visas savo paskutines inovacijas ir technologijas rodė su Galaxy S modeliu, tai nuo Galaxy Note 3 pristatymo situacija pasikeitė - dabar Galaxy Note prietaisas yra lyderis inovacijų ir technologijų srityje, ir tai galima pastebėti vien palyginus savybes tarkim Galaxy S5 ir Galaxy Note 4 modelių.

Galaxy Note evoliucija
Skirtingai nuo 2013 metų, kai gavome tik versiją su Qualcomm Snapdragon procesoriumi, praeitą rudenį Pabaltijos rinka gavo tiek Qualcomm, tiek Samsung Exynos versiją, kad jas atskirti tereikia pažiūrėti į paskutinę raidę, jei N910c - čia su Samsung, o jei N910f - tai Qualcomm procesorius. Didelių skirtumų tarp šitų versijų nėra, plačiau apie juos pakalbėsime žemiau.
O jei apibendrinus, tai per tuos metus, nuo pirmo Note pasirodymo, Galaxy Note jau yra vertinamas kaip vienas iš geriausių ir galingiausių Android įrenginių. Kaina aišku jo nemaža, bet prisiminimui - visi Galaxy Note modeliai pasirodymo metu kainuodavo virš 690€ (2390LTL). 

 

comparePNMv2.jpg

 

Dizainas


Jeigu lygintume, kad tarkim dizainas pirmų trijų modelių skiriasi, tai trečias nuo ketvirto jau nebe taip stipriai. Niekur nedingo dangtelis, kurio paviršius yra odos imitacija, bet svarbiausias pakeitimas tikriausiai bus pastebimas tiems, kam trūko metalo Samsung telefonuose. Taip, tai metalinis rėmelis, telefono pagrindas dabar nebeplastikinis, akivaizdžiai iš plastiko tik “odinė” nugarėlė, bet būtent dėka šio “odinio” paviršiaus jinai atrodo tikrai dailiai. _SC_0220.JPG
Šį rėmelį mes pirma pamatėm su Galaxy Alpha modeliu, dabar išvysim ir kituose įrenginiuose. Be abejo jis priduoda daugiau solidumo, geriau atrodo, bet tuo pačiu prisiminkit, kad ir geriau braižosi. Palyginus su Note 3, jo matmenys beveik nepasikeitė - keletu milimetrų aukštesnis ir šiek tiek sunkesnis. Aišku iškart pastebimas pagrindinis skirtumas, tai platus kraštinis apvadas, kuris net atrodo šiek tiek aštriai (ne veltui metalinis), žodžiu nors išvaizda ir visai brutali, tačiau prietaisas atrodo tikrai solidžiai. Galinis dangtelis ir toliau gaminamas taip, kad atrodytų it odos imitacija, jis nėra slidus, rankoje laikosi tikrai tvirtai. Po dangteliu rasim lengvai išimamą akumuliatorių, microSD ir microSIM kortelių lizdus. Nuo praeitų metų “Samsung” beveik pilnai perėjo prie microSIM standartų, bet tarkim Galaxy Alpha buvo su nanoSIM, kodėl taip pat nepasielgė su šiuo Note 4, neaišku. Mano papildymo kortelė buvo nanoSIM dydžio, po antro trečio bandymo telefonas ją “aptiko”, tai jokių adapterių nereikėjo, tuo labiau ir kortelės keisti neprireikė.
 Įprastoje vietoje taip randasi kameros modulius su LED blykste, o vat garsiakalbis jau visai ne ten kur jam reikėtų būti. Skirtingai nuo Note 3, jis taip pat yra iš nugaros, ir jei telefonas guli, garso nuo įeinančio skambučio melodijos galima ir neišgirsti - reikia didinti garsumą. 

Analogiškai kaip ir pas Galaxy S5, šalia LED blykstės yra įmontuotas ir sensorius, kuris dabar gali ne tik matuoti širdies ritmą, bet ir nustatyti deguonies kiekį kraujyje bei net pamatuoti dabartinį stresą.. :) Visi šitie veiksmai daromi su “S Health” programėle, be to šis jutiklis padės padaryti ir asmenukę - tokias nuotraukas ekspertai tai tikrai turėtų įvertinti. 

 


Priekis yra pilnai padengtas Corning Gorilla Glass 4 stiklu, kuris yra atsparus įbrėžimams. Viršutinėje dalyje išpjauta anga, kurioje įmontuota blizgi metalinė garsiakalbio grotelė, šalia jos jutikliai bei priekinė kamera. Kairėje pusėje - LED indikatorius, kuris mirgėdamas praneša mums apie praleistą arba naują įvykį, naujas laiškas arba praleistas skambutis. Nustatymuose galima sukonfiguruoti jo veikimą, nors visas konfiguravimas atrodo kaip veikia arba neveikia.
Žemiau ekrano pats žinomiausias visu Samsung Galaxy prietaisų elementas - fizinis mygtukas, kuris evoliucionavo iki daugiafunkcinio prietaiso, kuris dabar gali veikti ir kaip pirštų antspaudų skeneris. Mes jau jį matėm Galaxy S5 telefone, jo veikimas šiek tiek pagerėjo, bet vėl gi, ne toks patogus kaip pas tą patį Apple iPhone, nes telefoną dažniausiai reikės laikyti vienoje rankoje, kad kita ranka galėtume perbraukti iš apačios į viršų. Tikėkimės su kitais modeliais Samsung jau padarys patogesnį variantą. Sensoriniai mygtukai turi ryškų baltą apšvietimą, kiek laiko jie bus apšviesti taip pat galima nustatyti pačiam.
Pagarsinimo ir ekrano/prietaiso išjungimo mygtukai randasi atitinkamai dešinėje ir kairėje pusėse, jų valdymas patogus, be priekaištų. 3.5mm audio lizdas yra viršuje, šalia jo mikrofonas, taip pat čia slepiasi ir IrDa jungtis, skirta valdyti įvairią techniką, dažniausiai tai TV. Atitinkamai “Samsung” aprūpino ir programinę įrangą - Smart Remote skirtas būtent šiems veiksmams.

 

ixbt.com nuotraukos
Apačioje galima aptikti dar du papildomus mikrofonus (taip, jų iš viso yra trys šiame prietaise), centre įmontuota microUSB 2.0 jungtis. Čia irgi būtų savotiškas žingsnis atgal, vis dėl to ant Note 3 microUSB buvo trečios versijos. Pasak “Samsung”, taip pasielgė jie remiantis faktais, kad trečios kartos microUSB neturėjo daug privalumų. Na ir paskutinis korpuso bruožas, firminis S Pen stilusas, kuris taip pat ženkliai nepasikeitė, bet kaip pliusas - dabar jį galima įdėti atgal į lizdą tiek iš vienos, tiek ir iš kitos pusės (liko dar pagaliau tą patį veiksmą pritaikyti ir vargšam microUSB lizdui, kad visi būtų patenkinti:)). Pasak gamintojo, S Pen yra patobulintas, dabar jis veikia dar geriau nei pirmtakas, nors ir Note 3 telefonų skundų nebuvo didelių dėl veikimo. Bet galima drąsiai sakyti, kad skirtumas jaučiasi, ir jaučiasi tikrai į gerąją pusę.
Samsung Galaxy Note 4 iš viso gali būti keturių spalvų, visas jas, išskyrus rožinę spalvą, turime rinkoje. Korpusas tikrai malonus, dailus, solidesnis už ankstesnę versiją, bet vėl gi: neapsaugotas nuo drėgmės. Nors tokio dydžio telefonai retai gali pasigirti šia savybę, iškart be abejonės mintyse atsiranda Sony Xperia Z telefonai. Taip pat nėra belaidžio krovimo “iš dėžutės”, tai be papildomo pridėtinio viršelio krovimo nebus, taip pat negalėsit jo pasikabinti ant kaklo - gamintojas mano, kad Galaxy Note serija yra per didelė, kad taip nešioti. Pirštų antspaudų Jūs beveik niekur neišvysite, nebent pačiame ekrane.

Ekranas


Jau pagal daugelį gandų buvo aišku, kad ekranas pagal matmenis ne ženkliai skirsis nuo pirmtako, paskui paaiškėjo, kad taip ir yra, pasikeitė “tik” ekrano rezoliucija. Super AMOLED ekrano fiziniai matmenys sudaro 71x126mm, 5.7” colių įstrižainės matmenys liko kaip ir pas Galaxy Note 3, bet raiška jau nebe FullHD 1080 x 1920, bet QHD - 1440 x 2560, o pikselių tankumas - 515ppi. 3 mm - toks atstumas nuo ekrano iki korpuso kraštų, kadangi korpusas nemažas, tai šitie milimetrai nelabai ir jaučiasi, aiškų pagal dabartines tendencijas dauguma gamintojų stengėsi daryti šį atstumą kuo mažesniu, bet pasikartosiu, čia viskas sklandžiai apgalvota. Patį ekraną galima valdyti ir su pirštinėmis, čia jau įprasta savybė Super AMOLED ekranams, tik reikia ekrano nustatymuose pakeisti jautrumą į didesnį (atitinkamai padaugės ir akumuliatoriaus energijos sąnaudos). Ekranas, kaip jau buvo pasakyta, apsaugotas Corning Gorilla Glass 4 stiklu, šią informaciją “Samsung” paskelbė kažkodėl vėliau, iki to momento buvo manyta kad tai įpratsas trečios kartos stiklas. Pagal gamintoją (Corning) šis naujas stiklas tapo dar atsparesniu nuo įbrėžimo ir net nuo kritimų. Kritimo bandymų su savo Note 4 nedariau, bet YouTube entuziastai su dideliu džiaugsmu rodo visam pasauliui savo bandymus. Be apsaugos, kaip įprastą tokios klasės prietaisai turi ir specialų oleofobinį paviršiu, kuris neleidžia pirštų antspaudams daugintis ekrane, aišku jų bus, bet nedaug, ir svarbiausia tai, kad jie yra lengvai nuvalomi, didelių pastangų čia nereikės. 

 

 
Pati matrica yra RBGB tipo, tai firminė “Samsung” technologija, kažką panašesnio jau galima buvo matyti ir su Galaxy Note 3 ir Galaxy S5 telefonais, o čia dar ir padidinta raiška. Aš bandžiau naudotis su įvairiais ekrano apšvietimo lygiais, galiausiai sustojau ties automatiniu apšvietimu, kuris dirba puikiai. Dažniausiai su kitais liečiamais telefonais ryškumą darau pilną, čia nepavyko dėl tokių priežasčių, nors ne, tik dėl vienos: jis per ne lyg ryškus mano regėjimui. Be abejo saulėtą dieną, čia pliusas, nes informacija puikiai įžiūrima ir įskaitoma, bet patalpose, bei esant prastam apšvietimui, tai darosi lyg kančia. O su automatiniu viskas puikiai, tuo labiau jis puikiai reaguoja į įvairias apšvietimo situacijas kur bebūtumėt. 

 


Pasirinktinai, jei ekranas atrodo per ryškus, tai galima parinkti kitą rėžimą. Asmeniškai jau įsitikinęs, kad naudos iš jų mažai, spėju kad 9 iš 10 naudos taip vadinamą “adaptyvaus ekrano” rėžimą, nes tarkim šie rėžimai kaip “AMOLED nuotrauka” arba “pagrindinis”, tiesa sakant, atrodo nekaip. Bet kaip sakoma, pasirinkimas turi būti visada.
Kam ekranas pasirodys per didelis (maža ką, gal dovana čia buvo), tai yra skydelis “valdymas viena ranka”, ir kaip jau pagal pavadinimą aišku, čia specialiai sukurta tiems kurie nori prietaisą valdyti viena ranka, bet dėl vienos ar kitos priežasties nepavyksta (o norisi labai). Tai šiuo klausimu mums padės tokios priemonės, kaip ekrano sumažinimas, arba šoninis mygtukų skydelis, antras variantas bent man buvo priimtinesnis.

 


Niekur nedingo jau senokai naudojama savybė kaip “išmanusis laukimas”, čia kai priekinė kamera stebi Jūsų akis, šio rėžimo pagalba telefonas reaguoja ar žiūrite į ekraną ar ne ir priklausomai nuo to ekranas užgęsta, arba lieka apšviestas.
Daugelis žiniasklaidos atstovų vadiną šį ekraną vos ne pačiu geriausių rinkoje, o kai kurie ir geriausiu. Iš tikrųjų jis tikrai paliko įspūdi, tiek pagal ryškumą, tiek pagal matomumą iš visų kampų. O kas liečia jautrumą - viskas kaip ir pridera, jei žaidi aukščiausioje lygoje. Jeigu matuoti kiek paspaudimų galima padaryti vienu metu, tai skaičius bus įprastas - 10, o taip sensorika reaguoja tiek nuo piršto paspaudimo, tiek ir nuo nago prisilietimo, nekalbant aišku apie stilusą.
Dar reikia atsiminti, kad perkant Galaxy Note 4 prietaisą, kartu su pirkimu gaunat ir 12 mėnesių draudimą iš “Samsung”, kuris skirtas ekranui. Tai reiškia jei sudaužysit ekraną, galėsit jį pakeisti tik už 30€, o jei dar kartą sugebėsit sudaužyti, tai pakeitimas kainuos 50€, tik reikia atsiminti, kad tai galioja tik metams. Kad draudimas pradėtų veikti nuo įsigijimo datos, paprašykit pardavėjo pagalbos, arba internete atidarykite http://www.samsung.com/lt/screencare puslapį.

Ryšiai


logosnwtwokd.pngVisų pirma, pas mus rinkoje dar nebuvo ir matomai dar negreitai bus versijų tokią telefonų kaip Galaxy S arba Galaxy Note su DualSIM technologija, visi parduodami oficialiai Lietuvoje telefonai yra TIK su viena kortele. Šis Galaxy Note 4 palaiko 4G/3G/GSM dažnius, LTE šioj versijoje yra Cat.4 versijos ( Note 4 su Qualcomm Snapdragon versija gali pasigirti Cat.6 versija), tai reiškia kad maksimalus pralaidumas siekia 150mbps parsisiuntimo ir 50mbps išsiuntimo, HSPA+ siekia teorijoje 42mbps, EDGE - iki 200-300kbps. Kas liečia pokalbius, kaip įprasta Note ir Galaxy S serijai, puiki kokybė, bet su vienu ypatumu - jei Jus pripratot prie mažesnio dydžio telefonų, galimai ieškosite patogesnės padėties telefonui prie ausies pridėti. Man analogiškai buvo su visais Note telefonais, šiek tiek nepatogu iš pradžių, paskui pripranti. Bet ilgai prie ausies, jei daug kalbat telefonu, atsibodo laikyti, kaip ir apskritai su visais “nemažais” telefonais, dėl to dažniau naudojau BT ausinuką (Plantronics M90). Pokalbio kokybė be abejo šiek tiek nukenčia, bet užtat kaip sakoma, “laisvos rankos”. wifimimo.png Wi-Fi siųstuvas palaiko: b/g/n/ac profilius, pora diapazonų 2.4 ir 5 GHz, 2xMIMO technologiją (duomenų srautas gali būti siunčiamas bei priimamas dvigubai daugiau), nors realiai, kad pajusti šiuos visus greičius, reikia rasti tinkamą maršrutizatorių, dauguma iš mūsų naudojasi įprastais b/g/n routeriais, tai kažkokių skirtumų nuo to paties Galaxy Note 3, ar Galaxy S5 nelabai ir pajusit. wifibgnac.jpgKaip priekaištas iš mano pusės būtų, kad kai kurį laiką, po Wi-Fi įjungimo telefone, pastarasis ilgai “ieškojo” prie ko prisijungti, bet vos nuėjus i Wi-Fi nustatymus, iškart prisijungdavo. Tai vyko apie porą savaičių, buvo minčių, kad gal dėl nemažo kiekio išsaugotų tinklų, bet problema dingo pati vėliau.
bt4.1.pngBluetooth versija - 4.1 (BLE, ANT+), veikia be sutrikimų, tiek su kitų prietaisų aptikimu, tiek su prisijungimu. O vat microUSB čia jau atgal grįžo - 2.0 versija. msb2.0.pngKaip pamenate Galaxy Note 3 turėjo trečią versiją šios jungties, o čia “Samsung” nusprendė, kad naudotojų šios versijos ne per daugiausiai, ir paliko įprastą, 2.0. MicroUSB, priminsiu, atsako tiek už prietaiso įkrovimą, duomenų perdavimą į kompiuterį, taip pat čia integruota MHL 3.0 jungtis, mhl.jpg kuri leidžia susijungti su TV, nors su padidėjusiu populiarumu TV plius integruotas Wi-Fi, šis būdas po mažu praranda savo svarbumą. Palaikomas ir OTG rėžimas, kuris leidžia prijungti išorinę laikmeną prie telefono, kaip pavyzdžiui, USB “flash” atmintis. gpsnewone2015all.jpg
Orientuotis kelyje padeda jau ne keletas, bet trys sistemos - be GPS ir GLONASS, prisidėjo ir kiniškas Beidu. Nors jo palydovų, skirtingai nuo pirmųjų dviejų, yra dar visai mažai. Signalą telefonas pagauną greitai, naudojimo metu su Sygic ar Maps.me programomis jokių žymių sutrikimų užfiksuota nebuvo.

 

Platforma (aparatinė dalis)

 


exynos.pngJei praeitais metais į mūsų rinką Samsung Galaxy Note 3 buvo išleistas su Qualcomm Snapdragon procesoriumi, o su savo, Exynos procesoriumi, daugiau Azijai, tai šį kartą Europoje yra abi versijos - tiek su Qualcomm (N910F), tiek su Exynos (N910C). Pas mus prekyboje yra būtent Exynos versija. Jei palyginus kuri gi geresnė ar pranašesnė, tai trumpas atsakymas būtų - jei žaidimams ir kitai multimedijai - tai būtų šiek tiek geriau variantas su Qualcomm, jei visa kita - su Exynos, bet kokiu atveju jokios nelaimės nebus jei pasirinksite vieną, o ne kitą.

 

 

 Exynos ir Snapdragon skirtumai

Plačiau apie Samsung Exynos 5433 procesorių - tai pirmas lustas, kuris palaiko 64 bitų architektūrą, kaip ir kiti Exynos procesoriai, tai big.LITTLE (didelis.MAŽAS) dizaino lustas, jį sudaro aštuoni branduoliai: keturi Cortex A57 (daugiau energijos sunaudojantis) su taktiniu dažniu 1.9 GHz ir keturi Cortex A53 (mažiau energijos sunaudojantis) su taktiniu dažniu 1.3 GHz. Priklausomai nuo užduoties pasileidžia arba vienas, arba kitas branduolių rinkinys. Pagal sintetinius testus, kaip Antutu kir kiti, Galaxy Note 4 su Exynos procesoriumi tai vienas iš greičiausių pasaulyje prietaisų. Nors Exynos ir palaiko 64bitų instrukcijas, pats gamintojas nelabai reklamuoja šią savybę, laukia atnaujinimo iki Android 5.0, kur kaip visi spėja ir matysis pranašumas prieš kitą versiją Note 4 su Snapdragon 805. Už grafiką atsakingas Mali-T760 sistemą, taktinis dažnis 700 MHz, kaip jau sakiau pagal testus jinai šiek tiek nusileidžia Adreno 420 (Qualcomm Snapdragon 805 lustas), bet ne ženkliai, žaidimų mėgėjams nėra ko pergyvent. 

 


Operatyvinės atminties yra 3 GB, vidinės - 32 GB. Tiek pirmos, tiek antros atminties vartotojas matys mažiau nei yra, nes dalis yra panaudota operacinei sistemai.
Samsung Galaxy Note 4 tai yra itin galingas prietaisas, daugelis sako kad jų “TouchWiz UI” vartotojo sąsają jaučiasi strigimas, dažniausiai tai vartotojas mato kai perjungia meniu langus - tą problemą lengvai galima panaikinti, tereikia išjungti animacijos efektus, tada tikrai jokio strigimo nebeliks.

Akumuliatorius


Jo talpa beveik nesiskiria nuo praeitos kartos Note modelio, tai 3220 mAh. Bet padidėjo ekrano raiška, pasikeitė procesorius. Kaip visada, pagal gamintojo pateiktus skaičius, prietaisas turi laikyti vos ne kelias savaites, realybėje žinau atvejų, kad 5-6 dienas visai išlaiko, man kiek atsimenu laikė nuo dviejų iki trijų parų. Su Galaxy Note 4 matosi, kad dėl padidintos QHD ekrano raiškos, energijos suvartojama daugiau nei pirmtake. Tarkim naršant internete su Google Chrome naršykle arba žaidžiant žaidimus, prireiks krauti dienos pabaigoje (čia su ta mintimi, kad prietaisas buvo pilnai pakrautas ryte), o jei daugiau skirti dėmesio skambučiams ir paštui, tai krausim tik kartą per dvi, rečiau, tris dienas. Didelis pliusas būtų be abejonės ir greitas įkrovimas - per pusvalandį įkrauna nuo nulio iki ~60 procentų. O pilnas įkrovimas ~ 80 minučių.

 

Toks įkrovimas veiks kol kas tik su Note 4 įkrovikliu ir tik su pačiu prietaisu. Pagal matavimus (nebūsiu tikras, kad čia pavyko 100% tikslumu) tai žiūrint “YouTube” baterijos užteks daugiau nei 8, o žaidžiant žaidimus apie 4-4.5 valandas. Pirmą laiką naudojau Note 4 su pilnu ekrano ryškumu, paskui nuolat su automatiniu - nuo to akumuliatoriaus gyvavimo laikas irgi smarkiai priklauso. Režimas “Ypatingas energijos taupymas” be abejonės padės kai reikia sutaupyti energijos, o pakrauti nėra galimybės, nors naudoti jį teko mažai, bet veikia tikrai gerai - visada užtekdavo iki namu, kad ir kiek ten liktu.

Kamera, garsas


Pagrindinė 16 MP, priekinė - 3.7 MP. Pagal dabartines tendencijas toks jausmas, kad visi gamintojai skiria daugiau dėmesio priekinei kamerai nei pagrindinei. Samsung irgi neliko laukti troleibuso - 3.7 MP kamera su diafragma f1.9 leidžia pagal nutylėjimą daryti 90 laipsnių kampo nuotraukas, arba net 120 laipsnių plataus vaizdo panoramines nuotraukas - na, kad visi norintys tilptų.

 

Savo pavyzdžių nerodysiu, nes bandyta buvo tik vieną kartą, ir tas kartas buvo sausio pirmą - rezultatas, kad ir kaip besistengiau - nekoks :) Pagrindinė 16 MP kamera, paremta Isocell technologija (apie ją daugiau galima paskaityti čia - http://www.androidauthority.com/isocell-how-it-works-344628), turi automatinį fokusavimą bei LED blykstę, gali paigirti Smart OIS (intelektualus optinis stabilizavimas) - leidžia sumažinti, daryti kokybiškesnes nuotraukas, jei netyčia sujudėjom iš vietos, taip pat padeda esant prastam apšvietimui. Iš kitų įdomių savybių tai būtų pasirinktinis fokusavimas: pasirenkam vietą kurią norim pabrėžti, o likusį foną padarom neryškų. Maksimalus nuotraukos dydis: 5312x2988, minimalus - 2048x1152 (2.4MP). Kad nuotrauka padaryti, pakanka mygtuką ekraną, taip pat pagal nutylėjimą jei paspausti ir laikyti vieną iš garso pagarsinimų mygtukų, prasidės seriją iš 30 nuotraukų, iš kurių paskui galėsit išrinkti geriausią. Viskas labai jau panašų į Galaxy S5. Galima net sakyti, kad pagal visas tendencijas Galaxy Note kiekvienais metais dabar gauna nuo Galaxy S tas pačias kameros galimybes.

video pavyzdis

Nuotraukų pavyzdžiai - gdrive.zip

Aukščiau rašiau, kad garsiakalbis šį kartą įmontuotas mano manymu nelabai tinkamoje vietoje, jei melodija ne garsi, galima ir praleisti skambutį, bet taip kažkokių priekaištų garsiakalbiui nėra - skamba švariai net pilnu garsumu. Nors HTC One ir Sony Xperia Z3 savininkai skaitydami šį tekstą nusišypsos :) FM radijos nėra, rašyti pokalbius iš linijos taip pat negalima (čia kol kas iš esamo mūsų asortimento tik Meizu prietaisai gali pasigirti šia savybe), bet užtat diktofonas yra patobulintas.

 

Nauji rėžimai - interviu, kai garsas įrašomas iškart iš dviejų mikrofonų, bei susitikimas, kai prietaisas gali atpažinti iki aštuonių garso šaltinių, o paskui galima pasirinkus klausytis vieną iš daugelių. Komentaras balsu - verčia kalbą į tekstą (lietuvių nėra).

Programinė įranga


Pristatytas su Android 4.4 KitKat versija bei pažadais, kad greitai gaus atnaujinimą iki penktos Android versijos. Bet jau vasaris daugiau nei įpusėjęs, o atnaujinimo nematyti, tad įspūdžiai bus apie 4.4 KitKat versiją ir jų nebus daug. 

 

 
Firminė Samsung TouchWiz vartotojo sąsaja yra beveik tokia pat kaip ir pas Galaxy S5 išmanųjį telefoną, bet yra pasikeitimų. Be abejonės tai keleto langų rėžimas, galima bandyti dirbti iškart dvejose vietose - tarkim skaityti laiškus bei žiūrėti video, arba naudoti kamerą ne pilname lange. Kad palengvinti darbą naudojant prietaisą dideliu ekranu pasirūpinta, kad būtų patogu laikyti jį ir vienoje rankoje - galima keisti ekrano dydį arba pridėti šoninę juostą su reikalingiausiais įrankiais (mygtukas grįžti atgal, paskutinės paleistos programos ir kiti).


spengif.gif 

 

S Pen stilusas patobulintas, kaip jau rašiau prieš tai. Jausmas toks, kad rašai su tikru rašikliu, be to, jo funkcionalumas taip pat padidintas. Be standartinių savybių, tokių kaip sukurti greitą užrašą arba ranka parašyto teksto konvertavimas į tekstinį, dar pasirodė ir “Snap” Note funkcija, su kuria reikiamą  paveikslėlį galima paversti į skaitmeninį formatą. 

 

Pavyzdžiui nufotografuoti savo piešinį ir paskui jau redaguoti jį telefone tarsi tai būtų tas pats piešinys. Kita savybė “Smart Select” leidžia iš naršyklės greitai pasirinkti norimą tekstą su paveikslėliu, kad vėliau būtų galima juo pasinaudoti ar pasidalinti.
Pirštų antspaudų skeneris, kuris buvo pristatytas su Galaxy S5 telefonu, persikėlė ir į Galaxy Note 4. Principas jo liko toks pats - reikia braukti tiek ant ekrano, tiek ir ant centrinio mygtuko, kad atrakinti prietaisą. Su Galaxy S5 tai padaryti buvo nelabai patogu, vis dėl to prietaisą reikia laikyti dažniausiai abejomis rankomis, kad atlikti šį veiksmą, su Galaxy Note 4 situacija ta pati. Bet atrakinimas veikia geriau, matosi, kad buvo dirbta, kad patobulintų tai. Užregistruoti galima iki trijų pirštų. Aiškų ne dėl to, kad Jūs galbūt neteksite vieno kito piršto, bet dėl patogumo. Kaip bebūtų reikia pripažinti, kad Apple iPhone atrakinimo veikimas yra geresnis - ten tereikia paspausti ant mygtuko.

 

“S Health”
programa dabar gali daug ką: matuoti Sp02 lygį, širdies ritmą, stresą, UV (ultravioletinius spindulius), o jei naudojam nešiojamus įrenginius tai telefonas galės įrašyti miego duomenis. Čia dar nepaminėjau, kad skaičiuojami žingsniai, kalorijos (patys rašom ką, kiek ir kada valgom), yra mankštos programa, nes dabartinių gamintojų nuomone sportas yra būtinas sveikai savijautai. Prietaisas stebi, kiek Jūs nueinate per dieną, o jei per ilgai užsibuvote vienoje vietoje, telefonas apie tai praneš pranešimu “Kaip dėl pasivaikščiojimo ?” Aišku tai gali ir nervinti, bet galima atjungti skaičiavimą.

Išvados


Apie viską parašyti, kaip matote nepavyko, tik svarbiausi momentai, nes tokio lygio prietaisų aprašymų apimtys didėja proporciniai jų savybėms. Galaxy Note serija, tai pirmieji tokių matmenų telefonai, kurie tapo sėkmingi būtent pardavime, o ne tik pristatymų metu. “Samsung” kompanija ir toliau kasmet kruopščiai ruošia šios serijos telefonus. Galima drąsiai teigti, kad tai 2014 metų pabaigos ir šių metu pirmo pusmečio vienas pajėgiausių prietaisų: greitas - aštuonių branduolių procesorius, puikus ekranas, tikrai kokybiška kamera,nepriekaištinga surinkimo kokybė, korpuse net gi yra metalo. Dėl dydžio, galima vėl galvoti, kad kiekvienam savo. Man asmeniškai, jis vis dėl to didokas, ypač po paskutinės kompaktiškos Xperia, bet tai (Note 4 matmenys) nėra minusas.
Ieškoti  lygiaverčių konkurentų būtų sunku, nes S Pen analogo niekas neturi, bent - Motorola Nexus 6, Huawei Ascend Mate 7 ir Apple iPhone 6 Plus. Jei lyginsite šiuos, tai manau rasite tiek pliusų tiek ir minusų, bet realiai galų gale lyginsite Apple ir Samsung prietaisus. “Popieriuje” laimės kompanija iš Pietų Korėjos, bet realybėje ne viską tie skaičiukai reiškia. Nors vėlgi - akumuliatorius, ekranas ir atmintis yra Note 4 pliusas. Dėl garso ir bendro našumo tikriausiai laimės iPhone 6 Plus, visiškai kita operacinė sistema. Bet dėl kainos, reklamos, Note serijos vardo, dauguma, manau, pasirinks produktą iš Pietų Korėjos, ir žinot ką? Nemanau, kad labai prašaus ar nusivils, nes "Samsung" ne veltui įdiegia viską, ką turi geriausią (ar yra rinkoje) būtent į Galaxy Note prietaisus.
 

 


Samsung Galaxy Note (2012-01-25)
  001.jpg
  Samsung Galaxy Note II (2012-11-05)
  002.jpg
 Samsung Galaxy Note 3 (2013-12-04)
  003.jpg
 

Pasidalinkite nuoroda: | Daugiau...

Vertinti ir komentuoti gali tik registruoti lankytojai.

Naujausi komentarai:

borisjohnson   2023-02-02, 15:15:43
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.
With over a billion of our products circulating the world. We offer only original
high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A
banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our
money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are
sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and
water marks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your
home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.
EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE.
We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to real
note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the
note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,
India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.
Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar
and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.
WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,
BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.
ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXIS, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND
ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.
USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...
Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially
from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the
front of the banknote are identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit
currency give a comparison of genuine and falsified security features.
- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.
EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal
Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
buy real and fake passports online
buy undetectable counterfeit money
where to buy fake dollar bills
where to buy counterfeit bills
where to buy fake bills
buy counterfeit banknotes
where to buy fake banknotes
where can I buy fake dollar bills
where to buy counterfeit banknotes
Buy counterfeit euro bills
Purchase euro fake bills online
Where to buy fake British pounds
fake banknotes for sale UK
fake banknotes for sale
counterfeit euro banknotes for sale
counterfeit banknotes for sale
Where to buy fake euro bills
Where to buy British pounds
Fake bank notes for sale in Germany
Counterfeit banknotes for sale in China
Buy currency bills in Japan
Where to buy euro bills online
fake money for sale
prop money for sale
counterfeit money for sale
money for sale
money tree for sale
undetectable fake money for sale
real money for sale
confederate money for sale
legit counterfeit money for sale
confederate currency for sale
high-quality counterfeit money for sale
quality counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit banknotes for sale
currency for sale
banknotes for sale
best counterfeit money for sale
counterfeit money printer for sale
fake money that looks real for sale
currency dealers near me
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
foreign currency for sale
real counterfeit money for sale
world banknotes for sale
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES
AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND
DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,
buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake
Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.
www.fastcounterfeitssdhome.com
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://www.fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/
Email(s): [email protected]
My Wickr ID:...moneycontrol
WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

rjordanchan   2023-01-31, 00:12:49
(Whatsapp: +357-961-68055) Gaukite pasą, asmens tapatybės korteles, vairuotojo pažymėjimą ir kitus dokumentus.


Siūlome tikrus ir tikrus pasus, vairuotojo pažymėjimus, asmens tapatybės korteles, TOEFL, IELTS, gimimo liudijimus šioms šalims: Australija, Belgija, Brazilija, Suomija, Prancūzija, Didžioji Britanija, Airija, Italija, Nyderlandai, Norvegija, Austrija, Švedija, Šveicarija , Ispanija, Didžioji Britanija, JAV ir kt. Mes garantuojame jums 100% tikrus dokumentus, kuriuos galėsite naudoti iškilus bet kokiai problemai. turime patenkintų klientų visame pasaulyje.


Susisiekite el. paštu: [email protected]
Whatsapp: +357-961-68055
privatus el. paštas: [email protected]

https://patenteitalianaonline.com/

Pirkite itališką pasą internetu
Pirkite itališkas asmens tapatybės korteles internetu
Pirkite itališką vairuotojo pažymėjimą internetu
Pirkite itališką geltoną lapą internetu
Pirkite vokiškus pasus internetu
Pirkite Vokietijos asmens tapatybės kortelę internetu
Pirkite vokišką vairuotojo pažymėjimą internetu
Susisiekite su mumis dėl bet kokių pasų
Pirkite vairuotojo pažymėjimą internetu
Atnaujinkite vairuotojo pažymėjimą
Užsisakykite licencijos dublikatą
Pakeiskite vairuotojo pažymėjimą
Gaukite naują vairuotojo pažymėjimą
Licencijos vardo keitimas
Adreso keitimas

svetainė: https://patenteitalianaonline.com/
0

Limnyuy   2023-01-27, 15:30:55
KAUFEN SIE FALSCHES GELD IN SUPER HOCHWERTIGKEIT $,€,£, WhatsApp:+447405 731528

Kaufen Sie hochwertige, nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+, wir haben USD, CAD, GBP, EU AUD verfügbar, um nur einige zu nennen.

WhatsApp: +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir bieten Face-to-Face-Geschäfte an und haben Agenten in fast allen Ländern der Welt, die bereit sind, sich mit unseren seriösen Kunden zu treffen, um ein Geschäft gegen Bargeld abzuschließen.

Wir haben qualitativ hochwertige, 100 % nicht nachweisbare gefälschte Banknoten der Klasse AA+ zum Verkauf WhatsApp: +44 7405731528


Wir bieten nur original hochwertige Falschgeldscheine an.

Wir versenden weltweit und wir drucken und verkaufen auch Banknoten der Klasse A von über 52 Währungen weltweit.

Hier ist Ihre Chance, Millionär zu werden. Unser Geld wird perfekt reproduziert. Ununterscheidbar für das Auge und die Berührung.

Wir versenden in verschiedenen Größen, verpackt und versteckt.

Alle unsere Notizen tragen alle Hologramme und Wasserzeichen und bestehen den Lichtdetektortest.

Wir liefern das Geld ohne Eingreifen des Zolls direkt zu Ihnen nach Hause.
Wir haben eine riesige Menge auf Lager.
Wir verwenden die neueste Technologie, um unsere Notizen so herzustellen, dass sie 100 % identisch mit der echten Notiz aussehen.

Hier ist unsere Preisliste für Qualität der Güteklasse A.
$ € £ 300 .......... $ € £ 2500
$ € £ 500 .......... $ € £ 7000
$ € £ 700 .......... $ € £ 12000
$ € £ 1000 ........ $ € £ 16000
$ € £ 1500 ........ $ € £ 25000
$ € £ 2000 ........ $ € £ 35000
$ € £ 5000 ......... $ € £ 50000
$ € £ 10000 ....... $ € £ 100000
$ € £ 20.000 ...... $ € £ 500.000
Und viele andere verhandelbare Ergebnisse

WhatsApp +44 7405731528
E-Mail:[email protected]

Wir sind eine unabhängige Gruppe von spezialisierten IT-Fachleuten und Datenbanktechnikern mit Sitz in Großbritannien und spezialisiert auf die Erstellung von Reisepässen, Sozialversicherungsnummern, Lizenzen, Personalausweisen, Geburtsurkunden, Diplomen und vielen anderen Dokumenten von sehr hoher Qualität und anderen Dienstleistungen. Wir haben Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome und andere Dokumente für über 150 Länder hergestellt. (Nordamerika, Südamerika, Europa, Australien, Asien und Afrika) Wir produzieren sowohl in der Real Database registrierte Pässe, Lizenzen, SSN, ID-Karten, Geburtsurkunden, Diplome, die legal verwendet werden, und wir produzieren auch gefälschte oder duplizierte oder neuartige Dokumente, die nur zur Tarnung verwendet werden und NICHT verwendet werden können. Rechtlich gesehen sind diese Arten von Dokumenten nicht wichtig, daher produzieren wir auf große Nachfrage und Bestellung .
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 02:09:37
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Johnsonzeber117   2023-01-26, 02:09:37
We are the best and Unique producer of HIGH QUALITY Undetectable counterfeit Banknotes.

With over a billion of our products circulating the world. We offer only original

high-quality counterfeit currency NOTES. We ship worldwide. We also print and sell Grade A

banknotes of over 50 currencies in the world. Here is your chance to be a millionaire. Our

money is perfectly reproduced, Indistinguishable to the eye and the touch. We are

sending in various sizes, packed and hidden. All our notes carry all the holograms and

watermarks and pass the light detector test. We will deliver the money directly to your

a home without the interference of customs. we have a Huge quantity ready in stock.

EUROS, DOLLARS AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE.

We use the latest technology to produce our notes so that it looks 100% identical to the real

note. This thus implies all security features present in the real notes are present in the

note we make. Our team is made up of Quality IT technicians from Morocco, the US, Russia,

India, Korea, China, etc We offer high quality counterfeit NOTES for all currencies.


Why would you buy from us?
Our banknotes contain the following security features that make
it to be genius and we have the best grade counterfeit in the world both Euro and Dollar

and any bills of your choice you want.
Security features of our bank notes are below :
Intaglio printing
Watermarks
Security thread
See-through register
Special foil/special foil elements
Iridescent stripe / shifting colors.


WHERE CAN YOU SPEND THE MONEY?
MC DONALD“S, SHOPS, RESTAURANTS, SUPERMARKETS, PETROL SHOPS, GAME HALL, ATM,

BANKS, SHOPPING MALLS, GAMES A, ND CASINO.

ATTRACTION PARKS, ELECTRONIC SHOPS, TAXI, METRO, AND TRAIN STATIONS, USED TO PAY BUS AND

ANY TRANSPORTATION CAN BE USED IN THE SUPERMARKET.

USED FOR OTHER PERSONAL PURPOSES AND EVERYWHERE...


Our banknotes are printed on 80% cotton and 20% cellulose paper which differs substantially

from normal paper. By using a special printing technique, several picture elements on the

front of the banknote is identifiable by touch. The guidelines on detecting counterfeit

currency gives a comparison of genuine and falsified security features.


- Our bills/notes bypass everything, counterfeit pens, and machines.
- Can be used in banks but can be used elsewhere same as normal money
- We have the best HOLOGRAMS AND DUPLICATING MACHINES
- UV: YES
-SSD Solution for sale to clean stain and black notes.

EUR - Euro
USD - US Dollar
DNR - DINAR
GBP - British Pound
INR - Indian Rupee
AUD - Australian Dollar
CAD - Canadian Dollar
AED - Emirati Dirham
ZAR - Rand
CHF - Swiss Franc
CNY - Chinese Yuan Renminbi
MYR - Malaysian Ringgit
THB - Thai Baht
NZD - New Zealand Dollar
SAR - Saudi Arabian Riyal
QAR - Qatari Riyal

Tags:
counterfeit money for sale
counterfeit money to buy
BUY FAKE AUSTRALIAN DOLLARS ONLINE MADE BY EXPERTS
counterfeit money UK buy
quality counterfeit money for sale
high-quality counterfeit money for sale
Euro Counterfeit Money
Canadian Dollar Money
BUY UNDETECTABLE KUWAITI DINAR
Automated Money Developer Machines
Buy SSD-humane-powder
Cleaning-the-Anti-Frost-Banknote
Buy Vectrol Paste
Buy Counterfeit Singapore dollar
Buy counterfeit money from Korea
Buy Indian Rupees
Buy RUSSIAN RUBLE
Buy SSD Chemical Solution Online
Buy AED BANKNOTES
NEW ZEALAND DOLLAR
Buy Counterfeit Qatari Riya online
Buy ZAR BANKNOTES
Thailand Bath For sale
Buy CNY – Chinese Yuan Renminbi
British Pounds Money
US Dollar Counterfeit Money
CHF – Swiss Franc
Buy MYR – Malaysian Ringgit
Buy MEXICAN PESO
Buy 50 GBP counterfeit money
undetectable counterfeit money for sale
high quality undetectable counterfeit money for sale
how much is counterfeit money worth
counterfeit money for sale near me
counterfeit money for sale cheap
can you buy fake money online
counterfeit money for sale 2019
where to get the best counterfeit money
how to buy counterfeit money online
counterfeit money for sale online
best dark web counterfeit money
counterfeit money for sale on eBay
where to buy the best counterfeit money
best counterfeit money for sale
real looking counterfeit money for sale
how to buy counterfeit money
counterfeit money for sale dark web
realistic counterfeit money for sale
counterfeit money paper buy
the best counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Ireland
where can I buy counterfeit money
counterfeit Canadian money for sale
how much is counterfeit money on the dark web
can you buy counterfeit money on the dark web
counterfeit money for sale in India
is it illegal to buy fake money
is it legal to buy fake money
best undetectable counterfeit money for sale
real counterfeit money for sale
counterfeit money that looks real for sale
fake counterfeit money for sale
counterfeit money for sale in Australia
undetectable counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in texas
counterfeit money for sale in Malaysia
counterfeit Australian money for sale
counterfeit money for sale in London
top quality counterfeit money for sale
counterfeit money for sale on Reddit
counterfeit money for sale in Canada
quality counterfeit money for sale UK
counterfeit money for sale in Peru
is counterfeit money worth anything
counterfeit money for sale USA
counterfeit money for sale on amazon
counterfeit money euro buy
counterfeit money for sale in the USA
what to do if you buy counterfeit on eBay
how to counterfeit south African money
untraceable counterfeit money for sale
counterfeit money for sale reviews
counterfeit money for sale Philippines
counterfeit money for sale in Durban
super undetectable counterfeit money for sale
counterfeit money printing machine for sale
counterfeit money for sale in china
counterfeit money for sale in South Africa
grade counterfeit money for sale
cheap counterfeit Canadian money for sale
counterfeit cash, counterfeiting
High-Quality Undetectable Counterfeit Banknotes For Sale
HIGH-QUALITY UNDETECTABLE COUNTERFEIT BANKNOTES FOR SALE
BUY SUPER HIGH-QUALITY FAKE MONEY ONLINE GBP, DOLLARS, EUROS
BUY 100% UNDETECTABLE COUNTERFEIT MONEY £,$,€, WhatsApp..+4915213086893
BEST COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES AVAILABLE
BUY TOP GRADE COUNTERFEIT MONEY ONLINE, DOLLARS, GBP, AND EURO NOTES ARE AVAILABLE.
TOP-QUALITY COUNTERFEIT MONEY FOR SALE. DOLLAR, POUNDS, EUROS, AND OTHER CURRENCIES

AVAILABLE
Counterfeit money for sale
money, banknotes, fake money, prop money,
EUROS, DOLLARS, AND POUNDS, AND NOVELTY DOCUMENTS LIKE PASSPORTS, ID CARDS, GREEN CARDS AND

DRIVERS LICENSE
counterfeit money for sale, buy fake money online, fake dollars, fake pounds, fake euros,

buy money online, fake money for sale. Buy Fake Dollars, Buy Fake British Pounds, Buy Fake

Euro, Money, where can I buy counterfeit money?.

https://fastcounterfeitssdhome.com/shop/

https://fastcounterfeitssdhome.com

https://fastcounterfeitssdhome.com/product/australian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/automated-money-developer-machines/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/euro-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/us-dollar-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/british-pounds-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-50-gbp-counterfeit-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-aed-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-cny-chinese-yuan-renminbi/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-counterfeit-singapore-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-indian-rupees/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-kuwaiti-dinar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-mexican-peso/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-myr-malaysian-ringgit/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-russian-ruble/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-south-korean-won/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-ssd-chemical-solution-online/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-thb-thai-baht/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-vectrol-paste/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/buy-zar-banknotes/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/canadian-dollar-money/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/chf-swiss-franc/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/cleaning-the-anti-breeze-bank-note/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/new-zealand-dollar/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/qar-qatari-riya-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/saudi-riyal-counterfeit-for-sale/
https://fastcounterfeitssdhome.com/product/ssd-humine-powder/

Email(s): [email protected]

My Wickr ID:...moneycontrol

WhatsApp:...+491639338173
WhatsApp...+4915213086893
0

Archyvas » | komentarai (103)


Mobili.lt naujienos

Atgaukite 100€ už naują Samsung Galaxy įrenginį! (3)

Registruokite naująjį Galaxy įrenginį Samsung Members programėlėje ir atgaukite 100€ į savo sąskaitą!

2022-05-02

Plačiau »

Naujasis Samsung Galaxy A53 5G (1)

Gaukite Galaxy Buds Live ausines dovanų!

2022-03-15

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (5)

Galaxy Buds Live - 69€!

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Samsung Galaxy A52s tik 349€.

2021-11-22

Plačiau »

Juodasis penktadienis! (0)

Gaukite dvigubą seno įrenginio vertę pirkdami naują Galaxy!

2021-11-15

Plačiau »

Visos mobili.lt naujienos »

 
© Mobili linija, 2023. Visos teisės saugomos.
EDGE
(Enhanced Data rates for Global Evolution)
nauja populiarios GPRS (paketinis duomenų perdavimas) technologijos versija. Pagrindinis EDGE privalumas- itin spartus ryšys iki 236 kb/s , teoriškai iki 473.6 kb/s .
GPS
GPS (angl. Global Positioning System) - Visuotinė padėties nustatymo sistema, arba Globali pozicionavimo sistema. Leidžia nustatyti objekto koordinates bet kurioje pasaulio vietoje. Sistemos pagrindas - IT technologijų sąveika su planetą gaubiančiu GPS palydovų tinklu. Tai viena iš palydovinių navigacijos sistemų
GPS sistemoje naudojami 24 palydovai, priklauso JAV palydovinės navigacijos sistemai NAVSTAR (Navigation Satellite Time and Ranging). Pirmasis GPS palydovas buvo paleistas 1978 m. Visa 24 palydovų sistema pradėjo funkcionuoti 1994 metais. GPS palydovai skrieja 6 orbitinėmis trajektorijomis (po 4 kievienoje). Orbitų aukštis nuo žemės paviršiaus - apie 20180 km.
Kiekvienas GPS palydovas radiosignalo pagalba į žemę perduoda informaciją apie savo buvimo vietą (koordinates), tikslų laiką ir identifikavimo kodą.GPS imtuvas priima signalus iš 2-5 artimiausių GPS palydovų
pateikia tokias vartotojo buvimo vietos koordinates:
platuma, ilguma, aukštis virš jūros lygio, judėjimo greitis,
judėjimo kryptis. GPS sistema su papildoma įranga pritaikoma navigacijoje - apskaičiuojamas maršrutas tarp pasirinktų taškų, rodomas objekto judėjimas detaliame žemėlapyje, grafinio kelvedžio nurodymai, kaip įveikti artėjančias kryžkeles, sankryžas ar posūkius, o nukrypus - kaip vėl sugrįžti į maršrutą. Paklaida gali siekti iki kelių metrų.

Bluetooth
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.

Bluetooth leidžia įrenginiams bendrauti iki 100 metrų atstumu vienas nuo kito, netgi jei jie yra skirtingose patalpose. Naudojamos skirtingos konstrukcijos ir dizaino antenos. Pagal galingumą, siųstuvai skirstomi į 3 klases:

Klasė (galingumas mW, dBm); atstumas
Klasė 1 (100 mW, 20 dBm); iki 100 metrų
Klasė 2 (2.5 mW, 4 dBm); iki 10 metrų
Klasė 3 (1 mW, 0 dBm); iki 1 metras.
IrDA
(Infrared jungtis)
tai belaidė duomenų apsikeitimo tarp įrenginių technologija. Du įrenginiai, turintys infraraudonųjų spindulių jungtį, gali keistis duomenimis tarpusavyje. Veikimo nuotolis - iki 7m. Veikimo zonoje tarp įrenginių neturi būti jokių kliūčių.
3G
(3G)trečiosios kartos ryšys.
3G ryšys įgalina perduoti duomenis iki 2Mbps greičiu.
3G ryšys dar vadinamas UMTS arba WCDMA .
GSM
(Groupe Special Mobile) globalus mobilių telefonų ryšio standartas. GSM yra antros kartos tinklas (2G). Nuo 2004 metų yra labiausiai paplitęs mobilių telefonų ryšio standartas pasaulyje. Mobilūs telefonai šiuo metu yra 4 dažnių: 850 MHz(Amerika), 900 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz(Amerika).

Wi-Fi
Wi-Fi (sutrumpinimas iš angl. Wireless Fidelity) - protokolas ir standartas įrenginiams naudojantiems plačiajuostį radijo ryšį, skirtas organizuoti vietinius belaidžius ryšius. Sukurtas Wi-Fi Alliance konsorciumo, IEEE 802.11 (a,b,c) standarto pagrindu. Mobilūs įrenginiai turintys Wi-Fi klientinius gavimo-priėmimo įrenginius gali pasijungti į lokalius tinklus ir gauti interneto prieigą per taip vadinamus ryšio taškus arba „hotspots“. Dar Wi-Fi vadinamas Wlan .

Mobilūs telefonai naudoja šiuos dažnius
802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.


802.11a: Veikimo dažnis 5GHz. Pagerinta koduojanti technologija kaip 802.11g . Greitis yra54 Mbps.

802.11b: paprasčiausia, ir pigiausia WLAN versija. Veikimo dažnis 2.4GHz, greitis yra 11 Mbps

802.11g: Veikimo dažnis 2.4GHz , naują koduojančią technologiją. Greitis yra 54 Mbps .mAh
milliampere-hour
Baterijos talpa matuojama miliamperais per valandą .
Duomenų srautas
Perduodamos informacijos kiekis per laiko vienetą išreiškiamas bitais arba kilobitais per sekundę (b/s arba kb/s). Vienas iš garso ir vaizdo kokybės matų. Kuo didesnis duomenų srautas - tuo kokybiškesnė muzika ar filmas internete, CD ar DVD diske. Paprastai duomenų srauto apimtis yra nuo 96 (tai gana prasta kokybė) iki 192 kbps (kokybė panaši į muzikinio CD). Kuo geresnė garso kokybė, tuo daugiau vietos užima daina.
GB
Gigabaitas
Duomenų kiekio vienetas. 1 GB = 1024 MB = 1048576 KB. Vienas kilobaitas (KB) yra 1024 baitai. Viename baite telpa vienas simbolis, pvz., raidė. DVD filmas užima apie 4-7 GB, muzikinis CD - 0,67 GB.
HTML
(Hyper Text Markup Language)
programavimo kalba, kuria parašyta dauguma internetinių svetainių.
Raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
USB
(Universal Serial Bus)
Jungtis, kuria prie kompiuterio galime prijungti įvairius įrenginius, pavyzdžiui, MP3 grotuvus. USB 1.1 yra senesnis duomenų perdavimo per USB jungtį standartas. Jo maksimalus greitis siekia 1,4 MB/s. USB 2.0 yra apie 50 kartų spartesnis (57 MB/s).
Melodijos
Gali būti tipai : mono, polifoniniai , WAV, MP3 .
Kamera
Galimybė fotografuoti ir filmuoti .
Kokybė priklauso nuo optikos ir programinės įrangos .
MP
(Megapixel)
"Megapikselis" yra 1mln.pikselių .
Pvz.Kamera su 2048×1536 pikselių yra "3.1 mp" (2048 × 1536 = 3,145,728).
microSD
MicroSD - atminties kortelių tipas naudojamas daugumoje mobiliųjų telefonų.
MicroSD kortelių formatas buvo sukurtas kompanijos SanDisk. Iš pradžių šis kortelių tipas buvo vadinamas T-Flash arba TransFlash ir buvo pardavinėjamas 32MB, 64MB bei 128MB talpomis. Vėliau, šis kortelių tipas buvo adoptuotas "SD Card Association" ir tuopačiu pervadintas į MicroSD.
2007 metais buvo išleista pirmoji MicroSD-HC kortelė. Ją palaiko tik tie telefonai kurių kortelių skaitytuvas yra tam pritaikytas. MicroSD-HC korteliu ypatybė yra kad jos turi daugiau atminties. Šiu korteliu talpa prasideda nuo 4GB.

microSD - atminties kortelė, tinka:
Nokia : 3110
3250
5200
5300 XpressMusic
5500 sport
5700 XpressMusic
6085
6125
6131
6151
6233
6290
6300
7373
7390
E50
E61i
E65
N76
N95

Motorola: E398
K1
V3i
V3x
V360

B&Q: CF61
CL71
EF81
EL71
S88

SAMSUNG: D600
D820
D830
E200
E250
E390
E570
E770
i600
P310
E900
U600
X700
Z500
video
Vaizdo įrašas :
Video įrašų formatai :
M-JPEG
MPEG-1
MPEG-2
MPEG-4
3GP , 3GPP , 3GP2 - mobilus telefona video , MMS .
Matmenys
Telefono dydis : aukštis, ilgis, storis . Jei mobilus "slaideris" ar atidaromas - dydis matuotas pilnai uždaryto .
Ekranas
Ekranai būna spalvoti ir nespalvoti .
Spalvotų ekranų tipai : STN ,TFT , TFD , OLED , AMOLED
Spalvų kiekis :
Ekrano rezoliucija taškais :
Ekrano eilučių kiekis :
Ekrano reagavimas į apšvietimą :

Atminkite : Kuo didesnis , ryškesnis , kontrastingesnis ekranas tuo trumpiau laikys baterija .
Diktofonas
Galimybė įrašyti garsą . Naudojama pokalbio metu ir atskirai .
Akumuliatorius
akumuliatorių tipai :
nickel-cadmium (NiCd) - nikelio kadmio jau nenaudojama naujuose telefonuose .
nickel metal hydride (NiMH) - nikelio metalo hybrido jau nenaudojama naujuose telefonuose .
lithium-ion (Li-Ion) - ličio daugiausiai naudojama .
lithium-ion polymer(Li-poly) - ličio polymero , šis akumuliatorius apie 20% ilgiau laiko negu Li-Ion akumuliatorius ir daug lengvesnis .

Prieš naudodamiesi prietaisu pirmą kartą, turite įkrauti
akumuliatorių. Prieš įkraunant akumuliatorių visiškai jo iškrauti nereikia. Priešingai nei kitose akumuliatorių sistemose, atminties efektas neturi reikšmės jo veikimui.
http://www.mobili.lt/failai/akumuliatorius.png

apie akumuliatoriaus budėjimo trukmę:
Instrukcijose rašoma apie telefono parametrus ir ten būna paminėtas baterijos budėjimo laikas. Jis nurodytas dviem atvejais. Kai telefonu nesinaudojama (budėjimo režimas) ir kai šnekama telefonu (pokalbio režimas).

Kiek sutrumpėja budėjimo laikas %

Silpnas laukas/ieško tinklo 90%
Duomenų kabelis prijungtas 60-75%
IRDA aktyvuotas 7%
Priimamos SMS 12%
Rašomos SMS 50%
Skambutis 10-15%
Vibro skambutis 20%
Apšvietimas 15%
3G tinklas 20%
WLAN 50-80%
Foto,video 30-80%
MP3 30-80%
Žaidimai 30-80% .
talpa
Parodo kokios talpos baterija . Kuo didesnė talpa tuo baterija ilgiau laikys energiją . Baterijos talpa matuojama (mAh) miliamperais per valandą .
Pokalbio
Parodo, kiek telefonu galima laiko maksimaliai išvien kalbėti .
BT
Bluetooth arba sutrumpintai BT - (angl. blue tooth - mėlynas dantis) – asmeninių tinklų (PAN) belaidžio ryšio gamybinė specifikacija (sukurta Ericsson ).
Bluetooth leidžia keistis informacija tarp tokių įrenginių kaip delniniai ir paprasti asmeniniai kompiuteriai, mobilieji telefonai, nešiojami kompiuteriai, spausdintuvai ir skaitmeniniai fotoaparatai. Protokolas naudoja patikimą, visuotinai prieinamą artimo ryšio trumpųjų radijo bangų diapazoną (nelicencijuotos 2.45 GHz dažnio ISM bangos). Siekiant išvengti sąveikos su kitais tą patį dažnį naudojančiais protokolais naudojami 1 Mhz pločio 79 kanalai, keičiami 1600 kartus per sekundę.
raiška
Raiška (rezoliucija) - įrenginių, dirbančių su vaizdais, charakteristika. Skaitmeninis vaizdas susideda iš taškų, vadinamų pikseliais. Raiška apibrėžia, kiek pikselių yra horizontalia ir vertikalia kryptimis (pvz. 1024x768).

QVGA 320 x 240
VGA 640 x 480
SVGA 800 x 600
XGA 1024 x 768
WXGA 1280 x 800
SXGA 1280 x 1024
SXGA+ 1400 x 1050
UXGA 1600 x 1200
WSXGA 1680 x 1050
WUXGA 1920 x 1200
LTE
"Long Term Evolution" - Tai kuriamas ketvirtosios kartos mobiliojo ryšio technologijų rinkinys. Jis užtikrins itin didelį duomenų perdavimo greitį ( iki 1G/s arba 1000Mb/s)
4G
4G arba Fourth generation (liet. Ketvirtoji karta) – už 3G (UMTS) pažangesnė mobiliojo ryšio technologija, sukurta 2009 m. Jai priskiriamos dvi technologijų pošeimės: LTE (angl. Long Term Evolution) ir „WiMAX“. LTE pritaikyta mobiliųjų telefonų, o „WiMAX“ – bevieliams duomenų perdavimo tinklams. 4G ryšį palaikantys įrenginiai – išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai. 4G reikšmingas vaizdo žiūrėjimui, kadangi vaizdo turiniui ypač svarbi didelė interneto greitaveika bei mažas vėlinimo parametras. 4G technologija greta įprastinių mobiliojo ryšio paslaugų leidžia naudotis didelės mobiliojo interneto spartos reikalaujančiomis paslaugomis (tiesioginės transliacijos, vaizdo konferencijos ir vaizdo skambučiai, aukštos kokybės vaizdo medžiagos peržiūra), nešiojamu kompiuteriu naršyti internete didele sparta. Pažymėtina, kad nors 4G ryšys yra vis labiau plėtojamas, tačiau šiuo metu dar ir 3G galimybės (paslaugų skvarba, greitis, turinio įvairovė) nėra pilnai išnaudojamos.
ESN
ESN („Electronic Serial Number“) elektroninis serijos numeris – tai unikalus 32 bitų identifikacijos numeris, naudojamas mobiliajam telefonui suaktyvinti.
IM
IM („Instant Messaging“) tiesioginiai pranešimai – tai bendravimo įrankis, leidžiantis naudotojams tiesiogiai kalbėtis siunčiant ir skaitant žinutes savo mobiliųjų telefonų ekranuose.
OIS
Optinė vaizdo stabilizacija (angl. image stabilization; vibration reduction; anti-shake) – fotoaparatuose bei videokamerose naudojamas metodas, kai specialus mechanizmas įrašomą vaizdą stabilizuoja keisdamas optinį atstumą tarp lęšio ir vaizdo jutiklio.Pats optinis stabilizavimas dažniausiai įdiegiamas objektyvuose – būtent tokia versija parodyta pirmame video. Egzistuoja atskira aparatinių stabilizatorių modifikacija, kurie integruojami pačiuose fotoaparatuose, tačiau tokiu atveju judinamas ne lęšis, o pats vaizdo jutiklis. Pirmuoju atveju stabilizatorius gali būti priderinamas prie konkretaus objektyvo ypatumų, tačiau ženkliai padidėja objektyvo kaina; antruoju atveju stabilizatorius yra universalus ir tinkamas daugumai objektyvų, tačiau ne visada leidžia įvertinti atskirų objektyvų modelių konstrukcinius ypatumus.